New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Eddig nekem tetszik amit BB hoz a drafton. Annyi fősulis focit azért nem szoktam nézni, de Barmore pick jó, rájátszásban nagyon jól játszott az tény, bejön ez a húzás. Perkins húzással meg már extra jó lehet a DL és szépen meglesz a kellő rotáció is. Jó kis védelem lesz ez idén, az offense-t meglássuk majd, de még WR pick azért jöhetne a 3. napon.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
DI: Lawrence Guy, Davo Godchaux, Henry Anderson, Byron Cowart, Montravius Adams – ha már ennyit költöttünk erre a posztra, legyen legalább jó. Amúgy is csak egy ember van, akit hoznék ide a mai napon.

Wyatt
Barmore picket nagyon bírnám, ha már nem vitték ki az 1. körben.
FunHun
Ez a draft eddig nagyon pöpec 🙂🙂🙂
FunHun
Jaja, rögtön eszembe jutott, elég nagy read volt 😀

Perkins elfer azért, guard lehetett volna, de ott megvan a kezdő, és lényegesen kevesebb szerepe van egy cserének, mint edge-ben. Így viszont mindenki foroghat front sevenben, óriási elorelepes lehet a tavalyihoz képest

Elkapot sajnos minden értelmeset kivittek ezen a ponton, de a 4.korre marad olyan, akit hátrébb vinnék, és ott már nincs feltétlenül Perkins szintű edge, szóval jó volt ez így

több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 377
DI: Lawrence Guy, Davo Godchaux, Henry Anderson, Byron Cowart, Montravius Adams – ha már ennyit költöttünk erre a posztra, legyen legalább jó. Amúgy is csak egy ember van, akit hoznék ide a mai napon.

Wyatt
Barmore picket nagyon bírnám, ha már nem vitték ki az 1. körben.
FunHun
Ez a draft eddig nagyon pöpec 🙂🙂🙂
több mint 3 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Gyerekek! Ölünkbe hullott I/15-őn egy I/3-ra várt irányító, és 2 steal szagú játékos (a trade-et most hagyjuk)
Megúsztuk a hatalmas feltrade-t, egy tökéletesen system-fit irányító prospect jön. Ez nálam A+++.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
DE Ronnie Perkins picit feleslegesnek érzem mert pont DE a poszt az ami igencsak telìtett nálunk. Wr-nek vagy Guardnak jobban örültem volna na de meglátjuk. A méretei alapján simán lehetne Lb a srác.

Szerkesztette: ParadSEC

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem mondom, hogy ezeket a pickeket vártam de elég jól teljesítő játékosokat viszünk idén, popec lehet a pass rush

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parádés, hogy a Giants-topic értesítése spoilerezi le a picket...

Barmore nekem sem kedvencem, de legalább a nagy meccseken a legjobb, az jól jöhet

De ezt a Jones-fikat meg mindig értetlenül nézem 😊

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
2+4+4 Barmore ért? wtf?

Nem ez lesz az én kedvenc draftom 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Olyan jatekos nem letezik, akinel szemmel lathato bizonyitekot kapsz, hogy o jo lesz az NFL-ben. Mivel senki sem biztos. Jones sem az, de en az o fegyvertarat elnezve alkalmasnak talalom arra, hogy legyen valaki. Aztan meg sok mulik ugye BB-n es JMD-n is most mar.
Stez
Márpedig valamit mutatnia kéne, mert különben miért is vinném el. Mi az a faktor, amibe beleszeretsz a játékában? Most hagyjuk a Lawrence szintű "leesik a képernyőről mennyire NFL ready" eseteket, nem ezt várom el.

Szerintem Zack Wilson is túl van szopva, de benne látom miért lehet jó az NFL-ben, megmutatta ezt tavaly. Vele is sok meló lesz, de benne ott van az rögtönzés, kreativitás, amit például nem lehet tanítani és ez később előnyt jelenthet számára.
Fields-ben szintén látom, hogy atletikusságának és track rekordjának köszönhetően van benne plusz potenciál. Neki voltak borzasztó meccsei is, de mutatott fejlődést akár meccsen belül is. Rá sem lehet azt mondani, hogy biztos pick mert ő meg fejben gyenge, amit megint nem lehet pikk-pakk fejleszteni.


Mac Jonesban talán azt lehet szeretni, hogy állítólag a class legmagasabb football IQ-val rendelkezik. Olvastam már, hogy korábbi classokhoz képest is messze legmagasabb. Ez olyan dolog, hogy vagy elhiszed vagy nem. Az hogy van esze a játékhoz az nem kérdés, a mértéke inkább a kérdés mennyire tűnik ki a többiektől. Ez egy olyan tulajdonság, ami nem fog leugrani a tapekről, viszont ha el is hiszem az összes ilyen infót, akkor sem elég, hogy kompenzálni tudja számomra a negatívumait és a rengeteg kételyt vele kapcsolatban. Benne van, hogy alábecsülöm fejben mennyire erős.
(Rengeteg prospectnél elsütötték már ezt a "smart", "high football IQ"-t, hogy kicsit úgy vagyok vele mint a "senki sem dolgozik többet nála az edzéseken"-nél, ha nálunk ezt nem hallottam már 20 játékosról, akkor egyről sem)

Jones-t szerintem még életében nem gáncsolták el... Azt hiszem Öcsi bácsiról szólt az az anekdota, mikor állandóan jártak hozzá az edzők az ország minden tájáról, hogy felszopják az aktuális tanítványaikat, akkor ő mindig csak annyit kérdezett "Padlóról nyert már? Na, majd akkor keress meg". Valahogy így vagyok az ilyen one year wonderekkel. Nekem látnom kell, hogyan reagál a nehéz helyzetre, hogyan jön vissza egy rossz meccsből/félidőből/sorozatból. Jones tavalyi vanilla meccseiből pont semmit nem tudtam levonni, ezen a téren milyen a karaktere.
Márpedig ha valamit lehet biztosan tudni, hogy a profi szinten sorozatban fognak jönni a nehézségek és neki erre reagálnia kell.


Hogy mi lesz a pickbol, kiderul. Az jogos, hogy szerinted ez az egy ev keves volt. De azert az is jusson eszedbe, hogy a tavalyi 1/1-es Burrow semmivel sem rakott le tobbet az asztalra. Egy jo idenye volt. Korulotte brutalis tehetsegek voltak. Mindenkit megvertek. Tehat alapvetoen az o helyzete sem volt sokkal masabb, az o kapcsan megaem rugozik ezen senki, illetve kevesen rugoztak. Jones megoszto gyerek, divat lett ekezni. Szerintem jogtalanul kap ennyi savat egyebkent, de ez csak az en velemenyem.
Stez
Azért Burrow legit ellenfelek ellen, fullos szezonban rakta le azt a teljesítményt, amit. Persze azt is lehet one year wondernek titulálni, de azért az irányító játék teljes arzenálját bemutatta, szóval nála azért sokkal kevesebb negatívumot lehetett felróni.
ZERO_L
Jones jobban jatszott neves ellenfelek ellen, csak mondom. Es egy eleg vad dontot nyomott.

Mi az, ami benne ott van? Intelligencia, pocket awareness, jol mozog a zsebben, erzi a nyomast. Rohadt jo a labmunkaja, az egesz dobasmechanikaja, ezert is ennyire pontos. Szoval az tetszik nekem, amit a zsebben tud. Es ezeket jobban tudja a Wilson, Lance, Fields harmasnal. Es nekem, aki egy Manningen nott fel, ezek peldaul fontosabbak, mint az atletikussag. Rohangalas nelkul is lehet valaki jo, Macben meg minden megvan, hogy az legyen.

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Olyan jatekos nem letezik, akinel szemmel lathato bizonyitekot kapsz, hogy o jo lesz az NFL-ben. Mivel senki sem biztos. Jones sem az, de en az o fegyvertarat elnezve alkalmasnak talalom arra, hogy legyen valaki. Aztan meg sok mulik ugye BB-n es JMD-n is most mar.
Stez
Márpedig valamit mutatnia kéne, mert különben miért is vinném el. Mi az a faktor, amibe beleszeretsz a játékában? Most hagyjuk a Lawrence szintű "leesik a képernyőről mennyire NFL ready" eseteket, nem ezt várom el.

Szerintem Zack Wilson is túl van szopva, de benne látom miért lehet jó az NFL-ben, megmutatta ezt tavaly. Vele is sok meló lesz, de benne ott van az rögtönzés, kreativitás, amit például nem lehet tanítani és ez később előnyt jelenthet számára.
Fields-ben szintén látom, hogy atletikusságának és track rekordjának köszönhetően van benne plusz potenciál. Neki voltak borzasztó meccsei is, de mutatott fejlődést akár meccsen belül is. Rá sem lehet azt mondani, hogy biztos pick mert ő meg fejben gyenge, amit megint nem lehet pikk-pakk fejleszteni.


Mac Jonesban talán azt lehet szeretni, hogy állítólag a class legmagasabb football IQ-val rendelkezik. Olvastam már, hogy korábbi classokhoz képest is messze legmagasabb. Ez olyan dolog, hogy vagy elhiszed vagy nem. Az hogy van esze a játékhoz az nem kérdés, a mértéke inkább a kérdés mennyire tűnik ki a többiektől. Ez egy olyan tulajdonság, ami nem fog leugrani a tapekről, viszont ha el is hiszem az összes ilyen infót, akkor sem elég, hogy kompenzálni tudja számomra a negatívumait és a rengeteg kételyt vele kapcsolatban. Benne van, hogy alábecsülöm fejben mennyire erős.
(Rengeteg prospectnél elsütötték már ezt a "smart", "high football IQ"-t, hogy kicsit úgy vagyok vele mint a "senki sem dolgozik többet nála az edzéseken"-nél, ha nálunk ezt nem hallottam már 20 játékosról, akkor egyről sem)

Jones-t szerintem még életében nem gáncsolták el... Azt hiszem Öcsi bácsiról szólt az az anekdota, mikor állandóan jártak hozzá az edzők az ország minden tájáról, hogy felszopják az aktuális tanítványaikat, akkor ő mindig csak annyit kérdezett "Padlóról nyert már? Na, majd akkor keress meg". Valahogy így vagyok az ilyen one year wonderekkel. Nekem látnom kell, hogyan reagál a nehéz helyzetre, hogyan jön vissza egy rossz meccsből/félidőből/sorozatból. Jones tavalyi vanilla meccseiből pont semmit nem tudtam levonni, ezen a téren milyen a karaktere.
Márpedig ha valamit lehet biztosan tudni, hogy a profi szinten sorozatban fognak jönni a nehézségek és neki erre reagálnia kell.


Hogy mi lesz a pickbol, kiderul. Az jogos, hogy szerinted ez az egy ev keves volt. De azert az is jusson eszedbe, hogy a tavalyi 1/1-es Burrow semmivel sem rakott le tobbet az asztalra. Egy jo idenye volt. Korulotte brutalis tehetsegek voltak. Mindenkit megvertek. Tehat alapvetoen az o helyzete sem volt sokkal masabb, az o kapcsan megaem rugozik ezen senki, illetve kevesen rugoztak. Jones megoszto gyerek, divat lett ekezni. Szerintem jogtalanul kap ennyi savat egyebkent, de ez csak az en velemenyem.
Stez
Azért Burrow legit ellenfelek ellen, fullos szezonban rakta le azt a teljesítményt, amit. Persze azt is lehet one year wondernek titulálni, de azért az irányító játék teljes arzenálját bemutatta, szóval nála azért sokkal kevesebb negatívumot lehetett felróni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Brady féle összehasonlítás pusztán amiatt merült fel többször, hogy hasonló a két a játékos stílusa. Fehér, pocket iránýító, nullához közeli mobilitással, punyi testalkattal. A12es mégis csak vitte valamire.
Én meg azt nem értem hogy jelenthetsz ki ex cathedra kijelentéseket Jones képességeiről, majdani karrierjéről úgy, hogy még egy percet nem láttuk játszani NFL mérkőzésen.
Fields pedig, ha hinni lehet az elmúlt napok híreinek már a Ninersnél sem volt opció.
Megértettük, hogy Neked nem szimpi, de lépjünk már túl ezen. Szidhatod majd eleget, ha nem válik be.
Mondjuk írhatnál inkább arról, ha van kedved, hogy szerinted milyen lett volna az ideális forgatókönyv így az első napon.
Én azt gondolom, hogy ez itt kábé egy kihagyhatatlan lehetőség volt. Kiment az összes bluechip playa, nekünk irányító kell, ő pedig minden elemzőnél - ezek szerint a mieinknél is - legit első körös prospect volt. Ha nem válik be, buktunk legfeljebb egy 1/15 picket, de nem 2-3 első köröset, mint mások. Márpedig kicsi az esély arra, hogy mindegyik idei első körös QB be fog válni. Ha Gerappa szintet tud hozni, lesz 4-5 évig egy game manager irányítónk mondjuk harmad annyiért, mint amennyiért Garoppolo most játszik.
Minden esetre énnszarok JMD fejére és karrierjére, de nem fogok annak szurkolni, hogy bust legyen.
Boston
Legalább a leírtakat próbáljuk már meg értelmezni plz. Nem mondtam egy szóval se hogy szar játékos lesz és főleg nem azt, hogy azért fogok szurkolni, hogy bust legyen. wtf?!

Én annyit állítottam, hogy ha alaposan szemügyre veszi valaki mit tett le Jones az egyetemen, milyen körülmények között, akkor nincs (nagyon-nagyon kevés) kézzelfogható bizonyíték (van) arra, hogy ő bármikor többet tudjon felmutatni hosszabb távon mint egy game-manager irányító.
Igen, benne van hogy az NFL minden/legtöbb nehézségeire pozitívan fog reagálni, de attól mert van erre minimális esély (ergo láttunk már ilyet) még nem fog bekövetkezni, ahogy nagyon sok hozzá hasonló játékosból nem lett semmi. Csak ezek a játékosok nem voltak OP csapatban és nem hypolták fel őket, kimentek középső körökben és 1-2 év után ki is koptak a ligából.
És miért is kéne megvárnom, míg játszik egy percet is hogy véleményt mondjak a kiválasztásáról? A döntést véleményezem a jelenlegi tudásunk alapján.

Szerintem túlzó az a várakozás (kb örömmámor), amit most a szurkolókon uralkodik. Attól tartok ez egy hatalmas overreaction, Newton tavalyi teljesítményére.

De lehet nézet különbség ott van, hogy neked (meg a többieknek) teljesen oké top15-ön elvinni egy 4-5 évig "Gerappa szinten" játszó játékost. Én viszont csak olyat vinnék, akiben látok fr.QB potenciált (értsd egyetemen megmutatta jelét annak, hogy potenciálisan fr. irányítóként tekinthessünk rá)


(Azért vicces, hogy most csak úgy dobálózunk ezzel a "csak egy 1/15, na bumm", de Harry vagy Michel kapcsán meg folyamatosan előjön hogy minek kellett rájuk első kör végi picket ellőni, "mi a szarért nem tudunk normálisan draftolni???" és társai megjegyzései.
Igen, 49ershez, Ramshez, Bearshez képest olcsón megúsztuk ezt a kísérletezést, ez kétségtelenül pozitívum, de ez az olcsó ár majd akkor is jusson az emberek eszébe mikor ne adj isten Jonesról kiderül, hogy totálisan középszer és kb megragad a Stidham vagy Minshew szinten. Valahogy furcsa megtapasztalni, hogy tavaly és egész offseason alatt arról ment a sírás mennyire nem tudunk draftolni, nem hatékony az elmúlt x év választása, emiatt lettünk szarok, most meg egy game-manager-re ellőtt top15 pickért mindenki úgy oda van 😊 )
ZERO_L
Ok masok. Mivel ok nem iranyitok, igy azert lehet emlegetni az elso kort. De egy kube needes csapatnal foleg sokkal tobbet er szerintem maga a pick, plusz a posztertek, ugye.

Olyan jatekos nem letezik, akinel szemmel lathato bizonyitekot kapsz, hogy o jo lesz az NFL-ben. Mivel senki sem biztos. Jones sem az, de en az o fegyvertarat elnezve alkalmasnak talalom arra, hogy legyen valaki. Aztan meg sok mulik ugye BB-n es JMD-n is most mar.

Hogy mi lesz a pickbol, kiderul. Az jogos, hogy szerinted ez az egy ev keves volt. De azert az is jusson eszedbe, hogy a tavalyi 1/1-es Burrow semmivel sem rakott le tobbet az asztalra. Egy jo idenye volt. Korulotte brutalis tehetsegek voltak. Mindenkit megvertek. Tehat alapvetoen az o helyzete sem volt sokkal masabb, az o kapcsan megaem rugozik ezen senki, illetve kevesen rugoztak. Jones megoszto gyerek, divat lett ekezni. Szerintem jogtalanul kap ennyi savat egyebkent, de ez csak az en velemenyem.

En latom Jonesban, hogy legalabb annyira jo lesz, mint egy Matt Ryan. Bradyt direkt nem irom. Meglatjuk. Ugy is a palyan dol el. Nem lesz konnyu dolga, noha intelligens es rendszer fit, a Pats szisztemaja nem egyszeru.

Kivancsi leszek. En nem orulok, hogy itt kotott ki. Latom benne, hogy vele 2-3 even belul ismet jo lesz a Pats.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Kraftben már megint van legalább 3 feles és még nincs délután 3.

Szerintem a Mac Jones pick akkora bingo, aminek már nem aktív Pats drukkerként is lehet örülni. Én legalábbis tudok.
Sobri Jóska
Aktiváld magad újra itt. Jones is Jags fan, aki a Pats sikeréért dolgozik. Ha "véletlenül" idén pick sixet dob majd ellenünk a 4. negyedben egálközeli állásnál, azért ne csodálkozzatok. 😊
iktriad
Ez legalább egy olyan topic, ami nincs agyonbaszkodva beágyazott twitterüzenetekkel, így ide be-bejutok néha. 😉

több mint 3 éve
batyu New England Patriots 630
Kövezzetek meg, de az ifjú Jonatán valahogy rendkívül rossz jelenség.
Burkus
Hát ezen a képen mindhárman úgy néznek ki, mintha a pick óta eltelt időt végigbulizták volna. 😀

Még a poszt-bulis fokozatok is lejönnek az arcokról. Az öreg Kraftot dobta taccsra leginkább, de le**rja, hogy megállni is alig tud, mert boldog mint egy kisgyerek a pick miatt. A fia a delírium határból visszatérve éppen azzal küzd, hogy hogyan tudja a pössentést és a kakkantást egyszerre visszatartani. Jones meg röhög közöttük, neki egy ilyen éjszaka még meg se kottyan. 😊
peterk2005
vigyázz peterk, mert a humor igen ingoványos talajára tévedtél 😉

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kövezzetek meg, de az ifjú Jonatán valahogy rendkívül rossz jelenség.
Burkus
Hát ezen a képen mindhárman úgy néznek ki, mintha a pick óta eltelt időt végigbulizták volna. 😀

Még a poszt-bulis fokozatok is lejönnek az arcokról. Az öreg Kraftot dobta taccsra leginkább, de le**rja, hogy megállni is alig tud, mert boldog mint egy kisgyerek a pick miatt. A fia a delírium határból visszatérve éppen azzal küzd, hogy hogyan tudja a pössentést és a kakkantást egyszerre visszatartani. Jones meg röhög közöttük, neki egy ilyen éjszaka még meg se kottyan. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Így, hogy nem ment ki egy safety sem, nagyon látom a 2/15-n elhozni DMC utódját, bár legjobb talán egy hátra csere lenne a második kör végébe plusz egy harmadik körért.

Boldolok egy Cisco picket 96.-on, második körben meg vagy egy front7 vagy WR picket.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kraftben már megint van legalább 3 feles és még nincs délután 3.

Szerintem a Mac Jones pick akkora bingo, aminek már nem aktív Pats drukkerként is lehet örülni. Én legalábbis tudok.
Sobri Jóska
Aktiváld magad újra itt. Jones is Jags fan, aki a Pats sikeréért dolgozik. Ha "véletlenül" idén pick sixet dob majd ellenünk a 4. negyedben egálközeli állásnál, azért ne csodálkozzatok. 😊
iktriad
Szerintem a Mac Jones pick akkora bingo, aminek már nem aktív Pats drukkerként is lehet örülni. Én legalábbis tudok.

Idén csak az irányítókról olvasgattam, és azt hittem a Pats felmegy majd érte 6-8 pickre ha nem viszi a SF49 (mert QB kell ide, mert jó irányító, mert systemfit, mert fejben jó, dobni tud, szaladgálni nem is akar, ésatöbbi, amit sokan leírtak), bár nekem róla Mallett ugrott be, de ki tudja, hogyha nem Brady mögé érkezik, hanem kezdőnek vele mi történt volna, és kicsit Finley, aki egy atomszar Bengalsban sanszot se kapott, és lement a karrierje a klotyón, de Jones pont az az irányítómatéria, akivel Belichick és McDaniels tud mit kezdeni.

Illetve fontos, hogy egy irányító az sosem egy kész játékos, kurva sok függ az edzőitől, a csapattól, a szervezeti kultúrától amibe bekerül, és Jones ebből a szempontból kurva jól járt, és a Pats is kurva jól járhat vele.
Ne feledjük, hogy egy padra hozott Casselt is ki lehetett itt maxolni, ez nála a későbbi karrierjéből egyértelműen kiderült.
Sobri Jóska
A Mallett-párhuzam nekem is beugrott, talán a fizimiskája alapján is. De ő nem sok sót evett meg az NFL-ben.

Kövezzetek meg, de az ifjú Jonatán valahogy rendkívül rossz jelenség.

Szerkesztette: Burkus
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kraftben már megint van legalább 3 feles és még nincs délután 3.

Szerintem a Mac Jones pick akkora bingo, aminek már nem aktív Pats drukkerként is lehet örülni. Én legalábbis tudok.
Sobri Jóska
Aktiváld magad újra itt. Jones is Jags fan, aki a Pats sikeréért dolgozik. Ha "véletlenül" idén pick sixet dob majd ellenünk a 4. negyedben egálközeli állásnál, azért ne csodálkozzatok. 😊
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
BB: Általában nem vágunk neki nagy elvárásokkal a draftnak, mock draftokat pedig nem igazán olvasok, úgyhogy ezekről a hírekről én lemaradtam.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Szerintem a Mac Jones pick akkora bingo, aminek már nem aktív Pats drukkerként is lehet örülni. Én legalábbis tudok.

Idén csak az irányítókról olvasgattam, és azt hittem a Pats felmegy majd érte 6-8 pickre ha nem viszi a SF49 (mert QB kell ide, mert jó irányító, mert systemfit, mert fejben jó, dobni tud, szaladgálni nem is akar, ésatöbbi, amit sokan leírtak), bár nekem róla Mallett ugrott be, de ki tudja, hogyha nem Brady mögé érkezik, hanem kezdőnek vele mi történt volna, és kicsit Finley, aki egy atomszar Bengalsban sanszot se kapott, és lement a karrierje a klotyón, de Jones pont az az irányítómatéria, akivel Belichick és McDaniels tud mit kezdeni.

Illetve fontos, hogy egy irányító az sosem egy kész játékos, kurva sok függ az edzőitől, a csapattól, a szervezeti kultúrától amibe bekerül, és Jones ebből a szempontból kurva jól járt, és a Pats is kurva jól járhat vele.
Ne feledjük, hogy egy padra hozott Casselt is ki lehetett itt maxolni, ez nála a későbbi karrierjéből egyértelműen kiderült.

több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Remélem Joker mielőbb kiszorítja "Super" Camet.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!


több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
A Brady féle összehasonlítás pusztán amiatt merült fel többször, hogy hasonló a két a játékos stílusa. Fehér, pocket iránýító, nullához közeli mobilitással, punyi testalkattal. A12es mégis csak vitte valamire.
Én meg azt nem értem hogy jelenthetsz ki ex cathedra kijelentéseket Jones képességeiről, majdani karrierjéről úgy, hogy még egy percet nem láttuk játszani NFL mérkőzésen.
Fields pedig, ha hinni lehet az elmúlt napok híreinek már a Ninersnél sem volt opció.
Megértettük, hogy Neked nem szimpi, de lépjünk már túl ezen. Szidhatod majd eleget, ha nem válik be.
Mondjuk írhatnál inkább arról, ha van kedved, hogy szerinted milyen lett volna az ideális forgatókönyv így az első napon.
Én azt gondolom, hogy ez itt kábé egy kihagyhatatlan lehetőség volt. Kiment az összes bluechip playa, nekünk irányító kell, ő pedig minden elemzőnél - ezek szerint a mieinknél is - legit első körös prospect volt. Ha nem válik be, buktunk legfeljebb egy 1/15 picket, de nem 2-3 első köröset, mint mások. Márpedig kicsi az esély arra, hogy mindegyik idei első körös QB be fog válni. Ha Gerappa szintet tud hozni, lesz 4-5 évig egy game manager irányítónk mondjuk harmad annyiért, mint amennyiért Garoppolo most játszik.
Minden esetre énnszarok JMD fejére és karrierjére, de nem fogok annak szurkolni, hogy bust legyen.
Boston
Legalább a leírtakat próbáljuk már meg értelmezni plz. Nem mondtam egy szóval se hogy szar játékos lesz és főleg nem azt, hogy azért fogok szurkolni, hogy bust legyen. wtf?!

Én annyit állítottam, hogy ha alaposan szemügyre veszi valaki mit tett le Jones az egyetemen, milyen körülmények között, akkor nincs (nagyon-nagyon kevés) kézzelfogható bizonyíték (van) arra, hogy ő bármikor többet tudjon felmutatni hosszabb távon mint egy game-manager irányító.
Igen, benne van hogy az NFL minden/legtöbb nehézségeire pozitívan fog reagálni, de attól mert van erre minimális esély (ergo láttunk már ilyet) még nem fog bekövetkezni, ahogy nagyon sok hozzá hasonló játékosból nem lett semmi. Csak ezek a játékosok nem voltak OP csapatban és nem hypolták fel őket, kimentek középső körökben és 1-2 év után ki is koptak a ligából.
És miért is kéne megvárnom, míg játszik egy percet is hogy véleményt mondjak a kiválasztásáról? A döntést véleményezem a jelenlegi tudásunk alapján.

Szerintem túlzó az a várakozás (kb örömmámor), amit most a szurkolókon uralkodik. Attól tartok ez egy hatalmas overreaction, Newton tavalyi teljesítményére.

De lehet nézet különbség ott van, hogy neked (meg a többieknek) teljesen oké top15-ön elvinni egy 4-5 évig "Gerappa szinten" játszó játékost. Én viszont csak olyat vinnék, akiben látok fr.QB potenciált (értsd egyetemen megmutatta jelét annak, hogy potenciálisan fr. irányítóként tekinthessünk rá)


(Azért vicces, hogy most csak úgy dobálózunk ezzel a "csak egy 1/15, na bumm", de Harry vagy Michel kapcsán meg folyamatosan előjön hogy minek kellett rájuk első kör végi picket ellőni, "mi a szarért nem tudunk normálisan draftolni???" és társai megjegyzései.
Igen, 49ershez, Ramshez, Bearshez képest olcsón megúsztuk ezt a kísérletezést, ez kétségtelenül pozitívum, de ez az olcsó ár majd akkor is jusson az emberek eszébe mikor ne adj isten Jonesról kiderül, hogy totálisan középszer és kb megragad a Stidham vagy Minshew szinten. Valahogy furcsa megtapasztalni, hogy tavaly és egész offseason alatt arról ment a sírás mennyire nem tudunk draftolni, nem hatékony az elmúlt x év választása, emiatt lettünk szarok, most meg egy game-manager-re ellőtt top15 pickért mindenki úgy oda van 😊 )



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 377
DI: Lawrence Guy, Davo Godchaux, Henry Anderson, Byron Cowart, Montravius Adams – ha már ennyit költöttünk erre a posztra, legyen legalább jó. Amúgy is csak egy ember van, akit hoznék ide a mai napon.

Wyatt
Barmore picket nagyon bírnám, ha már nem vitték ki az 1. körben.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Brady féle összehasonlítás pusztán amiatt merült fel többször, hogy hasonló a két a játékos stílusa. Fehér, pocket iránýító, nullához közeli mobilitással, punyi testalkattal. A12es mégis csak vitte valamire.Boston
Nem is a bőrszíne, méretei, testalkata, hanem az erősségei / gyengéi. Mintha a fiatal Brady lenne, csak nyilván első körös kiadásban. Gyors release, klasszikus dobó mozdulat, touch, pontosság, gyors progression, pocketen kívül egy teknős, de pocketen belül fürge a lába, könnyedén és gyorsan mozog a zsebben, képes elővételezni, de nem is tolja túl, nem zavarja a szűk zseb (pontosan passzol amikor a falembereket már rányomták, alig van hely akkor is), érzi a zsebet, bármikor tud dobni (szinte mindig egyensúlyban van ill. karból - nem messze - is elég pontos), stb.

Persze most jön majd az érdemi rész, be is kell váltani azokat a hasonló képességeket teljesítményre. Annyira mint Brady, aligha fogja, de ez nem is elvárható. De lehet egy korrekt, erre a rendszerre kitalált irányító, aki itt szuper hatékony, máshol esetleg fele annyira se lenne. Ez bőven reális. Az idő eldönti, hogy realizálódik-e.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az első napot már nagyjából kiértékeltük, és ha már tegnapra nem készült el, itt van egy kicsi a maradék körök elé.

Pickjeink
1/15 – Mac Jones, irányító (Alabama)
2/46
3/96
4/120
4/122
4/139
5/177
6/188
6/197
7/242




QB: Cam Newton, Mac Jones, Jarrett Stidham – az elején Newton játszadozik majd, de remélem, október végére már Jones lesz az első számú, és a következő 15 év kiemelkedő passzolója. Ezzel a húzással orvosoltuk szerintem a legnagyobb needünket, a legjobb opcióval, feltrade nélkül, úgyhogy ez eléggé pöpecül alakult.

1/15 – Mac Jones, irányító (Alabama)



RB: Damien Harris, Sony Michel, James White, Brandon Bolden (ST)+Danny Vitale (FB) – innen még kukázni is fájdalmas lenne valakit, vannak remek futóink, elkapóink, spec teamer és fullback is. Nekem ide sem kéne már ember.

TE: Hunter Henry, Jonnu Smith, Devin Asiasi, Dalton Keene – a két nagypénzes érkezővel mehet a 2010-es évek Gronk+Hernije, mögöttük két harmadik körös, ez a poszt is parádésan teli.

WR: Nelson Agholor, Kenrick Bourne, N’Keal Harry, Jakobi Meyers, Gunner Olszewski (PR), Matthew Slater (ST) – na ettől a sortól viszont nem csapkodom a popsim a földhöz. Ide mindenképpen kell ember, sőt, azt mondom, hogy kettő is.

2/46 – Terrace Marshall Jr. (LSU), Elijah Moore (Ole Miss)
…nagyon szódával Rondale Moore (Purdue), Dyami Brown (North Carolina)
4/120 – Simi Fehoko (Stanford), Josh Palmer (Tennessee), Jaelon Dardan (North Texas)

6:30-hoz tekerj, és nézd meg azt a testcselt, amivel BLOKKOL az irányítónak 😀



OT: Isaiah Wynn, Trent Brown, Yodny Cajuste, Korey Cunningham – hát nem tudom, Brown miatt és Wynn miatt is lehet benne logika, de nem érzem, hogy ez fontos lenne most annyira, hogy ne WR-t húzzunk. Itt van azért jó sok opció 2-3. körre, ha esetleg jön valaki, nem forgolódnék sírva miatta.

IOL: Michael Onwenu, David Andrews, Shaq Mason, Ted Karras – itt kezdő is pöpec, csere is van, Karras center is lehet. Talán egy belső OL azért jöhet mélyítésnek.

DI: Lawrence Guy, Davo Godchaux, Henry Anderson, Byron Cowart, Montravius Adams – ha már ennyit költöttünk erre a posztra, legyen legalább jó. Amúgy is csak egy ember van, akit hoznék ide a mai napon.

3/96 – Milton Williams (Louisiana Tech)



EDGE: Matthew Judon, Kyle Van Noy, Chase Winovich, Deatrich Wise Jr., Josh Uche – Judon ennyiért legyen nagyon jó, szerintem ezen a ponton Van Noyjal is itt számolok, hacsak nem jön valaki a 2-3. körben. Mivel óriási roham volt itt, annyira sok szimpatikus arc nem is maradt, de azért ha nem félünk nagyon a sérülésétől, Azeez Ojulari egy opciónak jó lehet, vagy Joseph Ossai.

2/46 – Azeez Ojulari (Georgia), Joseph Ossai (Texas)
4/139 – Shaka Toney (Penn State)



LB: Dont’a Hightower, Ja’Whaun Bentley, Anfernee Jennings, Raekwon McMillan – mondjuk Van Noy és Uche itt is lehet, szóval itt van opció bőven, Hightower és KVN visszatérésével sokkal jobb lesz itt a helyzet. Azért a 3. körben elnéznék ide opciót, ha a tavaly draftoltakban kevésbé bízunk.

3/96 – Jabril Cox (LSU), Baron Browning (Ohio St.), Chazz Surratt (North Carolina)
4/122 – Dylan Moses (Alabama), Pete Werner (Ohio St.)



CB: Stephon Gilmore, J. C. Jackson, Jonathan Jones, Jalen Mills, Joejuan Williams – itt nincs nagy gond, mennyiségre és minőségben is megvagyunk, de ide úgyis jön valaki. A kis Samuel vicces lenne legalább, a hátsó körökből jöhet Gowan.

5/177 – Tay Gowan (UCF)



S: Devin McCourty, Kyle Dugger, Adrian Phillips – ide meg úgyis jön valami random, hátrébb várt arc, lásd néhánnyal lejjebb.

Szerkesztette: Wyatt