New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tulajdonképpen ez a draft az első körrel remekül alakult, innentől kis túlzással már mindegy is volt a többi, ehhez képest a második napon is jöttek remek játékosok, remélhetőleg az NFL mezonyehez nem lesznek karcsúak.

A harmadik napról is csak elsőre fejvakaros az RB, de önmagában az is megmagyarazhato, az LB-sor is kaphat jövőre egy remek frissítést, elkapot én vittem volna, de jött egy jó utvonalfuto, atletikus csóka, hátha.

Ritkán lehettünk ilyen elegedettek az elmúlt években a draft utáni napokban

Olvassátok el topin írását
 newenglandpatriots.blog.hu/2021/05/02/a_2021-es_draft_ertekelese
Wyatt
Amúgy szerintem Stevenson esetében Eddie Lacy sokkal jobb comp mint Blount.
Bazzani
De hat pont azt irom, hogy nem Blount 😉
topin
Vágom.
Nem is miattad írtam. Hanem, hogy mindenhol a Blount hasonmást hozzák fel.

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Tulajdonképpen ez a draft az első körrel remekül alakult, innentől kis túlzással már mindegy is volt a többi, ehhez képest a második napon is jöttek remek játékosok, remélhetőleg az NFL mezonyehez nem lesznek karcsúak.

A harmadik napról is csak elsőre fejvakaros az RB, de önmagában az is megmagyarazhato, az LB-sor is kaphat jövőre egy remek frissítést, elkapot én vittem volna, de jött egy jó utvonalfuto, atletikus csóka, hátha.

Ritkán lehettünk ilyen elegedettek az elmúlt években a draft utáni napokban

Olvassátok el topin írását
 newenglandpatriots.blog.hu/2021/05/02/a_2021-es_draft_ertekelese
Wyatt
Amúgy szerintem Stevenson esetében Eddie Lacy sokkal jobb comp mint Blount.
Bazzani
De hat pont azt irom, hogy nem Blount 😉
topin
de azt kellett volna h nem lacy 😛

több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
Tulajdonképpen ez a draft az első körrel remekül alakult, innentől kis túlzással már mindegy is volt a többi, ehhez képest a második napon is jöttek remek játékosok, remélhetőleg az NFL mezonyehez nem lesznek karcsúak.

A harmadik napról is csak elsőre fejvakaros az RB, de önmagában az is megmagyarazhato, az LB-sor is kaphat jövőre egy remek frissítést, elkapot én vittem volna, de jött egy jó utvonalfuto, atletikus csóka, hátha.

Ritkán lehettünk ilyen elegedettek az elmúlt években a draft utáni napokban

Olvassátok el topin írását
 newenglandpatriots.blog.hu/2021/05/02/a_2021-es_draft_ertekelese
Wyatt
Amúgy szerintem Stevenson esetében Eddie Lacy sokkal jobb comp mint Blount.
Bazzani
De hat pont azt irom, hogy nem Blount 😉
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tulajdonképpen ez a draft az első körrel remekül alakult, innentől kis túlzással már mindegy is volt a többi, ehhez képest a második napon is jöttek remek játékosok, remélhetőleg az NFL mezonyehez nem lesznek karcsúak.

A harmadik napról is csak elsőre fejvakaros az RB, de önmagában az is megmagyarazhato, az LB-sor is kaphat jövőre egy remek frissítést, elkapot én vittem volna, de jött egy jó utvonalfuto, atletikus csóka, hátha.

Ritkán lehettünk ilyen elegedettek az elmúlt években a draft utáni napokban

Olvassátok el topin írását
 newenglandpatriots.blog.hu/2021/05/02/a_2021-es_draft_ertekelese
Wyatt
Amúgy szerintem Stevenson esetében Eddie Lacy sokkal jobb comp mint Blount.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tulajdonképpen ez a draft az első körrel remekül alakult, innentől kis túlzással már mindegy is volt a többi, ehhez képest a második napon is jöttek remek játékosok, remélhetőleg az NFL mezonyehez nem lesznek karcsúak.

A harmadik napról is csak elsőre fejvakaros az RB, de önmagában az is megmagyarazhato, az LB-sor is kaphat jövőre egy remek frissítést, elkapot én vittem volna, de jött egy jó utvonalfuto, atletikus csóka, hátha.

Ritkán lehettünk ilyen elegedettek az elmúlt években a draft utáni napokban

Olvassátok el topin írását
 newenglandpatriots.blog.hu/2021/05/02/a_2021-es_draft_ertekelese

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Btw, szerintetek mennyire realitas az, hogy a Pats nem Mac Jonest akarta valasztani, hanem Fieldset, csak epp a Macik hamarabb csereltek fel erte ill. nem tudtak/akartak matchelni az offeruket, igy viszont Jones kerult ide.

Nekem kicsit olyan fura volt a video mikor mutattak, h BB mindenkit korbeokeztat es nem is igazan tuntek olyan boldognak.
Solymi
Miért, az jobb, amikor a kutyája húzott? 😀 Itt legalább úgy tűnik, hogy vitáztak rajta és egyezségre jutottak.

(Viccet félretéve: valószínűleg sose tudod meg. De már nem is érdekes. Jones jött, belőle kell kihozni a lehető legtöbbet. Az is mázli, hogy pont egy olyan évben voltatok QB needesek amikor feltrade nélkül egy franchise QB matéria hullott az öletekbe. Ha jobb lesz mint a másik négy, ha nem lesz olyan jó, franchise QB matéria ritkán esik eddig.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na az öreg nem szarozott megtolta a D-t.😁 Az Udefa-kra kìváncsi leszek hátha kijön egy wr talent😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ja, csak ha őket leveszed, akkor is van még 5 játékos, és nem is gyenge sor, miközben wr továbbra sincs értelmes 😀

Értelmet én is tudok adni neki, meg megvarom meg a maradékot is előbb, de ettől még több, mint meglepő volt az rb-huzas
Wyatt
Michel-Harris-White trió mellett Burkhead, Bolden és JJ Taylor...

Közülük csak Harris-nek és Taylor-nak nem jár le a szerződése idén...
(Michel- nek nem hiszem hogy lehívjuk az 5. éves opcióját ha nem tud egészséges maradni idén sem egy teljes szezonra...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
LB na ennek a draftnak a vége hát jajj
ParadSEC
ACL szakadás ✅✅
Michigan ✅
Mi kell még? 👀😂

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 424
Btw, szerintetek mennyire realitas az, hogy a Pats nem Mac Jonest akarta valasztani, hanem Fieldset, csak epp a Macik hamarabb csereltek fel erte ill. nem tudtak/akartak matchelni az offeruket, igy viszont Jones kerult ide.

Nekem kicsit olyan fura volt a video mikor mutattak, h BB mindenkit korbeokeztat es nem is igazan tuntek olyan boldognak.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt így kell csinálni Brady előtt Brady után, hátha ő is hoz egy SBt 😛
több mint 3 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Milyen nagy needek vannak a csapatban most? Vagy erről lesz valami a mai draft előtt?
opiumzorR
lesz egy letrade kb 10-15 helyet, aztán érkezik egy mindenki által 4-6. körbe vált DB (Divine Deablo pl) 😊
r.baggio
Nagyon ördögi lenne BB-től, de ha már Patriots, én adnék ide egy Joshuah Bledsoe vagy Brady Breeze picket is 😊

Mac Jonesra visszatérve. Talán nem is baj, hogy van ilyen vélemény is, legalább nem csak a feltétlen öröm van, ahhoz úgysem vagyunk hozzászokva a topikban még SB-győzelemnél sem 😀

Én hetekkel ezelőtt benne reménykedtem, az egyetlen pici problémám az volt, hogy visszaigazoltuk Cam Newtont, így két full ellentétes offense-t kéne betanulni. Emiatt kezdtem az elmúlt napokban megbarátkozni a Lance/Fields-húzással is, nyilván Lawrence-nek örült volna az ember, meg Wilsonnak is, de hát egyrészt full esélytelenek voltak, másrészt ugyanúgy bele lehet kötni mindenkinek a játékába.

Engem például egyáltalán nem zavar, hogy nem egy olyan játékos jött, akinek az első olvasás után a futás az első gondolata, én szeretem, ha az irányító passzokkal akar és tud nyerni, annyira legyen atletikus, hogy a nyomás elől fel tudjon lépni. Igen, remek OL mögött volt, emiatt kevesebb volt rajta a nyomás, de akkor is előnyére mondta mindenki, hogy jól kezeli ezzel együtt is a szorultabb helyzeteket, és itt is elit OL lesz, szóval ez megint nem érdekel.

Igen, remek és villámgyors elkapók segítették, de ide is jöhet még valaki jóféle, meg hoztunk azért most sebességet ebbe a sorba, tight endek remekek, futók is bőven leveszik róla az elején a terhet, a védelem is jó lesz.

Az elmúlt egy év (de mondjuk úgy a 3-4. fordulótól kezdve) után nem tudom, hogy nem lehet lelkesedni ezért a pickért, és még csak feladni sem kellett érte semmit, pedig top 10-be is simán mentem volna.

Amikor feljött a Bears, kicsit filóztam, mit szeretnék, de mondom vigyék inkább Fieldset, Jonest hátha behúzza az öreg, úgyhogy nekem ez az este tökéletesen alakult
Wyatt
Csak jött Bledsoe 😀
Wyatt
csak itt csak most csak neked 😉
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen nagy needek vannak a csapatban most? Vagy erről lesz valami a mai draft előtt?
opiumzorR
lesz egy letrade kb 10-15 helyet, aztán érkezik egy mindenki által 4-6. körbe vált DB (Divine Deablo pl) 😊
r.baggio
Nagyon ördögi lenne BB-től, de ha már Patriots, én adnék ide egy Joshuah Bledsoe vagy Brady Breeze picket is 😊

Mac Jonesra visszatérve. Talán nem is baj, hogy van ilyen vélemény is, legalább nem csak a feltétlen öröm van, ahhoz úgysem vagyunk hozzászokva a topikban még SB-győzelemnél sem 😀

Én hetekkel ezelőtt benne reménykedtem, az egyetlen pici problémám az volt, hogy visszaigazoltuk Cam Newtont, így két full ellentétes offense-t kéne betanulni. Emiatt kezdtem az elmúlt napokban megbarátkozni a Lance/Fields-húzással is, nyilván Lawrence-nek örült volna az ember, meg Wilsonnak is, de hát egyrészt full esélytelenek voltak, másrészt ugyanúgy bele lehet kötni mindenkinek a játékába.

Engem például egyáltalán nem zavar, hogy nem egy olyan játékos jött, akinek az első olvasás után a futás az első gondolata, én szeretem, ha az irányító passzokkal akar és tud nyerni, annyira legyen atletikus, hogy a nyomás elől fel tudjon lépni. Igen, remek OL mögött volt, emiatt kevesebb volt rajta a nyomás, de akkor is előnyére mondta mindenki, hogy jól kezeli ezzel együtt is a szorultabb helyzeteket, és itt is elit OL lesz, szóval ez megint nem érdekel.

Igen, remek és villámgyors elkapók segítették, de ide is jöhet még valaki jóféle, meg hoztunk azért most sebességet ebbe a sorba, tight endek remekek, futók is bőven leveszik róla az elején a terhet, a védelem is jó lesz.

Az elmúlt egy év (de mondjuk úgy a 3-4. fordulótól kezdve) után nem tudom, hogy nem lehet lelkesedni ezért a pickért, és még csak feladni sem kellett érte semmit, pedig top 10-be is simán mentem volna.

Amikor feljött a Bears, kicsit filóztam, mit szeretnék, de mondom vigyék inkább Fieldset, Jonest hátha behúzza az öreg, úgyhogy nekem ez az este tökéletesen alakult
Wyatt
Csak jött Bledsoe 😀

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 372 — situational football
Öhm, ok




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ot nagyon hype oltak a pats.hu-n, itt értékre bőven jó.

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
LB na ennek a draftnak a vége hát jajj

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, csak ha őket leveszed, akkor is van még 5 játékos, és nem is gyenge sor, miközben wr továbbra sincs értelmes 😀

Értelmet én is tudok adni neki, meg megvarom meg a maradékot is előbb, de ettől még több, mint meglepő volt az rb-huzas

több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Nem tudjuk mi lesz Burkhead-del és Michel sem életbiztosítás a térdével, én abszolút látom a rációt a RB pickben...
Főleg hogy akár Newton lesz a kezdő QB akár Jones mindkettő mellé kelleni fog hatékony futójáték ellensúlyozni a gyengeségeiket...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondtam én, hogy felesleges rb, takk, már jött is. Dardennek örülök, de itt jobban örültem volna

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
RHAMONDRE STEVENSON rb na ezt nem láttam jönni🤣🤣🤣. BB szokásos WTF pickje

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Mikor kezdődik a köv. forduló?
ParadSEC
18tol lesz kB 1.15ig
Wyatt
Köszi

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mikor kezdődik a köv. forduló?
ParadSEC
18tol lesz kB 1.15ig

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Mikor kezdődik a köv. forduló?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.facebook.com/1286880458042884/posts/4075969639133938/

 www.facebook.com/1286880458042884/posts/4074487892615446/