NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
az kijelenthető hogy valamivel jobb az idei pass rush de azért eléggé haloványak vagyunk ezen a térenmanuszka86
Ez a jobb még mindig nagyon-nagyon kevés. Mondhatni lófasz.zinedine5
No igen finoman fogalmaztam, még olyan csapatok ellen se tudunk komoly pass rusht kifejteni akik harmatos OL rendelkeznek, szanaszét dobál minket a rookie és az átlagos QB is. Jó lenne ezt a következő évre orvosolni a szakmai stábnak.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
az kijelenthető hogy valamivel jobb az idei pass rush de azért eléggé haloványak vagyunk ezen a térenmanuszka86
Ez a jobb még mindig nagyon-nagyon kevés. Mondhatni lófasz.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mitől függ mikor kerülhet a rosterre vagy egyáltalán kerülhet-e
főállású FB lesz/lennenDRo
miklos
Hát szerintem ha már nincs kötelező katonai szolgálata akkor csak BB-től függ, de lehet, hogy van valami külön eljárás. Nálam okosabbak majd megmondják.nDRo
mivel az egyetem óta labda helyett csak kézigránát volt a kezében így erősen meccshiánya lehet, gondolom a playbook tanulásán múlik a dolog nem pedig erőnléti gondjai vannak 😊
persze adott esetben a gólvonalon most is be lehet küldeni, hogy "basszál félre 2 védőt" mert az ilyen komoly melót a DT-kre is rá szokták bízni.

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Mitől függ mikor kerülhet a rosterre vagy egyáltalán kerülhet-e
A mai edzésen megjelent Eric Kettani is akit 2009-ben a Navy-től szereztt a csapat,majd reserv/military list-re tette, vele nem tudom mi lehet , s milyen potenciál vanna benne, ha esetleg Taylor végleg kiesnemiklos
főállású FB lesz/lennenDRo
miklos
Hát szerintem ha már nincs kötelező katonai szolgálata akkor csak BB-től függ, de lehet, hogy van valami külön eljárás. Nálam okosabbak majd megmondják.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a futójáték azért messze nem tökéletes, és látható, ha nagyon kell, akkor bizony nem oldják meg még azt a feladatot sem
azok után, hogy a passzjátékunk is kezd meghalni meg pláne még jobban szét fogják szedni a futást is amíg ilyen bjge futkorászik, emögött a fal mögött, 1. körben egy fasza rb és egy nagy darab (legalább 6'3", de inkább 6'4" vagy 6'5" magas, legalább 200 fontos) jó kezű wr (ebből most jön ki azért pár, egyik simán meglehet), 2. kör legelején meg jöhet ol-ember
amúgy én egy olb draftot nem zárnék ki, mert ninkovichnak volt jó meccse, meg cunningham is játszogat, de azért olyan gyilkos nagy pr nem jellemez minket
pedig a secet elvileg feltöltöttük az évek alatt kiemelkedő képességű emberekkel, na már most vagy mindegyik korai pick kuka, vagy a pr hiánya miatt nem tudunk passz ellen eredményesebbek lenni, a pr-t látjuk, hogy nincs, így én inkább ezt favorizálnám
de amennyire mostani drafton elleneztem, biztos hozunk még egy cb-t 1. körben, meg egy s-t másodikban... de akkor be is baszunk rendesen jocival attól tartok 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mitől függ mikor kerülhet a rosterre vagy egyáltalán kerülhet-e
A mai edzésen megjelent Eric Kettani is akit 2009-ben a Navy-től szereztt a csapat,majd reserv/military list-re tette, vele nem tudom mi lehet , s milyen potenciál vanna benne, ha esetleg Taylor végleg kiesnemiklos
főállású FB lesz/lennenDRo
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
A mai edzésen megjelent Eric Kettani is akit 2009-ben a Navy-től szereztt a csapat,majd reserv/military list-re tette, vele nem tudom mi lehet , s milyen potenciál vanna benne, ha esetleg Taylor végleg kiesnemiklos
főállású FB lesz/lenne
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A mai edzésen megjelent Eric Kettani is akit 2009-ben a Navy-től szereztt a csapat,majd reserv/military list-re tette, vele nem tudom mi lehet , s milyen potenciál vanna benne, ha esetleg Taylor végleg kiesne
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Todd McShay draft szakértő szerint , már most szemet vetett két a draftra kikerülő újonca a Pats

-Ryan Kerrigan, OLB, Purdue
-Cameron Jordan, DE, Californiamiklos
DE sztem nem kell. Idén jól megmutatkozik, hogy ez a poszt tele van már idén is plusz ide még jön vissza Ty is. OLB pedig a Cunningham pick után szintén felesleges első körben. ha engem kérdezel akkor első körben OT,WR kettőst húznék.FViktor93
DE-t én sem húznék idén, első körben OT-t húznék szintén. Hát hogy kell e OLB az egy jó kérdés, Cunningham egész jól mozog eddig, az kijelenthető hogy valamivel jobb az idei pass rush de azért eléggé haloványak vagyunk ezen a téren, lehet húznék ide egy embert úgy kb a 2. körben (egy állat OLB-t szívesen látnék azért 😛 ). WR/RB között döntenék én is, erre szerintem választ kapunk majd ahogy a szezon előrehalad, egy Fred Taylor stílusú futó nagyon hiányzik sztem, sajnos egyre többet sérült tavaly és idén is eddig...egy jó képességű futóra szavaznék (tudom erre jön a válasz hogy amire mi használjuk a futókat azt bárki megfutja), de egy jobbfajta futójáték már jobban teret nyitna a jelenlegi WR egységnek is.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ESPN.GO.COM:
By Mike ReissESPN draft analyst Todd McShay is already looking ahead to next April's draft, producing an early projection (Insider content) of the players who might be picked in the first round.

The Patriots have two picks and McShay leans toward the defensive side with:

Ryan Kerrigan, OLB, Purdue
Cameron Jordan, DE, California

It's always a challenge to project what players/positions the Patriots might target in the draft, but it seems few would quibble with another pass rusher and sturdy lineman up front.
Reiss írta . de gondoltam , csak egy találgatás, s Todd McShay tudásáról sem tudunk semmit, mennyire nyomós személyiség
csak mert őket írta McShay a mockba, még semmi sem bizonyítja, hogy figyelné őket a melléjük társított csapat.Höri
miklos
hopp akkor benéztem. feltúrtam már a netet ma egyszer de nem találom a McShay mockot mert csak az insiderek látják. pedig tele szoktak vele lenni a fórumok.

Kerrigan pedig ugyanúgy DE, mint Jordan. Igaz 20 fonttal könnyebb.Höri
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Todd McShay draft szakértő szerint , már most szemet vetett két a draftra kikerülő újonca a Pats

-Ryan Kerrigan, OLB, Purdue
-Cameron Jordan, DE, Californiamiklos
DE sztem nem kell. Idén jól megmutatkozik, hogy ez a poszt tele van már idén is plusz ide még jön vissza Ty is. OLB pedig a Cunningham pick után szintén felesleges első körben. ha engem kérdezel akkor első körben OT,WR kettőst húznék.FViktor93
A szezon fele még vissza van. Esetleges sérülések biztosan átírják a needeket. Én támadó falembert és futót húznék mindenképpen.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Todd McShay draft szakértő szerint , már most szemet vetett két a draftra kikerülő újonca a Pats

-Ryan Kerrigan, OLB, Purdue
-Cameron Jordan, DE, Californiamiklos
DE sztem nem kell. Idén jól megmutatkozik, hogy ez a poszt tele van már idén is plusz ide még jön vissza Ty is. OLB pedig a Cunningham pick után szintén felesleges első körben. ha engem kérdezel akkor első körben OT,WR kettőst húznék.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Reiss írta . de gondoltam , csak egy találgatás, s Todd McShay tudásáról sem tudunk semmit, mennyire nyomós személyiség
Todd McShay draft szakértő szerint , már most szemet vetett két a draftra kikerülő újonca a Pats

-Ryan Kerrigan, OLB, Purdue
-Cameron Jordan, DE, Californiamiklos
csak mert őket írta McShay a mockba, még semmi sem bizonyítja, hogy figyelné őket a melléjük társított csapat.Höri
miklos
hopp akkor benéztem. feltúrtam már a netet ma egyszer de nem találom a McShay mockot mert csak az insiderek látják. pedig tele szoktak vele lenni a fórumok.

Kerrigan pedig ugyanúgy DE, mint Jordan. Igaz 20 fonttal könnyebb.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Reiss írta . de gondoltam , csak egy találgatás, s Todd McShay tudásáról sem tudunk semmit, mennyire nyomós személyiség
Todd McShay draft szakértő szerint , már most szemet vetett két a draftra kikerülő újonca a Pats

-Ryan Kerrigan, OLB, Purdue
-Cameron Jordan, DE, Californiamiklos
csak mert őket írta McShay a mockba, még semmi sem bizonyítja, hogy figyelné őket a melléjük társított csapat.Höri
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Todd McShay draft szakértő szerint , már most szemet vetett két a draftra kikerülő újonca a Pats

-Ryan Kerrigan, OLB, Purdue
-Cameron Jordan, DE, Californiamiklos
csak mert őket írta McShay a mockba, még semmi sem bizonyítja, hogy figyelné őket a melléjük társított csapat.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Todd McShay draft szakértő szerint , már most szemet vetett két a draftra kikerülő újonca a Pats

-Ryan Kerrigan, OLB, Purdue
-Cameron Jordan, DE, California
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egy mai elemzés , mindkét csapat védelme a play-action pass-szel a legsebezhetőbb:
According to ESPN Stats & Information tracking, each team has allowed opposing quarterbacks to complete more than 70 percent of their play-action passes.

Some statistics from ESPN Stats & Information:

Patriots defense against play-action
Completion percentage: 74.2
Yards/attempt: 9.5
Passer rating: 98.4

Steelers defense against play-action
Completion percentage: 77.3
Yards/attempt: 9.0
Passer rating: 111.6
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
sajnálom abszolút szimpi csákó, meg most az egész Spec-etek egész pofás,tudom, csak az olcsó hungarizmus mondattya velem 😛 , no de TomiTomi iránti érzéseim viszont elmúlhatatlanok 😂sutianap
Biztosíthatlak mi is így érzünk Ward ls BB iránt 😊
Amúgy komoly témára terelve a szót, valamilyen formában versengésre kellene késztetni egy Steelers fan csoportot egy PAts fanokból álló csoporttal, itt a fórum keretei között -a meccshez kapcsolódóan, és nem pusztán kvíz jellegű feladattal, de mégse jelentsen túl nagy terhelést senkinek- 😊undisputedly
hm, 10 v 10 ustawka? 😀Joci
irdd le Hexameterben az Iliász egyik történeteként a meccset melyben Hektór=,BB Akhilleusz pedig TomiTomi alakját ölti fel a többi szereplő megnevezése és indoklása csapatonként váltva.

A meccs (remélhetőleg) az idei legnagyobb eposz, melyben a két tulajdonképpeni szembenálló - és teljesen eltérő nézeteket valló tábor egy-egy legendás alakja elevenedik meg....

mehet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
sajnálom abszolút szimpi csákó, meg most az egész Spec-etek egész pofás,tudom, csak az olcsó hungarizmus mondattya velem 😛 , no de TomiTomi iránti érzéseim viszont elmúlhatatlanok 😂sutianap
Biztosíthatlak mi is így érzünk Ward ls BB iránt 😊
Amúgy komoly témára terelve a szót, valamilyen formában versengésre kellene késztetni egy Steelers fan csoportot egy PAts fanokból álló csoporttal, itt a fórum keretei között -a meccshez kapcsolódóan, és nem pusztán kvíz jellegű feladattal, de mégse jelentsen túl nagy terhelést senkinek- 😊undisputedly
hm, 10 v 10 ustawka? 😀Joci
Ezt le kellett gúgliznom 😀
Azért ennyire nem komoly az ellenszenv 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
browns ellen egy első félidei kickoffnáltriangle
sajnálom abszolút szimpi csákó, meg most az egész Spec-etek egész pofás,tudom, csak az olcsó hungarizmus mondattya velem 😛 , no de TomiTomi iránti érzéseim viszont elmúlhatatlanok 😂sutianap
Biztosíthatlak mi is így érzünk Ward ls BB iránt 😊
Amúgy komoly témára terelve a szót, valamilyen formában versengésre kellene késztetni egy Steelers fan csoportot egy PAts fanokból álló csoporttal, itt a fórum keretei között -a meccshez kapcsolódóan, és nem pusztán kvíz jellegű feladattal, de mégse jelentsen túl nagy terhelést senkinek- 😊undisputedly
hm, 10 v 10 ustawka? 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az az igazság, hogy kb. egy szinten állunk a Steelersel most...szerintem.
Amennyiben "átmentjük" az előző heti formánkat, úgy csak az lehet a cél, hogy ne szaporítsuk a sérültjeink számát... 😊
Ha meg az O#-ünk mutat némi javulást, akkor lehet esélyünk mert egyet kell értsek az előttem szólókkal, hogy nem a D#-ünk fogja ezt a meccset megnyerni. 😊
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
meg most az egész Spec-etek egész pofás,sutianap
Na ez az ami egyáltalán nem igaz. A híre jó, de majd meglátjátok.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kösz, Ghostlead

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Hát ha ellenünk is "elokádja" magát Harrison, akkor nyerhet Steelers mert ez Willie Beeman-hez (aki nem ismerné Minden héten háború Qb-ja) hasonlóan most bejött a Bengals ellen 😀 😀

De viccet félretéve azért kemény menet lesz főleg, hogy mindkét csapat sokat hibázik, mind támadásban mind védekezésben és nagyon hullámzó teljesítményt nyújt még akár negyeden belül is, nem hogy a félidőkben.
Nálunk az lesz a kérdés sikerül-e elég pontot feltenni a táblára, mert a védelmünk nem fogja megnyerni a meccset bár ne legyen igazam mert Baby Vincék újra falat húznak fel a futás és Mendenhall-ék ellen. Big Benre nyomás kell mert a támadófaluk sebezhető, sérülésekkel bajlódnak stb. Meg persze az O#-ünk mit fog kezdeni a Steelers passz elleni védekezésével, mert a futást megfogják bár ha Fred visszatér akkor talán sikerül ebben is javulást elérni. Sok TE passz és screenekkel kell előremenetelni és persze a labdára vigyázni!
Eddig is meggyűlt a bajunk a sérülésekkel, remélem a meccs után nem fog bővülni ez a lista!
Kíváncsi leszek, hogy az új LS Matt Katula és az új Kicker Shayne Graham, hogy fog szerepelni, mert rajtuk is sok múlhat.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
emondom mit érzek a meccsel kapcsolatban: jelenleg szerintem mindkét O a medence alját kapirgatja és ez folytatódik a meccsünkön is, ugyhogy SpecTeam- és TurnOver-Parádét várok, mégpedig Tét-fámblival két-három INT-tel sé ha véresre vakarjuk magunkat behúzzuk mondjuk 17-14-re

pedig szivem szerint laposraveretnélek titeket brühühü 😉

apropó Gostkowski hogy sérült meg???sutianap
browns ellen egy első félidei kickoffnáltriangle
sajnálom abszolút szimpi csákó, meg most az egész Spec-etek egész pofás,tudom, csak az olcsó hungarizmus mondattya velem 😛 , no de TomiTomi iránti érzéseim viszont elmúlhatatlanok 😂sutianap
Biztosíthatlak mi is így érzünk Ward ls BB iránt 😊
Amúgy komoly témára terelve a szót, valamilyen formában versengésre kellene késztetni egy Steelers fan csoportot egy PAts fanokból álló csoporttal, itt a fórum keretei között -a meccshez kapcsolódóan, és nem pusztán kvíz jellegű feladattal, de mégse jelentsen túl nagy terhelést senkinek- 😊