New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez úgy ahogy van hülyeség...
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
nem tudom de nekem az az érzésem, hogy az első félidőben mintha jegelnénk a játékot. Nagyon keveset mutatunk meg mit is tudunk. Így az ellen nem nagyon tud minket félidőben kielemezni.Utána pedig elővesszük a sokoldalú támadásainkat. Az elmúlt években meg az volt, hogy az első félidőben már megakartuk nyerni a mérkőzést és ha itt nem sikerült kellő előnyt összeszedni akkor azon a második félidőben már nem tudtunk változtatni.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aminek nagyon lehet örülni:

1. Végre mi jövünk ki jobban a 2. félidőkből (sokat javult a félidei elemzés)!!!

2. Régen a 3 SB érában sem voltunk rekorddöntögetők, "csak" nyertünk és ez most kezd visszajönni. Bármeddig jutunk el idén ez sokat számít a fiatal játékosoknak! Többeknek jelentősen fog tőle nőni az önbizalmunk!

Csak így tovább srácok!!! Go PATS!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
... Plusz az ott általunk emlegetett LaGarrette Blount a héten 210 yardot futott a Tampában, benne van egy kis hiányérzetem, mert nagyon stimmelt volna a csapatba, jó lett volna, bár a BJGE és Fafej nagyon szépen oldja a dolgokat.
LMJ szerinted mennyire illene a csapatba? Én ahogy látom az Oregon meccseit, azért egyre szebben izmosodik is, és nem sokan rakták 1-2 körbe, Őt nagyon el tudnám képzelni a csapatba akár a 2.kör végén akár a 3.elején
mert egy usc-t, ahol még a csere poszton is 1.körre prognosztizált lb van ennyire szétfutni amikor készültek rá...zseni a srácHabi
Jó ilyeneket olvasni már a Patriots topikban is. :cool:
Egyébként én félek attól, hogy ha Blountnál az az ominózus ütés volt az indok arra, hogy ne húzzuk be a draft végén, akkor LaMichael sem fog semmiképp hozzánk kerülni a draft első köreiben. Tudniillik, ő nem egy vesztes meccs utáni feltüzelt állapotban adott le egy pofont, hanem komoly bírósági ügye volt, amiben 2 év feltételest kapott testi sértésért.
De a 32.(szép álom 😊 ) pickkel én nagyon örülnék neki, ha esetleg őt húznánk. Ezzel a James mint elsőszámú RB, BJGE mint power back és Woodhead mint "Faulk 2" futósorral szerintem még a Brady utáni időszakban is ütős támadósorunk lehetne, már ha a falat is sikerülne kicsit átalakítani. De már nagyon messzire mentem és a bilibe is belelógott a kezem kicsit. 😀

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mert egy usc-t, ahol még a csere poszton is 1.körre prognosztizált lb van ennyire szétfutni amikor készültek rá...zseni a srácHabi
ez mekkora duma 😀

azt hitték Galippóról, hogy ő az új Cushing, de mivel leültette Kiffin a padra (nem Lane, hanem az öreg Monte, aki kicsit jobban ért hozzá), így már nyilvánvaló, hogy nem lesz az. Nincs három első körös linebackere a trojansnek jelenleg, szóval ez a mondat eléggé sántít 😉 pac10ben is csak közepes az egységük.

Jamest meg azért nem látod a mockokban szerintem mert nem végzős. de ettől még meg fog érni egy első kört idén is ha kijön. szerintem ki fog.Höri
még régebbi gondolat alapján írtam a usc lb sorra, de tényleg nem lett az az elit részleg, ahogyan sokan gondolták, sajnos
James meg szerintem is ki fog jönni, örülnék neki nagyon


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mert egy usc-t, ahol még a csere poszton is 1.körre prognosztizált lb van ennyire szétfutni amikor készültek rá...zseni a srácHabi
ez mekkora duma 😀

azt hitték Galippóról, hogy ő az új Cushing, de mivel leültette Kiffin a padra (nem Lane, hanem az öreg Monte, aki kicsit jobban ért hozzá), így már nyilvánvaló, hogy nem lesz az. Nincs három első körös linebackere a trojansnek jelenleg, szóval ez a mondat eléggé sántít 😉 pac10ben is csak közepes az egységük.

Jamest meg azért nem látod a mockokban szerintem mert nem végzős. de ettől még meg fog érni egy első kört idén is ha kijön. szerintem ki fog.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Ha már Randy Moss, akkor inkább ez:

You have six days to prepare for a team, and on the seventh day ... they come over to me and say, 'Dag, Moss, you was right about a couple plays and a couple schemes they were going to run.' It hurts as a player that you put a lot of hard work in all week, and toward the end of the week, Sunday, when you get on the field, that's when they acknowledge about the hard work you put in throughout the week. That's actually a disappointment.

😂DoM
Az egész tegnapi nyilatkozata érdekes.
Több mint érdekes...
😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha már Randy Moss, akkor inkább ez:

You have six days to prepare for a team, and on the seventh day ... they come over to me and say, 'Dag, Moss, you was right about a couple plays and a couple schemes they were going to run.' It hurts as a player that you put a lot of hard work in all week, and toward the end of the week, Sunday, when you get on the field, that's when they acknowledge about the hard work you put in throughout the week. That's actually a disappointment.

😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a rendkívül hálás Pats szurkolók

„Moss caught 50 touchdowns in 52 games during his time with the Patriots, but did draw a few boos as he and the Vikings took the field for their first series.”

úgy, hogy nem ő jött el, hanem elküldték. bravo. Bár gondolom meg tudjátok magyarázni 😀Noda10
szerintem egy ilyen kis cukkolás abszolút belefér, sőt. egyébként meg mintha az ő ügynöke kérte volna hogy tradeljük el.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
a rendkívül hálás Pats szurkolók

„Moss caught 50 touchdowns in 52 games during his time with the Patriots, but did draw a few boos as he and the Vikings took the field for their first series.”

úgy, hogy nem ő jött el, hanem elküldték. bravo. Bár gondolom meg tudjátok magyarázni 😀Noda10
Nem hiszem, hogy ezen bármit is magyarázni kellene, és a Moss pro-kontra vitát is felesleges ezzel újraindítani.
több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
a rendkívül hálás Pats szurkolók

„Moss caught 50 touchdowns in 52 games during his time with the Patriots, but did draw a few boos as he and the Vikings took the field for their first series.”

úgy, hogy nem ő jött el, hanem elküldték. bravo. Bár gondolom meg tudjátok magyarázni 😀Noda10
A végén meg megtapsolták. Moss nyilatkozta, hogy nagyon meghatódott ezen. Amúgy meg a csapattal való viszonyát nézd meg, ne pár lelátón ülő emberét.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a rendkívül hálás Pats szurkolók

„Moss caught 50 touchdowns in 52 games during his time with the Patriots, but did draw a few boos as he and the Vikings took the field for their first series.”

úgy, hogy nem ő jött el, hanem elküldték. bravo. Bár gondolom meg tudjátok magyarázni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tényleg hihetetlen mekkora változáson ment át a csapat egy nyár alatt. és ha belegondolunk hogy jövőre megint 6 pick az első 3 körben... ráadásul ebbe a védelembe most szinte tényleg vétek lenne hozni új játékosokat, bőven lehet tehát újraépíteni a támadófalat + BB-t ismerve átmenteni pickeket jövőre 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
LMJ szerinted mennyire illene a csapatba? Én ahogy látom az Oregon meccseit, azért egyre szebben izmosodik is, és nem sokan rakták 1-2 körbe, Őt nagyon el tudnám képzelni a csapatba akár a 2.kör végén akár a 3.elején
mert egy usc-t, ahol még a csere poszton is 1.körre prognosztizált lb van ennyire szétfutni amikor készültek rá...zseni a srácHabi
A futóknál nagyon nehéz átlátni a helyzetet a sok junior, és mint LMJ esetében harmadéves soph.-ok miatt, hogy pl. ki mikor lehet elérhető. Általánosságban én inkább "Dillon-szerű" futót vizionálnék a draftról.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hétről hétre egyre jobban látszik, hogy különösen a védelemben (front 7) mennyit számít a depth, és a tehetség. Amellett, hogy Belichick teljesen átvette az védelem irányítását, ez a mostani "sikersorozat" alapja, fő letéteményese, mert nincs korlátozva az edző a játékosanyag, és a keret gyengeségei miatt. Játékosok nélkül lehet bármennyire is kreatív a tervezés, és az ötlet, ha nincs aki végrehajtsa.DoM
emlékszem már Drafton is írtad, amikor a 7. körben választottuk Deadricket és Westont, hogy még itt is mekkora potenciállal rendelkező DL embereket tudtunk húzni, most ebből ugye Deadrick nagyon nagy húzás volt. Plusz az ott általunk emlegetett LaGarrette Blount a héten 210 yardot futott a Tampában, benne van egy kis hiányérzetem, mert nagyon stimmelt volna a csapatba, jó lett volna, bár a BJGE és Fafej nagyon szépen oldja a dolgokat.
LMJ szerinted mennyire illene a csapatba? Én ahogy látom az Oregon meccseit, azért egyre szebben izmosodik is, és nem sokan rakták 1-2 körbe, Őt nagyon el tudnám képzelni a csapatba akár a 2.kör végén akár a 3.elején
mert egy usc-t, ahol még a csere poszton is 1.körre prognosztizált lb van ennyire szétfutni amikor készültek rá...zseni a srác


JT Daniels fan
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hétről hétre egyre jobban látszik, hogy különösen a védelemben (front 7) mennyit számít a depth, és a tehetség. Amellett, hogy Belichick teljesen átvette az védelem irányítását, ez a mostani "sikersorozat" alapja, fő letéteményese, mert nincs korlátozva az edző a játékosanyag, és a keret gyengeségei miatt. Játékosok nélkül lehet bármennyire is kreatív a tervezés, és az ötlet, ha nincs aki végrehajtsa.

A védőfalban a variációs lehetőség végtelen, és remekül igazítható az ellenfélhez, és ha valakinek nem megy a játék, akkor van kit a pályára küldeni helyette:

VW, G. Warren, Wright, Pryor, Deaderick, Brace [Ty Warren IR] --- tavaly ugyanez: VW, T. Warren, Wright, J. Green (jelenleg csapat nélkül), Pryor, Brace (játékra alkalmatlan volt újoncként).

Belső linebacker poszton van négy bevethető játékos, a tavalyi kettővel szemben, ismét bőséges választékot biztosítva az aktuális ellenfélhez igazítva a gameplant:

Mayo, Spikes, Guyton, Fletcher --- tavaly csak ST játékos nélkül csak Mayo és Guyton.

OLB poszton is ég és föld a különbség, elsősorban Cunninghamnek köszönhetően, akit újonc létére a pályán lehet tartani, szinte folyamatosan, és tehetség terén felduzzasztott védelemből egyáltalán nem lóg ki kifelé, sőt:

TBC, Cunningham, Ninkovich, Crable --- tavaly az immáron csapat nélküli A. Thomas, Burgess, Woods, ill. TBC és a posztot még csak tanulgató Ninkovich, de az első hármas miatt gyakorlatilag nulla játék/edzésidővel.

Ordító a tehetségbeli különbség, ami egyből meglátszik a védőjátékon is, és a variációs lehetőségek mellett a legfontosabb, hogy különösen a védőfal nem fárad el, végig friss marad a rotáció miatt, és hogy lehet olyanokat felküldeni a pályára, akiknél nem lesz látványos teljesítmény csökkenés.

Döbbenetes, hogy tavaly a védelem játéka szempontjából az évad egy-egy pontján meghatározónak vélt 4 játékosnak most még csapata sincsen (a 7 fős front sevenből).

A secondary azért maradt ki, mert ott ennyire nem látványos a javulás, és Bodden sajnálatos sérülése miatt játékosanyagot tekintve kb. ugyanott tart a csapat McCourty miatt, mint tavaly. Chung jó játékát is kompenzálhatja valamelyest a McGowan sérülés.

Ez elsősorban az itteni mock draft miatt jutott eszembe, ahol a védőfalra koncentráltak a hozzászólások. Most úgy gondolom, hogy nincs szükség oda a magas pickre, Seymour helyére/pótlására. Sőt! Azzal, hogy második és harmadik körben megint tele van a csapat választási joggal még "feleslegesnek" is tűnhet az a Raiders pick. 😊 Bár tavaly valószínűleg Sey is kevés lett volna, hogy továbblökje a def szekerét. 😉 Így viszont élhetünk a luxussal, hogy elit támadó falembert válasszunk, amit akár lehet duplázni, vagy jöhet no.1 WR v. klasszis futó az OL mellé az első körben... stb.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a kép nagyon bejön:
Habi
Nike: Thats how we roll
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ez a kép nagyon bejön:


JT Daniels fan
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nézegettem a rookie statisztikákat, és Hernandez az elkapott yardok tekintetében 2.helyen áll a ligában. Amúgy Clevelandben Watsonnak is nagy éve van/lesz.undisputedly
Pont ezt nézegettem én is tegnap este, nagyon jól játszik igazi tehetség már csak a Td-t hiányolom tőle. Te állomány nagyon jó nálunk, és ahogy BB is fogalmazott eddig már többet csinált az egész TE állomány mint tavaly az egész szezonban, és ez nem kis dicséret főleg úgy hogy 2 rookie Te van a csapatban. Respect nekik csak így tovább!manuszka86
Én elég elfogult vagyok a rookie Te corpsszal. Még megtanulnak jól blokkolni, egy kis rutint szereznek és ligaelit állományunk lesz. Amúgy ha már blokkoknál tartunk, Fafej mekkorákat osztott ki tegnap 😊
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Nézegettem a rookie statisztikákat, és Hernandez az elkapott yardok tekintetében 2.helyen áll a ligában. Amúgy Clevelandben Watsonnak is nagy éve van/lesz.undisputedly
Pont ezt nézegettem én is tegnap este, nagyon jól játszik igazi tehetség már csak a Td-t hiányolom tőle. Te állomány nagyon jó nálunk, és ahogy BB is fogalmazott eddig már többet csinált az egész TE állomány mint tavaly az egész szezonban, és ez nem kis dicséret főleg úgy hogy 2 rookie Te van a csapatban. Respect nekik csak így tovább!

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Wilforkot senki nem említette. Hihetetlen jó volt tegnap is. Volt amikor szó szerint repült ki a falból. 😊GRAFI
Baby Vince szerencsére eddig konzisztense hozza a nagyon jó teljesítményt.
Amióta megkapta az új szerződést szinte szárnyal.

Amikor tavaly rinyált (el kell tartani a családot stb.), nem volt nálam a népszerűségi lista élén, de mióta megkapta amit szeretett volna, és amit megérdelem, azóta le a kalappal minden szempontból.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Hihetetlen eddig ez a szezon. Ki gondolta volna a második meccs után, hogy 6-1-el vezetjük a ligát. Ugyanakkor még nem láttam az elmúlt 7 évben olyan szezont, hogy ennyire ne lenne egy "elit" csapat sem. Mi állunk a legjobban, de ki merne biztosan ránk fogadni mondjuk egy kevesebb hibával és sérültekkel játszó Chargers ellen? De a San Diego mégiscsak 3-5-ös (mondjuk szerintem, szokásukhoz híven PO-ban lesznek).. A Ravens alig tudta legyőzni egy hete a 0-7-es Bills-t. A Steelers kikapott a Browns-tól vereséget szenvedő Saints-től. A Jets meg (hála Istennek), nem tudott egyáltalán pontot szerezni otthon. Szóval minden héten idegeskedek a meccs alatt, hogy nincs magabiztos csapatunk, de nem is tudnék olyan ellenfelet mondani, aki egyértelműen jobb nálunk (és az 15-nél több olyat sem, amely egyértelműen rosszabb).
Viszont minden meccs nagyon kemény, szerintem a Browns sem lesz sétagalopp, ami nagyon jót tesz ennek az alakuló (6-1-es 😊 ) gárdának.

Szóval én nagyon élvezem ezt a szezont. Hajrá Pats!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nézegettem a rookie statisztikákat, és Hernandez az elkapott yardok tekintetében 2.helyen áll a ligában. Amúgy Clevelandben Watsonnak is nagy éve van/lesz.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerintem nagyon jó meccs volt. Sok szép megmozdulással nyertünk egy nem gyenge csapat ellen. Az külön jó, hogy ezúttal nem kellett lábon kihordani két infarktust, mint a legutóbbi meccseken 😀.

Favre sérülése szerintem csak egy szerencsétlen baleset volt... a zászlóval végül mi lett? Nekem nem rémlik, hogy mit mondtak utána a bírók.mr nemo
Wilhitera dobták illegal contact miatt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem nagyon jó meccs volt. Sok szép megmozdulással nyertünk egy nem gyenge csapat ellen. Az külön jó, hogy ezúttal nem kellett lábon kihordani két infarktust, mint a legutóbbi meccseken 😀.

Favre sérülése szerintem csak egy szerencsétlen baleset volt... a zászlóval végül mi lett? Nekem nem rémlik, hogy mit mondtak utána a bírók.