New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 15 éve
Már a délelőtti edzésen is részt vett Brady, és a délutáni fullpad-es edzésen is ott van. Jó hír még, hogy Moss, Edelman és a Maroney is edz, már csak Kaczur és a Wheatley hiányzik az edzésről. Ma este kick off, tök jóóóó 😀
Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 15 éve
Egyelőre úgy tűnik, hogy sérülés nélkül megúszta a balesetet. A karambol másik résztvevőjét ki kelett vágni az autóból. Ezek alapján valószinűleg Brady ment bele oldalról a másikba. Persze az ebből még nem derül ki, hogy ki volt a hibás.GRAFIallitolag a minivan atment a piroson, azert utkoztek
“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 15 éve
részletesebben:http://sports.espn.go.com/boston/nfl/news/story?id=5549709&campaign=rss&source=BOSTONHeadlines&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
When he looked out the window, he saw the driver of the car picking glass off his clothes and wiping himself off with a towel. He didn't realize until later that it was Brady.szerencsére nem tűnik annyira vészesnek a dolog...
"I thought it was some college kid who had crashed up his father's really nice car," Barron said.
több mint 15 éve
Egyelőre úgy tűnik, hogy sérülés nélkül megúszta a balesetet. A karambol másik résztvevőjét ki kelett vágni az autóból. Ezek alapján valószinűleg Brady ment bele oldalról a másikba. Persze az ebből még nem derül ki, hogy ki volt a hibás.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Boston Globe szerint Brady reggel karambolozott...Az első hírek szerint több volt mint egy koccanás...Kíváncsi vagyok mi lehetett.WitchdoctorA WEEI jelentése szerint a baleset reggel 6 óra 34 perc táján történt Bostonban a Gloucester Street és Commonwealth Avenue sarkán, egy Audi (New Jersey rendszámmal) és egy Ford kisteherautó között, a Ford sofőrjét fémvágóval kellett állítólag kiszabadítani az autójából. Egy személyt a Brigham and Women's Hospital [Kórház]-ba kellett szállítani, de személyazonosságát nem hozták nyilvánosságra. Az EspnBoston forrása szerint Brady nem sérült meg komolyabban és már útban van a csapathoz.
http://patriots.hu/brady-autobalesete/
video az estről: http://www1.whdh.com/news/articles/local/12002173077017/tom-brady-involved-in-2-car-accident/
több mint 15 éve
Boston Globe szerint Brady reggel karambolozott...Az első hírek szerint több volt mint egy koccanás...Kíváncsi vagyok mi lehetett.WitchdoctorElvileg komolyabb baja nem lehet, nem vitték kórházi kivizsgálásra... és egyenest a stadionba ment/megy utána.
Szó se róla, nem kellemes az ilyen 3 nappal a nyitómeccs előtt.
több mint 15 éve
Boston Globe szerint Brady reggel karambolozott...Az első hírek szerint több volt mint egy koccanás...Kíváncsi vagyok mi lehetett.

több mint 15 éve
cool Cunningham újra edzésben és jó lenne hétvégén a pályán is látni, legyen már csütörtök és induljon hát végre a szezon 😊
több mint 15 éve
Keményen dolgozik, és remek példát mutat a fiataloknak. Mikor éppen nem a sajtónak sír, vagy éppen edzésről késik el, vagy meccset lazsál el mert nem kap elég labdát.moss valszeg veterán léte miatt kapott pihenőtbriareosTavaly is többször volt, hogy hétközben tartott 1-1 nap szünetet. Gondolom túl sok újat már nem tud tanulni. 😛GRAFI
több mint 15 éve
moss valszeg veterán léte miatt kapott pihenőtbriareosTavaly is többször volt, hogy hétközben tartott 1-1 nap szünetet. Gondolom túl sok újat már nem tud tanulni. 😛
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Magyar idő szerint este tízkor jön ki a szezon első injury report-ja! Kíváncsi leszek!
több mint 15 éve
moss valszeg veterán léte miatt kapott pihenőt
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Cunningham és Brace teljes védőfelszerelésben edzett ma, ez jó hír! Viszont Moss kihagyta a mai edzést, reméljük nem sérülés miatt.
Edelman továbbra se edzett és Maroney-val is lehet valami, ő sem edzett teljes felszerelésben.
több mint 15 éve
csak szopatunk 😊láttam egy pats baseball sapis meg egy steelerses csókát a meccsről kifele jövet, ha esetleg innen valaki, akkor itt is üdv 😊
ja gyulus am no para, csak szar volt napom, szarul reagáltam, én is bocs

több mint 15 éve
Tavalyi cucc, biztos láttátok sokan, nekem nagyon tetszett, beteszem megint, hogy ti is mosolyoghassatok egyet. Jó arc Randy 😊 :http://www.nfl.com/videos/new-england-patriots/09000d5d815298cf/Randy-Moss-on-Sunday-s-win
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
bocs amennyiben félreérthető voltam, nem szántam sértésnek... a megjegyzés elsősorban a 3 éves időtartamnak szóltannyit mondtam, hogy én magam részéről minek örülnék, nem, hogy ez lesz, és nekem nem rohadt mindegy, mert nyilván a lehető legtovább akarom ő játszani látniWyattkíváncsi vagyok ha ez igaz, mennyi lesz a garantált, 3 év 40 misi korrekt lenne, bár jobban örülnék egy 4 év 50-nekWyattrohadt mindegy, én még azt is kétlem, hogy ezt a három éves szerződéshosszabbítást teljesen ki fogja játszani... továbbra is úgy gondolom hogy max 3. szezont (ideit + 2-őt) fog lenyomni aztán éli a celebéletet az asszony oldalán...
másrészt érdekes, hogy nem kozmetikázták ki a szerződést mondjuk egy 6 év 100-120 milkásra, az ügynököknek erre már a hírhajtás/önreklám miatt is hajlamosak szoktak lenniGyulus
több mint 15 éve
annyit mondtam, hogy én magam részéről minek örülnék, nem, hogy ez lesz, és nekem nem rohadt mindegy, mert nyilván a lehető legtovább akarom ő játszani látnikíváncsi vagyok ha ez igaz, mennyi lesz a garantált, 3 év 40 misi korrekt lenne, bár jobban örülnék egy 4 év 50-nekWyattrohadt mindegy, én még azt is kétlem, hogy ezt a három éves szerződéshosszabbítást teljesen ki fogja játszani... továbbra is úgy gondolom hogy max 3. szezont (ideit + 2-őt) fog lenyomni aztán éli a celebéletet az asszony oldalán...
másrészt érdekes, hogy nem kozmetikázták ki a szerződést mondjuk egy 6 év 100-120 milkásra, az ügynököknek erre már a hírhajtás/önreklám miatt is hajlamosak szoktak lenniGyulus

több mint 15 éve
kíváncsi vagyok ha ez igaz, mennyi lesz a garantált, 3 év 40 misi korrekt lenne, bár jobban örülnék egy 4 év 50-nekWyattrohadt mindegy, én még azt is kétlem, hogy ezt a három éves szerződéshosszabbítást teljesen ki fogja játszani... továbbra is úgy gondolom hogy max 3. szezont (ideit + 2-őt) fog lenyomni aztán éli a celebéletet az asszony oldalán...
másrészt érdekes, hogy nem kozmetikázták ki a szerződést mondjuk egy 6 év 100-120 milkásra, az ügynököknek erre már a hírhajtás/önreklám miatt is hajlamosak szoktak lenni
amint megvan ez a szerződés...jöhet Logan a sorban😊
több mint 15 éve
kíváncsi vagyok ha ez igaz, mennyi lesz a garantált, 3 év 40 misi korrekt lenne, bár jobban örülnék egy 4 év 50-nek

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
pont ez jutott nekem is eszembe. A 3 év gyakorlatilag elég rövid szerződés szerintem az ő korában és szintjén. Hoyer kezdheti összekapni magát, akkor 5 éves tapasztalata lesz backupként 😉Hosszabb szerződésre számítottam (4-5 év). Ez gyakorlatilag vehető visszavonulási dátumnak is.DoMIan szerint majdnem megvan a megállapodás Brady-vel. 3 év 58 milla. szép pénz.DannaAz simán adható.
Ezt a Pats oldaláról azonnal szignózni kell.zinedine5
Mondjuk kíváncsi vagyok, ha aláírja, akkor hozunk e QB-t a közeljövőben draftról, mert azt hiszem egészségesebb ha egy irányító ül 1-2 évet, mintha rögtön bedobják a vízbe.
több mint 15 éve
Hosszabb szerződésre számítottam (4-5 év). Ez gyakorlatilag vehető visszavonulási dátumnak is.Ian szerint majdnem megvan a megállapodás Brady-vel. 3 év 58 milla. szép pénz.DannaAz simán adható.
Ezt a Pats oldaláról azonnal szignózni kell.zinedine5
több mint 15 éve
Ian szerint majdnem megvan a megállapodás Brady-vel. 3 év 58 milla. szép pénz.DannaAz simán adható.
Ezt a Pats oldaláról azonnal szignózni kell.
több mint 15 éve
Ian szerint majdnem megvan a megállapodás Brady-vel. 3 év 58 milla. szép pénz.
több mint 15 éve
Kimaradt, de ez nagyon ütős.
😊Gyulus
(Littonon kívül van valami NFl karikatúristás oldal?)

több mint 15 éve
... ettől függetlenül képtelen vagyok megérteni, hogy miként kaphatna jövőre - 1 év kihagyást követően - több fizut, mint amennyit most ajánlunk neki. Plusz az is kérdéses, h egyáltalán lesz-e jövőre rendes szezon...ééés még utána is rakhatunk rá franchise taget😀Mankins szerintem egyszerűen megsértődött a csapatra, így pár millió mínusz nem is érdekli, csak el innen. Nyilvánvalóan nem tudhatjuk, hogy milyen ígéretek vagy tárgyalások voltak Camp Logan és a csapat között.
ez a lehetőség Mossnál is fenn áll (mármint a franchise tag)... na ő sem nagyon lenne ezzel boldog, élete utolsó zsíros pro szerződése lebeg a szeme előtt és már így is panaszkodik h nem kap elég szeretet
(úgy látszik az NFL-ben szeretet=hosszútávú, full-garantált szerződés😀)Gyulus
Moss nyilatkozata meg egyszerűen nevetséges. Amióta itt van a csapat egyik legjobban fizetett játékosa (tavaly második, idén első), és egyedül Bradynek köszönheti, hogy most 2011-ben majd még a nagy szerződésére készülhet.. a tavaly lelazsált meccsekről már nem is beszélve.
