New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊
Wyatt
Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.
kolok1972
és mégis mit kellett volna tenni?
-év végén tagelni 30M+ért, úgy hogy jelenleg 3M helyünk van a sapka alatt?
-esetleg a GOAT módba kapcsoló és 40 évesen IS MVP fővárományos Brady-ről mondasz le?

most úgy tudtuk eltradelni, hogy kiválaszthattuk melyik csapatba kerül (jövőre a Jets-ben vagy a Jax-ben sokkal jobb lenne látni?) ÉS még magas picket is kaptunk érte


ennél jobban csak akkor járhattunk volna, ha valamelyik elkeseredett GM túlfizet minket elsőkörös(ökk)el a drafton



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105


New Orleans megtrollkodta az Atlantát. 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én már alapból 40-nel számoltam a cserénél. Olcsó volt a kutyanak nem kell remdszeriranyito, de ezt mar akkor is mondtuk 😊

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊
Wyatt
Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni.
kolok1972
Úgyis ha 2/2-3 lett volna,az öreg tuti letradelt volna.... 😀
Viszont örülök hogy Jimmy G jól tolja, remélem le tudom tölteni a meccset és megnézni mit is alkotott 😊

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊
Wyatt
Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
just another day at the office




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elso nezesre, azt hiszem nem kell panaszkodnunk az iteletekre ma... Viszont a pocsek kezdes utan majdnemhogy vallalhato lett a vedelem, Brady az ajandeka utan teljesen jo volt mar. Szep ajandek lett nekunk 😊

Jimmy hozza meg a kovetkezot

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A mester mondja mindig, hogy 60 perc foci. Nem lehetne, hogy tényleg minimum 50 legyen?😊
Múlt héten is a DEF a 2. félidőben lehúzta a rolót. Most is benyalunk 13(17) pontot az első félidőben de utána csak 3-at. Az első félidő alapján szkeptikus voltam, de ez a második félidő már tetszett😊 Nem lehetne mindig így? Volt nyomás, működött az O, ez a decemberi pats!
NB2
Sejtettem, hogy azt a tempót, amit az első félidőben diktált a Bills, nem fogják végig bírni. Kellett az eleje, hogy bedaráljuk őket. Állóképességben ez a Pats magasan veri a ligát.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
néha nagyon idegesítőek ezek a 15-30yard+os totális brainfart playek a védelemtől, de a 9 pont az 9 pont, volt nyomás is, összességében nem lehetett rájuk panasz

ami viszont nagyon aggaszt, hogy Butler elvesztette a recovery speedjét (nem csak a mai meccsen ütközött ki), így a front7 sérüléseit már nehezebben tudjuk ellensúlyozni a sec-ben
ZERO_L
Valahogy amikor van terület, akkor az egész sec borzasztóan teljesit. Butlert hülyére vette Thompson, Gilmoret Benjamin, de DMC is csinált fura dolgokat.
Amikor viszont red zone D van, akkor elkezd az egész jobban működni. (Most tekintsünk vél attól a még nem adott TD-től)
Szinte biztos vagyok benne, hogy a totál csere LB sorunknak is szerepe van ebben. Kíváncsi leszek, hogy ha visszajön Van Noy akkor is ilyen fogalmatlanok lesznek.
Csóri Richards bejött, Clay elkapott mellette egy 15 yardosat, egyből pad.
Egyébként az O és Brady első félidei töketlenkedése sokkal meglepőbb, mint a D teljesítménye.
zinedine5
Minden hiba amivel Richards távolabb kerül a pályától hasznos, gyomorgörcsöm van mikor meglátom a defenseben.

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
néha nagyon idegesítőek ezek a 15-30yard+os totális brainfart playek a védelemtől, de a 9 pont az 9 pont, volt nyomás is, összességében nem lehetett rájuk panasz

ami viszont nagyon aggaszt, hogy Butler elvesztette a recovery speedjét (nem csak a mai meccsen ütközött ki), így a front7 sérüléseit már nehezebben tudjuk ellensúlyozni a sec-ben
ZERO_L
Valahogy amikor van terület, akkor az egész sec borzasztóan teljesit. Butlert hülyére vette Thompson, Gilmoret Benjamin, de DMC is csinált fura dolgokat.
Amikor viszont red zone D van, akkor elkezd az egész jobban működni. (Most tekintsünk vél attól a még nem adott TD-től)
Szinte biztos vagyok benne, hogy a totál csere LB sorunknak is szerepe van ebben. Kíváncsi leszek, hogy ha visszajön Van Noy akkor is ilyen fogalmatlanok lesznek.
Csóri Richards bejött, Clay elkapott mellette egy 15 yardosat, egyből pad.
Egyébként az O és Brady első félidei töketlenkedése sokkal meglepőbb, mint a D teljesítménye.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
néha nagyon idegesítőek ezek a 15-30yard+os totális brainfart playek a védelemtől, de a 9 pont az 9 pont, volt nyomás is, összességében nem lehetett rájuk panasz

ami viszont nagyon aggaszt, hogy Butler elvesztette a recovery speedjét (nem csak a mai meccsen ütközött ki), így a front7 sérüléseit már nehezebben tudjuk ellensúlyozni a sec-ben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
A mester mondja mindig, hogy 60 perc foci. Nem lehetne, hogy tényleg minimum 50 legyen?😊
Múlt héten is a DEF a 2. félidőben lehúzta a rolót. Most is benyalunk 13(17) pontot az első félidőben de utána csak 3-at. Az első félidő alapján szkeptikus voltam, de ez a második félidő már tetszett😊 Nem lehetne mindig így? Volt nyomás, működött az O, ez a decemberi pats!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
White és Hogan sem játszik ma, így Gillislee megkapja az utolsó esélyt a bizonyításra

kicsit tartok tőle, hogy Gronkra utazni fognak a Bills védői, nem a szándékos sérülés okozással, inkább csak üzenet jelleggel nem fogják majd visszafogni magukat



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 870 — !SuPeR6BoWL!
Igazoljuk le Harrisont 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156044207112372&id=42693447371

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
nem is lehet más kimenetel 😀 😀 😀

 twitter.com/ezlazar/status/944663061348147200



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kicsit túl van misztifikálva ez az egész dolog.
Egyértelmű, hogy BB nem akar egy olyan embert a csapat közelében tartani, aki folyamatosan megkérdőjelezi az orvosi stáb munkáját és szembeszáll az edzőkkel.

Magának Guerreronak a tevékenysége kérdéses és nagyon sokaknak nem ez a problémája, hanem az, hogy nem osztják meg az eredményeket, nem engedik tanulmányozni a módszert.

TB-ről tudni kell, hogy nem hisz a nyugati orvoslásban és az élethez való hozzáállását is nagyban befolyásolta Don Miguel Ruiz The Four Agreements című könyve (magyarul is elérhető, engem speciel érdekel).

Ha jól tudom még edzi Edelmant, Amendolát és Gronkowskit is, meg talán többeket a csapatból

Csatoltam két korábbi cikket, érdemes elolvasni ezt is.

 docflynn.com/2017/05/08/alex-guerrero-a-doctors-take-on-bradys-body-coach/

 www.mensjournal.com/health-fitness/the-secrets-of-tom-bradys-personal-trainer-w479755/
Solymi
Az Ncore-on fent van.

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Kicsit túl van misztifikálva ez az egész dolog.
Egyértelmű, hogy BB nem akar egy olyan embert a csapat közelében tartani, aki folyamatosan megkérdőjelezi az orvosi stáb munkáját és szembeszáll az edzőkkel.

Magának Guerreronak a tevékenysége kérdéses és nagyon sokaknak nem ez a problémája, hanem az, hogy nem osztják meg az eredményeket, nem engedik tanulmányozni a módszert.

TB-ről tudni kell, hogy nem hisz a nyugati orvoslásban és az élethez való hozzáállását is nagyban befolyásolta Don Miguel Ruiz The Four Agreements című könyve (magyarul is elérhető, engem speciel érdekel).

Ha jól tudom még edzi Edelmant, Amendolát és Gronkowskit is, meg talán többeket a csapatból

Csatoltam két korábbi cikket, érdemes elolvasni ezt is.

 docflynn.com/2017/05/08/alex-guerrero-a-doctors-take-on-bradys-body-coach/

 www.mensjournal.com/health-fitness/the-secrets-of-tom-bradys-personal-trainer-w479755/

több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Tud valaki valami részletes cikket erről az Alex Guerrero sztoriról?
gordon
Itt van egy normálisabb Tomase-tól:
 www.weei.com/articles/column/tomase-why-tom-brady-bill-belichick-alex-guerrero-story-really-matters-patriots-now
kyobalu
Hát, nem túl jó hír, hogy Brady ilyen félnótás kóklerekben hisz, de az meg pláne rossz hír, hogy ha a csapaton belül, és az edző felé, ez bizalmatlanságot okoz.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Tud valaki valami részletes cikket erről az Alex Guerrero sztoriról?
gordon
Itt van egy normálisabb Tomase-tól:
 www.weei.com/articles/column/tomase-why-tom-brady-bill-belichick-alex-guerrero-story-really-matters-patriots-now

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Tud valaki valami részletes cikket erről az Alex Guerrero sztoriról?
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
#cseretightend
Wyatt
valóságsó >> parti busz 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
#cseretightend

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Sőt, egy másik vidi még arra is felhívta a figyelmet, hogy Gronk és Allen mekkora blokkot adott Lewis TD-jénél a végén, azt sem szabad elfelejteni 😊
Wyatt
és nem csak ott, Gronk folyamatosan besegít, kőkeményen asszisztál a futójátékunkhoz, nyilván ezzel semmi újat nem mondok csak mikor visszanézi az ember akkor tudatosul igazából

 twitter.com/BaldyNFL/status/943328089924341760

 twitter.com/BaldyNFL/status/943323080331546625

bevallom néha nekem időnként el-el tűnik, tudom hogy matchup nightmare, meg szupersztár stb (talán azért mert nem használjuk agyon, szinte csak akkor mikor nagyon kell), de vannak ezek a meccsek, mint a vasárnapi meg előtte a Bills elleni (a parasztkodását leszámítva), meg még lehetne sorolni az egykezesét Denver ellen, Bears, Colts, Redskins elleni meccseken mintha kb ovis között játszana és akkor csak az államat keresve nézem, hogy te jó isten ez a srác mire képes

nem lenne ennyire QB központú a liga, Gronk egészséges lenne és mondjuk olyan rendszerben játszana ahol folyamatosan etetik (elég sok a ha 😀), simán lehetne MVP is



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/