New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Gilmore ügyben vajon a régi BB-t vagy az újat látjuk?😊
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
MacGyver time.

iktriad
Beleállította a csavarhúzót Newton tenyerébe😃
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
InjuryGate

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MacGyver time.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Bocs, hogy kívülről belekotyogok, de ha mindenkit úgy sikerül pótolni nálatok, mint Vinatierit, akkor a világ "normális" része kb 2035-ig megint utálni fogja a Patset...😊
csi77
Itt ezt reméljük.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Bocs, hogy kívülről belekotyogok, de ha mindenkit úgy sikerül pótolni nálatok, mint Vinatierit, akkor a világ "normális" része kb 2035-ig megint utálni fogja a Patset...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Rohrwasser is patikamérlegen volt kimérve.

Mindegy, biztos az van, hogy Vinatieri nekem több volt egy spec team játékosnál. Nem tudtok meggyőzni, mert éveken át rosszul voltam, amikor Colts mezben láttam.
Kollega
Rohrwasser kapott hosszabbítást a teljesítménye alapján a patika mérlegen? Valamit összekeversz...

Érzelmi alapon kezelsz, egy gazdasági döntést. BB óta elég racionálisan állunk ehhez, fura hogy nem sikerült a 20 év alatt ezt belátni és ezen kell hőzöngeni, miközben az eredményeket is ez hozza.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rohrwasser is patikamérlegen volt kimérve.

Mindegy, biztos az van, hogy Vinatieri nekem több volt egy spec team játékosnál. Nem tudtok meggyőzni, mert éveken át rosszul voltam, amikor Colts mezben láttam.
Kollega
Nem is akartalak meggyőzni 😊
Én Vinát nem láttam a Patsben, szal én kicsit máshogy állok ehhez a kérdéshez.

Ha csapatépítési szempontból nézem, akkor szerintem jó döntést hozott az öreg.
Persze Vina karrierje és hossza ugyanúgy kivételes, mint Brady-é, ezekre számítani nem lehet és butaság is, örüljünk inkább neki 😊
Ki tudja, lehet folytatódik ez a minta: 😉
Vinatieri -> Gostkowski
Vrabel -> Ninkovich
Welker -> Edelman
Brady -> Jones ?
Solymi
És remélhetőleg Winovich és Olszewski is csatlakozik a beszélgetéshez

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Rohrwasser is patikamérlegen volt kimérve.

Mindegy, biztos az van, hogy Vinatieri nekem több volt egy spec team játékosnál. Nem tudtok meggyőzni, mert éveken át rosszul voltam, amikor Colts mezben láttam.
Kollega
Nem is akartalak meggyőzni 😊
Én Vinát nem láttam a Patsben, szal én kicsit máshogy állok ehhez a kérdéshez.

Ha csapatépítési szempontból nézem, akkor szerintem jó döntést hozott az öreg.
Persze Vina karrierje és hossza ugyanúgy kivételes, mint Brady-é, ezekre számítani nem lehet és butaság is, örüljünk inkább neki 😊
Ki tudja, lehet folytatódik ez a minta: 😉
Vinatieri -> Gostkowski
Vrabel -> Ninkovich
Welker -> Edelman
Brady -> Jones ?

több mint 2 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Rohrwasser is patikamérlegen volt kimérve.

Mindegy, biztos az van, hogy Vinatieri nekem több volt egy spec team játékosnál. Nem tudtok meggyőzni, mert éveken át rosszul voltam, amikor Colts mezben láttam.

We are all PATRIOTS!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Ez a szerencsés része. Jöhetett volna egy Rorhwasser is helyette.
Kollega
Bárkire ráfoghatod ezt akit elengedett..Ezek a döntések a Pats patikamérlegén vannak súlyozva anyagi szempontból. A legtöbb esetben igazolja a döntést a valóság, eredményesség. Miközben természetesen hibátlan ember, hibátlan kivitelezés nincs, max hibátlan elképzelés. Vicces olyanba is belekötni GM meló terén, amiből full jól jöttünk ki.
topin
Ez a szerencsés része. Jöhetett volna egy Rorhwasser is helyette.
Kollega
Bárkire ráfoghatod ezt akit elengedett..Ezek a döntések a Pats patikamérlegén vannak súlyozva anyagi szempontból. A legtöbb esetben igazolja a döntést a valóság, eredményesség. Miközben természetesen hibátlan ember, hibátlan kivitelezés nincs, max hibátlan elképzelés. Vicces olyanba is belekötni GM meló terén, amiből full jól jöttünk ki.
topin
Mondhatjuk szerencsének is, de azért ebben több volt a tudatosság.
Ha csak az átmeneti évet (2006-2008) nézzük, már abban is jobb volt Ghost, utána meg Kickoffokat is rugdosott, nem úgy mint Vina. Mondjuk ezt nem tudom, hogy az ő döntése vagy a Coltsé volt, de ilyen szempontból nálunk volt egy plusz spec team hely 😊

A szerencse inkább az volt, hogy nem sikerült Revist megtartani és nem nálunk szakadt be a teljesítménye.

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Ez a szerencsés része. Jöhetett volna egy Rorhwasser is helyette.
Kollega
Bárkire ráfoghatod ezt akit elengedett..Ezek a döntések a Pats patikamérlegén vannak súlyozva anyagi szempontból. A legtöbb esetben igazolja a döntést a valóság, eredményesség. Miközben természetesen hibátlan ember, hibátlan kivitelezés nincs, max hibátlan elképzelés. Vicces olyanba is belekötni GM meló terén, amiből full jól jöttünk ki.

Szerkesztette: topin
több mint 2 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez a szerencsés része. Jöhetett volna egy Rorhwasser is helyette.

We are all PATRIOTS!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek, elment a liga történetének egyik legjobbja, jött helyett egy másik elit ember. Igen, volt néhány hibája, fontos meccsen is, de a Denvertől nem miatta kaptunk ki, a többi rontása pedig azért belefért (Vinának is voltak ilyen rontásai, még fontos meccsen is, csak ugye nála mindig arra emlékszünk, hogy amikor kellett, akkor eldöntötte a meccset. Gostnál erre azért annyira nem volt szükség.

Igen, egyből bajnok lett után a Coltscal, cserébe a Pats nyert még hármat. Ennél rosszabbul semmilyen váltásból ne jöjjünk ki :d

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Mind a ketten nagy játékosok voltak a posztjukon. Én azt hiszem Ghostot is lehet már nyugodtan múltidőben emlegetni, bár őszintén én kívánok neki még sok sikert a ligában.

Az egyik dolog, hogy az ő pótlása mutatja meg, hogy ez azért messze nem olyan egyszerű, hogy jó magasan draftolsz egy rugót, oszt majd az jó lesz.

A másik, hogy BB nem akart 3 millát fizetni egy placekickernek. Viszont Ghost újoncszerződése után már gond nélkül kapott 4 milliót. Úgy látszik 3 év alaptt sokat fordult a világ.

És van a harmadik. A Colts rugója egy Mike Vanderjagt nevű csávó volt, akin az utolsó évben már igencsak meccsek mentek el. Nemtudom, hogy akkor kirugták-e már, vagy nem, de lehetett tudni, hogy nincs maradása. A fizetési sapka 2006-ban 102millió dollár volt. Ebben nem sikerült találni 5kilót, hogy a kulcs rugó, aki két SB-t döntött el, ne menjen el a legnagyobb riválishoz. Ez az edző- és a GM BB egyformán bukta. Vina pedig rögtön behúzhatta a negyediket az új csapatával.
Kollega
Biztosan talált volna, nem ezen múlik/múlott.

3 év alatt növekedett annyit a cap, hogy a százalékos értéke a capnek ugyanakkora legyen a posztnak, amennyit a GM ráköltene (Vina+500 ezer = Gost hosszabbítás).

Én nem látom miben hibázott amikor elengedte és a következő 10 év egyik legjobb rúgóját hozta a helyére, aki kick offok kapcsán is elit volt.
több mint 2 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Olyan szépeket mondott BB Vinatieri visszavonulására, hogy a könnyem is kicsordult. Ha jól emlékszem, 500ezer dolláron nem tudtak megegyezni annak idején. Ennyi kellett volna, hogy ne menjen el át legnagyobb riválisunkhoz.

Persze Gostkowski nagyszerű játékos volt. De Vinatieri meg egy legenda.
Kollega
Ez BB a HC kommentje volt, nem BB a GM-é 😉
Vinatieri valóban egy legenda lett, de ez ugye nem volt kiszámítható, ugyanúgy ahogy az sem, hogy Brady még most is játszik.
Így BB meghozott egy döntést, a csapat érdekeit szem előtt tartva.
Nem gondolom, hogy rosszul jártunk Gostkowskival, kellene egy összehasonlítást csinálni a párhuzamosan eltöltött időszakokról.

 www.pro-football-reference.com/players/G/GostSt20.htm
 www.pro-football-reference.com/players/V/vinatada01.htm
Solymi
Mindenképpen rosszabbul jártunk. Mindkettő kivételesen jó volt a posztján, de Vinatieri clutch player volt, míg Gost nem. Gost a fontos playoff meccseken erősen remegős lábú volt. Most kapásból csak a denver elleni AFC döntő ugrik be, amit az ő elbaltázott extra pontja miatt vesztettünk el, illetve az atlanta és a philly elleni SB-k, ahol hibázgatott szépen.
Szerintem 500 ezer dodó lófasz ahhoz képest, hogy van egy clutch rúgód. Ennél nagyságrendekkel több pénzt szórt ki BB az ablakon olyanokra, akik semmit sem tettek hozzá a csapathoz.
goboston
Azért a Denver elleni meccset ne húzzuk már rá...sokkal nagyobb problémák voltak ott, mint az, hogy ő kihagyta azt az 1 pontot a meccsen. Volt amellett még 2 INT int is, meg Stork bólogatása.

Meg Vina is hibázott a Panthers elleni SB-n, ráadásul 2 FG-t, egy 31 meg egy 36 yardosat, csak ezt sokan elfelejtik. Ráadásul 2009-től kickoffokat már nem is rúgott Indyben, csak FG-ket.

És még így is, hogyha csak a FG% statot nézzük, akkor Gost jobb volt. Igaz, XP-ket hagyott ki, de az mint kiderült a sérülése miatt is volt, meg a kickoff technikáján is variáltak, aztán az nagyban beleszólt ebbe meg az utolsó évekbeli teljesítményébe.

Szerintem a clutch performanszokat meg azért hozták mind a ketten, amikor kellett.
Solymi
Mind a ketten nagy játékosok voltak a posztjukon. Én azt hiszem Ghostot is lehet már nyugodtan múltidőben emlegetni, bár őszintén én kívánok neki még sok sikert a ligában.

Az egyik dolog, hogy az ő pótlása mutatja meg, hogy ez azért messze nem olyan egyszerű, hogy jó magasan draftolsz egy rugót, oszt majd az jó lesz.

A másik, hogy BB nem akart 3 millát fizetni egy placekickernek. Viszont Ghost újoncszerződése után már gond nélkül kapott 4 milliót. Úgy látszik 3 év alaptt sokat fordult a világ.

És van a harmadik. A Colts rugója egy Mike Vanderjagt nevű csávó volt, akin az utolsó évben már igencsak meccsek mentek el. Nemtudom, hogy akkor kirugták-e már, vagy nem, de lehetett tudni, hogy nincs maradása. A fizetési sapka 2006-ban 102millió dollár volt. Ebben nem sikerült találni 5kilót, hogy a kulcs rugó, aki két SB-t döntött el, ne menjen el a legnagyobb riválishoz. Ez az edző- és a GM BB egyformán bukta. Vina pedig rögtön behúzhatta a negyediket az új csapatával.

We are all PATRIOTS!
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Höri alkotása az új reménységről.

iktriad
Beszartam a röhögéstől

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri alkotása az új reménységről.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Olyan szépeket mondott BB Vinatieri visszavonulására, hogy a könnyem is kicsordult. Ha jól emlékszem, 500ezer dolláron nem tudtak megegyezni annak idején. Ennyi kellett volna, hogy ne menjen el át legnagyobb riválisunkhoz.

Persze Gostkowski nagyszerű játékos volt. De Vinatieri meg egy legenda.
Kollega
Ez BB a HC kommentje volt, nem BB a GM-é 😉
Vinatieri valóban egy legenda lett, de ez ugye nem volt kiszámítható, ugyanúgy ahogy az sem, hogy Brady még most is játszik.
Így BB meghozott egy döntést, a csapat érdekeit szem előtt tartva.
Nem gondolom, hogy rosszul jártunk Gostkowskival, kellene egy összehasonlítást csinálni a párhuzamosan eltöltött időszakokról.

 www.pro-football-reference.com/players/G/GostSt20.htm
 www.pro-football-reference.com/players/V/vinatada01.htm
Solymi
Mindenképpen rosszabbul jártunk. Mindkettő kivételesen jó volt a posztján, de Vinatieri clutch player volt, míg Gost nem. Gost a fontos playoff meccseken erősen remegős lábú volt. Most kapásból csak a denver elleni AFC döntő ugrik be, amit az ő elbaltázott extra pontja miatt vesztettünk el, illetve az atlanta és a philly elleni SB-k, ahol hibázgatott szépen.
Szerintem 500 ezer dodó lófasz ahhoz képest, hogy van egy clutch rúgód. Ennél nagyságrendekkel több pénzt szórt ki BB az ablakon olyanokra, akik semmit sem tettek hozzá a csapathoz.
goboston
Azért a Denver elleni meccset ne húzzuk már rá...sokkal nagyobb problémák voltak ott, mint az, hogy ő kihagyta azt az 1 pontot a meccsen. Volt amellett még 2 INT int is, meg Stork bólogatása.

Meg Vina is hibázott a Panthers elleni SB-n, ráadásul 2 FG-t, egy 31 meg egy 36 yardosat, csak ezt sokan elfelejtik. Ráadásul 2009-től kickoffokat már nem is rúgott Indyben, csak FG-ket.

És még így is, hogyha csak a FG% statot nézzük, akkor Gost jobb volt. Igaz, XP-ket hagyott ki, de az mint kiderült a sérülése miatt is volt, meg a kickoff technikáján is variáltak, aztán az nagyban beleszólt ebbe meg az utolsó évekbeli teljesítményébe.

Szerintem a clutch performanszokat meg azért hozták mind a ketten, amikor kellett.

több mint 2 éve
goboston New England Patriots 221
Olyan szépeket mondott BB Vinatieri visszavonulására, hogy a könnyem is kicsordult. Ha jól emlékszem, 500ezer dolláron nem tudtak megegyezni annak idején. Ennyi kellett volna, hogy ne menjen el át legnagyobb riválisunkhoz.

Persze Gostkowski nagyszerű játékos volt. De Vinatieri meg egy legenda.
Kollega
Ez BB a HC kommentje volt, nem BB a GM-é 😉
Vinatieri valóban egy legenda lett, de ez ugye nem volt kiszámítható, ugyanúgy ahogy az sem, hogy Brady még most is játszik.
Így BB meghozott egy döntést, a csapat érdekeit szem előtt tartva.
Nem gondolom, hogy rosszul jártunk Gostkowskival, kellene egy összehasonlítást csinálni a párhuzamosan eltöltött időszakokról.

 www.pro-football-reference.com/players/G/GostSt20.htm
 www.pro-football-reference.com/players/V/vinatada01.htm
Solymi
Mindenképpen rosszabbul jártunk. Mindkettő kivételesen jó volt a posztján, de Vinatieri clutch player volt, míg Gost nem. Gost a fontos playoff meccseken erősen remegős lábú volt. Most kapásból csak a denver elleni AFC döntő ugrik be, amit az ő elbaltázott extra pontja miatt vesztettünk el, illetve az atlanta és a philly elleni SB-k, ahol hibázgatott szépen.
Szerintem 500 ezer dodó lófasz ahhoz képest, hogy van egy clutch rúgód. Ennél nagyságrendekkel több pénzt szórt ki BB az ablakon olyanokra, akik semmit sem tettek hozzá a csapathoz.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így van, kétszer is elég jól belenyultunk, ennél már csak Mac Jones bajnoki címei lesznek rosszabbak az ellenfeleknek 😊

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Olyan szépeket mondott BB Vinatieri visszavonulására, hogy a könnyem is kicsordult. Ha jól emlékszem, 500ezer dolláron nem tudtak megegyezni annak idején. Ennyi kellett volna, hogy ne menjen el át legnagyobb riválisunkhoz.

Persze Gostkowski nagyszerű játékos volt. De Vinatieri meg egy legenda.
Kollega
Ez BB a HC kommentje volt, nem BB a GM-é 😉
Vinatieri valóban egy legenda lett, de ez ugye nem volt kiszámítható, ugyanúgy ahogy az sem, hogy Brady még most is játszik.
Így BB meghozott egy döntést, a csapat érdekeit szem előtt tartva.
Nem gondolom, hogy rosszul jártunk Gostkowskival, kellene egy összehasonlítást csinálni a párhuzamosan eltöltött időszakokról.

 www.pro-football-reference.com/players/G/GostSt20.htm
 www.pro-football-reference.com/players/V/vinatada01.htm

több mint 2 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Olyan szépeket mondott BB Vinatieri visszavonulására, hogy a könnyem is kicsordult. Ha jól emlékszem, 500ezer dolláron nem tudtak megegyezni annak idején. Ennyi kellett volna, hogy ne menjen el át legnagyobb riválisunkhoz.

Persze Gostkowski nagyszerű játékos volt. De Vinatieri meg egy legenda.

We are all PATRIOTS!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Hát meg oda teljesen felesleges is lenne
Wyatt
Igen, feltoltottuk a wr arzenalt. A Pets vagy a Colts siman felszippanthatja. Talan inkabb a Pets-el jarna jobban.
RedFive
Nem egészen erre gondoltam 😊)
Wyatt
Ki gondolta volna? ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Banyek nagyon tolják ezt a Julios dolgot.
ParadSEC
Na most már eljutott a tarthatatlan szintre a helyzet, akkor azt mondom, merjünk nagyok lenni, durrantsunk oda egyet, aztán minden snapet Macnek az edzőtáborban és hadd szóljon 😊