NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Egy INT-t pl. nézhetünk úgy is, hogy szarul donta a QB, béna volt a WR, de lehetett szemfüles a CB GRAFI
Egy biztos, a McC pick vasárnap tuti hogy ez utóbbi kategóriába tartozik... 😀

több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Szerintem Quinn Ojinnaka-t fogjuk cutolni, hogy Mankins az 53-as rosterre kerüljön!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 035 — no es importante
eladó az alábbi vadiúj Pats-es baseballsapka! az ára: 7000 ft



személyesen Pesten vagy Győrben lehet tőlem átvenni, akit érdekel, PM-ben keressen ("All size fits all" a méretezése)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
No comment... 😀

http://sports.espn.go.com/espn/page2/story?page=hruby/101102_randy_moss_bill_belichick&sportCat=nfl

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Mondjuk az hogy Mankins visszatér, ami abszolút erősítés az OL-be bár kíváncsi leszek hogy kezeli majd az edző stáb ezt az egész szituációt.manuszka86
most volt BB, Caserio és az RB coach Ivan Fears sajtótájékoztatója, egyelőre abszolút hurráhangulat van. BB is olyanokat nyilatkozott h csak pislogtam.Danna
Ez utóbbi mondata engem is sokként ért... 😀 😉

"We'll do what's best for the football team,"

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát én nagyot csalódnék BBben ha most betenné Mankinst a kezdőbe. Connolly a belét kidolgozza edzéseken és még jól is játszik. Nem indokolt szerintem, hogy Mankins a kezdőbe kerüljön. Amúgy az tényleg érdekes kérdés lesz, hogy kit teszünk ki Mankins kedvéért de bárki legyen az nagyon fogom sajnálni. Legyen az egy 4-5 számú csere ember, de ő legalább szeret a Patsben játszani. Tudom ez üzlet és nincsenek érzelmi döntések.
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Mankins visszatérte kapcsán két kérdés:
- Vajon mennyit edzhetett, milyen állapotban van?
- Kit fognak kitenni, hogy beférjen az 53-ba?
Főleg ez utóbbi kérdés lehet fájdalmas.
Igaz, hogy nagy játékos, de egy olyat kell kitenni, aki esetleg sokkal kevésbé tehetséges, de kb. március óta kidolgozta a belét, hogy ott lehessen a keretben...Sinisa
A második kérdés engem is érdekelne, hogy ki lesz akit kitesznek.
Egyébként csinálhatja vele a csapat, hogy köszöni szépen de nem kell neki itt játszani?
(Persze tudom, hogy a tudása miatt nem valoszínű, csak elmélkedésként.)
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Mankins visszatérte kapcsán két kérdés:
- Vajon mennyit edzhetett, milyen állapotban van?
- Kit fognak kitenni, hogy beférjen az 53-ba?
Főleg ez utóbbi kérdés lehet fájdalmas.
Igaz, hogy nagy játékos, de egy olyat kell kitenni, aki esetleg sokkal kevésbé tehetséges, de kb. március óta kidolgozta a belét, hogy ott lehessen a keretben...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nemtom ez a teória be volt-e írva, de az lenne a legnagyobb poén ha Moss visszajönne majd jövőre eligazolna.

akkor ugyanis a 3. kör mellé egy kompenzációs pick is járna érte 😀

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Conolly teljesen jól játszik, az utolsó meccsen is lehetett látni a példáját.
Ezek után fogják is kiteszik a kezdőből Conollyt, mert Mankins hajlandó volt visszatérni?
Nekem nagyon meglepő ez a hurráhangulat, főleg BB részéről.

Én komolyan, nem szívesen látnám ezek után Mankinst a csapatban. Tudom, ott van a de. Akkor is. . .polonic
Azt nehezen tudom elképzelni hogy stabil kezdőként fog nekivágni már az első meccsén, de azért arról ne feledkezzünk el hogy egy első körös 2x-es Pro Bowl guard-ról van szó.Tény Conolly jól játszott, de egy ilyen kaliberű embert azért hülyék lennénk csak szimplán nélkülözni, vele csak jobbak lehetünk ezt ki kell használni még akkor is ha ez lesz az utolsó szezonja mint pats játékos....Arról nem is beszélve hogy sérülés bármikor jöhet, és ebben az esetben azért ha megnézzük a depthet hááát akkor már bajok vannak.

több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Conolly teljesen jól játszik, az utolsó meccsen is lehetett látni a példáját.
Ezek után fogják is kiteszik a kezdőből Conollyt, mert Mankins hajlandó volt visszatérni?
Nekem nagyon meglepő ez a hurráhangulat, főleg BB részéről.

Én komolyan, nem szívesen látnám ezek után Mankinst a csapatban. Tudom, ott van a de. Akkor is. . .

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Mondjuk az hogy Mankins visszatér, ami abszolút erősítés az OL-be bár kíváncsi leszek hogy kezeli majd az edző stáb ezt az egész szituációt.manuszka86
most volt BB, Caserio és az RB coach Ivan Fears sajtótájékoztatója, egyelőre abszolút hurráhangulat van. BB is olyanokat nyilatkozott h csak pislogtam.Danna
tudsz linket adni ahol meg tudnám ezt nézni/hallgatni?!
előre is köszönet érte!manuszka86
patriots.com -on biztos fenn lesz majd.
én twitteren olvastam: http://twitter.com/#!/MikeReiss http://twitter.com/#!/RapSheet
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Azért van még legalább négy meccs, amit 50-50%-ra vennék: PIT, IND, GB, NYJ a többinél akár még favoritok is vagyunk.Witchdoctor
Ebből a négyesből a Jetset lenne a legfontosabb elkapni, a csoport miatt.
(Meg az Indyt a hagyományok miatt 😀)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Mondjuk az hogy Mankins visszatér, ami abszolút erősítés az OL-be bár kíváncsi leszek hogy kezeli majd az edző stáb ezt az egész szituációt.manuszka86
most volt BB, Caserio és az RB coach Ivan Fears sajtótájékoztatója, egyelőre abszolút hurráhangulat van. BB is olyanokat nyilatkozott h csak pislogtam.Danna
tudsz linket adni ahol meg tudnám ezt nézni/hallgatni?!
előre is köszönet érte!

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Mondjuk az hogy Mankins visszatér, ami abszolút erősítés az OL-be bár kíváncsi leszek hogy kezeli majd az edző stáb ezt az egész szituációt.manuszka86
most volt BB, Caserio és az RB coach Ivan Fears sajtótájékoztatója, egyelőre abszolút hurráhangulat van. BB is olyanokat nyilatkozott h csak pislogtam.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Ahogy Brady is mondta, egyenlőre csak a következő meccsre kell fókuszálni, ami nem feltétlenül lesz easy menet idegen a barnák ellen.
Mondjuk az hogy Mankins visszatér, ami abszolút erősítés az OL-be bár kíváncsi leszek hogy kezeli majd az edző stáb ezt az egész szituációt.

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Van benne valami amit írtak, de ugyanezekkel a statokkal másként is lehet nézni a dolgokat, csak nézőpont kérdése.
Egy INT-t pl. nézhetünk úgy is, hogy szarul donta a QB, béna volt a WR, de lehetett szemfüles a CB is Egy fumblenál is hasonló a dolog. Ha csak a Chargers elleni meccset nézzük, ott láthatunk példát pro és kontra. Volt amikor a balfaszkodást használtuk ki, volt, hogy remek védőmunka eredménye lett a turnover.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 691 — The only discipline that lasts, is self discipline
A csapat érdemeinek kisebbítése és a szerencsefaktoron való rugózás szerintem csak egy kétségbeesett próbálkozás az önigazolásra. A szezon előtt - finoman szólva - nem számított favoritnak a csapat, a mostani 6-1-es mérleg pedig senki legvadabb álmaiban nem szerepelt. A sok szakértő pedig próbálja valahogy megmagyarázni a dolgot, és ha a szerencsével teszik ezt, akkor nem kell beismerniük, hogy tulajdonképpen ők tévedtek. Ennyi.mr nemo
Lehet, hogy ilyenek ezek a "szakértők", de ettől függetlenül szerintem van abban valami amit írtak. Egyszerűen az alapján mondom ezt, amit a meccseken láttam. A tavalyi év olyan volt, hogy mindkét konferenciában 1-2 csapat nagyon ment, és a végén a Jets kivételével oda is értek. A SB-t is az alapszakasz két legjobb mutatójú csapata játszotta. Idén egész más a helyzet, sokkal kiszámíthatatlanabb. Az eddig mutatott játékban pl. nekem a Titans vagy a Philly jobban tetszik mint a Pats, pedig rosszabb a mérlegük. De nem csak a Pats-al vagyok így, pl. a Steelers-t sem érzem olyan jónak, ahová most teszik a power ranking-ben. Persze ez csak az én véleményem. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Mankins visszatér kedden.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Not your typical 6-1 Pats - kis játék a számokkal
http://www.pro-football-reference.com/blog/?p=7637#more-7637...Szabler
Érdekes cikk, bár a random szerepét én csak a fumble recoveryre, és az ST-ben blokkolt rúgásokra tartanám fent.

Azonban vannak biztató trendek, és tekintve, hogy a védelem szinte nulláról kezdte idény elején, meccsről meccsre ott a fejlődési potenciál, és a Vikings és a Ravens elleni győzelem is mentes volt már a cikkben említett gigszerektől. A jó red zone D pedig nagyon sok mindent tud kompenzálni, különösen ha azt nézzük, hogy a big playek korlátozásában az élmezőnyben van a Pats, tehát nem lehet könnyű pontokat szerezni ellenük.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Denverbe nem hiszem hogy menne Randy, ott elég jó a wr sor. Brady szerződése 2014ig lett megújítva?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ja, én az igazi szakértőkre gondoltam és nem a szagértőkre...
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A csapat érdemeinek kisebbítése és a szerencsefaktoron való rugózás szerintem csak egy kétségbeesett próbálkozás az önigazolásra. A szezon előtt - finoman szólva - nem számított favoritnak a csapat, a mostani 6-1-es mérleg pedig senki legvadabb álmaiban nem szerepelt. A sok szakértő pedig próbálja valahogy megmagyarázni a dolgot, és ha a szerencsével teszik ezt, akkor nem kell beismerniük, hogy tulajdonképpen ők tévedtek. Ennyi.mr nemo
Nem tisztem bevédeni az általam idézett oldalt, de ott nem olyan "szakértők" publikálnak, akikre te utalsz. Az ilyen "szakértőket", az idézőjel nem véletlen, én egyébként is inkább jósoknak tartom és munkásságukat a legkevésbé sem veszem komolyan. Olyannyira nem, hogy nem is olvasom őket.

Számomra nem a szezoneleji, szezonközbeni tippelgetők, a javíthatatlan bandwagonerek a nagyobb hitellel bírók, hanem inkább azok

- akik számokkal, egzakt adatokkal dolgoznak,
- mintavételük kellőképpen nagy
- és akik megállapításaikban mindemellett - a kiszámíthatatlan tényezőkre való tekintettel - kerülik a kategorikusságot, a tévedhetetlenség látszatát.

Az idézett cikk konklúziója maximum annyi, hogy a Pats nem biztos, hogy olyan jó, mint ahogyan mérlege sugallja (ahogy a Chargers sem olyan rossz), és könnyen előfordulhat, hogy a kiszámíthatatlan tényezők a későbbiekben nem kedveznek majd olyan mértékben a csapatnak, mint eddig. Persze lehet bebizonyítják, hogy nincs is rá szükségük.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt ugye jól tudom h Mossnak nincs beleszólása abba h hova megy ilyenkor? Mármint nem mondhatja azt h adott esetben nem megy a Billshez? Max ha holdout-ol, de az meg ugye pénzébe is kerül, meg attól még a játékjogai a Billsnél lesznek...Danna
aki felszedi a waiver listáról, annál a csapatnál kötelező megjelennie és majd év végén free agent lesz
most hogy már nem lehet cserélni, így a liga legrosszabb mutatójával rendelkező csapaté az első jog, ha ők nem akkor mennek tovább
bills-panthers-cowboys-49ers-broncos az első 5ösHabi
Én ezek közöl a:
- Panthers
- Broncos-nál

látom azt, hgy potenciálisan érdeklődének Randy iránt.Justicar
Nem hiszem,hogy odavinnék Carolina-ba, a szezonjuknak amúgy is vége.
JMD pedig nem valószínű,hogy odavisz abba a forrongó közegbe egy balhés sztárt, amikor az állása a tét. A végén még Randy vezetné a szabotázst 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A csapat érdemeinek kisebbítése és a szerencsefaktoron való rugózás szerintem csak egy kétségbeesett próbálkozás az önigazolásra. A szezon előtt - finoman szólva - nem számított favoritnak a csapat, a mostani 6-1-es mérleg pedig senki legvadabb álmaiban nem szerepelt. A sok szakértő pedig próbálja valahogy megmagyarázni a dolgot, és ha a szerencsével teszik ezt, akkor nem kell beismerniük, hogy tulajdonképpen ők tévedtek. Ennyi.

Döbbenetesen jól állunk jelenleg, bár engem még nem kapott el a hurráoptimizmus, még nem merem beleélni magam ebbe a helybe. A következő három meccs után szerintem már tisztább lesz a kép. A Steelers és a Colts elleni eredmények után már minden józanul gondolkodó számár egyértelmű lesz a csapat tényleges ereje. Nem várom, hogy mindkettőt megnyerjük - bár állat lenne - és akár az is lehet, hogy mindkettő bukó lesz... de van különbség L és L között. A lényeg, hogy milyen játékot fogunk látni.