NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
triangle 1 283
Patriots release LB Shawn Crabledeny79
Na ezt vmi nálam okosabb magyarázza már el.Végre kezd vmi életjelet mutatni szerencsétlen SC ennyi idő után,erre rögtön kivágjuk. :rolleyes:kolok1972
Tudtommal most járt le az a 2 hét amit Mankins visszatérésénél kaptunk, ugyanis ezen idő alatt 54-es lehetett a roster. Sztem ez az oka, de várom én is a további pro és kontra érveket Crable tekintetében.gdavid
a roster exemption csak addig tartott, amíg aktiváltuk Mankinst, asszem akkor tettük ki Wheatley-t
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Nem igazán értem ezt a lépést. 2 év IR után lapátra tesszük azt mondom rendben van, de most, hogy egészséges miért raktuk ki? Nem játszott úgy ami miatt érthető lenne a döntés. Ráadásul így ismét csak 3 OLB van a keretben.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Patriots release LB Shawn Crabledeny79
Na ezt vmi nálam okosabb magyarázza már el.Végre kezd vmi életjelet mutatni szerencsétlen SC ennyi idő után,erre rögtön kivágjuk. :rolleyes:kolok1972
Tudtommal most járt le az a 2 hét amit Mankins visszatérésénél kaptunk, ugyanis ezen idő alatt 54-es lehetett a roster. Sztem ez az oka, de várom én is a további pro és kontra érveket Crable tekintetében.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megdöbbentően jól áll a csapat. Ezekkel a nevekkel és Moss nélkül a fene sem gondolta volna, hogy a Pats szerzi a legtöbb pontot, igaz csak egyel, de akkor is 😊. A védelem viszont nagyon karcsú e mellé a támadógépezet mellé, hisz csak hat csapat kapott több pontot, mint a New England.
Ezért szeretem én ez a sportot. Egy olyan csapat szerezte eddig a legtöbb TD-t, amit még a szurkolók közül is sokan lesajnáltak és temettek már a szezon elején, míg a sztárokat és a "legjobb QB-t" soraik között tudó többi csapat fej-fej mellett van, vagy el is maradtak...
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Lehet szavazni TB-re Meg G-Foce-ra az NFL.com-on. Air Player of the week, és Rookie of the week!Justicar
ha nem G-Force lesz a rookie of the week, akkor semmit sem ér a szavazás
u.e. kb vicknél


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehet szavazni TB-re Meg G-Foce-ra az NFL.com-on. Air Player of the week, és Rookie of the week!
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
The NFL has notified us that #Patriots S James Sanders will be named AFC Defensive Player of the Week today (1st of his career).
congrat
Crable-t pedig nem értem igazán én sem, túl sok volt az a team-high 5,5 sacks most hétvégén ugyfest 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Patriots release LB Shawn Crabledeny79
Na ezt vmi nálam okosabb magyarázza már el.Végre kezd vmi életjelet mutatni szerencsétlen SC ennyi idő után,erre rögtön kivágjuk. :rolleyes:kolok1972
talán gasper írta, hogy esetleg a ps-es CB Carter felhozatala miatt kell a hely az aktív rosteren, bár nem tudom, hogy 5. cornernek akarják, vagy Butler már teljesen kegyvesztett lett, és vele már nem is számolnaktriangle
Ahhoz képest ugye vicces, hogy a szezonnak a Butler-Bodden kezdő CB párossal akartunk nekivágni, most megegyik sincs sehol (tudom sérülés is közrejátszik). Komoly gondok lehetnek Butlerrel, amit innét mi nem tudunk, mert nevelő célzattal BB nemhiszem hogy eddig jegelné.
több mint 13 éve
triangle 1 283
Patriots release LB Shawn Crabledeny79
Na ezt vmi nálam okosabb magyarázza már el.Végre kezd vmi életjelet mutatni szerencsétlen SC ennyi idő után,erre rögtön kivágjuk. :rolleyes:kolok1972
talán gasper írta, hogy esetleg a ps-es CB Carter felhozatala miatt kell a hely az aktív rosteren, bár nem tudom, hogy 5. cornernek akarják, vagy Butler már teljesen kegyvesztett lett, és vele már nem is számolnak
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 518 — Pats fan
Patriots release LB Shawn Crabledeny79
Na ezt vmi nálam okosabb magyarázza már el.Végre kezd vmi életjelet mutatni szerencsétlen SC ennyi idő után,erre rögtön kivágjuk. :rolleyes:

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 571 — Patriots fan
Ezt a Lépést Én Sem Értem! 😮


Nem Mondom hogy Most majd Összezuhan a Passrush-unk ( 😂 ), de az Utóbbi Meccseken már Kapott Lehetőségeket és Szégyent azért Nem Vallott! 😕

Helyet Csinálnánk Valakinek?
(De Kinek???)

Vagy megint Összeszedett valamiféle Sérülést de Nem Akartuk IR-re tenni hanem arra Játszunk hogy Nem Kell majd Senkinek és Visszavesszük PS-ba és a Szezon Későbbi Részében ha Megszorulnánk a Posztján újra Aktiválhatjuk immár Egészségesen?

Jó is így Tudatlanul Találgatni! 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Patriots release LB Shawn Crabledeny79
És ki jön a helyére majd? Amúgy sajnálom Crablet végre megkapta az esélyt és szvsz élt is vele.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez már kezd komikussá válni

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Patriots release LB Shawn Crable
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kötve hiszem, hogy ha kap egy korrekt szerződést, elmenne bárhova, itt faszán beilleszkedett, rendesen játszhat, szerintem túl sokba nem is fáj majd a megtartása

több mint 13 éve
Imitheking New England Patriots 1 879
Most, hogy lement jó néhány meccs Fafejjel ki lehet talán jelenteni, hogy Faulknak szervezhetik a visszavonulási ünnepséget.

Nagyon szeretem Faulkot, de ezzel a fizetéssel az ő korában már nem fogja megtartani a FO. Egon bá
Egyelőre nem lehet tudni, hogy Fafej milyen szerződést kötött, legalábbis a Rotoworld nem jelzi ki. Lehet, hogy csak 1 éves dealje van, akkor pedig azért lesznek még tárgyalások mielőptt kijelenthetjük, hogy nálunk marad.Witchdoctor
Mintha azt olvastam volna, hogy egy évre írt alá, de nem lesz UFA a szezon végén.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Most, hogy lement jó néhány meccs Fafejjel ki lehet talán jelenteni, hogy Faulknak szervezhetik a visszavonulási ünnepséget.

Nagyon szeretem Faulkot, de ezzel a fizetéssel az ő korában már nem fogja megtartani a FO. Egon bá
Egyelőre nem lehet tudni, hogy Fafej milyen szerződést kötött, legalábbis a Rotoworld nem jelzi ki. Lehet, hogy csak 1 éves dealje van, akkor pedig azért lesznek még tárgyalások mielőptt kijelenthetjük, hogy nálunk marad.Witchdoctor
Egyik vesémet feltenném rá hogy csak 1 éves szerződést kötöttünk vele. Annó Bodden is egy éveset kapott, pedig ő előtte letett valamit az asztalra.
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Most, hogy lement jó néhány meccs Fafejjel ki lehet talán jelenteni, hogy Faulknak szervezhetik a visszavonulási ünnepséget.

Nagyon szeretem Faulkot, de ezzel a fizetéssel az ő korában már nem fogja megtartani a FO. Egon bá
Egyelőre nem lehet tudni, hogy Fafej milyen szerződést kötött, legalábbis a Rotoworld nem jelzi ki. Lehet, hogy csak 1 éves dealje van, akkor pedig azért lesznek még tárgyalások mielőptt kijelenthetjük, hogy nálunk marad.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Plusz szóljunk pár szót Crumplerről és Fafejről. Minkettő nagyon jól blokkolt.Crumpler passzproteksönben és futásnál is jól csinálja amit csinál.Fafej pedig bárkit felvesz blokkra, legyen szó OLB-ről, vagy DE-ről.undisputedly
Most, hogy lement jó néhány meccs Fafejjel ki lehet talán jelenteni, hogy Faulknak szervezhetik a visszavonulási ünnepséget.

Nagyon szeretem Faulkot, de ezzel a fizetéssel az ő korában már nem fogja megtartani a FO. Nagyon remélem, hogy az érdemei maximális elismerésével fogják búcsúztatni, mert megérdemli.

Az viszont öröm, hogy sikerült ezt a váltást megoldani draft nélkül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Újból megnéztem.Szerintem nyugodtan kiemelhetjük,hogy Polamalu nem tudott velünk mit kezdeni. Rendre más playeket várt, a WR-eket nem tudta elosztani a többi DB-vel. Ez mindenképpen a mi érdemünk.
Plusz szóljunk pár szót Crumplerről és Fafejről. Minkettő nagyon jól blokkolt.Crumpler passzproteksönben és futásnál is jól csinálja amit csinál.Fafej pedig bárkit felvesz blokkra, legyen szó OLB-ről, vagy DE-ről.undisputedly
Ahogy mondod! Látod ezt el is felejtettem! 😉

Polelmalu...
Még a szagértők is ki elemezték a meccs után az NFL Primetime-ban, hogy Polemalu rendre ott volt ahol soha nem történt semmi!!! :cool:
Ami persze nekünk nem annyira fáj, de az tény: sikerült neki nagyon szarul olvasnia a játékot. 😀
Egyébként mintha a közeli képekből is lejött volna, hogy kibaszottul tanácstalan. Mondjuk nem csak ő.... 😉
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Újból megnéztem.Szerintem nyugodtan kiemelhetjük,hogy Polamalu nem tudott velünk mit kezdeni. Rendre más playeket várt, a WR-eket nem tudta elosztani a többi DB-vel. Ez mindenképpen a mi érdemünk.
Plusz szóljunk pár szót Crumplerről és Fafejről. Minkettő nagyon jól blokkolt.Crumpler passzproteksönben és futásnál is jól csinálja amit csinál.Fafej pedig bárkit felvesz blokkra, legyen szó OLB-ről, vagy DE-ről.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnap este adta a meccset az ESPN America.
Ami feltűnt az az, hogy a Steelers sec factoryt a középre tömörülő, egy TE-del, Fafejjel megerősített OL vagy 5-6 alkalommal leállította!!! 😊 Ilyenkor 7-8 ember tudatosan betömörült , néha egymás mögött két vonalban egy kb. 5 m2-es területen, és így egy áthatolhatatlan élő falat alkotva.... :cool:
Én eddig ilyet nem láttam. Mondjuk ez nem jelenti azt, hogy nem is volt még.... 😀
A harmadik harmad második felétől kezdtek többnyire a szélekről nyomni vasas védők.
De akkor már nyomhatták.....-stílusosan szólva! 😉 😀
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
- Edelman a 3. negyed közepén miért nem kapott zászlót, amikor fair-catch után kapott egy sallert?Sinisa
Amikor át kellett ugrania pár embert és kicsit beakadt a lába, erre gondolsz? Mert szerintem ez csak a lendület miatt volt, elestek és csak egyszerűen "becsusztak" alá nem volt szándékos.
Ha másra gondoltál akkor elnézést a tényfejtésemért.wes
Nem erre. Az nem volt semmi.

Volt egy jelenet késöbb egy punt után, amikor egy nyilvánvaló fair catch után már megfogta a labdát és állt vele, amikor odacsaptak neki egyet.
Azon én is csodálkoztam, hogy ez nem egy 15 yardos bünti.

3. negyed kb 5 perccel a félidő után.zinedine5
Arról akkor szerintem pont lemaradtam, mert egyszer elment egy kis időre az adás, és az idő tájba lehetett.
több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Na végre, egy igazi Pats győzelem! Brady szerintem a 2008-as januári Jags elleni PO meccs óta nem játszott ilyen jól, belelértve a tavalyi Titans elleni rekorddöntését is (egy negyed 5 TD). Ha ezt folytatni tudná Tom... (és a csapat).

Más: nagyon tetszett a Meskó interjú, tudom, hogy nyilvánvaló, de Zoli is megjegyezte, hogy azért nincs lefutott meccs az NFL-ben, mert eszméletlen sokat számít a taktika, gameplanning. És ez nagyon szépen kijött az elmúlt két meccsünkön.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
- Edelman a 3. negyed közepén miért nem kapott zászlót, amikor fair-catch után kapott egy sallert?Sinisa
Amikor át kellett ugrania pár embert és kicsit beakadt a lába, erre gondolsz? Mert szerintem ez csak a lendület miatt volt, elestek és csak egyszerűen "becsusztak" alá nem volt szándékos.
Ha másra gondoltál akkor elnézést a tényfejtésemért.wes
Nem erre. Az nem volt semmi.

Volt egy jelenet késöbb egy punt után, amikor egy nyilvánvaló fair catch után már megfogta a labdát és állt vele, amikor odacsaptak neki egyet.
Azon én is csodálkoztam, hogy ez nem egy 15 yardos bünti.

3. negyed kb 5 perccel a félidő után.