New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Nálam ez a perfect scenario. Nem feltétlenül Jones miatt, bár én örülök neki.

Egyrészt a free agency után végre itt sem okoskodta túl a dolgokat az FO. Összeraktak egy vállalható keretet, amihez nyilvánvalóan csak egy potens irányító hiányzott. Lehetett volna impact playert húzni. Lehetett volna egy jó falembert. De nekünk egy QB kellett és azt húztuk.

Másrészt meg semmit nem kellett pluszba feladnunk érte, ami még jobbá teszi ezt a picket.

Harmadrészt pedig, látva, hogy mennyire felértékelödött a QB-k értéke a drafton és remélve, hogy a tavalyinál jobbak leszünk, akár Cammel is, semmi garancia nincs rá, hogy ennél jobb lehetőségünk lesz irányítót választani a jövőben.

Azt, hogy beválik-e majd meglátjuk, de én örülök.
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Aminek nagyon nem örülnék az az első körös QB pick, főleg felcseréért. Azt valahogy meg tudnám emészteni, hogy ha valamilyen csoda folytán Fields nem menne ki az első három húzásánál, akkor érte bankot robbantunk, ha interjúkon tényleg meggyőzte a vezetőséget. Benne látom azt, hogy rövid időn belül (1,5 év) legit kezdő NFL QB-t faragunk. Bármelyik másik QB-ra lőjük el az első körös pickünket az számomra megmagyarázhatatlan, még a rózsaszínes „In Bill we trust” napszemcsimben sem látnék benne értelmet.
ZERO_L
Ha Fields nem menne ki a top3-ban, akkor szerintem vagy öt csapat indulna meg azonnal a Falcons vagy az utána következő 1-2 pickért. Legkésőbb 8-ig ki fog menni, az tuti (vagy a Denver megy fel, vagy eléjük bejön valaki). Mac Jones ill. Lance maradhat opciónak. FIelds csak jól kiköltekezve.

Szerintem egyébként Mac Jones-t ide találták ki. Tudom, mindenki mond minden félét, de a srác annyira passzolna a korábbi, Brady féle támadó rendszerbe, hogy az már fáj. 😊 Nyilván ő is egy prospect, van benne rizikó, de azért jóval jobb ő annál, hogy csak simán pontosan dob. Gyors a release-e, jól dobja a pálya közepét, nagyon gyors a lába a pocketben, nem zavarja a szűk pocket (kevés hely kell neki a dobáshoz), stb. Éppen ezek az adottságok a legfontosabbak ahhoz, amit Bradyvel csinált a csapat korábban. "Csak" az a kérdés, hogy a srácnak milyen a feje (mennyire dolgos, mennyire képes megtanulni védelmet olvasni, mennyire nyomástűrő, stb.). Ezek meg minden játékosnál kérdések, amíg be nem illeszkedik (vagy nem).

Lance tényleg egy Cam Newton utód lehetne. Kevésbé tehetséges, de ugyanolyan drabál, szinte erőfutóként is megállja a helyét. Nekem sem tetszik, de ha netán ő jönne, abban is lenne ráció azért. Akkor ez a Newton féle Pats offense lesz a következő évekre. Az is tud működni, ha az irányítót jól sikerül nevelgetni. (De én a Mac Jones picktől sokkal jobban tartok. 😊 Valahogy azt érzem, hogy itt fog kikötni. Ilyen mázlija is csak az öregnek lehet, hogy amellett, hogy egy ***a jó edző, bemákol egy Brady-t 20 évre, aztán 1 évig szar a csapat, és máris rögtön jön a drafton 5-6 olyan irányító, akikből reálisan franchise irányítót lehet faragni. És abból is pont az csúszhat az ölébe, akit stílusban, képességekben éppen ide találtak ki. 😊)
peterk2005
You nailed it!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Jones javára kell írni, hogy szivarokban jó az ízlése.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Annyiban jó a pick, hogy ha ebből a srácból Darnold szintű bustot csinál JMD, akkor véglegesen le lehet venni róla a kezünket és el kell küldeni, mást hozni helyette.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nem örülök. 😢

Talán nem lesz óriási bust, de én a Sony Micheal pickkel tudnám párhuzamba állítani. Lesz hozzáadott értéke, de messze nem fogja megérni az értékét és ami fontosabb, nem fogja komolyabban előrevinni a csapatot.
ZERO_L
Miért nem örülsz, hogy lesz egy irányítónk, aki tud passzolni?
Wyatt
Ne haragudj, de aki “tud passzolni” olyat tudsz a harmadik körben is választani. Most komolyan, a tavalyi Cam teljesítményt túl kell reagálni és egy 1/15-el kell upgradelni?

Call me a hater, de tavaly Jones végigsétált egy parkban és most mindenki maga alá pisil ettől a teljesítménytől. Körülmények nagyon kedveztek neki és senki nem veszi ezt elèggé figyelembe, csak azt hogy jaj mennyi TD, milyen kevés INT, bajnoki gyűrű, wow.

Tavaly Tua-t szopták fel (szerintem) indokolatlanul, mekkora cant miss prospect, beszállt és jött a valóság, egy öreg kiszorította azonnal. Most meg eladjuk, hogy Jones még nála is jobb? Nem látom mire fel.

Amit korábban írtam, nincs x-faktor Jonesban vagy legalább is semmi jelét nem mutatta eddig. Nem atletikus, nincs erős karja (ő fogja majd maximalizálni Agholort? Cmon man), nem volt tesztelve, nem volt nehéz feladat elé állítva, nem volt rajta nyomás, úgy mint passzsiettetés vagy mint meccs szituáció, ahol lett volna egy egy do or die szituáció, amikor elő kell lépni és hibázási lehetőség minimalizálással.

Számomra kevés, hogy fejben, hozzáállásban(?) rendben van. Persze ez is fontos, hisz Fieldsnél meg ez volt az egyik legnagyobb redflag.

Túl sok a negatívum. Klasszik egy dimenziós game-manager, akiért nem adsz első kört, ennyi.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Jones nagyon rendszer fitt lesz nálunk!
Tipikusan az a csapat vagyunk, leszünk akik teljesen ki tudjuk maxolni a képességeit, amelyekkel újra potens OFF lesz a pályán 🙂
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem örülök. 😢

Talán nem lesz óriási bust, de én a Sony Micheal pickkel tudnám párhuzamba állítani. Lesz hozzáadott értéke, de messze nem fogja megérni az értékét és ami fontosabb, nem fogja komolyabban előrevinni a csapatot.
ZERO_L
Miért nem örülsz, hogy lesz egy irányítónk, aki tud passzolni?

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nem örülök. 😢

Talán nem lesz óriási bust, de én a Sony Micheal pickkel tudnám párhuzamba állítani. Lesz hozzáadott értéke, de messze nem fogja megérni az értékét és ami fontosabb, nem fogja komolyabban előrevinni a csapatot.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Yeeeeeeesssss!!!! 💪💪💪💪
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hová jutott a világ? Egy Jaguars fanon múlik a Patriots sorsa.😊 😊 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ott van bazdmeg!!!!

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Remélem lecserélünk.
Furcsa lenne ha komolyan ölbe tett kézzel vártunk volna, hogy egy irányító lecsússzon hozzánk.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Egyszer mintha kérdezték volna az Öreget arról, hogy miért nem megy az első körben felfele. Már nem emlékszem pontosan, de azt hiszem valami olyanra lyukadt ki, hogy kevés olyan játékos van, aki valóban megéri az első körös fizetést. Szerintem, inkább fogja megkeresni a neki tetsző QB jelöltet kicsit hátrébb, minthogy felmenjen az első körben és kifizesse az első körös pénzt egy még nem bevethető játékosra.

Az nem kontrollálható, hogy beválik-e a játékos. Igazából a legjobb tudásod szerint húzol, többet nem tehetsz. De egy top 10-es fizuért a padon ülni, az szerintem pazarlás az ő szemében.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
BB áll a draft kondér felett és már kavarja mi meg csak majd lesünk mint Rozi a moziban amikor választunk 🦧🦧🦧🦧

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Van két FA-ről jött TE évi 12,5 millióért, meg két tavalyi 3. körös. Nyilván Pitts 1/15-re marha jó lenne, de egyrészt nem lesz bent már 1/5-ön sem, másrészt azért talán lehet ennél nagyobb szükséget is találni a csapatban. De ha 1/15-ön bent lesz Pitts, jöhet, persze.
Wyatt
Egyértelmű, hogy jön...QB-ból váltott TE-be...trükkös játék hegyek!
Plusz tud kúbéul gondolkodni, az sem hátrány 😀

Én amúgy berántanám, függetlenül attól, hogy hány TE van a keretben.
Max kimegy elkapónak valamelyik, na bumm.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van két FA-ről jött TE évi 12,5 millióért, meg két tavalyi 3. körös. Nyilván Pitts 1/15-re marha jó lenne, de egyrészt nem lesz bent már 1/5-ön sem, másrészt azért talán lehet ennél nagyobb szükséget is találni a csapatban. De ha 1/15-ön bent lesz Pitts, jöhet, persze.

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sorry srácok, de az élet itt is közbeszólt, nem leszek meg sajna időben, azt meg nem tudom ígérni, hogy holnap a többi kör elé még lesz energiám összedobni valamit, úgyhogy csak idehányok pár gondolatot.

Pickjeink
1/15
2/46
3/96
4/120
4/122
4/139
5/177
6/188
6/197
7/242

Ez sok, felesleges, felcsere+jövőre csere is jöhet

1. körben

Mindenképpen QB-t hoznék, akár felcserével is. Lawrence és Wilson nyilván külön kategória, utánuk nálam Mac Jones jöhetne, de Fieldscel és Lance-szel is megbarátkoztam már. Más viszont ne jöjjön itt.

Ha mégsem irányító jön, hanem mondjuk Waddle, akkor a 2. körben Mills, a 3. körben Trask lenne nem sírós opció.

RB, TE sehol sem kell

WR: ha nem az jön az 1. körben, akkor 2. körben valamelyik csúszó törpe (szerintem idáig kimegy Chase, Waddle, Smith, Bateman és Marshall fixre, de a két Moore egyike vagy Toney bennmaradhat), ha nem jön, csak később, én Jaelon Dardent vagy Simi Fehokót azért el tudnám nézni, nagyon hátul Dax Milne is kaphatna egy esélyt

OL: akkor sem sírok, ha senki nem jön, de annyi kezdő szintű OT van, hogy igazából a 4. körben is lehet még jókat találni

DL: ide elég sok ember jött, annyira nem is jó a sztori, de a fal belsejében elnézném a középső körökben Milton Williamset vagy Bobby Brownt, szélen max lecsere után érdekelnének néhányan, de kiadtunk egy valag pénzt, az sem vág földhöz, ha nem jön korán ide ember

LB: visszajöttek a nagy öregek, úgyhogy jó lesz ez, de itt elég sok jó opció van, a 3. körben jöhetne mondjuk a Jabril Cox, Baron Browning, Chazz Surratt, Dylan Moses négyesből valaki

DB: megvagyunk, sok értelmes safety nincs is idén, úgyhogy ide tuti jön valami agyfasz a 2. napon. Corner lehet érdekes 1. körben, de ezzel a sorral szerintem nem szükséges azért.

Sorrybavagyok, jövőre jobb leszek (remélem)
Wyatt
TE sehol nem kell... Ha Pitts bennt lenne 1/15 úgy berántanám mint a huzat...

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
A probléma, hogy nem látom ezt a plafont olyan hatalmasnak, ami megérne egy első kört. Igazából nem is értem egyesek, hogyan tudnak a srácba top15-ös tehetséget belelátni, mikor 'bamánál ki volt nyalva a segge (as usual) és a coviddal sújtott időszaknak köszönhetően még nagyobbra nőt az olló, nem véletlenül vertek hülyére mindenkit aki csak szembejött.ZERO_L
Hát ez ilyen. Draft előtt vagyunk, mindenki mást lát bele az irányítókba. Úgyis majd draft után dől el, hogy kiből mi lesz, ez csak előzetes agyalás. Nekem nagyon tetszik a srác, klasszissal jobb prospectnek tartom, mint pl. Tua-t, pedig utóbbiból is lehet szerintem franchise irányítót faragni, csak folyamatosság és fokozatosság kell hozzá. Majd kiderül.

(Fieldsnek kétségtelenül magasabb a plafonja, szerintem is. De ezek elméleti plafonok, mert a plafont is a jelenleg látottakból vízionáljuk. A legtöbb játékosról ki szokott derülni, hogy közel sincs ott az a plafon, ahova gondoltuk, mert mittudomén kiderül, hogy nem érzi az NFL zsebet. Ami bizonyos szempontból megtanulhatatlan. És kész, máris nagyot zuhant az a plafon, ami draft előtt még úgy látszott, hogy ott van. Szóval lutri. De jobb lutrizni egy tehetségesnek tűnővel, mint egy kevésbé tehetségesnek tűnővel, ez nem vitás.)
peterk2005
Persze az egész draft egy lutri, de én elég viccesnek tartom, hogy a rizikóban mindenki csak a pozitívumot látja vagy csak azt veszi figyelembe...

Egy dolog viszont nem lutri: Nem fog az első 5 QB mindegyike beválni, még akkor sem ha mindegyik kimegy az első körben, mert ügye erre is láttunk már példát.

Ezt valahogy rendszeresen, nagyon sokan elfelejtik és indokolatlanul felszopnak irányítókat, leginkább a pozitívumaikra koncentrálva, túlértékelve a potenciált csak azért mert kiemelkedően fontos pozícióban játszanak (és itt most nem az nflnetworkos talking head-ekről beszélek). Nagyon kevés "szakértőtől" hallottam, hogy valóban kihangsúlyozták volna a negatívumait a top2-5 QB valamelyikének. Valahogy mindig meg tudják magyarázni, Lance, Jones, Fields, Wilson miért tökéletes választás az adott csapatoknak (akár ugyan annak), ha az ember nem nézett volna után a pospecteknek azt hinné itt 5 darab Lawrence szerű cant miss játékos közül lehet választani, aztán közben baromira nem ez a helyzet.


Szóval szerintem pont a fontosságuk miatt, az irányító prospectnél a legindokoltabb patikamérlegen számolni mik a hiányosságaik, értékeik, potenciáljuk. És ha nem jön ki a matek, akkor le kell mondani róla és nem egy délibábot kergetni.

Ami most megy, hogy senki nem lepődne meg(sőt már már realitás?) ha mind az 5 első körös QB top10(8?)-ban kimenne, az számomra már nem is overreaction a fr. QB hiányra, hanem over the top reaction, és nagyon remélem mi ebben cirkuszban nem veszünk majd részt.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sorry srácok, de az élet itt is közbeszólt, nem leszek meg sajna időben, azt meg nem tudom ígérni, hogy holnap a többi kör elé még lesz energiám összedobni valamit, úgyhogy csak idehányok pár gondolatot.

Pickjeink
1/15
2/46
3/96
4/120
4/122
4/139
5/177
6/188
6/197
7/242

Ez sok, felesleges, felcsere+jövőre csere is jöhet

1. körben

Mindenképpen QB-t hoznék, akár felcserével is. Lawrence és Wilson nyilván külön kategória, utánuk nálam Mac Jones jöhetne, de Fieldscel és Lance-szel is megbarátkoztam már. Más viszont ne jöjjön itt.

Ha mégsem irányító jön, hanem mondjuk Waddle, akkor a 2. körben Mills, a 3. körben Trask lenne nem sírós opció.

RB, TE sehol sem kell

WR: ha nem az jön az 1. körben, akkor 2. körben valamelyik csúszó törpe (szerintem idáig kimegy Chase, Waddle, Smith, Bateman és Marshall fixre, de a két Moore egyike vagy Toney bennmaradhat), ha nem jön, csak később, én Jaelon Dardent vagy Simi Fehokót azért el tudnám nézni, nagyon hátul Dax Milne is kaphatna egy esélyt

OL: akkor sem sírok, ha senki nem jön, de annyi kezdő szintű OT van, hogy igazából a 4. körben is lehet még jókat találni

DL: ide elég sok ember jött, annyira nem is jó a sztori, de a fal belsejében elnézném a középső körökben Milton Williamset vagy Bobby Brownt, szélen max lecsere után érdekelnének néhányan, de kiadtunk egy valag pénzt, az sem vág földhöz, ha nem jön korán ide ember

LB: visszajöttek a nagy öregek, úgyhogy jó lesz ez, de itt elég sok jó opció van, a 3. körben jöhetne mondjuk a Jabril Cox, Baron Browning, Chazz Surratt, Dylan Moses négyesből valaki

DB: megvagyunk, sok értelmes safety nincs is idén, úgyhogy ide tuti jön valami agyfasz a 2. napon. Corner lehet érdekes 1. körben, de ezzel a sorral szerintem nem szükséges azért.

Sorrybavagyok, jövőre jobb leszek (remélem)

több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
Ember tervez, de a sors néha máshogy gondolja..sajnos rajtunk kívülálló okok miatt a mára meghirdetett live predraft adás elmarad.

Nincs technikai probléma és mindenki rengeteg időt, energiát belerakott, hogy ez megjelenésben és tartalomban is összeálljon, de sajnos olyan esemény jött közbe, ami miatt nem tudom megoldani a megjelenést.

A vasárnapi live adás és draftkövetés még összejöhet, de most már nem merek ígérni semmit.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Beharangozó rövid videó:

 www.youtube.com/watch?v=zwqkAJ0pUiY

Csütörtökön 18.30-kor kezdődik a blog történetének első Live adása. Egy draft felvezető műsor formájában.

Igyekszünk mindent összeszedni amit a draft kapcsán tudni érdemes.

Több vendéget is próbálok elérni, és többek között egy külföldön tevékenykedő Head Coach is érkezik majd az adásba. Mivel interaktív kivitelezésben gondolkozunk, a Pats.hu segítségével a weboldal frissen beüzemelt chatjét is tudjuk használni a hozzászólások követéséhez. Így nem csak a blog csoport tagjait érjük majd el, köszönjük szépen ezt Dannának.

Ahogy az "amatőr" próbálkozás esetén lenni szokott, még nálunk is akadnak kérdőjelek. De ha nem jön közbe semmi, akkor remélhetőleg egy színvonalas pre-draft műsort tudunk prezentálni a szurkolóknak!
topin
Csak ha lesz Arpa is 😀
rokaur
Árpa, maláta, komló
több mint 3 éve
rokaur 864
Beharangozó rövid videó:

 www.youtube.com/watch?v=zwqkAJ0pUiY

Csütörtökön 18.30-kor kezdődik a blog történetének első Live adása. Egy draft felvezető műsor formájában.

Igyekszünk mindent összeszedni amit a draft kapcsán tudni érdemes.

Több vendéget is próbálok elérni, és többek között egy külföldön tevékenykedő Head Coach is érkezik majd az adásba. Mivel interaktív kivitelezésben gondolkozunk, a Pats.hu segítségével a weboldal frissen beüzemelt chatjét is tudjuk használni a hozzászólások követéséhez. Így nem csak a blog csoport tagjait érjük majd el, köszönjük szépen ezt Dannának.

Ahogy az "amatőr" próbálkozás esetén lenni szokott, még nálunk is akadnak kérdőjelek. De ha nem jön közbe semmi, akkor remélhetőleg egy színvonalas pre-draft műsort tudunk prezentálni a szurkolóknak!
topin
Csak ha lesz Arpa is 😀
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
Beharangozó rövid videó:



Csütörtökön 18.30-kor kezdődik a blog történetének első Live adása. Egy draft felvezető műsor formájában.

Igyekszünk mindent összeszedni amit a draft kapcsán tudni érdemes.

Több vendéget is próbálok elérni, és többek között egy külföldön tevékenykedő Head Coach is érkezik majd az adásba. Mivel interaktív kivitelezésben gondolkozunk, a Pats.hu segítségével a weboldal frissen beüzemelt chatjét is tudjuk használni a hozzászólások követéséhez. Így nem csak a blog csoport tagjait érjük majd el, köszönjük szépen ezt Dannának.

Ahogy az "amatőr" próbálkozás esetén lenni szokott, még nálunk is akadnak kérdőjelek. De ha nem jön közbe semmi, akkor remélhetőleg egy színvonalas pre-draft műsort tudunk prezentálni a szurkolóknak!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A probléma, hogy nem látom ezt a plafont olyan hatalmasnak, ami megérne egy első kört. Igazából nem is értem egyesek, hogyan tudnak a srácba top15-ös tehetséget belelátni, mikor 'bamánál ki volt nyalva a segge (as usual) és a coviddal sújtott időszaknak köszönhetően még nagyobbra nőt az olló, nem véletlenül vertek hülyére mindenkit aki csak szembejött.ZERO_L
Hát ez ilyen. Draft előtt vagyunk, mindenki mást lát bele az irányítókba. Úgyis majd draft után dől el, hogy kiből mi lesz, ez csak előzetes agyalás. Nekem nagyon tetszik a srác, klasszissal jobb prospectnek tartom, mint pl. Tua-t, pedig utóbbiból is lehet szerintem franchise irányítót faragni, csak folyamatosság és fokozatosság kell hozzá. Majd kiderül.

(Fieldsnek kétségtelenül magasabb a plafonja, szerintem is. De ezek elméleti plafonok, mert a plafont is a jelenleg látottakból vízionáljuk. A legtöbb játékosról ki szokott derülni, hogy közel sincs ott az a plafon, ahova gondoltuk, mert mittudomén kiderül, hogy nem érzi az NFL zsebet. Ami bizonyos szempontból megtanulhatatlan. És kész, máris nagyot zuhant az a plafon, ami draft előtt még úgy látszott, hogy ott van. Szóval lutri. De jobb lutrizni egy tehetségesnek tűnővel, mint egy kevésbé tehetségesnek tűnővel, ez nem vitás.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
...
Egyébként a "Brady féle támadórendszer" nem csak erről szólt. Volt abban egy irányító, aki olvasni tudta a védelmeket, át tudott hívni játékot az ellenfél gyengeségének kihasználása volt a legnagyobb fegyvere és nem utolsó sorban nem szarta össze magát mikor egy play-en/drive-on múlt az mérkőzés, továbbjutás. ...
ZERO_L
Én nem hiszem, hogy Brady ekkora mester lett volna 2001. és 2007. között. Igazából tudom, hogy nem volt. Elég gyorsan engedte el a labdát és nem szart be senkitől. De leginkább abban volt különleges, hogy nem hagyta magát lenyomni senkitől. Ezért ment utána a csapat ilyen lelkesen.

De komplett játékos csak 2007-től lett. Szóval nem kell annak a jelöltnek annyira tökéletesnek lennie, hogy az Öreg tudjon vele mit kezdeni. Biztos, hogy amit mi keresünk, az nem egy tökéletes dobómozdulat, vagy kiemelkedő lábmunka.
Kollega
2012-től lett komplett, egyértelműen látszott, hogy fejben is rendbe rakta magát. Állítom egy 2015-ös TB nem kap ki 2x a NYG-tól.