NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
- Edelman a 3. negyed közepén miért nem kapott zászlót, amikor fair-catch után kapott egy sallert?Sinisa
Amikor át kellett ugrania pár embert és kicsit beakadt a lába, erre gondolsz? Mert szerintem ez csak a lendület miatt volt, elestek és csak egyszerűen "becsusztak" alá nem volt szándékos.
Ha másra gondoltál akkor elnézést a tényfejtésemért.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát ja, büntikben volt egy kis hazai pálya, de szerencsére ezen sem múlt, és tényleg csak akkor jött a steelers, amikor már eldőlt a meccs 😊

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Volt egy stat a meccsen 25.5 év a védelem átlagéletkora és ez BB edzősködése alatt a legfiatalabb D a kezei alatt,ez azért kemény.
Nagy meccs volt, nekem is Fafej blokkjai nagyon tetszettek. Jöhet a Colts, Brady menthetne át némi őrületet arra a meccsre is 😛
mondjuk hogy mit fogunk kezdeni azzal a pass heavy O-val az érdekes lesz...

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Néhány érdekesség, kérdés a meccsel kapcsolatban:
(Igyekszem olyasmiket írni, ami még nem volt. 😊)
- Edelman a 3. negyed közepén miért nem kapott zászlót, amikor fair-catch után kapott egy sallert?
- Woodley faultja elég sportszerűtlen volt Gronk 3. TD-je után.
- Alge hatalmasat játszott JH#92 ellen.
- DL-t nagyon jó keverte az öreg. Wright sokat volt fenn, és Baby Vince is változatos felállásokban játszott nagyon nagyot. Wright+Vince kereszt a sack előtt tanítani való volt
- Fafej egy állat, amilyen blokkokat oszt a kétszer nagyobbak ellen
- BJGE végre elkapásban is hozta a yardokat, bár néha nagyon dadogott a kezében a labda
- Guyton ismét nagyot játszott
- Crable sem volt rossz, lassan csak belerázódik az NFL-be...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Dega 53 — van
Üdv Kedves Hazafiak!-és kapcsolt részeik!
Fél éves kiküldetésből-Deutschland országból-hazatérve,látom kedvenc csapatom fórum-háza táján nem sok minden változott! 😀 Ne is törődjetek a zríkálókkal,nem szabad mellre szívni!
Én csak tudom,1 évre anno-98 ban le is tiltottak,túlzott,heves és a liga által nem megengedett beszólásokért! :/
DE AKKOR IS DIVATSZURKOLÓ VAGYOK!-A fene,már 9 éve??

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
Cunningham egész meccsen nem is játszott?! Hernandez is pihenőt kapott?!
Még csak most akarom megnézni a meccset, csak lassan mászik lefele.
Brady nagyon komoly volt összefoglaló alapján, mondjuk ezen a héten nem az elkapók lábát célozta és így remek statok kerekedtek a végére 😊manuszka86
Játszottak mind a ketten. Hernandez felé két labda ment, de sokat ült. Cuni meg kezdett, de TBC elvitte előle a showt. Úgy látszik a volt Bills LT ellen a Wright-TBC kombó a méreg.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Cunningham egész meccsen nem is játszott?! Hernandez is pihenőt kapott?!
Még csak most akarom megnézni a meccset, csak lassan mászik lefele.
Brady nagyon komoly volt összefoglaló alapján, mondjuk ezen a héten nem az elkapók lábát célozta és így remek statok kerekedtek a végére 😊manuszka86
Cunninghamet láttam pályán, ha csak nem szimuláltam. De TBC meg Ninko több lehetőséget kapott szerintem.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Cunningham egész meccsen nem is játszott?! Hernandez is pihenőt kapott?!
Még csak most akarom megnézni a meccset, csak lassan mászik lefele.
Brady nagyon komoly volt összefoglaló alapján, mondjuk ezen a héten nem az elkapók lábát célozta és így remek statok kerekedtek a végére 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocsi, ha nem ide tartozik, de már órák óta keresgélek a neten, és nem találok egy linket sem, ahonnan le tudnám tölteni ezt a meccset. Nem tud valaki segíteni? Jah, az ismert focis-torrentes oldalt kivéve, mert onnan állandóan kidobnak 😕Eszti2zy
A NE-PIT meccs innen szedhető:

http://tenyardtracker.com/details.php?id=12661

http://tenyardtracker.com/details.php?id=12666szittes
Köszönöm, de sajnos pont ez az az oldal, amivel nem tudok mit kezdeni. Beregelek, töltök, megy egész éjjel a gép, hogy vissza is töltsek szabályszerűen, reggelre meg tötölnek. Ez ment eddig, de ma már beregelni sem enged 😕Eszti2zy
Közben megoldódott a dolog, úgyhogy már töltöm. Örök hála a segítőmnek 😊 😊 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocsi, ha nem ide tartozik, de már órák óta keresgélek a neten, és nem találok egy linket sem, ahonnan le tudnám tölteni ezt a meccset. Nem tud valaki segíteni? Jah, az ismert focis-torrentes oldalt kivéve, mert onnan állandóan kidobnak 😕Eszti2zy
A NE-PIT meccs innen szedhető:

http://tenyardtracker.com/details.php?id=12661

http://tenyardtracker.com/details.php?id=12666szittes
Köszönöm, de sajnos pont ez az az oldal, amivel nem tudok mit kezdeni. Beregelek, töltök, megy egész éjjel a gép, hogy vissza is töltsek szabályszerűen, reggelre meg tötölnek. Ez ment eddig, de ma már beregelni sem enged 😕
több mint 13 éve
szittes 95 — Patriots fan
Bocsi, ha nem ide tartozik, de már órák óta keresgélek a neten, és nem találok egy linket sem, ahonnan le tudnám tölteni ezt a meccset. Nem tud valaki segíteni? Jah, az ismert focis-torrentes oldalt kivéve, mert onnan állandóan kidobnak 😕Eszti2zy
A NE-PIT meccs innen szedhető:

http://tenyardtracker.com/details.php?id=12661

http://tenyardtracker.com/details.php?id=12666


több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
Minden hátsó szándék nélkül kérdezem Sobrit, hogy tartja-e még Bradyvel kapcsolat véleményét!?Egon bá
Az eredménykövetőben írtam: Brady végre vezette a csapatot. Nem tudom ehhez mi kellett, de hidd el, én is nagyon örülök neki.
Mint ahogy BJGE 87 futott yardjának is, vagy a fiatal védelem emberfeletti küzdésének, és győzniakarásának.
Kb. a tegnapi Pats volt az, amibe annak idején beleszerettem. BB se bénázott, az első 3 negyedben szinte minden O és D hívás ült, nagyon jó meccs volt, amin az se változtat, hogy a másik csapat nem volt 100%-os. Erről nem tehetünk, nekünk azt kell megvernünk, aki szembejön, nem várhatjuk meg, míg felépül az összes sérültjük, másrészt valaki a fórumon azt mondta, hogy egy jó csapat, egy bajnokcsapat túllép az őt ért csapásokon, legyen az akár bírói tévedés, vagy más. Tegnap úgy játszottunk, mint egy bajnokcsapat. Persze múlt héten a Browns ellen meg nem.
Vagyis ebből látszik, hogy a potenciál megvan bennünk, csak állandósítani kéne, de legalábbis a PO 3-4 meccsére megtartani.
A tegnapi csapat bárkit képes megverni, de a múltheti meg bárkitől képes kikapni.
Ilyen a foci, szoros az NFL, Végtére is rajtunk múlik melyik arcunkat mutatjuk. Én nagyon remélem, hogy a tegnapit. És ehhez kell, hogy Brady igazi leader legyen, mert anélkül nem megy.
Ezért az a válaszom Egon bá, hogy csak Brady-n múlik innentől, hogy tartom e a véleményemet, amit a tavalyi szezon után fogalmaztam meg vele kapcsolatban, és igazán örülnék, ha kiderülne, hogy tévedés volt a véleményem.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocsi, ha nem ide tartozik, de már órák óta keresgélek a neten, és nem találok egy linket sem, ahonnan le tudnám tölteni ezt a meccset. Nem tud valaki segíteni? Jah, az ismert focis-torrentes oldalt kivéve, mert onnan állandóan kidobnak 😕
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A forduló előtt a liga legnehezebb sorsolásával 6-2-es mérleget produkáló csapatot verte meg simán a Pats idegenben. A többi senkit sem érdekel.DoM
Ott a pont, ez tetszik.polonic
Ez így van. Azt kell leverni, aki szembejön. Ti ezt megtettétek. A W az W. Az L az L. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
A forduló előtt a liga legnehezebb sorsolásával 6-2-es mérleget produkáló csapatot verte meg simán a Pats idegenben. A többi senkit sem érdekel.DoM
Ott a pont, ez tetszik.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
volt már olyan meccs amikor az ellenfél jobb volt a steelersnél ? vagy Ti mindig csak úgy kaptok ki, hogy a kurvaéletbe megint alultejesítettünk ?

ez már a múlthéten is nagyon felkúrt, de hogy egy ilyen saller után is ezt szajkózód az már nem annyira jópofa sztem. föl sem merül hogy az ellenfél fölétek kerekedett, és nem engedte a saját játékot játszani...gabtsi
De most is fölénk kerekedett. Meg a Saints is. Az összesnél leírtam. 😉 A mostani eredmény pl ránk nézve hízelgő. A garbage time-ban kozmetikáztunk csak. Qrva szarok voltunk, a Pats meg jó volt. Kihasználta a gyengéinket, teljesen megérdemelt sikert aratott.

Jó lenne, ha megpróbálnál értelmezve olvasni, mert eddig az összes vereségnél leírtam, hogy megérdemelten nyert a másik, a Ravens is, és a Ward IR-kívánás helyett, próbálj olyan kulturált maradni, mint korábban voltál.Soldados
Te meg sztem fogalmazz akkor úgy, h azt ne lehessen félreérteni, mert ez a mondat azért kiverte nálam is a biztosítékot "Igen, mi voltunk szarok, nem Ti qrva jók. "
De, qrva jók voltunk, éltünk a lehetőséggel, és az a ligaelső és kurva jó D úgy nyelte a yardokat mint kacsa a nokedlit. És az OL fal emberek miatt volt. A sec-etek is messziről nézték sokszor az elkapóinkat, stb. Sokkal inkább rajtuk ment el a meccs mint az OL-en. Csak tudom, nálad a D akkoris tökéletes ha éppen sz.r...

Egyébként pedig nem fölényeskedés volt, hanem ténymegállapítás. Van különbség a kettő között. Igen, nálunk nincsenek nagy nevek a D-ben ahogy pár hete említetted, de jó játékosok igen. Lehet h noname-ek, de még fiatalok és majd szereznek nevet maguknak.Danna
Te olvasol is? Tavaly hányszor írtam le, hogy qrva szar volt a D? Kb minden meccsen 6-2 után. Hiába mutatták a statok, hogy jó, nagyon is szar volt. 😉 De persze lehet jönni ezekkel az urban legendekkel, hogy nálam mindig minden szép és jó, de ettől ez még nincs így.

Most is egy nagy nulla volt. De az a véleményem nem változott, hogy a Pats D max közepes. Attól nem lesz jó egy D, hogy az ellenfél hatalmas lyukait kihasználja. Az O viszont nagyon jó volt nálatok. Jól használták ki a gyenge pontjaink. Meg is lett az eredménye. Kár, hogy ez egyszer így van, egyszer nem.

gabtsi: elég undorító a hozzáállásod. De ez legyen a Te bajod.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A forduló előtt a liga legnehezebb sorsolásával 6-2-es mérleget produkáló csapatot verte meg simán a Pats idegenben. A többi senkit sem érdekel.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
volt már olyan meccs amikor az ellenfél jobb volt a steelersnél ? vagy Ti mindig csak úgy kaptok ki, hogy a kurvaéletbe megint alultejesítettünk ?

ez már a múlthéten is nagyon felkúrt, de hogy egy ilyen saller után is ezt szajkózód az már nem annyira jópofa sztem. föl sem merül hogy az ellenfél fölétek kerekedett, és nem engedte a saját játékot játszani...gabtsi
De most is fölénk kerekedett. Meg a Saints is. Az összesnél leírtam. 😉 A mostani eredmény pl ránk nézve hízelgő. A garbage time-ban kozmetikáztunk csak. Qrva szarok voltunk, a Pats meg jó volt. Kihasználta a gyengéinket, teljesen megérdemelt sikert aratott.

Jó lenne, ha megpróbálnál értelmezve olvasni, mert eddig az összes vereségnél leírtam, hogy megérdemelten nyert a másik, a Ravens is, és a Ward IR-kívánás helyett, próbálj olyan kulturált maradni, mint korábban voltál.Soldados
Te meg sztem fogalmazz akkor úgy, h azt ne lehessen félreérteni, mert ez a mondat azért kiverte nálam is a biztosítékot "Igen, mi voltunk szarok, nem Ti qrva jók. "
De, qrva jók voltunk, éltünk a lehetőséggel, és az a ligaelső és kurva jó D úgy nyelte a yardokat mint kacsa a nokedlit. És az OL fal emberek miatt volt. A sec-etek is messziről nézték sokszor az elkapóinkat, stb. Sokkal inkább rajtuk ment el a meccs mint az OL-en. Csak tudom, nálad a D akkoris tökéletes ha éppen sz.r...

Egyébként pedig nem fölényeskedés volt, hanem ténymegállapítás. Van különbség a kettő között. Igen, nálunk nincsenek nagy nevek a D-ben ahogy pár hete említetted, de jó játékosok igen. Lehet h noname-ek, de még fiatalok és majd szereznek nevet maguknak.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Igen, mi voltunk szarok, nem Ti qrva jók. Soldados
Jó lenne, ha megpróbálnál értelmezve olvasni, mert eddig az összes vereségnél leírtam, hogy megérdemelten nyert a másik, a Ravens is, és a Ward IR-kívánás helyett, próbálj olyan kulturált maradni, mint korábban voltál.Soldados
nem hiszem h kulturálatlan vagyok, illetve nem jobban mint bármikor máskor. konkrétan leírtad most is és a múlthéten is azt ami nem igaz. én csak erre reagáltam.

btw, ha már itt vagyok ki volt aki kiütötte wardot és van már sig róla ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
így van, nagy a gáz nálunk. 8 kezdő falemberből 5 out... Az OL komplett bal oldala, ebből a 2 OT IR, a DL 2 DE-je szintén out. Igen, mi voltunk szarok, nem Ti qrva jók. Nagyon nagy gázban vagyunk. Ha nem épülnek fel a sérültjeink, a mi szezonunknak vége. Ezt a játékot nem lehet LT és LG nélkül játszani.Soldados
volt már olyan meccs amikor az ellenfél jobb volt a steelersnél ? vagy Ti mindig csak úgy kaptok ki, hogy a kurvaéletbe megint alultejesítettünk ?

ez már a múlthéten is nagyon felkúrt, de hogy egy ilyen saller után is ezt szajkózód az már nem annyira jópofa sztem. föl sem merül hogy az ellenfél fölétek kerekedett, és nem engedte a saját játékot játszani...gabtsi
De most is fölénk kerekedett. Meg a Saints is. Az összesnél leírtam. 😉 A mostani eredmény pl ránk nézve hízelgő. A garbage time-ban kozmetikáztunk csak. Qrva szarok voltunk, a Pats meg jó volt. Kihasználta a gyengéinket, teljesen megérdemelt sikert aratott.

Jó lenne, ha megpróbálnál értelmezve olvasni, mert eddig az összes vereségnél leírtam, hogy megérdemelten nyert a másik, a Ravens is, és a Ward IR-kívánás helyett, próbálj olyan kulturált maradni, mint korábban voltál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így van, nagy a gáz nálunk. 8 kezdő falemberből 5 out... Az OL komplett bal oldala, ebből a 2 OT IR, a DL 2 DE-je szintén out. Igen, mi voltunk szarok, nem Ti qrva jók. Nagyon nagy gázban vagyunk. Ha nem épülnek fel a sérültjeink, a mi szezonunknak vége. Ezt a játékot nem lehet LT és LG nélkül játszani.Soldados
volt már olyan meccs amikor az ellenfél jobb volt a steelersnél ? vagy Ti mindig csak úgy kaptok ki, hogy a kurvaéletbe megint alultejesítettünk ?

ez már a múlthéten is nagyon felkúrt, de hogy egy ilyen saller után is ezt szajkózód az már nem annyira jópofa sztem. föl sem merül hogy az ellenfél fölétek kerekedett, és nem engedte a saját játékot játszani...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Talán most már Soldi is tart a Pats O#-tól 😛 😛undisputedly
Nem. 😛 Továbbra is tartom, hogy ez a csapat nincs TOP5-ben. 😊Soldados
hahaha, akkor még nagyobb gáz rátok nézve az a nagy verés amit kaptatok. 😀

És lehet itt jönni a sérültekkel, meglehet nézni a mi listánkat is: Fred Taylor (kezdő futó), Stephen Neal (kezdő RG), valamint IR-en csücsül Leigh Bodden (legjobb CB-nk, mennyivel jobb lenne egy Devin McCourty - Bodden CB páros), Ty Warren, Nick Kaczur, Kevin Faulk, Brandon McGowan (tavaly nagyon jól játszott, Chung-al brutál kezdő S páros lennének) és ugye Gost.

Az már a ti bajotok, h annyit fizettek a sztároknak, h már minőségi cserét nem tudtok szerezni mögéjük. Ez a tegnapi Pats igenis Top5-ös csapat.Danna
így van, nagy a gáz nálunk. 8 kezdő falemberből 5 out... Az OL komplett bal oldala, ebből a 2 OT IR, a DL 2 DE-je szintén out. Igen, mi voltunk szarok, nem Ti qrva jók. Nagyon nagy gázban vagyunk. Ha nem épülnek fel a sérültjeink, a mi szezonunknak vége. Ezt a játékot nem lehet LT és LG nélkül játszani.

És most lehet itt fölényeskedni, hogy nincs cserreember, a FO-tok volt béna. De van csereember, sok mindent túl lehet élni, meg is tettük, az első 5 meccsen is voltak hiányzóink, de nem mindent lehet túlélni. Mi most így jártunk, van ez így. 8 falemberből 5-t vesztettünk el, plusz a meccsen a legjobb WR-t és a legjobb LB-t. Elfogytunk. Ez van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Talán most már Soldi is tart a Pats O#-tól 😛 😛undisputedly
Nem. 😛 Továbbra is tartom, hogy ez a csapat nincs TOP5-ben. 😊Soldados
hahaha, akkor még nagyobb gáz rátok nézve az a nagy verés amit kaptatok. 😀

És lehet itt jönni a sérültekkel, meglehet nézni a mi listánkat is: Fred Taylor (kezdő futó), Stephen Neal (kezdő RG), valamint IR-en csücsül Leigh Bodden (legjobb CB-nk, mennyivel jobb lenne egy Devin McCourty - Bodden CB páros), Ty Warren, Nick Kaczur, Kevin Faulk, Brandon McGowan (tavaly nagyon jól játszott, Chung-al brutál kezdő S páros lennének) és ugye Gost.

Az már a ti bajotok, h annyit fizettek a sztároknak, h már minőségi cserét nem tudtok szerezni mögéjük. Ez a tegnapi Pats igenis Top5-ös csapat.Danna
Igazából valóban gáz, mi kb ligautolsóként játszottunk. A D nyelte a yardokat és a nagy playeket, az O meg kb 3 negyeden át impotens volt. Nem hiába kezdte a stadion boozni őket már az első negyedben.
Szégyen volt, de ebből fel kell állni a következő héten a Raiders ellen.
több mint 13 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Talán most már Soldi is tart a Pats O#-tól 😛 😛undisputedly
Nem. 😛 Továbbra is tartom, hogy ez a csapat nincs TOP5-ben. 😊Soldados
Szerintem a Pats drukkerek 90%-a egyetért Veled.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Talán most már Soldi is tart a Pats O#-tól 😛 😛undisputedly
Nem. 😛 Továbbra is tartom, hogy ez a csapat nincs TOP5-ben. 😊Soldados
hahaha, akkor még nagyobb gáz rátok nézve az a nagy verés amit kaptatok. 😀

És lehet itt jönni a sérültekkel, meglehet nézni a mi listánkat is: Fred Taylor (kezdő futó), Stephen Neal (kezdő RG), valamint IR-en csücsül Leigh Bodden (legjobb CB-nk, mennyivel jobb lenne egy Devin McCourty - Bodden CB páros), Ty Warren, Nick Kaczur, Kevin Faulk, Brandon McGowan (tavaly nagyon jól játszott, Chung-al brutál kezdő S páros lennének) és ugye Gost.

Az már a ti bajotok, h annyit fizettek a sztároknak, h már minőségi cserét nem tudtok szerezni mögéjük. Ez a tegnapi Pats igenis Top5-ös csapat.