New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Onnantól, hogy elhoztuk Lawrence után a legjobb irányítót felcsere (és jövő évi 1. kör beáldozása...) nélkül, alapból vicc a 23. hely, erre jött még két egyetemi sztárvédő, meg néhány egészen érdekes projekt hátrébbról, a PFF féle A+hoz sokkal közelebb áll ez a draft, mint a top 10-en kívülihez, nemhogy bottom 10 lenne. Joták
Wyatt
Még mindig az nfl-es értékelésen pörögsz?
Engedd el, felesleges vele foglalkozni.
Meg az is benne van, hogy más az értékelési szempontjuk, mint a PFF-nek ill. sikk a Patset ekézni.

Az FA és a draft összességében nagyon jól sikerült, talán lehetett volna jobb is, de amit tudtak, úgy érzem kihoztak belőle.

Függetlenül attól, hogy Cam az irányító - akiben még így is lehet potenciál, hisz adjuk meg neki is a Year 2 ugrás lehetőségét - ez a csapat igen masszívnak tűnik így a szezon előtt és ha nem is top, de az edzői stáb szerintem fel tudja húzni és sémából megnyerni a meccseket.

Habár elnézve a következő szezon meccseket, igen erős lesz a mezőny és igen fontosak lesznek a csoporton belüli meccsek.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Onnantól, hogy elhoztuk Lawrence után a legjobb irányítót felcsere (és jövő évi 1. kör beáldozása...) nélkül, alapból vicc a 23. hely, erre jött még két egyetemi sztárvédő, meg néhány egészen érdekes projekt hátrébbról, a PFF féle A+hoz sokkal közelebb áll ez a draft, mint a top 10-en kívülihez, nemhogy bottom 10 lenne. Joták

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Na jött értesítés az nfl.com osszegzeserol, mondom a pff A+ értékelése után vajon itt is első e a csapat.

A 23. helyre sikerült rakni, miközben a Bears az első. Akkor jól van akkor
Wyatt
És még csodálkozol, hogy itt nincs optimizmus 😛 😉
Amúgy teljesen jó lett ez a draft, ha azt nézzük, hogy milyen prospecteket hoztunk, bizakodásra ad okot és valóban jelenlegi és közeli jövőbeni hiányposztokat töltöttünk fel minőségi játékosokkal.

Kvázi 1/15-ön hoztunk el egy top5-be várt irányítót és egy elsőkörös DEF embert a másodikban, mégha picket is áldoztunk érte.

Az RB húzás fejvakarós, de megeshet, hogy se Sony, se Burkhead nem marad nálunk.
Solymi
A futo draft teljesen rendben van. Minden futo, aki nem elso korben jott az egy red shirt evet kapott. Jovore teljesen kiurult volna a poszt, igy meg egy ev tanulas utan ott van az ember.

Bolden ST helye is kivalthato ezaltal, mert nagyon kell a rosterhely minden "kincs" besuvasztasara. Az uj futo meg jo spec.teamer is.

Burkhead meg nincs is nalunk jelenleg se.

Van Harris, meg Taylot akik lesznek jovore is, meg van az 5.eves opcio nelkuli Michel es White, akik nem lesznek jovore.
topin
Persze, valami ilyesmi járt nekem is a fejemben, hogy elsőnek az RB húzás fejvakarós, de ugye nem tudjuk h mi lesz Sonyval és Burkheaddel.

Höri videója szerint meg nem épp szélvész az emberünk, inkább Blount féle futó, ami nem biztos h baj, főleg mert talán labdabiztos is.

Sajnálom Sonyt, de ha ennyire sérülékeny, akkor nem lehet vele számolni.

több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
Na jött értesítés az nfl.com osszegzeserol, mondom a pff A+ értékelése után vajon itt is első e a csapat.

A 23. helyre sikerült rakni, miközben a Bears az első. Akkor jól van akkor
Wyatt
És még csodálkozol, hogy itt nincs optimizmus 😛 😉
Amúgy teljesen jó lett ez a draft, ha azt nézzük, hogy milyen prospecteket hoztunk, bizakodásra ad okot és valóban jelenlegi és közeli jövőbeni hiányposztokat töltöttünk fel minőségi játékosokkal.

Kvázi 1/15-ön hoztunk el egy top5-be várt irányítót és egy elsőkörös DEF embert a másodikban, mégha picket is áldoztunk érte.

Az RB húzás fejvakarós, de megeshet, hogy se Sony, se Burkhead nem marad nálunk.
Solymi
A futo draft teljesen rendben van. Minden futo, aki nem elso korben jott az egy red shirt evet kapott. Jovore teljesen kiurult volna a poszt, igy meg egy ev tanulas utan ott van az ember.

Bolden ST helye is kivalthato ezaltal, mert nagyon kell a rosterhely minden "kincs" besuvasztasara. Az uj futo meg jo spec.teamer is.

Burkhead meg nincs is nalunk jelenleg se.

Van Harris, meg Taylot akik lesznek jovore is, meg van az 5.eves opcio nelkuli Michel es White, akik nem lesznek jovore.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Na jött értesítés az nfl.com osszegzeserol, mondom a pff A+ értékelése után vajon itt is első e a csapat.

A 23. helyre sikerült rakni, miközben a Bears az első. Akkor jól van akkor
Wyatt
És még csodálkozol, hogy itt nincs optimizmus 😛 😉
Amúgy teljesen jó lett ez a draft, ha azt nézzük, hogy milyen prospecteket hoztunk, bizakodásra ad okot és valóban jelenlegi és közeli jövőbeni hiányposztokat töltöttünk fel minőségi játékosokkal.

Kvázi 1/15-ön hoztunk el egy top5-be várt irányítót és egy elsőkörös DEF embert a másodikban, mégha picket is áldoztunk érte.

Az RB húzás fejvakarós, de megeshet, hogy se Sony, se Burkhead nem marad nálunk.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jött értesítés az nfl.com osszegzeserol, mondom a pff A+ értékelése után vajon itt is első e a csapat.

A 23. helyre sikerült rakni, miközben a Bears az első. Akkor jól van akkor

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Ahh, végre megint ez a jó kis optimista hozzáállás, amitől az életkedvem elmegy a topictól is 😊
Wyatt
Nem értem mit vártál...történt valami különös? Draftoltunk egy QB-t az első körben, nagy cucc... 😉

Én inkább arra leszek kíváncsi, hogy Ernie választottja, a WR Tre Nixon hogyan fog szerepelni...lehet talált egy újabb gyöngyszemet 😉

Plusz, igazoltunk egy UDFA Kickert is, na ez már valami.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ahh, végre megint ez a jó kis optimista hozzáállás, amitől az életkedvem elmegy a topictól is 😊

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Btw, szerintetek mennyire realitas az, hogy a Pats nem Mac Jonest akarta valasztani, hanem Fieldset, csak epp a Macik hamarabb csereltek fel erte ill. nem tudtak/akartak matchelni az offeruket, igy viszont Jones kerult ide.

Nekem kicsit olyan fura volt a video mikor mutattak, h BB mindenkit korbeokeztat es nem is igazan tuntek olyan boldognak.
Solymi
Az hogy mi volt a QB rangsor nálunk azt nyilván sok év múlva vagy sosem fogjuk pontosan megtudni viszont az szerintem nyilvánvaló, hogy úgy igazán egyik játékosba sem szerelmesedett bele a stáb.
Minden várakozás szerint már legkésőbb a Denvernél ki kellett volna menjen a top5 QB, de 4 biztos. Erre fel még 2 is bent maradt. Ha annyira szerettük volna Fieldset, simán felmegyünk mi is érte, ha Chicagot nem húzták le akkor velünk miért tették volna?
Még az az árat is sokkaltuk amit a Bears adott, pedig nem adtak érte vészes értéket és bőven vállaltuk a rizikót, hogy bármikor elénk tradeljenek (lsd Dallas és Minnesota is lecserélt).

Ez olyan szempontból jó hír, hogy nem fogunk feleslegesen kitartani Jones mellett, ha nem tudja meggyőzni a stábot 2-3 kezdő év után. Remélhetőleg nem fogjuk vele eljátszani azt amit pl a Rams csinált Goffal.


Kontrasztnak ott van a Barmore pick, akiért simán beáldoztunk két negyedik kört pedig csak egy "szaros" DT. Oké, hogy a posztján a class messze legjobbja, meg első körös tehetségnek volt kikiáltva, tehát csúszott sokat, de akkor is a védelem (csapat?) egyik legjelentéktelenebb posztján játszik.
Egy QB meg ügye százszor értékesebb, ha tényleg kinéztél valakit ott nem lehet arra várni hátha lecsúszik hozzád.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Azt a viccet olvastátok már, hogy Brady 2007 vagy 2012-től lett komplett játékos???




ZERO_L
Ez mit bizonyit? Azt nem látom benne, hogy hányszor engedtek neki áthívni a játékot. Hogy a hosszú és rövid passzok aránya milyen volt. Ebben a táblázatban az van benne, hogy nagyon pontosan csinálta meg a játékokat, amiket ráhívtak. Még szép! Ha nem így lett volna, hamar lehívják a pályáról.

Amúgy 2004-ben nagyon nagyot játszott az egész csapat. Akkor csinálták meg az első veretlenségi rekordot, amit később Manning és a Colts megdöntött, ha az emlékezetem nem csal. Szerintem az volt a második legerősebb Pats, akit valaha láttam játszani. Tegyük hozzá, a szabályok is változtak egy csöppet. Ha ma azt megpróbálná megengedni magának egy védelem, amit akkor, az ellenfél végigsételhatna a pályán. Pl. 2004-ben a DPI-t még fixen büntették a játékindítás helyétől.
Kollega
Jaj hát neked semmit sem bizonyít, hiszt te TUDOD, hogy Brady 2007-ben lett komplett...
(komolyan el tudod azt hinni, hogy Moss-t azért hozták mert "hát nézzük meg mit csinál ez a system qb ha adnak neki egy HOF WR-t, 2 edzés után meg fejükhöz kaptak, hogy jééé ez a gyerek ezt is tudja" és nem azért jött Moss mert látták Bradyben már jóval korábban, mire képes és végre találtak egy elérhető tehetséget, akivel kiaknázható ez a potenciál is? és most arról ne is beszéljünk, hogy Brady-t meg úgy az egész csapat támadójátékát állandóan még a prime éveiben is "köpködték" mert alig dobja, támadja a mély zónákat és ezért unalmas a meccseiket nézni)

Azért majd térjünk erre vissza, hogy egy szaros 6. körös irányító 4. kezdő évében milyen (a te értelmezésedben) "hatékony statisztikákat" hozott össze, aztán mit tud összehozni a rendszer fit, plug and play top 15-s választásunk.

Remélem nem lesz ördögtől való kritikát megfogalmazni Jones-szal szemben és nem a 4. ,7(?). évét fogjuk várjunk úgy mint a Messiás eljövetelét...

"nagyon pontosan csinálta meg a játékokat, amiket ráhívtak. Még szép! Ha nem így lett volna, hamar lehívják a pályáról."

Ezen a részen különösen felröhögtem, mert visszagondoltam a Newton által bemutatott tavalyi parádés irányítójátékra... Bár lehet tőle meg pontosan azt kérték, biztos ezért kapta a +1 évet is.
ZERO_L
A végére elvesztettem a fonalat. Hogy került a képbe Jones és Newton, nem értem. De örülök, hogy jól szórakoztál. Közben ugyan olyasmit adtál a számba, amit nem írtam. Amit írtam, arra viszont nem válaszoltál.

Örülök, hogy megvitattuk ezt is.
Kollega
Szerintem a Newton-os hasonlata pedig nagyon is valid a te meglátásodra 🙂

De én válaszolok a kérdésedre: a táblázat pontosan azt bizonyítja, amit a csapattársai is láttak már akkor: Brady 2004-ben top 5 elit QB volt.
Az más kérdés, hogy Bill papa fimoman szólva sem kényeztette el célpont ügyileg a pályafutása során.
Mondjuk akinek még mindig bizonygatni kellene, hogy Tom apó elit volt már akkor is, és elit mind a mai napig, annak nem meglepő módon ez a táblázat sem fog sokat mondani 🙂
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Buday Zoliék oldala is eléggé feldicsérte a draftot

NEW ENGLAND PATRIOTS
R1 (15):
QB Mac Jones, Alabama
R2 (38): DI Christian Barmore, Alabama
R3 (96): EDGE Ronnie Perkins, Oklahoma
R4 (120): RB Rhamondre Stevenson, Oklahoma
R5 (177): LB Cameron McGrone, Michigan
R6 (188): CB Joshuah Bledsoe, Missouri
R6 (197): OT William Sherman, Colorado
R7 (242): WR Tre Nixon, UCF

Day 1: The narrative surrounding Mac Jones for the past few weeks was focused on whether he was worth not just the No. 3 overall pick, but the three first-round selections the 49ers invested in that draft slot. At No. 15 overall, it’s an entirely different conversation. Jones led the nation last season in overall PFF grade (95.8) and was the most accurate college quarterback in terms of adjusted completion rate (84.2%) PFF has seen. This is an outstanding pick.

Day 2: Christian Barmore is the best interior defender in this draft, and he should have been a first-round draft pick. He is the only consistently high-level pass rusher from the interior in this class, posting a 90.3 PFF pass-rushing grade against true passing sets last year. Barmore was the No. 12 overall player on the PFF Big Board.

Perkins burst onto the scene with a 90.5 PFF grade last season. The problem was that his stellar play came on only 262 snaps, and some of that was against the lowly Kansas Jayhawks. If that production is real, he is an excellent steal at this pick. He has all the physical traits that the NFL covets at the position, and the Patriots can work with him to find a role on their defense. He needs to work on his hand usage but has everything else one could ask for in an edge rusher.

Day 3: McGrone has legitimate sideline-to-sideline speed. His combination of range and reliable tackling makes him well-suited to shut down outside rushing attacks and screens. And at 20 years old, McGrone has room to grow and improve on some of the concerns surrounding his coverage ability.

Draft Grade: A+

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azt a viccet olvastátok már, hogy Brady 2007 vagy 2012-től lett komplett játékos???




ZERO_L
Ez mit bizonyit? Azt nem látom benne, hogy hányszor engedtek neki áthívni a játékot. Hogy a hosszú és rövid passzok aránya milyen volt. Ebben a táblázatban az van benne, hogy nagyon pontosan csinálta meg a játékokat, amiket ráhívtak. Még szép! Ha nem így lett volna, hamar lehívják a pályáról.

Amúgy 2004-ben nagyon nagyot játszott az egész csapat. Akkor csinálták meg az első veretlenségi rekordot, amit később Manning és a Colts megdöntött, ha az emlékezetem nem csal. Szerintem az volt a második legerősebb Pats, akit valaha láttam játszani. Tegyük hozzá, a szabályok is változtak egy csöppet. Ha ma azt megpróbálná megengedni magának egy védelem, amit akkor, az ellenfél végigsételhatna a pályán. Pl. 2004-ben a DPI-t még fixen büntették a játékindítás helyétől.
Kollega
Jaj hát neked semmit sem bizonyít, hiszt te TUDOD, hogy Brady 2007-ben lett komplett...
(komolyan el tudod azt hinni, hogy Moss-t azért hozták mert "hát nézzük meg mit csinál ez a system qb ha adnak neki egy HOF WR-t, 2 edzés után meg fejükhöz kaptak, hogy jééé ez a gyerek ezt is tudja" és nem azért jött Moss mert látták Bradyben már jóval korábban, mire képes és végre találtak egy elérhető tehetséget, akivel kiaknázható ez a potenciál is? és most arról ne is beszéljünk, hogy Brady-t meg úgy az egész csapat támadójátékát állandóan még a prime éveiben is "köpködték" mert alig dobja, támadja a mély zónákat és ezért unalmas a meccseiket nézni)

Azért majd térjünk erre vissza, hogy egy szaros 6. körös irányító 4. kezdő évében milyen (a te értelmezésedben) "hatékony statisztikákat" hozott össze, aztán mit tud összehozni a rendszer fit, plug and play top 15-s választásunk.

Remélem nem lesz ördögtől való kritikát megfogalmazni Jones-szal szemben és nem a 4. ,7(?). évét fogjuk várjunk úgy mint a Messiás eljövetelét...

"nagyon pontosan csinálta meg a játékokat, amiket ráhívtak. Még szép! Ha nem így lett volna, hamar lehívják a pályáról."

Ezen a részen különösen felröhögtem, mert visszagondoltam a Newton által bemutatott tavalyi parádés irányítójátékra... Bár lehet tőle meg pontosan azt kérték, biztos ezért kapta a +1 évet is.
ZERO_L
A végére elvesztettem a fonalat. Hogy került a képbe Jones és Newton, nem értem. De örülök, hogy jól szórakoztál. Közben ugyan olyasmit adtál a számba, amit nem írtam. Amit írtam, arra viszont nem válaszoltál.

Örülök, hogy megvitattuk ezt is.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Azt a viccet olvastátok már, hogy Brady 2007 vagy 2012-től lett komplett játékos???




ZERO_L
Ez mit bizonyit? Azt nem látom benne, hogy hányszor engedtek neki áthívni a játékot. Hogy a hosszú és rövid passzok aránya milyen volt. Ebben a táblázatban az van benne, hogy nagyon pontosan csinálta meg a játékokat, amiket ráhívtak. Még szép! Ha nem így lett volna, hamar lehívják a pályáról.

Amúgy 2004-ben nagyon nagyot játszott az egész csapat. Akkor csinálták meg az első veretlenségi rekordot, amit később Manning és a Colts megdöntött, ha az emlékezetem nem csal. Szerintem az volt a második legerősebb Pats, akit valaha láttam játszani. Tegyük hozzá, a szabályok is változtak egy csöppet. Ha ma azt megpróbálná megengedni magának egy védelem, amit akkor, az ellenfél végigsételhatna a pályán. Pl. 2004-ben a DPI-t még fixen büntették a játékindítás helyétől.
Kollega
Jaj hát neked semmit sem bizonyít, hiszt te TUDOD, hogy Brady 2007-ben lett komplett...
(komolyan el tudod azt hinni, hogy Moss-t azért hozták mert "hát nézzük meg mit csinál ez a system qb ha adnak neki egy HOF WR-t, 2 edzés után meg fejükhöz kaptak, hogy jééé ez a gyerek ezt is tudja" és nem azért jött Moss mert látták Bradyben már jóval korábban, mire képes és végre találtak egy elérhető tehetséget, akivel kiaknázható ez a potenciál is? és most arról ne is beszéljünk, hogy Brady-t meg úgy az egész csapat támadójátékát állandóan még a prime éveiben is "köpködték" mert alig dobja, támadja a mély zónákat és ezért unalmas a meccseiket nézni)

Azért majd térjünk erre vissza, hogy egy szaros 6. körös irányító 4. kezdő évében milyen (a te értelmezésedben) "hatékony statisztikákat" hozott össze, aztán mit tud összehozni a rendszer fit, plug and play top 15-s választásunk.

Remélem nem lesz ördögtől való kritikát megfogalmazni Jones-szal szemben és nem a 4. ,7(?). évét fogjuk várjunk úgy mint a Messiás eljövetelét...

"nagyon pontosan csinálta meg a játékokat, amiket ráhívtak. Még szép! Ha nem így lett volna, hamar lehívják a pályáról."

Ezen a részen különösen felröhögtem, mert visszagondoltam a Newton által bemutatott tavalyi parádés irányítójátékra... Bár lehet tőle meg pontosan azt kérték, biztos ezért kapta a +1 évet is.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
A többit meglátjuk, most úgy néz ki, hogy Gilmore-ral hosszabbítani fogunk.
Solymi
Valamit kell kezdeni vele, ha ellenerteket is szeretnenk kapni erte jovore.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Michel vs Harris tavaly:

Michel 5.7 yard/carry
Harris 5.0 yard/carry

Michel 3.6 yard kontakt utan
Harris 1.9 yard kontakt utan

Ennyit arrol, hogy Sony nem hozta tavaly azt, amiert hoztuk. Serulekeny es olcsobban potolhato. Tavaly pont nagyon jo volt, amikor palyara lepett. Jobb mint Harris. De a serulesek miatt felesleges elkotelezodni mellette hosszu tavra.

2-4 eves intervallumban kell majd CB, mert JCJ, Gilmore, JoJo se lesz. Mason is kifut, kell majd RT es Wynn fizuja is dragabb lesz az 5.eves utan, ha hosszabbitunk vele. Ezek mind fontosabbak mint Phillips.

Akit en is kedvelek, es szeretnem ha maradna, de dragan nem fogjuk megtartani. Ennek szol a Bledsoe pick, mert egy evig tanulja a rendszert, Belichick meg addig kitapasztalja mire tudja hasznalni. Es ha Phillips megy, akkor majd palyara kerul helyette.
topin
Nem azt mondtam, hogy nem hozta a yardokat, de a sérülékenysége probléma.
Illetve az elkapásokban se tudott annyira előre lépni mint vártuk.

A többit meglátjuk, most úgy néz ki, hogy Gilmore-ral hosszabbítani fogunk.

több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
Michel vs Harris tavaly:

Michel 5.7 yard/carry
Harris 5.0 yard/carry

Michel 3.6 yard kontakt utan
Harris 1.9 yard kontakt utan

Ennyit arrol, hogy Sony nem hozta tavaly azt, amiert hoztuk. Serulekeny es olcsobban potolhato. Tavaly pont nagyon jo volt, amikor palyara lepett. Jobb mint Harris. De a serulesek miatt felesleges elkotelezodni mellette hosszu tavra.

2-4 eves intervallumban kell majd CB, mert JCJ, Gilmore, JoJo se lesz. Mason is kifut, kell majd RT es Wynn fizuja is dragabb lesz az 5.eves utan, ha hosszabbitunk vele. Ezek mind fontosabbak mint Phillips.

Akit en is kedvelek, es szeretnem ha maradna, de dragan nem fogjuk megtartani. Ennek szol a Bledsoe pick, mert egy evig tanulja a rendszert, Belichick meg addig kitapasztalja mire tudja hasznalni. Es ha Phillips megy, akkor majd palyara kerul helyette.

Szerkesztette: topin
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Michel is pont ezert fog menni, mert Harris olcsobb opcio lesz, mint Sony 5.eve es ezert jott mar iden RB.

Phillipsnel is hasonlo lehet, ha hoz meg egy ilyen jo evet. Bledsoe felkeszul 2022re.
topin
Michelt én se biztos, hogy megtartanám, sajnos nem tudta azt hozni amire számoltunk.
Én amúgy várom már, hogy JJ Taylor bevessük, ha valóban olyan mint egy mini Dion Lewis...
Burkhead számomra kérdéses, nagyon szeretném, hogy visszatérjen, de fene se tudja milyen a sérülése és mennyit bír még a szervezete.

Phillipset én megpróbálnám megtartani, van még benne 2-4 jó év és se DMC, se JMC nem lesz fiatalabb, JMC nálam kérdéses h marad-e.

Azt nem mondom, hogy most totálisan felborul az szervezet felépítése, de az látszik, hogy több pénz ment a DEF-be, és ha Cam vagy Jones beválik, akkor még lehet lóvét tolni oda, főleg, ha jövőre emelkedik a Cap egy 10-20 millával, mert kevesebbel nem számolok.

A mostani védelem magját még össze lehet tartani 1-3 évig, úgy hogy folyamatosan építed be a fiatalokat és egy jó védelemmel simán PO-ba juthatunk, ott meg ugye bármi elképzelhető.
Ráadásul a csoportban mindenki erősödött, a kóklerség kikopott, így erős csoportmeccseket várok és az AFC-n belül lesz izzadás, mert a Bengals, Browns, Charges se az a kutyaütő csapat mint eddig...Jags az még kérdéses, ott lehet égés, bár a Southban vicces meccsek lesznek.

több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
Michel is pont ezert fog menni, mert Harris olcsobb opcio lesz, mint Sony 5.eve es ezert jott mar iden RB.

Phillipsnel is hasonlo lehet, ha hoz meg egy ilyen jo evet. Bledsoe felkeszul 2022re.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
LB: Hightower, Uche, Jennings, Bentley (38)

Murphy18
McGrone IR? Keretzárás előtt vagy után?
Cody Davis új szerződést kapott idén, így nagy eséllyel ő rosteren lesz, hacsak ki nem vágjuk pre jun. De akkor minek szerződtünk vele?
Phillips szerződése kifut, így Bledsoe a helyét veheti át. Ezért idén a tanulóéve jön, ahogy a Patsnél szokás.
Myles Bryant meg amellett, hogy olcsó, még nagyon jó is. Szóval ő alapnak tűnik, főleg hogy Gilmore meg JCJ jövője kérdéses, de még JoJo sem atombiztos a 2022-es évre.

Szóval valakit még áldozz be a tutiból 😊
topin
Phillipset szeretném ha még pár évig nálunk tolná, végre van egy fasza SS -nk.
ParadSEC
Jaja, sztem is maradhatna, én megkedveltem.
Solymi
Nem az a kerdes mi kedveljuk-e, hanem hogy milyen piaca lenne. Marpedig ha igy jatszik, akkor mi nem fizetjuk meg annyira.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
LB: Hightower, Uche, Jennings, Bentley (38)

Murphy18
McGrone IR? Keretzárás előtt vagy után?
Cody Davis új szerződést kapott idén, így nagy eséllyel ő rosteren lesz, hacsak ki nem vágjuk pre jun. De akkor minek szerződtünk vele?
Phillips szerződése kifut, így Bledsoe a helyét veheti át. Ezért idén a tanulóéve jön, ahogy a Patsnél szokás.
Myles Bryant meg amellett, hogy olcsó, még nagyon jó is. Szóval ő alapnak tűnik, főleg hogy Gilmore meg JCJ jövője kérdéses, de még JoJo sem atombiztos a 2022-es évre.

Szóval valakit még áldozz be a tutiból 😊
topin
Phillipset szeretném ha még pár évig nálunk tolná, végre van egy fasza SS -nk.
ParadSEC
Jaja, sztem is maradhatna, én megkedveltem.

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
LB: Hightower, Uche, Jennings, Bentley (38)

Murphy18
McGrone IR? Keretzárás előtt vagy után?
Cody Davis új szerződést kapott idén, így nagy eséllyel ő rosteren lesz, hacsak ki nem vágjuk pre jun. De akkor minek szerződtünk vele?
Phillips szerződése kifut, így Bledsoe a helyét veheti át. Ezért idén a tanulóéve jön, ahogy a Patsnél szokás.
Myles Bryant meg amellett, hogy olcsó, még nagyon jó is. Szóval ő alapnak tűnik, főleg hogy Gilmore meg JCJ jövője kérdéses, de még JoJo sem atombiztos a 2022-es évre.

Szóval valakit még áldozz be a tutiból 😊
topin
Phillipset szeretném ha még pár évig nálunk tolná, végre van egy fasza SS -nk.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azt a viccet olvastátok már, hogy Brady 2007 vagy 2012-től lett komplett játékos???




ZERO_L
Ez mit bizonyit? Azt nem látom benne, hogy hányszor engedtek neki áthívni a játékot. Hogy a hosszú és rövid passzok aránya milyen volt. Ebben a táblázatban az van benne, hogy nagyon pontosan csinálta meg a játékokat, amiket ráhívtak. Még szép! Ha nem így lett volna, hamar lehívják a pályáról.

Amúgy 2004-ben nagyon nagyot játszott az egész csapat. Akkor csinálták meg az első veretlenségi rekordot, amit később Manning és a Colts megdöntött, ha az emlékezetem nem csal. Szerintem az volt a második legerősebb Pats, akit valaha láttam játszani. Tegyük hozzá, a szabályok is változtak egy csöppet. Ha ma azt megpróbálná megengedni magának egy védelem, amit akkor, az ellenfél végigsételhatna a pályán. Pl. 2004-ben a DPI-t még fixen büntették a játékindítás helyétől.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Azt a viccet olvastátok már, hogy Brady 2007 vagy 2012-től lett komplett játékos???






"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
LB: Hightower, Uche, Jennings, Bentley (38)

Murphy18
McGrone IR? Keretzárás előtt vagy után?
Cody Davis új szerződést kapott idén, így nagy eséllyel ő rosteren lesz, hacsak ki nem vágjuk pre jun. De akkor minek szerződtünk vele?
Phillips szerződése kifut, így Bledsoe a helyét veheti át. Ezért idén a tanulóéve jön, ahogy a Patsnél szokás.
Myles Bryant meg amellett, hogy olcsó, még nagyon jó is. Szóval ő alapnak tűnik, főleg hogy Gilmore meg JCJ jövője kérdéses, de még JoJo sem atombiztos a 2022-es évre.

Szóval valakit még áldozz be a tutiból 😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFL roster 55 fős tavaly óta, még két embert feltehetsz rá. 😊

| A roster méretet az új CBA határozta meg, nem a covid, így mostantól minden évben 55 lesz. A PS pedig idén még 12, jövőre 14 fős lehet. |


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)