NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pedig a sötét mezek a legjobbak! Lásd Raiders 😊 😛Bruce
A fekete az zsír. 😉 Én ezt a sötét fakó kéket nem szeretem. Annál már sokkal jobb ez a bordó. Viszont azok a csillagok tényleg nem kellenének.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ja, sztem is. Ha az a csillagos rész nem lenne, qrva szírlenne az én ízlésem szerint. Az valamelyest ront rajta, de színekben jobban bejön, mint a mostani mezetek.Soldados
A mostaniból a pirosat hiányolom. De ebben bőven lesz bordó.nDRo
Szerintem nem túl fantáziadús az amerikai zászló motívumait magukra ölteni. Ráadásul már vagy 100x elsütötték az ötletet.lucas
Hát én most arról nem tehetek hogy bordó/piros van az amerikai szászlón. De ha felsőrész csak bordó lenne, szürkével, alul meg marad a sötétkék nadrág az úgy jól jönne ki. Hát a team logo is olyan mit lehet tenni.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 493 — Sic semper tyrannis!
Pedig a sötét mezek a legjobbak! Lásd Raiders 😊 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem egy kicsit hímringyós ez a ruci.... 😛 :cool:
A mostani fehér, na az ííííígen! Yes! 😊
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Nekem akkor is az emlékmez a favorit 😀 De amúgy ez is jó csak mondom az a csillagos rész az nem adja.nDRo
Ja, sztem is. Ha az a csillagos rész nem lenne, qrva szírlenne az én ízlésem szerint. Az valamelyest ront rajta, de színekben jobban bejön, mint a mostani mezetek.Soldados
A mostaniból a pirosat hiányolom. De ebben bőven lesz bordó.nDRo
Szerintem nem túl fantáziadús az amerikai zászló motívumait magukra ölteni. Ráadásul már vagy 100x elsütötték az ötletet.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem akkor is az emlékmez a favorit 😀 De amúgy ez is jó csak mondom az a csillagos rész az nem adja.nDRo
Ja, sztem is. Ha az a csillagos rész nem lenne, qrva szírlenne az én ízlésem szerint. Az valamelyest ront rajta, de színekben jobban bejön, mint a mostani mezetek.Soldados
A mostaniból a pirosat hiányolom. De ebben bőven lesz bordó.nDRo
Dettó. Én jobban szeretem az élénk színeket, mint az ilyen fakó és sötét színeket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szerintem nagyon király mez. Tiszta Amerika kapitány.Sobri Jóska
Nekem akkor is az emlékmez a favorit 😀 De amúgy ez is jó csak mondom az a csillagos rész az nem adja.nDRo
Ja, sztem is. Ha az a csillagos rész nem lenne, qrva szírlenne az én ízlésem szerint. Az valamelyest ront rajta, de színekben jobban bejön, mint a mostani mezetek.Soldados
A mostaniból a pirosat hiányolom. De ebben bőven lesz bordó.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem nagyon király mez. Tiszta Amerika kapitány.Sobri Jóska
Nekem akkor is az emlékmez a favorit 😀 De amúgy ez is jó csak mondom az a csillagos rész az nem adja.nDRo
Ja, sztem is. Ha az a csillagos rész nem lenne, nagyon zsír lenne az én ízlésem szerint. Az valamelyest ront rajta, de színekben jobban bejön, mint a mostani mezetek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
meg lehet valahol nézni a többi csapat állítólagos mezét is? nekem bejön egyébként, bár majd rendes véleményt akkor lehet mondani ha normális fényképek is lesznek róla.
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Nekem ez jobban tetszik, mint a mostani. 😊Soldados
Ezen egy szálat sem csodálkozom. Nekem sem tetszene a helyedben...

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szerintem nagyon király mez. Tiszta Amerika kapitány.Sobri Jóska
Nekem akkor is az emlékmez a favorit 😀 De amúgy ez is jó csak mondom az a csillagos rész az nem adja.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem ez jobban tetszik, mint a mostani. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ilyen latex beütése van.
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
tiszta superman 😀
bár azért sötétbőrű játékos 12-esben? mikor lesz ilyen mezünk, négy év múlva? 😀Wyatt
jövőre már Nike lesz. 😊Danna
Ha lesz egyáltalán jövőre :/ Egyébként a kék csillagos részt ha eltüntetnénk onnan, és piros lenne az is, egész elviselhetően nézne ki. De kinek a pap, kinek a papné.nDRo
És van akinek speciel a (Schultz) Gizi. Hát ha ez a mez kész van, akkor én is kész vagyok. Szörnyű!

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
Szerintem nagyon király mez. Tiszta Amerika kapitány.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerintem nem vészes
különben is, amíg nyer a csapat, ez érdekel legkevésbé

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
tiszta superman 😀
bár azért sötétbőrű játékos 12-esben? mikor lesz ilyen mezünk, négy év múlva? 😀Wyatt
jövőre már Nike lesz. 😊Danna
Ha lesz egyáltalán jövőre :/ Egyébként a kék csillagos részt ha eltüntetnénk onnan, és piros lenne az is, egész elviselhetően nézne ki. De kinek a pap, kinek a papné.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady miatt mondtam... 😛

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 692 — !SuPeR6BoWL!
Ez a mez készen van...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
tiszta superman 😀
bár azért sötétbőrű játékos 12-esben? mikor lesz ilyen mezünk, négy év múlva? 😀Wyatt
jövőre már Nike lesz. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Állítólag így néz ki majd az új Nike mezünk: http://lulzimg.com/i8/853f84c4.png . Sztem borzalmas. BB is kiakadt tőle. 😀

reporters were discussing rumored Nike NFL jerseys before BB came in - showed him the Pats version, he says "that a Halloween costume?"
I told Belichick about the new uniform sketches, and he smiled and sarcastically said, "Great, I can't wait to see those."Danna
Hát ez egy okádék... Tisztára mint valami szar B kategoráis Superhősös film jelmeze...
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
tiszta superman 😀Wyatt
inkább olyan Dredd bírós 😂

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fúj de gusztustalan. Remélem nem lesz ennyire szar minden Nike mez, mert akkor Reebokot vissza!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tiszta superman 😀
bár azért sötétbőrű játékos 12-esben? mikor lesz ilyen mezünk, négy év múlva? 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Állítólag így néz ki majd az új Nike mezünk: http://lulzimg.com/i8/853f84c4.png . Sztem borzalmas. BB is kiakadt tőle. 😀

reporters were discussing rumored Nike NFL jerseys before BB came in - showed him the Pats version, he says "that a Halloween costume?"
I told Belichick about the new uniform sketches, and he smiled and sarcastically said, "Great, I can't wait to see those."Danna
nagyon zsír lett 😊