New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Na, vasárnap jön a Vikings....
Nézegettem a várakozásokat, és mindenhol minket hoznak ki esélyesnek a hétvége előtt.

A kulcsot egyelőre a D-ben látom, ha megint odateszik magukat a srácok, és Brett apó sikeresen ad néhány sikeres passzt a McC-Butler párosnak vagy Ninkonak, akkor akár még simán le is hozhatjuk a meccset.
Ha a D-ben lennének is hibák, de Bradyék összekapják magukat a múlt heti enyhén szólva hektikus produkciójuk után, és mi tudjuk majd diktálni az iramot a meccsen akkor nem lehet gond.
Remélem, hogy Chung már esetleg pályára léphet.Witchdoctor
Jó kis meccs lesz az biztos 😊 Nehéz meccs lesz ez, de legalább kiderül mit ér a run D-nk, AP-tól és Harvintól félek, az utóbbitól nem is kicsit. Arra azért kíváncsi leszek hogy pl Light mit fog kezdeni Allennel, és a fal közepe hogy bírja fogni a Williams tesókat. Ha Bradynek lesz ideje és folytatjuk a labdák szétosztását az elkapók között jók lehetünk a W-re. Az öreg Brett papa sztem kezdeni fog, max ha nagyon szétzúzzuk lecserélik 😛
Butler vajon kezdő lehet, miután megkapta a díjat a kiváló edzésmunkájáért?manuszka86
Több helyen kiemelték, hogy az ő D-jük fekszik Bradynek, nagyon is. Ahogy írtad is, engem Harvin aggaszt nagyon, hogy őt kifogja majd. Guyton esélytelen ellene, Fletcher is szerintem. Wilhiteot én nem raknám rá, ahhoz túl jó, marad Butler. Ő meg azért csak nem játszik mostanában.
És még kérdés, hogy a három Wr-s felállásuknál, hogy áll fel a D-nk. Nemigen lehet púhítani, mert, akkor AP szétfut. Szóval nehéz. Mindez megoldódna, ha lenne pass rush. De nincs.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Na, vasárnap jön a Vikings....
Nézegettem a várakozásokat, és mindenhol minket hoznak ki esélyesnek a hétvége előtt.

A kulcsot egyelőre a D-ben látom, ha megint odateszik magukat a srácok, és Brett apó sikeresen ad néhány sikeres passzt a McC-Butler párosnak vagy Ninkonak, akkor akár még simán le is hozhatjuk a meccset.
Ha a D-ben lennének is hibák, de Bradyék összekapják magukat a múlt heti enyhén szólva hektikus produkciójuk után, és mi tudjuk majd diktálni az iramot a meccsen akkor nem lehet gond.
Remélem, hogy Chung már esetleg pályára léphet.Witchdoctor
Jó kis meccs lesz az biztos 😊 Nehéz meccs lesz ez, de legalább kiderül mit ér a run D-nk, AP-tól és Harvintól félek, az utóbbitól nem is kicsit. Arra azért kíváncsi leszek hogy pl Light mit fog kezdeni Allennel, és a fal közepe hogy bírja fogni a Williams tesókat. Ha Bradynek lesz ideje és folytatjuk a labdák szétosztását az elkapók között jók lehetünk a W-re. Az öreg Brett papa sztem kezdeni fog, max ha nagyon szétzúzzuk lecserélik 😛
Butler vajon kezdő lehet, miután megkapta a díjat a kiváló edzésmunkájáért?

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Na, vasárnap jön a Vikings....
Nézegettem a várakozásokat, és mindenhol minket hoznak ki esélyesnek a hétvége előtt.

A kulcsot egyelőre a D-ben látom, ha megint odateszik magukat a srácok, és Brett apó sikeresen ad néhány sikeres passzt a McC-Butler párosnak vagy Ninkonak, akkor akár még simán le is hozhatjuk a meccset.
Ha a D-ben lennének is hibák, de Bradyék összekapják magukat a múlt heti enyhén szólva hektikus produkciójuk után, és mi tudjuk majd diktálni az iramot a meccsen akkor nem lehet gond.
Remélem, hogy Chung már esetleg pályára léphet.

több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Chung teljes védőfelszerelésben edzett ma! 😊 😊 😊rolando83
Ez jó hír. De azért várjuk meg vasárnapi inaktív listát.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Chung teljes védőfelszerelésben edzett ma! 😊 😊 😊rolando83
Remélem mihamarabb pályán lesz, kell a játéka a csapatnak!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Chung teljes védőfelszerelésben edzett ma! 😊 😊 😊
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Ha így térne vissza, akkor szegénynek egy sprint után meg is állna a szive a sok "edzéstől" 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Az is lehet, hogy csak gyakoroltattak vele, a nevelő célzat mellett.wes
ő csinálja a legjobban az 1000 büntető fekvőtámasz / edzés adagot. Persze ehhez az is hozzájárul, hogy csak ő van büntiben. De hamarosan visszatérhet, mert így fog kinézni, a vállában elakad az összes labda, ha beszorul az izomkötegek közé, az INT 😀

viito
bazzeg ez Dallas Clark 😂Höri
Látszik hogy eljárt egy picit felette az idő 😀 össze van szakadva 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az is lehet, hogy csak gyakoroltattak vele, a nevelő célzat mellett.wes
ő csinálja a legjobban az 1000 büntető fekvőtámasz / edzés adagot. Persze ehhez az is hozzájárul, hogy csak ő van büntiben. De hamarosan visszatérhet, mert így fog kinézni, a vállában elakad az összes labda, ha beszorul az izomkötegek közé, az INT 😀

viito
bazzeg ez Dallas Clark 😂

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az is lehet, hogy csak gyakoroltattak vele, a nevelő célzat mellett.wes
ő csinálja a legjobban az 1000 büntető fekvőtámasz / edzés adagot. Persze ehhez az is hozzájárul, hogy csak ő van büntiben. De hamarosan visszatérhet, mert így fog kinézni, a vállában elakad az összes labda, ha beszorul az izomkötegek közé, az INT 😀

több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Az is lehet, hogy csak gyakoroltattak vele, a nevelő célzat mellett.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Lehet hogy véget ér a Butler bünti? Ez az elismerés akár ezt is jelentheti.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Valószinűleg nem tehtségbeli, hanem hozzállásbeli gondok vannak/voltak vele. Ez a kis elismerés lehet a jelene annak, hogy kezd megához térni az esze.
több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 571 — Patriots fan
Szerintem Butler meg fogja még kapni a lehetőséget idén a javításra, kérdés hogy élni tud-e vele?

Mondjuk az nem kicsit lenne "szívatás" most ha a Vikes ellen kezdene és megkapná Mosst! 😀

Mindenesetre az hogy BB-ék kiemelik az edzésmunkáját mindenképpen egy jele lehet az "enyhülésnek" az irányába a Stáb felől! 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ez konkrétan mit is jelent?nDRo
A meccslabdákhoz hasonlóan az edzésen mutatott teljesítmény alapján is szoktak díjazásban részesülni a játékosok, ezzel is elismerve a jó munkájukat hétközben a gyakorlások során. Plusz motiváció stb. Most ezt kapta meg Butler és Price.DoM
Hmm a tényeket ismerve (hogy kikerült a kezdőből stb...) elég irónikus. BB így próbálja motiválni.nDRo
Fogalmunk sincs mi történik a színfalak mögött. Év közben nem élünk azzal a luxusszal, mint az edzőtábor idején, hogy minden gyakorlásról külön novellás kötet áll a rendelkezésünkre, értékelni/követni a történéseket. Az, hogy ennyire eltűnt a roster alján Butler, ilyen hosszú időre már komolyabb dolognak tűnik, mint egy kis helyrerakás a Jets elleni PI-k és Edwards felé "legyezés" miatt az ünneplésekre reagálva.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ez konkrétan mit is jelent?nDRo
A meccslabdákhoz hasonlóan az edzésen mutatott teljesítmény alapján is szoktak díjazásban részesülni a játékosok, ezzel is elismerve a jó munkájukat hétközben a gyakorlások során. Plusz motiváció stb. Most ezt kapta meg Butler és Price.DoM
Hmm a tényeket ismerve (hogy kikerült a kezdőből stb...) elég irónikus. BB így próbálja motiválni.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ez konkrétan mit is jelent?nDRo
A meccslabdákhoz hasonlóan az edzésen mutatott teljesítmény alapján is szoktak díjazásban részesülni a játékosok, ezzel is elismerve a jó munkájukat hétközben a gyakorlások során. Plusz motiváció stb. Most ezt kapta meg Butler és Price.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
"Second-year cornerback Darius Butler and rookie receiver Taylor Price earned their first "practice player of the week" honors."

Ezt nem értem. Eddig azt gondoltam és más is írta, hogy Butler tuti csinált még valamit azon kívűl, hogy elrontotta az első két meccsét a szezonban. Látva, hogy Arrington semmivel sem jobb a def-ben, biztos voltam benne. Erre meg kap egy ilyet.zinedine5
Ez konkrétan mit is jelent?
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
"Second-year cornerback Darius Butler and rookie receiver Taylor Price earned their first "practice player of the week" honors."

Ezt nem értem. Eddig azt gondoltam és más is írta, hogy Butler tuti csinált még valamit azon kívűl, hogy elrontotta az első két meccsét a szezonban. Látva, hogy Arrington semmivel sem jobb a def-ben, biztos voltam benne. Erre meg kap egy ilyet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha nem ismeri, akkor meg minek okoskodik? 😊 De ez van... nekem mondjuk akkor szokott felforrni az agyvizem, amikor a filmekben, sorozatokban következetesen rögbiznek meg hátvédeznek az ostoba fordítók.
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
szeretném mondani, hogy ha valakinek a kezébe kerülne egy friss sztársport, akkor ne engem szidjon, hogy Mankins védőnek van feltüntetve. én guardnak írtam, de úgy tűnik az nem tetszett a szerkesztőknek, és lefordították...Höri
A szó jelentése miatt sikerült ezt összehozni szerintem.
Nem nagyon imserhetik az amerikaifutball világát. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
szeretném mondani, hogy ha valakinek a kezébe kerülne egy friss sztársport, akkor ne engem szidjon, hogy Mankins védőnek van feltüntetve. én guardnak írtam, de úgy tűnik az nem tetszett a szerkesztőknek, és lefordították...Höri
Hát ha más szempontból vizsgáljuk a dolgokat akkor véd is... bár valóban bölcsebb lett volna ha hagyják ahogy írtad 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szeretném mondani, hogy ha valakinek a kezébe kerülne egy friss sztársport, akkor ne engem szidjon, hogy Mankins védőnek van feltüntetve. én guardnak írtam, de úgy tűnik az nem tetszett a szerkesztőknek, és lefordították...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pár kérdés Woodheadhez.
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4686015/video-woodhead-likes-it-here
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Legalább a nézők a stadionban nem unatkoznak, és így mi sem az egyszer biztos. De a mai világban egy szívbaj nélküli győzelem eléggé ritka. 😊wes
Kérdezd meg erről a Raiders fanokat 😀
(Természetesen igazad van, nagyon ritka, csak nekik épp friss élményük van a sima győzelemről)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."