NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
emondom mit érzek a meccsel kapcsolatban: jelenleg szerintem mindkét O a medence alját kapirgatja és ez folytatódik a meccsünkön is, ugyhogy SpecTeam- és TurnOver-Parádét várok, mégpedig Tét-fámblival két-három INT-tel sé ha véresre vakarjuk magunkat behúzzuk mondjuk 17-14-re

pedig szivem szerint laposraveretnélek titeket brühühü 😉

apropó Gostkowski hogy sérült meg???sutianap
browns ellen egy első félidei kickoffnáltriangle
sajnálom abszolút szimpi csákó, meg most az egész Spec-etek egész pofás,tudom, csak az olcsó hungarizmus mondattya velem 😛 , no de TomiTomi iránti érzéseim viszont elmúlhatatlanok 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
triangle 1 283
emondom mit érzek a meccsel kapcsolatban: jelenleg szerintem mindkét O a medence alját kapirgatja és ez folytatódik a meccsünkön is, ugyhogy SpecTeam- és TurnOver-Parádét várok, mégpedig Tét-fámblival két-három INT-tel sé ha véresre vakarjuk magunkat behúzzuk mondjuk 17-14-re

pedig szivem szerint laposraveretnélek titeket brühühü 😉

apropó Gostkowski hogy sérült meg???sutianap
browns ellen egy első félidei kickoffnál
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
emondom mit érzek a meccsel kapcsolatban: jelenleg szerintem mindkét O a medence alját kapirgatja és ez folytatódik a meccsünkön is, ugyhogy SpecTeam- és TurnOver-Parádét várok, mégpedig Tét-fámblival két-három INT-tel sé ha véresre vakarjuk magunkat behúzzuk mondjuk 17-14-re

pedig szivem szerint laposraveretnélek titeket brühühü 😉sutianap
már várom hőn szeretett steeler-nationt is valami értelmes beszólással 😛

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
emondom mit érzek a meccsel kapcsolatban: jelenleg szerintem mindkét O a medence alját kapirgatja és ez folytatódik a meccsünkön is, ugyhogy SpecTeam- és TurnOver-Parádét várok, mégpedig Tét-fámblival két-három INT-tel sé ha véresre vakarjuk magunkat behúzzuk mondjuk 17-14-re

pedig szivem szerint laposraveretnélek titeket brühühü 😉

apropó Gostkowski hogy sérült meg???


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most derült ki a csapat hivatalosan közleményéből, hogy Brady lábsérülés miatt nem edz, amit valószínűleg az utolsó sack-jénél szedett össze.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mike Tomlint kérdezték egy mai riportban
-van-e különbség számukra, hogy Wilfork NT vagy DE-t játszik:
-WV maga az erő , mindegy hol helyezkedik el a falban.
-A Pats offenzív filozófiáról, hogy a TE-k egyre növekvő szerepet kapnak , kiemelve RG és AH-t
_ nem gondolja ,hogy ez filozófia, csak azokat az embereket használják, akik rendelkezésre állnak , mint korábban , akár Graham vagy Watson. Kiemelve jelenleg Crumplert is.
-vajon az egészséges Taylor megállítása gondot okoz-e a Steelers-nek
-nem gondolja, hogy gondot okozna, mintahogy a többi játékosé sem , mivel az a dolguk , hogy megállításk őket, bár Fafej felkeltette érdeklődését, még videón is megnézte
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Brady ma nem edzett , vele együtt nem volt jelen az edzésen :safety James Sanders, safety Jarrad Page and defensive lineman Myron Pryor. Valószínűleg szabadnapot kaptak, nincs komolyabb ok a távolmaradásra. Aki viszont újra edzett Taylor és Chung.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szerintem ebből a listából Edelmant nyugodtan ki lehet húzni mert a Miami meccs óta még elkapása se volt, szóval én tőle abszolút nem várok semmit 😛
Bár a mellőzése okát azt nem értem.manuszka86
- Ugyanaz a "profilja" mint Wes-nek.
- A snap-ek több mint felében 2 TE van fenn
- ???Sinisa
Szerintem Nála is Ugyanaz lesz a Helyzet mint Brady-nél...

A "B...zis" Frizura sajna Nála is Formahanyatlással Járt! 😛Castleai01
De amúgy Bradynek a fején van az a borzadály... azóta elég homály... lehet van összefüggés a kettő között 😀 😀
több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 571 — Patriots fan
És mégis megtette. Leginkább arra leszek kíváncsi, hogy az offense mit mutat fel. Pontosabban a passzjáték mennyire fog működni, mert futni kb nem fogunk, és ha Brady nem szedi össze magát akkor kár is reménykedni. Tate-től Gronk-tól Edelman-től, Welkertől javulás kell. Pittsburgh-ben azért nem olyan acélos CB-k vannak. Nem rosszak, de nem hasonlítanám egy Brown-Haden-Wright trióhoz.nDRo
Szerintem ebből a listából Edelmant nyugodtan ki lehet húzni mert a Miami meccs óta még elkapása se volt, szóval én tőle abszolút nem várok semmit 😛
Bár a mellőzése okát azt nem értem.manuszka86
- Ugyanaz a "profilja" mint Wes-nek.
- A snap-ek több mint felében 2 TE van fenn
- ???Sinisa
Szerintem Nála is Ugyanaz lesz a Helyzet mint Brady-nél...

A "B...zis" Frizura sajna Nála is Formahanyatlással Járt! 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
És mégis megtette. Leginkább arra leszek kíváncsi, hogy az offense mit mutat fel. Pontosabban a passzjáték mennyire fog működni, mert futni kb nem fogunk, és ha Brady nem szedi össze magát akkor kár is reménykedni. Tate-től Gronk-tól Edelman-től, Welkertől javulás kell. Pittsburgh-ben azért nem olyan acélos CB-k vannak. Nem rosszak, de nem hasonlítanám egy Brown-Haden-Wright trióhoz.nDRo
Szerintem ebből a listából Edelmant nyugodtan ki lehet húzni mert a Miami meccs óta még elkapása se volt, szóval én tőle abszolút nem várok semmit 😛
Bár a mellőzése okát azt nem értem.manuszka86
- Ugyanaz a "profilja" mint Wes-nek.
- A snap-ek több mint felében 2 TE van fenn
- ???

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
És mégis megtette. Leginkább arra leszek kíváncsi, hogy az offense mit mutat fel. Pontosabban a passzjáték mennyire fog működni, mert futni kb nem fogunk, és ha Brady nem szedi össze magát akkor kár is reménykedni. Tate-től Gronk-tól Edelman-től, Welkertől javulás kell. Pittsburgh-ben azért nem olyan acélos CB-k vannak. Nem rosszak, de nem hasonlítanám egy Brown-Haden-Wright trióhoz.nDRo
Szerintem ebből a listából Edelmant nyugodtan ki lehet húzni mert a Miami meccs óta még elkapása se volt, szóval én tőle abszolút nem várok semmit 😛
Bár a mellőzése okát azt nem értem.manuszka86
Hát a browns meccs utánni ups&downs-ban írták hogy nem tudtak elszakadni a cornerektől, de az összes eddigi meccsre ez nyilván nem igaz. Lehet nem kéne Welkerrel együtt pályára küldeni, vagy csak Brady nem keresi/nem bízik benne, bár utóbbi azért elég valószínűtlen.nDRo
Arra kíváncsi lennék hogy mennyi O snappnél volt idén pályán, mert nagyon elvétve lehetett észrevenni akció közben meg pláne. Lehet igazad van, de ezt mi sose fogjuk megtudni ha BB-n múlik a dolog.

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 081 — Steelers fan
Fogadhatnátok pl arra, hogy szerez-e annyi pontot a Pats, ahány ezerre büntetik majd Harrisont. :rolleyes:Jan
Ez tetszik 😀wes
nekem nagyon nem, azt jelentené, hogy valamelyik pats játékos lesérül 😕
viccnek is rosszdd
Nem pont erre gondoltam, de inkább hagyjuk...
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
És mégis megtette. Leginkább arra leszek kíváncsi, hogy az offense mit mutat fel. Pontosabban a passzjáték mennyire fog működni, mert futni kb nem fogunk, és ha Brady nem szedi össze magát akkor kár is reménykedni. Tate-től Gronk-tól Edelman-től, Welkertől javulás kell. Pittsburgh-ben azért nem olyan acélos CB-k vannak. Nem rosszak, de nem hasonlítanám egy Brown-Haden-Wright trióhoz.nDRo
Szerintem ebből a listából Edelmant nyugodtan ki lehet húzni mert a Miami meccs óta még elkapása se volt, szóval én tőle abszolút nem várok semmit 😛
Bár a mellőzése okát azt nem értem.manuszka86
Hát a browns meccs utánni ups&downs-ban írták hogy nem tudtak elszakadni a cornerektől, de az összes eddigi meccsre ez nyilván nem igaz. Lehet nem kéne Welkerrel együtt pályára küldeni, vagy csak Brady nem keresi/nem bízik benne, bár utóbbi azért elég valószínűtlen.
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Gogo

Graham tavaly a Bengals kickere volt, ha jól emlékszem a Wild Card körben két FG-t is kihagyott a Jets ellen!
lehet ezért is küldték el a csapattól...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Edelman-t eddig pihentettük, hogy most majd jól elkapjon vagy két TD-t. 😊
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
És mégis megtette. Leginkább arra leszek kíváncsi, hogy az offense mit mutat fel. Pontosabban a passzjáték mennyire fog működni, mert futni kb nem fogunk, és ha Brady nem szedi össze magát akkor kár is reménykedni. Tate-től Gronk-tól Edelman-től, Welkertől javulás kell. Pittsburgh-ben azért nem olyan acélos CB-k vannak. Nem rosszak, de nem hasonlítanám egy Brown-Haden-Wright trióhoz.nDRo
Szerintem ebből a listából Edelmant nyugodtan ki lehet húzni mert a Miami meccs óta még elkapása se volt, szóval én tőle abszolút nem várok semmit 😛
Bár a mellőzése okát azt nem értem.

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
új long snapper, Gostkowski IR, így Zoli a legrégebbi patriot a kicking teamben.triangle
Csodálatos hírek...
Az új kickerről lehet valamit tudni?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Reiss: Patriots place kicker Stephen Gostkowski on season-ending IR. Tough blow. Thigh injury.
http://www.bostonherald.com/blogs/sports/rap_sheet/index.php/2010/11/10/patriots-announce-surprising-roster-move-kicker-stephen-gostkowski-placed-on-ir/

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
új long snapper, Gostkowski IR, így Zoli a legrégebbi patriot a kicking teamben.triangle
ennyire megsérült Gost?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
triangle 1 283
új long snapper, Gostkowski IR, így Zoli a legrégebbi patriot a kicking teamben.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Sztem két lehtőséges ez a party.

1.) vagy szarrá aláztok bennünket! 😊
2.) vagy olyan lesz mint a Ravens meccsünk.... :cool:deepsilver
A Steelers a legritkább esetben aláz, ez a csapat nem arra van kitalálva, hogy bárkit is rommá verjen, igen ritka jelenség ez.Soldados
hát a Browns-ra se hitte senki hogy szarrá aláz minketmascherano
És mégis megtette. Leginkább arra leszek kíváncsi, hogy az offense mit mutat fel. Pontosabban a passzjáték mennyire fog működni, mert futni kb nem fogunk, és ha Brady nem szedi össze magát akkor kár is reménykedni. Tate-től Gronk-tól Edelman-től, Welkertől javulás kell. Pittsburgh-ben azért nem olyan acélos CB-k vannak. Nem rosszak, de nem hasonlítanám egy Brown-Haden-Wright trióhoz.
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Na mit szólsz ahhoz, hogy 20 támadó pont legyen a mérce? És persze beszéljük meg a tétet is.Soldados
Sztem két lehtőséges ez a party.

1.) vagy szarrá aláztok bennünket! 😊
2.) vagy olyan lesz mint a Ravens meccsünk.... :cool:deepsilver
A Steelers a legritkább esetben aláz, ez a csapat nem arra van kitalálva, hogy bárkit is rommá verjen, igen ritka jelenség ez.Soldados
hát a Browns-ra se hitte senki hogy szarrá aláz minket

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát megmondom őszintén én is így gondolom, de ha már egyszer kijelentettem anno akkor nem vonom vissza 😊Szesze
Na mit szólsz ahhoz, hogy 20 támadó pont legyen a mérce? És persze beszéljük meg a tétet is.Soldados
Sztem két lehtőséges ez a party.

1.) vagy szarrá aláztok bennünket! 😊
2.) vagy olyan lesz mint a Ravens meccsünk.... :cool:deepsilver
A Steelers a legritkább esetben aláz, ez a csapat nem arra van kitalálva, hogy bárkit is rommá verjen, igen ritka jelenség ez.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Oks. Szólj, ha kiötlötted. 😊 (Egyébként van igazság abban amit írsz 😉) De nem fog sikerülni nekik se annyira jól megvalósítani ezt a stílust. :cool:Soldados
Hát megmondom őszintén én is így gondolom, de ha már egyszer kijelentettem anno akkor nem vonom vissza 😊Szesze
Na mit szólsz ahhoz, hogy 20 támadó pont legyen a mérce? És persze beszéljük meg a tétet is.Soldados
Sztem két lehtőséges ez a party.

1.) vagy szarrá aláztok bennünket! 😊
2.) vagy olyan lesz mint a Ravens meccsünk.... :cool:
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
Na mit szólsz ahhoz, hogy 20 támadó pont legyen a mérce? És persze beszéljük meg a tétet is.Soldados
inkább legyen hasonló kaliber yardmennyiségben.
átlag 300-at szoktatok kapni, ezen a meccsen legyen 380 😊 nah?
A tét az két sör mondjuk, nemtom mikor tudjuk meginni de talán valamikor összejön.
szerk: 380 nem lesz... legyen 350 😊 annyit se ért még el senki

(Jah, és bocs az OFF-ért a Pats szurkolóktól!)Szesze
szerintem a 300-at se érjük el, Mert futásban max 50-et hozunk és szerintem 250 nem lesz meg passzbanmascherano
mondjuk ez eleve sok mindentől függ, sztem is jóval nagyobb az esélyem a buktára, de én inkább a meccs képére leszek kiváncsi mint a megtett yardokra, vagy elért pontokra, csak hát arra meg nem lehet fogadni 😊