New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
fodi91 196
A pff szerint idén 20. legjobb corner Gilmore, az overthecap szerint a 10. legjobban fizetett Cb. Nem látom ezt akkora alul teljesitesnek.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Mondjuk az is unalmas lehet, hogy ilyenkor meg jönnek a „Patset mindig a bírók nyomják” ellenposztok is. Mindkét oldalra kb ugyanannyit tévednek a bírók (szerintem nem volt épp tökéletes például a tegnapi teljesítmény, más szerint pedig tök jók voltak, szóval még ennek a megítélése sem egységes soha). Szoktunk mi is szopni miatta, volt nekünk is szerencsénk vele, nem kell ezzel foglalkozni és kész.

Pont a sigedet ajánlanám figyelembe 😊 Foglalkozzunk a játékkal, és hogy nyerjünk, aztán hogy a többiek mivel foglalkoznak, az az ő dolguk 😊
Wyatt
a tegnapi azért volt baromira visszataszító, mert szabályosan jártak el a bírók, nyilván a mi javunkra is tévednek(ezt senki nem vitatja), de pont akkor nyivákolni, amikor szabályszerűen ítélnek meg egy jelenetet

valahogy fenn kell tartani az egyensúlyt... na megyek is tanulni Luke bácsitól



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk az is unalmas lehet, hogy ilyenkor meg jönnek a „Patset mindig a bírók nyomják” ellenposztok is. Mindkét oldalra kb ugyanannyit tévednek a bírók (szerintem nem volt épp tökéletes például a tegnapi teljesítmény, más szerint pedig tök jók voltak, szóval még ennek a megítélése sem egységes soha). Szoktunk mi is szopni miatta, volt nekünk is szerencsénk vele, nem kell ezzel foglalkozni és kész.

Pont a sigedet ajánlanám figyelembe 😊 Foglalkozzunk a játékkal, és hogy nyerjünk, aztán hogy a többiek mivel foglalkoznak, az az ő dolguk 😊

több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
De egyébként továbbra is azt gondolom, hogy ha az összes CB közül az első 13 milliót keres, a második 4-et, a 3-4-5 meg szotyira valót akkor az lehet egy reális elvárás, hogy ne őt égessék egy félidőn át. Az csak elvárható lenne, hogy egyáltalán tudja hol van.

 cdn.vox-cdn.com/thumbor/w_lOQTt7iOmUC8vigX8JgOGBigg=/400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9886787/marta.0.gif

Elvileg általában a QB kerüli a legjobb CB-t, nem rá passzol direktbe.

(Kis időm lesz megpróbálom megkeresni, hogy hol voltam kibukva a Gilmore signingtól.)
zinedine5
Én egy szóval nem mondtam, hogy jól játszott..egyszerűen nem elegáns az enyhe kifejezés a tevékenységedre a témában😊

Az hogy valaki 13-t keres valaki pedig 4-t azért a játékost hibáztatni elég furcsa felfogás. Valaki ennyit fizetett neki, mert ennyit ért meg. A fizetések emelkednek és egy ilyen kvalitású cornerbacknek ennyi az ára a piacon és Butler ha megfeszül sem lesz CB1 soha, mert egyszerűen nem elég jó ehhez.

Kerülték az elmúlt 1,5 hónapban, ahol pedig nem akkor meg lenullázta az emberét. Szóval továbbra sem értem egy félidő miatt, miért kell beleszállni bárkibe is. úgy hogy a tendencia végképp nem erre mutat, hogy baj lenne vele. A legnagyobb tekintélyú legjobb CB-re is rádobnak és akár hiszed akár nem, van hogy elkapnak mellette akár 100 yardot is. Azért BigBen hajított majdnem 300 yardot, azt valaki(k) mellett csak el kell kapni. Továbbra is azt gondolom, hogy picit rá vagy izgulva erre és erősen túl liheged. Egy játékos hibázni fog néha, fizetéstől függetlenül. A 100 milliós QB is eladja a labdát és lesz homály meccse nem is egy, ahogy a cornerek mellett is fognak elkapni labdát, akkor is ha 13 milliót keres és ezért a büdös életbe még labda se mehetne felé😊

Tök mindegy milyen szituban írtad, 1,5hónapig csendben voltál a témában..én csakis erre reagáltam, ahogy azt Wyatt már kifejtette.

és hiába GOAT TB, attól még lesz Ő is down, aki ott van bárkivel előfordul ez. Gilmore man to man szerepkörben való játszatása óta ez volt az első gyengébb félideje. De Bryant és JuJu is fog elkapni elit cornerekkel szemben lasztit a későbbiekben (is).

Ami a linket illeti, Butler hasonló szitujairól órák hosszan mehetne a montázs idénről..Csak őt nem illik szidni 😊

Szerkesztette: topin
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Jó azért ezt te is érted, hogy így nem korrekt. Fél éve heti rendszerességgel fikázol egy embert, aztán amikor hetekig geci jó, akkor oké, jó a secondary és ennyi, amikor megint van egy rossz meccse, akkor megint fikázod. Ez nekem nem tetszik, de ez az én bajom
Wyatt
Zidane alapon topinnak szánta bejegyést, mert este az etedménykövetőben beleszállt megint, mint szokásos Gilmore védőügyvéd.
kyobalu
Honnan tudta hogy ott vagyok? Vagy hogy egyáltalán elfogom olvasni az eredménykövetőt? Életemben kb harmadszor voltam itt meccs közben..Szóval azt nem nekem szánta, hanem erre van kihegyezve. Wyatt szó szerint leírta, amit én is gondolok. És nem voltam védőügyvéd, csupán ugyanerre felhívtam a figyelmet.

Arról meg aztán végképp nem Gilmore tehet, hogy ilyen szerződést kapott. Biztos azt kellett volna mondani, lesz pár fotelszurkoló Magyarországon, így én ezt nem tudom aláírni sajnos. Emiatt BB-t lehet hülyézni egyedül. Ráadásul az ember már az offseasonben, mielőtt a corner egyetlen percet is játszott volna, már ki volt bukva ettől. Utána meg ezen lovagolt, csak azt nem látta, hogy számára idegen felfogásban játszatták. Amiért megint csak BB-t lehetne elővenni. Ty Law se volt kiemelkedő mindkét (zónázás,emberfogás) feladatkörben. Aztán mikor Gilmore man to man játszik, akkor hetekig csend honol, majd jön az ELSŐ gyengébb félideje kb 1,5 hónap után, akkor ennyit bír beírni. Erre reagáltam, semmi másra. És ahogy látom, nem vagyok egyedül antipatikus a jelenség kapcsán.
topin
Az itteni Reiss idézet szólt neked, a tegnapit a frusztráció és a düh szülte.

De egyébként továbbra is azt gondolom, hogy ha az összes CB közül az első 13 milliót keres, a második 4-et, a 3-4-5 meg szotyira valót akkor az lehet egy reális elvárás, hogy ne őt égessék egy félidőn át. Az csak elvárható lenne, hogy egyáltalán tudja hol van.

 cdn.vox-cdn.com/thumbor/w_lOQTt7iOmUC8vigX8JgOGBigg=/400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9886787/marta.0.gif

Elvileg általában a QB kerüli a legjobb CB-t, nem rá passzol direktbe.

(Kis időm lesz megpróbálom megkeresni, hogy hol voltam kibukva a Gilmore signingtól.)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
nem volt szar meccse 😀




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
az volt már, hogy a szarszemétpeccnek már megint elcsalták a bírók?

 twitter.com/PFF_Mike/status/942512329220030480
ZERO_L
Nyilván ilyeneket mindenki tud találni saját ízlése szerint. De hová vezetne, ha tényleg mindenre dobnák a sárgát?
 pbs.twimg.com/media/DRVZ4e0X4AE4zf8.jpg:large
Klaci79
és itt mégis mit kéne észrevenni, hogy veszi a bátorságot megérinteni az elkapót?

btw van különbség, egy nem észrevett szabálytalanságon és egy bedobott majd valaki által mégis visszavont büntetésen
ZERO_L
Segitek: fogja a mezt a vállánál. Vagy rz szabályos lenne? Furcsa, hogy egy győztes meccs után, amikor egyébként senki nem a bírókat, maximum a hülye szabályt szidja, elkezdesz birozni. Miért nem lehet csak simán örülni a megérdemelt győzelemnek? 🙏
Klaci79
akadályozta az elkapót az elkapásban? nem, akkor miről beszélsz?
furcsa hogy pont egy afc north fan kardoskodik a flag foci mellett 😀 😀

nincs itt semmiféle bírózás, csak k*rva unalmas már ez az állandó "mindig a pats-t nyomják a bírók" mantra, főleg egy olyan jelenet után ami teljesen szabálytalan volt (hülye egy szabály, de ettől még sajnos szabály)
persze az egyértelmű kárunkra való tévedést mindig sikerül elfelejteni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
az volt már, hogy a szarszemétpeccnek már megint elcsalták a bírók?

 twitter.com/PFF_Mike/status/942512329220030480
ZERO_L
Nyilván ilyeneket mindenki tud találni saját ízlése szerint. De hová vezetne, ha tényleg mindenre dobnák a sárgát?
 pbs.twimg.com/media/DRVZ4e0X4AE4zf8.jpg:large
Klaci79
és itt mégis mit kéne észrevenni, hogy veszi a bátorságot megérinteni az elkapót?

btw van különbség, egy nem észrevett szabálytalanságon és egy bedobott majd valaki által mégis visszavont büntetésen
ZERO_L
Segitek: fogja a mezt a vállánál. Vagy ez szabályos lenne? Furcsa, hogy egy győztes meccs után, amikor egyébként senki nem a bírókat, maximum a hülye szabályt szidja, elkezdesz birozni. Miért nem lehet csak simán örülni a megérdemelt győzelemnek? 🙏

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Jó azért ezt te is érted, hogy így nem korrekt. Fél éve heti rendszerességgel fikázol egy embert, aztán amikor hetekig geci jó, akkor oké, jó a secondary és ennyi, amikor megint van egy rossz meccse, akkor megint fikázod. Ez nekem nem tetszik, de ez az én bajom
Wyatt
Zidane alapon topinnak szánta bejegyést, mert este az etedménykövetőben beleszállt megint, mint szokásos Gilmore védőügyvéd.
kyobalu
Honnan tudta hogy ott vagyok? Vagy hogy egyáltalán elfogom olvasni az eredménykövetőt? Életemben kb harmadszor voltam itt meccs közben..Szóval azt nem nekem szánta, hanem erre van kihegyezve. Wyatt szó szerint leírta, amit én is gondolok. És nem voltam védőügyvéd, csupán ugyanerre felhívtam a figyelmet.

Arról meg aztán végképp nem Gilmore tehet, hogy ilyen szerződést kapott. Biztos azt kellett volna mondani, lesz pár fotelszurkoló Magyarországon, így én ezt nem tudom aláírni sajnos. Emiatt BB-t lehet hülyézni egyedül. Ráadásul az ember már az offseasonben, mielőtt a corner egyetlen percet is játszott volna, már ki volt bukva ettől. Utána meg ezen lovagolt, csak azt nem látta, hogy számára idegen felfogásban játszatták. Amiért megint csak BB-t lehetne elővenni. Ty Law se volt kiemelkedő mindkét (zónázás,emberfogás) feladatkörben. Aztán mikor Gilmore man to man játszik, akkor hetekig csend honol, majd jön az ELSŐ gyengébb félideje kb 1,5 hónap után, akkor ennyit bír beírni. Erre reagáltam, semmi másra. És ahogy látom, nem vagyok egyedül antipatikus a jelenség kapcsán.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Óriási meglepetésre Gronk lett a meccs legjobbja a PFF-nél, de Brady is baszott jó értéket kapott.

TOP 5 GRADES:
TE Rob Gronkowski, 99.9 overall grade
QB Tom Brady, 96.5 overall grade
RB Dion Lewis, 86.8 overall grade
T Nate Solder, 83.7 overall grade
S Devin McCourty, 83.6 overall grade

 www.profootballfocus.com/news/pro-refocused-new-england-patriots-27-pittsburgh-steelers-24

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
az volt már, hogy a szarszemétpeccnek már megint elcsalták a bírók?

 twitter.com/PFF_Mike/status/942512329220030480
ZERO_L
Nyilván ilyeneket mindenki tud találni saját ízlése szerint. De hová vezetne, ha tényleg mindenre dobnák a sárgát?
 pbs.twimg.com/media/DRVZ4e0X4AE4zf8.jpg:large
Klaci79
és itt mégis mit kéne észrevenni, hogy veszi a bátorságot megérinteni az elkapót?

btw van különbség, egy nem észrevett szabálytalanságon és egy bedobott majd valaki által mégis visszavont büntetésen



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jó azért ezt te is érted, hogy így nem korrekt. Fél éve heti rendszerességgel fikázol egy embert, aztán amikor hetekig geci jó, akkor oké, jó a secondary és ennyi, amikor megint van egy rossz meccse, akkor megint fikázod. Ez nekem nem tetszik, de ez az én bajom
Wyatt
Zidane alapon topinnak szánta bejegyést, mert este az etedménykövetőben beleszállt megint, mint szokásos Gilmore védőügyvéd..Ő tolja picit túl szerintem Gilmore futtatását, védő mantráit!
De, ha csak a tényeket nézzük, akkor van egy évi 13 misit kereső "Top Cornerünk" aki az idei szezon 16 meccséből három meccsen nem játszott, 4 meccsen teljesített úgy, ahogy elvárnánk, 3 meccsen elfogadhatóan, átlagos cornerként tolta, míg hat meccsen holt homály volt..Ha jól emlékszem..
Érthető pár szurkertől, ha nem ezt gondolják Top Corner teljesítménynek.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
az volt már, hogy a szarszemétpeccnek már megint elcsalták a bírók?

 twitter.com/PFF_Mike/status/942512329220030480
ZERO_L
Nyilván ilyeneket mindenki tud találni saját ízlése szerint. De hová vezetne, ha tényleg mindenre dobnák a sárgát?
 pbs.twimg.com/media/DRVZ4e0X4AE4zf8.jpg:large
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó azért ezt te is érted, hogy így nem korrekt. Fél éve heti rendszerességgel fikázol egy embert, aztán amikor hetekig geci jó, akkor oké, jó a secondary és ennyi, amikor megint van egy rossz meccse, akkor megint fikázod. Ez nekem nem tetszik, de ez az én bajom

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
az volt már, hogy a szarszemétpeccnek már megint elcsalták a bírók?

 twitter.com/PFF_Mike/status/942512329220030480



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Neked valamiért nagyon a bögyödben van ez az ember 😀 Persze, tudom, hogy miért, csak azért na. Nem a kurva Reiss bántja, hanem gyenge volt. Viszont előtte azért szerencsére voltak mostanában jó meccsei is, remélem, az lesz az alap 😊
Wyatt
Csak nem szeretem, ha valaki nem látja azt ami kiböki a szemét.

Egyébként nincs a bögyömben, örülök ha jó, de ha nem az, akkor azt vegyük már észre és ne ködösítsünk.
zinedine5
Világos, csak akkor fordítva is legyen majd meg 😊
Wyatt
A védelem nagyon szép fejlődési ívet ír le. Talán mégsem talent probléma volt, ahogy páran gondolták, sokkal inkább kommunikációs problémák.

Ha tudjuk ezt az ívet tartani, akkor akár 5 hetünk is lehet a rájátszásig, még mindig lehet javítani a hibákon.
Kollega
Úgy látszik valóban van ebben valami. Főleg az LB sorban. Van Noy felnőtt a feladathoz.
Nálam a pass rush hiányosságait még mindig inkább a jó coaching és a jó sec palástolja el. (És Marsh elküldése is inkább a talent hiányosságot mutatta.)
zinedine5
De majd odafigyelek, hogy az évente 13m-t kereső CB-re konkrétan is mondjak pár jó szót. 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 991 — nabege2@yahoo.com
Neked valamiért nagyon a bögyödben van ez az ember 😀 Persze, tudom, hogy miért, csak azért na. Nem a kurva Reiss bántja, hanem gyenge volt. Viszont előtte azért szerencsére voltak mostanában jó meccsei is, remélem, az lesz az alap 😊
Wyatt
Csak nem szeretem, ha valaki nem látja azt ami kiböki a szemét.

Egyébként nincs a bögyömben, örülök ha jó, de ha nem az, akkor azt vegyük már észre és ne ködösítsünk.
zinedine5
Világos, csak akkor fordítva is legyen majd meg 😊
Wyatt
Jó csak általában úgy van ha nyerünk van 5 hozzászólás, ha kikapunk akkor meg 2 oldal 😊
Lehet, hogy zidane éppen nem írta le, hogy Gilmore jó volt, de szerintem tényleg mindenki látta, hogy amióta embereztetik azóta hozza amiért itt van. Tegnap nem volt a toppon, eredménykövetőben szóvá is tettük, de jött topin és betámadta zidane-t😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Neked valamiért nagyon a bögyödben van ez az ember 😀 Persze, tudom, hogy miért, csak azért na. Nem a kurva Reiss bántja, hanem gyenge volt. Viszont előtte azért szerencsére voltak mostanában jó meccsei is, remélem, az lesz az alap 😊
Wyatt
Csak nem szeretem, ha valaki nem látja azt ami kiböki a szemét.

Egyébként nincs a bögyömben, örülök ha jó, de ha nem az, akkor azt vegyük már észre és ne ködösítsünk.
zinedine5
Világos, csak akkor fordítva is legyen majd meg 😊

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Neked valamiért nagyon a bögyödben van ez az ember 😀 Persze, tudom, hogy miért, csak azért na. Nem a kurva Reiss bántja, hanem gyenge volt. Viszont előtte azért szerencsére voltak mostanában jó meccsei is, remélem, az lesz az alap 😊
Wyatt
Csak nem szeretem, ha valaki nem látja azt ami kiböki a szemét.

Egyébként nincs a bögyömben, örülök ha jó, de ha nem az, akkor azt vegyük már észre és ne ködösítsünk.

Szerkesztette: zinedine5
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Neked valamiért nagyon a bögyödben van ez az ember 😀 Persze, tudom, hogy miért, csak azért na. Nem a kurva Reiss bántja, hanem gyenge volt. Viszont előtte azért szerencsére voltak mostanában jó meccsei is, remélem, az lesz az alap 😊

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
"DOWN

Stephon Gilmore -- The starting cornerback was in coverage on Martavis Bryant on a 39-yard diving catch in which Bryant gained late separation when Gilmore seemed to look back towards the ball. Bryant also beat Gilmore on an out route on a 4-yard touchdown catch late in the second quarter."

Ez a kurva Reiss is csak bántja szegény Gilmoret.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Kicsit megkésve, de legalább tiszta fejjel Gratulálok. Egy jó csapat tud nem annyira jó játékkal is nyerni, úgyhogy ismét láttuk, hogy a Pecc mennyire jó csapat. És külön gratula annak a lób@szó, droid 87-esnek...hogy én mennyire utálom 😀
Találkozunk a PO-ban! 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, ez jopofa volt 😊 a vegen a db kigunyolasa nem, en oda toltam volna egy tauntingot. De attol meg imadom 😊

több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
 twitter.com/twitter/statuses/942517953618202624

ezen azóta is röhögök 😀
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hát, a liga egyik legerősebb csapatát győztük le. Szerintem hiba lett volna azt várni, hogy dominálni fogjuk a meccset. Ez nem az a szezon, amikor ilyen meccseken mi dominálunk. Az ilyen összeszorított fogú győzelmek erősítik a csapatott a PO-ra.

We are all PATRIOTS!