NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
dd New England Patriots 52
a jets még a végén bemakkerolj a a meccset 😕
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Alig várom Ricsike beszólásait a kansas-oakland meccsen....
több mint 13 éve
Sztyopa 306
Sok drop, fumbli 1 yardra,Brady teljesen befásult ezektől valszeg,a csapat meg szétesett már a 3.ban. Nembaj, még mindig jobban állunk mint ahogy "kellene",bár most valszeg jön még pár loss... Azért egy embert kellett volna kivenni, és az ennyire totál csőd legyen,na az valami..

Why so serious?
több mint 13 éve
dd New England Patriots 52
üdv a tenger szintjén! dirrr 1 pofon, jövő 7en mi adjuk majd!
GO PATS!
több mint 13 éve
Imitheking New England Patriots 1 879
Mintha a fogamat húzták volna. 😊 Úgy néz ki, azért marad a csapat az east elején.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
no hát ez egy rendes trap game volt 😛
Minden csapatrész botrányos volt, bár azt nem értem hogy mire készültünk egész héten kb Hillis egyedül megvert minket a maga 5.6 yardos átlagával..
De lesz ez még jobb is, kicsit vissza kell szállni a földre.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!" ez ma nem sikerült

kilehet kapni,de nem így ahogy ma tettük.forintot nem ér a mai produkció


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Chung out :SMattMiller
Talán nem is akkora baj, ha nem játszik. Ezt a Browns nélküle is verni kell. Inkább pihenjen a Steelers elleni meccsre. Oda nagyon fog kelleni.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 048 — no es importante
továbbra is eladó az alábbi vadiúj Pats-es baseballsapka! az ára: 7000 ft

JJ Tiller
Csökkentsd az árat. 😉polonic
egy itteni fórumozó, GBR rendelte meg egy nagyobb csomaggal együtt, amit én jó hiszemben előre kifizettem... mikor megjött, mindenki meg is adta a pénzt, de ő meg eltűnt, nem gondoltam volna hogy pont egy Pats-es sapkától nem tudok megszabadulni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
továbbra is eladó az alábbi vadiúj Pats-es baseballsapka! az ára: 7000 ft

JJ Tiller
Csökkentsd az árat. 😉

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 048 — no es importante
továbbra is eladó az alábbi vadiúj Pats-es baseballsapka! az ára: 7000 ft



személyesen Pesten vagy Győrben lehet tőlem átvenni, akit érdekel, PM-ben keressen ("All size fits all" a méretezése)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nem is néztem meg a cikket, csak utólag, rögtön be kellett írni ide. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
OFF

msn.com főoldalán:

Who Are Biggest Crybabies in the NFL? Favre képe van mellette. 😂polonic
de ő csak a 7. 😛
Moss lett az első 😛Wyatt
8. pedig Mankins VJ-vel karöltve...

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Chung out :S

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
OFF

msn.com főoldalán:

Who Are Biggest Crybabies in the NFL? Favre képe van mellette. 😂polonic
de ő csak a 7. 😛
Moss lett az első 😛

több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
OFF

msn.com főoldalán:

Who Are Biggest Crybabies in the NFL? Favre képe van mellette. 😂

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért a jelenlegi 4 CB -vel a rosteren mecset játszani kicsit para nem?
Bár gondolom ha Mankins a pályára is visszatér, valaki az Oline-ból távozik és érkezhet egy cb a rosterre mondjuk Carter a PS-ből akár..pasztoyb
A 4cb kiegészitve a 4 Safetyvel sztem bőven elég a nickel+dime felállásokra.
több mint 13 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Azért a jelenlegi 4 CB -vel a rosteren mecset játszani kicsit para nem?
Bár gondolom ha Mankins a pályára is visszatér, valaki az Oline-ból távozik és érkezhet egy cb a rosterre mondjuk Carter a PS-ből akár..

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
@ Viks, vicc Pryor büntetése, de hát most ez van, remélhetőleg visszavesznek ezekből
ettől függetlenül én bírom őket is, és Favre-ra sok mindent lehet mondani, lehet utálni bármit, na de azért egy bizonyos tiszteletet legyünk már szívesek megadni neki 😊
cb-k valóban parádésak, bár előző idényben Bodden teljesen jó volt, és idén DMc se vészes, mondjuk tényleg, lehetne erősebb is a csapatrész, de talán majd valamikor lesz olyan fogalom is a Patsnél, hogy pass rush 😊
kis múltidézésként megnéztem a Rams elleni SB-t, de jó is volt 😊
McKenzie-nek meg minél több sikert új csapatában, remélem, nagyon sokáig lesz képes játszani, meg Wheatleynek is szorítok azért, hogy ne kelljen még visszavonulnia
a Wilhite féle három pick erősebb gm game szerű, de én elviselném 😀 szerintem most egy viszonylag simább mérkőzésen 10-13 ponttal nyerünk (mondjuk 27-14-re)

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Tyrone McKenzie kérte h engedjük el a PS-ből. Állítólag egy AFC-s csapat érdeklődik iránta elég komolyan, BB-ék megakarták adni neki az esélyt, rendes volt tőlük. "sajnos" nálunk teljesen telített a posztja.Danna
Szurkolok neki megérdemelné, hogy valahol sokra vigye. Azért rossz látni, hogy a sérülések miatt a második korai körös játékosunkról kellet lemondani.FViktor93
A "rendes" enyhe kifejezés... Álítólag AFC East csapathoz akar menni.lucas
Ha egy csapat le akarja igazolja az aktív rosterre, a gyakorlócsapat "tulajdonosa" nem tehet ellene semmit. Legfeljebb a játékosban bízhatnak, hogy inkább marad valamelyest megemelt fizuért, vagy lojalitásból stbl. Így ez inkább egy stílusos lépés a Patstől. Minek szívózni, ha az eredményen úgysem tudnak változtatni.

McKenzie szempontjából meg gyakorlatilag esélytelen, hogy ebben az évtizedben beférjen a Pats LB sorába, hacsak nem lesz vmi nagy sérüléshullám, de arra meg nem nagyon lehet építeni.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Tyrone McKenzie kérte h engedjük el a PS-ből. Állítólag egy AFC-s csapat érdeklődik iránta elég komolyan, BB-ék megakarták adni neki az esélyt, rendes volt tőlük. "sajnos" nálunk teljesen telített a posztja.Danna
Szurkolok neki megérdemelné, hogy valahol sokra vigye. Azért rossz látni, hogy a sérülések miatt a második korai körös játékosunkról kellet lemondani.FViktor93
A "rendes" enyhe kifejezés... Álítólag AFC East csapathoz akar menni.lucas
Annyira szereti a Patset, hogy szeretne évente kétszer játszani a fiúkkal 😀 Mint az edzéseken.
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Tyrone McKenzie kérte h engedjük el a PS-ből. Állítólag egy AFC-s csapat érdeklődik iránta elég komolyan, BB-ék megakarták adni neki az esélyt, rendes volt tőlük. "sajnos" nálunk teljesen telített a posztja.Danna
Szurkolok neki megérdemelné, hogy valahol sokra vigye. Azért rossz látni, hogy a sérülések miatt a második korai körös játékosunkról kellet lemondani.FViktor93
A "rendes" enyhe kifejezés... Álítólag AFC East csapathoz akar menni.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tyrone McKenzie kérte h engedjük el a PS-ből. Állítólag egy AFC-s csapat érdeklődik iránta elég komolyan, BB-ék megakarták adni neki az esélyt, rendes volt tőlük. "sajnos" nálunk teljesen telített a posztja.Danna
Szurkolok neki megérdemelné, hogy valahol sokra vigye. Azért rossz látni, hogy a sérülések miatt a második korai körös játékosunkról kellet lemondani.FViktor93
Remélem látom még játszani. Szimpatikus az életútja.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
Hát konkrétan idegbeteg lettem volna ha elcseréltük volna Butlert. Egy második körös pickről nem kéne így lemondani 😀FViktor93
Ez a mondat ma este még viccesebb lett. 😀zinedine5
Jó hát a sérüléssel nem lehet mit kezdeni. Nem ugyanaz kategoria ha elküldjük Butlert mint most Weathleyt.FViktor93
Persze, hogy nem ugyanaz, de ha nézzük a négy draftolt CB-t, akkor Wheatley cut, Wilhite max slot, de inkább ott sem, Butler nem játszik, maradt McCourty.
Remélen nem lesz jövő év elején egy rossz meccse, mert akkor neki is vége lesz.
Lehet, hogy nem kéne erőltetni ami nem megy.

Draftoljunk inkább...várjatok még gondolkodom...még mindig...Majd szólók ha eszembe jut.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát konkrétan idegbeteg lettem volna ha elcseréltük volna Butlert. Egy második körös pickről nem kéne így lemondani 😀FViktor93
Ez a mondat ma este még viccesebb lett. 😀zinedine5
Jó hát a sérüléssel nem lehet mit kezdeni. Nem ugyanaz kategoria ha elküldjük Butlert mint most Weathleyt.