New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Csak két észrevétel:
A csapat egy, azaz egy védelmi stopra volt egy 6. gyűrűtől. Az Ertz TD drive-ban ha nem csinálják meg a 4. kísérletet a félpályánál akkor senki sem beszélhetne Eagles győzelemről.
kyobalu
Tényként állítasz egy feltételezést.
Ha akkor a Patshez kerül a labda, nem vehették volna el Bradytől, se fumble, se int, se egyéb módon? Dehogynem.
Ami valószínű az még nem bizonyos.

Kedvelem, szeretem BB-t. Egy zseninek tartom, kivételes edzőnek. De most nagyon mellé nyúlt. Az én személyes véleményem az, hogy az ő makacsságán ment el ez a meccs.
kyobalu
Az én személyes véleményem meg az, hogy az előző többszáz meg az ő makacsságán (ha már így hívod a viselkedését) jött.
A legbutább Mónika Shows érvelés egy döntés után a döntést olyan plusz infók alapján elemezni, amelyek a döntést követően válnak ismerté.
Két okból nem játszhatott Butler.
1, sérülés - ebben az esetben nem volt alternatíva,
2, BB döntése - ebben az esetben ez egy jó döntés volt, bármi is volt rá a konkrét oka. Pusztán abból kiindulva, hogy neki kell dönteni, övé a felelősség, és az esetek 95%-ban jól dönt. Utólag lehet azt mondani, hogy ez a döntése az 5% rosszba tartozott, de a döntés meghozatalakor, hiányos információk alapján az egy 95 százalékosan jó döntés volt.
Sobri Jóska
Én a 95%-os teóriádhoz szólnék hozzá. Teljesen egyetértek ezzel az érvvel és a matematikai részével, VISZONT amikor már a meccs közben kiderült, hogy az Pats D leves aznap, a secondary meg még oda is ég, akkor nem kéne a saját döntését felülbírálni?
Lehet, hogy vele sem változott volna semmi ("max" a hitelességét veszti el, de ki tudja, akár lehet, hogy soha többé nem kerülnek SB közelébe sem), de lehet, hogy megnyerik, és akár pont miatta a SB-t.
Ebben a sportban pedig hatványozottan érvényes a win or go home elve, még egy ekkora dinasztiánál is, amire nem lehet kijelenteni, hogy win-now üzemmódban lennének, de teljesen egyértelműen kevesebb van hátra belőle, mint amennyi ideje fennáll.

Rengeteg ha van a történetben, mint ebben a sportban alapvetően, de az a tény, hogy a meccs közben sem változtatott, az véleményem szerint tisztán hibás döntés volt. Persze, csak amennyiben Butler játékra alkalmas állapotban volt.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Beszoptatok! Most JMD, de hamarosan visszuk BB-t is. HAHA. Utalunk titeket!
Stez
hát lassan ideje lenne, mert ha levesszük a két lottó ötösötöket, akkor az utóbbi 20 évetek vetekszik a Browns-éval 😉
ZERO_L
És ha levesszük a ti két lottó ötösötöket? 😊

Egyébként, hogy Soldatos-i magasztosságba emelkedjek: nálunk ez stratégiával meghintett hagyomány, nem szerencse. 😊 Jonny Unitas, Bert Jones, George Shaw, John Elway, Peyton Manning, Andrew Luck. Védelmet építeni egy ideje nem tudunk, de QB-t húzni mindig is tudtunk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Beszoptatok! Most JMD, de hamarosan visszuk BB-t is. HAHA. Utalunk titeket!
Stez
hát lassan ideje lenne, mert ha levesszük a két lottó ötösötöket, akkor az utóbbi 20 évetek vetekszik a Browns-éval 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Adam Schefter‏Verified account @AdamSchefter
Patriots’ assistant QB coach Jerry Schuplinski is expected to join Josh McDaniels’ staff in Indianapolis, per source. Also means Patriots’ WR coach Chad O’Shea is in play to become New England’s OC.

O'Shea, nincs meglepi.

(Egyébként a kinti Pats fórumban felmerült a michigani Harbaugh neve is mint új OC. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Beszoptatok! Most JMD, de hamarosan visszuk BB-t is. HAHA. Utalunk titeket!

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az első két mondatod után úgy döntöttem, hogy nem olvasom tovább, mert nem erről írtam. Én kezdem azt hinni, hogy tényleg egy másik univerzumba csöppentem, hogy egy hete senki sem képes megérteni, mikor miről írok. Ez valahol eléggé félelmetes.
Wyatt
én értem, sőt a McVay vs. Pederson vitában is értettem, csak akkor speciel nem értettem egyet. :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
JMD hivatalosan is a Colts vezetőedzője lett, így most egy konteóval kevesebb.
winston
És állítólag hozza magával Joe Judge-t a ST koordinátort is. Ami - feltéve, hogy igaz a pletyka - nem lehetséges Kraft / Belichick beleegyezése nélkül. Patricia pedig állítólag viszi magával Belichick fiát, Steve-et.

Hmm....
peterk2005
Nekem úgy rémlik, hogy Judge-nak lejárt a szerződése.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
JMD hivatalosan is a Colts vezetőedzője lett, így most egy konteóval kevesebb.
winston
És állítólag hozza magával Joe Judge-t a ST koordinátort is. Ami - feltéve, hogy igaz a pletyka - nem lehetséges Kraft / Belichick beleegyezése nélkül. Patricia pedig állítólag viszi magával Belichick fiát, Steve-et.

Hmm....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
JMD hivatalosan is a Colts vezetőedzője lett, így most egy konteóval kevesebb.
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Hány oldalt megspórolhattunk volna ha BB tegnap kinyitja a száját?😊
NB2
Most mondja el, hogy Butler szarul teljesített edzésen, be is volt füvezve, mentálisan is összezuhant és ezért nem játszatta?

Soha, semmilyen körülmények között nem hallottunk és nem is fogunk hallani tőle ilyet, max. mástól.

Amúgy sztem az edzők biztosan és valszeg a csapatkapitányok is tudták, hogy mi a pálya. Ahogy anno 2007-ben kikérdezték a véleményüket, lehet most is megtörtént.

Solymi
 twitter.com/PhilAPerry/status/960368502342172672

Nekem ebből úgy tűnik, hogy a csapatkapitányok tudták, igen
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Valójában ez egy buffaloi összeesküvés. Próbáljuk elmérgesíteni a helyzetet azáltal, hogy "túl hitelesnek" tüntetjük fel Belichicket... miközben éppen veszti el az öltözőt.
Már Gerappát is mi hajszoltuk a távozásba. 😊
Helmut Zimmer
Szarkazmusod még durvább, mint az enyém 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Valójában ez egy buffaloi összeesküvés. Próbáljuk elmérgesíteni a helyzetet azáltal, hogy "túl hitelesnek" tüntetjük fel Belichicket... miközben éppen veszti el az öltözőt.
Már Gerappát is mi hajszoltuk a távozásba. 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az első két mondatod után úgy döntöttem, hogy nem olvasom tovább, mert nem erről írtam. Én kezdem azt hinni, hogy tényleg egy másik univerzumba csöppentem, hogy egy hete senki sem képes megérteni, mikor miről írok. Ez valahol eléggé félelmetes.
Wyatt
Superbowl hét hatása? 😊

De akkor inkább nem basztatlak most, majd beszélünk 1-2 hét múlva. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az első két mondatod után úgy döntöttem, hogy nem olvasom tovább, mert nem erről írtam. Én kezdem azt hinni, hogy tényleg egy másik univerzumba csöppentem, hogy egy hete senki sem képes megérteni, mikor miről írok. Ez valahol eléggé félelmetes.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet, hogy ezek a játékosok többet tudnak a játékról, mint mi, s talán a háttérdolgokról is.
Úgyhogy engedtessék meg egy "szűk" rajongói körnek, hogy ezt rossz döntésnek, akár edzői hibának aposztrofálják, ha lehet. S ezért, nem kell ezeket az embereket csesztetni, mintha nem értenék a döntések anatómiáját, s nem értenének a focihoz..
kyobalu
Igen az. Oké, hogy a játékosok többet tudnak, mint mi, és jobban benne vannak a dolgokban. De ez érvként? Na ne már. Ilyen alapon egy edző többet tud, mint bármelyik játékos, ergo ne tudják már jobban, mint ők. Most kb sikerült egy olyan logikai szálat kialakítanod, hogy
edzők Kiindulva abból, hogy ők nálunk jobban tudják
kommentelők Én csak annyit jegyeznék meg, hogy attól, hogy a játékos jobban tudja, mint mi, attól még egy edző jobban tudja, mint egy játékos.
És ez független attól, hogy szerintem hiba volt-e bármi. Remélem, ez világos. Bár az elmúlt hétből kiindulva már semmiben nem vagyok biztos 😊
Wyatt
Szerinted hogyan történik meg a sportban az, amikor az edzői gárda elveszíti az öltözőt? Csak úgy történhet meg, hogy valaki mondjuk késik az edzésről és ezért NEM tiltják el? Máshogy nem fordulhat elő? Ugye a kultúráról, öltözői integrityről, stb. beszélgetünk. Úgy nem veszhet el az öltöző, ha a játékosok úgy érzik, hogy az edzői gárda nem jól dönt? És úgy érzi, hogy ezen elmen(nek) meccs(ek)? Megkérdeznek a játékosok ilyenkor egy szakértőt mielőtt kialakítják a véleményüket?

Hogy a játékosok véleménye ne számítana, mert szakmailag sehol nincsenek? Már hogy a pékbe ne számítana. Annyira számít, hogy néha edzőket tud buktatni. Ott van McDaniels denveri története. A bukásához végül hibák halmaza vezetett, de az öltözőt kb. már azzal elvesztette, amikor nem tudta kezelni előbb a Cutler ügyet, majd a Brandon Marshall ügyet. Mindkettő ugye a fegyelmezésről, az integritiről szólt. Cutler ki volt akadva Shanahan váratlan kirúgása miatt, és az elégedetlenségének hangosan, a sajtóban is hangot adott. Brandon Marshallt pedig egy head case volt fiatal korában, és sorozatosan sértette meg a lefektetett belső szabályokat. McDaniels "csak ezekre reagált". Csak az integrity-t akarta megteremteni. És elveszítette miatta az öltözőt. Teljesen.

A Butler ügyben több Pats játékos is megszólalt, értetlenkedve. Ráadásul nyilvánosan, a sajtóban. Egy olyan csapat játékosai, amelyik csapatnál ez köztudottan a legkevésbé megengedett az egész ligában. Végülis csak egy sima, nem is túl jó idényt futó, és a csapattól egyébként is távozó játékosról van szó, aki beteg is volt a héten. Megérdemelt volna ez egy hivatalos, a csapat által kiadott közleményt, ha nem érzi úgy a vezetés, hogy valami miatt reagálni kell a kialakult helyzetre? Aligha.

Nehogy azt hozza ki ebből valaki is, hogy azt állítom, hogy Belichick elveszítette az öltözőt. 😀 Eszemben sincs. Sőt, én még mindig ott tartok csak, hogy nem tudom mi történt, mert inkább csak akkor lépek tovább, ha már biztosnak érzem valamelyik verziót. De az újra és újra meglep, hogy legyen bármi a vita tárgya, legyen szó draftról, igazolásokról vagy superbowl vereségről, az IBBWT (a kinti Pats fórumon így rövidítik az "in bill we trust"-ot 😀 ) milyen elképesztő mélyen bevéste magát a fanbase kollektív lelkébe.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
El tudom képzelni BB-ről, hogy büntet, de sztem itt nem csak erről lehet szó.

Kiragadok egy részletet, de a cikkben részletesebben le van írva pár dolog:

"In the two games preceding the Super Bowl, Butler hadn’t been playing especially well.
He was targeted 12 times in two playoff games and gave up eight receptions for 116 yards, two TDs, and no picks. QBs had a 137.5 passer rating when throwing at him."

 www.sbnation.com/nfl/2018/2/6/16976612/patriots-malcolm-butler-benched-super-bowl-one-play-special-teams
Solymi
Onnantól hogy Rowe nem tudta kezdeni fog, és nem így készültünk végig, megdől az hogy a teljesítménye alapján rakták volna ki. Akkor eleve úgy tervezik és Rowe is tisztában lesz ezzel. Meg azért nem bömbölsz már a himnusz alatt, mert nem leszel kezdő. Ott már tudta, hogy nem játszik, ha sérülés nincs a többieknél. És pont az elkövetett hiba miatt sírhat, hogy cserben hagyta a csapatot. Szerintem ez sima bünti. Mert különben megpróbálták volna vele is, ahogy megpróbálták Bademosival is elérni a változást.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Csak két észrevétel:
A csapat egy, azaz egy védelmi stopra volt egy 6. gyűrűtől. Az Ertz TD drive-ban ha nem csinálják meg a 4. kísérletet a félpályánál akkor senki sem beszélhetne Eagles győzelemről.
kyobalu
Tényként állítasz egy feltételezést.
Ha akkor a Patshez kerül a labda, nem vehették volna el Bradytől, se fumble, se int, se egyéb módon? Dehogynem.
Ami valószínű az még nem bizonyos.

Kedvelem, szeretem BB-t. Egy zseninek tartom, kivételes edzőnek. De most nagyon mellé nyúlt. Az én személyes véleményem az, hogy az ő makacsságán ment el ez a meccs.
kyobalu
Az én személyes véleményem meg az, hogy az előző többszáz meg az ő makacsságán (ha már így hívod a viselkedését) jött.
A legbutább Mónika Shows érvelés egy döntés után a döntést olyan plusz infók alapján elemezni, amelyek a döntést követően válnak ismerté.
Két okból nem játszhatott Butler.
1, sérülés - ebben az esetben nem volt alternatíva,
2, BB döntése - ebben az esetben ez egy jó döntés volt, bármi is volt rá a konkrét oka. Pusztán abból kiindulva, hogy neki kell dönteni, övé a felelősség, és az esetek 95%-ban jól dönt. Utólag lehet azt mondani, hogy ez a döntése az 5% rosszba tartozott, de a döntés meghozatalakor, hiányos információk alapján az egy 95 százalékosan jó döntés volt.

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Hány oldalt megspórolhattunk volna ha BB tegnap kinyitja a száját?😊
NB2
Most mondja el, hogy Butler szarul teljesített edzésen, be is volt füvezve, mentálisan is összezuhant és ezért nem játszatta?

Soha, semmilyen körülmények között nem hallottunk és nem is fogunk hallani tőle ilyet, max. mástól.

Amúgy sztem az edzők biztosan és valszeg a csapatkapitányok is tudták, hogy mi a pálya. Ahogy anno 2007-ben kikérdezték a véleményüket, lehet most is megtörtént.
Nem egyszer feljött az, hogy mi lett volna ha a 2007-es SB előtt elmondják a játékosoknak, hogy a Spygate miatt nyomozás/hadjárat folyik ellenük. Akkor a csapatkapitányok is úgy döntöttek, hogy nem kell tudniuk róla.

Lehet, hogy most Butler esetében is úgy döntöttek DMC-ék, hogy ne játszon, mert mentálisan tropa.

El tudom képzelni BB-ről, hogy büntet, de sztem itt nem csak erről lehet szó.

Kiragadok egy részletet, de a cikkben részletesebben le van írva pár dolog:

"In the two games preceding the Super Bowl, Butler hadn’t been playing especially well.
He was targeted 12 times in two playoff games and gave up eight receptions for 116 yards, two TDs, and no picks. QBs had a 137.5 passer rating when throwing at him."

 www.sbnation.com/nfl/2018/2/6/16976612/patriots-malcolm-butler-benched-super-bowl-one-play-special-teams

több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Amúgy nem értem miért lepődik meg egy ilyen fegyelmezési döntésen az aki Patriots szurkoló. Semmi olyan nincs benne, amit ne tudhatott volna bárki. Amíg BB itt van, mindig is ilyen döntés lesz.
A játékosnak könnyebb elviselni, mert max odébbáll és máshol keres milliókat. Főleg, ha már nyert egy gyűrűt az elvek mentén működő BB Patriots csapatával.

A szurkolónak nehezebb csapatot váltani, de itt kb mindenki úgy lett Patriots szurkoló, hogy BB már ott volt. És nem árult zsákbamacskát. Csak amíg egy ilyen döntés nem kerül a győzelembe, addig nagy story minden ilyen lépés. Ha esetleg a következetesség meg egy SB vereséget hoz, akár egy playen múlót is, akkor hibázott és fel kellett volna adnia ezt.

Nem fogja feladni, vélhetően sosem. Tudnia kell ezt játékosnak, vezetőnek, szurkolónak mindenkinek, aki elkötelezi magát a Patriots mellett. És ha Butler azt tette ami a pletyi, akkor nincs is miről beszélni. Az elkövetett vétség mértéke is lehet olyan, ami tolerálhatatlan egy ilyen rendszerben. Persze lehet jogos is a kritika, ha mondjuk Butler 1mp késett és azt is csak azért mert épp fogva tartották, és a bemutatott bizonyítékokat nem hajlandó elfogadni az öreg 😊

Mondjuk eleve, hogy késhet el (kétszer) bárki is..főleg h tudja, mi vár rá és a csapatra emiatt. Itt azért nem egy nyeretlen kétéves első napján ismerkedett a rendszerrel.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Érdekelt, hogy kiderül-e a Butleres történet, úgyhogy olvasom a topikot egy ideje.
A sok találgatásokat olvasva nekem is eszembe jutott egy forgatókönyv. Biztos, hogy BB egyáltalán nem akarta játszatni Butlert? Lehet csak bemondta neki, hogy fiam ezt most jól elkúrtad úgyhogy ma nem | nagyon | fogsz játszani. Ennek megfelelően cselekedett is BB hogy Butler (meg mindenki) komolyan is vegye.
Közben BB azt gondolta, hogy ha nélküle is megy, akkor fasza kiülheti az SB-t mint bünti. Ha nagy lesz a gáz és kell a segítsége, akkor meg becseréli valamikor. Arra viszont lehet, hogy BB sem számított hogy a padoztatástól az elején annyira szétesik az Butler mentálisan, hogy aztán már tényleg úgy ítélték meg hogy játékra alkalmatlan.
Gorcsev
Meg ugye be is jött volna, 2:20-nál TB-nél volt a labda, csak ugye a sack. T.képp kijelenthető, hogy Butler nélkül is behúztuk volna, ha a PHI nem csinálja meg azt a big playt.
vpi
Pont ezt akartam írni én is. Milyen 1-2 playről beszélünk amit egy középszer CB Butler megcsinált volna,Ertz ugyanúgy seggre rakta volna őt is a végén a 4. kísérletnél pl.. Megvolt a lehetőség a fordításra, innentől kezdve nincs miről beszélni hogy jó vagy rossz döntés volt,mert a lényegi dolgon nem változtatott.Ti támadtatok a végén a győzelemért.
Mr.Breaker
Oké így is nézhetjük, de a meccs összképe az volt, hogy mindig futottunk az eredmény után, hiába csinált TB folyamatosan TD-ket mindig becumiztunk mi is egyet. 1x! vezettünk a meccsen, utána sem bírtuk megtartani. Az elmélkedés azon megy, hogy esetleg 1-2 támadást Butlerrel kivédekezhettünk volna és akkor a Philly úgy támad a 4. negyed elejétől, hogy -10 a hátránya.
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Érdekelt, hogy kiderül-e a Butleres történet, úgyhogy olvasom a topikot egy ideje.
A sok találgatásokat olvasva nekem is eszembe jutott egy forgatókönyv. Biztos, hogy BB egyáltalán nem akarta játszatni Butlert? Lehet csak bemondta neki, hogy fiam ezt most jól elkúrtad úgyhogy ma nem | nagyon | fogsz játszani. Ennek megfelelően cselekedett is BB hogy Butler (meg mindenki) komolyan is vegye.
Közben BB azt gondolta, hogy ha nélküle is megy, akkor fasza kiülheti az SB-t mint bünti. Ha nagy lesz a gáz és kell a segítsége, akkor meg becseréli valamikor. Arra viszont lehet, hogy BB sem számított hogy a padoztatástól az elején annyira szétesik az Butler mentálisan, hogy aztán már tényleg úgy ítélték meg hogy játékra alkalmatlan.
Gorcsev
Meg ugye be is jött volna, 2:20-nál TB-nél volt a labda, csak ugye a sack. T.képp kijelenthető, hogy Butler nélkül is behúztuk volna, ha a PHI nem csinálja meg azt a big playt.
vpi
Pont ezt akartam írni én is. Milyen 1-2 playről beszélünk amit egy középszer CB Butler megcsinált volna,Ertz ugyanúgy seggre rakta volna őt is a végén a 4. kísérletnél pl.. Megvolt a lehetőség a fordításra, innentől kezdve nincs miről beszélni hogy jó vagy rossz döntés volt,mert a lényegi dolgon nem változtatott.Ti támadtatok a végén a győzelemért.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Hány oldalt megspórolhattunk volna ha BB tegnap kinyitja a száját?😊
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
A szurkolót elsősorban a győzelem érdekli, és a háttérmunka, az ehhez vezető út sikeresség esetén mítosz lesz. Majd amint elmarad a siker, ami karnyújtásnyira van, akkor a mítoszt is megrengetné, mert csakis a győzelem a cél.

A játékosok többsége is ilyen, hiszen NEM ők építik a rendszert évekig, évtizedekig. Ők többnyire 3-5 év után kilépnek belőle, aztán mennek egy teljesen más rendszer felé.

BB meg itt marad ebben a rendszerben, amit Ő épített fel az elvei, szabályai alapján. Ő lép be minden nap oda, az Ő szisztémája alapján halad az egész franchise lassan 2 évtizede. Ahhoz, hogy hiteles legyen a 108. napon meg a 2654.-en is, végig következetesnek kell lennie, mert már teljesen más garnitúrával találja szembe magát. Ha egyszer enged, akkor ennek vége. Itt nem fog senki a fejére nőni, mint pl a Seahawksnál előfordul. Itt bárki is legyél, be kell állnod a sorba vagy nem leszel a része. Persze utólag, ha már kint vagy ebből, akkor lehet érzelmileg a győzelemért a maga filozófiájából nézni bárkinek, de amíg bent volt pl Harrison, addig ő sem arról volt híres hogy vét a rendszer ellen.

Harmon is szimpatizálhat egy baráttal, HT is nehezményezheti ezt. De ők egy csapásra pótolhatók, ahogy kb mki. Viszont ez a rendszer, ezek az elvek, amik meghatározzák BB-t emelt fel minket és tart ott ahol. Egy Butler ezt nem írhatja felül. És Super Bowl se ér annyit, hogy utána minden ledőljön. Persze értem, hogy nem érthető az, hogy most játszatja, aztán majd megbüntetni..de mégis mivel bünteti? A visszatartó erő pont az, hogy az egész csapattal kiszúrsz, ha félrelépsz! Mindenkit bántasz vele, mert ez a rendszer lényege. Minél fontosabb vagy ebben a rendszerben, annál jobban fáj mindenkinek a hibád! Ezért ne hibázz, vannak szabályok, nem túl nehéz betartani őket.

Szerkesztette: topin
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Érdekelt, hogy kiderül-e a Butleres történet, úgyhogy olvasom a topikot egy ideje.
A sok találgatásokat olvasva nekem is eszembe jutott egy forgatókönyv. Biztos, hogy BB egyáltalán nem akarta játszatni Butlert? Lehet csak bemondta neki, hogy fiam ezt most jól elkúrtad úgyhogy ma nem | nagyon | fogsz játszani. Ennek megfelelően cselekedett is BB hogy Butler (meg mindenki) komolyan is vegye.
Közben BB azt gondolta, hogy ha nélküle is megy, akkor fasza kiülheti az SB-t mint bünti. Ha nagy lesz a gáz és kell a segítsége, akkor meg becseréli valamikor. Arra viszont lehet, hogy BB sem számított hogy a padoztatástól az elején annyira szétesik az Butler mentálisan, hogy aztán már tényleg úgy ítélték meg hogy játékra alkalmatlan.
Gorcsev
Meg ugye be is jött volna, 2:20-nál TB-nél volt a labda, csak ugye a sack. T.képp kijelenthető, hogy Butler nélkül is behúztuk volna, ha a PHI nem csinálja meg azt a big playt.
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Érdekelt, hogy kiderül-e a Butleres történet, úgyhogy olvasom a topikot egy ideje.
A sok találgatásokat olvasva nekem is eszembe jutott egy forgatókönyv. Biztos, hogy BB egyáltalán nem akarta játszatni Butlert? Lehet csak bemondta neki, hogy fiam ezt most jól elkúrtad úgyhogy ma nem | nagyon | fogsz játszani. Ennek megfelelően cselekedett is BB hogy Butler (meg mindenki) komolyan is vegye.
Közben BB azt gondolta, hogy ha nélküle is megy, akkor fasza kiülheti az SB-t mint bünti. Ha nagy lesz a gáz és kell a segítsége, akkor meg becseréli valamikor. Arra viszont lehet, hogy BB sem számított hogy a padoztatástól az elején annyira szétesik az Butler mentálisan, hogy aztán már tényleg úgy ítélték meg hogy játékra alkalmatlan.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/