New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En mondogatom honapok ota, hogy BB jon a Coltshoz, ugy latom, lassan tenyleg el is hiszik paran. 8-D

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 598 — Patriot
Na mielött tényleg temetni kezdjük BB-t azt nevezzük kudarcnak, hogy SB-n szerepeltünk. Sb részvétel után ritkán hullanak fejek szerintem, ha pedig az edződ / irányítód 8x jutott be, pláne.
Volt egy döntés (Butler) aminek a hátteréről annyit tudunk, hogy a játékos a himnusz alatt sírt.
Ebből már kijött, hogy BB öregszik, sorozatos rossz döntéseket hoz, stb.
Azt mondjuk, hogy visszavonul, mert egy vesztes meccs után az egyébként is kedves stílus az ujságírókkal még foghegyesebb lett, főleg amikor a jövőjéről kérdezték.
Szóval na. Hátrébb az agarakkal.
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Ez ilyen. A siker mindent igazol. A sok siker meg feltétel nélküli "hívővé" is tehet, már-már elhiteti, hogy az ember tévedhetetlen. Hát senki sem az. 😊
peterk2005
Nyilván ez nagy igazság.

De én inkább abban hiszek, hogy saját magukat limitálták be ezzel a büntetéssel/döntéssel, és ezért nem tudtak Butlerhez nyúlni. Hiszen Rowe lenyilatkozta a meccs előttig nem volt szó arról, hogy Ő kezdene. Így 2 hétig nyilván Butlerrel készültünk a védelmi oldalon. Tehát a meccs előttig jó volt Butler mérete, hozzáállása és formája, ahogy egész évben is 97%ban jó volt. Ezt jobban igazolja, hogy miért nem rakod be az egészséges CB-t, akivel fordíthatnál a kilátástalan védekezésen.

Azt simán eltudom fogadni, hogy tett/mondott valamit és ezért nálunk ez jár, ezt tudja minden játékos. És ezért amikor ég a hajó, akkor is doghouseban marad. De azt nehezen emésztem, hogy 2 nagy D koponya még csak meg se próbálja vele egy down alatt sem, amikor láthatóan nem megy semmi hátul. Ez olyan érthetetlen lenne, amikor az a duma hogy a csapat mindenek felett, és emiatt lehet elfogadni ha bünti volt. Akkor saját magad se legyél felette, ha láthatóan a terved egy kalap kaki..

Szóval totál értelmezhetetlen ez, annak fényében, hogy kb egyel több kivédekezett passz vagy futás mit ért volna nekünk, egy ilyen lendületben lévő Offense mellett.

Na mindegy nem pörgök ezen, csak a tudatlanságom/értetlenkedésem bosszantó tud lenni 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk ez is mindegy lett volna, ha nincs az a tökéletes strip sack, mert nyilván mi is végigmentünk volna még egyszer, amennyire nem volt köze az Eagles D-nek se a meccshez. De ez akkor se változtatott volna ezen a makacs, gőgös ragaszkodáshoz. Max a győzelem mellett a szurkolóknak a feledés homályába veszett volna, így meg ez van előtérbe.
topin
Ez ilyen. A siker mindent igazol, a kudarcot pedig mindig magyarázni kell.

A sok siker pedig még "feltétel nélküli hívővé" is tehet, amikor már-már azt is elhiszed, hogy az ember tévedhetetlen, akkor is ha látszólag rosszul dönt, amögött is valami zseniális tervet keresel. Hát nem mindig van ilyen. Van amikor tényleg csak egyszerű hiba a hiba. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
(Fél?)hivatalos: Greg Schiano az új DC.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
(Egyébként szerintem nem büntiről lehetett szó. Ha igen, az nem jó jel, akkor az öreg öregszik, és elkezdett rosszul dönteni. De szerintem inkább egyszerűen beteg volt még és gyenge, vagy tényleg úgy gondolták, hogy ezekhez a méretes - és Jeffery esetén nem túl gyors - elkapókhoz a kis termetű Butler a rosszabb megoldás. Valamiért BB sose favorizálta Butlert, sose hitt benne igazán. Idén azért látszott, hogy legalábbis részben talán joggal. De persze az is lehet, hogy simán túlgondolták.)
peterk2005
Túlgondolták az oké. De amikor semmi, de semmi nem megy. Akkor miért Richards? Az Ő méretei mennyivel jobbak vajon? És még cserébe futás ellen is és coverben is ultra szar, a tackle pedig kimerül annyiban, hogy ha már túlfutottam, lemaradtam, akkor repülök egyet a védő helye felé, ahol pár nappal ezelőtt láttam..

Szóval a méretnél Richards nem opció. Bademosi meg eleve WTF? És miért kellett volna Jefferyt fognia? Arra ott volt Gilmore, minden épeszű ember szerint. Amire a védelmi guruk is rájöttek 72 parádésan elkapott yard (3 kulcs play) és 1 TD után..Akkor arra miért nem jöttek rá, hogy Richards nem tud limitálni saját magán kívül senkit? Miközben "egy" Butler, azért bevethető lenne Agholor ellen. Esetleg Chung mehetne Ertz-re így vagy futás ellen, ahelyett hogy ezekre meg elpazarolnánk azt a DMC-t, aki ezekben egyáltalán nem elit, de még csak nem is erős. Szóval a túlgondolták az biztosnak tűnik, a kérdés, hogy mi akadályozta meg őket abban, látva hogy minden Eagles drive egyet leszámítva pontszerzéssel zárult (és majdnem mind a pályán való átgyalogolásról szólt), hogy mint 2 védelmi guru belássák ez nem megy ma. És közben volt egy félidei elemzés is és rendelkezésedre áll Butler akire azért forma ide vagy oda 97%ban számítottál év közben.

Mondjuk ez is mindegy lett volna, ha nincs az a tökéletes strip sack, mert nyilván mi is végigmentünk volna még egyszer, amennyire nem volt köze az Eagles D-nek se a meccshez. De ez akkor se változtatott volna ezen a makacs, gőgös ragaszkodáshoz. Max a győzelem mellett a szurkolóknak a feledés homályába veszett volna, így meg ez van előtérbe.
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 426
Szóval mondhat nekem akárki akármit, Belichick egy nagy koponya, de ezt ettől még ő kefélte el. Nem kicsit, nagyon.
peterk2005
Vagy inkább kihozták a szezonból amit lehetett. Tény, hogy vannak olyan húzásai amik meccsekbe kerülnek, de ez van. Viszont D oldalon úgy lehozni a szezont, hogy kapásból kiesik Harvey, Rivers, aztána csapatkapitány HT, majd Valentine és McClellin azért húzós.Solymi
Belichick nem szimpla HC. Ő draftol, ő dönt mindenben a rosterrel kapcsolatban. Ha "ki kellett hozni amit lehetett" állt elő, akkor a játékospolitika hibázott. Ami szintén az ő kezében van.

A sérülésekre ezt nem lehet fogni. HT kivételével a többi XY who? Ha ezek hiányoztak, az már önmagában jelzi a bajokat. Tegnap attól a Phillytől kapott ki a csapat, amelyikből a kezdő irányító esett ki. Na, az tényleg nehezen kezelhető probléma egy jól menedzselt offense esetén is. Ha egy Harvey hiányzik, az menedzselési hiba.
peterk2005
Tudom, hogy BB nem szimpla HC. Van ott egy jól felépített szervezet, egy elég régóta futó FO-val, Caserioval az élén.

A játékospolitikát évek óta meghatározza a draftpozíció, a program és a konzisztencia. Idén szerintem elég agresszívek voltak minden téren, ez az O-n meg is látszik és azért a D se nézett ki rosszul a szezon előtt.

A draftolt védőkből egy biztos kezdő pass rusher volt, a másik egy cserének, de jónak.
Valentine szintén jó volt, ami érthetetlen az Branch visszaesése. Az Ealy, Harris, Marsh projekt nem jött be, ez van. Guy, M. Flowers igazolás bejött.
ST-be Bademosi jó igazolás volt, meglátjuk mi lesz belőle később, Eric Lee se néz ki rossznak.

És értem amit mondasz, lehet elhibázott játékospolitika, stb., de akkor is SB-t játszott a csapat mégha most a védelemben nem volt meg az a plusz.


Ebbe kavart be a Garoppolo projekt elengedése, elengedtetése, ami ha bejön, szerinte a két Bradys évtized tökéletes lezárása, a franchisehegemónia biztosítéka, személyes legacyje egyszerre. Úgy érzem akart ő még SB-ba jutni Brady nélkül, végtére is így 10-20 év múlva anélkül lehet, hogy ő lesz "Brady, a g.o.a.t. edzője", nem pedig the all-time best hc.
Szóval az én tippem BB - Colts HC, JMD - Pats HC.
Sobri Jóska
Sztem itt BB-n múlt minden. Akarta JG-t, de mivel ő játszani akart és TB még így is nagyobb értéket képviselt, ezért elcserélte. Persze, lehet azért mert SB-t akart nyerni (igaz, mikor nem). Amúgy sztem pont nem érdekli h kivel nyert SB-t.

Az meg hogy a Coltsba vagy máshova menjen...kár is a szót vesztegetni rá.

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Általánosságban én kicsit tartok a védelmünktől. Egyszerűen nem látom magam előtt, hogy 3 egymást követő meccsen ne csússzon be egy totál wtf game, ahol az O#nek fel kell tennie 35+ pontot
ZERO_L
sajnos bejött, amit PO előtt írtam
BYE után a steelers elleni meccset leszámítva nem is volt komolyan tesztelve ez az egység, miami ellen meg az egész csapat mondott csődöt


érdemes visszanézni, mennyi yardot csinált a phily harmadik kísérletekre, nevetségesen gyenge volt ez tegnapi védekezés... aki komolyan azt hiszi Butlerrel ez máshogy ment volna, az vagy nem látta az utóbbi hónapokban játszani vagy totális álomvilágban él


Érdekes a szurkolói lélektan: év elején voltunk páran akik többször is kifogásolták,hogy ez a védelem nem igazán jó és nagyon komoly savazást kaptunk érte : ( nem szeptemberben kell jónak lenni,mit értesz te ehhez,majd BB megoldja,csak kísérletezgettünk stb), most meg mintha mégiscsak a talentet hiányolná mindenki...
kolok1972
ennek köze nincs a szurkolói lélektanhoz, a meccsek során mutatott játékhoz, korábbi évek tendenciájához már több


tudtuk, hogy jobb lesz a D# mert a képernyőről leesett az összeszokatlanság komolyan nem értem x éve Pats szurkolók, hogyan "nyavalyoghatnak" az első hónapban, amikor kicsit rozsdásan megy a csapatnak, talán-talán ez volt a savazás oka és nem azért mert bárki azt hitte, hogy az a védelmi teljesítmény mennyire remek volt

idővel fel is javult az egység, csak hát jött HT IR-je amit már kb a szezon legelején tudtunk, hogy pótolhatatlan a mélysége miatt (Harris sem segített ahogy Roberts sem fejlődött) és a papíron elit sec-ben mind Rowe mind Butler is komolyan alulmúlta magát, ezt nem tudta az edző stáb kompenzálni megfelelő gameplannel (tegnap)

szerintem hatalmas különbség van aközött, hogy 1 hónap után vki siránkozik a csapat keretének gyengesége miatt, és megint más ha vki 5 hónap után teszi a mutatott játék miatt

Ami nekem szembetűnő volt, hogy ez az offense Cooks nélkül is szenzációs. Biztos, hogy rá kellett áldozni a picket? Nem lett volna jobb ez a csapat ha ezt egy passrusher-re költitek?
Bazzani
nem tudsz olyan passrushert mondani, aki 1/32-n bent lett volna és komolyan hozzásegít az egységhez, passrushert amúgy hoztunk(jobb ár/érték aránnyal?) csak sajnos már a legeslegelején IR-re került, ez ellen nem lehet mit tenni

bár ezt nem tudhatták előre de 2,5 komoly célpont is kidőlt az idén (Hogan, Jules, Mitchell), ha nincs Cooks akkor meg a gyenge WR állomány miatt lehettünk volna bajban, túl kellett volna használni Gronkot, aztán ki tudja meddig bírta volna
ZERO_L
Ertem... Tehat Te vateszkent megmondtad,hogy mi lesz es be is jott,en kis balga,meg csak nyavalyogtam... Rendben...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
(Ha úgy gondolták, hogy Butler a méreteivel, képességeivel nem jó matchup az más történet. Az érthető indok lenne, akkor is, ha kiderül, hogy nem volt jó ötlet. És persze az is, ha beteg volt, vagy valami hülyeséget csinált amiről nem tudunk. De csak elvből, egy Superbowlban hiba ültetni.)
peterk2005
De amikor a védelmed Richards és Bademosi duó bevetésével sem javul fel (vajon miért?) és egy stop kell a bámulatosan játszó támadóknak, akkor miért nem rakod be Butlert, mikor láthatóan hiába gondoltad, hogy nem jó matchup, totál nem működik ez a terv.topin
Nem tudom a választ. Csak arra reagáltam, hogy a "Pats elvek fontosak" indokolhatja ezt. Nem, nem indokolhatja, hacsak nem csinált valami valóban nagy marhaságot Butler. De arról valószínűleg tudnánk.

(Egyébként szerintem nem büntiről lehetett szó. Ha igen, az nem jó jel, akkor az öreg öregszik, és elkezdett rosszul dönteni. De szerintem inkább egyszerűen beteg volt még és gyenge, vagy tényleg úgy gondolták, hogy ezekhez a méretes - és Jeffery esetén nem túl gyors - elkapókhoz a kis termetű Butler a rosszabb megoldás. Valamiért BB sose favorizálta Butlert, sose hitt benne igazán. Idén azért látszott, hogy legalábbis részben talán joggal. De persze az is lehet, hogy simán túlgondolták.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Szóval mondhat nekem akárki akármit, Belichick egy nagy koponya, de ezt ettől még ő kefélte el. Nem kicsit, nagyon.
peterk2005
Vagy inkább kihozták a szezonból amit lehetett. Tény, hogy vannak olyan húzásai amik meccsekbe kerülnek, de ez van. Viszont D oldalon úgy lehozni a szezont, hogy kapásból kiesik Harvey, Rivers, aztána csapatkapitány HT, majd Valentine és McClellin azért húzós.Solymi
Belichick nem szimpla HC. Ő draftol, ő dönt mindenben a rosterrel kapcsolatban. Ha "ki kellett hozni amit lehetett" állt elő, akkor a játékospolitika hibázott. Ami szintén az ő kezében van.
peterk2005
Erről mar több éve beszélgettünk itt: a GM BB kiszúrt a HC BB-vel. Idén nagyon nem jöttek be a húzások.
Ezért is tartok tőle, ha elmegy mindhárom koordinátor.
Bill teljesen szét fog aprozodni.

Roster:
Waddle / Fleming - egyiket meg kene tartani, nalam inkabb Fleming
Solder - kell
Burkhead / Lewis - nalam Burkehead
Butler, Bademosi, Grissom, Bolden, Francois, Giliszta - jo utat
M. Flowers - tréning campig minimumert, jo szituációs játékos
Ebner, Slater, Dola - kell
Deboo - maradjon 😊
Harris es Allen - sok a dead money: Allen átdolgozni

Draft-FA: LB, DE, RB, CB, OL, QB
Sinisa
lehet én tudom rosszul de szerintem Allent és Gillisliet ki lehet vágni dead money nélkül, Harrist megmondom őszintén nem tudom
Cuchulain82
Gillislie: en is igy emlékszem
Allen, Harris, Branch: szerintem lenne dead money

OT Garcia-rol valahol azt olvastam ,hogy valami betegség miatt nagyon lefogyott
Sinisa
ha az overthecapnek hinni lehet Allen 5 misije DM nélkül felszabadítható, Branch 4,5ből - 1 misi DM, Harris 2,75ből - 0,6 DM
Dorsett, Britt fejenként 1,5 misi - 0 DM
Giliszta 2,1 - 0 DM
J. Richards 1,1 - 0,25 DM

ja igen ezek a jun. 1 előtti számok

Szerkesztette: Cuchulain82
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Szóval mondhat nekem akárki akármit, Belichick egy nagy koponya, de ezt ettől még ő kefélte el. Nem kicsit, nagyon.
peterk2005
Vagy inkább kihozták a szezonból amit lehetett. Tény, hogy vannak olyan húzásai amik meccsekbe kerülnek, de ez van. Viszont D oldalon úgy lehozni a szezont, hogy kapásból kiesik Harvey, Rivers, aztána csapatkapitány HT, majd Valentine és McClellin azért húzós.Solymi
Belichick nem szimpla HC. Ő draftol, ő dönt mindenben a rosterrel kapcsolatban. Ha "ki kellett hozni amit lehetett" állt elő, akkor a játékospolitika hibázott. Ami szintén az ő kezében van.
peterk2005
Erről mar több éve beszélgettünk itt: a GM BB kiszúrt a HC BB-vel. Idén nagyon nem jöttek be a húzások.
Ezért is tartok tőle, ha elmegy mindhárom koordinátor.
Bill teljesen szét fog aprozodni.

Roster:
Waddle / Fleming - egyiket meg kene tartani, nalam inkabb Fleming
Solder - kell
Burkhead / Lewis - nalam Burkehead
Butler, Bademosi, Grissom, Bolden, Francois, Giliszta - jo utat
M. Flowers - tréning campig minimumert, jo szituációs játékos
Ebner, Slater, Dola - kell
Deboo - maradjon 😊
Harris es Allen - sok a dead money: Allen átdolgozni

Draft-FA: LB, DE, RB, CB, OL, QB
Sinisa
lehet én tudom rosszul de szerintem Allent és Gillisliet ki lehet vágni dead money nélkül, Harrist megmondom őszintén nem tudom
Cuchulain82
Gillislie: en is igy emlékszem
Allen, Harris, Branch: szerintem lenne dead money

OT Garcia-rol valahol azt olvastam ,hogy valami betegség miatt nagyon lefogyott
Sinisa
Allen esetében nem lenne dead money, viszont a többieknél igen akiket felsoroltatok (Branch 1 misi, Harris 625.000 $)

Szerkesztette: manuszka86

több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
(Ha úgy gondolták, hogy Butler a méreteivel, képességeivel nem jó matchup az más történet. Az érthető indok lenne, akkor is, ha kiderül, hogy nem volt jó ötlet. És persze az is, ha beteg volt, vagy valami hülyeséget csinált amiről nem tudunk. De csak elvből, egy Superbowlban hiba ültetni.)


peterk2005
De amikor a védelmed Richards és Bademosi duó bevetésével sem javul fel (vajon miért?) és egy stop kell a bámulatosan játszó támadóknak, akkor miért nem rakod be Butlert, mikor láthatóan hiába gondoltad, hogy nem jó matchup, totál nem működik ez a terv. Azért az ne legyen már valid elképzelés, hogy a fent nevezett 2 játékos, majd megoldja a gondot. Richards coverben ez eleve érthetetlen gondolat, mikor jöhetne egy Butler..Már csak a tackle elérésében is nagyobb esély nyílik meg az elkapás után, vagy futás ellen.

Amúgy a támadók 10 pontos hátrányt úgy dolgoztak le és vettük át a vezetést, hogy a védelem minden Eagles driveból pontot kapott.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Szóval mondhat nekem akárki akármit, Belichick egy nagy koponya, de ezt ettől még ő kefélte el. Nem kicsit, nagyon.
peterk2005
Vagy inkább kihozták a szezonból amit lehetett. Tény, hogy vannak olyan húzásai amik meccsekbe kerülnek, de ez van. Viszont D oldalon úgy lehozni a szezont, hogy kapásból kiesik Harvey, Rivers, aztána csapatkapitány HT, majd Valentine és McClellin azért húzós.Solymi
Belichick nem szimpla HC. Ő draftol, ő dönt mindenben a rosterrel kapcsolatban. Ha "ki kellett hozni amit lehetett" állt elő, akkor a játékospolitika hibázott. Ami szintén az ő kezében van.
peterk2005
Erről mar több éve beszélgettünk itt: a GM BB kiszúrt a HC BB-vel. Idén nagyon nem jöttek be a húzások.
Ezért is tartok tőle, ha elmegy mindhárom koordinátor.
Bill teljesen szét fog aprozodni.

Roster:
Waddle / Fleming - egyiket meg kene tartani, nalam inkabb Fleming
Solder - kell
Burkhead / Lewis - nalam Burkehead
Butler, Bademosi, Grissom, Bolden, Francois, Giliszta - jo utat
M. Flowers - tréning campig minimumert, jo szituációs játékos
Ebner, Slater, Dola - kell
Deboo - maradjon 😊
Harris es Allen - sok a dead money: Allen átdolgozni

Draft-FA: LB, DE, RB, CB, OL, QB
Sinisa
lehet én tudom rosszul de szerintem Allent és Gillisliet ki lehet vágni dead money nélkül, Harrist megmondom őszintén nem tudom
Cuchulain82
Gillislie: en is igy emlékszem
Allen, Harris, Branch: szerintem lenne dead money

OT Garcia-rol valahol azt olvastam ,hogy valami betegség miatt nagyon lefogyott

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Szóval mondhat nekem akárki akármit, Belichick egy nagy koponya, de ezt ettől még ő kefélte el. Nem kicsit, nagyon.
peterk2005
Vagy inkább kihozták a szezonból amit lehetett. Tény, hogy vannak olyan húzásai amik meccsekbe kerülnek, de ez van. Viszont D oldalon úgy lehozni a szezont, hogy kapásból kiesik Harvey, Rivers, aztána csapatkapitány HT, majd Valentine és McClellin azért húzós.Solymi
Belichick nem szimpla HC. Ő draftol, ő dönt mindenben a rosterrel kapcsolatban. Ha "ki kellett hozni amit lehetett" állt elő, akkor a játékospolitika hibázott. Ami szintén az ő kezében van.
peterk2005
Erről mar több éve beszélgettünk itt: a GM BB kiszúrt a HC BB-vel. Idén nagyon nem jöttek be a húzások.
Ezért is tartok tőle, ha elmegy mindhárom koordinátor.
Bill teljesen szét fog aprozodni.

Roster:
Waddle / Fleming - egyiket meg kene tartani, nalam inkabb Fleming
Solder - kell
Burkhead / Lewis - nalam Burkehead
Butler, Bademosi, Grissom, Bolden, Francois, Giliszta - jo utat
M. Flowers - tréning campig minimumert, jo szituációs játékos
Ebner, Slater, Dola - kell
Deboo - maradjon 😊
Harris es Allen - sok a dead money: Allen átdolgozni

Draft-FA: LB, DE, RB, CB, OL, QB
Sinisa
lehet én tudom rosszul de szerintem Allent és Gillisliet ki lehet vágni dead money nélkül, Harrist megmondom őszintén nem tudom
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Szóval mondhat nekem akárki akármit, Belichick egy nagy koponya, de ezt ettől még ő kefélte el. Nem kicsit, nagyon.
peterk2005
Vagy inkább kihozták a szezonból amit lehetett. Tény, hogy vannak olyan húzásai amik meccsekbe kerülnek, de ez van. Viszont D oldalon úgy lehozni a szezont, hogy kapásból kiesik Harvey, Rivers, aztána csapatkapitány HT, majd Valentine és McClellin azért húzós.Solymi
Belichick nem szimpla HC. Ő draftol, ő dönt mindenben a rosterrel kapcsolatban. Ha "ki kellett hozni amit lehetett" állt elő, akkor a játékospolitika hibázott. Ami szintén az ő kezében van.
peterk2005
Erről mar több éve beszélgettünk itt: a GM BB kiszúrt a HC BB-vel. Idén nagyon nem jöttek be a húzások.
Ezért is tartok tőle, ha elmegy mindhárom koordinátor.
Bill teljesen szét fog aprozodni.

Roster:
Waddle / Fleming - egyiket meg kene tartani, nalam inkabb Fleming
Solder - kell
Burkhead / Lewis - nalam Burkehead
Butler, Bademosi, Grissom, Bolden, Francois, Giliszta - jo utat
M. Flowers - tréning campig minimumert, jo szituációs játékos
Ebner, Slater, Dola - kell
Deboo - maradjon 😊
Harris es Allen - sok a dead money: Allen átdolgozni

Draft-FA: LB, DE, RB, CB, OL, QB

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az én konteóm szerint BB-nek fontosabb a rendszer a szabályok az elvek, mint az érzelmek és hagyományok.
Kőprofi, és tuti van egy olyan záradék közte és Kraft között, hogy szakmai kérdésekben ő dönt és kész.Sobri Jóska
Ha a Butler esetre gondolsz, akkor nálam az elvek, érzelmek önmagukban nem indokolnak semmit. Könyvből, betű szerint. vonalasan nem lehet jól vezetni. Belichick nem tartana itt, ha ennyire vonalas lenne. A jó vezető úgy is meg tudja tartani a rendet és kontroll alatt tartani az embereit, hogy nem vonalas. Ha Butler tényleg csak valami "elvi, Patriot way" okból csücsült, miközben a stáb nem volt meggyőződve arról, hogy nélküle jobb a védelem, akkor az hiba volt. Patriot way ide vagy oda. (Ha úgy gondolták, hogy Butler a méreteivel, képességeivel nem jó matchup az más történet. Az érthető indok lenne, akkor is, ha kiderül, hogy nem volt jó ötlet. És persze az is, ha beteg volt, vagy valami hülyeséget csinált amiről nem tudunk. De csak elvből, egy Superbowlban hiba ültetni.)

Szóval az én tippem BB - Colts HC, JMD - Pats HC.
Sobri Jóska
Na, ez elég bold bet. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Milyen posztra kellene költeni az 1/31-et és a 2/11-et akik azonnal fejlődést hozhatnak?

Ha lenne bent fasza LB vagy Passrusher akkor az egyiket tuti arra lőném a másik meg OT vagy TE(csak akkor ha Gronk visszavonul)vagy QB 😊

Tippek?
ThundersNFL
QB/DE A sorrend majd adja magát
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval mondhat nekem akárki akármit, Belichick egy nagy koponya, de ezt ettől még ő kefélte el. Nem kicsit, nagyon.
peterk2005
Vagy inkább kihozták a szezonból amit lehetett. Tény, hogy vannak olyan húzásai amik meccsekbe kerülnek, de ez van. Viszont D oldalon úgy lehozni a szezont, hogy kapásból kiesik Harvey, Rivers, aztána csapatkapitány HT, majd Valentine és McClellin azért húzós.Solymi
Belichick nem szimpla HC. Ő draftol, ő dönt mindenben a rosterrel kapcsolatban. Ha "ki kellett hozni amit lehetett" állt elő, akkor a játékospolitika hibázott. Ami szintén az ő kezében van.

A sérülésekre ezt nem lehet fogni. HT kivételével a többi XY who? Ha ezek hiányoztak, az már önmagában jelzi a bajokat. Tegnap attól a Phillytől kapott ki a csapat, amelyikből a kezdő irányító esett ki. Na, az tényleg nehezen kezelhető probléma egy jól menedzselt offense esetén is. Ha egy Harvey hiányzik, az menedzselési hiba.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Általánosságban én kicsit tartok a védelmünktől. Egyszerűen nem látom magam előtt, hogy 3 egymást követő meccsen ne csússzon be egy totál wtf game, ahol az O#nek fel kell tennie 35+ pontot
ZERO_L
sajnos bejött, amit PO előtt írtam
BYE után a steelers elleni meccset leszámítva nem is volt komolyan tesztelve ez az egység, miami ellen meg az egész csapat mondott csődöt


érdemes visszanézni, mennyi yardot csinált a phily harmadik kísérletekre, nevetségesen gyenge volt ez tegnapi védekezés... aki komolyan azt hiszi Butlerrel ez máshogy ment volna, az vagy nem látta az utóbbi hónapokban játszani vagy totális álomvilágban él
Az is álomszerű volt ahogy Butler bevágodott anno a SB-on... Ok hogy ergya volt mint a lepkefing eddig de nem lehet tudni hogy azon az adott meccsen mit nyújt, fölleg ha meg sem próbáljuk. Most komolyan Richardson, Budimosó jobb mint Butler?

Érdekes a szurkolói lélektan: év elején voltunk páran akik többször is kifogásolták,hogy ez a védelem nem igazán jó és nagyon komoly savazást kaptunk érte : ( nem szeptemberben kell jónak lenni,mit értesz te ehhez,majd BB megoldja,csak kísérletezgettünk stb), most meg mintha mégiscsak a talentet hiányolná mindenki...
kolok1972
ennek köze nincs a szurkolói lélektanhoz, a meccsek során mutatott játékhoz, korábbi évek tendenciájához már több


tudtuk, hogy jobb lesz a D# mert a képernyőről leesett az összeszokatlanság komolyan nem értem x éve Pats szurkolók, hogyan "nyavalyoghatnak" az első hónapban, amikor kicsit rozsdásan megy a csapatnak, talán-talán ez volt a savazás oka és nem azért mert bárki azt hitte, hogy az a védelmi teljesítmény mennyire remek volt

idővel fel is javult az egység, csak hát jött HT IR-je amit már kb a szezon legelején tudtunk, hogy pótolhatatlan a mélysége miatt (Harris sem segített ahogy Roberts sem fejlődött) és a papíron elit sec-ben mind Rowe mind Butler is komolyan alulmúlta magát, ezt nem tudta az edző stáb kompenzálni megfelelő gameplannel (tegnap)

szerintem hatalmas különbség van aközött, hogy 1 hónap után vki siránkozik a csapat keretének gyengesége miatt, és megint más ha vki 5 hónap után teszi a mutatott játék miatt

Ami nekem szembetűnő volt, hogy ez az offense Cooks nélkül is szenzációs. Biztos, hogy rá kellett áldozni a picket? Nem lett volna jobb ez a csapat ha ezt egy passrusher-re költitek?
Bazzani
nem tudsz olyan passrushert mondani, aki 1/32-n bent lett volna és komolyan hozzásegít az egységhez, passrushert amúgy hoztunk(jobb ár/érték aránnyal?) csak sajnos már a legeslegelején IR-re került, ez ellen nem lehet mit tenni

bár ezt nem tudhatták előre de 2,5 komoly célpont is kidőlt az idén (Hogan, Jules, Mitchell), ha nincs Cooks akkor meg a gyenge WR állomány miatt lehettünk volna bajban, túl kellett volna használni Gronkot, aztán ki tudja meddig bírta volna
ZERO_L

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom, ez mennyire hiteles.
Stez
Tom Curran az. Ha valakinek hiteles infója lehet, ő az egyik. Egyébként is, ha nem akarna Indybe jönni, visszautasíthatta volna az első interjút. Ha időközben meggondolta magát, visszautasíthatta volna a konferenciadöntők után a második interjút. De mintkettőre elment, Ballard meg már szerződteti közben az általa választott stábot. Ha ezek után visszamondja az állást, az életben több esélyt nem kap az NFL-ben. Ilyent csak akkor tudom elképzelni hogy bevállal, ha garantálják neki a Pats HC állást. Mégpedig nem 2-3 év múlva, amikor Brady visszavonul, hanem most, mert az a 2-3 év múlva várható Pats HC állás az egyik legnehezebb lesz az NFL-ben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Milyen posztra kellene költeni az 1/31-et és a 2/11-et akik azonnal fejlődést hozhatnak?

Ha lenne bent fasza LB vagy Passrusher akkor az egyiket tuti arra lőném a másik meg OT vagy TE(csak akkor ha Gronk visszavonul)vagy QB 😊

Tippek?
ThundersNFL
1/31re /szerintem lecserélünk, de majd meglátjuk/ és CB vagy Passrushert hoznék /ha Hightower visszajön jövőre az LB sor sokat javulhat/ a 2/11 ha Solder nem marad és Garciaban nem látják Scarék az utódját akkor OT, ha az LT poszt megoldott akkor ez is mehet a defbe, 2/31re vagy lecsere vagy elhoznám Kyle Laulettat QBnak Brady mögé /a Senior Bowlon engem megvett a csóka/
TE csak akkor kell ha Gronk visszavonul és Bennett sem marad /D. Allennek szevasz/, egyébként nem annyira sürgető a dolog, nálam inkább az RB kérdéses mi lesz Lewis és Burkhead sorsa, én mindkettőt megtartanám White mellé /Giliszta szevasz/, a WR sorban jók vagyunk ha Edelmann és Mitchell visszajön /Dorsett és Britt szevasz/
a védelem sokkal lyukasabb szerintem M. Butler, Branch, Jean Francois, D. Harris mennek, én kidobnám C. Jonest, J. Richardsot és E. Robertset is, szóval oda kellene ember bőven
Cuchulain82
Amit itt elsoroltál, az azért komoly free agency aktivitást feltételez (mert ezt csak draftról megoldani nem lehet). Ha Gronk tényleg visszavonul (amit én kétlek/remélek, a habitusából kiindulva), akkor az offense nagy szamócában lesz, Edelmannel együtt is, skill player is kelleni fog. A védelem meg mindenhol megerősítésre szorul (DT, DE, LB, CB). Kellene előbb-utóbb egy újabb Garoppolo is, mert Brady utódját is nevelgetni kellene.

Sok feladat ez ahhoz, hogy egy év alatt el lehessen végezni.
Burkus
Gronk szerintem nem vonul vissza /de ha csak azt a részét nézem hogy az élete fele még hátravan és már hányszor összetörték, totál megértem ha mégis/, de ha igen akkor Bennett tavaly is jól pótolta, szóval ha Bennett marad a TE poszt idén még nem elsődleges;
WR poszton kicsit sokan is vagyunk, de Amendolát mindenképpen itt tartanám /bár eléggé korosodik az állomány/
OLben szerintem ha Garcia beválik és Fleming meg Waddle olcsóért marad akkor még Solder elvesztése sem akkora gáz /főleg mert a pickek és a pénz is kell majd a defbe/
mint mondtam az RB között van gond mert csak Whitenak és Gillislienek van szerződése jövőre, én Gilisztát kivágnám mert nem vált be és visszahoznám a Lewis+Burkhead duót /ha ide esetleg draftolnánk akkor Rashaad Pennyt kérném szépen/
QB poszton akár maradhat a Brady, Hoyer duó is /de Laulettat nagyon szeretném!!!/
DTban van egy M. Brown és Guy akik jó átlagot bármikor tudnak hozni Valentine és A. Butler mélységnek jó, Branchnek szerintem vége ide jó lenne egy Wilfork kaliberű manus
DE illetve siettető poszton egyenlőre T. Flowersen kívül nincs senki említésre méltó, Grissomból szerintem sem nem lesz, Lee és Wise akikben még reménykedem illetve ide jön még Rivers aki egész évben sérült volt, de erre a posztra mindenképpen kell még ember
LB itt visszajön HT, McClellin és Langi van Noy mellé, említettem korábban innen elküldeném Harris és Robertset is tehát legalább egy játékos kell ide is
CB Gilmore biztos pont /legalábbis szerintem/ M. Butler véleményem szerint tuti megy J. Jonesban ha visszajön én bízom, Roweban már sokkal kevésbé, C. Jonest meg felejtsük el
S McCourty, Harmon és Chung tuti /Chung helyére nézni kell lassan valakit/, J. Richards kuka

ennyi helyet egy offseason alatt nyilván nem lehet feltölteni, idén rámennék a DT, DE posztokra /ki tudja lehet Rowe jövőre villant valamit/, jelenleg én így látom a helyzetet, BB meg nyilván totál máshogy 😉

bocs hogy hosszú lett
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 373 — situational football
Általánosságban én kicsit tartok a védelmünktől. Egyszerűen nem látom magam előtt, hogy 3 egymást követő meccsen ne csússzon be egy totál wtf game, ahol az O#nek fel kell tennie 35+ pontot
ZERO_L
sajnos bejött, amit PO előtt írtam
BYE után a steelers elleni meccset leszámítva nem is volt komolyan tesztelve ez az egység, miami ellen meg az egész csapat mondott csődöt


érdemes visszanézni, mennyi yardot csinált a phily harmadik kísérletekre, nevetségesen gyenge volt ez tegnapi védekezés... aki komolyan azt hiszi Butlerrel ez máshogy ment volna, az vagy nem látta az utóbbi hónapokban játszani vagy totális álomvilágban él


Érdekes a szurkolói lélektan: év elején voltunk páran akik többször is kifogásolták,hogy ez a védelem nem igazán jó és nagyon komoly savazást kaptunk érte : ( nem szeptemberben kell jónak lenni,mit értesz te ehhez,majd BB megoldja,csak kísérletezgettünk stb), most meg mintha mégiscsak a talentet hiányolná mindenki...
kolok1972
ennek köze nincs a szurkolói lélektanhoz, a meccsek során mutatott játékhoz, korábbi évek tendenciájához már több


tudtuk, hogy jobb lesz a D# mert a képernyőről leesett az összeszokatlanság komolyan nem értem x éve Pats szurkolók, hogyan "nyavalyoghatnak" az első hónapban, amikor kicsit rozsdásan megy a csapatnak, talán-talán ez volt a savazás oka és nem azért mert bárki azt hitte, hogy az a védelmi teljesítmény mennyire remek volt

idővel fel is javult az egység, csak hát jött HT IR-je amit már kb a szezon legelején tudtunk, hogy pótolhatatlan a mélysége miatt (Harris sem segített ahogy Roberts sem fejlődött) és a papíron elit sec-ben mind Rowe mind Butler is komolyan alulmúlta magát, ezt nem tudta az edző stáb kompenzálni megfelelő gameplannel (tegnap)

szerintem hatalmas különbség van aközött, hogy 1 hónap után vki siránkozik a csapat keretének gyengesége miatt, és megint más ha vki 5 hónap után teszi a mutatott játék miatt

Ami nekem szembetűnő volt, hogy ez az offense Cooks nélkül is szenzációs. Biztos, hogy rá kellett áldozni a picket? Nem lett volna jobb ez a csapat ha ezt egy passrusher-re költitek?
Bazzani
nem tudsz olyan passrushert mondani, aki 1/32-n bent lett volna és komolyan hozzásegít az egységhez, passrushert amúgy hoztunk(jobb ár/érték aránnyal?) csak sajnos már a legeslegelején IR-re került, ez ellen nem lehet mit tenni

bár ezt nem tudhatták előre de 2,5 komoly célpont is kidőlt az idén (Hogan, Jules, Mitchell), ha nincs Cooks akkor meg a gyenge WR állomány miatt lehettünk volna bajban, túl kellett volna használni Gronkot, aztán ki tudja meddig bírta volna



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
fodi91 196
A meccsnel már félidőben éreztem hogy ez lesz, hogy az offense osszekapja magát, de a defense miatt kevés lesz. Igazából nem vagyok csalódott, az otol nem lehet igazán többet kérni 3 célpont hiányában, míg a defense allamonyarol egész évben írtam, hogy a front7 kb. úgy szar ahogy van. Az hogy nfl szintűnek tűnt a szezonban csak Patrica és BB érdeme.

BB Colts pletyka : Van ilyen egyáltalán? Mert gondolom BB szerződése nem járt le akkor meg a Colts első köre kb. a kiindulópont érte.

Gronk szerintem visszavonul és teljesen meg is értem.

Brady pedig bizonyította ismét hogy miért ő a GOAT.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Az én konteóm szerint BB-nek fontosabb a rendszer a szabályok az elvek, mint az érzelmek és hagyományok.
Kőprofi, és tuti van egy olyan záradék közte és Kraft között, hogy szakmai kérdésekben ő dönt és kész.
Ebbe kavart be a Garoppolo projekt elengedése, elengedtetése, ami ha bejön, szerinte a két Bradys évtized tökéletes lezárása, a franchisehegemónia biztosítéka, személyes legacyje egyszerre. Úgy érzem akart ő még SB-ba jutni Brady nélkül, végtére is így 10-20 év múlva anélkül lehet, hogy ő lesz "Brady, a g.o.a.t. edzője", nem pedig the all-time best hc.
Persze fingom nincs mi lehet a fejében, de nekem a helyében valami ilyesmi lenne.
És ha most odébbállna, amikor még Brady aktív 2-3 évig, akkor nem ő lenne az áruló, lehet nélküle, Bradyvel még SB-ba jutni, sőt, egy másik csapatnál egy SB-részvétellel meglehetne a "nem csak Bradyvel sikerült" érzés számára.
Persze lehet ez túlgondolás, de én a helyében bionyosan nem Bradyvel egy időben vonulnék vissza. Még az is lehet, hogy nem egy helyen.
Szóval az én tippem BB - Colts HC, JMD - Pats HC.

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 426
Szóval mondhat nekem akárki akármit, Belichick egy nagy koponya, de ezt ettől még ő kefélte el. Nem kicsit, nagyon.
peterk2005
Vagy inkább kihozták a szezonból amit lehetett. Tény, hogy vannak olyan húzásai amik meccsekbe kerülnek, de ez van.
Viszont D oldalon úgy lehozni a szezont, hogy kapásból kiesik Harvey, Rivers, aztána csapatkapitány HT, majd Valentine és McClellin azért húzós.
Közben hozol egy Harrist, Ealyt, Marsht meg még egy rakat embert, hogy valami D legyen már, akik közül nagy része bevált, a többi meg nem.

Offense oldalon majdnem hasonló a helyzet. Persze, tudom, a legtöbb csapat is küzd ilyenekkel, de azért ez mégiscsak húzós és azért a SB-ig eljutott a csapat így is és egy hajszálon múlt, hogy nem húzza be.

BB nagy haverja, Greg Schiano lesz az új DC
baggio 🏈
Jó lesz ez nekünk?
Patspulpit szerint elég gyenge számokat hozott Tampában:

 www.patspulpit.com/2018/2/2/16962666/report-patriots-expected-to-interview-greg-schiano-for-defensive-coordinator-position