NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Nem lehetne, hogy a többit se nézed. 😉
zinedine5
Szerintem többen voltunk így ezzel, lehet más távolmaradása hozott szerencsét.... 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Talán most már Soldi is tart a Pats O#-tól 😛 😛undisputedly
Nem. 😛 Továbbra is tartom, hogy ez a csapat nincs TOP5-ben. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Megérte tényleg virrasztani éjjel, azért az is hozzá tartozik hogy nehezebb lett volna ha nincs ennyi sérültje a Steelers-nek de ugye a győzelmet nem kell magyarázni.
Hétvégére tekintve a Colts is hadilábon áll még durvánn szintet az egészséges játékos megfogalmazással, de ettől függetlenül biztos vagyok benne h parázs meccs lesz szoros végeredménnyel, bár a tippjátékban most is azt mondtam hogy 4-7 pont különbség lesz a 2 csapat között aztán tessék 😊 De ez legyen minden meccs után a legnagyobb bajom.

Zinedine felvetésére reagálva,mármint a bírókra,azért a Vödör DPI tényleg durva ítélet volt,de hála Istennek belefért.

Kötelező darab mindenkinek aki nem látta,aki pedig igen annak a vitrinbe 😊

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
Hát ez egy kötelező mozi lesz úgy érzem... Egyik esti meccsre sem keltem fel, erre mindkettőn brillírozik a csapat... 😕

Kíváncsi vagyok mit alkotunk a csikók ellen... Ha verjük őket, akkor nem dönt a csapat valami rekordot megint? Mintha ilyenről ment volna a diskurzus...Witchdoctor
Nem lehetne, hogy a többit se nézed. 😉

A Colts Manning-gel szerintem nem nekünk kedvez.
több mint 13 éve
triangle 1 283
Hát ez egy kötelező mozi lesz úgy érzem... Egyik esti meccsre sem keltem fel, erre mindkettőn brillírozik a csapat... 😕

Ami a statok alapján feltűnt:
- Első félidő uccsó játékában Hernandez fent volt a D-ben? 😊 Az komoly lehetett...
- 4. negyedben összesen 39 pont... Ez eléggé TOP-os negyednek tűnik...
- Egyre jobban ltászik, hogy nincs igazán sztárelkapó a csapatban: Welker, Hernandez, Tate, Gronk, Branch... Mindannyian be vannak vonva a játékba, és minden meccsen más kapja a legtöbb labdát.. Nekem tetszik ez a rotáció, nehezebb az ellenfeleknek felkészülni belőlünk... Hernandez látványosan mellőzve lehetett a meccsen.
- Remélem Chung nem sérült rá nagyon, aki látta a meccset mennyire tűnt súlyosnak?

Kíváncsi vagyok mit alkotunk a csikók ellen... Ha verjük őket, akkor nem dönt a csapat valami rekordot megint? Mintha ilyenről ment volna a diskurzus...Witchdoctor
Hernandez a félidő végi hail mary passznál volt fent deep safetyként (mint korábban Moss), ha jól emlékszem, ő is ütötte le végül a labdát.
a negyedik negyedben a nagy különbség miatt kicsit leengedett a D a végére
igen, szerintem sincs kinevezett első számú wr, minden feladatra megvan a megfelelő ember. ezen a meccsen azért kellett, hogy a TE-k besegítsenek pass prot-ben, ebben pedig Captain Crump és G-Force azért jobb, mint Hörni. bár megnézném, hogy Mosst leültette volna-e BB, ha azt kívánja a playbook...
Chung a meccs után azt mondta, hogy minden oké, semmi gond a térdével, csak monitorozták meccs alatt

ha netán vernénk a kócot, akkor Brady beállítaná Favre hazai pályán (Lambeau) zsinórban nyert meccseinek rekordját
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hát ez egy kötelező mozi lesz úgy érzem... Egyik esti meccsre sem keltem fel, erre mindkettőn brillírozik a csapat... 😕

Ami a statok alapján feltűnt:
- Első félidő uccsó játékában Hernandez fent volt a D-ben? 😊 Az komoly lehetett...
- 4. negyedben összesen 39 pont... Ez eléggé TOP-os negyednek tűnik...
- Egyre jobban ltászik, hogy nincs igazán sztárelkapó a csapatban: Welker, Hernandez, Tate, Gronk, Branch... Mindannyian be vannak vonva a játékba, és minden meccsen más kapja a legtöbb labdát.. Nekem tetszik ez a rotáció, nehezebb az ellenfeleknek felkészülni belőlünk... Hernandez látványosan mellőzve lehetett a meccsen.
- Remélem Chung nem sérült rá nagyon, aki látta a meccset mennyire tűnt súlyosnak?

Kíváncsi vagyok mit alkotunk a csikók ellen... Ha verjük őket, akkor nem dönt a csapat valami rekordot megint? Mintha ilyenről ment volna a diskurzus...

több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
szerk: @egon bá : Ha jól számolom a TOP 10 védelemből 6-tal játszottunk:
1.Chargers, 2. Jets , 3. Miami , 4. Vikes , 5. Steelers , 6. Ravensundisputedly
Jogos!

Az sem mentség számomra, hogy hosszú volt az éjszaka? 😉

De ez még jobban megerősíti a mondanivalómat.Egon bá
De hát ugye mi csak azért állunk ilyen jól mert szar csapatok ellen játszottunk
Persze ettől még mindig úgy gondolom nem mi vagyunk a TOP favoritok a SB-ra

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerk: @egon bá : Ha jól számolom a TOP 10 védelemből 6-tal játszottunk:
1.Chargers, 2. Jets , 3. Miami , 4. Vikes , 5. Steelers , 6. Ravensundisputedly
Jogos!

Az sem mentség számomra, hogy hosszú volt az éjszaka? 😉

De ez még jobban megerősíti a mondanivalómat.
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 792 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Gratulálok nektek!! Remélem még lesz alakalom visszavágni nektek és teljes harci díszben tehetjük majd ezt nem kilométernyi sérültlistával. Természetesen nem erre akarom fogni a vereséget.Megítélésem szerint jobbak voltatok. Gratulálok mégegyszer!!!

" class="embed">
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kár, hogy nincs aki elvinne két embert, mert így csak lekettőzik Welkert, és egyszerűen bárki megöli a támadójátékunkat. Vicc az egész.DoM
És Brady-ben sincs már meg az a tűzmascherano
Életemben nem láttam még így kiabálni :onDRo
Azért szokott hasonló intenzitással "motiválni" 😊
Amúgy is van néha egy-egy kitörése érzelmi szempontból. Emlékszem amikor anno Urlacher-t bedöntő testcsele után is kijött a gőz.

szerk: @egon bá : Ha jól számolom a TOP 10 védelemből 6-tal játszottunk:
1.Chargers, 2. Jets , 3. Miami , 4. Vikes , 5. Steelers , 6. Ravens

És itt egy kis epic:
That had enforcer Mankins, aka the Patriots' starting left guard, explaining why there was some extra pushing and shoving after Brady's score, as Mankins was locked up with safety Troy Polamalu.

"We don't care how long your hair is, we're not going to let you do what you want to our quarterback," Mankins said. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem nem lehetünk elégedetlenek a szezon felét átlépve egy meccsel.

Még a legelvakultabbak közül sem sokan jósoltak volna 9 meccs után 7-2-öt!

A labda mindét oldalán még eléggé hullámzó teljesítményt nyújtunk, de határozott fejlődés látszik a csapaton (főleg a védelmen) a tavalyiakhoz képest!

Az is sokat mondó tény, hogy a jelenlegi 10 legjobb védelemből (yard/meccs) 5-tel játszottunk és csak egy meccset vesztettünk!!!
http://www.nfl.com/stats/categorystats?season=2010&seasonType=REG&defensiveStatisticCategory=GAME_STATS&d-447263-o=1&conference=ALL&tabSeq=2&role=OPP&d-447263-p=1&d-447263-s=TOTAL_YARDS_GAME_AVG&d-447263-n=1
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Kár, hogy nincs aki elvinne két embert, mert így csak lekettőzik Welkert, és egyszerűen bárki megöli a támadójátékunkat. Vicc az egész.DoM
És Brady-ben sincs már meg az a tűzmascherano
Életemben nem láttam még így kiabálni :o
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Kár, hogy nincs aki elvinne két embert, mert így csak lekettőzik Welkert, és egyszerűen bárki megöli a támadójátékunkat. Vicc az egész.DoM
És Brady-ben sincs már meg az a tűz

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Kár, hogy nincs aki elvinne két embert, mert így csak lekettőzik Welkert, és egyszerűen bárki megöli a támadójátékunkat. Vicc az egész.DoM
Némi iróniát érzek itten.zinedine5
Hát igen. Kérem én végignéztem. Megérte csak fél órát aludni sőt lehet a biosz zh-m is meglesz. 😀 A 4. negyedben Kicsit leeresztett a D. Már most is azt mondom, hogy a Def teljesítménye részben a steelers támadófalának teljesítményétől is függött. aki látta a meccset tudja miről beszélek. A Colt ellen nem lesz ilyen könnyű siettetni Manninget.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
Kár, hogy nincs aki elvinne két embert, mert így csak lekettőzik Welkert, és egyszerűen bárki megöli a támadójátékunkat. Vicc az egész.DoM
Némi iróniát érzek itten.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Kár, hogy nincs aki elvinne két embert, mert így csak lekettőzik Welkert, és egyszerűen bárki megöli a támadójátékunkat. Vicc az egész.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Áhh, milyen kár, hogy nem bírtam fent maradni. Ahogy olvasom tőletek, és látom az összefoglalóból, fantasztikus volt a csapat. Gratula a fiúknak! 😊

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
Ez igen. A Browns után és a Colts után pont egy ilyen győzelemre volt szüksége a csapatnak.mr nemo
Colts elött.

Egyébként WTF a Globeról:

"INJURY REPORT
S Eugene Chung had to be tended to but said he was just cramping."

Remek O volt a pályán és főleg az első félidőben a D is odabaszott. Viszont többekkel nem egyetértve a negyedik negyedbeli D botrányos volt.

Nem tudom, lehet, hogy csak az elfogultság mondatja velem, de azért lejtett a hazai pálya. Egy pár holding még elfért volna, viszont, ha mi hozzáértünk valakihez az már flag volt. Lehet, hogy a bíró is csak a Terrible Towel-t akarta előhúzni állandóan.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát minden kívánságom így teljesüljön.
Azért kiváncsi vagyok, hogy a külföldi szakik meg rajongók milyen következtetéseket vonnak le egy ilyen meccs után. Ahogy én észrevettem, nincsen sokaknál más, csak fekete meg fehér. Bár a tegnapi meccset és a múlt hetit összevetve a két véglet volt.GRAFI
Al & Michael párosnak is ilyen volt a véleménye!
Azt mondták, hogy múlt héten nyújtottuk a legrosszabb és most a legjobb teljesítményt! 😉
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hát minden kívánságom így teljesüljön.
Azért kiváncsi vagyok, hogy a külföldi szakik meg rajongók milyen következtetéseket vonnak le egy ilyen meccs után. Ahogy én észrevettem, nincsen sokaknál más, csak fekete meg fehér. Bár a tegnapi meccset és a múlt hetit összevetve a két véglet volt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez igen. A Browns után és a Colts után pont egy ilyen győzelemre volt szüksége a csapatnak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Max respect a CSAPATNAK!!!

Az első negyedben a D a régieket idézte!
Nagy dicséret jár az OL-nak és az Off. stratégia készítőjének, illetve O'Briannek a hívásokért! Az elemzésekben is folyamatos javulást lehet érezni. Remélem Chung nem sérült rá, mert ezen a meccsen látszott meg igazán mennyit számít, ha pályán van!

Nagy emocionális győzelem volt!

Minden hátsó szándék nélkül kérdezem Sobrit, hogy tartja-e még Bradyvel kapcsolat véleményét!?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gratta a Patsnek!
Titta ideg voltam, és lemaradtam 45 pontról...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Talán most már Soldi is tart a Pats O#-tól 😛 😛
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
wow nyert a csapat idegenben el sem hiszem, meló után muszáj lesz megnézni a meccset 😊