New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gratulálok.....ja bocs nem ide!!
steelwolf
Semmi baj. Biztos megszoktad 😉
Boston
Mingyá' jönnek a trollok. 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
NEM a bírókon múlt, sok kicsiből jött össze és nálam ez is egy pici rész.
Amúgy egész héten azt éreztem, hogy kikapunk...
De amúgy most azért holnap nyugodtan felkelek, nem leszek magam alatt.
Eredménykövetőben azért a retardáltak hozzák magukat😕
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezzel a védelemmel nem érdemeltünk SB győzelmet. De ők sem 613 kapott yarddal. 14 pontot kaptak ajcsiba New Yorktól, nyilván nem szerették volna ott sem az újabb Pats győzelmet. Ettől még nem változik semmi, jövőre Veletek ugyanitt 😊
Burkus
Az a baj, a védelmünktől lényegesen többet. Nem szabadott volna ilyen helyzetekbe kerülni. Nem a bírókon múlt.

több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Gratulálok.....ja bocs nem ide!!
steelwolf
Semmi baj. Biztos megszoktad 😉

Do your job
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezzel a védelemmel nem érdemeltünk SB győzelmet. De ők sem 613 kapott yarddal. 14 pontot kaptak ajcsiba New Yorktól, nyilván nem szerették volna ott sem az újabb Pats győzelmet. Ettől még nem változik semmi, jövőre Veletek ugyanitt 😊
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Le a kalappal előttetek is, nagyon nagy meccs srácok!

több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Én sem élem meg csalódásként. Régen találkoztunk olyan edző stábbal akik képesek a mi Defensünket szétszívatni, ez ma történt, és a pisztolypárbajt nem tudtuk megnyerni. Amikor a saját 40-esükön behívták a 4&párat akkor éreztem, ha ezt megnyerik megérdemlik.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratulálok.....ja bocs nem ide!!
steelwolf
Köszönjük. Szerintem is nagyszerű szezon volt, nüanszokon múlt, hogy nem lett meg a történelmi hatodik Super Bowl-győzelem. De talán jövőre. Ha Brady úgy tolja, mint ma, akkor nem lehet ennek akadálya, csak a védelem 😊

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gratulálok.....ja bocs nem ide!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük srácok óriási volt 😊 😊
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Hát ezt elcsesztük...
A pálya minden oldalán kikaptunk, igen még az offense oldalon is! Bent maradt a támadónkban alsó hangon 10 pont. A special team sem hozta magát. Persze a totál betli a védelem volt. Sajnos az erényünk a gyengeségünk is. Egy közepes védelemmel SB-t játszunk, pedig nem kéne.
(persze egy picit lehetne bírózni is, mert az utolsó TD vicces a PIT td fényében, de a 3. negyedben az nem volt TD)
Magyarán sok kicsi összeadódott...
NB2
szerintem nincs mire bírózni csöppet sem, mert lépett kettőt mikor benyújtotta,ez azért más szitu volt,jogos TD. Spec team valóban gyengus volt, de aki elszúrta a meccset az a Pats D volt,minden szempontból hülyére verték őket....

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ezt elcsesztük...
A pálya minden oldalán kikaptunk, igen még az offense oldalon is! Bent maradt a támadónkban alsó hangon 10 pont. A special team sem hozta magát. Persze a totál betli a védelem volt. Sajnos az erényünk a gyengeségünk is. Egy közepes védelemmel SB-t játszunk, pedig nem kéne.
(persze egy picit lehetne bírózni is, mert az utolsó TD vicces a PIT td fényében, de a 3. negyedben az nem volt TD)
Magyarán sok kicsi összeadódott...
NB2
De felesleges. Én tartom, hogy az előtte lévő Eagles-TD volt karcos, azon nem lepődtem volna meg, ha nem jó. De nem ezen múlt, fordítottunk. Ez a védelem egyszerűen pocsék volt ma sajnos.

több mint 6 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
...ettől függetlenül nekem még mindig a BB-TB féle Pats a “csapat”...
Gratu a szezonhoz, jó feltöltődést az offseasonban, és fel a fejjel! 😊
Helmut Zimmer
Én most abszolút nem vagyok ideges, vagy bármi. Bradytől szerintem ennél többet nem lehet kérni. Sajnos a védelem az uccsó meccsen bedobta a betlit. A drafton kell hozni oda néhány embert, mert ez így kevés.
Wyatt
Csatlakozom, bar sokat segit, h az uccso 4-bol 2-t nyertek a sracok.😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Grat, jól nyomtátok, de azért jó látni, hogy BB mágiája is véget ér valahol, nem tud minden talent hiányt kompenzálni a védelemben. Nyilván, ez a liga maradékának örömhír, nem nektek, de így is kb egy playen múlt, ami pedig az offenset dícséri.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
...ettől függetlenül nekem még mindig a BB-TB féle Pats a “csapat”...
Gratu a szezonhoz, jó feltöltődést az offseasonban, és fel a fejjel! 😊
Helmut Zimmer
Én most abszolút nem vagyok ideges, vagy bármi. Bradytől szerintem ennél többet nem lehet kérni. Sajnos a védelem az uccsó meccsen bedobta a betlit. A drafton kell hozni oda néhány embert, mert ez így kevés.

több mint 6 éve
jules New England Patriots 101 — ideasokszart@gmail.com
Csalódott vagyok egy kicsit. A Sasoknak gratula.
Nem tudtam elképzelni, hogy ilyen offense teljesítmény mellett kikaphatunk. És de...

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Hát ezt elcsesztük...
A pálya minden oldalán kikaptunk, igen még az offense oldalon is! Bent maradt a támadónkban alsó hangon 10 pont. A special team sem hozta magát. Persze a totál betli a védelem volt. Sajnos az erényünk a gyengeségünk is. Egy közepes védelemmel SB-t játszunk, pedig nem kéne.
(persze egy picit lehetne bírózni is, mert az utolsó TD vicces a PIT td fényében, de a 3. negyedben az nem volt TD)
Magyarán sok kicsi összeadódott...
több mint 6 éve
Sztyopa 306
Ezért kár volt.
41 pont, ez minden elmond a D-ről. Kiváncsi vagyok mi volt Butlerrel, mert Rowe es tarsait vegig szivattak 3&longok sokasagan.

Szerkesztette: Sztyopa

Why so serious?
több mint 6 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Kivancsian varom, h mi volt Butlerrel, mert Chung, Rowe es Bademosi nagyon leszerepelt a helyen.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
...ettől függetlenül nekem még mindig a BB-TB féle Pats a “csapat”...
Gratu a szezonhoz, jó feltöltődést az offseasonban, és fel a fejjel! 😊
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
hát hiába 41 kapott ponttal nem lehet meccset nyerni még sima meccsen sem nem hogy SB-ben,de ez nem nagy okosság azért 😊
Fumbli ide vagy oda, de az offense nagyon jó volt és Scar és az O-line azért briliáns volt szinte majdnem végig 😊

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
nagy meccs volt, a támadósor nagyot játszott, sajna a spec team és a védelem ma nem nem tudott semmit hozzátenni, azért jó kis szezon volt, majd jövőre újra megpróbáljuk
több mint 6 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Egyetlen jatekot sem csinalt meg a D, ez borzasztoan szanalmas.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teljesen megérdemelten kaptunk ki sajnos. Remélhetőleg nem esünk jövőre nagyon vissza. Brady a legnagyobb, de egyedül sajnos nem tud nyerni.

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért szép szezon volt 😊