New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Egy kis Off. Ha valakit érdekelnek az elmúlt szezonok Pats meccsei (2007-től napjainkig) , illetve régebbi klasszikusok ( 80-90es évekből) térítés fejében bárki rendelkezésére bocsátom. Akit érdekel PM-ben keressen.
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
szerintem itt a többség egy infarktus nélküli 7 pont körüli w-nél már földhöz csapkodná a hátsóját 😛Wyatt
+1
Mondjuk az előző két meccs alapján valószínűbbnek tűnik egy infarktusos végkimenetel.

Más:
"TE Alge Crumpler – 38 of 61 snaps"
Az O-fal komoly sz@rban lehetett, ha ennyit volt pályán...Gogo
Legalább a nézők a stadionban nem unatkoznak, és így mi sem az egyszer biztos. De a mai világban egy szívbaj nélküli győzelem eléggé ritka. 😊
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
szerintem itt a többség egy infarktus nélküli 7 pont körüli w-nél már földhöz csapkodná a hátsóját 😛Wyatt
+1
Mondjuk az előző két meccs alapján valószínűbbnek tűnik egy infarktusos végkimenetel.

Más:
"TE Alge Crumpler – 38 of 61 snaps"
Az O-fal komoly sz@rban lehetett, ha ennyit volt pályán...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván kevésbé kiszámítható előre, hogy mire kell készülnünk, de valaminek nagyon nem jól kellne működnie Minnesotában, ha a hirtelen előkapott második számú irányító félelmetesebb lenne, mint az első számú.GRAFI
Hát megsúgom neked nálunk perpillanat rohadt sok minden nem működik jól bármilyen hihetetlen. 😀
És bármilyen hihetetlen a 7 TD 10 INTet illetve 68.0 s QB ratinget (liga 4.hátulról) egy ilyen elkapó gárdával T-Jack is feltud mutatni, illetve a falunknak is sokkal jobban kedvez az ő stílusa.
Szóval szerintem ne akarjatok minket lebecsülni mint amennyire Höri tette PR-ben mert a passzjátékunk sokkal borzasztóbb nem lehet sőt. 😀Toca
szerintem itt a többség egy infarktus nélküli 7 pont körüli w-nél már földhöz csapkodná a hátsóját 😛

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 271 — Vikings fan
Nyilván kevésbé kiszámítható előre, hogy mire kell készülnünk, de valaminek nagyon nem jól kellne működnie Minnesotában, ha a hirtelen előkapott második számú irányító félelmetesebb lenne, mint az első számú.GRAFI
Hát megsúgom neked nálunk perpillanat rohadt sok minden nem működik jól bármilyen hihetetlen. 😀
És bármilyen hihetetlen a 7 TD 10 INTet illetve 68.0 s QB ratinget (liga 4.hátulról) egy ilyen elkapó gárdával T-Jack is feltud mutatni, illetve a falunknak is sokkal jobban kedvez az ő stílusa.
Szóval szerintem ne akarjatok minket lebecsülni mint amennyire Höri tette PR-ben mert a passzjátékunk sokkal borzasztóbb nem lehet sőt. 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
NFL rank Total Defense: 1. San Diego Chargers 244 yard
Passing D : 1. - ll - 158 yard
Rush D : 3. - ll - 86 yard

Ezenkívül a legtöbb sacket is ők érték el. Szám szerint 25-öt.
Persze mindenkinek meg van a saját véleménye, de ezen statok tükrében a károgóknak el kellene egy kicsit gondolkodni.
Azért az, hogy egy ilyen D ellen annyit teljesített az O amennyit, ha nem is dicsérendő, de nem is szégyenletes.GRAFI
"még mielőtt valaki a ligaelső pass D-vel jönne, azért ideírom kik ellen hozták be ezt a statisztikát a SanDiegoi srácok:
-KansasCity ( M.Cassel-->a chiefs topikban esetleges évvégi cutról beszélnek)
-Jacksonville ( Garrard-Bouman-Edwards-McCown négyes ratingje 40-től 88-ig terjed )
-Seattle (Hesszieről ne is beszéljünk, 6-6 TD és INT, 75-ös rating )
-Arizona( Derek Anderson és Hall ratingjét ha összeadjuk, éppen túlfut a 100on)
-Oakland ( Campbell és Gradkowski meccsről meccsre váltják egymást. No nem azért mert a közönség mindkettőt akarja)
-St.Louis ( Bradford akit jónak tartok, de nincs elkapója plusz újonc)"undisputedly
Danario 😀

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Hogy őszinte legyek ezt a Darius Butler dolgot sem teljesen értem. Az rendben van, hogy vitathatatlanul nagyobb lehetőségek vannak benne, mint Arringtonban, de ha valaki, akkor az Öreg ezt bizonyára mindannyiunknál jobban tudja...
Szóval gondolom igen alapos oka van a mellézősének és nem hiszem, hogy ez a Jets elleni teljesítményének a számlájára írható. LoMo vagy éppen Vödör is betlizett bőven, mégis elég türelem volt/van az irányukba. Azt gondolom, hogy egy gyenge teljesítménynél jóval több kell ahhoz, hogy valaki ilyen szinten hanyagolva legyen.
A Jets elleni meccs után egyébként ha jól emlkéxem voltak furcsa dolgok a locker room háza táján is, konkrétan mint ha a veteránok simán magára hagyták volna, ami nem igazán jellemző az ilyens esetekben.
Belichick profi, néhány szar meccs miatt nem fog száműzni senkit, feltéve, hogy nem akadt vele más problémája. Én ezt gondolom erről.

Do your job
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
NFL rank Total Defense: 1. San Diego Chargers 244 yard
Passing D : 1. - ll - 158 yard
Rush D : 3. - ll - 86 yard

Ezenkívül a legtöbb sacket is ők érték el. Szám szerint 25-öt.
Persze mindenkinek meg van a saját véleménye, de ezen statok tükrében a károgóknak el kellene egy kicsit gondolkodni.
Azért az, hogy egy ilyen D ellen annyit teljesített az O amennyit, ha nem is dicsérendő, de nem is szégyenletes.GRAFI
"még mielőtt valaki a ligaelső pass D-vel jönne, azért ideírom kik ellen hozták be ezt a statisztikát a SanDiegoi srácok:
-KansasCity ( M.Cassel-->a chiefs topikban esetleges évvégi cutról beszélnek)
-Jacksonville ( Garrard-Bouman-Edwards-McCown négyes ratingje 40-től 88-ig terjed )
-Seattle (Hesszieről ne is beszéljünk, 6-6 TD és INT, 75-ös rating )
-Arizona( Derek Anderson és Hall ratingjét ha összeadjuk, éppen túlfut a 100on)
-Oakland ( Campbell és Gradkowski meccsről meccsre váltják egymást. No nem azért mert a közönség mindkettőt akarja)
-St.Louis ( Bradford akit jónak tartok, de nincs elkapója plusz újonc)"
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nyilván kevésbé kiszámítható előre, hogy mire kell készülnünk, de valaminek nagyon nem jól kellne működnie Minnesotában, ha a hirtelen előkapott második számú irányító félelmetesebb lenne, mint az első számú.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jackson azért önmagában nem fog új arcot adni ennek a Vikes O-nak, pláne nem néhány nap alatt. Moss-t, Harvin-t meg AP-t pedig ismerjük, tudjuk miket csinálnak. ha benne is van TJ-ben a meglepetésfaktor, viszont az is benne van hogy jóval rosszabb irányító még a féllábú Favre-nál is. persze majd kiderül, lebecsülnünk nyilván nem szabad persze.
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
leginkább semmilyenWyatt
Na ez így ütött. 😀
Szerintem. . .

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem tudom, én annyira nem ugrálok örömömben h nagy eséllyel nem lesz Favre. Ennek a fiatal védelemnek szüksége van arra h teljes mértékben, mindenre körültekintően felkészítsék őket. Na most T-Jack ellen nehéz lesz. Remélem vhol van a fiók mélyén olyan meccs, ahol ő irányított... :/Danna
Szintén zenész. Jobb lett volna Favre. T-Jack össze-vissza fog rohangálni/menekülni, amit minden védelem be tud nyalni. Ehhez jön még AP, Gerhart, és Harvin személyében is a földi veszedelem. Bár Childressben mindig lehet bízni, hogy neki nem lesz elég a futójátékkal nyerni, de Favre cimborájával ez jobban kijött volna.

Ugye a "not anymore so Wrangler Guy" ellen meg így könnyű lett volna a taktika. Csak ne ejtsék el a védőik a nekik ajándékozott passzokat. 😛DoM
Majdnem mindegy ki fog irányítani, ilyen pass rsuhsal Brady hülyére dobál minket. A kérdés az lesz Tjacken mekkora lesz a nyomás azért nem irigylem ilyen helyzetbe beszállni. Remélem felszívja magát!Toca
leginkább semmilyen, de én nem értek egyet azzal, hogy Favre ellen könnyebb lenne

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 271 — Vikings fan
Hát nem tudom, én annyira nem ugrálok örömömben h nagy eséllyel nem lesz Favre. Ennek a fiatal védelemnek szüksége van arra h teljes mértékben, mindenre körültekintően felkészítsék őket. Na most T-Jack ellen nehéz lesz. Remélem vhol van a fiók mélyén olyan meccs, ahol ő irányított... :/Danna
Szintén zenész. Jobb lett volna Favre. T-Jack össze-vissza fog rohangálni/menekülni, amit minden védelem be tud nyalni. Ehhez jön még AP, Gerhart, és Harvin személyében is a földi veszedelem. Bár Childressben mindig lehet bízni, hogy neki nem lesz elég a futójátékkal nyerni, de Favre cimborájával ez jobban kijött volna.

Ugye a "not anymore so Wrangler Guy" ellen meg így könnyű lett volna a taktika. Csak ne ejtsék el a védőik a nekik ajándékozott passzokat. 😛DoM
Majdnem mindegy ki fog irányítani, ilyen pass rsuhsal Brady hülyére dobál minket. A kérdés az lesz Tjacken mekkora lesz a nyomás azért nem irigylem ilyen helyzetbe beszállni. Remélem felszívja magát!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hát nem tudom, én annyira nem ugrálok örömömben h nagy eséllyel nem lesz Favre. Ennek a fiatal védelemnek szüksége van arra h teljes mértékben, mindenre körültekintően felkészítsék őket. Na most T-Jack ellen nehéz lesz. Remélem vhol van a fiók mélyén olyan meccs, ahol ő irányított... :/Danna
Szintén zenész. Jobb lett volna Favre. T-Jack össze-vissza fog rohangálni/menekülni, amit minden védelem be tud nyalni. Ehhez jön még AP, Gerhart, és Harvin személyében is a földi veszedelem. Bár Childressben mindig lehet bízni, hogy neki nem lesz elég a futójátékkal nyerni, de Favre cimborájával ez jobban kijött volna.

Ugye a "not anymore so Wrangler Guy" ellen meg így könnyű lett volna a taktika. Csak ne ejtsék el a védőik a nekik ajándékozott passzokat. 😛
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hát nem tudom, én annyira nem ugrálok örömömben h nagy eséllyel nem lesz Favre. Ennek a fiatal védelemnek szüksége van arra h teljes mértékben, mindenre körültekintően felkészítsék őket. Na most T-Jack ellen nehéz lesz. Remélem vhol van a fiók mélyén olyan meccs, ahol ő irányított... :/Danna
Ha jól emlékszem akkor ő volt az, aki a "Már csak egy QB hiányzik a csapatba!" időszakban vezette a Vikingeket...

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem tudom, én annyira nem ugrálok örömömben h nagy eséllyel nem lesz Favre. Ennek a fiatal védelemnek szüksége van arra h teljes mértékben, mindenre körültekintően felkészítsék őket. Na most T-Jack ellen nehéz lesz. Remélem vhol van a fiók mélyén olyan meccs, ahol ő irányított... :/Danna
feltolni mindenki a boxba akit lehet, AP-t állítsuk meg, T-Jax szerintem önmagában kevés

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Hát nem tudom, én annyira nem ugrálok örömömben h nagy eséllyel nem lesz Favre. Ennek a fiatal védelemnek szüksége van arra h teljes mértékben, mindenre körültekintően felkészítsék őket. Na most T-Jack ellen nehéz lesz. Remélem vhol van a fiók mélyén olyan meccs, ahol ő irányított... :/
több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 571 — Patriots fan
Favre bokatörésWyatt
Azért kíváncsi lennék most Randy érzéseire, hogy lerokkant a QB-ja a "nagy visszatérésre"! :/
Na nem mintha bánnám a dolgot, így is elég erős a Vikes.

Na Igen az Tényleg Jó Lenne!!!!Wyatt
Ezt Én Is Támogatnám Mert Ezt A Hullámvasút Írást Durva Még Olvasni Is! 😀
(Vazzeg Ez Nagyobb Kihívás Mint Gondoltam Volna)Witchdoctor
Ezt Helyesen így Írjuk! 😉

"Ezt Én is Támogatom mert Ezt a Hullámvasút Írást Durva még Olvasni is!"

Bocsi csak hirtelen beestem a fórumra és ilyenkor még nem könnyű levetközni a régi szokásokat! 😕
(Majd igyekszem!) 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Favre bokatörésWyatt
Azért kíváncsi lennék most Randy érzéseire, hogy lerokkant a QB-ja a "nagy visszatérésre"! :/
Na nem mintha bánnám a dolgot, így is elég erős a Vikes.

Na Igen az Tényleg Jó Lenne!!!!Wyatt
Ezt Én Is Támogatnám Mert Ezt A Hullámvasút Írást Durva Még Olvasni Is! 😀
(Vazzeg Ez Nagyobb Kihívás Mint Gondoltam Volna)

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
NFL rank Total Defense: 1. San Diego Chargers 244 yard
Passing D : 1. - ll - 158 yard
Rush D : 3. - ll - 86 yard

Ezenkívül a legtöbb sacket is ők érték el. Szám szerint 25-öt.
Persze mindenkinek meg van a saját véleménye, de ezen statok tükrében a károgóknak el kellene egy kicsit gondolkodni.
Azért az, hogy egy ilyen D ellen annyit teljesített az O amennyit, ha nem is dicsérendő, de nem is szégyenletes.GRAFI
"Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítottam"
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Favre bokatörés

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
NFL rank Total Defense: 1. San Diego Chargers 244 yard
Passing D : 1. - ll - 158 yard
Rush D : 3. - ll - 86 yard

Ezenkívül a legtöbb sacket is ők érték el. Szám szerint 25-öt.
Persze mindenkinek meg van a saját véleménye, de ezen statok tükrében a károgóknak el kellene egy kicsit gondolkodni.
Azért az, hogy egy ilyen D ellen annyit teljesített az O amennyit, ha nem is dicsérendő, de nem is szégyenletes.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én asszem 10-6-ot tippeltem és WC meccset. Ezzel teljesen ki lennék békülve és szerintem nem is egy túlzó elvárás.

Csak most látom, hogy egy lappal ezelőtt páran reagáltak az írásomra, és úgy látszik félreérthető voltam:
A nímandot jobb híján használtam, mert nem akartam vulgáris lenni 😊 csak eszembe jutott, hogy más sokkal rosszabb mérleggel álló csapatok hogy örülnének egy ilyen győzelemnek itt meg a panaszkodók vannak túlsúlyban. Nem mindenki! Csak sokan... akad azért telhetetlen pats drukker bőven.
Bár, ahogy a mondás is tartja: "Sírva vigad a magyar"
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Igen az Tényleg Jó Lenne!!!!

több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 571 — Patriots fan
Na, Aludva egyet a Mecsre, Lehiggadva azt Kell Mondjam Grat a Csapatnak! 😊

Ha Igaz a Mondás hogy a Nehezen Nyert Meccsek Érnek a Legtöbbet, akkor ez a Tegnapi egy Nagyon Értékes Győzelem Volt! 😉

Az NFL-ben Idegenben Nyerni (majdnem) Mindig Bravúr Kategória, úgyhogy Kezeljük Értékén ezt a W-t!
(Bár Tegnap az Eredménykövetőn Jóval Borulátóbb Voltam!) 😀

Ezuton Szeretném Nyilvánosan is Megkövetni a CSAPATOT, mert Magamban Mostanra csak 3-3-at Tippeltem Szezonkezdetkor de szerencsére ismét Kiderült milyen Keveset is Értek Valójában ehhez a Játékhoz! 😀

Szóval csak így Tovább, Cáfoljanak csak rá a "Borulátásomra" Hétről-Hétre és Jó Kis Évünk Lesz! 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉