New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Amikor a csapatod úgy kap ki a SB-ban, hogy az a védelem amit Te irányítasz 41 pontot kap és egyetlen egy 3. és 4. downos kísérletet sem tud megoldani, akkor el kell gondolkodni a döntéseid jogosságán az eredmény miatt.
kyobalu
A Philly koordinátorai szerint a Panthers elleni meccsből indultak ki és az alapján állították össze a gameplant. Az, hogy Rowe-ot ismerték és Butler nem játszott egy pluszt adott nekik.

A védelmünk nem volt rossz a szezon végén, de hogy most miért nem működött, azt ki kell elemezni, illetve úgyis ki lesz.

Nekem a legnagyobb félelmem az volt, hogy nincs egy meghatározott célpont akit ha kikapcsolsz, akkor nem tudnak mit kezdeni. A Philly, ugyanúgy mint a Pats, képes volt több támadóra, több játékra építeni, emiatt alakultak ki borzasztó mismatchek.

Az emberállomány minősége valóban nem veretes, de bejutott az SB-be, úgy is, hogy szezon előtt/közben kidőlt nem egy meghatározó vagy annak vélt játékos vagy be se jöttek.

Később majd úgyis kiderül, hogy tudtak-e volna jobb gameplannel előállni vagy sem.

Amúgy meglehet, hogy Butler tényleg annyira ergya volt a gyakorlások során ill. mentálisan, hogy BB úgy döntött, hogy nem játszhat.
Azt se tudjuk, hogy az oldalvonal mellett mi megy, csak azt láttuk, hogy megállás nélkül bőg. Ez azért nem vall 100%-os állapotra.

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
kyobalu
Erre majd hosszabban. Előzetes: mi a cél, mi a siker?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A döntések értékelésénél alapszabály, hogy nem az eredmény határozza meg a döntés minőségét. Ezt még akkor is hajlamosak vagyunk elfelejteni, amikor a döntés előtti helyzet elég jól rekonstruálható.
Butler esetében még ez sem segít. Marad az eredmény alapján történő értékelés, s mellé a spekuláció/feltételezés. (Butler megoldotta volna.)
Vagy megnézzük, hogy a döntéshozó korábban hozott-e ilyen fejvakarós döntést. Hogy a bánatba ne! Jókat nevetgélünk (btw a játékosokkal együtt), hogy egy kiadósabb bostoni hóesés esetén a keret tagjai jobban teszik, ha az öltözőben alszanak, mert esetleg AT, Revis és sok más sorsára jutnak. Az meg nevetőgörcsöt okoz, hogy a hétfői matinékon hogyan savazza bármelyik játékosát (Johnny Foxborough). A faszinak van egy elképzelése a csapatépítésről és ehhez a végletekig ragaszkodik. Már serdülő szinten bevett szokás, hogy egyéni hiba miatt az egész csapatot büntetik. BB még a SuperBowl előtt is tartja magát ehhez. Ha hibázol, akkor ezzel az egész csapatodat bünteted.

Ettől függetlenül benne van, hogy ő hozott rossz döntést. Butler nem volt annyira bűnrossz az edzéseken, nem maradt ki éjszakára stb. Ha így van, évek múlva meg fogjuk tudni, mint idén Chung esetében. (Hogy szidtuk, mennyire szar játékos, most meg kiderült, hogy szarul volt használva.)

Szóval, nem érinthetetlen BB, nem is szent. De a döntését a vereség miatt rossznak minősíteni hiba.
tomi-tomi
Értem amit írsz, de nem értek vele egyet..
Amikor a csapatod úgy kap ki a SB-ban, hogy az a védelem amit Te irányítasz 41 pontot kap és egyetlen egy 3. és 4. downos kísérletet sem tud megoldani úgy, hogy a 40 éves sztár irányítód vezetésével a támadók Alltime SB rekordnyi támadóyardot és pontot rak fel az ellennek, akkor el kell gondolkodni a döntéseid jogosságán az eredmény miatt.
Sosem rakott fel még támadóalakulat 600+ yardot SB-ban egy védelemnek sem, és az sem fordult elő, hogy 33 szerzett ponttal kikapott volna valaki.
Így több, mint valószínű, hogy a védelmi döntések mögött lehet valami bibi, ha ennyire alul szerepelt az a brigád, aki év közben a legjobb ötben volt engedett pontok számában..
Igenis az eredmény meg tudja határozni a döntésed minőségét.
Főleg ilyenkor. Mert elképesztő visszacsatolásokat kaphatsz.. Elég csak visszanézni egy meccset. S rájön az edző, szakember, hogy rossz döntést, döntéseket hozott meccs előtt, vagy közben. S ezek függvényében nem biztos, hogy ugyanazt a döntést hozná meg újra..
Mindenki tudja, hogy BB nem érinthetetlen és nem szent, bármekkora zseni. Szerintem 2 napja azon gondolkodik magában, hogy hol rontotta, hol rontották el.
De a döntése, döntései a vereség miatt rosszak voltak, s egyben hibásak.
S nem tartom ezt a minősítésemet hibának, csak véleménynek ami eltér másokétól. 😊

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A HT féle like sokkal jobban aggaszt, mert a Belichick-féle tekintélyuralom rendszeréből az következik, hogy el fogja tradelni, nem tűrve semmilyen lázadást.
Burkus
Ne aggasszon! HT már a Collins trade után is kifejezte nemtetszését. Ráadásul nem egy lájkkal, hanem részletesen kifejtve.


Lehet, hogy ezek a játékosok többet tudnak a játékról, mint mi, s talán a háttérdolgokról is.
kyobalu
Pár évvel ezelőtt Rodney basztatta a csapatot. Brady annyit mondott, hogy imádja, de már nem tagja a csapatnak; fogalma sincs arról, hogy mi történik a csapattal, a csapaton belül.

Ha Brady kezéből nem verik ki a labdát és nyerünk 41-38-ra, akkor mennyit foglalkoznánk Butler padoztatásával, netántán mennyire tartanánk zseniálisnak BB húzását?

A döntések értékelésénél alapszabály, hogy nem az eredmény határozza meg a döntés minőségét. Ezt még akkor is hajlamosak vagyunk elfelejteni, amikor a döntés előtti helyzet elég jól rekonstruálható.
Butler esetében még ez sem segít. Marad az eredmény alapján történő értékelés, s mellé a spekuláció/feltételezés. (Butler megoldotta volna.)
Vagy megnézzük, hogy a döntéshozó korábban hozott-e ilyen fejvakarós döntést. Hogy a bánatba ne! Jókat nevetgélünk (btw a játékosokkal együtt), hogy egy kiadósabb bostoni hóesés esetén a keret tagjai jobban teszik, ha az öltözőben alszanak, mert esetleg AT, Revis és sok más sorsára jutnak. Az meg nevetőgörcsöt okoz, hogy a hétfői matinékon hogyan savazza bármelyik játékosát (Johnny Foxborough). A faszinak van egy elképzelése a csapatépítésről és ehhez a végletekig ragaszkodik. Már serdülő szinten bevett szokás, hogy egyéni hiba miatt az egész csapatot büntetik. BB még a SuperBowl előtt is tartja magát ehhez. Ha hibázol, akkor ezzel az egész csapatodat bünteted.

Ettől függetlenül benne van, hogy ő hozott rossz döntést. Butler nem volt annyira bűnrossz az edzéseken, nem maradt ki éjszakára stb. Ha így van, évek múlva meg fogjuk tudni, mint idén Chung esetében. (Hogy szidtuk, mennyire szar játékos, most meg kiderült, hogy szarul volt használva.)

Szóval, nem érinthetetlen BB, nem is szent. De a döntését a vereség miatt rossznak minősíteni hiba.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
És mióta szokás egy beosztottnak (játékos) nyilvánosan kritizálni a főnökét (edző)? Harmon például ha a saját dolgára koncentrál az Öregé helyett, még az is lehet hogy nyerünk ugye...

Do your job
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem mi itt összesen nem értünk annyit a focihoz, mint egyetlen NFL játékos aki nálunk játszott, játszik..
Browner, Dennard, Collins, Law, Ninko, s ráadásul a jelenlegi védelmünk vezére HT véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert jegelni és nem pályára küldeni.
Harmon a meccs után egy riporternek majdnem elsírta magát arra a kérdésre, hogy miért nem játszott Butler a meccsen, és nem akart erre válaszolni..
Ne haragudjatok, de ha ezek a New England Patriots játékosok véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert nem játszatni, s ezzel megosztani az öltözőt és a védelmet, akkor szerintem lehet benne valami..
kyobalu
Bocsi, de ez az érvelés butaság.

Egyik játékos sem ért annyit a focihoz, mint bármelyik edzőnk, de főleg BB
Wyatt
Ez az érvelés butaság?
Az meg szerecsenmosdatás amit itt a többség csinál..
BB szent és sérthetetlen, nem lehetnek hibái, mert ott a legendás történelem és 5 nyertes NE gyűrű a vitrinben, elvek, szabályok, etc..
Ha annak a csapatnak a játékosai is rossz döntésnek tartják az edzői döntést, amit a legendás edző irányít, akkor lehet, hogy rossz döntés volt..
Nem biztos, de lehet..
Lehet, hogy ezek a játékosok többet tudnak a játékról, mint mi, s talán a háttérdolgokról is.
Úgyhogy engedtessék meg egy "szűk" rajongói körnek, hogy ezt rossz döntésnek, akár edzői hibának aposztrofálják, ha lehet. S ezért, nem kell ezeket az embereket csesztetni, mintha nem értenék a döntések anatómiáját, s nem értenének a focihoz..
kyobalu
Igen az.

Oké, hogy a játékosok többet tudnak, mint mi, és jobban benne vannak a dolgokban. De ez érvként? Na ne már.

Ilyen alapon egy edző többet tud, mint bármelyik játékos, ergo ne tudják már jobban, mint ők.

Most kb sikerült egy olyan logikai szálat kialakítanod, hogy

edzők
Kiindulva abból, hogy ők nálunk jobban tudják

kommentelők
Én csak annyit jegyeznék meg, hogy attól, hogy a játékos jobban tudja, mint mi, attól még egy edző jobban tudja, mint egy játékos.

És ez független attól, hogy szerintem hiba volt-e bármi. Remélem, ez világos. Bár az elmúlt hétből kiindulva már semmiben nem vagyok biztos 😊
Wyatt
Senki nem mondta azt, hogy a játékosok többet tudnának mint az edzők.
Egyszerűen meg lett jegyezve, hogy amin mi spekulálunk és gondolkozunk, annál lényegesen többet tudnak a játékosok. Főleg azok a játékosok, akik nálunk játszottak, játszanak. Ha egy Ninkonak, Hightowernek, Harmonnak sem tetszett, hogy nem játszott egy kulcsjátékosunk a pályán a SB-ban, és ők is rossz döntésnek tartják, akkor lehet, hogy egy mezei szurkoló is juthat erre a következtetésre.
A tőlünk elköszönő, vagy nyugdíjba menő játékosok véleménye még csak-csak..
De az a baj, hogy Ninko, HT és Harmon is úgy nyilvánult meg a napokban, hogy arra enged következtetni, hogy nem volt minden OK ennél a döntésnél.
Senki sem mondta, hogy ezek a játékosok tudása felér bármelyik edzőhöz, főleg BB-hez. Egyszerűen csak arra enged következtetni, hogy az aktuális csapatjátékosok is rossz döntésnek, hibának tartják ezt. És azért jegyezzük meg zárójelben, hogy ez nálunk még sosem volt meccsek után! Semmilyen edzői döntés, vagy vereség után..
Lehet, hogy nagy takarítás lesz emiatt.
S egyáltalán nem akarok meggyőzni erről senkit..Egy vélemény. Mint a Tied, vagy másé.

Szerkesztette: kyobalu

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem mi itt összesen nem értünk annyit a focihoz, mint egyetlen NFL játékos aki nálunk játszott, játszik..
Browner, Dennard, Collins, Law, Ninko, s ráadásul a jelenlegi védelmünk vezére HT véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert jegelni és nem pályára küldeni.
Harmon a meccs után egy riporternek majdnem elsírta magát arra a kérdésre, hogy miért nem játszott Butler a meccsen, és nem akart erre válaszolni..
Ne haragudjatok, de ha ezek a New England Patriots játékosok véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert nem játszatni, s ezzel megosztani az öltözőt és a védelmet, akkor szerintem lehet benne valami..
kyobalu
Bocsi, de ez az érvelés butaság.

Egyik játékos sem ért annyit a focihoz, mint bármelyik edzőnk, de főleg BB
Wyatt
Azt nem értem, hogy mit vártok a vitától. Egymást nem fogjátok meggyőzni, az elég egyértelmű. 😊 Az meg nyilván nem fog bekövetkezni, hogy Belichick fejét lehajtva arra hamut szórva megköveti Butlert. A pats.hu- már olvastam egy-két teljesen magából kivetkőzött hozzászólást, amelyik BB fejét követeli. Belichick valamiért - nyilván súlyos okból - így döntött és kész. Én is azt gondolom, hogy az az edző, aki az eddigi összes SB 22 %-án az oldalvonal mellett állt és 7 gyűrűt szerzett, bizonyosan alapos okkal hozta a döntést. Ezért pedig felelősséggel egy embernek, az alkalmazójának, Kraftnek tartozik. Szerintem a kérdésnek ezen az oldalán kár továbbá rágódni.

A HT féle like sokkal jobban aggaszt, mert a Belichick-féle tekintélyuralom rendszeréből az következik, hogy el fogja tradelni, nem tűrve semmilyen lázadást. Ha meg így lenne, akkor olyan rebuild előtt áll a D, ami nem hiszem, hogy egy offseasonnel megoldható, különösen új stábbal. (A hírek szerint a ST edző is megy JMD-el.) Akkor meg felmerül a kérdés, hogy két évnyi rebuildet pld. Gronk vagy Amendola bevállal-e, hogy a most 31 éves Edelman tankjában mennyi van.

Izgalmas offseasonnek nézünk elébe, de az, hogy megint mi vagyunk az LIII. SB favoritjai Vegasban, inkább csak a szokás hatalma, mint reálisan indokolt várakozás.
Burkus
Egyelőre igen, viszont szerintem egyértelmű, hogy alaposan belenyúlunk a védelembe, és ha ez megtörténik, akkor szerintem sincs feltétlenül esélyesebb csapat nálunk. Egy átlag alatti teljesítményszintre voltunk attól, hogy így is meglegyen 😊

Hightowert nem tudom. Lehet, BB simán azt sem tudja, hogy létezik Instagram

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Összekevered az erkölcsöt az elvekkel. Az elv a Pats esetén szerintem annyi, hogy mindent a győzelemért, és ehhez mindenki beáll a sorba és tudja a helyét. Nyilván Brady helye máshol van, mint Burkhead helye, minden szervezetben mást szabad a különböző szinteken.somoskovig
Ez nem Patriots elv, hanem minden valamelyest is működő szervezet sajátja. Minden NFL franchise így működik, még az éppen rosszul szereplők is (kivéve, ha éppen valamiért diszfunkcionálnak, de az egy másik történet, és annak meglátszik az eredménye is). Minden szervezetben van egy belső szabályrendszer, egy elvárásrendszer, amit felcímkéznek, hogy közvetíthető és megkövetelhető legyen. Szervezetenként mindegyik kicsit más. A Patriotsnál ezt "do jour job-nak", "Patriot way"-nek hívják. Máshol meg másnak. Ez olyan alap, mint az, hogy élsportolóként naponta felemeled a súlyzót. Nincs olyan, hogy nem, különben nem vagy élsportoló. A Patriotsnál a sikeresség eköré felépített egy mítoszt. Minden nagyon sikeres történet köré felépül egy mítosz. Az előző postomban felsorolt esetekben is születtek ilyen mítoszok. De ezek mítoszok. A bajnokságokat a tehetség nyeri.

Valóban nem tudjuk, hogy Butler mit csinált, de azt feltételezni az egyik legracionálisabb szervezetről és annak vezetőjéről, hogy azért mellőzi a játékosát, mert nem tetszik a pofája vagy reggel szorulása volt, az szimplán butaság. Butler olyat tett, amiért megbüntették, átlépte a saját határát. Ez nem a határ hibája, és nem a döntés rossz, hogy ezért büntetést kapott.somoskovig
Én nem feltételeztem semmit. In fact, első pillanatban a legvalószínűbbnek azt tartottam, hogy Butler vagy nem volt teljesen egészséges, vagy pedig valami game plan oka lehetett a kihagyásának. Ez tűnt ésszerű magyarázatnak. Annyit tettem csak még hozzá, hogy ha viszont tényleg az történt amiről kering a pletyka - nem én találtam ki, nem tudom, hogy van-e bármi alapja, de ha igen -, akkor az rossz döntés volt.
peterk2005
Nem akarod érteni, amit írok, én meg nem tudom jobban elmagyarázni, úgyhogy hagyjuk. 😊

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintem mi itt összesen nem értünk annyit a focihoz, mint egyetlen NFL játékos aki nálunk játszott, játszik..
Browner, Dennard, Collins, Law, Ninko, s ráadásul a jelenlegi védelmünk vezére HT véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert jegelni és nem pályára küldeni.
Harmon a meccs után egy riporternek majdnem elsírta magát arra a kérdésre, hogy miért nem játszott Butler a meccsen, és nem akart erre válaszolni..
Ne haragudjatok, de ha ezek a New England Patriots játékosok véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert nem játszatni, s ezzel megosztani az öltözőt és a védelmet, akkor szerintem lehet benne valami..
kyobalu
Bocsi, de ez az érvelés butaság.

Egyik játékos sem ért annyit a focihoz, mint bármelyik edzőnk, de főleg BB
Wyatt
Azt nem értem, hogy mit vártok a vitától. Egymást nem fogjátok meggyőzni, az elég egyértelmű. 😊 Az meg nyilván nem fog bekövetkezni, hogy Belichick fejét lehajtva arra hamut szórva megköveti Butlert. A pats.hu- már olvastam egy-két teljesen magából kivetkőzött hozzászólást, amelyik BB fejét követeli. Belichick valamiért - nyilván súlyos okból - így döntött és kész. Én is azt gondolom, hogy az az edző, aki az eddigi összes SB 22 %-án az oldalvonal mellett állt és 7 gyűrűt szerzett, bizonyosan alapos okkal hozta a döntést. Ezért pedig felelősséggel egy embernek, az alkalmazójának, Kraftnek tartozik. Szerintem a kérdésnek ezen az oldalán kár továbbá rágódni.

A HT féle like sokkal jobban aggaszt, mert a Belichick-féle tekintélyuralom rendszeréből az következik, hogy el fogja tradelni, nem tűrve semmilyen lázadást. Ha meg így lenne, akkor olyan rebuild előtt áll a D, ami nem hiszem, hogy egy offseasonnel megoldható, különösen új stábbal. (A hírek szerint a ST edző is megy JMD-el.) Akkor meg felmerül a kérdés, hogy két évnyi rebuildet pld. Gronk vagy Amendola bevállal-e, hogy a most 31 éves Edelman tankjában mennyi van.

Izgalmas offseasonnek nézünk elébe, de az, hogy megint mi vagyunk az LIII. SB favoritjai Vegasban, inkább csak a szokás hatalma, mint reálisan indokolt várakozás.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem mi itt összesen nem értünk annyit a focihoz, mint egyetlen NFL játékos aki nálunk játszott, játszik..
Browner, Dennard, Collins, Law, Ninko, s ráadásul a jelenlegi védelmünk vezére HT véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert jegelni és nem pályára küldeni.
Harmon a meccs után egy riporternek majdnem elsírta magát arra a kérdésre, hogy miért nem játszott Butler a meccsen, és nem akart erre válaszolni..
Ne haragudjatok, de ha ezek a New England Patriots játékosok véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert nem játszatni, s ezzel megosztani az öltözőt és a védelmet, akkor szerintem lehet benne valami..
kyobalu
Bocsi, de ez az érvelés butaság.

Egyik játékos sem ért annyit a focihoz, mint bármelyik edzőnk, de főleg BB
Wyatt
Ez az érvelés butaság?
Az meg szerecsenmosdatás amit itt a többség csinál..
BB szent és sérthetetlen, nem lehetnek hibái, mert ott a legendás történelem és 5 nyertes NE gyűrű a vitrinben, elvek, szabályok, etc..
Ha annak a csapatnak a játékosai is rossz döntésnek tartják az edzői döntést, amit a legendás edző irányít, akkor lehet, hogy rossz döntés volt..
Nem biztos, de lehet..
Lehet, hogy ezek a játékosok többet tudnak a játékról, mint mi, s talán a háttérdolgokról is.
Úgyhogy engedtessék meg egy "szűk" rajongói körnek, hogy ezt rossz döntésnek, akár edzői hibának aposztrofálják, ha lehet. S ezért, nem kell ezeket az embereket csesztetni, mintha nem értenék a döntések anatómiáját, s nem értenének a focihoz..
kyobalu
Igen az.

Oké, hogy a játékosok többet tudnak, mint mi, és jobban benne vannak a dolgokban. De ez érvként? Na ne már.

Ilyen alapon egy edző többet tud, mint bármelyik játékos, ergo ne tudják már jobban, mint ők.

Most kb sikerült egy olyan logikai szálat kialakítanod, hogy

edzők
Kiindulva abból, hogy ők nálunk jobban tudják

kommentelők
Én csak annyit jegyeznék meg, hogy attól, hogy a játékos jobban tudja, mint mi, attól még egy edző jobban tudja, mint egy játékos.

És ez független attól, hogy szerintem hiba volt-e bármi. Remélem, ez világos. Bár az elmúlt hétből kiindulva már semmiben nem vagyok biztos 😊

több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem mi itt összesen nem értünk annyit a focihoz, mint egyetlen NFL játékos aki nálunk játszott, játszik..
Browner, Dennard, Collins, Law, Ninko, s ráadásul a jelenlegi védelmünk vezére HT véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert jegelni és nem pályára küldeni.
Harmon a meccs után egy riporternek majdnem elsírta magát arra a kérdésre, hogy miért nem játszott Butler a meccsen, és nem akart erre válaszolni..
Ne haragudjatok, de ha ezek a New England Patriots játékosok véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert nem játszatni, s ezzel megosztani az öltözőt és a védelmet, akkor szerintem lehet benne valami..
kyobalu
Bocsi, de ez az érvelés butaság.

Egyik játékos sem ért annyit a focihoz, mint bármelyik edzőnk, de főleg BB
Wyatt
Ez az érvelés butaság?
Az meg szerecsenmosdatás amit itt a többség csinál..
BB szent és sérthetetlen, nem lehetnek hibái, mert ott a legendás történelem és 5 nyertes NE gyűrű a vitrinben, elvek, szabályok, etc..
Ha annak a csapatnak a játékosai is rossz döntésnek tartják az edzői döntést, amit a legendás edző irányít, akkor lehet, hogy rossz döntés volt..
Nem biztos, de lehet..
Lehet, hogy ezek a játékosok többet tudnak a játékról, mint mi, s talán a háttérdolgokról is.
Úgyhogy engedtessék meg egy "szűk" rajongói körnek, hogy ezt rossz döntésnek, akár edzői hibának aposztrofálják, ha lehet. S ezért, nem kell ezeket az embereket csesztetni, mintha nem értenék a döntések anatómiáját, s nem értenének a focihoz..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Szerintem mi itt összesen nem értünk annyit a focihoz, mint egyetlen NFL játékos aki nálunk játszott, játszik..
Browner, Dennard, Collins, Law, Ninko, s ráadásul a jelenlegi védelmünk vezére HT véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert jegelni és nem pályára küldeni.
Harmon a meccs után egy riporternek majdnem elsírta magát arra a kérdésre, hogy miért nem játszott Butler a meccsen, és nem akart erre válaszolni..
Ne haragudjatok, de ha ezek a New England Patriots játékosok véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert nem játszatni, s ezzel megosztani az öltözőt és a védelmet, akkor szerintem lehet benne valami..
kyobalu
Bocsi, de ez az érvelés butaság.

Egyik játékos sem ért annyit a focihoz, mint bármelyik edzőnk, de főleg BB
Wyatt
De várj, ha ők mondják, akik már nagyon sok szervezetet ÉPÍTETTEK (és ez a közös bennük meg a kommentelők 90%-ban), akkor csak így van már na!
már meg ne haragudj ! 😀
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
mondjuk baromira kíváncsi lennék, hogy tényleg mit csinálhatott Butler...feltételezem igencsak az utolsó napon,napokon történt az incidens, mert BB sem olyan hülye hogy gyakorlás nélkül küldeni fel ez a secondaryt ilyen összetételben, mert az alapfelállás nem ez lett volna (Rowe nem is tudta meccs előttig hogy hé akció lesz ilyen mértékben).de ahogy Wyatt is írta Jones kiválása a Titans ellen nagy veszteség volt,mivel az okoska törp büntiben ült végig, ez egy jó kis dominó effekt volt, mert 4-5. számú embernek kellett volna villogni, úgy hogy nem ez lett volna az alapkoncepció. Abból főzünk ami van,na ebből bűn szarul jöttünk ki. Ugyanakkor a futást is baromira sikerült limitálni.....Branch is oké hogy nagyon formán kívül focizott, meg nem nagy haver BB-vel, de azért lehet neki is járt volna egy esély nem csak Butlernek és lehet ki jött volna az az 1-2 stop, mert baromira ennyi kellett volna, Bradyék a többit megoldották volna talán érzésem szerint 😊

több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Az előző kettőre. Én inkább azt nem értem, hogy ha a Gilmore, Rowe, Bademosi sorral akarjuk lehozni a döntőt, akkor miért egy strong safetynek (Chung) kell mennie egy slot WR-rel. Cserébe plusz DB-ként bejön az a Richards, akinek a három éve alatt a legjelentősebb megmozdulása az volt, hogy egyszer – amikor az elkapás ugyanúgy meglett – kirakta az elkapót a pályáról, így nem lett érvényes az elkapás.

Ha Richards helyett a harmadik bevethető CB-vel próbáljuk meg fogni az elkapókat, és rajtuk kívül még DMC, Chung és Harmon van fent dime-ban, és így átmennek rajtunk folyamatosan, akkor azt mondom oké, elcsesztük. Btw, nem lett volna nagy gond itt, csak a Titans ellen kidőlt a harmadik legtöbbet játszó CB-nk (J. Jones), és mindenkinek tolódnia kellett eggyel feljebb. Na most Rowe szerintem egy 2/3. opciónak nem rossz, Bademosi persze egy pályára sosem kerülő negyediknek tök mindegy. Butler vélt hülyesége után viszont ez már elég sovány lett.

Wyatt
Chung már az alapszakaszban is többet volt slotban mint safety poszton. Ez annyira nem lepett meg (bár tény, hogy Rowe gyógyulásával már kevesebbet). Ami engem inkább meglepett az az, hogy nem Gilmore volt Jeffrey-n. Értem én, hogy BB szereti az ellenfél legjobb elkapóját a 2-ik CB-vel és safety segítséggel levédekezni, de láttuk a második félidőben, hogy amikor Gilmore került Jeffrey-re, radír volt.

Richards szerintem inkább LB sorba jött (ami jelzi az LB sor állapotát). Oda mindenképpen várok egy gyorsabb LB-t már az első körben is. A mai NFL-ben kegyetlenül kihasználják, ha lassú vagy (és ezen Hightower sem fog segíteni)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem mi itt összesen nem értünk annyit a focihoz, mint egyetlen NFL játékos aki nálunk játszott, játszik..
Browner, Dennard, Collins, Law, Ninko, s ráadásul a jelenlegi védelmünk vezére HT véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert jegelni és nem pályára küldeni.
Harmon a meccs után egy riporternek majdnem elsírta magát arra a kérdésre, hogy miért nem játszott Butler a meccsen, és nem akart erre válaszolni..
Ne haragudjatok, de ha ezek a New England Patriots játékosok véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert nem játszatni, s ezzel megosztani az öltözőt és a védelmet, akkor szerintem lehet benne valami..
kyobalu
Bocsi, de ez az érvelés butaság.

Egyik játékos sem ért annyit a focihoz, mint bármelyik edzőnk, de főleg BB

több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem mi itt összesen nem értünk annyit a focihoz, mint egyetlen NFL játékos aki nálunk játszott, játszik..
Browner, Dennard, Collins, Law, Ninko, s ráadásul a jelenlegi védelmünk vezére HT véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert jegelni és nem pályára küldeni.
Harmon a meccs után egy riporternek majdnem elsírta magát arra a kérdésre, hogy miért nem játszott Butler a meccsen, és nem akart erre válaszolni..
Ne haragudjatok, de ha ezek a New England Patriots játékosok véleménye is az, hogy nagy hiba volt Butlert nem játszatni, s ezzel megosztani az öltözőt és a védelmet, akkor szerintem lehet benne valami..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Nemár😊 Ennyire nem volt rossz Butler. Persze volt, hogy verték, de, hogy rajta menjen el egy meccs, azért olyanra idén nagyon nem emlékszem. Ráadásul amit kyo is írt, blitz, fizikalitás és sokszor megy az elkapás után fumblre is.
A fene az idióta fejét a balhéjáért, soha nem tudjuk meg mi lett volna ha...
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Annyival tényleg jobb lett volna, hogy Richards nem játszik (aztán Chung kidőlése után úgyis pályára került volna), de az eredményen szerintem nem sokat változtatna, max. máshol verik hülyére a védelmünket.
És Gilmore nem a No1 WR-t nullázta, de ez már mellékes.
Attila Pál
A második félidőben már végig Jeffreyt fogta és nem engedett neki elkapást.

több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Annyival tényleg jobb lett volna, hogy Richards nem játszik (aztán Chung kidőlése után úgyis pályára került volna), de az eredményen szerintem nem sokat változtatna, max. máshol verik hülyére a védelmünket.
Arról beszélünk, hogy 1-2 playt kellett volna kivédekezni. Ha javul volna a helyzet, akkor ez meglenne😊
Chung csak 1-2 playt hagyott ki nem, visszament? Egyébként az ő játékát nagyon szeretem, egy igazi szürke eminenciás.
Attila Pál
Butlertől szvsz nem javultunk volna, ahogy tomi-tomi is írta Butlert is simán szétdobálták idén, szerintem annyi változott volna, hogy nem Richards enged majdnem 100 yardot.

több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Másképp. Alapvetően a futás elleni (nem) védekezés ölte meg a védelmet vasárnap.
Bocs, rosszat idéztem.
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Annyival tényleg jobb lett volna, hogy Richards nem játszik (aztán Chung kidőlése után úgyis pályára került volna), de az eredményen szerintem nem sokat változtatna, max. máshol verik hülyére a védelmünket.
Szerintem meg nem. Az ölte meg a védelmet igazán, hogy DMC-nek megint, mint az idény elején, a NAGYFEJETLENSÉG idején a LoS-hoz közel kellett játszania, nem látta át a védelmet, és folyamatosan besegített. Éppen ezért nem ment SEMMI. nem volt ész/koncepció a védelemben.

És Gilmore nem a No1 WR-t nullázta, de ez már mellékes.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Fogalmam sincs, mit (nem) csinált Butler, de a hiányával/ültetésével magyarázni ezt a hihetetlenül szörnyű védelmi teljesítményt, szerintem csupán az értetlenségünkből ered. Butler idén semmi jelét nem adta, hogy a vasárnapi Eagles Offense ellen bármilyen pluszt jelenthetett volna
Ebben konkrétan nincs igazad. J. Richards-nál a nagyanyám jobban védekezett volna. De túlzás nélkül: komolyan nem upgrade egy olyan CB, aki szerelni, tapadni, ütközni tud? Aki tud blitzelni?
Nemá. Akkor miért nem JR játszott EGÉSZ ÉVBEN?
Lehet siokminden, csak az nem magyarázat, hogy nem lett volna jobb.
Attila Pál
Richards az idény második felében rendszeresen játszott 15-20 snap-et éles helyzetben. Most volt 16 snap-je.
Butler idén a stop&go útvonalak változatos formáiban lett rendszeresen szénné égetve.

Másképp. Alapvetően a futás elleni (nem) védekezés ölte meg a védelmet vasárnap.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Annyival tényleg jobb lett volna, hogy Richards nem játszik (aztán Chung kidőlése után úgyis pályára került volna), de az eredményen szerintem nem sokat változtatna, max. máshol verik hülyére a védelmünket.
Arról beszélünk, hogy 1-2 playt kellett volna kivédekezni. Ha javul volna a helyzet, akkor ez meglenne😊
Chung csak 1-2 playt hagyott ki nem, visszament? Egyébként az ő játékát nagyon szeretem, egy igazi szürke eminenciás.
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Fogalmam sincs, mit (nem) csinált Butler, de a hiányával/ültetésével magyarázni ezt a hihetetlenül szörnyű védelmi teljesítményt, szerintem csupán az értetlenségünkből ered. Butler idén semmi jelét nem adta, hogy a vasárnapi Eagles Offense ellen bármilyen pluszt jelenthetett volna
Ebben konkrétan nincs igazad. J. Richards-nál a nagyanyám jobban védekezett volna. De túlzás nélkül: komolyan nem upgrade egy olyan CB, aki szerelni, tapadni, ütközni tud? Aki tud blitzelni?
Nemá. Akkor miért nem JR játszott EGÉSZ ÉVBEN?
Lehet siokminden, csak az nem magyarázat, hogy nem lett volna jobb.
Attila Pál
Annyival tényleg jobb lett volna, hogy Richards nem játszik (aztán Chung kidőlése után úgyis pályára került volna), de az eredményen szerintem nem sokat változtatna, max. máshol verik hülyére a védelmünket.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az előző kettőre. Én inkább azt nem értem, hogy ha a Gilmore, Rowe, Bademosi sorral akarjuk lehozni a döntőt, akkor miért egy strong safetynek (Chung) kell mennie egy slot WR-rel.
Wyatt
Én sem néztem még vissza.

Talán azért, mert az Eagles úgy manipulálta a pre snap mozgásokat, hogy így jöjjön ki? Ilyen kérdéseket hetente olvashatnánk az aktuális Pats ellenfél topikjában.

Mindkét védelem high school szinten nyomta végig. Csak nekünk jutott a feladat, hogy megmagyarázzuk a megmagyarázhatatlant.

Helmut kérdésére. Azt gondolom, hogy a Titans ellen garbage time-ban kiesett CB Jones hiánya jelentősebb, mint gondoltuk. Egyébként év közben a Butler-Jones-Bademosi CB trió több vállalható meccset hozott - mindenki meglepetésére.

Mindkét támadó egység kimaxolta az ellenfél védelme elleni különbséget, csak a Pats védelme eleve gyengébb minőségű volt. Jelentős meccsen ilyen 11 évvel ezelőtt történt utoljára BB-vel, utána érkezett Moss és Welker. Lesz válasz, mindenki meg fog lepődni. 😊
tomi-tomi
Igen, igazad lehet ebben 😊

Jonesban egyetértünk 😊

És érdekes, de én nekem is pont az jutott eszembe, amit említesz, hogy 2006-ban támadók nélkül is majdnem ment, de akkor látszott, hogy az már nagyon kevés NFL-szinten, és jött egy olyan holt szezon, amiben a legjobb támadósor állt össze kb addig az NFL történetében. Ilyenre mondjuk nem látok esélyt a védelemnél, de ha sikerülne fogni egy-két jobb játékost, és a drafton belenyúlni valami fasza DE, CB kombóba, azért az pöpec lenne 😊