NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
PFT szerint Pryor büntetésre számíthat a Favre-nak sérülést okozó ütközésért... :/

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Moment of the week http://www.nfl.com/videos/nfl-films-anatomy-of-a-play/09000d5d81bd6b60/Anatomy-Brady-s-improvisational-skills?module=HP_video
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Eddig sem voltak gyengék és most CJ-nek még több helye lesz futkározni.gdavid
Az első hisztiig minden rendben lesz.
Aztán kevés lesz a passz, hülye az edző, vak a szurkoló vagy akármi.
Százszor inkább Britt.Bazzani
Csakhogy ő éppen sérült és nem tudni, hogy meddig, ezért is szedték fel Mosst. Ha meg egyszerre lesznek a pályán + Washington, akkor safety nem lesz a LOS közelében az tuti.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Eddig sem voltak gyengék és most CJ-nek még több helye lesz futkározni.gdavid
Az első hisztiig minden rendben lesz.
Aztán kevés lesz a passz, hülye az edző, vak a szurkoló vagy akármi.
Százszor inkább Britt.

több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Merriman amúgy meg Bills, azért sok sikert neki, csak ne ellenünkWyatt
Amilyen szerencsénk van pont ellünk tér vissza csúcsformába, de ne legyen igazam.
AMugy remélem összejön neki az ujrakezdés.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Merriman amúgy meg Bills, azért sok sikert neki, csak ne ellenünk

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Eddig sem voltak gyengék és most CJ-nek még több helye lesz futkározni.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Moss a Titansnél...Geronimo
Legalább nem játszik idén ellnünk, max a PO-ba..
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Moss a Titansnél...

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát én nagyot csalódnék BBben ha most betenné Mankinst a kezdőbe. Connolly a belét kidolgozza edzéseken és még jól is játszik. Nem indokolt szerintem, hogy Mankins a kezdőbe kerüljön.FViktor93
Neal az utóbbi 3 szezonban 31 alapszakaszmeccsen lépett pályára mint RG, tehát lassan vége a szezonjának. 😊 Ha Connolly bevethető lenne ezen a poszton is, megoldódna ez a kérdés.???El Bandi
Sérülés esetén más a leányzó fekvése 😀 De ha Neal is és Connolly is egészséges akkor nálam tuti nem lenne Mankins kezdő.FViktor93
Azt ne felejtsük el azért, hogy Connolly egyáltalán nem volt ilyen jó RG-ként, mint most. A szakik szerint az sokkal nehezebb poszt, mint a LG.

Egyébként leigazoltuk a PS-ba az általam valaha látott egyik leggyengébb QB-t, Jonathan Cromptont. 😀

több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Hát én nagyot csalódnék BBben ha most betenné Mankinst a kezdőbe. Connolly a belét kidolgozza edzéseken és még jól is játszik. Nem indokolt szerintem, hogy Mankins a kezdőbe kerüljön.FViktor93
Neal az utóbbi 3 szezonban 31 alapszakaszmeccsen lépett pályára mint RG, tehát lassan vége a szezonjának. 😊 Ha Connolly bevethető lenne ezen a poszton is, megoldódna ez a kérdés.???El Bandi
Hogy ez működjön is, akkor LG is kéne, mert Mankins sanszos, hogy nem lesz patrióta jövőre.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát én nagyot csalódnék BBben ha most betenné Mankinst a kezdőbe. Connolly a belét kidolgozza edzéseken és még jól is játszik. Nem indokolt szerintem, hogy Mankins a kezdőbe kerüljön.FViktor93
Neal az utóbbi 3 szezonban 31 alapszakaszmeccsen lépett pályára mint RG, tehát lassan vége a szezonjának. 😊 Ha Connolly bevethető lenne ezen a poszton is, megoldódna ez a kérdés.???El Bandi
Sérülés esetén más a leányzó fekvése 😀 De ha Neal is és Connolly is egészséges akkor nálam tuti nem lenne Mankins kezdő.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát én nagyot csalódnék BBben ha most betenné Mankinst a kezdőbe. Connolly a belét kidolgozza edzéseken és még jól is játszik. Nem indokolt szerintem, hogy Mankins a kezdőbe kerüljön.FViktor93
Neal az utóbbi 3 szezonban 31 alapszakaszmeccsen lépett pályára mint RG, tehát lassan vége a szezonjának. 😊 Ha Connolly bevethető lenne ezen a poszton is, megoldódna ez a kérdés.???
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Szerintem már a héten játszik. Múlt héten is edzett, de limitált volt.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Chung-al mivan? Nem akarom még1szer benézni fantaziban.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Persze. Egy csapat, egyszerre csak egy embert szedhet fel. Viszont ha felszedett valakit, újra beállhat a sor végére, és ha éppen senkinek nem kell akit még kiszemelt magának, akkor viheti.
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Bejelentkezik, akinek kell. Aki lejjebb van a listán, az viheti.GRAFI
Köszönöm!Tibi86
24h-n belül, ha jól tudom. Moss esetében ez azt jelenti, hogy ma este 21h-kor megnézik, kik akarják felszedni waiverről és amelyik csapat a legrosszabb helyen áll idén ezen csapatok közül az viheti. Ugyanez van Merrimannal is (csak nála nem tudom mikor lett hivatalos a waive), annyi kiegészítéssel, hogy emlékszem vmi olyasmire, hogyha egy csapat az adott héten már hozott vkit waiverről, akkor egy esetleges második ember esetén már ők az utolsók a listán.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bejelentkezik, akinek kell. Aki lejjebb van a listán, az viheti.GRAFI
Köszönöm!
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Bejelentkezik, akinek kell. Aki lejjebb van a listán, az viheti.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! nem nagyon látom át ezt a waiver listát! adott ügye a csapatok sorrendje, de h mennek végig rajta? a csapatokat felhívják, h kell v nem kell? v a csapatok sorrendben hívhatják Randy-t ? mi itt az eljárás? 😊
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
csak rá kéne nézni Merrimanre, bírja-e egészségesen 😊
bár Schefter szerint delfingyanús 😛Wyatt
Nem lenne rossz elhozni, de tuti nem marad meg a waiveren míg hozzánk kerül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak rá kéne nézni Merrimanre, bírja-e egészségesen 😊
bár Schefter szerint delfingyanús 😛Wyatt
ő is waiveren van nem? akkor ott is 32.ek vagyunk, ill 31.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
csak rá kéne nézni Merrimanre, bírja-e egészségesen 😊
bár Schefter szerint delfingyanús 😛

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Mankins visszatérte kapcsán két kérdés:
- Vajon mennyit edzhetett, milyen állapotban van?
- Kit fognak kitenni, hogy beférjen az 53-ba?
Főleg ez utóbbi kérdés lehet fájdalmas.
Igaz, hogy nagy játékos, de egy olyat kell kitenni, aki esetleg sokkal kevésbé tehetséges, de kb. március óta kidolgozta a belét, hogy ott lehessen a keretben...Sinisa
A második kérdés engem is érdekelne, hogy ki lesz akit kitesznek.
Egyébként csinálhatja vele a csapat, hogy köszöni szépen de nem kell neki itt játszani?
(Persze tudom, hogy a tudása miatt nem valoszínű, csak elmélkedésként.)wes
Tudtommal két hétig még lehetünk 54-en.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy INT-t pl. nézhetünk úgy is, hogy szarul donta a QB, béna volt a WR, de lehetett szemfüles a CB GRAFI
Egy biztos, a McC pick vasárnap tuti hogy ez utóbbi kategóriába tartozik... 😀Witchdoctor
Nem az INT volt randomnak sorolva. Hanem az INT visszahordás.