New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
az nyilvánvaló hogy a csapat jelenlegi helyzetében, úgy hogy lecsúszott a saját választásunkig ki kellett húzni Jonest
ettől még egyáltalán nem vagyok róla meggyőződve hogy be fog válni az NFLben, azért itt a másik 10 poszton nem a liga top 3 tehetsége játszik mellette, a védelem sem annyira kiemelkedő mint a Bamáé volt a NCAAben, őszintén remélem hogy beválik, de sajna hinni nem tudok benne
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem nincs akkora szakadék a két irányító játéka között, mint gondoljátok. Úgy értem, hogy valamikor azért Cam is el tudta dobni a labdát és jól boldogult a védelmekkel is. Ha a képességei már nem is az igaziak, de a fejében még ott lehet a játék. Amikor visszaigazoltuk, azt írtam, hogy szerintem ő a legjobb elérhető backup egy rookie mögé.

Ha Jones tanul egy kis "futkosást" Newtontól, az se akkora hibapont 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen nagy needek vannak a csapatban most? Vagy erről lesz valami a mai draft előtt?
opiumzorR
lesz egy letrade kb 10-15 helyet, aztán érkezik egy mindenki által 4-6. körbe vált DB (Divine Deablo pl) 😊
r.baggio
Nagyon ördögi lenne BB-től, de ha már Patriots, én adnék ide egy Joshuah Bledsoe vagy Brady Breeze picket is 😊

Mac Jonesra visszatérve. Talán nem is baj, hogy van ilyen vélemény is, legalább nem csak a feltétlen öröm van, ahhoz úgysem vagyunk hozzászokva a topikban még SB-győzelemnél sem 😀

Én hetekkel ezelőtt benne reménykedtem, az egyetlen pici problémám az volt, hogy visszaigazoltuk Cam Newtont, így két full ellentétes offense-t kéne betanulni. Emiatt kezdtem az elmúlt napokban megbarátkozni a Lance/Fields-húzással is, nyilván Lawrence-nek örült volna az ember, meg Wilsonnak is, de hát egyrészt full esélytelenek voltak, másrészt ugyanúgy bele lehet kötni mindenkinek a játékába.

Engem például egyáltalán nem zavar, hogy nem egy olyan játékos jött, akinek az első olvasás után a futás az első gondolata, én szeretem, ha az irányító passzokkal akar és tud nyerni, annyira legyen atletikus, hogy a nyomás elől fel tudjon lépni. Igen, remek OL mögött volt, emiatt kevesebb volt rajta a nyomás, de akkor is előnyére mondta mindenki, hogy jól kezeli ezzel együtt is a szorultabb helyzeteket, és itt is elit OL lesz, szóval ez megint nem érdekel.

Igen, remek és villámgyors elkapók segítették, de ide is jöhet még valaki jóféle, meg hoztunk azért most sebességet ebbe a sorba, tight endek remekek, futók is bőven leveszik róla az elején a terhet, a védelem is jó lesz.

Az elmúlt egy év (de mondjuk úgy a 3-4. fordulótól kezdve) után nem tudom, hogy nem lehet lelkesedni ezért a pickért, és még csak feladni sem kellett érte semmit, pedig top 10-be is simán mentem volna.

Amikor feljött a Bears, kicsit filóztam, mit szeretnék, de mondom vigyék inkább Fieldset, Jonest hátha behúzza az öreg, úgyhogy nekem ez az este tökéletesen alakult

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem örülök. 😢

Talán nem lesz óriási bust, de én a Sony Micheal pickkel tudnám párhuzamba állítani. Lesz hozzáadott értéke, de messze nem fogja megérni az értékét és ami fontosabb, nem fogja komolyabban előrevinni a csapatot.
ZERO_L
Miért nem örülsz, hogy lesz egy irányítónk, aki tud passzolni?
Wyatt
Ne haragudj, de aki “tud passzolni” olyat tudsz a harmadik körben is választani. Most komolyan, a tavalyi Cam teljesítményt túl kell reagálni és egy 1/15-el kell upgradelni?

Call me a hater, de tavaly Jones végigsétált egy parkban és most mindenki maga alá pisil ettől a teljesítménytől. Körülmények nagyon kedveztek neki és senki nem veszi ezt elèggé figyelembe, csak azt hogy jaj mennyi TD, milyen kevés INT, bajnoki gyűrű, wow.

Tavaly Tua-t szopták fel (szerintem) indokolatlanul, mekkora cant miss prospect, beszállt és jött a valóság, egy öreg kiszorította azonnal. Most meg eladjuk, hogy Jones még nála is jobb? Nem látom mire fel.

Amit korábban írtam, nincs x-faktor Jonesban vagy legalább is semmi jelét nem mutatta eddig. Nem atletikus, nincs erős karja (ő fogja majd maximalizálni Agholort? Cmon man), nem volt tesztelve, nem volt nehéz feladat elé állítva, nem volt rajta nyomás, úgy mint passzsiettetés vagy mint meccs szituáció, ahol lett volna egy egy do or die szituáció, amikor elő kell lépni és hibázási lehetőség minimalizálással.

Számomra kevés, hogy fejben, hozzáállásban(?) rendben van. Persze ez is fontos, hisz Fieldsnél meg ez volt az egyik legnagyobb redflag.

Túl sok a negatívum. Klasszik egy dimenziós game-manager, akiért nem adsz első kört, ennyi.
ZERO_L
A Pats egy Jonesnal sokkalta kevesbe atletikus faszival nyert egynehany meccset. Macben nincs kevesebb x-faktor, mint a fiatal Bradyben volt. Sot, tobb van.

En azt gondolom, ha BB es JMD emellett a csavo mellett dontott, akkor tudjak, mit kaphatnak tole, es velhetoen elegge felterkepeztek. Ok ugy latjak, megis nagy pluszt adhat a keretnek.

Egyebirant, szerintem peldaul eleg jo, hogy fel sem kellett mennie a Patsnek, tulajdonkeppen az olebe hullott egy kube. Es nem top10ben. 1/15-on pedig a meglatasom szerint amugy nem volt bent olyan, aki adhatott volna annyit a keretnek, mint Jones. Fields velhetoen nem veletlenul csuszott. Es o amugy sem volt rendszer fit New Englandbe.

En amondo vagyok, ebbe a pickbe nem lehet belekotni.
Stez
No shit, hogy egy 6. körös/utolsó napos QB prospectben nincs látható x-faktor...
Azért még várom az érveket miért lesz jobb Jones mint pl Garoppolo, mert ügye 49ersnél is mondták, hogy egyértelmű előrelépés. Master minddal majd mindent kiokoskodik? Jones lesz a mi Peyton Manningünk, csak ő majd PO-ban is tököket növeszt?

Komolyan kérdezem mi értelme van ezeknek a Brady-Jones összehasonlításoknak, hát hogyan lehet őket prospectként egy lapon említeni??? Miért ragadtok le állandóan a fehér, nem mobilis párhuzamoknál?

(((Nagyon halkan jegyzem meg, Brady egyetemi karrierje pl tele volt nehézségekkel, amikkel keményen meg kellett küzdenie és győztesen jött ki belőlük. Manapság alaposabb/fejlettebb scoutinggal felfedezhető lenne és találnánk bizonyítékot arra a belső “driving force”-ra, ami egész pályafutása alatt jellemző volt és azzá tette aki.)))
Jonesnak mi volt a kihívás egyetemi karrierjében, ami akár extra erőfeszítésre sarkalta volna egyáltalán láttuk volna, hogyan reagál mikor nem ideális a helyzet? Beállt egy overpowered teambe egy szakmailag nehezen értékelhető és többi szezonnal nemigen összevethető idényben és könnyedén nyert. Remek, top15.



Ügye majd ha felteszem a kérdés, hogy első/második kezdő évében mégis mutasson már fel egy PO game winning driveot (és akkor hol vagyunk még a SB-tól) vagy két egymás követő PO győzelmet, akkor nem az lesz erre a válasz, hogy “de hát nem fair Bradyhez hasonlítani”.... 🙃
ZERO_L
Hat nezd, ha neked fajo ez az osszehasonlitas, akkor merhetjuk Macet a Bencsics Markhoz is. 🙂

Nyilvan azert Brady az alap, mert o a Pats elozo kubeja, akivel a csapat elert valamit, es az megmutatta, hogy meg egy ilyen hegyomlas kubeval is nyerhet ez a csapat, mert nem az atletikussag a mervado. Mac sikereit nem fogom hasonlitgatni, akar lesznek, akar nem. De a jatekstilusat azt lehet, sot, azert nem is art. Innentol mar rajta mulik, hogy megoldja e JMD rendszeret. Az intelligenciaja es a stilusa megvan hozza.

Szimplan csak nem ertem, hogy lehet erre a pickre ennyire ferde szemmel nezni, amikor a Patsnel ordas needre jott valaki, BB vegre olyat huzott, ami nagyon kellett, mindezt ugy, hogy a Patsnek abszolut semmit sem kellett adnia pluszba, meg felmennie sem kellett Macert. Mert ha odaadott volna erte egy halom plusz erteket, akklr meg valahol ertenem is, hogy sokak faznak ettol a picktol. De nem.

Viszont kivancsi volnek, szerinted BB-nek kit kellett volna huznia Mac helyett a 15-on? Szerinted kivel johetett volna olyan sansz, hogy ekkorat dobhat a Patsen, mint amit Mac adhat? Te merre vitted volna el az epitkezest?

több mint 3 éve
opiumzorR New England Patriots 28
Milyen nagy needek vannak a csapatban most? Vagy erről lesz valami a mai draft előtt?
opiumzorR
Még mindíg a QB az egyetlen hiányposzt, f@szán draftoltunk...
vhsboxer
Várjuk ki a végét, talán bejön 😀
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Milyen nagy needek vannak a csapatban most? Vagy erről lesz valami a mai draft előtt?
opiumzorR
lesz egy letrade kb 10-15 helyet, aztán érkezik egy mindenki által 4-6. körbe vált DB (Divine Deablo pl) 😊
r.baggio
Aztán nyom egy DROY évet. Ugye így értetted? 😉
Kollega
akár, én Duggert is bírtam tavaly
Jones amúgy szerintem méretes bust lesz, de ahogy alakultak a dolgok, a Patriots ebben a helyzetben nem is tehetett mást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
vhsboxer 102
Milyen nagy needek vannak a csapatban most? Vagy erről lesz valami a mai draft előtt?
opiumzorR
Még mindíg a QB az egyetlen hiányposzt, f@szán draftoltunk...
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Milyen nagy needek vannak a csapatban most? Vagy erről lesz valami a mai draft előtt?
opiumzorR
lesz egy letrade kb 10-15 helyet, aztán érkezik egy mindenki által 4-6. körbe vált DB (Divine Deablo pl) 😊
r.baggio
Aztán nyom egy DROY évet. Ugye így értetted? 😉

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Milyen nagy needek vannak a csapatban most? Vagy erről lesz valami a mai draft előtt?
opiumzorR
lesz egy letrade kb 10-15 helyet, aztán érkezik egy mindenki által 4-6. körbe vált DB (Divine Deablo pl) 😊

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
opiumzorR New England Patriots 28
Milyen nagy needek vannak a csapatban most? Vagy erről lesz valami a mai draft előtt?
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
A Brady féle összehasonlítás pusztán amiatt merült fel többször, hogy hasonló a két a játékos stílusa. Fehér, pocket iránýító, nullához közeli mobilitással, punyi testalkattal. A12es mégis csak vitte valamire.
Én meg azt nem értem hogy jelenthetsz ki ex cathedra kijelentéseket Jones képességeiről, majdani karrierjéről úgy, hogy még egy percet nem láttuk játszani NFL mérkőzésen.
Fields pedig, ha hinni lehet az elmúlt napok híreinek már a Ninersnél sem volt opció.
Megértettük, hogy Neked nem szimpi, de lépjünk már túl ezen. Szidhatod majd eleget, ha nem válik be.
Mondjuk írhatnál inkább arról, ha van kedved, hogy szerinted milyen lett volna az ideális forgatókönyv így az első napon.
Én azt gondolom, hogy ez itt kábé egy kihagyhatatlan lehetőség volt. Kiment az összes bluechip playa, nekünk irányító kell, ő pedig minden elemzőnél - ezek szerint a mieinknél is - legit első körös prospect volt. Ha nem válik be, buktunk legfeljebb egy 1/15 picket, de nem 2-3 első köröset, mint mások. Márpedig kicsi az esély arra, hogy mindegyik idei első körös QB be fog válni. Ha Gerappa szintet tud hozni, lesz 4-5 évig egy game manager irányítónk mondjuk harmad annyiért, mint amennyiért Garoppolo most játszik.
Minden esetre énnszarok JMD fejére és karrierjére, de nem fogok annak szurkolni, hogy bust legyen.
Boston
Ennyi! Ebben tökéletesen összefoglaltál mindent,minden más Jones jövőjét illetően csak találgatás.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nyilván nem tudjuk, hogy beszélt-e az Öreg Sabannel Jonesról. Biztosan vannak olyan tulajdonságok, amit az Alabamában nem tudott a srác kibontani, de attól még meglehetnek benne.

Annak idején Brady mellett az az egy dolog szólt, hogy nagyon nagy küzdő. Ez volt az egyetlen indok, ami miatt valaki egyáltalán draftolta. Totál biztos, hogy semmilyen X-Y-Z faktort nem látott benne senki, különben nem a 6. körben húzzák ki.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A Brady féle összehasonlítás pusztán amiatt merült fel többször, hogy hasonló a két a játékos stílusa. Fehér, pocket iránýító, nullához közeli mobilitással, punyi testalkattal. A12es mégis csak vitte valamire.
Én meg azt nem értem hogy jelenthetsz ki ex cathedra kijelentéseket Jones képességeiről, majdani karrierjéről úgy, hogy még egy percet nem láttuk játszani NFL mérkőzésen.
Fields pedig, ha hinni lehet az elmúlt napok híreinek már a Ninersnél sem volt opció.
Megértettük, hogy Neked nem szimpi, de lépjünk már túl ezen. Szidhatod majd eleget, ha nem válik be.
Mondjuk írhatnál inkább arról, ha van kedved, hogy szerinted milyen lett volna az ideális forgatókönyv így az első napon.
Én azt gondolom, hogy ez itt kábé egy kihagyhatatlan lehetőség volt. Kiment az összes bluechip playa, nekünk irányító kell, ő pedig minden elemzőnél - ezek szerint a mieinknél is - legit első körös prospect volt. Ha nem válik be, buktunk legfeljebb egy 1/15 picket, de nem 2-3 első köröset, mint mások. Márpedig kicsi az esély arra, hogy mindegyik idei első körös QB be fog válni. Ha Gerappa szintet tud hozni, lesz 4-5 évig egy game manager irányítónk mondjuk harmad annyiért, mint amennyiért Garoppolo most játszik.
Minden esetre énnszarok JMD fejére és karrierjére, de nem fogok annak szurkolni, hogy bust legyen.

Do your job
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Mac a lehetö legjobb helyen hoztuk el. Nagyon fostam egy feltrade miatt. Top 20 kaliber Mac mert nem rakott le eleget az asztalra de vann benne potenciál bőven. Bill bá szerintem tesztelte eleget JMcD-el. Nem hiszem hogy a hype miatt választotta az öreg.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Nem örülök. 😢

Talán nem lesz óriási bust, de én a Sony Micheal pickkel tudnám párhuzamba állítani. Lesz hozzáadott értéke, de messze nem fogja megérni az értékét és ami fontosabb, nem fogja komolyabban előrevinni a csapatot.
ZERO_L
Miért nem örülsz, hogy lesz egy irányítónk, aki tud passzolni?
Wyatt
Ne haragudj, de aki “tud passzolni” olyat tudsz a harmadik körben is választani. Most komolyan, a tavalyi Cam teljesítményt túl kell reagálni és egy 1/15-el kell upgradelni?

Call me a hater, de tavaly Jones végigsétált egy parkban és most mindenki maga alá pisil ettől a teljesítménytől. Körülmények nagyon kedveztek neki és senki nem veszi ezt elèggé figyelembe, csak azt hogy jaj mennyi TD, milyen kevés INT, bajnoki gyűrű, wow.

Tavaly Tua-t szopták fel (szerintem) indokolatlanul, mekkora cant miss prospect, beszállt és jött a valóság, egy öreg kiszorította azonnal. Most meg eladjuk, hogy Jones még nála is jobb? Nem látom mire fel.

Amit korábban írtam, nincs x-faktor Jonesban vagy legalább is semmi jelét nem mutatta eddig. Nem atletikus, nincs erős karja (ő fogja majd maximalizálni Agholort? Cmon man), nem volt tesztelve, nem volt nehéz feladat elé állítva, nem volt rajta nyomás, úgy mint passzsiettetés vagy mint meccs szituáció, ahol lett volna egy egy do or die szituáció, amikor elő kell lépni és hibázási lehetőség minimalizálással.

Számomra kevés, hogy fejben, hozzáállásban(?) rendben van. Persze ez is fontos, hisz Fieldsnél meg ez volt az egyik legnagyobb redflag.

Túl sok a negatívum. Klasszik egy dimenziós game-manager, akiért nem adsz első kört, ennyi.
ZERO_L
A Pats egy Jonesnal sokkalta kevesbe atletikus faszival nyert egynehany meccset. Macben nincs kevesebb x-faktor, mint a fiatal Bradyben volt. Sot, tobb van.

En azt gondolom, ha BB es JMD emellett a csavo mellett dontott, akkor tudjak, mit kaphatnak tole, es velhetoen elegge felterkepeztek. Ok ugy latjak, megis nagy pluszt adhat a keretnek.

Egyebirant, szerintem peldaul eleg jo, hogy fel sem kellett mennie a Patsnek, tulajdonkeppen az olebe hullott egy kube. Es nem top10ben. 1/15-on pedig a meglatasom szerint amugy nem volt bent olyan, aki adhatott volna annyit a keretnek, mint Jones. Fields velhetoen nem veletlenul csuszott. Es o amugy sem volt rendszer fit New Englandbe.

En amondo vagyok, ebbe a pickbe nem lehet belekotni.
Stez
No shit, hogy egy 6. körös/utolsó napos QB prospectben nincs látható x-faktor...
Azért még várom az érveket miért lesz jobb Jones mint pl Garoppolo, mert ügye 49ersnél is mondták, hogy egyértelmű előrelépés. Master minddal majd mindent kiokoskodik? Jones lesz a mi Peyton Manningünk, csak ő majd PO-ban is tököket növeszt?

Komolyan kérdezem mi értelme van ezeknek a Brady-Jones összehasonlításoknak, hát hogyan lehet őket prospectként egy lapon említeni??? Miért ragadtok le állandóan a fehér, nem mobilis párhuzamoknál?

(((Nagyon halkan jegyzem meg, Brady egyetemi karrierje pl tele volt nehézségekkel, amikkel keményen meg kellett küzdenie és győztesen jött ki belőlük. Manapság alaposabb/fejlettebb scoutinggal felfedezhető lenne és találnánk bizonyítékot arra a belső “driving force”-ra, ami egész pályafutása alatt jellemző volt és azzá tette aki.)))
Jonesnak mi volt a kihívás egyetemi karrierjében, ami akár extra erőfeszítésre sarkalta volna egyáltalán láttuk volna, hogyan reagál mikor nem ideális a helyzet? Beállt egy overpowered teambe egy szakmailag nehezen értékelhető és többi szezonnal nemigen összevethető idényben és könnyedén nyert. Remek, top15.



Ügye majd ha felteszem a kérdés, hogy első/második kezdő évében mégis mutasson már fel egy PO game winning driveot (és akkor hol vagyunk még a SB-tól) vagy két egymás követő PO győzelmet, akkor nem az lesz erre a válasz, hogy “de hát nem fair Bradyhez hasonlítani”.... 🙃



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem örülök. 😢

Talán nem lesz óriási bust, de én a Sony Micheal pickkel tudnám párhuzamba állítani. Lesz hozzáadott értéke, de messze nem fogja megérni az értékét és ami fontosabb, nem fogja komolyabban előrevinni a csapatot.
ZERO_L
Miért nem örülsz, hogy lesz egy irányítónk, aki tud passzolni?
Wyatt
Ne haragudj, de aki “tud passzolni” olyat tudsz a harmadik körben is választani. Most komolyan, a tavalyi Cam teljesítményt túl kell reagálni és egy 1/15-el kell upgradelni?

Call me a hater, de tavaly Jones végigsétált egy parkban és most mindenki maga alá pisil ettől a teljesítménytől. Körülmények nagyon kedveztek neki és senki nem veszi ezt elèggé figyelembe, csak azt hogy jaj mennyi TD, milyen kevés INT, bajnoki gyűrű, wow.

Tavaly Tua-t szopták fel (szerintem) indokolatlanul, mekkora cant miss prospect, beszállt és jött a valóság, egy öreg kiszorította azonnal. Most meg eladjuk, hogy Jones még nála is jobb? Nem látom mire fel.

Amit korábban írtam, nincs x-faktor Jonesban vagy legalább is semmi jelét nem mutatta eddig. Nem atletikus, nincs erős karja (ő fogja majd maximalizálni Agholort? Cmon man), nem volt tesztelve, nem volt nehéz feladat elé állítva, nem volt rajta nyomás, úgy mint passzsiettetés vagy mint meccs szituáció, ahol lett volna egy egy do or die szituáció, amikor elő kell lépni és hibázási lehetőség minimalizálással.

Számomra kevés, hogy fejben, hozzáállásban(?) rendben van. Persze ez is fontos, hisz Fieldsnél meg ez volt az egyik legnagyobb redflag.

Túl sok a negatívum. Klasszik egy dimenziós game-manager, akiért nem adsz első kört, ennyi.
ZERO_L
A Pats egy Jonesnal sokkalta kevesbe atletikus faszival nyert egynehany meccset. Macben nincs kevesebb x-faktor, mint a fiatal Bradyben volt. Sot, tobb van.

En azt gondolom, ha BB es JMD emellett a csavo mellett dontott, akkor tudjak, mit kaphatnak tole, es velhetoen elegge felterkepeztek. Ok ugy latjak, megis nagy pluszt adhat a keretnek.

Egyebirant, szerintem peldaul eleg jo, hogy fel sem kellett mennie a Patsnek, tulajdonkeppen az olebe hullott egy kube. Es nem top10ben. 1/15-on pedig a meglatasom szerint amugy nem volt bent olyan, aki adhatott volna annyit a keretnek, mint Jones. Fields velhetoen nem veletlenul csuszott. Es o amugy sem volt rendszer fit New Englandbe.

En amondo vagyok, ebbe a pickbe nem lehet belekotni.

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Nálam ez a perfect scenario. Nem feltétlenül Jones miatt, bár én örülök neki.

Egyrészt a free agency után végre itt sem okoskodta túl a dolgokat az FO. Összeraktak egy vállalható keretet, amihez nyilvánvalóan csak egy potens irányító hiányzott. Lehetett volna impact playert húzni. Lehetett volna egy jó falembert. De nekünk egy QB kellett és azt húztuk.

Másrészt meg semmit nem kellett pluszba feladnunk érte, ami még jobbá teszi ezt a picket.

Harmadrészt pedig, látva, hogy mennyire felértékelödött a QB-k értéke a drafton és remélve, hogy a tavalyinál jobbak leszünk, akár Cammel is, semmi garancia nincs rá, hogy ennél jobb lehetőségünk lesz irányítót választani a jövőben.

Azt, hogy beválik-e majd meglátjuk, de én örülök.
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 597 — Patriot
Aminek nagyon nem örülnék az az első körös QB pick, főleg felcseréért. Azt valahogy meg tudnám emészteni, hogy ha valamilyen csoda folytán Fields nem menne ki az első három húzásánál, akkor érte bankot robbantunk, ha interjúkon tényleg meggyőzte a vezetőséget. Benne látom azt, hogy rövid időn belül (1,5 év) legit kezdő NFL QB-t faragunk. Bármelyik másik QB-ra lőjük el az első körös pickünket az számomra megmagyarázhatatlan, még a rózsaszínes „In Bill we trust” napszemcsimben sem látnék benne értelmet.
ZERO_L
Ha Fields nem menne ki a top3-ban, akkor szerintem vagy öt csapat indulna meg azonnal a Falcons vagy az utána következő 1-2 pickért. Legkésőbb 8-ig ki fog menni, az tuti (vagy a Denver megy fel, vagy eléjük bejön valaki). Mac Jones ill. Lance maradhat opciónak. FIelds csak jól kiköltekezve.

Szerintem egyébként Mac Jones-t ide találták ki. Tudom, mindenki mond minden félét, de a srác annyira passzolna a korábbi, Brady féle támadó rendszerbe, hogy az már fáj. 😊 Nyilván ő is egy prospect, van benne rizikó, de azért jóval jobb ő annál, hogy csak simán pontosan dob. Gyors a release-e, jól dobja a pálya közepét, nagyon gyors a lába a pocketben, nem zavarja a szűk pocket (kevés hely kell neki a dobáshoz), stb. Éppen ezek az adottságok a legfontosabbak ahhoz, amit Bradyvel csinált a csapat korábban. "Csak" az a kérdés, hogy a srácnak milyen a feje (mennyire dolgos, mennyire képes megtanulni védelmet olvasni, mennyire nyomástűrő, stb.). Ezek meg minden játékosnál kérdések, amíg be nem illeszkedik (vagy nem).

Lance tényleg egy Cam Newton utód lehetne. Kevésbé tehetséges, de ugyanolyan drabál, szinte erőfutóként is megállja a helyét. Nekem sem tetszik, de ha netán ő jönne, abban is lenne ráció azért. Akkor ez a Newton féle Pats offense lesz a következő évekre. Az is tud működni, ha az irányítót jól sikerül nevelgetni. (De én a Mac Jones picktől sokkal jobban tartok. 😊 Valahogy azt érzem, hogy itt fog kikötni. Ilyen mázlija is csak az öregnek lehet, hogy amellett, hogy egy ***a jó edző, bemákol egy Brady-t 20 évre, aztán 1 évig szar a csapat, és máris rögtön jön a drafton 5-6 olyan irányító, akikből reálisan franchise irányítót lehet faragni. És abból is pont az csúszhat az ölébe, akit stílusban, képességekben éppen ide találtak ki. 😊)
peterk2005
You nailed it!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Jones javára kell írni, hogy szivarokban jó az ízlése.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Annyiban jó a pick, hogy ha ebből a srácból Darnold szintű bustot csinál JMD, akkor véglegesen le lehet venni róla a kezünket és el kell küldeni, mást hozni helyette.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Nem örülök. 😢

Talán nem lesz óriási bust, de én a Sony Micheal pickkel tudnám párhuzamba állítani. Lesz hozzáadott értéke, de messze nem fogja megérni az értékét és ami fontosabb, nem fogja komolyabban előrevinni a csapatot.
ZERO_L
Miért nem örülsz, hogy lesz egy irányítónk, aki tud passzolni?
Wyatt
Ne haragudj, de aki “tud passzolni” olyat tudsz a harmadik körben is választani. Most komolyan, a tavalyi Cam teljesítményt túl kell reagálni és egy 1/15-el kell upgradelni?

Call me a hater, de tavaly Jones végigsétált egy parkban és most mindenki maga alá pisil ettől a teljesítménytől. Körülmények nagyon kedveztek neki és senki nem veszi ezt elèggé figyelembe, csak azt hogy jaj mennyi TD, milyen kevés INT, bajnoki gyűrű, wow.

Tavaly Tua-t szopták fel (szerintem) indokolatlanul, mekkora cant miss prospect, beszállt és jött a valóság, egy öreg kiszorította azonnal. Most meg eladjuk, hogy Jones még nála is jobb? Nem látom mire fel.

Amit korábban írtam, nincs x-faktor Jonesban vagy legalább is semmi jelét nem mutatta eddig. Nem atletikus, nincs erős karja (ő fogja majd maximalizálni Agholort? Cmon man), nem volt tesztelve, nem volt nehéz feladat elé állítva, nem volt rajta nyomás, úgy mint passzsiettetés vagy mint meccs szituáció, ahol lett volna egy egy do or die szituáció, amikor elő kell lépni és hibázási lehetőség minimalizálással.

Számomra kevés, hogy fejben, hozzáállásban(?) rendben van. Persze ez is fontos, hisz Fieldsnél meg ez volt az egyik legnagyobb redflag.

Túl sok a negatívum. Klasszik egy dimenziós game-manager, akiért nem adsz első kört, ennyi.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Jones nagyon rendszer fitt lesz nálunk!
Tipikusan az a csapat vagyunk, leszünk akik teljesen ki tudjuk maxolni a képességeit, amelyekkel újra potens OFF lesz a pályán 🙂
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem örülök. 😢

Talán nem lesz óriási bust, de én a Sony Micheal pickkel tudnám párhuzamba állítani. Lesz hozzáadott értéke, de messze nem fogja megérni az értékét és ami fontosabb, nem fogja komolyabban előrevinni a csapatot.
ZERO_L
Miért nem örülsz, hogy lesz egy irányítónk, aki tud passzolni?

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Nem örülök. 😢

Talán nem lesz óriási bust, de én a Sony Micheal pickkel tudnám párhuzamba állítani. Lesz hozzáadott értéke, de messze nem fogja megérni az értékét és ami fontosabb, nem fogja komolyabban előrevinni a csapatot.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Yeeeeeeesssss!!!! 💪💪💪💪