New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/RapSheet/status/960364307283435522?s=17
alatriste
Jó, hát még egy órája sem ért véget a meccs. Gondolom ő is elhitte, hogy újra meglesz 15 év után a 4 év alatti hármas és most baromi csalódott. Érthető. Bár amekkora gyerek, nem kizárható, hogy tényleg bedurcul...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/RapSheet/status/960364307283435522?s=17


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így van, ott is volt kihagyott xp, meg kétszer is kényszer kétpontos. Sokkal nagyobb dolog, hogy kétszer is akkora tökötök volt, ami az NFL-ben keveseknek. Nekünk nem jött be sajnos a WR-passz, nektek gyönyörűen ült. Az interception sima mák volt, legalább akkora, mint a szar long snap nálunk. Ilyen az élet, ha nyerünk nyilván örülök, de a Phillyre nem mondanám, hogy nem érdemelte meg teljesen.
Wyatt
Tavaly Shanahan a nagy töke miatt bukta el a Superbowl-t. Azzal a különbséggel, hogy a Phillynek muszáj volt offense-ben tököt növesztenie, mert a védelmük nekik is átjáróház volt, a Falconsnak viszont nem volt muszáj. Ebből a szempontból az idei értelmezhető, a tavalyi nem.

A Pats defense viszont nagyobbat orrolt, mint amire számítottam. Abban biztos voltam, hogy ha nem hibáznak -
nem adják el, nem hülyéskedik el -, akkor több pontot csinálnak, mint a Bortles féle Jags, mert ez a Philly offense még Foles-el is sokkal jobb annál. Viszont még így sem egy Saints / Brees / Kamara / stb. szintű, emiatt meglepő az ilyen nagy megfeneklés.

Cserében viszont az offense is jobban ment, mint várható volt. A Philly defense gyengéje a no huddle, gyors passzok, de ők is nagyobbat mélyrepültek, mint az várható volt. Ez egy ilyen meccs lett. Csak idén ők csinálták meg az utolsó Butler féle play-t a végén. Lehet, hogy Butlert nem kellett volna kihagyni a csapatból. 😊
peterk2005
Nem értek egyet. Az nem tökösség volt, hanem butaság. Kell tudni különbséget tenni aközött, hogy lezárod a meccset, vagy hogy a meccs közben meghúzod azt, amit sokan nem mernének. Shanny ott bevallottan azt sem tudta, hol jár a csapat. Az szimpla butaság volt. Itt az Eagles mindkétszer tökös volt húzós helyzetben, a másodikban pedig szerintem is ez volt a jó hívás, így volt több esély a győzelemre. Ez az, amit pl a Houston nem mert bepróbálni ellenünk, pedig lehet, ott is pont ez lett volna.

Hát igen, az Eagles gyengéjére sikerült játszanunk. Kár, hogy nálunk több ilyen volt 😊 Butlerrel nem tudom, mi volt, de akármi is, hiba. Nem azért, mert Rowe mellett volt egy szenzációs Jeffery-TD. Nem azért, mert Richards fogalmatlan volt. Az egész meccs képe miatt. Rosszabb biztos nem lett volna, de megkockáztatom, hogy ő megcsinált volna néhány fontos játékot. Ha megsérült, és azért nem tolta, pech. Ha elbaszott valamit a hét közben, akkor konokság, de hát az egész csapat 1x éve ismert szabályok szerint megy, nincsen senki a csapat felett.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Így van, ott is volt kihagyott xp, meg kétszer is kényszer kétpontos. Sokkal nagyobb dolog, hogy kétszer is akkora tökötök volt, ami az NFL-ben keveseknek. Nekünk nem jött be sajnos a WR-passz, nektek gyönyörűen ült. Az interception sima mák volt, legalább akkora, mint a szar long snap nálunk. Ilyen az élet, ha nyerünk nyilván örülök, de a Phillyre nem mondanám, hogy nem érdemelte meg teljesen.
Wyatt
Tavaly Shanahan a nagy töke miatt bukta el a Superbowl-t. Azzal a különbséggel, hogy a Phillynek muszáj volt offense-ben tököt növesztenie, mert a védelmük nekik is átjáróház volt, a Falconsnak viszont nem volt muszáj. Ebből a szempontból az idei értelmezhető, a tavalyi nem.

A Pats defense viszont nagyobbat orrolt, mint amire számítottam. Abban biztos voltam, hogy Foles-ék ha nem hibáznak - nem adják el, nem hülyéskedik el -, akkor több pontot csinálnak, mint a Bortles féle Jags, mert ez a Philly offense még Foles-el is sokkal jobb annál. És a Pats def valljuk be az ellen is szenvedett már. Csak ott elfogyott a tök és a tudomány (playbook) is három negyed után. A Phillynek meg nem. Viszont még így sem egy Saints / Brees / Kamara / stb. szintű offense-ről volt szó, emiatt meglepő az ilyen nagy megfeneklés. De ha nyertetek volna, ez a defense akkor se jó, nem is volt az. A jó scoring helyezés csalóka, az offense rengeteget segített benne. (Ha valaki, akkor egy Indy fannak ezt elhiheted. 😀 )

Az offense viszont jobban ment, mint várható volt. A Philly defense gyengéje a no huddle, gyors passzok, de ők is nagyobbat mélyrepültek, mint az várható volt. Ez egy ilyen meccs lett. Csak idén ők csinálták meg az utolsó Butler féle play-t a végén. Lehet, hogy Butlert nem kellett volna kihagyni a csapatból. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A masik tdt nem tudom mire irod, hogy csinaltak ellenetek nem jogosan. Arra nem emlekszem.gabistar
Az a Clement TD volt. Az is a második félidőben volt, ha jól emlékszem 21-ről lett azzal 28 pontja a Phillynek. Clement elkapta, és miután ballal lépett, azután mozgott a kezében a labda, utána pedig már csak jobbal lépett le belül, a második bal lábas lépése már kicsúszott. Az a TD valóban ide is oda is fújható volt. Megítélhették volna úgy is, hogy a mozgás miatt nem volt birtokában az első lépésnél a labda. De úgy is, hogy bár mozgott, de végig birtokolta (a labda megmozdulása nem jelentette azt, hogy az uralmát elveszítette fölötte).

Ezt a szabályt remélem nyáron rendbe teszik, mert szinte nincs meccs, hogy ne legyen belőle vita.

Ja, és ne a védelmet szidjátok, hanem a karmát. A Madden átok legyőzése kismiska, az csak egy. De ma aktív volt kb. három is (MVP nyertes, legtöbb yardot passzoló, stb.), ennyi már Bradynek is sok volt. 😀
peterk2005
Pedig szép lett volna minden átokkal leszámolni egyszerre 😊)
Wyatt
Ne legy telhetetlen... Valaki meg az elso sb jenek orul... : )
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Bitang jó csapatot győztunk ma le ,el sem hiszem.
Grat nektek,Cooknak jobbulast !

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A masik tdt nem tudom mire irod, hogy csinaltak ellenetek nem jogosan. Arra nem emlekszem.gabistar
Az a Clement TD volt. Az is a második félidőben volt, ha jól emlékszem 21-ről lett azzal 28 pontja a Phillynek. Clement elkapta, és miután ballal lépett, azután mozgott a kezében a labda, utána pedig már csak jobbal lépett le belül, a második bal lábas lépése már kicsúszott. Az a TD valóban ide is oda is fújható volt. Megítélhették volna úgy is, hogy a mozgás miatt nem volt birtokában az első lépésnél a labda. De úgy is, hogy bár mozgott, de végig birtokolta (a labda megmozdulása nem jelentette azt, hogy az uralmát elveszítette fölötte).

Ezt a szabályt remélem nyáron rendbe teszik, mert szinte nincs meccs, hogy ne legyen belőle vita.

Ja, és ne a védelmet szidjátok, hanem a karmát. A Madden átok legyőzése kismiska, az csak egy. De ma aktív volt kb. három is (MVP nyertes, legtöbb yardot passzoló, stb.), ennyi már Bradynek is sok volt. 😀
peterk2005
Pedig szerintem a yardok alapjan nem bradynek volt sok. : ) Inkabb a vedelemnek kellett volna egy philly fele megmozdulas es akkor az ne fele donti a merleget. Es meg talan az, ami benne van a fociban, de a kezet nem veletlenul mutattak a meccs elejen.. Hogy be volt kotve az ujja mint a jags ellen... Ilyen aprosagok dontenek egy jatekban. Meg az is hogy gronk sem volt talan kepben sokaig. Aztan a meccs vegere jott vissza neki is az agyrazkodas utani onmaga. Meg hat elvesztettek az egyik legjobb elkapojukat is ugyanigy. Szoval meg ezt is majdnem elbirta a csapat. De csak majdnem. De a masik oldalon is pl foles volt wentz helyett. Szoval sajna ez a foci. Grat mindketto csapatnak es grat ne nek is.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
2:20-nál azt hittem meg lesz. Ez van. Jövőre behúzzuk a 6.-kat. Go Pats!
Azért mert Ricsi elkezdte temetni a BB TB duot mi még ne. Kell 2 jó koordinátor és hajrá.
MP ma nagyon fos volt. Detroitba örülhetnek 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A masik tdt nem tudom mire irod, hogy csinaltak ellenetek nem jogosan. Arra nem emlekszem.gabistar
Az a Clement TD volt. Az is a második félidőben volt, ha jól emlékszem 21-ről lett azzal 28 pontja a Phillynek. Clement elkapta, és miután ballal lépett, azután mozgott a kezében a labda, utána pedig már csak jobbal lépett le belül, a második bal lábas lépése már kicsúszott. Az a TD valóban ide is oda is fújható volt. Megítélhették volna úgy is, hogy a mozgás miatt nem volt birtokában az első lépésnél a labda. De úgy is, hogy bár mozgott, de végig birtokolta (a labda megmozdulása nem jelentette azt, hogy az uralmát elveszítette fölötte).

Ezt a szabályt remélem nyáron rendbe teszik, mert szinte nincs meccs, hogy ne legyen belőle vita.

Ja, és ne a védelmet szidjátok, hanem a karmát. A Madden átok legyőzése kismiska, az csak egy. De ma aktív volt kb. három is (MVP nyertes, legtöbb yardot passzoló, stb.), ennyi már Bradynek is sok volt. 😀
peterk2005
Pedig szép lett volna minden átokkal leszámolni egyszerre 😊)

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A masik tdt nem tudom mire irod, hogy csinaltak ellenetek nem jogosan. Arra nem emlekszem.gabistar
Az a Clement TD volt. Az is a második félidőben volt, ha jól emlékszem 21-ről lett azzal 28 pontja a Phillynek. Clement elkapta, és miután ballal lépett, azután mozgott a kezében a labda, utána pedig már csak jobbal lépett le belül, a második bal lábas lépése már kicsúszott. Az a TD valóban ide is oda is fújható volt. Megítélhették volna úgy is, hogy a mozgás miatt nem volt birtokában az első lépésnél a labda. De úgy is, hogy bár mozgott, de végig birtokolta (a labda megmozdulása nem jelentette azt, hogy az uralmát elveszítette fölötte).

Ezt a szabályt remélem nyáron rendbe teszik, mert szinte nincs meccs, hogy ne legyen belőle vita.

Ja, és ne a védelmet szidjátok, hanem a karmát. A Madden átok legyőzése kismiska, az csak egy. De ma aktív volt kb. három is (MVP nyertes, legtöbb yardot passzoló, stb.), ennyi már Bradynek is sok volt. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sajnálom ezt a mait nagyon, mert Tom 40 évesen csodát művelt a pályán, Dolával, Gronkkal, Hogan-el együtt..
Persze csináltak hibákat, de az Eagles O#is..
41 pontot nem kaphat egy olyan védelem ami Top5 engedett pontokban.
Ma nagyott betlizett MattyP és BB közösen. Nagyon-nagy pofon, vállalhatatlan meló, több mint érdekes edzői húzások játékosok pályára küldésével, játéktervvel..
Még akkor is, ha a Steelers meccs után szerintem nem volt TD az az Ertz elkapás..
S talán akkor más a vége..
De mindegy is, mert végig dominánsabbak, jobbak voltak. Megölték a védelmünket, megérdemelték a győzelmet!
Erős, jó, szimpatikus csapat. Élvezzék a pillanatot, örömet!😊
Meglátjuk mi lesz holtszezonban..
De ez a védelem nem elég egy újabb SB runra..
Tomot sajnálom a legjobban..
Mert az túlmegy mindenen amit tesz a csapatért, sikerért..
40 évesen..
S úgy gondolom, hogy jelenleg jogosan fogja szétszedni a sajtó BB-t a védelem mai teljesítménye és saját edzői felelőssége miatt..
Szomorú vagyok, mert ez egy nyerhető meccs lett volna..
De Mind1..Ez van.
Go Pats!!
Blitz for Six!!!
Not Done!😊
kyobalu
Egyetértek részben, és vérzik a szívem. Főleg, hogy látom, amit eddig is tudtunk, mit belefeccöl ebbe a sportba, pedig ott a szupermodell feleség, a gyerekek, a bajnoki címek, rekordok, simán hagyhatná a faszba az egészet. És látod, hogy 40 évesen is mit bele nem ad azért, hogy győzelemre vezesse a csapatát.

Ez a mai teljesítmény nagyjából top 5-ös volt all time, amit láttam. Egyszerűen tényleg egy nagyhibája volt, a fumble-nél, de egy játékostól ennél többet szerintem nem lehet kérni. Én nagyon szégyelleném a védők helyében magam most, hogy ennyire cserben hagyták azt, aki gyakorlatilag mindent megtett a győzelemért. Úgy az elmúlt 17 évben.

Nagyon sajnálom Bradyt, de talán a holt szezonban sikerül valamit csinálni a védelemmel, hátha lesz javulás itt.

Ha Brady így tolja továbbra is...

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hát ezt elcsesztük...
A pálya minden oldalán kikaptunk, igen még az offense oldalon is! Bent maradt a támadónkban alsó hangon 10 pont. A special team sem hozta magát. Persze a totál betli a védelem volt. Sajnos az erényünk a gyengeségünk is. Egy közepes védelemmel SB-t játszunk, pedig nem kéne.
(persze egy picit lehetne bírózni is, mert az utolsó TD vicces a PIT td fényében, de a 3. negyedben az nem volt TD)
Magyarán sok kicsi összeadódott...
NB2
a pit td az nem volt td, mert ott nem lepett kettot a labda birtoklasnal. Es igy nem valt futova. Es az sima incomplete pass volt. Itt szaladt vele, haromat lepett es futova valt. Es akkor mar benyujtva td. Ezert nem forditottak vissza. Nalunk meg meccsdonto volt a td nem td. De jogosan vettek el. Sajnos ez van. A masik tdt nem tudom mire irod, hogy csinaltak ellenetek nem jogosan. Arra nem emlekszem. De az egyik az sajnos jogos td. Futova valt ket lepes utan es akkor mar eleg csak benyujtani. De nem akarlak ilyenekkel idegesiteni. Csak leirom mi a kulonbseg. Grat es ti legalabb sb ben vagytok mar mi ota is. Es hanyat nyertetek az elmult idoszakban 2001 ota... Ti vagytok az egyik legdominansabb csapat. Szoval nem azon mulott. A defeken mulott egyik sem csinalt semmit, majd az egyik csinalt egy fumblit.. Ez dontotte el kb...Grat es fel a fejjel. Ti is bajnokok vagytok div bajnok afc bajnok. Csak nem sb bajnok. De hat van mar eleg igy is... Elvezzetek amig lehet ezt a dominans korszakot nezni.
gabistar
Mégegyszer nem a bírókra fogom! Amúgy basszus tényleg annyi TD volt az ember nem is emlékszik 😊 Szóval a 3. negyedben volt egy visszanézett TD, ahol mikor birtokolta már kilépett (szerintem). De mondom ez egy töredéke volt az egésznek, sok kicsi (és egy nagy) összetevője volt a buktának.
Az ugye megvan amúgy, hogy a Phillynek is volt egy labdavesztése, én éreztem, hogy még a miénk is várat magára, csak baromi rosszkor jött😕
NB2
persze ertelek... most mar emlekszem, amikor megfogta elkapta a labdat, mozdult es utana nem lepett kettot... megvan.. gottcha... : ) Tudom nem fogod arra... Csak irtam hogy sajnos a mi elkapasunk nem volt td. Sajnos...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ezt elcsesztük...
A pálya minden oldalán kikaptunk, igen még az offense oldalon is! Bent maradt a támadónkban alsó hangon 10 pont. A special team sem hozta magát. Persze a totál betli a védelem volt. Sajnos az erényünk a gyengeségünk is. Egy közepes védelemmel SB-t játszunk, pedig nem kéne.
(persze egy picit lehetne bírózni is, mert az utolsó TD vicces a PIT td fényében, de a 3. negyedben az nem volt TD)
Magyarán sok kicsi összeadódott...
NB2
Nem ilyen meccsre számítottam, de nem bánom, hogy így alakult. Az offensetek zseniális volt, Brady nyilvánvalóan a kecske, Gronk ellenállhatatlan, Lewist pedig nem hiába Andy draftolta. Cooksot sajnáltam, remélem gyorsan felépül.

Azt ne felejtsétek el, hogy nálunk is benne maradt 3/7 pont a szerencsétlenül pattanó interceptionnél. Ma nekünk volt jobb napunk.
mustaine
Így van, ott is volt kihagyott xp, meg kétszer is kényszer kétpontos. Sokkal nagyobb dolog, hogy kétszer is akkora tökötök volt, ami az NFL-ben keveseknek. Nekünk nem jött be sajnos a WR-passz, nektek gyönyörűen ült. Az interception sima mák volt, legalább akkora, mint a szar long snap nálunk. Ilyen az élet, ha nyerünk nyilván örülök, de a Phillyre nem mondanám, hogy nem érdemelte meg teljesen.

több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Sajnálom ezt a mait nagyon, mert Tom 40 évesen csodát művelt a pályán, Dolával, Gronkkal, Hogan-el együtt..
Persze csináltak hibákat, de az Eagles O#is..
41 pontot nem kaphat egy olyan védelem ami Top5 engedett pontokban.
Ma nagyott betlizett MattyP és BB közösen. Nagyon-nagy pofon, vállalhatatlan meló, több mint érdekes edzői húzások játékosok pályára küldésével, játéktervvel..
Még akkor is, ha a Steelers meccs után szerintem nem volt TD az az Ertz elkapás..
S talán akkor más a vége..
De mindegy is, mert végig dominánsabbak, jobbak voltak. Megölték a védelmünket, megérdemelték a győzelmet!
Erős, jó, szimpatikus csapat. Élvezzék a pillanatot, örömet!😊
Meglátjuk mi lesz holtszezonban..
De ez a védelem nem elég egy újabb SB runra..
Tomot sajnálom a legjobban..
Mert az túlmegy mindenen amit tesz a csapatért, sikerért..
40 évesen..
S úgy gondolom, hogy jelenleg jogosan fogja szétszedni a sajtó BB-t a védelem mai teljesítménye és saját edzői felelőssége miatt..
Szomorú vagyok, mert ez egy nyerhető meccs lett volna..
De Mind1..Ez van.
Go Pats!!
Blitz for Six!!!
Not Done!😊

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Hát ezt elcsesztük...
A pálya minden oldalán kikaptunk, igen még az offense oldalon is! Bent maradt a támadónkban alsó hangon 10 pont. A special team sem hozta magát. Persze a totál betli a védelem volt. Sajnos az erényünk a gyengeségünk is. Egy közepes védelemmel SB-t játszunk, pedig nem kéne.
(persze egy picit lehetne bírózni is, mert az utolsó TD vicces a PIT td fényében, de a 3. negyedben az nem volt TD)
Magyarán sok kicsi összeadódott...
NB2
a pit td az nem volt td, mert ott nem lepett kettot a labda birtoklasnal. Es igy nem valt futova. Es az sima incomplete pass volt. Itt szaladt vele, haromat lepett es futova valt. Es akkor mar benyujtva td. Ezert nem forditottak vissza. Nalunk meg meccsdonto volt a td nem td. De jogosan vettek el. Sajnos ez van. A masik tdt nem tudom mire irod, hogy csinaltak ellenetek nem jogosan. Arra nem emlekszem. De az egyik az sajnos jogos td. Futova valt ket lepes utan es akkor mar eleg csak benyujtani. De nem akarlak ilyenekkel idegesiteni. Csak leirom mi a kulonbseg. Grat es ti legalabb sb ben vagytok mar mi ota is. Es hanyat nyertetek az elmult idoszakban 2001 ota... Ti vagytok az egyik legdominansabb csapat. Szoval nem azon mulott. A defeken mulott egyik sem csinalt semmit, majd az egyik csinalt egy fumblit.. Ez dontotte el kb...Grat es fel a fejjel. Ti is bajnokok vagytok div bajnok afc bajnok. Csak nem sb bajnok. De hat van mar eleg igy is... Elvezzetek amig lehet ezt a dominans korszakot nezni.
gabistar
Mégegyszer nem a bírókra fogom! Amúgy basszus tényleg annyi TD volt az ember nem is emlékszik 😊 Szóval a 3. negyedben volt egy visszanézett TD, ahol mikor birtokolta már kilépett (szerintem). De mondom ez egy töredéke volt az egésznek, sok kicsi (és egy nagy) összetevője volt a buktának.
Az ugye megvan amúgy, hogy a Phillynek is volt egy labdavesztése, én éreztem, hogy még a miénk is várat magára, csak baromi rosszkor jött😕
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hát ezt elcsesztük...
A pálya minden oldalán kikaptunk, igen még az offense oldalon is! Bent maradt a támadónkban alsó hangon 10 pont. A special team sem hozta magát. Persze a totál betli a védelem volt. Sajnos az erényünk a gyengeségünk is. Egy közepes védelemmel SB-t játszunk, pedig nem kéne.
(persze egy picit lehetne bírózni is, mert az utolsó TD vicces a PIT td fényében, de a 3. negyedben az nem volt TD)
Magyarán sok kicsi összeadódott...
NB2
a pit td az nem volt td, mert ott nem lepett kettot a labda birtoklasnal. Es igy nem valt futova. Es az sima incomplete pass volt. Itt szaladt vele, haromat lepett es futova valt. Es akkor mar benyujtva td. Ezert nem forditottak vissza. Nalunk meg meccsdonto volt a td nem td. De jogosan vettek el. Sajnos ez van. A masik tdt nem tudom mire irod, hogy csinaltak ellenetek nem jogosan. Arra nem emlekszem. De az egyik az sajnos jogos td. Futova valt ket lepes utan es akkor mar eleg csak benyujtani. De nem akarlak ilyenekkel idegesiteni. Csak leirom mi a kulonbseg. Grat es ti legalabb sb ben vagytok mar mi ota is. Es hanyat nyertetek az elmult idoszakban 2001 ota... Ti vagytok az egyik legdominansabb csapat. Szoval nem azon mulott. A defeken mulott egyik sem csinalt semmit, majd az egyik csinalt egy fumblit.. Ez dontotte el kb...Grat es fel a fejjel. Ti is bajnokok vagytok div bajnok afc bajnok. Csak nem sb bajnok. De hat van mar eleg igy is... Elvezzetek amig lehet ezt a dominans korszakot nezni.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Hát ezt elcsesztük...
A pálya minden oldalán kikaptunk, igen még az offense oldalon is! Bent maradt a támadónkban alsó hangon 10 pont. A special team sem hozta magát. Persze a totál betli a védelem volt. Sajnos az erényünk a gyengeségünk is. Egy közepes védelemmel SB-t játszunk, pedig nem kéne.
(persze egy picit lehetne bírózni is, mert az utolsó TD vicces a PIT td fényében, de a 3. negyedben az nem volt TD)
Magyarán sok kicsi összeadódott...
NB2
Nem ilyen meccsre számítottam, de nem bánom, hogy így alakult. Az offensetek zseniális volt, Brady nyilvánvalóan a kecske, Gronk ellenállhatatlan, Lewist pedig nem hiába Andy draftolta. Cooksot sajnáltam, remélem gyorsan felépül.

Azt ne felejtsétek el, hogy nálunk is benne maradt 3/7 pont a szerencsétlenül pattanó interceptionnél. Ma nekünk volt jobb napunk.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezzel a védelemmel nem érdemeltünk SB győzelmet. De ők sem 613 kapott yarddal. 14 pontot kaptak ajcsiba New Yorktól, nyilván nem szerették volna ott sem az újabb Pats győzelmet. Ettől még nem változik semmi, jövőre Veletek ugyanitt 😊
Burkus
Az a baj, a védelmünktől lényegesen többet. Nem szabadott volna ilyen helyzetekbe kerülni. Nem a bírókon múlt.
Wyatt
Attól még kilépett az elkapó az elsőnél, az utolsó pedig nem volt TD, ha a szabályt konzekvensen alkalmazzák. De nem ez volt a meghatározó, Ha DMC megfogja Ertzet vagy nem engedjük meg a 4&6-ot vagy Brady időben észreveszi a fumble előtt, hogy jobbra tőle valaki szabadon áll, akkor talán most Gisele táncol a telefonjával. Eddig tartott a nagy bűvészmutatvány a liga alsó harmada védelemmel. Butler sztoriját talán egyszer megtudjuk,
Burkus
Igen, lehet. De ha a védelem nem egy megye hármas szintet hoz, akkor ezt a meccset ezek ellenére is nyerhettük volna. Nem ezen múlt.
Wyatt
Nekünk a megye 3-s védelemmel sikerült!!! 😉
dande
Így van. A ti védelmetek sem játszott sokáig jól, de az elején nem nagyon engedett pontokat, a végén pedig megcsinálták a fontos playt, playeket. Nagyjából ez döntött, hogy nálunk erre nem volt ma sajnos senki sem képes 😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezzel a védelemmel nem érdemeltünk SB győzelmet. De ők sem 613 kapott yarddal. 14 pontot kaptak ajcsiba New Yorktól, nyilván nem szerették volna ott sem az újabb Pats győzelmet. Ettől még nem változik semmi, jövőre Veletek ugyanitt 😊
Burkus
Az a baj, a védelmünktől lényegesen többet. Nem szabadott volna ilyen helyzetekbe kerülni. Nem a bírókon múlt.
Wyatt
Attól még kilépett az elkapó az elsőnél, az utolsó pedig nem volt TD, ha a szabályt konzekvensen alkalmazzák. De nem ez volt a meghatározó, Ha DMC megfogja Ertzet vagy nem engedjük meg a 4&6-ot vagy Brady időben észreveszi a fumble előtt, hogy jobbra tőle valaki szabadon áll, akkor talán most Gisele táncol a telefonjával. Eddig tartott a nagy bűvészmutatvány a liga alsó harmada védelemmel. Butler sztoriját talán egyszer megtudjuk,
Burkus
Igen, lehet. De ha a védelem nem egy megye hármas szintet hoz, akkor ezt a meccset ezek ellenére is nyerhettük volna. Nem ezen múlt.
Wyatt
Nekünk a megye 3-s védelemmel sikerült!!! 😉
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezzel a védelemmel nem érdemeltünk SB győzelmet. De ők sem 613 kapott yarddal. 14 pontot kaptak ajcsiba New Yorktól, nyilván nem szerették volna ott sem az újabb Pats győzelmet. Ettől még nem változik semmi, jövőre Veletek ugyanitt 😊
Burkus
Az a baj, a védelmünktől lényegesen többet. Nem szabadott volna ilyen helyzetekbe kerülni. Nem a bírókon múlt.
Wyatt
Attól még kilépett az elkapó az elsőnél, az utolsó pedig nem volt TD, ha a szabályt konzekvensen alkalmazzák. De nem ez volt a meghatározó, Ha DMC megfogja Ertzet vagy nem engedjük meg a 4&6-ot vagy Brady időben észreveszi a fumble előtt, hogy jobbra tőle valaki szabadon áll, akkor talán most Gisele táncol a telefonjával. Eddig tartott a nagy bűvészmutatvány a liga alsó harmada védelemmel. Butler sztoriját talán egyszer megtudjuk,
Burkus
Igen, lehet. De ha a védelem nem egy megye hármas szintet hoz, akkor ezt a meccset ezek ellenére is nyerhettük volna. Nem ezen múlt.

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
a bírókon semmi nem múlt, pech hogy pont az utolsó támadásnál nyalt vissza a fagyi /a tavalyi Hightower féle fumbli, csak idén mi voltunk a kellemetlenebb oldalon/, ha nincs az a labdavesztés szerintem Brady végigvitte volna TD-ig a támadást, ahhoz képest mennyire tartottam a meccs előtt az Eagles védelmétől, kb az az egy megmozdulásuk volt egész meccsen /+a helmet to helmet Cookson/, sajnos a mi védelmünk még rosszabb volt mint amire számítottam, 41 kapott ponttal nem nagyon lehet meccset nyerni

azért a legjobb elkapónk, a legjobb védőnk a kezdő jobb oldali tackle és a meccs nagy részében a legjobb mélységi elkapónk nélkül ez nem is olyan rossz eredmény
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
grat, jo nektek, hogy ilyen csapatotok van es minden evben majdnem sb jatszotok kb mint a 2001 es era, megint dominansok voltatok nem kicsit egesz szezonban. Most nem jott ki a lepes. De mint tudjuk, ti mindig jok vagytok es jovore is igy lesz. Gratulalunk. Es elvezzetek, hogy ilyen jo csapatotok lehet. Mind off mind def reszrol. Akik mindig kepesek po ra. Es majdnem mindig sb re. Es nagyon sokszor sb winre is...Ennyiszer visszajonni es forditani mar durva volt. Es hat ennek egyszer meg kellett tornie. De meg igy is majdnem ot lett. Es ... Gratulalok. Szerintem brady ujja serult volt es ezert dobott parat amit nem szokott. Azokkal megint bajnokok vagytok. De ez csak az en szereny velemenyem.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezzel a védelemmel nem érdemeltünk SB győzelmet. De ők sem 613 kapott yarddal. 14 pontot kaptak ajcsiba New Yorktól, nyilván nem szerették volna ott sem az újabb Pats győzelmet. Ettől még nem változik semmi, jövőre Veletek ugyanitt 😊
Burkus
Az a baj, a védelmünktől lényegesen többet. Nem szabadott volna ilyen helyzetekbe kerülni. Nem a bírókon múlt.
Wyatt
Attól még kilépett az elkapó az elsőnél, az utolsó pedig nem volt TD, ha a szabályt konzekvensen alkalmazzák. De nem ez volt a meghatározó, Ha DMC megfogja Ertzet vagy nem engedjük meg a 4&6-ot vagy Brady időben észreveszi a fumble előtt, hogy jobbra tőle valaki szabadon áll, akkor talán most Gisele táncol a telefonjával. Eddig tartott a nagy bűvészmutatvány a liga alsó harmada védelemmel. Butler sztoriját talán egyszer megtudjuk,
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Butler-gate!
több mint 6 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Gratulálok.....ja bocs nem ide!!
steelwolf
Semmi baj. Biztos megszoktad 😉
Boston
Azt hitte, hogy nagyot mondott.😃