New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Sajnos a tegnap meccs nagyon sok apró/nagyobb dolgon ment el, szubjektív felsorolás.
Mivel sok mindenen múlt, ezért nehéz lesz javítani.

Ettől függetlenül a Sasok megérdemelték, mert a döntő pillanatok mind az övék voltak.

- Butler a padon
Soha nem fogjuk megtudni, hogy miért. Remélem BB ezzel nem veszítette le az öltözőt.
Danna hívta fel rá a figyelmet, érdemes végignézni:  www.instagram.com/bbrowner39/
Nem csak az volt a baj, hogy egy jobb CB volt a padon, mint aki a pályán helyettesítette, hanem valszeg a fél védelmet fejben megzavarta a dolog.
Azt is csak remélni tudom, hogy a sok gyűrűéhes veteránt ez nem fog elijeszteni.

- Matty P és BB D# gameplant a Philly szétszedte
Mi volt a terv? Fogjuk a futást és passzoljon? Ne legyen RPO?
Nagyon régen nem láttam ennyire, hogy mi is volt a koncepció.
Nem mintha Brady&Co nem tette volna meg a másik oldalon, de ott 3-4 felvillanás azért volt, döntő pillanatokban.
A mi oldalunk Flores-nek volt egy nagy játéka és a szerencsés INT. Ez pedig kevés volt.

- Tehetség hiány D# oldalon
Kb. semmilyen nyomás nem volt Foles-on
Olyan LB-k a pályán, akik másik 15 csapatban ST-ben sem.
Sajnos tegnap nagyon elveszett a varázslat, ami a középszerű játékosokat 2-3 szinttel feljebb emeli.

- ST bakik
Egész szezonban talán nem is volt rossz long snap-ünk.
Nyilván ez is tegnap jött elő.

- Bírók
Persze nem szabad bírózni, de ezekből a hibákból is rosszul jöttünk ki.
Ez megvan?  twitter.com/Snack_TimeFS/status/960353386653630464/video/1

- Momentumok
Amik az előző 2 SB win-nél nekünk segítettek, most nem.

Biztos lehetne még folytatni.

Nem temetem a dinasztiát!
Valakinek nincs kedve összeszedni a jövő évi rostert? Wyatt? 😊
Kezdjük el keresni a lyukakat, hogy aztán Bill tök másokat húzzon... 😀

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor most ellehetne kezdeni elölről amit Wyatt fejtegetett a Steelers fórumon,hogy miért is nem volt bucira verve ez a Philly védelem se. Talán majd offseason egy részében elő is jön ez a téma.

De inkább arra lehet koncentrálni,hogy mit vitt véghez ez a csapat az elmúlt 17 évben. 8 SB,abból 5 győzelem. Ezt bárhogy nézem még mindig több mint ahány vereség. Kezdeti csalódottság után, a legelvetemültebb szurkolók se fognak ezekre az időkre csalódottan visszaemlékezni. Ameddig meg még itt van BB-TB tengely addig még lesz valószínűleg egy két örömötök.
Mr.Breaker
Már előjött szerintem. Sajnos hiába a sok yard, rengeteg volt így is a hiba. Most is azt mondom, hogy a 4. és félnek neki kellett volna ott menni, ehelyett még a long snapet is elcsesztük egy könnyű mezőnygólnál. A 4. és 5-re rúgni kellett volna, erre feldobtuk szélre Gronknak. Pont Amendola passza után, ami ha egy picit pontosabb, a 10-esig elsétálunk.

Az első félidőben hiába haladt jól a támadósor, a 12 pont kevés volt ebből. A másodikban már a pontok is jöttek, de a legfontosabb pillanatban az Eagles védelme kétszer is megállított minket, erre mi egyszer voltunk képesek az egész meccsen, ami tolerálhatatlan.

Bradyt ennek ellenére nem hibáztatom, ha vetődik, lehet megvan az elkapás, de lehet ,megsérül, és Hoyerrel kikapunk közte 20-szal. Cooksnak lehet, hogy izomból bele kellett volna inkább futnia az emberbe. Btw, az egészen szerencsétlen, hogy Edelman kiesik az egész évre, aztán Gronk a főcsoportdöntőre és Cooks a Super Bowlra. Kár érte, talán a kövi szezonban végig bírják.

A második félidőben egy hibája volt, az meccsdöntő volt. Ő sem gép. Bár nagyon közel van hozzá. Az első félidőben túl sok pontot hagytunk benne, a legvégén megint megcsinálta a fontos védekezéseket az Eagles, ezt aligha kell magyarázni.

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
személy szerint egész évben ekéztem a védelmet, attól hogy jobb számokat produkáltak a szezon második felére ez attól még akkor is egy rossz védelem nincs mit szépíteni rajta...
Különbség azért mégis csak az,hogy Foles megdobta azokat a passzokat az RB-nek amikre pl Bortles képtelen volt.
Abban bízom, hogy BB és TB is annyira szereti a játékot magát és bennük meg van még a versenyszellem és nem ez az utolsó rodeó 😊

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466
Bosszantó, dühítő hogy a védelem ilyen szinten ergya volt. De a Philly se volt egy jó matchup számukra.
Remélhetőleg jövőre felépül mindenki és talán lesz lehetőség egy ilyen menetelésre.

Az offense nagyrésze jó, Cooks-szal és Gillisleevel kell kezdeni valamit ill. remélhetőleg Bennett marad nálunk.
Persze kérdéses az O-fal is.

A védelembe is visszatérnek a hiányzók, de ott sokkal több munkára, jó draftra/igazolásra/cserére van szükség.

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
2:20-nál azt hittem meg lesz. Ez van. Jövőre behúzzuk a 6.-kat. Go Pats!
Azért mert Ricsi elkezdte temetni a BB TB duot mi még ne. Kell 2 jó koordinátor és hajrá.
MP ma nagyon fos volt. Detroitba örülhetnek 😊
vpi
Ja egy csomó szerelést hibázott, meg az irányítóhoz sem ért oda. Mondjuk nem csinált offsideot az azért jó. Meg amúgy is ezen meccs alapján dől el a HC karrierje.
Bazzani
Hát, én inkább arra gondolok, hogy 2 hét felkészülése volt a PHI ellen, és az általa összerakott védelem egyszer nem tudott tényező lenni a meccsen. Sőt, amikor nagyon fontos volt, inkább elégettünk time-out-okat, csak hogy egyszer a meccsen legyen egy stop, amikor szükséges, de akkor sem sikerült.
Persze jó edző, de tegnap outcoacholták. Persze lehet más séma volt Butlerrel és ő is csak 3 perccel meccs elött tudta meg, hogy nem számíthat rá (bár ezt kétlem), attól még valami ellenállása lehetett volna a D-nek.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gratulálok a Csapatnak a szezonhoz! Nagy kérdőjelek vannak bennem a jövőt illetően,főleg BB nyilatkozata miatt,remélem mégsem volt valóságalapja a konteóelméleteimnek és most őszintén szólva ez sokkal jobban izgat mint maga a vereség.
| Érdekes a szurkolói lélektan: év elején voltunk páran akik többször is kifogásolták,hogy ez a védelem nem igazán jó és nagyon komoly savazást kaptunk érte : ( nem szeptemberben kell jónak lenni,mit értesz te ehhez,majd BB megoldja,csak kísérletezgettünk stb), most meg mintha mégiscsak a talentet hiányolná mindenki... |

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Aki arra fogadott, hogy 1 punt lesz a meccsen az sokat nyert 😊
Ha a meccs előtt bárki elé lerakják a támadó statisztikáinkat, nem hiszem el, hogy ne lett volna ember, aki ne írta volna alá! Sajnos újra a szezon eleji védelmet láttuk és persze egyértelmű, hogy a cap miatt nem lehet egyszerre erős offense és defence, de ez az éjjeli teljesítmény minden várakozásomat alulmúlta. Azért, mert kikaptunk nem vagyok elkeseredve, nem lehet mindig nyerni és büszke vagyok arra, hogy újra döntőben voltunk. A sors néha ad (Seahawks, Falcons), néha elvesz (Giants 2x)...

Csak azért izgulok, hogy BB ne hagyja abba!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ehhh.... Igazán nem is vagyok elkeseredve, persze bosszantó a vereség, de már most kevésbé fáj, mint a 10 évvel ezelőtti 18-1 még mindig.

Amúgy érdekes szezon volt, szerintem a Brady-éra leggyengébb SB résztvevő csapata volt a 2017-es Pats. Az, hogy idáig eljutottunk, annak is köszönhető, hogy az elmúlt 15 évben idén volt a leggyengébb az egész NFL mezőny. Az AFC-ben igazából nincs erős ellenfél, a potenciálisan kiemelkedő Steelers-t évek óta sakkban tartja a saját edzői gárdája, más csapatnál, meg egyelőre nincs kiemelkedő/egészséges irányító. Az NFC-t pedig, főleg irányítófronton, nagyon durva sérüléshullám súlytotta.

Amúgy Nick "Joe Flacco v2012" Foles nagyon jól játszott tegnap, mint ahogy az egész Eagles, le a kalappal. Brady papát eddig egyszer verték meg "pisztolypárbajban" a rájátszásban, 2006-ban, bizonyos Peyton Manning.

Pesszimista bold prediction: szerintem itt a vége, Bradyról szóló filmben az utolsó "akciójelenet" a tegnapi meccs lesz, a következő évekről már inkább a narrátor mesél a szép családi vágóképek alatt. Nem vonul még vissza Tom, de most valahogy nem érzem az erőt a csapatban még egy nagy futásra. Gronk lehet visszavonul, a defense-ben nagyon komoly talent hiány van, új koordinátorok jönnek, és nem hiába zörög a haraszt a Garappolo ügyben. Aztán lehet (megint) rámcáfol a csapat, 2013-ban már egyszer eltemettem őket 😊.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ahogy mondod Patrik...vannak divatszurkerek meg divathaterek és ezek ilyenkor másznak elő a patkánylyukaiból....
ThundersNFL
A divatszurkerek meg ilyenkor bújnak vissza 😊
Bocs, de ez ziccer volt 😊
bcsarli
A divatszurkerekek most átpártoltak az eagles topicba. 😀 Ilyen ez a popszakma

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Van egy olyan érzésem/gondolatom, hogy a mi védelmünk alapból, tehetség, és képesség alapján egy közepes védelem, de az edzői kar általában emel rajtuk egy szintet, kihozza belőlük a legjobbat, szinte erőn felül. Pl. tavaly szerintem/számomra ez (a miénk) volt a legjobb védelem, hiszen a legkevesebb pontot kapták (a védelem minőségének ez a legfontosabb mutatója). Idén meg, asszem 5 legjobban voltunk ebben a mutatóban, így az is elég jónak számít. De most valahogy, valamiért összeomlott, csődöt mondott a rendszer. Egyszerűen kiment belőlük a tartás (vagy mi), a beléjük fektetett sok munka, tudás... És lehet, hogy volt ott más is, ki tudja, mi van emögött a Butler-ügy mögött, de az ilyesmi össze tud zavarni egy csapatrészt. Hát jól össze is voltak zavarodva...
Ellenben az offense elég jó volt ma, jobb, mint a rájátszás meccseken. Bár az nagyon dühítő, amikor 5 yardról nem tudnak TD-t elérni, de ezt kompenzálták elég sok szép nagy játékkal. Azt gondolom, hogy ha a következő idényre megmaradna a Kecske mellett Gronk, Minitron, Hogan, Lewis, White, Burkhead, Cooks, és Amendola, akkor velük megint csak ott lennénk valahol a végén. Ilyen közepes védelemmel is. Én nagyon ragaszkodnék a felsorolt tagokhoz.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Akire viszont egyértelműen haragszom az Gost, és az ST. Eleve semmit nem tettek hozzá, pedig azért egy kevés erőforrást odaraknak BB-ék, de Gost SB hibái azért kicsit erősek. Harmadik éve ront el extra pontot PO-ban kulcsmomentumokban. Ez annyiért amiért itt van megengedhetetlen.

Szóval ez elment. Kikaptunk egy nagyon jó ellenféltől. Gratula nekik.
zinedine5
A denveri meccset sem fogom neki elfelejteni és a mostani is nagy bukta az ST-nek (is).
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Azért ez messze nem fáj úgy, mint a Giants elleni bukó(k).
De azért basszameg, hogy egy csapat 500 akárhány passzolt yarddal és 3 passzolt TD-vel nem tud nyerni.
polonic
Kérdezd meg a Defenset miért nem segítettek....
ThundersNFL
Mert ez a defense ennyit tud. Azért ebben a szezo nban már sokadszor tűnik ki, hogy nem elég mély egyszerűen. És tavaly még lehetett pótolni egy kipaterolt Collinst, aki egyébként nem csak kiváló játékos volt, hanem vezér is. Fellépett helyette Magastorony, és képes volt ő is vezérként funkcionálni.

De kiesett ő is, valljuk be, innentől pedig Elandon Robertsekkel azért nem elég a poszt. Pass rush nem volt, de ez is egy olyan dolog, amit azért nem először lehet látni. Folesnak pedig ennyi a kulcs, idő kell. Megkapta.

És mivel alapból nem mély ez a védelem, hiányzott a pass rush, azért pont azt az Eaglest, ahol durván kiemelkedő célpont nincs, van viszont hat jó játékos, akikre majdhogynem egyformán kell figyelni, így ezt nem is sikerült megoldani. Az Eagles teljes szezonja egyébként ezért zakatolt szerintem támadásban, mert baromira fel lett töltve az offense célpontokkal.

Egyébként pontosan ezek a gócpontok kirajzolódtak a Jax ellen is, az volt a különbség, hogy ott Bortles nem tudta megdobni ezeket a kulcs RB-passzokat például, pedig tisztán emlékszem legalább három játékra, ahol a Jaguars kihasználhatta volna az RB-LB matchupot, Bortles látta is, egyszerűen nem volt elég pontos.

Foles viszont kegyetlenül élt minden egyes ilyen lehetőséggel, úgy és oda dobta a labdát, ahogy és ahova kell. Nem rosszindulatból mondot, de reálisan nézve ennek az idei Patriotsnak a Jaguarsig kellett volna jutnia. Csak a Brady-faktor ott még elég volt. Itt már nem.

És egyébként ha Patricia nem menne amúgy is HC-nak, akkor nem lepne meg, ha a New England elküldte volna, mert akkorát betlizett a stáb hajnalban, hogy a fal adta a másikat. Brady 500 yard és három TD, 33 szerzett pont (ami több is vol, ha ugyebár a hibák nincsenek), és így zakó. Azért ez gáz Patriciára nézve, nem kicsi.
Stez
egy pici ellentmondast erzek. Szarok, mert nincsenek meg az emberek, kirugnad Patriciat erte. Nalatok megvannak az emberek es a D szempontjabol ugyanolyan tragya volt, tehat rugjatok ki a DC-t vagy mivel gyozott a csapat nem szamit? Ha ok nyernek akkor mit mondtal volna? | Majd jovore |
no
Nalunk? Nalunk feleannyi ember sincs, mint ennel a serultekkel teli Pats-vedelemben. 😊 Es kerdesedre valaszolvan, igen. Ha utana olvasol az elmult sok-sok honapnak, en nagyban kardoskodtam a Colts DC kirugasaert.

Patricianak pedig nagy sara, ami tortent, hiaba Magastorony serulese peldaul. De az, hogy egy Foles ellen ennyire missmatch legyen folyamatosan az egyseg, az engem nagyon meglepett. Rengeteg hiba volt, kaosz volt, mintha Patricia teljesen masik merkozesen lett volna. Egyszeruen nem ultek a hivasai, egyaltalan semmi.

Patriciaek hibaja szerintem az, hogy rengeteg olyan hibat kovettek el, amik mar a Jaguars ellen is lathatoak voltak, csak epp Bortles nem tudta oket kihasznalni. Foles viszont ugyanezekbol a bakikbol elt, rengeteg big play szuletett ezekbol.

Es egyebkent lehet, hogy ezert is mondogatjak folyton, mennyire nem jo, hogyha valaki egy ilyen dontonel tulajdonkeppen mar mashol kapott egy vezetoedzoi allast, mert fejben lehet, hogy bibi lesz. Furcsa, de Patricianal azt ereztem, hogy fejben mintha ott sem lett volna. Nem volt eleg, semmilyen modon nem tudta lereagalni az ellenfel huzasait.

Es ez meglep.
Stez
Ok a logo fent sas a neved mellett. 😊 Es akkor ugy mit gondolsz arrol amit irtal es valaszoltam.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ez messze nem fáj úgy, mint a Giants elleni bukó(k).
De azért basszameg, hogy egy csapat 500 akárhány passzolt yarddal és 3 passzolt TD-vel nem tud nyerni.
polonic
Kérdezd meg a Defenset miért nem segítettek....
ThundersNFL
Mert ez a defense ennyit tud. Azért ebben a szezo nban már sokadszor tűnik ki, hogy nem elég mély egyszerűen. És tavaly még lehetett pótolni egy kipaterolt Collinst, aki egyébként nem csak kiváló játékos volt, hanem vezér is. Fellépett helyette Magastorony, és képes volt ő is vezérként funkcionálni.

De kiesett ő is, valljuk be, innentől pedig Elandon Robertsekkel azért nem elég a poszt. Pass rush nem volt, de ez is egy olyan dolog, amit azért nem először lehet látni. Folesnak pedig ennyi a kulcs, idő kell. Megkapta.

És mivel alapból nem mély ez a védelem, hiányzott a pass rush, azért pont azt az Eaglest, ahol durván kiemelkedő célpont nincs, van viszont hat jó játékos, akikre majdhogynem egyformán kell figyelni, így ezt nem is sikerült megoldani. Az Eagles teljes szezonja egyébként ezért zakatolt szerintem támadásban, mert baromira fel lett töltve az offense célpontokkal.

Egyébként pontosan ezek a gócpontok kirajzolódtak a Jax ellen is, az volt a különbség, hogy ott Bortles nem tudta megdobni ezeket a kulcs RB-passzokat például, pedig tisztán emlékszem legalább három játékra, ahol a Jaguars kihasználhatta volna az RB-LB matchupot, Bortles látta is, egyszerűen nem volt elég pontos.

Foles viszont kegyetlenül élt minden egyes ilyen lehetőséggel, úgy és oda dobta a labdát, ahogy és ahova kell. Nem rosszindulatból mondot, de reálisan nézve ennek az idei Patriotsnak a Jaguarsig kellett volna jutnia. Csak a Brady-faktor ott még elég volt. Itt már nem.

És egyébként ha Patricia nem menne amúgy is HC-nak, akkor nem lepne meg, ha a New England elküldte volna, mert akkorát betlizett a stáb hajnalban, hogy a fal adta a másikat. Brady 500 yard és három TD, 33 szerzett pont (ami több is vol, ha ugyebár a hibák nincsenek), és így zakó. Azért ez gáz Patriciára nézve, nem kicsi.
Stez
egy pici ellentmondast erzek. Szarok, mert nincsenek meg az emberek, kirugnad Patriciat erte. Nalatok megvannak az emberek es a D szempontjabol ugyanolyan tragya volt, tehat rugjatok ki a DC-t vagy mivel gyozott a csapat nem szamit? Ha ok nyernek akkor mit mondtal volna? | Majd jovore |
no
Stez Colts fanként szerintem simán kirúgatná Schwartzot a Phillytől ha mi nyerünk
de igazad van az Eagles def szerintem nagyobbat égett mint a Pats védelme, csak sajna az az egy játék amit meg tudtak csinálni a legjobbkor történt és elég volt ahhoz hogy megnyerjék a meccset /a mi labdaszerzésünk sajnos szarul volt időzítve/
azért kíváncsi lettem volna, ha van még plusz 45-60 másodpercünk a végén /ott nagyon sajnáltam azt a két időkérést amit ellőttünk a védelem összekapására, főleg mert nem vált be 😕/ vajon ki tudtuk volna hozni egálra?
Cuchulain82
Ez teves. En most is kirugatnam Schwartzot az Eaglestol! Megpedig azert, mert magasan az egyik legjobb vedoszakember, neki Indianapolisban lenne a helye, hozzank kellene jonnie inkabb. 8-P

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Akkor most ellehetne kezdeni elölről amit Wyatt fejtegetett a Steelers fórumon,hogy miért is nem volt bucira verve ez a Philly védelem se. Talán majd offseason egy részében elő is jön ez a téma.

De inkább arra lehet koncentrálni,hogy mit vitt véghez ez a csapat az elmúlt 17 évben. 8 SB,abból 5 győzelem. Ezt bárhogy nézem még mindig több mint ahány vereség. Kezdeti csalódottság után, a legelvetemültebb szurkolók se fognak ezekre az időkre csalódottan visszaemlékezni. Ameddig meg még itt van BB-TB tengely addig még lesz valószínűleg egy két örömötök.
Mr.Breaker
Olyan mint D egyik csapate sem letezett. Ha ezt a meccset addig jatszak amig valamelyik D ki nem kenyszerit 3 punt-ot akkor nem lenne holt szezon. A 2 D-nek osszesen volt 3 pillanata 60 perc alatt. Mindketto dominalva volt. Es ez nem fugg a pontok mennyisegetol, a gyozelem tenyetol.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Azért ez messze nem fáj úgy, mint a Giants elleni bukó(k).
De azért basszameg, hogy egy csapat 500 akárhány passzolt yarddal és 3 passzolt TD-vel nem tud nyerni.
polonic
Kérdezd meg a Defenset miért nem segítettek....
ThundersNFL
Mert ez a defense ennyit tud. Azért ebben a szezo nban már sokadszor tűnik ki, hogy nem elég mély egyszerűen. És tavaly még lehetett pótolni egy kipaterolt Collinst, aki egyébként nem csak kiváló játékos volt, hanem vezér is. Fellépett helyette Magastorony, és képes volt ő is vezérként funkcionálni.

De kiesett ő is, valljuk be, innentől pedig Elandon Robertsekkel azért nem elég a poszt. Pass rush nem volt, de ez is egy olyan dolog, amit azért nem először lehet látni. Folesnak pedig ennyi a kulcs, idő kell. Megkapta.

És mivel alapból nem mély ez a védelem, hiányzott a pass rush, azért pont azt az Eaglest, ahol durván kiemelkedő célpont nincs, van viszont hat jó játékos, akikre majdhogynem egyformán kell figyelni, így ezt nem is sikerült megoldani. Az Eagles teljes szezonja egyébként ezért zakatolt szerintem támadásban, mert baromira fel lett töltve az offense célpontokkal.

Egyébként pontosan ezek a gócpontok kirajzolódtak a Jax ellen is, az volt a különbség, hogy ott Bortles nem tudta megdobni ezeket a kulcs RB-passzokat például, pedig tisztán emlékszem legalább három játékra, ahol a Jaguars kihasználhatta volna az RB-LB matchupot, Bortles látta is, egyszerűen nem volt elég pontos.

Foles viszont kegyetlenül élt minden egyes ilyen lehetőséggel, úgy és oda dobta a labdát, ahogy és ahova kell. Nem rosszindulatból mondot, de reálisan nézve ennek az idei Patriotsnak a Jaguarsig kellett volna jutnia. Csak a Brady-faktor ott még elég volt. Itt már nem.

És egyébként ha Patricia nem menne amúgy is HC-nak, akkor nem lepne meg, ha a New England elküldte volna, mert akkorát betlizett a stáb hajnalban, hogy a fal adta a másikat. Brady 500 yard és három TD, 33 szerzett pont (ami több is vol, ha ugyebár a hibák nincsenek), és így zakó. Azért ez gáz Patriciára nézve, nem kicsi.
Stez
egy pici ellentmondast erzek. Szarok, mert nincsenek meg az emberek, kirugnad Patriciat erte. Nalatok megvannak az emberek es a D szempontjabol ugyanolyan tragya volt, tehat rugjatok ki a DC-t vagy mivel gyozott a csapat nem szamit? Ha ok nyernek akkor mit mondtal volna? | Majd jovore |
no
Stez Colts fanként szerintem simán kirúgatná Schwartzot a Phillytől ha mi nyerünk
de igazad van az Eagles def szerintem nagyobbat égett mint a Pats védelme, csak sajna az az egy játék amit meg tudtak csinálni a legjobbkor történt és elég volt ahhoz hogy megnyerjék a meccset /a mi labdaszerzésünk sajnos szarul volt időzítve/
azért kíváncsi lettem volna, ha van még plusz 45-60 másodpercünk a végén /ott nagyon sajnáltam azt a két időkérést amit ellőttünk a védelem összekapására, főleg mert nem vált be 😕/ vajon ki tudtuk volna hozni egálra?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ez messze nem fáj úgy, mint a Giants elleni bukó(k).
De azért basszameg, hogy egy csapat 500 akárhány passzolt yarddal és 3 passzolt TD-vel nem tud nyerni.
polonic
Kérdezd meg a Defenset miért nem segítettek....
ThundersNFL
Mert ez a defense ennyit tud. Azért ebben a szezo nban már sokadszor tűnik ki, hogy nem elég mély egyszerűen. És tavaly még lehetett pótolni egy kipaterolt Collinst, aki egyébként nem csak kiváló játékos volt, hanem vezér is. Fellépett helyette Magastorony, és képes volt ő is vezérként funkcionálni.

De kiesett ő is, valljuk be, innentől pedig Elandon Robertsekkel azért nem elég a poszt. Pass rush nem volt, de ez is egy olyan dolog, amit azért nem először lehet látni. Folesnak pedig ennyi a kulcs, idő kell. Megkapta.

És mivel alapból nem mély ez a védelem, hiányzott a pass rush, azért pont azt az Eaglest, ahol durván kiemelkedő célpont nincs, van viszont hat jó játékos, akikre majdhogynem egyformán kell figyelni, így ezt nem is sikerült megoldani. Az Eagles teljes szezonja egyébként ezért zakatolt szerintem támadásban, mert baromira fel lett töltve az offense célpontokkal.

Egyébként pontosan ezek a gócpontok kirajzolódtak a Jax ellen is, az volt a különbség, hogy ott Bortles nem tudta megdobni ezeket a kulcs RB-passzokat például, pedig tisztán emlékszem legalább három játékra, ahol a Jaguars kihasználhatta volna az RB-LB matchupot, Bortles látta is, egyszerűen nem volt elég pontos.

Foles viszont kegyetlenül élt minden egyes ilyen lehetőséggel, úgy és oda dobta a labdát, ahogy és ahova kell. Nem rosszindulatból mondot, de reálisan nézve ennek az idei Patriotsnak a Jaguarsig kellett volna jutnia. Csak a Brady-faktor ott még elég volt. Itt már nem.

És egyébként ha Patricia nem menne amúgy is HC-nak, akkor nem lepne meg, ha a New England elküldte volna, mert akkorát betlizett a stáb hajnalban, hogy a fal adta a másikat. Brady 500 yard és három TD, 33 szerzett pont (ami több is vol, ha ugyebár a hibák nincsenek), és így zakó. Azért ez gáz Patriciára nézve, nem kicsi.
Stez
egy pici ellentmondast erzek. Szarok, mert nincsenek meg az emberek, kirugnad Patriciat erte. Nalatok megvannak az emberek es a D szempontjabol ugyanolyan tragya volt, tehat rugjatok ki a DC-t vagy mivel gyozott a csapat nem szamit? Ha ok nyernek akkor mit mondtal volna? | Majd jovore |
no
Nalunk? Nalunk feleannyi ember sincs, mint ennel a serultekkel teli Pats-vedelemben. 😊 Es kerdesedre valaszolvan, igen. Ha utana olvasol az elmult sok-sok honapnak, en nagyban kardoskodtam a Colts DC kirugasaert.

Patricianak pedig nagy sara, ami tortent, hiaba Magastorony serulese peldaul. De az, hogy egy Foles ellen ennyire missmatch legyen folyamatosan az egyseg, az engem nagyon meglepett. Rengeteg hiba volt, kaosz volt, mintha Patricia teljesen masik merkozesen lett volna. Egyszeruen nem ultek a hivasai, egyaltalan semmi.

Patriciaek hibaja szerintem az, hogy rengeteg olyan hibat kovettek el, amik mar a Jaguars ellen is lathatoak voltak, csak epp Bortles nem tudta oket kihasznalni. Foles viszont ugyanezekbol a bakikbol elt, rengeteg big play szuletett ezekbol.

Es egyebkent lehet, hogy ezert is mondogatjak folyton, mennyire nem jo, hogyha valaki egy ilyen dontonel tulajdonkeppen mar mashol kapott egy vezetoedzoi allast, mert fejben lehet, hogy bibi lesz. Furcsa, de Patricianal azt ereztem, hogy fejben mintha ott sem lett volna. Nem volt eleg, semmilyen modon nem tudta lereagalni az ellenfel huzasait.

Es ez meglep.

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Állítom ha nem adják meg a Clement TD-t és nyerünk itt hözöngene a fél világ...jobb is így...
A kulcs a 4&1 a végén ha azt ott fogjuk akkor megvan a meccs

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Azért ez messze nem fáj úgy, mint a Giants elleni bukó(k).
De azért basszameg, hogy egy csapat 500 akárhány passzolt yarddal és 3 passzolt TD-vel nem tud nyerni.
polonic
Kérdezd meg a Defenset miért nem segítettek....
ThundersNFL
Mert ez a defense ennyit tud. Azért ebben a szezo nban már sokadszor tűnik ki, hogy nem elég mély egyszerűen. És tavaly még lehetett pótolni egy kipaterolt Collinst, aki egyébként nem csak kiváló játékos volt, hanem vezér is. Fellépett helyette Magastorony, és képes volt ő is vezérként funkcionálni.

De kiesett ő is, valljuk be, innentől pedig Elandon Robertsekkel azért nem elég a poszt. Pass rush nem volt, de ez is egy olyan dolog, amit azért nem először lehet látni. Folesnak pedig ennyi a kulcs, idő kell. Megkapta.

És mivel alapból nem mély ez a védelem, hiányzott a pass rush, azért pont azt az Eaglest, ahol durván kiemelkedő célpont nincs, van viszont hat jó játékos, akikre majdhogynem egyformán kell figyelni, így ezt nem is sikerült megoldani. Az Eagles teljes szezonja egyébként ezért zakatolt szerintem támadásban, mert baromira fel lett töltve az offense célpontokkal.

Egyébként pontosan ezek a gócpontok kirajzolódtak a Jax ellen is, az volt a különbség, hogy ott Bortles nem tudta megdobni ezeket a kulcs RB-passzokat például, pedig tisztán emlékszem legalább három játékra, ahol a Jaguars kihasználhatta volna az RB-LB matchupot, Bortles látta is, egyszerűen nem volt elég pontos.

Foles viszont kegyetlenül élt minden egyes ilyen lehetőséggel, úgy és oda dobta a labdát, ahogy és ahova kell. Nem rosszindulatból mondot, de reálisan nézve ennek az idei Patriotsnak a Jaguarsig kellett volna jutnia. Csak a Brady-faktor ott még elég volt. Itt már nem.

És egyébként ha Patricia nem menne amúgy is HC-nak, akkor nem lepne meg, ha a New England elküldte volna, mert akkorát betlizett a stáb hajnalban, hogy a fal adta a másikat. Brady 500 yard és három TD, 33 szerzett pont (ami több is vol, ha ugyebár a hibák nincsenek), és így zakó. Azért ez gáz Patriciára nézve, nem kicsi.
Stez
egy pici ellentmondast erzek. Szarok, mert nincsenek meg az emberek, kirugnad Patriciat erte. Nalatok megvannak az emberek es a D szempontjabol ugyanolyan tragya volt, tehat rugjatok ki a DC-t vagy mivel gyozott a csapat nem szamit? Ha ok nyernek akkor mit mondtal volna? | Majd jovore |
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Baromi nagy talent hiányt azért nem lehet coachinggal ellensúlyozni,az is csoda volt hogy az 5.héttől ilyen számokat tudott hozni a Pats D 😊
Persze tavaly HT is megcsinálta a momentum playt, nyilván a sasok védelmében erre megvoltak az emberek akik,tudnak villanak még ha szar volt a D egész meccsen. Nos nálunk az aktív rosterből nehezen tudtál volna mutatni játékost aki erre képes 😀
mondjuk Butler a spec teamben játszott,más szerepet nem kapott, viszont azért a stratégia sem volt azért valami okés az elejétől fogva sem. Meccs elején Rowe fogta Jeffreyt (inkább csak szerette volna),aztán mikor már benyeltünk jó pár playt akkor ébredünk rá, hogy cseréljünk rajta embert,Gilmore utána limitálta azért. Chung Agolór duó meg akkora mismatch volt mint állat, nem lett volna jobb talán Chungot tenni Erztre és mondjuk Butlert Agolórra? Jó ezt már sosem tudjuk meg mondjuk 😀
A többi CB meg hát olyan amilyen......

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ez messze nem fáj úgy, mint a Giants elleni bukó(k).
De azért basszameg, hogy egy csapat 500 akárhány passzolt yarddal és 3 passzolt TD-vel nem tud nyerni.
polonic
Kérdezd meg a Defenset miért nem segítettek....
ThundersNFL
Mert ez a defense ennyit tud. Azért ebben a szezo nban már sokadszor tűnik ki, hogy nem elég mély egyszerűen. És tavaly még lehetett pótolni egy kipaterolt Collinst, aki egyébként nem csak kiváló játékos volt, hanem vezér is. Fellépett helyette Magastorony, és képes volt ő is vezérként funkcionálni.

De kiesett ő is, valljuk be, innentől pedig Elandon Robertsekkel azért nem elég a poszt. Pass rush nem volt, de ez is egy olyan dolog, amit azért nem először lehet látni. Folesnak pedig ennyi a kulcs, idő kell. Megkapta.

És mivel alapból nem mély ez a védelem, hiányzott a pass rush, azért pont azt az Eaglest, ahol durván kiemelkedő célpont nincs, van viszont hat jó játékos, akikre majdhogynem egyformán kell figyelni, így ezt nem is sikerült megoldani. Az Eagles teljes szezonja egyébként ezért zakatolt szerintem támadásban, mert baromira fel lett töltve az offense célpontokkal.

Egyébként pontosan ezek a gócpontok kirajzolódtak a Jax ellen is, az volt a különbség, hogy ott Bortles nem tudta megdobni ezeket a kulcs RB-passzokat például, pedig tisztán emlékszem legalább három játékra, ahol a Jaguars kihasználhatta volna az RB-LB matchupot, Bortles látta is, egyszerűen nem volt elég pontos.

Foles viszont kegyetlenül élt minden egyes ilyen lehetőséggel, úgy és oda dobta a labdát, ahogy és ahova kell. Nem rosszindulatból mondot, de reálisan nézve ennek az idei Patriotsnak a Jaguarsig kellett volna jutnia. Csak a Brady-faktor ott még elég volt. Itt már nem.

És egyébként ha Patricia nem menne amúgy is HC-nak, akkor nem lepne meg, ha a New England elküldte volna, mert akkorát betlizett a stáb hajnalban, hogy a fal adta a másikat. Brady 500 yard és három TD, 33 szerzett pont (ami több is vol, ha ugyebár a hibák nincsenek), és így zakó. Azért ez gáz Patriciára nézve, nem kicsi.

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
csak pár gondolat, senki lelkébe nem akarok beletaposni, de komolyan úgy gondoljátok hogy Butler kihagyása /esetlegesen Branch/ miatt volt ennyire gyenge ez a védelem, mert bár szeretem Malcolm Butlert de az idei szezonja alapján ezen a meccsen kb ugyanazt a teljesítményt tudta volna hozzátenni mint a többiek, persze jobb képességű játékos mint pl J. Richards /szerintem legalábbis/ csak éppen az idei szezonban ez baromira nem jött ki belőle; a tegnapi meccsen a teljes védelem kb az idei szezon leggyengébb teljesítményével állt elő, kurva szar érzés hogy ez pont a Super Bowlon jött ki, de sajnos néha ez előfordul
Gost kihagyott egy XP igen, a FG-nál rosszul lett letéve a labda és még így is kapufa lett, ezért talán túlzás valakit keresztre feszíteni
voltak hülye hívásaink az első félidőben offense oldalon is, ha jól emlékszem egyszer nekimentünk egy 4&5nek egyszer pedig FG rúgtunk egy 4&1nél

na mindegy csak annyit akartam elmondani, hogy baromi kevés hiányzott ahhoz hogy idén is összejöjjön az SB, szerintem 10ből nem lenne még egy meccs amin ennyire gyengén játszana a Def; a bírókra nem fognám, Clement TD-je necces volt, a franc tudja hogy bent volt-e vagy sem, de jobb hogy megadták mert nincs kedvem 10-20 oldalon keresztül azt olvasni hogy a sporik csalták el nekünk a meccset, a támadófal kb egy játékban betlizett nagyot kár hogy azon elment a meccs, Cooksnak jobbulást baromi nagyot kapott, mi pedig várhatjuk a free agencyt és a draftot
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 871
Akkor most ellehetne kezdeni elölről amit Wyatt fejtegetett a Steelers fórumon,hogy miért is nem volt bucira verve ez a Philly védelem se. Talán majd offseason egy részében elő is jön ez a téma.

De inkább arra lehet koncentrálni,hogy mit vitt véghez ez a csapat az elmúlt 17 évben. 8 SB,abból 5 győzelem. Ezt bárhogy nézem még mindig több mint ahány vereség. Kezdeti csalódottság után, a legelvetemültebb szurkolók se fognak ezekre az időkre csalódottan visszaemlékezni. Ameddig meg még itt van BB-TB tengely addig még lesz valószínűleg egy két örömötök.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
...Az ellenfél csak egyet pantolt (ha jól emléxem), a többi alkalommal mindig végigment a pályán? Ilyet még a leggyengébb NFL védelmek ellen sem nagyon lehet megcsinálni, legalábbis szerencsés bolygóállás kell hozzá....
ötös műhold
Mi meg egyet sem. Pedig az ellen egy jobb D volt.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Frusztráció levezetve 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Ahogy mondod Patrik...vannak divatszurkerek meg divathaterek és ezek ilyenkor másznak elő a patkánylyukaiból....
ThundersNFL
A divatszurkerek meg ilyenkor bújnak vissza 😊
Bocs, de ez ziccer volt 😊
bcsarli
Én biztos nem de te igen 😛
ThundersNFL
Te nem divatszurker vagy, én meg nem divathater.
Én zsigetri hater vagyok 10+ éve 😊
bcsarli
Akkor ezt is megbeszéltük ✌

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018