New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
A meccset látva továbbra sem értem, miért kellett elküldenünk Crable-t. Mit tett hozzá Woods a special teamshez? Hogy egy teljes meccsen ne tudjunk közel kerülni Manninghez... Majdnem ezen ment el a meccs. De valahogy mégsem voltam ideges, volt egy olyan érzésem, hogy ezt most nem fogják megcsinálni. Bejött, de tényleg kellett hozzá egy kis mák.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mayot érzésem szerint folyamatosan, minden meccsen elfelejtük
talán nem kéne 😊

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
http://www.youtube.com/watch?v=XzUnxdgST2U

😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nagyon nagy győzelmet arattunk, nyertünk és ez a lényeg. Az, hogy milyen módon jelen pillanatban érdekel a legkevésbé. Bár lehet a szomszédok jobban örültek volna egy könnyed, csendes győzelemnek 😛 . Mert amit ordítottam Sanders Int-jénél az nem semmi volt 😀
A W behúzva ami a legfontosabb!
A meccs döntő többségében domináltunk, a 4. negyedben elhittük, hogy megnyertük és ez majdnem visszaütött. Amikor kellett ment a futójáték, passzjáték és persze a D#-ben is voltak szép megmozdulások gondoljunk a 3 Intre, amikor volt nyomás akkor PM is rögtön máshogy passzolt. Futásukat megöltük Baby Vince és a többiek remekeltek.
Kiemelkedőt nyújtott Fafej és a BJGE. Meg persze az O# fal hiszen az sacken kívül nem sikerült Tom-ot megzavarni.

Szép volt Fiúk!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
borzalmasan védekezünk passz ellen. És manning ha nincs semmi nyomás rajta fickándozik

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
"Payton Manning egészen elképesztő teljesítményt nyújtott 300+ passzolt yarddal és 4 TD vel 3 -döntő pillanatban- dobott INT-vel!!!!" Jó közvetítés....grat Ricsi

szánalmas

A csapatnak hatalmas gratuláció, a 4. negyedeken van mit javítani, de......8-2!!!!dd
amúgy Peyton


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
dd New England Patriots 52
"Peyton Manning egészen elképesztő teljesítményt nyújtott 300+ passzolt yarddal és 4 TD vel 3 -döntő pillanatban- dobott INT-vel!!!!" Jó közvetítés....grat Ricsi

szánalmas

A csapatnak hatalmas gratuláció, a 4. negyedeken van mit javítani, de......8-2!!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
Az a fej vicc, amit Brady mutatott a 4. negyedben.
Szívhatok vissza minden dícséretet, amit a múlt héten kapott tőlem.
Még szerence, hogy nem rúgott fg-t a Colts, dehát sokat akar a szarka...

több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Egyedül azért lett szoros a vége, mert Chungnak kellett nickelben védekezni Blair White-on. Ő meg bármekkora playmaker már most is, ez teljesen pozíción kívüli terület neki strong safety létére.

Ja, és bónusznak: kár, hogy nincs aki elvinne két embert, mert így csak lekettőzik Welkert, és egyszerűen bárki megöli a támadójátékunkat. Vicc az egész.DoM
érdekes, én is erre gondoltam... Chung zónázásban jó passz ellen, emberfogásban legfeljebb Vödör-t zavarnám rá az ellen slot WR-ére (vagy Butlert, nem volt rossz ma)

a mai meccs hőse nekem FaFej, a kis kertitörpe olyan 3rd down-okat hozott össze, hogy még Faulk sem hiányzott...

ja és jegyezzük meg, h ezt a meccset inkább már a Colts veszítette el, ezek ellen a 4. negyedes lovasrohamok ellen baromira kellene egy minőségi pass rusher (bármennyire is Cunningham ért oda most a végén...)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Egyedül azért lett szoros a vége, mert Chungnak kellett nickelben védekezni Blair White-on. Ő meg bármekkora playmaker már most is, ez teljesen pozíción kívüli terület neki strong safety létére.

Ja, és bónusznak: kár, hogy nincs aki elvinne két embert, mert így csak lekettőzik Welkert, és egyszerűen bárki megöli a támadójátékunkat. Vicc az egész.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
rohadt mázlista jets,megintJoci
ja, de mi is
nevetséges amit le tudunk művelni...Wyatt
legalább kétszer nem lehet ugyanabba a manningbe lépni 😂


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát izgalmas meccs volt. Nyertünk és ez a legfontosabb. Az Offense nagyon jó volt. A végén szvsz egy teljesen nyilvánvaló DPIvel tudtak csak megfogni minket. A Deffense meg passz ellen szar, de igazi playmakerek
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
rohadt mázlista jets,megintJoci
ja, de mi is
nevetséges amit le tudunk művelni...

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
rohadt mázlista jets,megint


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Imitheking New England Patriots 1 879
Jets...
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Seymour-ból előjött az állat! Hogy kiütötte már Big Bent! Mehetett is zuhanyozni.rolando83
Már előtte is volt egy összeakaszkodása Kemo-val...
Elég sportszerűtlen volt!
Gondolom ezért fog kapni eltiltást is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Seymour-ból előjött az állat! Hogy kiütötte már Big Bent! Mehetett is zuhanyozni.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
A mai meccsen nem múlik semmi ?! 😀
Ne viccelj már kérlek. Ez az alapszakasz mérkőzése. Nagyobb a tét mint ami volt Pittsburghben.
Ez az a mérkőzés amikor a szurkolók leülnek és azt várják,hogy BB hozza nekik a győzelmet, mert ere vártak egy évig.Ez több mint az évtized szembenállása. Ez maga az NFL 😀 Ezért van. Ezért jött létre. Hogy ha eljön a Vasárnap/Hétfő, akkor minden szurkoló a tágabb "családjával" azonosuljon és egy-egy tackle után a haver/szomszéd/testvér arcába üvöltse a kanapén :" Ott vaaaaaaaan !!!! " Ilyenkor születnek azok az élmények amire évekig emlékszik az ember. Megannyi Pats meccs után azt hiszed emlékszem mindegyikre? Senki sem képes rá. De az ilyen mecsupok....még megmaradnak egy jó ideig.undisputedly
Arról nem is beszélve, hogy a PO hazai pálya előny miatt ez sokkal fontosabb a Steelers meccsnél. Sőt talán a Chargerst leszámítva minden AFC fő riválist beleértve a Colts ellen érhet legtöbbet a jó kis januári időjárás Foxboroban.DoM
Ráadásul bennem még él a tavalyi meccs amikor szintén nem mindennapi mód volt ahogy kikaptunk 😕mascherano
Mindegyikötőknek igaza van -, hogy ez presztizs és, hogy tavaly, de szar volt kikapni, meg, hogy az év meccse (alapszakasz), -csak pont ezt a terhet nem szabadna a fiatal védelem hátára tenni.
DoM érve mondjuk valóban fontos, a többi csak hype és felesleges teher.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
OFF:
BigSey is fog kapni egy szép csekket a ligától...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kemény meccs lesz, ahol egyértelműen a PM vs. pass rush és secondary fog dönteni. Meg persze, hogy sikerül-e Tom-ot megvédeni a Freeney-Mathis párostól Lightnak nem lesz könnyű estéje és persze tudunk-e futni a Colts D# ellen.
Bruschi85
Ha megy a futás, akkor Manninget minél többet pályán kívül kell tartani, ott nem okozhat bajt.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre ismét hazai pálya nem a fűtött csikó "istállő" (stadion) 😀 😀
Győzni kell ez nem is kérdés ebben a párharcban téttől függetlenül. Be kellene állítani Brett papa hazai rekordját 25 győztes meccs zsinórban!
A hazai pálya és időjárás faktor miatt erősebbnek érzem a csapatot, ráadásul tele vannak sérültekkel Manningék és nálunk gyengébb csapatok is legyőzték őket váratlanul. Viszont PM és a Colts bármire képes lehet.
Mentálisan, fejben most erősek vagyunk, mert egy remek győztes Steelers meccs után vagyunk! Kemény meccs lesz, ahol egyértelműen a PM vs. pass rush és secondary fog dönteni. Meg persze, hogy sikerül-e Tom-ot megvédeni a Freeney-Mathis párostól Lightnak nem lesz könnyű estéje és persze tudunk-e futni a Colts D# ellen.
Ha az időjárás is lehetővé teszi akkor én sok pontos meccsre számítok persze Pats sikerrel 😉 , mert támadófegyverek egész arzenálja van a csapatoknál!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"I'd be surprised if Patriots starting right guard Stephen Neal (shoulder) plays today against the Colts, which would mean a second straight game of Dan Connolly at that spot. Connolly is a good choice for the team's 12th Player Award, given to the player who exceeds expectations." (Mike Reiss)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Azért ezzel nem teljesen értek egyet. Tudom, hogy soha nem ezt mondják BBék, de biztos vagyok benne, hogy számunkra ez egy presztízs meccs. Egy Colts elleni meccshez soha nem állunk úgy oda, hogy hát ha kikapunk nem baj. Plusz ugye ott van lélektanilag mennyire jót tenne a fiataloknak, hogy egy ilyen erős csapatot győznek le. Ha magamból indulok ki nekem mindig plusz erőt ad, ha egy nálam erősebb ellenfelet győzők le. Illetve szerintem az is benne van a játékosokban, hogy nagyon jó lenne egy 3as győzelmi szériával neki menni a Jets,Bears,Packers hármasnak.FViktor93
A mai meccsen nem múlik semmi ?! 😀
Ne viccelj már kérlek. Ez az alapszakasz mérkőzése. Nagyobb a tét mint ami volt Pittsburghben.
Ez az a mérkőzés amikor a szurkolók leülnek és azt várják,hogy BB hozza nekik a győzelmet, mert ere vártak egy évig.Ez több mint az évtized szembenállása. Ez maga az NFL 😀 Ezért van. Ezért jött létre. Hogy ha eljön a Vasárnap/Hétfő, akkor minden szurkoló a tágabb "családjával" azonosuljon és egy-egy tackle után a haver/szomszéd/testvér arcába üvöltse a kanapén :" Ott vaaaaaaaan !!!! " Ilyenkor születnek azok az élmények amire évekig emlékszik az ember. Megannyi Pats meccs után azt hiszed emlékszem mindegyikre? Senki sem képes rá. De az ilyen mecsupok....még megmaradnak egy jó ideig.undisputedly
Arról nem is beszélve, hogy a PO hazai pálya előny miatt ez sokkal fontosabb a Steelers meccsnél. Sőt talán a Chargerst leszámítva minden AFC fő riválist beleértve a Colts ellen érhet legtöbbet a jó kis januári időjárás Foxboroban.DoM
Ráadásul bennem még él a tavalyi meccs amikor szintén nem mindennapi mód volt ahogy kikaptunk 😕

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A mai meccsen igazából nem múlik semmi. Ha nyerünk, akkor a fiatal D-nk nagy skalpot tudhat magáénak, viszont ha kikapunk Manning passzai miatt, az nem szabad, hogy bárkit lelombozzon. Ez egy borzasztó matchup nekünk és ezzel tisztában kell lenni.zinedine5
Azért ezzel nem teljesen értek egyet. Tudom, hogy soha nem ezt mondják BBék, de biztos vagyok benne, hogy számunkra ez egy presztízs meccs. Egy Colts elleni meccshez soha nem állunk úgy oda, hogy hát ha kikapunk nem baj. Plusz ugye ott van lélektanilag mennyire jót tenne a fiataloknak, hogy egy ilyen erős csapatot győznek le. Ha magamból indulok ki nekem mindig plusz erőt ad, ha egy nálam erősebb ellenfelet győzők le. Illetve szerintem az is benne van a játékosokban, hogy nagyon jó lenne egy 3as győzelmi szériával neki menni a Jets,Bears,Packers hármasnak.FViktor93
A mai meccsen nem múlik semmi ?! 😀
Ne viccelj már kérlek. Ez az alapszakasz mérkőzése. Nagyobb a tét mint ami volt Pittsburghben.
Ez az a mérkőzés amikor a szurkolók leülnek és azt várják,hogy BB hozza nekik a győzelmet, mert ere vártak egy évig.Ez több mint az évtized szembenállása. Ez maga az NFL 😀 Ezért van. Ezért jött létre. Hogy ha eljön a Vasárnap/Hétfő, akkor minden szurkoló a tágabb "családjával" azonosuljon és egy-egy tackle után a haver/szomszéd/testvér arcába üvöltse a kanapén :" Ott vaaaaaaaan !!!! " Ilyenkor születnek azok az élmények amire évekig emlékszik az ember. Megannyi Pats meccs után azt hiszed emlékszem mindegyikre? Senki sem képes rá. De az ilyen mecsupok....még megmaradnak egy jó ideig.undisputedly
Arról nem is beszélve, hogy a PO hazai pálya előny miatt ez sokkal fontosabb a Steelers meccsnél. Sőt talán a Chargerst leszámítva minden AFC fő riválist beleértve a Colts ellen érhet legtöbbet a jó kis januári időjárás Foxboroban.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
A mai meccsen igazából nem múlik semmi. Ha nyerünk, akkor a fiatal D-nk nagy skalpot tudhat magáénak, viszont ha kikapunk Manning passzai miatt, az nem szabad, hogy bárkit lelombozzon. Ez egy borzasztó matchup nekünk és ezzel tisztában kell lenni.zinedine5
Azért ezzel nem teljesen értek egyet. Tudom, hogy soha nem ezt mondják BBék, de biztos vagyok benne, hogy számunkra ez egy presztízs meccs. Egy Colts elleni meccshez soha nem állunk úgy oda, hogy hát ha kikapunk nem baj. Plusz ugye ott van lélektanilag mennyire jót tenne a fiataloknak, hogy egy ilyen erős csapatot győznek le. Ha magamból indulok ki nekem mindig plusz erőt ad, ha egy nálam erősebb ellenfelet győzők le. Illetve szerintem az is benne van a játékosokban, hogy nagyon jó lenne egy 3as győzelmi szériával neki menni a Jets,Bears,Packers hármasnak.FViktor93
A mai meccsen nem múlik semmi ?! 😀
Ne viccelj már kérlek. Ez az alapszakasz mérkőzése. Nagyobb a tét mint ami volt Pittsburghben.
Ez az a mérkőzés amikor a szurkolók leülnek és azt várják,hogy BB hozza nekik a győzelmet, mert ere vártak egy évig.Ez több mint az évtized szembenállása. Ez maga az NFL 😀 Ezért van. Ezért jött létre. Hogy ha eljön a Vasárnap/Hétfő, akkor minden szurkoló a tágabb "családjával" azonosuljon és egy-egy tackle után a haver/szomszéd/testvér arcába üvöltse a kanapén :" Ott vaaaaaaaan !!!! " Ilyenkor születnek azok az élmények amire évekig emlékszik az ember. Megannyi Pats meccs után azt hiszed emlékszem mindegyikre? Senki sem képes rá. De az ilyen mecsupok....még megmaradnak egy jó ideig.