NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
a mai rangadó előtt Tom elég szépen dicsérgette a Steelers, mondjuk Big Ben is, de ez részéről alap 😀, remélem azért a találkozó után a vasasosok fogják majd a Patset, de szép is lenne 😊Wyatt
Ha ilyen körülmények mellett sem tud a védelmünk maradandód alkotni (főleg a front seven), akkor sehogy sem.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
nagyon jó lett a Zoli interjú,grat!

látszik hogy amerikában nevelkedett,you know all the way 😀Joci
"Én csináltam a Borat-ot" 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nagyon jó lett a Zoli interjú,grat!

látszik hogy amerikában nevelkedett,you know all the way 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
teljesen mindegy hány ténnyel van bebizonyítva, hogy nincs igaza, akkor is keres más megközelítést... de ha ez kell akkor legyen igaza 😊

a mai rangadó előtt Tom elég szépen dicsérgette a Steelers, mondjuk Big Ben is, de ez részéről alap 😀, remélem azért a találkozó után a vasasosok fogják majd a Patset, de szép is lenne 😊Wyatt
Egyedül az lett bebizonyítva,hogy én későbbi sérülésre emlékeztem.Amúgy meg elbeszélünk egymás mellet.Ez van.Pont.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
teljesen mindegy hány ténnyel van bebizonyítva, hogy nincs igaza, akkor is keres más megközelítést... de ha ez kell akkor legyen igaza 😊

a mai rangadó előtt Tom elég szépen dicsérgette a Steelers, mondjuk Big Ben is, de ez részéről alap 😀, remélem azért a találkozó után a vasasosok fogják majd a Patset, de szép is lenne 😊

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Manninget pályafutása során egyszer sem padoztatták még mérkőzés elején, innentől kezdve teljesen borul az egész értsd már meg 😊 a h-n meg nem lovagolok, egyszer szóltam érte, de tény, hogy régebb óta zavart 😛Wyatt
Azért ne rakjunk egyenlőségjelet a kettő közé. Manning egy frencsájz QB,nélküle 50%-al visszaesik minden támadógépezet. És lényegében őt is csak megmutatták. Itt van,játsz egy kicsit. És ezzel kockáztatták a rekordot. Nem örült neki, de lejött.WEs akármilyen kiemelkedő szezont tud maga mögött, sosem lesz egy HOF játékos,ő nem a csapat arca. Viszont az egyetlen eleme volt a gépezetünknek tavaly, amely pótolhatatlan. Még Tom is pótolhatóbb lett volna mint Welker. Pusztán nem kellett volna felküldeni.
@nDRo: Tudom,hogy nem mondtad, pusztán én látom így.undisputedly
Nem látom, hoyg ebben a helyzetben mit számít, hogy valaki HoF várományos vagy sem. Mindkettő meghatározó játékos a saját csapatában. Vagy játszatod őket vagy nem. A kócmeccsének szintén nem volt semmi jelentősége, nyugodtan visszaeshetett volna a támadógépezet teljesítménye 1%-ra is... De azért profi játékosokról van szó, nem pedig vitrinbe zárt műkincsekről... Belichick döntött, övé a felelősség, ennyi...Boston
Azt szerettem volna kifejezni,hogy Manning maga a Colts O#, ha őt lekapod, egyértelmű,hogy tartalékolsz.
De valóban. BB döntött, övé a felelősség.Pont.
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Igen.Egy számunkra egyáltalán nem fontos találkozón felvittük a legjobb fegyverünket.Akkor csak rá épült szinte a támadó gépezetünk.Bőven meg lehetett volna húzni,hogy nem játszik. Ha olyan körülmények között Manninget padoztatják akkor mi is bőven megtehettük volna. Kevés esély van rá,hogy megsérül, de mint tudjuk a gyakorlatban mindig ilyenkor kapnak be valami t a játékosok. Az meg hogy egy "h" betűn így lovagolsz, értelmezhetetlen.Ha zavar lehet ezt máshogyan. És akkor biztosan nem Weshnek írom.undisputedly
Manninget pályafutása során egyszer sem padoztatták még mérkőzés elején, innentől kezdve teljesen borul az egész értsd már meg 😊 a h-n meg nem lovagolok, egyszer szóltam érte, de tény, hogy régebb óta zavart 😛Wyatt
Azért ne rakjunk egyenlőségjelet a kettő közé. Manning egy frencsájz QB,nélküle 50%-al visszaesik minden támadógépezet. És lényegében őt is csak megmutatták. Itt van,játsz egy kicsit. És ezzel kockáztatták a rekordot. Nem örült neki, de lejött.WEs akármilyen kiemelkedő szezont tud maga mögött, sosem lesz egy HOF játékos,ő nem a csapat arca. Viszont az egyetlen eleme volt a gépezetünknek tavaly, amely pótolhatatlan. Még Tom is pótolhatóbb lett volna mint Welker. Pusztán nem kellett volna felküldeni.
@nDRo: Tudom,hogy nem mondtad, pusztán én látom így.undisputedly
Nem látom, hoyg ebben a helyzetben mit számít, hogy valaki HoF várományos vagy sem. Mindkettő meghatározó játékos a saját csapatában. Vagy játszatod őket vagy nem. A kócmeccsének szintén nem volt semmi jelentősége, nyugodtan visszaeshetett volna a támadógépezet teljesítménye 1%-ra is... De azért profi játékosokról van szó, nem pedig vitrinbe zárt műkincsekről... Belichick döntött, övé a felelősség, ennyi...

Do your job
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem érted
Wes az első playben sérült meg, védő nélkül, a Coltsban egy félidőt játszottak kb a sztárok, ennyi erővel PM is kieshetett volna

na meg is néztem, csak neked
http://www.nfl.com/gamecenter/2010010305/2009/REG17/patriots@texans#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-playbyplay első play 4. játéka, ennyit MINDENKI játszik

http://www.nfl.com/gamecenter/2010010300/2009/REG17/colts@bills#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-playbyplay
PM viszont nem nyomott egy félidőt, rosszul emlékeztem, de egy teljes negyedet, benne 3 drive-val igen

((((Wesh-t hanyagoljuk már pls, Wesley Carter "Wes" Welker, sehol egy h, kössz))))Wyatt
Igen.Egy számunkra egyáltalán nem fontos találkozón felvittük a legjobb fegyverünket.Akkor csak rá épült szinte a támadó gépezetünk.Bőven meg lehetett volna húzni,hogy nem játszik. Ha olyan körülmények között Manninget padoztatják akkor mi is bőven megtehettük volna. Kevés esély van rá,hogy megsérül, de mint tudjuk a gyakorlatban mindig ilyenkor kapnak be valami t a játékosok. Az meg hogy egy "h" betűn így lovagolsz, értelmezhetetlen.Ha zavar lehet ezt máshogyan. És akkor biztosan nem Weshnek írom.undisputedly
Manninget pályafutása során egyszer sem padoztatták még mérkőzés elején, innentől kezdve teljesen borul az egész értsd már meg 😊 a h-n meg nem lovagolok, egyszer szóltam érte, de tény, hogy régebb óta zavart 😛Wyatt
Azért ne rakjunk egyenlőségjelet a kettő közé. Manning egy frencsájz QB,nélküle 50%-al visszaesik minden támadógépezet. És lényegében őt is csak megmutatták. Itt van,játsz egy kicsit. És ezzel kockáztatták a rekordot. Nem örült neki, de lejött.WEs akármilyen kiemelkedő szezont tud maga mögött, sosem lesz egy HOF játékos,ő nem a csapat arca. Viszont az egyetlen eleme volt a gépezetünknek tavaly, amely pótolhatatlan. Még Tom is pótolhatóbb lett volna mint Welker. Pusztán nem kellett volna felküldeni.
@nDRo: Tudom,hogy nem mondtad, pusztán én látom így.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
nem érted
Wes az első playben sérült meg, védő nélkül, a Coltsban egy félidőt játszottak kb a sztárok, ennyi erővel PM is kieshetett volna

na meg is néztem, csak neked
http://www.nfl.com/gamecenter/2010010305/2009/REG17/patriots@texans#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-playbyplay első play 4. játéka, ennyit MINDENKI játszik

http://www.nfl.com/gamecenter/2010010300/2009/REG17/colts@bills#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-playbyplay
PM viszont nem nyomott egy félidőt, rosszul emlékeztem, de egy teljes negyedet, benne 3 drive-val igen

((((Wesh-t hanyagoljuk már pls, Wesley Carter "Wes" Welker, sehol egy h, kössz))))Wyatt
Igen.Egy számunkra egyáltalán nem fontos találkozón felvittük a legjobb fegyverünket.Akkor csak rá épült szinte a támadó gépezetünk.Bőven meg lehetett volna húzni,hogy nem játszik. Ha olyan körülmények között Manninget padoztatják akkor mi is bőven megtehettük volna. Kevés esély van rá,hogy megsérül, de mint tudjuk a gyakorlatban mindig ilyenkor kapnak be valami t a játékosok. Az meg hogy egy "h" betűn így lovagolsz, értelmezhetetlen.Ha zavar lehet ezt máshogyan. És akkor biztosan nem Weshnek írom.

szerk: @nDRO Szerintem Edelman még nincs azon a szinte. Kérdés,hogy eljuthat-e odáig.undisputedly
Én nem is mondtam h egy szinten állnak, de tavaly megmutatta a srác hogy lehet rá számítani.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem érted
Wes az első playben sérült meg, védő nélkül, a Coltsban egy félidőt játszottak kb a sztárok, ennyi erővel PM is kieshetett volna

na meg is néztem, csak neked
http://www.nfl.com/gamecenter/2010010305/2009/REG17/patriots@texans#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-playbyplay első play 4. játéka, ennyit MINDENKI játszik

http://www.nfl.com/gamecenter/2010010300/2009/REG17/colts@bills#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-playbyplay
PM viszont nem nyomott egy félidőt, rosszul emlékeztem, de egy teljes negyedet, benne 3 drive-val igen

((((Wesh-t hanyagoljuk már pls, Wesley Carter "Wes" Welker, sehol egy h, kössz))))Wyatt
Igen.Egy számunkra egyáltalán nem fontos találkozón felvittük a legjobb fegyverünket.Akkor csak rá épült szinte a támadó gépezetünk.Bőven meg lehetett volna húzni,hogy nem játszik. Ha olyan körülmények között Manninget padoztatják akkor mi is bőven megtehettük volna. Kevés esély van rá,hogy megsérül, de mint tudjuk a gyakorlatban mindig ilyenkor kapnak be valami t a játékosok. Az meg hogy egy "h" betűn így lovagolsz, értelmezhetetlen.Ha zavar lehet ezt máshogyan. És akkor biztosan nem Weshnek írom.undisputedly
Manninget pályafutása során egyszer sem padoztatták még mérkőzés elején, innentől kezdve teljesen borul az egész értsd már meg 😊 a h-n meg nem lovagolok, egyszer szóltam érte, de tény, hogy régebb óta zavart 😛

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem érted
Wes az első playben sérült meg, védő nélkül, a Coltsban egy félidőt játszottak kb a sztárok, ennyi erővel PM is kieshetett volna

na meg is néztem, csak neked
http://www.nfl.com/gamecenter/2010010305/2009/REG17/patriots@texans#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-playbyplay első play 4. játéka, ennyit MINDENKI játszik

http://www.nfl.com/gamecenter/2010010300/2009/REG17/colts@bills#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-playbyplay
PM viszont nem nyomott egy félidőt, rosszul emlékeztem, de egy teljes negyedet, benne 3 drive-val igen

((((Wesh-t hanyagoljuk már pls, Wesley Carter "Wes" Welker, sehol egy h, kössz))))Wyatt
Igen.Egy számunkra egyáltalán nem fontos találkozón felvittük a legjobb fegyverünket.Akkor csak rá épült szinte a támadó gépezetünk.Bőven meg lehetett volna húzni,hogy nem játszik. Ha olyan körülmények között Manninget padoztatják akkor mi is bőven megtehettük volna. Kevés esély van rá,hogy megsérül, de mint tudjuk a gyakorlatban mindig ilyenkor kapnak be valami t a játékosok. Az meg hogy egy "h" betűn így lovagolsz, értelmezhetetlen.Ha zavar lehet ezt máshogyan. És akkor biztosan nem Weshnek írom.

szerk: @nDRO Szerintem Edelman még nincs azon a szinte. Kérdés,hogy eljuthat-e odáig.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem érted
Wes az első playben sérült meg, védő nélkül, a Coltsban egy félidőt játszottak kb a sztárok, ennyi erővel PM is kieshetett volna

na meg is néztem, csak neked
http://www.nfl.com/gamecenter/2010010305/2009/REG17/patriots@texans#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-playbyplay első play 4. játéka, ennyit MINDENKI játszik

http://www.nfl.com/gamecenter/2010010300/2009/REG17/colts@bills#tab:analyze/analyze-channels:cat-post-playbyplay
PM viszont nem nyomott egy félidőt, rosszul emlékeztem, de egy teljes negyedet, benne 3 drive-val igen

((((Wesh-t hanyagoljuk már pls, Wesley Carter "Wes" Welker, sehol egy h, kössz))))

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
ez szerintem hülyeség, szinte minden csapat minden kezdője kap legalább egy drive-ot még az utolsó mérkőzésen is, onnantól, hogy az első játéknál megsérül, már nem lehet azt mondani, hogy bb hibája, pláne, hogy egy darab védővel nem találkozott, ennyi erővel mindenki feküdjön ágyban a következő meccsig, hogy ne legyen baja...

rb-t meg úgyse fogunk húzni, pedig kéneWyatt
A Coltsnál mégsem így gondolták. Egy mérkőzés kihagyása pedig nem okoz formahanyatlást.Ráadásul az offenzünk kivétel nélkül Welker dominált driveokra épült akkoriban. Edelman pedig talán rosteren is volt, bőven helyettesíthette volna egy tétnélküli mérkőzésen.undisputedly
hülyeség, a Coltsnál is játszott mindenki, PM is, elkapók is, futók is, mindenki legalább egy drive-ot sőt, szar példa 😊Wyatt
Bemutattuk mi is Wesht. Itt van, a legjobbjainkat hoztuk. Felesleg volt fent hagyni. A colts meg igenis lekapta a sztárokat akkor is amikor tétje volt.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ez szerintem hülyeség, szinte minden csapat minden kezdője kap legalább egy drive-ot még az utolsó mérkőzésen is, onnantól, hogy az első játéknál megsérül, már nem lehet azt mondani, hogy bb hibája, pláne, hogy egy darab védővel nem találkozott, ennyi erővel mindenki feküdjön ágyban a következő meccsig, hogy ne legyen baja...

rb-t meg úgyse fogunk húzni, pedig kéneWyatt
Az első negyedben sérült meg. Ház mondjuk én akkor is inkább pihentettem volna, de nem lényeg. Itt van Edelman, lehet rotálni a poszton.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez szerintem hülyeség, szinte minden csapat minden kezdője kap legalább egy drive-ot még az utolsó mérkőzésen is, onnantól, hogy az első játéknál megsérül, már nem lehet azt mondani, hogy bb hibája, pláne, hogy egy darab védővel nem találkozott, ennyi erővel mindenki feküdjön ágyban a következő meccsig, hogy ne legyen baja...

rb-t meg úgyse fogunk húzni, pedig kéneWyatt
A Coltsnál mégsem így gondolták. Egy mérkőzés kihagyása pedig nem okoz formahanyatlást.Ráadásul az offenzünk kivétel nélkül Welker dominált driveokra épült akkoriban. Edelman pedig talán rosteren is volt, bőven helyettesíthette volna egy tétnélküli mérkőzésen.undisputedly
hülyeség, a Coltsnál is játszott mindenki, PM is, elkapók is, futók is, mindenki legalább egy drive-ot sőt, szar példa 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egy kis off, ha már ilyen nagy itt a csend. van egy jó kis irás a nfl.com-n a spotlight-ban , hogy JMcD , hogy b...a szét a Denvert
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
ez szerintem hülyeség, szinte minden csapat minden kezdője kap legalább egy drive-ot még az utolsó mérkőzésen is, onnantól, hogy az első játéknál megsérül, már nem lehet azt mondani, hogy bb hibája, pláne, hogy egy darab védővel nem találkozott, ennyi erővel mindenki feküdjön ágyban a következő meccsig, hogy ne legyen baja...

rb-t meg úgyse fogunk húzni, pedig kéneWyatt
A Coltsnál mégsem így gondolták. Egy mérkőzés kihagyása pedig nem okoz formahanyatlást.Ráadásul az offenzünk kivétel nélkül Welker dominált driveokra épült akkoriban. Edelman pedig talán rosteren is volt, bőven helyettesíthette volna egy tétnélküli mérkőzésen.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
The Steelers have added LB James Harrison to the injury report with back spasms. His status for tomorrow's game is Questionable.polonic
Steelers topicban, kóbászoltam: ha Harrison neadjisten nem játszana, akkor Timmons játszana OLB-t és Foote kezdene Farrior mellett középen.nDRo
Szerintem tuti játszik Harrison.
Biztos vagyok Brady játékában is.
Remélem minél kevesebbszer találkoznak a pályán...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez szerintem hülyeség, szinte minden csapat minden kezdője kap legalább egy drive-ot még az utolsó mérkőzésen is, onnantól, hogy az első játéknál megsérül, már nem lehet azt mondani, hogy bb hibája, pláne, hogy egy darab védővel nem találkozott, ennyi erővel mindenki feküdjön ágyban a következő meccsig, hogy ne legyen baja...

rb-t meg úgyse fogunk húzni, pedig kéne

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Csóri Wes, ha így folytatódik nem nagyon fog tudni egy zsíros szerződéshosszabbítást "kijátszani" magának...

Sajnos el kell ismerni, hogy mélységi célpont hiányában nem nagyon tud élni, és nem hiszem, hogy a térdsérülése már nem hátráltatja... Remélem az újoncokkal együtt ő is megszokja az új helyzetet, és újra tud majd élni a pályán...Witchdoctor
Egy épkézláb futójáték az ő dolgát is segítené. Mindazonáltal én nem hiszem,hogy tud majd a régi fényében tündökölni. És ez nagyrészt BB-nek köszönhető. Semmi oka nem volt,hogy felküldje anno a pályára...undisputedly
Hát vagy játszatja, és kockáztatja azt hogy megsérül, vagy nem játszatja és formahanyatlás lehet a következmény. Inkább utóbbit választanám. De azon a meccsen meg mind1 is volt már... és első félidőben játszott is, másodikban Edelman-t kellett volna pályára küldeni.


The Steelers have added LB James Harrison to the injury report with back spasms. His status for tomorrow's game is Questionable.polonic
Steelers topicban, kóbászoltam: ha Harrison neadjisten nem játszana, akkor Timmons játszana OLB-t és Foote kezdene Farrior mellett középen.
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
The Steelers have added LB James Harrison to the injury report with back spasms. His status for tomorrow's game is Questionable.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csóri Wes, ha így folytatódik nem nagyon fog tudni egy zsíros szerződéshosszabbítást "kijátszani" magának...

Sajnos el kell ismerni, hogy mélységi célpont hiányában nem nagyon tud élni, és nem hiszem, hogy a térdsérülése már nem hátráltatja... Remélem az újoncokkal együtt ő is megszokja az új helyzetet, és újra tud majd élni a pályán...Witchdoctor
Egy épkézláb futójáték az ő dolgát is segítené. Mindazonáltal én nem hiszem,hogy tud majd a régi fényében tündökölni. És ez nagyrészt BB-nek köszönhető. Semmi oka nem volt,hogy felküldje anno a pályára...
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Csóri Wes, ha így folytatódik nem nagyon fog tudni egy zsíros szerződéshosszabbítást "kijátszani" magának...

Sajnos el kell ismerni, hogy mélységi célpont hiányában nem nagyon tud élni, és nem hiszem, hogy a térdsérülése már nem hátráltatja... Remélem az újoncokkal együtt ő is megszokja az új helyzetet, és újra tud majd élni a pályán...

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Cameron Jordan szerintem qva jó kis DE lesz a nagyok között is, ráadásul 3-4 D-ből jönne és elég esélytelen, hogy első körös picket kelljen rá dobni. (szerk. : megejgyzem szerintem azt is simán megérné)
RB-t pedig én tuti nem húznék az első körben...
Szerintem ezen a védelmen rengeteget dobna még egy olyan FS aki jó coverben és van elég esze ahhoz, hogy a zóna védekezésben is használható legyen ->Vödör trade és jöhetne a helyére valaki, mondjuk Rahim Moore 😊
Persze még ezer minden fog változni addig.

Do your job
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
az kijelenthető hogy valamivel jobb az idei pass rush de azért eléggé haloványak vagyunk ezen a térenmanuszka86
Ez a jobb még mindig nagyon-nagyon kevés. Mondhatni lófasz.zinedine5
No igen finoman fogalmaztam, még olyan csapatok ellen se tudunk komoly pass rusht kifejteni akik harmatos OL rendelkeznek, szanaszét dobál minket a rookie és az átlagos QB is. Jó lenne ezt a következő évre orvosolni a szakmai stábnak.manuszka86
Évek óta orvosolni kéne ezt, olyan nagy hajtást a megoldásért mégsem vettem észre.