New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Javaslom a Weather-supportereknek, hogy nézzék vissza a kérdéses hitet, meg azt a missed tacklet amit Heap TD-jénél tolt. Ezek ha betalálnak azt mindig be fogják fújni, ami mindig 15 yard lesz. Lehet gyönyörű szépeket szerelni úgy is hogy nem a sisakra céloznak és az is bennemarad az elkapóban. Szerintem attól a védőtől nem rettegnek az elkapók aki fejelget, max a HC lesz rá zabos, hogy el jól alakuló védekezést egy ilyennel elbénázik.
Ha valaki a régi idők fociját hozza most fel, annak azt tudom mondani, hogy akkor azok voltak a szabályok, most meg ezek.TyR
Nagyon meglepődnék, ha kapna a Patsnél új szerződést (ezen kívül még egy évig van Foxboroba kötve). Nincs még egy olyan játékos, aki folyamatosan annyi lehetőséget kapna mint ő, és ennire nem érzi a játékot. 2-3, meccsenként van egy szenzációs szerelése ált. a LOS mögött, közben meg buta, felesleges hibák, és sosem ér oda időben a passzokra.

A másik ami nagyon dühítő volt, az Koppen ténykedése. Ha Mankins tényleg jelentkezne játékra, és Belichick nem csak backup long snappernek használná, akkor visszakaphatná a kezdő helyét LG-ként Connolly meg mehetne kezdő centernek.

Nem olvastam vissza, de nagy pozitívum volt a végjátékban, hogy a Dane Fletchet és Shawn Crable is pályán volt a védelemben. Cunninghamtől meg nem számítottam ilyen korán, ilyen jó játékra. Draft idején is teljesen nyilvánvaló volt, hogy ő volt a helyes Gator pick, nem lusta Dunlap, de szerencsére ezt bizonyította is. Mindezt preseason meccs nélkül!

Hatalmas győzelem volt! Kb. mint a Chargers elleni 2007-es alapszakasz meccs.
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Vödörre remélem ragad egy kis játék intelligencia és egy nagyon jó S válhat belőle....deepsilver
Már 4. éve elvileg ragad rá. . . 😛polonic
Nézzük inkább a pozitív dolgokat. 😊

Ninkovich és Cunningham biztatóan játszott.
Középen Mayo&Spikes tényleg jó volt.

Ami számomra nagyon meglepő volt az Deadrick nagy snap száma...kíváncsi is vagyok a stat-ra.
Többet láttam, mint Wright-ot ill. Brace-t.
Wright és Pryor csak a 3. down-okban volt fenn. Pedig tavaly, ill. szezon elején próbélkoztunk Velük is DE-ként.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Javaslom a Weather-supportereknek, hogy nézzék vissza a kérdéses hitet, meg azt a missed tacklet amit Heap TD-jénél tolt. Ezek ha betalálnak azt mindig be fogják fújni, ami mindig 15 yard lesz. Lehet gyönyörű szépeket szerelni úgy is hogy nem a sisakra céloznak és az is bennemarad az elkapóban. Szerintem attól a védőtől nem rettegnek az elkapók aki fejelget, max a HC lesz rá zabos, hogy el jól alakuló védekezést egy ilyennel elbénázik.
Ha valaki a régi idők fociját hozza most fel, annak azt tudom mondani, hogy akkor azok voltak a szabályok, most meg ezek.
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Vödörre remélem ragad egy kis játék intelligencia és egy nagyon jó S válhat belőle....deepsilver
Már 4. éve elvileg ragad rá. . . 😛

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Úgy tűnik Tom és Suggs nem kötöttek életre szóló barátságot a meccsen. 😀

Suggs közölte h jobb ha Brady reménykedik abban, h a PO-ban nem kerülünk össze, mert akkor lesz majd dádá.. 😀

Erre ma visszaüzente Brady neki, h "He had his chance. We've played those guys a lot and they've beat us once in all the times we've played them. ... Once in nine years." 😂

Jarret Johnson 'itty, bitty receivers" -nek hívta Wes-éket. ez az itty - bitty nekem nagyon tetszik. 😊Danna
Ebből randi lesz úgy érzem 😀
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Úgy tűnik Tom és Suggs nem kötöttek életre szóló barátságot a meccsen. 😀

Suggs közölte h jobb ha Brady reménykedik abban, h a PO-ban nem kerülünk össze, mert akkor lesz majd dádá.. 😀

Erre ma visszaüzente Brady neki, h "He had his chance. We've played those guys a lot and they've beat us once in all the times we've played them. ... Once in nine years." 😂

Jarret Johnson 'itty, bitty receivers" -nek hívta Wes-éket. ez az itty - bitty nekem nagyon tetszik. 😊Danna
Úgy látszik az AFC North domináns csapatai szeretnek így nyilatkozni. Nincs vele semmi gond. Remélem úgy járnak mint anno a Steelers 😊
Bradynek pedig igaza van.
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Úgy tűnik Tom és Suggs nem kötöttek életre szóló barátságot a meccsen. 😀

Suggs közölte h jobb ha Brady reménykedik abban, h a PO-ban nem kerülünk össze, mert akkor lesz majd dádá.. 😀

Erre ma visszaüzente Brady neki, h "He had his chance. We've played those guys a lot and they've beat us once in all the times we've played them. ... Once in nine years." 😂

Jarret Johnson 'itty, bitty receivers" -nek hívta Wes-éket. ez az itty - bitty nekem nagyon tetszik. 😊
több mint 14 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
...Hibázott a játékos, nagyot kapott valaki. Még ha nem repült volna a zászló akkor is így reagál 1 jóérzésű ember, ha valaki nagyot kap és a földön marad.GRAFI
Ennyi. Én ezért nem értem, hogy minek ünnepelni az ilyen Merriweather-hiteket.

Azzal teljesen egyetértek, hogy sokkal jobb a keményen védekező játékos, mint a mistackle gyáros. Csak ne lépje át azt a határt, amikor (félig, vagy teljesen szándékosan) sérülést okoz.

Másrész én nem szeretném, ha a Pats egy Steelershez hasonló (néha sportszerűtlenségbe hajló) smash-mouth football-t játszana, de ez csak egyéni vélemény. Mondjuk nem is ez várható, ha egy ilyen megmozdulás után BB levitte Merriweather-t.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ne magyarázzunk már bele mindent egy nem túl jól sikerült szerelésbe. Miből tűnt úgy? Szólt előre Vödör, hogy na majd legközelebb megkapod? Vagy a mozgásból gondoltad?
Az meg, h BB fogta a fejét természetes. Hibázott a játékos, nagyot kapott valaki. Még ha nem repült volna a zászló akkor is így reagál 1 jóérzésű ember, ha valaki nagyot kap és a földön marad.GRAFI
erről van szó. Vödörről eddig nem lehetett elmondani, hogy utazik az ilyen véleményes szerelésekre. Másrészt, ez a helyzet sem tűnt olyannak, hogy a pálya túloldaláról odasprintelt csak azért, hogy fejeljen egy nagyot, had szóljon elven. Persze, lentmaradt a játékos, és zászlót kaptunk, ez semmiképpen nem jó, de azért egy kemény, és nem feltétlen teljesen jól sikerült belépőért (hiszen ha jól sikerült lett volna, akkor nincs zászló) még nem kellene valakit teljesen a porba alázni.

Ilyen szempontból Arrington misstackle-jei sokkal rosszabbak, azoknál esély sincs egy rosszul sikerült ütközés miatt zászlót kapni, ha az embert sem éri el.

Még egy gondolat. Ez azért nem egy horse collar tackle volt, test test ellen mentek, a sisakok is összecsattantak, nem pedig utánanyúlt valakinek amikor már nagyon érezte, hogy nem tudja elkapni.
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ne magyarázzunk már bele mindent egy nem túl jól sikerült szerelésbe. Miből tűnt úgy? Szólt előre Vödör, hogy na majd legközelebb megkapod? Vagy a mozgásból gondoltad?
Az meg, h BB fogta a fejét természetes. Hibázott a játékos, nagyot kapott valaki. Még ha nem repült volna a zászló akkor is így reagál 1 jóérzésű ember, ha valaki nagyot kap és a földön marad.
több mint 14 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nekem úgy tünt, hogy Merriweather fejelése egyfajta törlesztés lett volna egy korábbi ütközés miatt. Az pedig tényleg nem tolerálható.

We are all PATRIOTS!
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Én pont a Vödör féle ütközéseket hiányoltam eddig a védelemből. Ne értsetek félre, nem arról van szó, hogy sérülést okozzunk, de attól elborul az elmém mikor azt látom, hogy catch után szépen átöleljük és eldőlünk vele. A wr meg röhög rajtunk, hogy milyen könnyű elkapása volt. Igenis kapjon hatalmas ütést, hogyha legközelebb felé száll a labda, akkor kétszer is nézzen körbe honnan fogja kapni az ütést.Proxi
Ennek az éremnek is két oldala. Egyrészt én sem /és szerintem más sem akarja/ hogy bárki is megsérüljön és, de én sem szeretném ha jönnének a misstackle-ök meg yac csak azért mert töketlenkedünk és nem tesszük magunkat oda. De Vödörnek ettől függetlenül szerezhetnénk némi intelligenciát.

Nem te vagy az első aki Vödört ekézi a tegnapi meccs után. Ez csak a sisak a sisak elleni bünti miatt mondjátok vagy volt más is?
Én inkább azt éreztem, hogy végre volt valaki, aki keményen odacsap, ahogy azt a Ravensnél vagy Steelersnél szokás. Volt, ha jól emlékszem utána is ilyesmi ütközete, ami szabályos volt és kurvanagyot szólt.

nem tudom, egy páran beszéltük, hogy az a sisak sisak elleni megmozdulás sem volt olyan vészes. Én nem gondolom, hogy a tegnapi meccs alapján el kellene meszelnünk. Egy kicsit inkább én is afelé hajlok, hogy kemény megmozdulás volt, és az, hogy personal faultot dobtak rá esetleges, máskor is vannak ilyen ütközések, amikre hol dobnak, hol nem. Heap meg eléggé elemében volt a meccs elején, utána visszább vett.viito
Szerintem sem volt durva annyira. Persze a szabályok alapból a támadót védik, de Heap is benne volt abban a HIT-ben rendesen. Szépen lehajtotta a fejét, ahogy kell.
A másik zászló, amit az end zoneban dobtak rá a meccs vége felé (asszem Illegal Contact volt), meg egyenesen nevetséges kategória. Megkapta a WR a labdát, és bammmmm, ment a tackle. Mondjuk a bírók amúgy sem voltak a toppon.
Csak halkan jegyzem meg, ha már a dirty play-ről volt szó, hogy tegnap a Steelers meccsen Harrison két embert is agyrázkódással "küldött " kórházba.GRAFI
Na igen kiváncsi lennék a Steelers topicban is megy-e a témázgatás Harrison-nal kapcsolatban, vagy csak mi szentelünk rá ennyi időt erre a "durvaságra".
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
woodhead futás 3 és 2-re középre? komolytalan
rövid passzos játék helyett flyok a mérkőzés végén? detto
de nálam Brady lehúzása is az, jön a PM hasonlat, aki 99%ig Bowe-nak köszönhette, hogy nem 2-3-mal várták a was elleni meccset, igaz az se szar védelem, de azért egy Ravens csak jobb, és a gw drive-ot csak megcsinálta, szal nálam abszolút nem negatív Brady, sőt
Hernandezben sem értünk egyet, egy olyan játékosról beszélünk, aki az idei o egyik legjobbja, szinte minden szituációt megoldott, és kifejezetten parádésan játszott, én akkor lettem volna ideges, ha csak azért, mert rookie meg ot van, nem passzolunk felé
volt egy a kelleténél gyorsan elindulása, ami miatt elejtette a labdát, de ne tegyünk már úgy, mintha ezt ő csinálta volna egyedül, és Welkernek is volt szép dropja azért
Vödör lassan összekaphatná magát, mert bár a tekintélyparancsoláshoz már nagyon ért, a játéka még messze nem tökéletes
Arringtont én sem értem, mintha magamat látnám soccer közben, csak ott az a különbség, ha eljön a félpályáig sincs semmi, mert ugyanúgy le lesz szerelve, itt meg ugye jön a1st down...
Meskóra szerintem se mondta senki, hogy ő nyerte meg, de nem lehet elvitatni, hogy nagyon kellett az az uccsó punt, mint ahogy az is, hogy hagyják lepattanni
azt mondjuk csodálom, hogy Mayo barátunkat senki nem emlegeti mostanában, két meccsen 34 szerelés azért elég durva, és nem is játszik szarul azért 😊Wyatt
Pont ezen gondolkodtam, hogy végre Chung mellett Mayo is úgy játsziik ahogy az elvárható tőle. Odaér gyors, és remekül kiegészítik egymást Spikes-szal. Kicsit összeszoknak remek páros lesz belúlük. Cunningham játka is fejlődik, Oher nem nagyon bírt vele első félidőben. Tackle for loss, sack, FF...Csak így tovább. Butler, Arrington témát kiveséztük, mindenkinek egy a véleménye a dologról szerintem. McCourty-n is látszik hogy rookie.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én pont a Vödör féle ütközéseket hiányoltam eddig a védelemből. Ne értsetek félre, nem arról van szó, hogy sérülést okozzunk, de attól elborul az elmém mikor azt látom, hogy catch után szépen átöleljük és eldőlünk vele. A wr meg röhög rajtunk, hogy milyen könnyű elkapása volt. Igenis kapjon hatalmas ütést, hogyha legközelebb felé száll a labda, akkor kétszer is nézzen körbe honnan fogja kapni az ütést.Proxi
Teljesen egyet értek veled. Hányszor, de hányszor pont annyi kellet az ellenfélnek a 1 downhoz, hogy csirigli szereléssel még 2 yardot eldőltünk a WR-el...

Vödörre remélem ragad egy kis játék intelligencia és egy nagyon jó S válhat belőle....
több mint 14 éve
neuw 271 — Patriots fan
Én pont a Vödör féle ütközéseket hiányoltam eddig a védelemből. Ne értsetek félre, nem arról van szó, hogy sérülést okozzunk, de attól elborul az elmém mikor azt látom, hogy catch után szépen átöleljük és eldőlünk vele. A wr meg röhög rajtunk, hogy milyen könnyű elkapása volt. Igenis kapjon hatalmas ütést, hogyha legközelebb felé száll a labda, akkor kétszer is nézzen körbe honnan fogja kapni az ütést.Proxi
egyébként tényleg, a hasonló blindsideos ütközéseknek azért van értelmük sztem, mert jónéhány playig bennemarad az ellenfélben és önkéntelenül is zavarni fogja, kicsit oldalra fog figyelni és annyi már elég is, hogy megzavarja őt a labda elkapásában.

--------------------------------------------------
több mint 14 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Én pont a Vödör féle ütközéseket hiányoltam eddig a védelemből. Ne értsetek félre, nem arról van szó, hogy sérülést okozzunk, de attól elborul az elmém mikor azt látom, hogy catch után szépen átöleljük és eldőlünk vele. A wr meg röhög rajtunk, hogy milyen könnyű elkapása volt. Igenis kapjon hatalmas ütést, hogyha legközelebb felé száll a labda, akkor kétszer is nézzen körbe honnan fogja kapni az ütést.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Még annyit, hogy aki látta BB-t az ütközés után a partvonalon nem értem, hogy írhat olyat, hogy ez nem gáz.. Vagy jobban ért hozzá, mint a Mester, aki ki is vette a drive-ból Merriweather-t (és bevállalta, hogy gyengíti a védelmet)?LordTamas
már megint az ultimate érv. nem, nem értünk hozzá jobban, mint BB mester. De ez a teljes bowl.hu fórumozó társaságra elmondható, tehát a jövőben semmiért nem szabad bírálni a csapat vezetést, mert ugye nem értünk hozzá jobban mint a mester (mellesleg Vödört sem kell bírálni, mert a mester játszatja, és ő draftolta, tehát nem mondhatjuk, hogy hülye, hisz nem értünk hozzá jobban 😉)viito
Látom igyekszel kiforgatni a szavaimat, mivel más a véleményem 😉. Viccet félretéve, tényleg kíváncsi vagyok a Merriweather-féle ütközések melletti érvekre.

Én azt látom, hogy vagy ostobaságból, vagy szándékos durvaságból belemegy a védő (vagy Hines Ward) a védtelen ellenfélbe. Ha a sérülés okozása a cél, menjen inkább utcai harcosnak, én játszani szeretném látni a játékosokat, nem feküdni a földön agyrázkódással. Még az ellenfélnél is. Persze, "félje"a védőt az ellenfele a keménységért, de van egy határ, ezzel az erővel előtte megfenyegetheti, hogy elveri a haverjaival a meccs után, ha elkapja a labdát. (Merriweatherről nem hinném, hogy szándékosan tenné, csak néha úgy tűnik, hogy egy átlagos harcikutyának több esze van, és nem csak erre az esetre gondolok. Mondjuk anno elég balhás tag volt a főiskolán, de ez másik történet...).
Ha ostobaságból követi el, akkor meg hátráltatja a csapatát, kockáztatja a büntetést. Mint most is látható volt, le is lett cserélve időlegesen, és képzelem mit kapott a meccs után.
Persze, van, hogy véletlenül történik az ilyen, de ez pont szándékos volt. (Jóllehet azért Welker letarolása két éve sokkal jobban fájt, de pont a saját csapatomtól nem szeretnék ilyeneket látni.)
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Még annyit, hogy aki látta BB-t az ütközés után a partvonalon nem értem, hogy írhat olyat, hogy ez nem gáz.. Vagy jobban ért hozzá, mint a Mester, aki ki is vette a drive-ból Merriweather-t (és bevállalta, hogy gyengíti a védelmet)?LordTamas
már megint az ultimate érv. nem, nem értünk hozzá jobban, mint BB mester. De ez a teljes bowl.hu fórumozó társaságra elmondható, tehát a jövőben semmiért nem szabad bírálni a csapat vezetést, mert ugye nem értünk hozzá jobban mint a mester (mellesleg Vödört sem kell bírálni, mert a mester játszatja, és ő draftolta, tehát nem mondhatjuk, hogy hülye, hisz nem értünk hozzá jobban 😉)viito
😉
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Még annyit, hogy aki látta BB-t az ütközés után a partvonalon nem értem, hogy írhat olyat, hogy ez nem gáz.. Vagy jobban ért hozzá, mint a Mester, aki ki is vette a drive-ból Merriweather-t (és bevállalta, hogy gyengíti a védelmet)?LordTamas
már megint az ultimate érv. nem, nem értünk hozzá jobban, mint BB mester. De ez a teljes bowl.hu fórumozó társaságra elmondható, tehát a jövőben semmiért nem szabad bírálni a csapat vezetést, mert ugye nem értünk hozzá jobban mint a mester (mellesleg Vödört sem kell bírálni, mert a mester játszatja, és ő draftolta, tehát nem mondhatjuk, hogy hülye, hisz nem értünk hozzá jobban 😉)
több mint 14 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Merriweather-rel kapcsolatban azt írta Peter King a SI-n, hogy jó lenne felfüggeszteni az ilyen megmozdulások után a játékost, én teljesen egyetértek. Még a puhaságáról nem éppen híres Rondey-nk is hüledezett..

http://sportsillustrated.cnn.com/2010/writers/peter_king/10/17/mmqb/index.html

Még annyit, hogy aki látta BB-t az ütközés után a partvonalon nem értem, hogy írhat olyat, hogy ez nem gáz.. Vagy jobban ért hozzá, mint a Mester, aki ki is vette a drive-ból Merriweather-t (és bevállalta, hogy gyengíti a védelmet)?

Nagyon kellenek a szép, kemény ütközések, de nem a veszélyes szabálytalanok.
több mint 14 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Más: nekem kicsit erős azért az nfl.com-on található "No Moss no problem" jelző. Ha kikaptunk volna egyből az lett volna hogy Moss hiánya miatt kaptunk ki,bezzeg ha itt lett volnam stb stb, 1 meccs után szerintem erős kijelentés. Tény h ötletesebbnek tűnt számomra az O játéka néhol.

Mit szóltok Cunningham-hez?1 sack +1 FF,jól is mozgott,nekem biztató a játéka hétről hétre csak maradjon is így továbbra is.

több mint 14 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Gratula, klaccs win 😕 nem szabad visszaengedni ezt a csapatot a meccsbe, az a tanulsag. Majd a PO-ban visszavagunk 😛Igor
😊 Csak nem úgy mint tavaly 😛

Egyébként az OT-ban Gostkowski field goal-ja előtt azért bennem volt a félsz hogy csak nehogy kihagyja,de hál Istennek mind a 2x bevágta.

A Vikings-Cowboy meccs közben néztem fél szemmel a Denver-Jets meccset is,annyira de annyira szorítottam h picsázzák el őket JMD-ék,pedig nem sokon múlott 😕

több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Good ol' Patriots W!
Meriweather meg monnyon le! Bár a második zászlót igazából nem rá dobták, de ez a fejelgetés akkor sem menő. Plusz voltak olyan passzok amikre semmit nem reagált, csak ácsorgott.
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Sanders vajon miért nem volt aktív, összeszedett valami sérülést vagy érik a Trade?pasztoyb
Valami hamstring dolog, talán húzódás.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Wyatt!

Mayo ügyileg igen nagy igazság vagyon nálad! :cool: