NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Dega 53 — van
zinedine5 írta:
A mai meccsen igazából nem múlik semmi. Ha nyerünk, akkor a fiatal D-nk nagy skalpot tudhat magáénak, viszont ha kikapunk Manning passzai miatt, az nem szabad, hogy bárkit lelombozzon. Ez egy borzasztó matchup nekünk és ezzel tisztában kell lenni.
Azért ezzel nem teljesen értek egyet. Tudom, hogy soha nem ezt mondják BBék, de biztos vagyok benne, hogy számunkra ez egy presztízs meccs. Egy Colts elleni meccshez soha nem állunk úgy oda, hogy hát ha kikapunk nem baj. Plusz ugye ott van lélektanilag mennyire jót tenne a fiataloknak, hogy egy ilyen erős csapatot győznek le. Ha magamból indulok ki nekem mindig plusz erőt ad, ha egy nálam erősebb ellenfelet győzők le. Illetve szerintem az is benne van a játékosokban, hogy nagyon jó lenne egy 3as győzelmi szériával neki menni a Jets,Bears,Packers hármasnak.

Így van,hiszen,az egész focitársadalom kiemelten kezeli ezt a meccset!!

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A mai meccsen igazából nem múlik semmi. Ha nyerünk, akkor a fiatal D-nk nagy skalpot tudhat magáénak, viszont ha kikapunk Manning passzai miatt, az nem szabad, hogy bárkit lelombozzon. Ez egy borzasztó matchup nekünk és ezzel tisztában kell lenni.zinedine5
Azért ezzel nem teljesen értek egyet. Tudom, hogy soha nem ezt mondják BBék, de biztos vagyok benne, hogy számunkra ez egy presztízs meccs. Egy Colts elleni meccshez soha nem állunk úgy oda, hogy hát ha kikapunk nem baj. Plusz ugye ott van lélektanilag mennyire jót tenne a fiataloknak, hogy egy ilyen erős csapatot győznek le. Ha magamból indulok ki nekem mindig plusz erőt ad, ha egy nálam erősebb ellenfelet győzők le. Illetve szerintem az is benne van a játékosokban, hogy nagyon jó lenne egy 3as győzelmi szériával neki menni a Jets,Bears,Packers hármasnak.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
A mai meccsen igazából nem múlik semmi. Ha nyerünk, akkor a fiatal D-nk nagy skalpot tudhat magáénak, viszont ha kikapunk Manning passzai miatt, az nem szabad, hogy bárkit lelombozzon. Ez egy borzasztó matchup nekünk és ezzel tisztában kell lenni.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Már nagyon várom a meccset. 😀
Kíváncsi leszek, hogyan fog muzsikálni a fiatalé D-ünk a Manning által vezetett no huddle Offense ellen. Kicsit féltem is a fiatal srácokat, hogy bele fognak zavarodni ebbe és lesz jópár elváltás amit Manning kegyetlenül ki fog használni. Ezért is mondom azt, hogy nagyon sok fog Mayon múlni. Neki kell ma Dt irányítani és oda figyelnie mindenre.
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Üdv Patrióták!
Kezdésnek egy-számunkra-jó hír úgy gondolom:
5 Questionable Colts downgraded to OUT: Addai, Brackett, Hart, Session & Tryon join Sanders as early inactives for Colts' clash w/PatsChee7
Brackett gyilkos szokott lenni ellenünk, Wes picit talán fellélegezhet, mert a cipóarcú nagyon durván szokta tolni coverben...

Do your job
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tény hogy Fred már "Nem Mai Gyerek" de azért még így is Kategóriákkal Jobb Futó BJGE-nél (Ha Egészséges!!!)! 😉

Én Nyugodtabb Lennék ha Vissza Tudna Térni már Most! 😊Castleai01
Nehéz lenne erről a szarról leszoknod????????? Most már kurva idegesítő.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv Patrióták!
Kezdésnek egy-számunkra-jó hír úgy gondolom:
5 Questionable Colts downgraded to OUT: Addai, Brackett, Hart, Session & Tryon join Sanders as early inactives for Colts' clash w/Pats
több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 571 — Patriots fan
Tény hogy Fred már "Nem Mai Gyerek" de azért még így is Kategóriákkal Jobb Futó BJGE-nél (Ha Egészséges!!!)! 😉

Én Nyugodtabb Lennék ha Vissza Tudna Térni már Most! 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Taylor nélkül is ugyanúgy (vagy mégjobban Woodhead miatt) teljesített a futójátékunk kb., szóval ilyen szempontból azért nem hiszem hogy sokat számítana hogy visszatére, ráadásul elég öreg is már.
szvsz többet nem fogunk futni miatta, maximum BJGE kevesebb playt lesz pályán

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
jó lenne ha Fred Taylor tényleg játszana holnap, remélhetőleg szép futó teljesítmény érkezik holnap és akkor meglehet a meccs 😊

több mint 13 éve
Dega 53 — van
Bostonban jelenleg + 11 fok van,holnapra 2-5 fokot jósolnak,enyhe széllel ,45-55 % páratartalommal!
Nagyon jó lesz,ha már holnap lesz!

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
egy pályamunkásért hagytuk elsétálni két év szenvedés után, amikor végre már tudott játszani. :rolleyes:DoM
Pályamunkás 😀 DoM,ez óriási.Bár a mosolyom nem teljesen őszinte,mert sajnos teljesen találó is. Továbbra sem tudom megemészteni ezt a cserét.De legalább a fű rendben lesz a Gilette-ben. 😊kolok1972
Term. Gillette. Bocsikolok1972
Erre van a Szerkeszt gomb.
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 518 — Pats fan
Crable ma workout-on volt a Jetsnél és végül berakták a PS-ükbe. :/Danna
egy pályamunkásért hagytuk elsétálni két év szenvedés után, amikor végre már tudott játszani. :rolleyes:DoM
Pályamunkás 😀 DoM,ez óriási.Bár a mosolyom nem teljesen őszinte,mert sajnos teljesen találó is. Továbbra sem tudom megemészteni ezt a cserét.De legalább a fű rendben lesz a Gilette-ben. 😊kolok1972
Term. Gillette. Bocsi

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 518 — Pats fan
Crable ma workout-on volt a Jetsnél és végül berakták a PS-ükbe. :/Danna
egy pályamunkásért hagytuk elsétálni két év szenvedés után, amikor végre már tudott játszani. :rolleyes:DoM
Pályamunkás 😀 DoM,ez óriási.Bár a mosolyom nem teljesen őszinte,mert sajnos teljesen találó is. Továbbra sem tudom megemészteni ezt a cserét.De legalább a fű rendben lesz a Gilette-ben. 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
"New England Patriots running back Fred Taylor, who missed the last four games because of turf toe issues on both feet, said Friday that he's ready to return to the field, according to the Boston Herald"

BB-n múlik,hogy játszik-e.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
[
Az NFL stat szerint a tavalyinál a punt coverage (7.2 vs 9.0) és a kickoff coverage (24.3 vs 24.4) is jobb számokat mutat idén a Patsnél.

Jobb a kickoff return átlag is (23.1 vs 22.7). Egyedül a punt returnnél van visszaesés (9.7 vs 11.4).DoM
esetleg azt tudom elképzelni, hogy ezek az átlagok idén úgy jöttek ki, hogy év eleji meccsek húzzák nagyon felfelé, az utóbbiak pedig lefelé. ez még esetleg indokolná az ST-repairt.
de ha a D-ben pályán látom majd Woodsot, akkor belül, valahol mélyen, össze fog törni bennem valamitriangle
Bennem semmi nem fog összetörni. Ellenben a környezetemben igen. 😐nDRo
Churchillt tudnám idézni és a statisztikáhot való hozzáállását.
A vak is látta, hogy ahhoz képest, hogy kezdte az évet az ST, mi történt az utobbi 4 meccsen.
Pl.: a kickoff ret átlag 4 tizeddel jobb a tavalyihoz képest, de abban benne van a két visszahordott Tate TD. Az utobbi időkben a 30-ig nem jutunk el.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Érdekesek a büntetések:
BJGE - 5000 $
A chop block miatt, amivel nem lett volna baj, ha Light nem vált át szintén arra az emberre. Teljesen vétlen dolog volt

Woodley - 12500 $
Szándékos fault miatt, amikor kicsit elszállt az agya az eredmény miatt. Ez tiszta sportszerűtlenség.Sinisa
már a flag is kérdőjeles volt, mert szinte egyszerre ért oda Light és BJGE, de élőben azonnali döntéshozatalnál szerintem teljesen elfogadható. viszont, hogy ezért utólag büntetnek!? ezt úgy tudom elképzelni, hogy olvasták a meccs jelentését (látni nem látták):
hmmm, chop block?, lets make it $5k!


Az NFL stat szerint a tavalyinál a punt coverage (7.2 vs 9.0) és a kickoff coverage (24.3 vs 24.4) is jobb számokat mutat idén a Patsnél.

Jobb a kickoff return átlag is (23.1 vs 22.7). Egyedül a punt returnnél van visszaesés (9.7 vs 11.4).DoM
esetleg azt tudom elképzelni, hogy ezek az átlagok idén úgy jöttek ki, hogy év eleji meccsek húzzák nagyon felfelé, az utóbbiak pedig lefelé. ez még esetleg indokolná az ST-repairt.
de ha a D-ben pályán látom majd Woodsot, akkor belül, valahol mélyen, össze fog törni bennem valamitriangle
Bennem semmi nem fog összetörni. Ellenben a környezetemben igen. 😐
több mint 13 éve
triangle 1 283
Érdekesek a büntetések:
BJGE - 5000 $
A chop block miatt, amivel nem lett volna baj, ha Light nem vált át szintén arra az emberre. Teljesen vétlen dolog volt

Woodley - 12500 $
Szándékos fault miatt, amikor kicsit elszállt az agya az eredmény miatt. Ez tiszta sportszerűtlenség.Sinisa
már a flag is kérdőjeles volt, mert szinte egyszerre ért oda Light és BJGE, de élőben azonnali döntéshozatalnál szerintem teljesen elfogadható. viszont, hogy ezért utólag büntetnek!? ezt úgy tudom elképzelni, hogy olvasták a meccs jelentését (látni nem látták):
hmmm, chop block?, lets make it $5k!


Az NFL stat szerint a tavalyinál a punt coverage (7.2 vs 9.0) és a kickoff coverage (24.3 vs 24.4) is jobb számokat mutat idén a Patsnél.

Jobb a kickoff return átlag is (23.1 vs 22.7). Egyedül a punt returnnél van visszaesés (9.7 vs 11.4).DoM
esetleg azt tudom elképzelni, hogy ezek az átlagok idén úgy jöttek ki, hogy év eleji meccsek húzzák nagyon felfelé, az utóbbiak pedig lefelé. ez még esetleg indokolná az ST-repairt.
de ha a D-ben pályán látom majd Woodsot, akkor belül, valahol mélyen, össze fog törni bennem valami
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Steelers meccsen az ellen támadófalának bal oldala nem sok vizet zavart. A colt támadófala ellen már nem lesz ilyen egyszerű.nDRo
Ebből a megfontolásból helyeztem el a szmájlit.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Az NFL stat szerint a tavalyinál a punt coverage (7.2 vs 9.0) és a kickoff coverage (24.3 vs 24.4) is jobb számokat mutat idén a Patsnél.

Jobb a kickoff return átlag is (23.1 vs 22.7). Egyedül a punt returnnél van visszaesés (9.7 vs 11.4).
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
A Steelers ellen volt passrush, tehát elég 3 OLB. 😀Gogo
Steelers meccsen az ellen támadófalának bal oldala nem sok vizet zavart. A colt támadófala ellen már nem lesz ilyen egyszerű.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A Steelers ellen volt passrush, tehát elég 3 OLB. 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
Érdekesek a büntetések:
BJGE - 5000 $
A chop block miatt, amivel nem lett volna baj, ha Light nem vált át szintén arra az emberre. Teljesen vétlen dolog volt

Woodley - 12500 $
Szándékos fault miatt, amikor kicsit elszállt az agya az eredmény miatt. Ez tiszta sportszerűtlenség.Sinisa
Nevetséges.

Crable pedig nem kellett nekünk valamiért. Ha kellett volna visszahozhattuk volna mi is PS-be.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Érdekesek a büntetések:
BJGE - 5000 $
A chop block miatt, amivel nem lett volna baj, ha Light nem vált át szintén arra az emberre. Teljesen vétlen dolog volt

Woodley - 12500 $
Szándékos fault miatt, amikor kicsit elszállt az agya az eredmény miatt. Ez tiszta sportszerűtlenség.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Crable ma workout-on volt a Jetsnél és végül berakták a PS-ükbe. :/Danna
egy pályamunkásért hagytuk elsétálni két év szenvedés után, amikor végre már tudott játszani. :rolleyes: