New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Sanders vajon miért nem volt aktív, összeszedett valami sérülést vagy érik a Trade?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Gratula, klaccs win 😕 nem szabad visszaengedni ezt a csapatot a meccsbe, az a tanulsag. Majd a PO-ban visszavagunk 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
woodhead futás 3 és 2-re középre? komolytalan
rövid passzos játék helyett flyok a mérkőzés végén? detto
de nálam Brady lehúzása is az, jön a PM hasonlat, aki 99%ig Bowe-nak köszönhette, hogy nem 2-3-mal várták a was elleni meccset, igaz az se szar védelem, de azért egy Ravens csak jobb, és a gw drive-ot csak megcsinálta, szal nálam abszolút nem negatív Brady, sőt
Hernandezben sem értünk egyet, egy olyan játékosról beszélünk, aki az idei o egyik legjobbja, szinte minden szituációt megoldott, és kifejezetten parádésan játszott, én akkor lettem volna ideges, ha csak azért, mert rookie meg ot van, nem passzolunk felé
volt egy a kelleténél gyorsan elindulása, ami miatt elejtette a labdát, de ne tegyünk már úgy, mintha ezt ő csinálta volna egyedül, és Welkernek is volt szép dropja azért
Vödör lassan összekaphatná magát, mert bár a tekintélyparancsoláshoz már nagyon ért, a játéka még messze nem tökéletes
Arringtont én sem értem, mintha magamat látnám soccer közben, csak ott az a különbség, ha eljön a félpályáig sincs semmi, mert ugyanúgy le lesz szerelve, itt meg ugye jön a1st down...
Meskóra szerintem se mondta senki, hogy ő nyerte meg, de nem lehet elvitatni, hogy nagyon kellett az az uccsó punt, mint ahogy az is, hogy hagyják lepattanni
azt mondjuk csodálom, hogy Mayo barátunkat senki nem emlegeti mostanában, két meccsen 34 szerelés azért elég durva, és nem is játszik szarul azért 😊

több mint 14 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Off. GRAFI ment neked egy PM. Ha tudsz, itt vagy facebookon válaszolj légyszi, mert a freemail-fiókomnak nagy hatékonysággal elfelejtettem a jelszavát. 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Még mielőtt megköveztek a témát magam részéről lezártam!
A magánvéleményemet fent tartom.
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha Walker kapta volna, az maga lenne a csoda. 😀😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Vödör
Amikor visszament, akkor a vonal mellett volt egy hitje, ami teljesen rendben volt.

De azért ne legyünk ennyire elvakultak! Ha ezt Welker kapja, akkor a Pats fórumozók fele írt volna felháborodottan (jogosan)!

OK, hogy ez kontaktsport és kemény, de lehetett látni, hogy Heap nem kapja el a labdát és nem is látja őt, másrészt nem testre ment, hanem helmet to helmet. És javaslom nézzétek meg a csapattársak reakcióit (pl. Mayo rögtön mellette a fejét fogta) is.

Nem kell velem egyetérteni ebben, ez csupán az én véleményem, de úgy gondolom, hogy lehet reálisan is értékelni a történteket, nemcsak a saját szemüvegünkön keresztül!Egon bá
Azt hiszem te valamit félre értesz Egon bá!

Nincs itt semmi elvakultság! Én is azt mondom, hogy felesleges keménység volt Vödör részéről...
Na de ha Walker kapta volna?!
Kérdem én szerencsétlen mit kapott????
Ahányszor csak felé ment a labda, minimum két DB, LB,S lógott ki az oldalbordáiból.... :rolleyes:
több mint 14 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
a Vödör témához csak annyit mondanék hogy pont ez az ha más csapat szemüvegével nézzük ezt például ahol kemény defensekről beszélünk akkor ők csak ennyit mondanának ez egy kemény sport, nem hiszem hogy soldi, igor vagy a többiek ezért elítélnék

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 14 éve
Spigo New England Patriots 1 118 — Patriots GM
A másik zászló, amit az end zoneban dobtak rá a meccs vége felé (asszem Illegal Contact volt), meg egyenesen nevetséges kategória. Megkapta a WR a labdát, és bammmmm, ment a tackle. GRAFI
Azt szerintem Arrington kapta, mert fogta az elkapó mezét. Ott nem a hitre dobták be.
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én megalapítom a "Kordinátorokat, de sürgősen!" klubot. Különösen akkor fogtam a fejem, amikor 45 mp-vel a vége előtt a félpályán állva mi deep pass-szal próbálkozunk Tate felé, ahelyett, hogy szépen araszolgattunk volna a 31 yardos vonal felé. Hogy ez a védelem 5 lehetőséget ad a győzelemre az O-nak, álmomban sem gondoltam volna. Bár azért azt sem, hogy ez csak ötödszörre sikerül...lucas
ez nekem is nagy gondom volt, mondtam is a többieknek. A meccs utolsó perceiben csak haladni kellett volna magabiztosan, ehelyett jöttek a hosszú passzok. Egy indokot tudok elképzelni, hogy megpróbáltuk eldönteni a meccset, mert a Ravens is a kis passzokra készült a FG lehetőség miatt.viito
Szerintem sokunkba fagyott bele a szó annál a passznál. Különösképpen,hogy nem sok kellett a pickhez.
Utána a sack pedig tipikus. Mint soccerben , ha odaszorítod az ellenfeled a 16osra, gyártod a helyzeteket de nem tudsz betalálni, biztosan kapsz egyet.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Vödör
Amikor visszament, akkor a vonal mellett volt egy hitje, ami teljesen rendben volt.

De azért ne legyünk ennyire elvakultak! Ha ezt Welker kapja, akkor a Pats fórumozók fele írt volna felháborodottan (jogosan)!

OK, hogy ez kontaktsport és kemény, de lehetett látni, hogy Heap nem kapja el a labdát és nem is látja őt, másrészt nem testre ment, hanem helmet to helmet. És javaslom nézzétek meg a csapattársak reakcióit (pl. Mayo rögtön mellette a fejét fogta) is.

Nem kell velem egyetérteni ebben, ez csupán az én véleményem, de úgy gondolom, hogy lehet reálisan is értékelni a történteket, nemcsak a saját szemüvegünkön keresztül!Egon bá
nem tudom, nem okoltam a sporikat azért, hogy befújták, de azt gondolom ha nem fújják be, akkor sem lett volna katasztrófa. Ez egy kemény, tisztelet teremtő belépés volt, azt hiszem egy védelemnek néha szüksége van ilyen megmozdulásokra, Vödör azért nem az a klasszikus dirty player (aka Rodney volt), ez meg végülis a történtek fényében egy kemény, és a zászló miatt szabálytalan megmozdulás volt. Nem hiszem, hogy ezért komolyan kellene ekéznünk Vödört, szvsz bőven belefért.
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem te vagy az első aki Vödört ekézi a tegnapi meccs után. Ez csak a sisak a sisak elleni bünti miatt mondjátok vagy volt más is?
Én inkább azt éreztem, hogy végre volt valaki, aki keményen odacsap, ahogy azt a Ravensnél vagy Steelersnél szokás. Volt, ha jól emlékszem utána is ilyesmi ütközete, ami szabályos volt és kurvanagyot szólt.

nem tudom, egy páran beszéltük, hogy az a sisak sisak elleni megmozdulás sem volt olyan vészes. Én nem gondolom, hogy a tegnapi meccs alapján el kellene meszelnünk. Egy kicsit inkább én is afelé hajlok, hogy kemény megmozdulás volt, és az, hogy personal faultot dobtak rá esetleges, máskor is vannak ilyen ütközések, amikre hol dobnak, hol nem. Heap meg eléggé elemében volt a meccs elején, utána visszább vett.viito
Szerintem sem volt durva annyira. Persze a szabályok alapból a támadót védik, de Heap is benne volt abban a HIT-ben rendesen. Szépen lehajtotta a fejét, ahogy kell.
A másik zászló, amit az end zoneban dobtak rá a meccs vége felé (asszem Illegal Contact volt), meg egyenesen nevetséges kategória. Megkapta a WR a labdát, és bammmmm, ment a tackle. Mondjuk a bírók amúgy sem voltak a toppon.
Csak halkan jegyzem meg, ha már a dirty play-ről volt szó, hogy tegnap a Steelers meccsen Harrison két embert is agyrázkódással "küldött " kórházba.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én megalapítom a "Kordinátorokat, de sürgősen!" klubot. Különösen akkor fogtam a fejem, amikor 45 mp-vel a vége előtt a félpályán állva mi deep pass-szal próbálkozunk Tate felé, ahelyett, hogy szépen araszolgattunk volna a 31 yardos vonal felé. Hogy ez a védelem 5 lehetőséget ad a győzelemre az O-nak, álmomban sem gondoltam volna. Bár azért azt sem, hogy ez csak ötödszörre sikerül...lucas
ez nekem is nagy gondom volt, mondtam is a többieknek. A meccs utolsó perceiben csak haladni kellett volna magabiztosan, ehelyett jöttek a hosszú passzok. Egy indokot tudok elképzelni, hogy megpróbáltuk eldönteni a meccset, mert a Ravens is a kis passzokra készült a FG lehetőség miatt.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Vödör
Amikor visszament, akkor a vonal mellett volt egy hitje, ami teljesen rendben volt.

De azért ne legyünk ennyire elvakultak! Ha ezt Welker kapja, akkor a Pats fórumozók fele írt volna felháborodottan (jogosan)!

OK, hogy ez kontaktsport és kemény, de lehetett látni, hogy Heap nem kapja el a labdát és nem is látja őt, másrészt nem testre ment, hanem helmet to helmet. És javaslom nézzétek meg a csapattársak reakcióit (pl. Mayo rögtön mellette a fejét fogta) is.

Nem kell velem egyetérteni ebben, ez csupán az én véleményem, de úgy gondolom, hogy lehet reálisan is értékelni a történteket, nemcsak a saját szemüvegünkön keresztül!
több mint 14 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Én megalapítom a "Kordinátorokat, de sürgősen!" klubot. Különösen akkor fogtam a fejem, amikor 45 mp-vel a vége előtt a félpályán állva mi deep pass-szal próbálkozunk Tate felé, ahelyett, hogy szépen araszolgattunk volna a 31 yardos vonal felé. Hogy ez a védelem 5 lehetőséget ad a győzelemre az O-nak, álmomban sem gondoltam volna. Bár azért azt sem, hogy ez csak ötödszörre sikerül...

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 14 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Viszont lehet, hogy megalakítom az anti-Vödör fanclubot! :mad:
Az tudtuk, hogy nincs esze, de hogy ennyire idióta legyen...Egon bá
Egyetértek. Tényleg nincs agya szegénynek. Nekem nagyon szimpatikus volt BB-től, hogy kivette utána abból a drive-ból.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
3. Azt serintem nem kell magyarázni,hogy akit pályára küld BB abban megbízik. Főleg igaz ez a támadósorra, ahol van variációs lehetőség. Egy TE aki eddig nagyon jól teljesített, miért ne kaphatna labdát. Hagyjuk ezt a jobban izgult mint mi szöveget. Akkor Welkerre is ráhúzhatnánk. Volt 2 dropja, ennyi. Megesik. Majd tanul belőle.undisputedly
Welker kapott egy roppant rossz labdát, amivel nem sikerült mit kezdenie, abszolút nem lehetett érezni rajta, hogy bármi gondja lenne.
Hernandez pedig a meccs végére nagyon nem volt képben. Ez nem feltétlen az ő hibája, ezek rookie mistake-k voltak (főleg az első, ahol nem a labdával, hanem a yac-cal törődött inkább, már azt figyelte, hogy majd merre mozogjon), sokkal inkább az a gond, hogy egyáltalán megpróbáltuk. Persze, meg lehet bízni mindenkiben, aki pályán van, de azért ez nem a Madden szimuláció, ahol az OT-ben is minden 90-es overallú játékos elkap egy egyszerű labát, mert a stat szerint el kellett kapnia.
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Kicsit reagálva a meccsre és az elöttem elmondottakra is.

A csapat az első félidőben elképesztő volt, még a 3. negyedben is hibák, hibák után jöttek O és D terén is.
Szoktam mondani a páromnak amikor college focit nézek, nézünk, hogy bizonyos játékokat nem lehet megcsinálni az NFl-ben, mert a védelmek sokkal jobbak. Általában, ellenünk minden szar bejöhet.
A D hiányosságaival tisztában vagyok, de azért az érthetetlen, hogy Arrington mit keres egy kezdő poszton. Butler kapott két meccset és azóta semmi. Azért csak van a srácban potenciál, ha év elején még Bodden mellett is egyértelmű kezdőnek tünt, aztán lassan Wheatley mögött lesz. Nem tudom mit csinálhatott, de a játéka és Arrington hatásfoka ilyen fokú mellőzőttségre nem magyarázat.
Amit a meccs elött a Ravens fórumban leírtam, azt továbra is tartom, nekünk az elit irányítók ellen lesz nehéz (Flacco nem az, jó de nem elit). A passzvédekezésünk borzalmasan rossz, a második félidőre javult, de ha töbet passzoltak volna, nyernek.
Valaki írta eredménykövetőben, hogy Vödör late hitje nem dfeltétlenül annyiar negatív. Lehet, hogy igaza volt.
Vödör egyébként olyan hülye mint a segg.
Sajnos a draftbakik sorát gyarapítja ő is, Butler is, Wheatley is, ha ez így megy tovább.
A védelemnek egyénként a végéért minden dicséret kijár, de gondolom BB levetíti nekik a meccs elejét is.

Az O megint fogalmatlanul kezdett, igaz egy jó védelem ellen kellet ót játszaniuk, de ez nem magyarázza a középre futások sokaságát. Nem tudom miért gondoltuk, hogy BJGE vagy néha Woodhead (külön 😊 ) majd átfut Ngatán.
Ami mindenképpen pozitív, hogy tudtunk változtatni, egy jó csapat edzői stábját multúk felül, erre azért nemigen volt mostanság példa.
Brady első intje egyértelműen hülyeség volt, azt nem szabadott volna eldobni. Viszont én sem mondanám flegmának, főleg azután, ahogy Suggs-szal kiabált egy szitu után.

A következőkben a SD és Min ellen év elején egyértelműen vereséget írtam volna és most is úgy gondolom, hogy nehéz lesz (elit QB-k), de nincsenek olyan jó formában és ez segíthet nekünk.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Először is nagy gratula a csapatnak!!!

Természetesen rengeteg hiba volt, de volt rengeteg pozitívum is.

- Nem gondoltam volna, hogy ennyi yardot teszünk meg egy ilyen top védelemmel szemben, főleg futásban!
- Szeretem nagyon Faulkot, de a FO-t ismerve már összerakhatja a cuccát az öltözőben és lehet szervezni a búcsúmeccset is. Egyenlőre úgy tűnik megvan a helyettese.
- Talán megvan a passzvédekezés. Amikor 3 emberes nyomás volt, akkor már egész tűrhetően sikerült levédekezni a légitámadást.
- Egész jól megfogtuk a földön Rice-t!

Viszont lehet, hogy megalakítom az anti-Vödör fanclubot! :mad:
Az tudtuk, hogy nincs esze, de hogy ennyire idióta legyen...Egon bá
Egon bá!

Ne felejtsük el a Ravens kritikán aluli play hívását(hál' Istennek!)
A passz elleni védekezést, főleg a széleken én még messze nem tartom megoldottnak...
A futások ellen, főleg a II. negyedtől viszont pazarul védekeztünk!

Vödör meg azt teszi amiért fizetik! Az is igaz, hogy az első durvaságért ha lenne piros lap akkor ki kellett volna állítani....a többi meg pont úgy elment még mint a Ravens "alattomos" faultjai Walkeren!😊
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Reiss :
Up
Deion Branch -- In his first game back with the Patriots, the veteran receiver finishes with a team-high nine receptions for 98 yards, including two big catches on the winning drive of overtime.

Zoltan Mesko -- Punter is one of the unsung heroes of the game, with six attempts for a 47-yard average and a 47.2-yard net. His 65-yard punt in overtime is one of the big plays in the game.

Danny Woodhead -- Running back plays the majority of the snaps and finishes with a team-high 63 yards on 11 carries (5.7 avg.) while adding five receptions for 52 yards. With some solid work in blitz pickup, Woodhead is playing a solid Kevin Faulk-like role.

Down
Aaron Hernandez -- Rookie tight end has two drops in overtime which could have been costly.

Devin McCourty -- Targeted early in the game, the rookie cornerback is flagged for pass interference and also picks up a penalty on special teams.

Brandon Meriweather -- Safety is taken out of the game in the second quarter after his personal foul for a blow to the head of Ravens tight end Todd Heap.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Először is nagy gratula a csapatnak!!!

Természetesen rengeteg hiba volt, de volt rengeteg pozitívum is.

- Nem gondoltam volna, hogy ennyi yardot teszünk meg egy ilyen top védelemmel szemben, főleg futásban!
- Szeretem nagyon Faulkot, de a FO-t ismerve már összerakhatja a cuccát az öltözőben és lehet szervezni a búcsúmeccset is. Egyenlőre úgy tűnik megvan a helyettese.
- Talán megvan a passzvédekezés. Amikor 3 emberes nyomás volt, akkor már egész tűrhetően sikerült levédekezni a légitámadást.
- Egész jól megfogtuk a földön Rice-t!

Viszont lehet, hogy megalakítom az anti-Vödör fanclubot! :mad:
Az tudtuk, hogy nincs esze, de hogy ennyire idióta legyen...Egon bá
Nem te vagy az első aki Vödört ekézi a tegnapi meccs után. Ez csak a sisak a sisak elleni bünti miatt mondjátok vagy volt más is?
Én inkább azt éreztem, hogy végre volt valaki, aki keményen odacsap, ahogy azt a Ravensnél vagy Steelersnél szokás. Volt, ha jól emlékszem utána is ilyesmi ütközete, ami szabályos volt és kurvanagyot szólt.Spigo
nem tudom, egy páran beszéltük, hogy az a sisak sisak elleni megmozdulás sem volt olyan vészes. Én nem gondolom, hogy a tegnapi meccs alapján el kellene meszelnünk. Egy kicsit inkább én is afelé hajlok, hogy kemény megmozdulás volt, és az, hogy personal faultot dobtak rá esetleges, máskor is vannak ilyen ütközések, amikre hol dobnak, hol nem. Heap meg eléggé elemében volt a meccs elején, utána visszább vett.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Először is nagy gratula a csapatnak!!!

Természetesen rengeteg hiba volt, de volt rengeteg pozitívum is.

- Nem gondoltam volna, hogy ennyi yardot teszünk meg egy ilyen top védelemmel szemben, főleg futásban!Egon bá
azért a futással óvatosan!

A megtett 127 yard valóban szép eredmény, csak csalóka:

Kapásból 22 yard jött Tate reverse futásából, és 18 yard Hernandez szintén nem klasszikus megmozdulásából.
Woodhead 63 yardja is sok esetben olyan szituból született, ahol azért nem futás ellen felállt védelemmel találta szembe magát, inkább a gyorsaságára építettünk sokszor.

Viszont a két klasszikus RB (Morris és BJGE) összesen csak 23 yardot hozott, BJGE 2yard / kísérlet átlaggal futott, ami azért nem túl acélos. Szerintem a sok futott yardot inkább a kretív, mint az erős futójáték számlájára lehet írni, és a Ravens azért elég komolyan megfogta a futásunkat ilyen téren.
több mint 14 éve
Spigo New England Patriots 1 118 — Patriots GM
Először is nagy gratula a csapatnak!!!

Természetesen rengeteg hiba volt, de volt rengeteg pozitívum is.

- Nem gondoltam volna, hogy ennyi yardot teszünk meg egy ilyen top védelemmel szemben, főleg futásban!
- Szeretem nagyon Faulkot, de a FO-t ismerve már összerakhatja a cuccát az öltözőben és lehet szervezni a búcsúmeccset is. Egyenlőre úgy tűnik megvan a helyettese.
- Talán megvan a passzvédekezés. Amikor 3 emberes nyomás volt, akkor már egész tűrhetően sikerült levédekezni a légitámadást.
- Egész jól megfogtuk a földön Rice-t!

Viszont lehet, hogy megalakítom az anti-Vödör fanclubot! :mad:
Az tudtuk, hogy nincs esze, de hogy ennyire idióta legyen...Egon bá
Nem te vagy az első aki Vödört ekézi a tegnapi meccs után. Ez csak a sisak a sisak elleni bünti miatt mondjátok vagy volt más is?
Én inkább azt éreztem, hogy végre volt valaki, aki keményen odacsap, ahogy azt a Ravensnél vagy Steelersnél szokás. Volt, ha jól emlékszem utána is ilyesmi ütközete, ami szabályos volt és kurvanagyot szólt.
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
-azért ne mondjuk már, hogy ezt a meccset Meskó puntja nyerte meg.
-Tom egy kicsit flegmán játszott
-OT-ben miért a rookie TE-et kell 2x is megkínálni labdával? Mert önmagában nem remegett a srác az izgalomtól annyira, mint mi a képernyő előtt?

viito
1. Nem mondta senki. Azt viszont igen,hogy nagyon kellett, mert tény,hogy ... nagyon kellett.
2. Flegmán? Nem tudom miből következtetsz erre, de pont a heves reklamálások és mozdulatok mutatták,hogy egyáltalán nem. Az INT-nél kiemelték a közvetítésban a nyomást, amit kapott.
3. Azt serintem nem kell magyarázni,hogy akit pályára küld BB abban megbízik. Főleg igaz ez a támadósorra, ahol van variációs lehetőség. Egy TE aki eddig nagyon jól teljesített, miért ne kaphatna labdát. Hagyjuk ezt a jobban izgult mint mi szöveget. Akkor Welkerre is ráhúzhatnánk. Volt 2 dropja, ennyi. Megesik. Majd tanul belőle.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Először is nagy gratula a csapatnak!!!

Természetesen rengeteg hiba volt, de volt rengeteg pozitívum is.

- Nem gondoltam volna, hogy ennyi yardot teszünk meg egy ilyen top védelemmel szemben, főleg futásban!
- Szeretem nagyon Faulkot, de a FO-t ismerve már összerakhatja a cuccát az öltözőben és lehet szervezni a búcsúmeccset is. Egyenlőre úgy tűnik megvan a helyettese.
- Talán megvan a passzvédekezés. Amikor 3 emberes nyomás volt, akkor már egész tűrhetően sikerült levédekezni a légitámadást.
- Egész jól megfogtuk a földön Rice-t!

Viszont lehet, hogy megalakítom az anti-Vödör fanclubot! :mad:
Az tudtuk, hogy nincs esze, de hogy ennyire idióta legyen...