New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ahogy mondod Patrik...vannak divatszurkerek meg divathaterek és ezek ilyenkor másznak elő a patkánylyukaiból....
ThundersNFL
A divatszurkerek meg ilyenkor bújnak vissza 😊
Bocs, de ez ziccer volt 😊
bcsarli
Én biztos nem de te igen 😛
ThundersNFL
Te nem divatszurker vagy, én meg nem divathater.
Én zsigetri hater vagyok 10+ éve 😊

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Ahogy mondod Patrik...vannak divatszurkerek meg divathaterek és ezek ilyenkor másznak elő a patkánylyukaiból....
ThundersNFL
A divatszurkerek meg ilyenkor bújnak vissza 😊
Bocs, de ez ziccer volt 😊
bcsarli
Itt nehezen találsz divatszurkert hatert amilyen TE is vagy abból sokkal többet

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ahogy mondod Patrik...vannak divatszurkerek meg divathaterek és ezek ilyenkor másznak elő a patkánylyukaiból....
ThundersNFL
A divatszurkerek meg ilyenkor bújnak vissza 😊
Bocs, de ez ziccer volt 😊

több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Nem értem ezt a védelmet. Bíztam benne, hogy ha lassan is melegednek bele (de miért is lassan?), de előbb-utóbb csak összeszedik magukat, mint már oly sokszor tették. De most utóbb se. Ilyen meccsek is vannak néha, de hogy pont a SB-on... Szóval ez a meccs most miattuk ment el, nem mondhatják majd, vagy többségük nem mondhatja, hogy megcsinálták a munkájukat. Nagy kár... Főleg azért kár, mert ez az Eagles nem tűnt olyan félelmetes, és erős ellenfélnek, mint pár éve a Seahawks, vagy tavaly az Atlanta. Ha csak egy idény-átlagot hozott volna a védelmünk, már meglett volna ez a meccs. Az ellenfél csak egyet pantolt (ha jól emléxem), a többi alkalommal mindig végigment a pályán? Ilyet még a leggyengébb NFL védelmek ellen sem nagyon lehet megcsinálni, legalábbis szerencsés bolygóállás kell hozzá.
Most már persze hiába a sok "ha".
Butler meg valami nagyon rossz fát tehetett a tűzre - már a meccs eleji éneklések alatt eltakarta a szemét, mintha sírt volna. Ha ez valami fegyelmezési ügy volt, akkor nem a legjobbkor... Talán majd kiderül.
Kár volt ezért a meccsért így...
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért ez messze nem fáj úgy, mint a Giants elleni bukó(k).
De azért basszameg, hogy egy csapat 500 akárhány passzolt yarddal és 3 passzolt TD-vel nem tud nyerni.
polonic
Kérdezd meg a Defenset miért nem segítettek....
ThundersNFL
Kérdezd meg, hogy mi volt az elképzelés a D szerkezetét illetően, hogy az egy szál starter szintű LB-el, HT-el futottunk neki a szezonnak és az még szerintem ezen az oldalon is egyértelmű volt mindenkinek, hogy HT nem húz le egy teljes szezont sérülés nélkül. A D-line esetében még menthető az elképzelés, jött Ealy, aki nekünk nem jött be, Rivers, aki nem jutott el az alapszakaszig, nem lehetett számítani Branch visszaesésésre (ha ott is csak ez a probléma), meglepő volt Ninko visszavonulása is, bár a vak is láthatta, hogy lassul. De ott volt koncepció, csak nem jött be. A secondarynél is volt. De a LB sor már az induláskor is gyalázatosan gyenge volt. Harristől vártuk a megváltást...

A Butler sztori meg teljes rejtély. Egyik fél sem utalt arra, hogy ez fegyelmezési okokból lett volna, Belichick kifejezetten tagadta, de Butler is csak annyit mondott, hogy "I could have changed the game." A források szerint a döntés, hogy kimarad, röviddel a meccs előtt született. Hogy 530 benyelt yard felénél miért nem küldték be, érthetetlen.

Én is úgy gondolom, hogy ha Brady a fumble-nél egy másodperccel hamarabb passzol jobbra az üresen álló elkapóhoz és rögtön meg is van a 1st down, ez ellen az Eagles védelem ellen végigment volna a csapat TD-ig és megvan a győzelem. Tavaly minden összejött, 2014-ben a momentum velünk volt, amikor futás helyett passzt hívtak a Seahawksnál. Most nem nálunk volt, nem sikerült, kár érte, azért is, mert ez a nagyon feldicsért Philly védelem legalább olyan gyenge volt mint a mienk, verhető csapat.

Más: azóta máshol nem olvastam, hogy JMD mégsem menne a Coltshoz. Valaki hallott azóta erről valamit?
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Ahogy mondod Patrik...vannak divatszurkerek meg divathaterek és ezek ilyenkor másznak elő a patkánylyukaiból....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Srácok nem jött össze a Win, de én azért azt mondom hogy minden elismerésem!
Ennyi éve ilyen konstans jó csapat!!

Amúgy ilyen ellenszélbe, közutálatba játszani nem egyszerű, és habár az én csapatom sehol nincs a tiétekhez képest, tudom milyen ha az embert megköpködik, ócsárolják, elhordják mindennek.
Szal üzenem annak aki csak azért szurkolt a Pats ellen hogy csak ők ne nyerjenek az tehet egy szívességet és kinyalhatja a seggemet!!!
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Azért ez messze nem fáj úgy, mint a Giants elleni bukó(k).
De azért basszameg, hogy egy csapat 500 akárhány passzolt yarddal és 3 passzolt TD-vel nem tud nyerni.
polonic
Kérdezd meg a Defenset miért nem segítettek....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Azért ez messze nem fáj úgy, mint a Giants elleni bukó(k).
De azért basszameg, hogy egy csapat 500 akárhány passzolt yarddal és 3 passzolt TD-vel nem tud nyerni.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A masik tdt nem tudom mire irod, hogy csinaltak ellenetek nem jogosan. Arra nem emlekszem.gabistar
Az a Clement TD volt. Az is a második félidőben volt, ha jól emlékszem 21-ről lett azzal 28 pontja a Phillynek. Clement elkapta, és miután ballal lépett, azután mozgott a kezében a labda, utána pedig már csak jobbal lépett le belül, a második bal lábas lépése már kicsúszott. Az a TD valóban ide is oda is fújható volt. Megítélhették volna úgy is, hogy a mozgás miatt nem volt birtokában az első lépésnél a labda. De úgy is, hogy bár mozgott, de végig birtokolta (a labda megmozdulása nem jelentette azt, hogy az uralmát elveszítette fölötte).

Ezt a szabályt remélem nyáron rendbe teszik, mert szinte nincs meccs, hogy ne legyen belőle vita.

Ja, és ne a védelmet szidjátok, hanem a karmát. A Madden átok legyőzése kismiska, az csak egy. De ma aktív volt kb. három is (MVP nyertes, legtöbb yardot passzoló, stb.), ennyi már Bradynek is sok volt. 😀
peterk2005
az volt a gáz, hogy kijött steratore és azt mondta, hogy stand. mivel a jelenet tökéletesen látszott ez annyit tett, hogy “nem tudom mi az elkapás, nem akarok döntést hozni”
ha megerősíti az elkapást, sztem rendben van, mert úgy ítéli meg, hogy a birtoklás megvolt, a folyamat befejeződött. ha visszavonja, az is rendben lett volna, mert valóban megmozdult a labda. de stand-et nem mondhatott. én hajlok afelé, hogy egyszerűen nem merte elvenni a td-t.
gedam
A Clement-féle TD miatt megértem a zebrák emlegetését, ugyanakkor részrehajlás helyett én is kb azt látom, amit te írsz: mivel nem tudták megcáfolni a pályán hozott ítéletet, a visszanézés után jött a sima "stands". Viszont fordított esetben (ha a Patsnek adnak ugyanezért az esetért TD-t), engem is biztos megütött volna a guta. Szerintem Clement elkapta a labdát, ami láthatóan dadogott a kezében, vagyis nem volt kontroll alatt. Amikor kontroll alatt lett a labda, már kint volt a pályáról.

Viszont az Ertz TD-nél ne vicceljünk már, régen futóvá vált az elkapó, a föld meg ilyen esetben nem okozhat fumblet. Ezt szerintem a Jesse James-féle esettel azért nem lehet összehasonlítani, mert ott nem tett meg több lépést az elkapó a célterületre érés előtt.

több mint 6 éve
gedam 5 702
A masik tdt nem tudom mire irod, hogy csinaltak ellenetek nem jogosan. Arra nem emlekszem.gabistar
Az a Clement TD volt. Az is a második félidőben volt, ha jól emlékszem 21-ről lett azzal 28 pontja a Phillynek. Clement elkapta, és miután ballal lépett, azután mozgott a kezében a labda, utána pedig már csak jobbal lépett le belül, a második bal lábas lépése már kicsúszott. Az a TD valóban ide is oda is fújható volt. Megítélhették volna úgy is, hogy a mozgás miatt nem volt birtokában az első lépésnél a labda. De úgy is, hogy bár mozgott, de végig birtokolta (a labda megmozdulása nem jelentette azt, hogy az uralmát elveszítette fölötte).

Ezt a szabályt remélem nyáron rendbe teszik, mert szinte nincs meccs, hogy ne legyen belőle vita.

Ja, és ne a védelmet szidjátok, hanem a karmát. A Madden átok legyőzése kismiska, az csak egy. De ma aktív volt kb. három is (MVP nyertes, legtöbb yardot passzoló, stb.), ennyi már Bradynek is sok volt. 😀
peterk2005
az volt a gáz, hogy kijött steratore és azt mondta, hogy stand. mivel a jelenet tökéletesen látszott ez annyit tett, hogy “nem tudom mi az elkapás, nem akarok döntést hozni”
ha megerősíti az elkapást, sztem rendben van, mert úgy ítéli meg, hogy a birtoklás megvolt, a folyamat befejeződött. ha visszavonja, az is rendben lett volna, mert valóban megmozdult a labda. de stand-et nem mondhatott. én hajlok afelé, hogy egyszerűen nem merte elvenni a td-t.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Bill bá bünti rendszerét ami vmikor-vhol bevállt?? át kéne gondolni és nem feláldozni a meccset csak hogy megtanítsuk a rendre.
ParadSEC
Igen a Patriotsnál, és minden olyan szervezetnél, ami nem áldozza fel az elveit.
Helmut Zimmer
Az elvek szerintem luxis Sb-ban. Fenyítsen az alapszakaszban ne a PO-ban...
ParadSEC
Pont azért elvek, mert mindig érvényesek. 😊
Helmut Zimmer
Aha. Vszinű rá is ment a döntő...Biztos megérte
ParadSEC
Nem tudjuk, mert nem sejtjük mi volt az oka, nem tudjuk mi van az öltözőben.
Ne legyél már okosabb mint az ember, aki nyert nektek 5 döntőt.

Ez az ember még akar edzősködni pár évet, és neki az út már fontosabb mint a cél. Miért? Mert már nyert 5 gyűrűt. Milyen rekordot döntsön még meg?
Vannak ilyen csávók, azért tudnak az úton maradni, mert ha más nem is, de mindenképpen elvhűek.
Helmut Zimmer
Okosabb nem de van véleményem ...😉
ParadSEC
...továbbá létezik az úgynevezett vezetői hitelesség, amelyet nem árt megtanulni az ilyen Bill Belichick féléktől, mert elengedhetetlen komolyabb szervezetek vezetéséhez... Sajnos sokan ezt nem értik, és amikor kitör a lázadás a Bountyn, akkor pislognak, mint hal a szatyorban.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Bill bá bünti rendszerét ami vmikor-vhol bevállt?? át kéne gondolni és nem feláldozni a meccset csak hogy megtanítsuk a rendre.
ParadSEC
Igen a Patriotsnál, és minden olyan szervezetnél, ami nem áldozza fel az elveit.
Helmut Zimmer
Az elvek szerintem luxis Sb-ban. Fenyítsen az alapszakaszban ne a PO-ban...
ParadSEC
Pont azért elvek, mert mindig érvényesek. 😊
Helmut Zimmer
Aha. Vszinű rá is ment a döntő...Biztos megérte
ParadSEC
Nem tudjuk, mert nem sejtjük mi volt az oka, nem tudjuk mi van az öltözőben.
Ne legyél már okosabb mint az ember, aki nyert nektek 5 döntőt.

Ez az ember még akar edzősködni pár évet, és neki az út már fontosabb mint a cél. Miért? Mert már nyert 5 gyűrűt. Milyen rekordot döntsön még meg?
Vannak ilyen csávók, azért tudnak az úton maradni, mert ha más nem is, de mindenképpen elvhűek.
Helmut Zimmer
Okosabb nem de van véleményem ...😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Bill bá bünti rendszerét ami vmikor-vhol bevállt?? át kéne gondolni és nem feláldozni a meccset csak hogy megtanítsuk a rendre.
ParadSEC
Igen a Patriotsnál, és minden olyan szervezetnél, ami nem áldozza fel az elveit.
Helmut Zimmer
Az elvek szerintem luxis Sb-ban. Fenyítsen az alapszakaszban ne a PO-ban...
ParadSEC
Pont azért elvek, mert mindig érvényesek. 😊
Helmut Zimmer
Aha. Vszinű rá is ment a döntő...Biztos megérte
ParadSEC
Nem tudjuk, mert nem sejtjük mi volt az oka, nem tudjuk mi van az öltözőben.
Ne legyél már okosabb mint az ember, aki nyert nektek 5 döntőt.

Ez az ember még akar edzősködni pár évet, és neki az út már fontosabb mint a cél. Miért? Mert már nyert 5 gyűrűt. Milyen rekordot döntsön még meg?
Vannak ilyen csávók, azért tudnak az úton maradni, mert ha más nem is, de mindenképpen elvhűek.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mit gondoltok, ez volt Butler utolsó "meccse" Pats színekben?
Matthew99
Szerintem egy jódarabig biztos.
De miért volt ma "kutyaólban"?
Bazzani
Úgy gondoltam, hogy trade/cut lehet-e a levegőben, tehát hogy nem csak erre az egy meccsre szólt a rendszabályozás. Arra mondjuk sokan kíváncsiak lennének, mivel lehet így kihúzni a gyufát BB-nél.
Matthew99
 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/malcolm-butler-15769/
UFA lesz.

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Bill bá bünti rendszerét ami vmikor-vhol bevállt?? át kéne gondolni és nem feláldozni a meccset csak hogy megtanítsuk a rendre.
ParadSEC
Igen a Patriotsnál, és minden olyan szervezetnél, ami nem áldozza fel az elveit.
Helmut Zimmer
Az elvek szerintem luxis Sb-ban. Fenyítsen az alapszakaszban ne a PO-ban...
ParadSEC
Pont azért elvek, mert mindig érvényesek. 😊
Helmut Zimmer
Aha. Vszinű rá is ment a döntő...Biztos megérte

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Mit gondoltok, ez volt Butler utolsó "meccse" Pats színekben?
Matthew99
Szerintem egy jódarabig biztos.
De miért volt ma "kutyaólban"?
Bazzani
Úgy gondoltam, hogy trade/cut lehet-e a levegőben, tehát hogy nem csak erre az egy meccsre szólt a rendszabályozás. Arra mondjuk sokan kíváncsiak lennének, mivel lehet így kihúzni a gyufát BB-nél.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mit gondoltok, ez volt Butler utolsó "meccse" Pats színekben?
Matthew99
Szerintem egy jódarabig biztos.
De miért volt ma "kutyaólban"?

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Mit gondoltok, ez volt Butler utolsó "meccse" Pats színekben?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Bill bá bünti rendszerét ami vmikor-vhol bevállt?? át kéne gondolni és nem feláldozni a meccset csak hogy megtanítsuk a rendre.
ParadSEC
Igen a Patriotsnál, és minden olyan szervezetnél, ami nem áldozza fel az elveit.
Helmut Zimmer
Az elvek szerintem luxis Sb-ban. Fenyítsen az alapszakaszban ne a PO-ban...
ParadSEC
Pont azért elvek, mert mindig érvényesek. 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
a konfdöntő után nem volt jelentkező, de azért még egy próba: ha valaki bevállal egy Patriots-os elemzést a bowl.hu-ra a meccsről/holtszezoni teendőkről (1-2 oldalnyi terjedelemben), annak felajánlok postaköltséggel együtt egy "Belichick és Brady" könyvet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Ertz TD 2:21 a végéig. Bevallom megkönnyebbültem. Ez a mai D úgysem nyeri meg a meccset. Végre visszakerül a labda annak a kezébe, aki megteheti.
2:21, 1 időkérés + a két perces. Elégnek kell lennie. Addig már túl volt kb. 470 yardon. 470 yardot írt fel egy eddig elég jól teljesítő D-re.
Aztán jön az a play, az első amikor odaérnek, de azzal mindennek vége. Hiába a jó játék, a közel 500 yard. Vége. Egy szerencsétlen játék, vagy egy zseniális D play, ki, hogy látja. Mindent megtett, de nem volt elég. Sajnos egyedül egy csapatrész nem nyeri meg, még akkor sem, ha minden sérülés ellenére zseniálisan játszanak.

Valamiért úgy éreztem, ezt így kell kiírnom magamból.
Nem tudok haragudni a D-re sem. Egyszerűen ennyit tudnak. Kevesek voltak egy zseniálisan és iszonyú magabiztosan játszó Foles ellen. Ahogy más előttem leírta, ki van a mi front 7-ünkben, aki kezdene Philyben? Senki.

Roberts, M. Flowers, Lee, Jean-Francois maximum rotációs játékosok, de Van Noy, Wise (még?), Harrison (már), sem az akire SB védelmet épít az ember. Ezt nem bírták el. Persze itt van BB megkérdőjelezhető döntése, amivel lehet egy gyűrűt vett el a játékosoktól, de ezt nehéz jól és tisztán megítélni. Nekünk szurkolóknak főleg.

Akire viszont egyértelműen haragszom az Gost, és az ST. Eleve semmit nem tettek hozzá, pedig azért egy kevés erőforrást odaraknak BB-ék, de Gost SB hibái azért kicsit erősek. Harmadik éve ront el extra pontot PO-ban kulcsmomentumokban. Ez annyiért amiért itt van megengedhetetlen.

Szóval ez elment. Kikaptunk egy nagyon jó ellenféltől. Gratula nekik.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Bill bá bünti rendszerét ami vmikor-vhol bevállt?? át kéne gondolni és nem feláldozni a meccset csak hogy megtanítsuk a rendre.
ParadSEC
Igen a Patriotsnál, és minden olyan szervezetnél, ami nem áldozza fel az elveit.
Helmut Zimmer
Az elvek szerintem luxis Sb-ban. Fenyítsen az alapszakaszban ne a PO-ban...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Bill bá bünti rendszerét ami vmikor-vhol bevállt?? át kéne gondolni és nem feláldozni a meccset csak hogy megtanítsuk a rendre.
ParadSEC
Igen a Patriotsnál, és minden olyan szervezetnél, ami nem áldozza fel az elveit.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na akkor kezdjük az offseasont! Eldon, Richardson, Rowe, Cut. Az ilyen kutyaütő faszomforma emberektől kiráz a hideg amikor pályán vannak. Bill bá bünti rendszerét ami vmikor-vhol bevállt?? át kéne gondolni és nem feláldozni a meccset csak hogy megtanítsuk a rendre. Szép évünk lesz... Jöhet majd TE, LB, DT, CB, DE, ja és T, Wr. Szuper hónapoknak néznek elébe a stáb megmaradt tagjai. Grat az Eaglesnek végre volt ellenfelünk

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich