New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Már majdnem úgy érzem offolok itt a kérdésemmel, de esetleg Chung sérüléséről van valami infó? 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az sem érdekel, hogy mi lenne HA Bodden, Warren és McGowan nem sérült...Boston
nem tudom miert baj az hogy azt irom hogy jo latni hogy ezen emberek nelkul is ujra ugy fest hogy van tartas a vedelemben, es orulok olyan emberek feltunesenek mint Deaderick, Fletcher vagy eppen Brown. egy szoval nem irtam hogy mi lenne ha...
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Gondolkoztam a tegnap esti meccsről... és rájöttem, hogy - tisztelet a kivételnek - elégedetlenkedő kis nímandok vagyunk! Egy nyert meccs után sírunk? Ekkora baromságot... oké, voltak hibák... és? A másik oldalon is volt. A Pats kevesebbet hibázott. Ez van, ez is része a játéknak. Az O inkonzisztenciája mellett ott volt a D dominanciája.
Szereztek labdát és szépen tartották a Chargers O-t, oké a végén nem... mert elfáradtak. A legvégén óriási mák volt a kihagyott FG, de ettől még meglett a W. Egy nehezen megszerzett győzelem. Biztos vagyok benne, hogy sokat fognak belőle tanulni.

A szezon elején - általam is - kritizált D meccsről-meccsre magabiztosabb teljesítményt nyújt, inkább örüljünk ennek. Meg a győzelemnek.

A Vikes-ot viszont verni kell. Nincs mese. Tartozunk ennyivel Mossnak 😀 (sok sikert kívánok neki amúgy, csak nem a Pats ellen)mr nemo
Szerintem örülünk.
Én pl azt írtam örülök, de nem úgy mint máskor. Mint mondjuk a ravens elleni győzelemnél.
Amiatt siráknozunk, hogy így nyertünk. Kevés pozitívum volt a játékban, ha a chargers nem bakizik annyit, akkor ez egy csúnya vereség lett volna. Persze nincs "ha", de akkor is. A mutatott játékkal volt a legnagyobb probléma.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Asszem most nem értek egyet a többség véleményével. Nyertünk egy olyan csapat ellen, amely sokkalta erősebb, mint amit az eredményei mutatnak. Tök nem érdekel, hogy a D, az O, vagy éppen a ST "hozta" ezt a győzelmet. Mint ahogy az sem érdekel, hogy mi lett volna HA játszik a Chargers két kezdő elkapója. Az sem érdekel, hogy mi lenne HA Bodden, Warren és McGowan nem sérült...
Ezen ameccsen nem a Chargers verte meg saját magát, hanem majdnem mi magunk... Az utolsó negyed minden szempontból ijesztő volt, de ilyen kihagyások előfordulnak másoknál is, gondoljatok csak vissza a Ravens elleni meccsre...
Ezt a TB nagyon függ a faltól dolgot meg nem is értem hogy őszinte legyek. Amit Dan Koppen és Matt Light az utóbbi időben csinál, az maga a katasztrófa. Ezzel kell kezdeni valamit, különben nem csak O nem lesz, de potenciális HoF irányító sem sokáig...

Do your job
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gondolkoztam a tegnap esti meccsről... és rájöttem, hogy - tisztelet a kivételnek - elégedetlenkedő kis nímandok vagyunk!mr nemo
1.Örülünk a győzelemnek
2.Azért mert a mutatott játéknak nem dicsőítjük midnen részletét, "nímandok" vagyunk?
Szerinted BB mit mondott/mond a srácoknak?! "Jól van fiúk nyertünk, minek nézzük vissza a felvételeket, hibáztunk, de kit érdekel, mert a W a zsebben !"? Szerintem nem.
Akik ezen a fórumon vannak, legyen szó bármelyik csapatéról, azért vannak itt mert jobban érdekli őket a játék/a csapat, mint egy átlag drukkert.Van ismerősöm aki Steelers drukker, de ez kimerül abban,hogy megnézi a meccsüket ha adják, plusz hétfőnként ránéz az eredményekre és elnyög egy "Úúúú-t vagy egy Yeahhh-t, eredménytől függően. Akik itt vannak, szakmaibb szemmel akarják nézni. A szakmai szem pedig azt jelenti,hogy keressük a hibákat és a nagyszerű megoldásokat egyaránt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolkoztam a tegnap esti meccsről... és rájöttem, hogy - tisztelet a kivételnek - elégedetlenkedő kis nímandok vagyunk! Egy nyert meccs után sírunk? Ekkora baromságot... oké, voltak hibák... és? A másik oldalon is volt. A Pats kevesebbet hibázott. Ez van, ez is része a játéknak.mr nemo
azért ez nem ilyen egyszerű. Szeretnélek emlékeztetni a 2007-es évre, ahol ugye minden összejött, aztán a végén csak kiderült, hogy vannak hibák 😊

Az, hogy egy csapat győz vagy veszít 1 meccsen sokkal kevésbé függ az erejétől, az NFL elég kiegyensúlyozott ahhoz, hogy gyakorlatilag bárki, bárkitől kikaphasson. Az viszont, hogy hosszú távon mit tud elérni már sokkal fontosabb. Márpedig ha megversz egy ellenfelet úgy, hogy épkézláb momentuma alig van a támadóknak de az ellenfél sorozatban odaadja a labdát, hogy "próbáld újra" (mint a bohóz a vursliban az ügyetlen kisgyerekkel), akkor el lehet gondolkozni rajta, hogy persze, W-nek W volt, csak éppen valószínűtleg, hogy a döntőig sorozatban ilyen rendes ellenfelekkel hoz össze minket a sors.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolkoztam a tegnap esti meccsről... és rájöttem, hogy - tisztelet a kivételnek - elégedetlenkedő kis nímandok vagyunk! Egy nyert meccs után sírunk? Ekkora baromságot... oké, voltak hibák... és? A másik oldalon is volt. A Pats kevesebbet hibázott. Ez van, ez is része a játéknak. Az O inkonzisztenciája mellett ott volt a D dominanciája.
Szereztek labdát és szépen tartották a Chargers O-t, oké a végén nem... mert elfáradtak. A legvégén óriási mák volt a kihagyott FG, de ettől még meglett a W. Egy nehezen megszerzett győzelem. Biztos vagyok benne, hogy sokat fognak belőle tanulni.

A szezon elején - általam is - kritizált D meccsről-meccsre magabiztosabb teljesítményt nyújt, inkább örüljünk ennek. Meg a győzelemnek.

A Vikes-ot viszont verni kell. Nincs mese. Tartozunk ennyivel Mossnak 😀 (sok sikert kívánok neki amúgy, csak nem a Pats ellen)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azert minden elismeres a D-nek, Warren, Bodden es McGowan nelkul nem gondoltam volna hogy ilyen teljesitmenyt tudnak majd hozni. kulon orom Deaderick betorese a kezdobe, itt volt mar az ideje egy uj prospectnek a D-lineba is.
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
😊 Mire írtad, hogy túlzás? LordTamas
Arra, hogy "túlságosan függ a faltól" 😀

De tényleg felesleges ezen vitatkozni, lehet túl sok kellemes emlékem kötődik TB higgadtságához, ezért nem tudok teljesen objektív lenni. Mindenesetre az első félidőben nekem nagyon feltűnő volt a fal gyengesége, ami mögött nem lehet egy leányálom játszani... 😊

Azért ilyenkor kíváncsi lennék, hogy Mankins-el LG pozícióban mennyire lenne koherensebb a pass prot. De ez idén - és a későbbiekben - már aligha fog kiderülni... 😛

több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Nekem tegnap pont az fordult meg a fejemben, hogy Brady túlságosan függ a faltólLordTamas
Na de ez azért már túlzás... Minden QB nagyon függ a faltól. Nézd meg a Macikat. Ott egyáltalán nincs pass protection, és a liga egyik legígéretesebb QB-ját rommá alázzák minden meccsen...

...

OK, hogy Brady is ludas volt benne, de ilyen protection mellett én nem varrnám teljesen a nyakába.

Witchdoctor
😊 Mire írtad, hogy túlzás? Arra, hogy a tegnapi meccsen (és korábban is), úgy láttam, hogy időnként, a többi elit QB-hoz képest, több gondja van Bradynek az összeomló fallal, és nem szabadul meg elég hamar a labdától? Persze ennek oka lehet a WR/TE routeok rossz hívása (az edzők részéről), és hosszabb idő kell, hogy szabadra játszák magukat. Meg tényleg voltak olyan játékok, ahol semmi ideje nem volt Bradynek. De ezért jópár playnél megvolt a lehetőség a gyors passzra, mégsem találta meg elég hamar a célpontját. És még egyszer: ez teljesen elfogadható egy átlagos vagy jó QB-tól. DE szerintem nem elfogadható "Cool" Tom Terrific-től. (Jay Cutlert meg személy szerint nem tartom nagy ígéretnek, de ez nem ide tartozik...)

Másrészt elbeszélünk egymás mellett, mert én szerintem sem csak Brady hibája volt az első félidős szerencsétlenkedés, sőt. De ő sem hozta az elvárható szintet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát ja... :cool:
Ezt a rémálmot még mindig nem sikerült feldolgoznom. 😀
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Érdekes az emberi természet... neki semmi nem jó! 😊
Előljáróban nem akarok senkivel vitázni, de érdekeseket írtok.
Természetesen elismerem, hogy szar játékkal, az ellenfél hibáit kihasználva nyertünk idegenben.
Mázlink volt? Igen.
Mondhatjuk hogy a Chargers verte meg magát? Hát igen, jó fogjuk rá...
De miért nem lehet, örülni az ilyen győzelemnek is 3 percig aztán levonni a tanulságot és koncentrálni a Vikingekre?
Számoljátok össze az elmúlt években hányszor irtátok le, hogy magunkat vertük meg, hogy nem volt szerencsénk?
Egyszer fordulhat a szerencse és lehet nekünk is ilyen meccsünk... szar játék győzelem! Ez van!
Én aminek nem örülök, hogy egyre több ősz hajszálam lesz az ilyen meccsektől... 😊
Go Pats!rodoc
Szerintem örülünk.
több mint 13 éve
rodoc New England Patriots 3
Érdekes az emberi természet... neki semmi nem jó! 😊
Előljáróban nem akarok senkivel vitázni, de érdekeseket írtok.
Természetesen elismerem, hogy szar játékkal, az ellenfél hibáit kihasználva nyertünk idegenben.
Mázlink volt? Igen.
Mondhatjuk hogy a Chargers verte meg magát? Hát igen, jó fogjuk rá...
De miért nem lehet, örülni az ilyen győzelemnek is 3 percig aztán levonni a tanulságot és koncentrálni a Vikingekre?
Számoljátok össze az elmúlt években hányszor irtátok le, hogy magunkat vertük meg, hogy nem volt szerencsénk?
Egyszer fordulhat a szerencse és lehet nekünk is ilyen meccsünk... szar játék győzelem! Ez van!
Én aminek nem örülök, hogy egyre több ősz hajszálam lesz az ilyen meccsektől... 😊
Go Pats!
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Nekem tegnap pont az fordult meg a fejemben, hogy Brady túlságosan függ a faltólLordTamas
Na de ez azért már túlzás... Minden QB nagyon függ a faltól. Nézd meg a Macikat. Ott egyáltalán nincs pass protection, és a liga egyik legígéretesebb QB-ját rommá alázzák minden meccsen...

TBSzerintem TB-nek tényleg semmire nem volt ideje az első félidőben, Garay középről gyalázta Koppent és Connolyt, balról pedig Light-ot pocsíkolták meg kőkeményen...

Ugye egy 3 - 5 step drop-hoz kell legalább 2-3 mp védelem. Bradynek kb. pont ennyi ideje volt, mert a zseb szinte azonnal amorfá vált. Ennyi ideje lenne az alkapónak is, hogy legalább 5-10 yard távolságban üresre játsza magát, ami azért lássuk be nem olyan könnyű. OK, hogy Brady is ludas volt benne, de ilyen protection mellett én nem varrnám teljesen a nyakába.

A második félidő első drivájában jöttek a gyors passzok, és ezzel már egész sikeresen haladtunk előre...

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Az OK, hogy a D jó volt (hozzánk képest), de a 4 TO inkább a Bolts hibája, mint a mi dicséretünk.zinedine5
Azért ahhoz kellettünk mi is. MvCourty INT-je gyönyörű volt. Az első fumbli meg egy remek szerelés eredményeként született. A másik kettőnél meg szemfülesek voltunk.GRAFI
Azért őszintén örülhetünk, hogy egy győzelem után kritizáljuk a csapatot és vitakozunk.

A mi szemfülességünk szart sem ért volna, ha ezek nem ilyen hülyék. (két fumble)
Kétségtelen, hogy a másik kettő a miénk.
több mint 13 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nekem tegnap pont az fordult meg a fejemben, hogy Brady túlságosan függ a faltól. Rivers sokkal gyorsabban tudott szabadulni (pontosan) a labdától, akkor is, mikor nagy volt rajta a nyomás. Ha megvédik Tomot, jól játszik általában (kivéve a Jets ellen a második félidőben), de egy Hall of Fame QB-tól elvárható lenne, hogy akármilyen pass-rush ellen, 5 retardált óvodással a falban, 25-30-nál több yardot passzoljon egy teljes félidő alatt, olyan elkapó és TE sornak, mint ami nekünk van.LordTamas
Brady már nem lesz ennél mobilisabb, ő mindíg is inkább a zsebben érezte jól magát és az korral nem "javul". Szerintem téves az elvárásod, de annyit volt fenn a védelmük, hogy előbb utóbb el kellett jönnie a hullámvölgynek, és amint megkaptuk a lehetőséget tudtunk élni vele.
A másik, hogy még csak október van. Remélem januárban is ott leszünk a pályán és akkor leszünk a csúcson!

We are all PATRIOTS!
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
nfl.com-on nézzetek rá a team stats-re.szaba
Mayo vezeti a szerelés listát. 😊

Persze tudom, nem erre gondoltál. 😉

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tegnap este sajnos inkább a Chargers verte meg magát, mint mi őket.
Természetesen örülök a W-nek, de jövőhéten nagyot kell rántani a csapatnak magán. A Vikings messze jobb csapat ennél a Chargersnélneuw
a chargers 5 vereségéből kábé 4x saját magát verte megmascherano
nfl.com-on nézzetek rá a team stats-re.szaba
Szép 😊
De azon nem változtat,hogy nem funkcionáltok valami jól
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Tegnap este sajnos inkább a Chargers verte meg magát, mint mi őket.
Természetesen örülök a W-nek, de jövőhéten nagyot kell rántani a csapatnak magán. A Vikings messze jobb csapat ennél a Chargersnélneuw
a chargers 5 vereségéből kábé 4x saját magát verte megmascherano
nfl.com-on nézzetek rá a team stats-re.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az O fal és Brady. A két legnagyobb gyengepontunk.Taylor nagyon kellene vissza.
A játékhívás viszont kifejezetten jó volt, immáron második hete. Nem tudom, ti hogyan látjátok ezt, de szerintem jól osztottuk el. Gronkonak többször mehetne a front és a LB sor közé a passz, azt még hiányolom. A 4&1-nek nekimentem volna én is.
A D hozta a mérkőzést. Négy TO után 13 pontot rakni az eredményjelzőre szégyen.undisputedly
Nem tisztem megvédeni, de ahogy eredménykövetőben is írtam, Brady játéka nagyban függ az O-linetól, amire te is írtad, hogy szar volt. Ahogy volt ideje megcsináltuk a TD-t.
A playhívás meg, hát néha ok, néha nem.
zinedine5
Nekem tegnap pont az fordult meg a fejemben, hogy Brady túlságosan függ a faltól. Rivers sokkal gyorsabban tudott szabadulni (pontosan) a labdától, akkor is, mikor nagy volt rajta a nyomás. Ha megvédik Tomot, jól játszik általában (kivéve a Jets ellen a második félidőben), de egy Hall of Fame QB-tól elvárható lenne, hogy akármilyen pass-rush ellen, 5 retardált óvodással a falban, 25-30-nál több yardot passzoljon egy teljes félidő alatt, olyan elkapó és TE sornak, mint ami nekünk van.LordTamas
Szerencsére ő is látja:
"I have to do a better job of finding open guys"
több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Az O fal és Brady. A két legnagyobb gyengepontunk.Taylor nagyon kellene vissza.
A játékhívás viszont kifejezetten jó volt, immáron második hete. Nem tudom, ti hogyan látjátok ezt, de szerintem jól osztottuk el. Gronkonak többször mehetne a front és a LB sor közé a passz, azt még hiányolom. A 4&1-nek nekimentem volna én is.
A D hozta a mérkőzést. Négy TO után 13 pontot rakni az eredményjelzőre szégyen.undisputedly
Nem tisztem megvédeni, de ahogy eredménykövetőben is írtam, Brady játéka nagyban függ az O-linetól, amire te is írtad, hogy szar volt. Ahogy volt ideje megcsináltuk a TD-t.
A playhívás meg, hát néha ok, néha nem.
zinedine5
Nekem tegnap pont az fordult meg a fejemben, hogy Brady túlságosan függ a faltól. Rivers sokkal gyorsabban tudott szabadulni (pontosan) a labdától, akkor is, mikor nagy volt rajta a nyomás. Ha megvédik Tomot, jól játszik általában (kivéve a Jets ellen a második félidőben), de egy Hall of Fame QB-tól elvárható lenne, hogy akármilyen pass-rush ellen, 5 retardált óvodással a falban, 25-30-nál több yardot passzoljon egy teljes félidő alatt, olyan elkapó és TE sornak, mint ami nekünk van.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az O fal és Brady. A két legnagyobb gyengepontunk.Taylor nagyon kellene vissza.
A játékhívás viszont kifejezetten jó volt, immáron második hete. Nem tudom, ti hogyan látjátok ezt, de szerintem jól osztottuk el. Gronkonak többször mehetne a front és a LB sor közé a passz, azt még hiányolom. A 4&1-nek nekimentem volna én is.
A D hozta a mérkőzést. Négy TO után 13 pontot rakni az eredményjelzőre szégyen.undisputedly
Nem tisztem megvédeni, de ahogy eredménykövetőben is írtam, Brady játéka nagyban függ az O-linetól, amire te is írtad, hogy szar volt. Ahogy volt ideje megcsináltuk a TD-t.
A playhívás meg, hát néha ok, néha nem.
Amiben nem értünk egyet, az a 4&1, főleg ilyen ostoba játékkal, ami azért csak a playhívás hibája. Többször kiemelték, hogy Brady milyen jól oldja meg a QB sneaket, vagy csinálhattunk volna egy play actiont egy TE-del. Mondjuk előtte sem volt jó play az a Welkeres, de hála az égnek mindegy.
Az OK, hogy a D jó volt (hozzánk képest), de a 4 TO inkább a Bolts hibája, mint a mi dicséretünk.zinedine5
Mostanában sokszor próbálkoztunk rövid needeknél nagy passzokkal, így egy futásnak örültem a 4&1nél.Igaz csak egy laikus szemével látom. TE-maniac lettem az évre, szóval a te elképzelésedet is potenciális first downnak ítélem 😀 Azt viszont be kellene látni,hogy BJGE és Fafej nem egy komplex futópáros. Kellene egy taposógép.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az OK, hogy a D jó volt (hozzánk képest), de a 4 TO inkább a Bolts hibája, mint a mi dicséretünk.zinedine5
Azért ahhoz kellettünk mi is. MvCourty INT-je gyönyörű volt. Az első fumbli meg egy remek szerelés eredményeként született. A másik kettőnél meg szemfülesek voltunk.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Az O fal és Brady. A két legnagyobb gyengepontunk.Taylor nagyon kellene vissza.
A játékhívás viszont kifejezetten jó volt, immáron második hete. Nem tudom, ti hogyan látjátok ezt, de szerintem jól osztottuk el. Gronkonak többször mehetne a front és a LB sor közé a passz, azt még hiányolom. A 4&1-nek nekimentem volna én is.
A D hozta a mérkőzést. Négy TO után 13 pontot rakni az eredményjelzőre szégyen.undisputedly
Nem tisztem megvédeni, de ahogy eredménykövetőben is írtam, Brady játéka nagyban függ az O-linetól, amire te is írtad, hogy szar volt. Ahogy volt ideje megcsináltuk a TD-t.
A playhívás meg, hát néha ok, néha nem.
Amiben nem értünk egyet, az a 4&1, főleg ilyen ostoba játékkal, ami azért csak a playhívás hibája. Többször kiemelték, hogy Brady milyen jól oldja meg a QB sneaket, vagy csinálhattunk volna egy play actiont egy TE-del. Mondjuk előtte sem volt jó play az a Welkeres, de hála az égnek mindegy.
Az OK, hogy a D jó volt (hozzánk képest), de a 4 TO inkább a Bolts hibája, mint a mi dicséretünk.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az O fal és Brady. A két legnagyobb gyengepontunk.Taylor nagyon kellene vissza.
A játékhívás viszont kifejezetten jó volt, immáron második hete. Nem tudom, ti hogyan látjátok ezt, de szerintem jól osztottuk el. Gronkonak többször mehetne a front és a LB sor közé a passz, azt még hiányolom. A 4&1-nek nekimentem volna én is.
A D hozta a mérkőzést. Négy TO után 13 pontot rakni az eredményjelzőre szégyen.