NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 762
Arról nem is beszélve, hogy akkor senki se mossa le rólatok, hogy lehúztátok a Vikingst egy harmadik körrel. Ez kb. olyan, hogy eladsz egy kutyát, aki tudja a hazautat, és folyton hazaszökik 😂tenorx
Ez hatalmas Comment 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Arról nem is beszélve, hogy akkor senki se mossa le rólatok, hogy lehúztátok a Vikingst egy harmadik körrel. Ez kb. olyan, hogy eladsz egy kutyát, aki tudja a hazautat, és folyton hazaszökik 😂
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
@JasonLaCanfora - Texting with a few general managers in Randy Moss - several believe he ends up back with the Patriots.

hát nem tudom... bár nagyon kibuktam mikor elment, nem vok biztos benne h kell ő nekünk vissza. kicsit vhol szánalmas a dolog, h amikor nekünk nem állt a zászló, akkor elment a Vikingshez akik reményteljesebbek voltak, most h mi lendültünk bele, már visszakunyizná magát.

Azt ugye jól tudom h Mossnak nincs beleszólása abba h hova megy ilyenkor? Mármint nem mondhatja azt h adott esetben nem megy a Billshez? Max ha holdout-ol, de az meg ugye pénzébe is kerül, meg attól még a játékjogai a Billsnél lesznek...
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Biztos, hogy nem az interjúja miatt küldték el. Ennyiből a játékosok nagy részét kirúghatták volna amilyen marhaságokat össze tudtak hordani. Szerintem szimpatikusan nyilatkozott volt csapata mellett, egyébként pedig a kifütyülőket sem értettem...A végén jó volt az a kép amikor többekkel összeölelkezett meg lepacsizott.
Azért így már más lett az érte kapott pick értéke is...
A Vikingsnél a legnagyobb hibát nem Moss elküldése jelenti hanem Childress pálya meletti maradása...
Randy hozzánk nem fog visszajönni, bár ha Branch hozza szokásos sérüléses formáját akkor simán el tudnám képzelni, hogy visszahozzuk.

Kíváncsian várom mi lesz a Randy saga folytatása. Remélem nem valami még gyengébb csapatba megy "bohóckodni"

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Remélem eszébe se jut a vezetőségnek, hogy vissza hozzák. Végre van élet a playcallingban nem kell megint tönkre baszni az értelmetlen hosszú passzokkal.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hatalmas comment:

hamarabb lett Moss kivágva, mint Brady haja le.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
😀 😂 😀

sztem esélytelen h visszajöjjön. Lehet amúgy h sejtette ő már ezt, ezért fényezte annyira a Pats-et tegnap. 😀

Kivi vok h ezzel a fizetéssel és hozzáállásal bevállalja-e vki, bár a Browns esélyes, Mangini szereti az általunk kidobott játékosokat. 😀Danna
Sztem meg megy Denverbe McDanielshez.
Ebben legalább lenne realitás.Bazzani
ja, biztos csillog a szeme a 2-6-os mérlegtől.
akkormár inkább Chiefs és Pioli.
úgyanúgy megvan a kötődés, de van playoff is.Höri
Megvárja,hogy ki nyeri a hétvégi OAK-KC meccset és megy a győzteshez. 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
persze, aztán Brady-t elcserélik a Jetsbe öt első körért, de onnan kirúgatja magát D másnap mert megdugja Ryan, Tannenbaum és Woody Johnson összes nőismerését facebook lista alapján és visszajön ő is.Höri
😀 😂 😀

sztem esélytelen h visszajöjjön. Lehet amúgy h sejtette ő már ezt, ezért fényezte annyira a Pats-et tegnap. 😀

Kivi vok h ezzel a fizetéssel és hozzáállásal bevállalja-e vki, bár a Browns esélyes, Mangini szereti az általunk kidobott játékosokat. 😀Danna
Sztem meg megy Denverbe McDanielshez.
Ebben legalább lenne realitás.Bazzani
ja, biztos csillog a szeme a 2-6-os mérlegtől.
akkormár inkább Chiefs és Pioli.
úgyanúgy megvan a kötődés, de van playoff is.

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
szted elmenne idén még 1x egy olyan csapatba ahol idén újra játszhat ellenünk?! 😂manuszka86
Igen,hozzánk. 😀

Lions fórumról:
St. Louis would get first waiver claims.... would Mayhew put in a claim? He'd only be a half year rental.... but Randy Moss and Calvin Johnson on the same team without giving up anything?Bazzani
ahh akkor már teljes mértékben Lions fan lennék, amúgy ti túl jók vagytok nem kell oda Randy 😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
persze, aztán Brady-t elcserélik a Jetsbe öt első körért, de onnan kirúgatja magát D másnap mert megdugja Ryan, Tannenbaum és Woody Johnson összes nőismerését facebook lista alapján és visszajön ő is.Höri
😀 😂 😀

sztem esélytelen h visszajöjjön. Lehet amúgy h sejtette ő már ezt, ezért fényezte annyira a Pats-et tegnap. 😀

Kivi vok h ezzel a fizetéssel és hozzáállásal bevállalja-e vki, bár a Browns esélyes, Mangini szereti az általunk kidobott játékosokat. 😀Danna
Sztem meg megy Denverbe McDanielshez.
Ebben legalább lenne realitás.

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
persze, aztán Brady-t elcserélik a Jetsbe öt első körért, de onnan kirúgatja magát D másnap mert megdugja Ryan, Tannenbaum és Woody Johnson összes nőismerését facebook lista alapján és visszajön ő is.Höri
😀 😂 😀

sztem esélytelen h visszajöjjön. Lehet amúgy h sejtette ő már ezt, ezért fényezte annyira a Pats-et tegnap. 😀

Kivi vok h ezzel a fizetéssel és hozzáállásal bevállalja-e vki, bár a Browns esélyes, Mangini szereti az általunk kidobott játékosokat. 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szted elmenne idén még 1x egy olyan csapatba ahol idén újra játszhat ellenünk?! 😂manuszka86
Igen,hozzánk. 😀

Lions fórumról:
St. Louis would get first waiver claims.... would Mayhew put in a claim? He'd only be a half year rental.... but Randy Moss and Calvin Johnson on the same team without giving up anything?

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
na végre visszatért az igazi Moss, az itteni dögunalmas korszak után 😀Höri
De attól félek, hogy visszajön ide 😕 Bár Al papa még közbeszólhat 😀szaba
Hát sztem lesz olyan csapat aki hamarabb behúzza.
Azért megnézném Buffalo-ban. 😀
Gyűrű meg faszom.Bazzani
szted elmenne idén még 1x egy olyan csapatba ahol idén újra játszhat ellenünk?! 😂

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elég csúnyán leszólta Childresst, a taktikát, h miért nem rúgtak FG-t a szüni előtt, konkrétan kérdezni se kérdezhettek tőle, ő csinált magával interjút, majd közölte h idén nem hajlandó többet nyilatkozni.Danna
na végre visszatért az igazi Moss, az itteni dögunalmas korszak után 😀Höri
De attól félek, hogy visszajön ide 😕 Bár Al papa még közbeszólhat 😀szaba
persze, aztán Brady-t elcserélik a Jetsbe öt első körért, de onnan kirúgatja magát másnap mert megdugja Ryan, Tannenbaum és Woody Johnson összes nőismerését facebook lista alapján és visszajön ő is.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
elég csúnyán leszólta Childresst, a taktikát, h miért nem rúgtak FG-t a szüni előtt, konkrétan kérdezni se kérdezhettek tőle, ő csinált magával interjút, majd közölte h idén nem hajlandó többet nyilatkozni.Danna
na végre visszatért az igazi Moss, az itteni dögunalmas korszak után 😀Höri
De attól félek, hogy visszajön ide 😕 Bár Al papa még közbeszólhat 😀szaba
Hát sztem lesz olyan csapat aki hamarabb behúzza.
Azért megnézném Buffalo-ban. 😀
Gyűrű meg faszom.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
mit mondott?mascherano
elég csúnyán leszólta Childresst, a taktikát, h miért nem rúgtak FG-t a szüni előtt, konkrétan kérdezni se kérdezhettek tőle, ő csinált magával interjút, majd közölte h idén nem hajlandó többet nyilatkozni.Danna
na végre visszatért az igazi Moss, az itteni dögunalmas korszak után 😀Höri
De attól félek, hogy visszajön ide 😕 Bár Al papa még közbeszólhat 😀
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A Vikings kidobta Randyt... :o

mondjuk az esti nyilatkozata után annyira nem csodálom.Danna
mit mondott?mascherano
elég csúnyán leszólta Childresst, a taktikát, h miért nem rúgtak FG-t a szüni előtt, konkrétan kérdezni se kérdezhettek tőle, ő csinált magával interjút, majd közölte h idén nem hajlandó többet nyilatkozni.Danna
http://1500espn.com/sportswire/Randy_Moss_rambling_Patriots_love_fest_the_complete_transcript103110

Igazából ami állandó téma szokott lenni "adatlopás" ügyben: Moss elmondta, hogy az edzői stáb nem hallgatott rá egész héten, hogy mit fog játszani a Pats, csak a meccsen jöttek a mondatok, hogy hát Randy, pont úgy történt minden, ahogy mondtad..

De a legjobb tényleg a saját interjú volt. 😂
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Vikings kidobta Randyt... :o

mondjuk az esti nyilatkozata után annyira nem csodálom.Danna
mit mondott?mascherano
elég csúnyán leszólta Childresst, a taktikát, h miért nem rúgtak FG-t a szüni előtt, konkrétan kérdezni se kérdezhettek tőle, ő csinált magával interjút, majd közölte h idén nem hajlandó többet nyilatkozni.Danna
na végre visszatért az igazi Moss, az itteni dögunalmas korszak után 😀

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
A Vikings kidobta Randyt... :o

mondjuk az esti nyilatkozata után annyira nem csodálom.Danna
mit mondott?mascherano
no meg lenyilatkozta hogy mennyire szereti az itteni srácokat és hogy nagyon hiányoznak neki stb. Az behalás volt amikor mondta hogy nem válaszol kérdésekre és hogy majd ő levezeti az interjút saját magának 😂

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
A Vikings kidobta Randyt... :o

mondjuk az esti nyilatkozata után annyira nem csodálom.Danna
mit mondott?mascherano
elég csúnyán leszólta Childresst, a taktikát, h miért nem rúgtak FG-t a szüni előtt, konkrétan kérdezni se kérdezhettek tőle, ő csinált magával interjút, majd közölte h idén nem hajlandó többet nyilatkozni.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
aki kicsit jártasabb az NCAA-ben tudna nekem olyan OL játékosokat mondani akikre érdemes lenne figyelni Pats draft szempontból?!
Köszöntem előre is a segítséget,válaszokat!manuszka86
C/G Stefen Wisniewski, Penn State, 2-3.kör
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
A Vikings kidobta Randyt... :o

mondjuk az esti nyilatkozata után annyira nem csodálom.Danna
mit mondott?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
A Vikings kidobta Randyt... :o

mondjuk az esti nyilatkozata után annyira nem csodálom.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
aki kicsit jártasabb az NCAA-ben tudna nekem olyan OL játékosokat mondani akikre érdemes lenne figyelni Pats draft szempontból?!
Köszöntem előre is a segítséget,válaszokat!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A régi SB érában is ez volt. Az első félidő olyan volt, amilyen, azután a nagyszünetről visszatérve a harmadik negyedben indult a tűzijáték. Még Ricsiék is sokat beszélték, hogy vajon mi lehet ennek az oka.
Számomra nagyon pozitív volt az erős második félidő, mert ez azt jelenti, hogy megtalálja a csapat a hibákat és az ellenszert is megleli. Ez volt a "régi" Pats erőssége is.

A csapat hétről-hétre egyre jobban összeáll, és még van egy hét a tanulásra. Utána jön a Steelers és a Colts. Ott majd kiderül, hogy milyen fából faragták ezt a mostani gárdát (szerintem jóféléből 😀)