New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Ololololol
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
vagy mégse? 😀 😀 😀
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Mák
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nevetseges. Serulesekre ne fogjuk, van mindenhol

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
Na jo, most kurvara szegyelje el magat mindenki.
Wyatt
Most vitte végig a PIT 2 játékból, szóval az egész védelem rohadjon meg és egész héten mehetnek a büntetőpadra! Egy sírból visszahozott meccset csesznek el! Szerencsétlen Gronk😕
több mint 6 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
A D osszes tagja nagyon-nagyon szegyellje magat. Nem meltok a csapthoz sajnos, ezt minden tulzas nelkul mondhatjuk. Es nem erdekel, hogy hany serult van....Gronk viszont nagy kiraly
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jo, most kurvara szegyelje el magat mindenki.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na. Szerintem csak a 3rd down rossz, de az nagyon. Hatha javul

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Rohadt pocsék a védelmünk, főleg a 3rd down védekezés. A szereléseink soha nem sikerülnek 0 yardon, a futók mindig hoznak még 4-5 yardot.
NB2
szünetben nagyon ki kell találni valamit, mert ez nagyon letolt gatya részükről...semmit nem tudunk levédekezni 😕

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
Rohadt pocsék a védelmünk, főleg a 3rd down védekezés. A szereléseink soha nem sikerülnek 0 yardon, a futók mindig hoznak még 4-5 yardot.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
...
Ha ezzel a védelemmel is nyerünk, gyújtok egy gyertyát.. 😉
kyobalu
3-at illene így ezüst vasárnap...
Studi
Az advent miatt már gyújtottunk.. Nem tudom mennyire lehetett durva ez a két heted Studikám, de nálunk arany vasárnap van.. 😉
kyobalu
OFF!
Fura, de jövő héten van aranyvasárnap!
NB2
Sorry..Ez a szenteste, 25-e mindig megzavar karácsony kapcsán..Nekem 24-e már karácsony! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
...
Ha ezzel a védelemmel is nyerünk, gyújtok egy gyertyát.. 😉
kyobalu
3-at illene így ezüst vasárnap...
Studi
Az advent miatt már gyújtottunk.. Nem tudom mennyire lehetett durva ez a két heted Studikám, de nálunk arany vasárnap van.. 😉
kyobalu
OFF!
Fura, de jövő héten van aranyvasárnap!
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
...
Ha ezzel a védelemmel is nyerünk, gyújtok egy gyertyát.. 😉
kyobalu
3-at illene így ezüst vasárnap...
Studi
Az advent miatt már gyújtottunk.. Nem tudom mennyire lehetett durva ez a két heted Studikám, de nálunk arany vasárnap van.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Flowers jött vissza DE-nek, aki jómunkásember, de nem elit..
No Branch, No Van Noy.. Megint a csere cseréi lesznek a D-line-ban, főleg LB sorban..
Eléggé úgy tűnik, hogy BigBennek és Bellnek is nagy meccse lehet..
Nálunk talán enyhíthet a gondokon, hogy Waddle játszjat RT-t, ami talán előrébb lépést jelenthet a múlt héthez képest Brady védelme kapcsán..Na meg ugye Gronk Baby.. De nekem nem úgy tűnik, hogy ma este mi lennénk a févöritek..
DE ne legyen igazam!
kyobalu
vicces egy meccs lesz
 twitter.com/jeffphowe/status/942497337527631872



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Hogan inaktív... Britt 3 TD?! 😀

 twitter.com/Patriots/status/942483305970139137



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A csapat érkezése múlt vasárnap Fort Luderdale-be

A távozás valószínleg szerényebb volt 😊
Kollega
Ne szívass, hogy Te fotoztad 😳 a ryant elhiszem, de ez már túlzás lenne 😂
Klaci79
Hidd el, hogy egymilliárdszor inkább lettem volna bárhol a múlt héten, de idehaza voltam. Floridában meg végképp nem. Ott van a linken, hogy ki fotózta.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
...
Ha ezzel a védelemmel is nyerünk, gyújtok egy gyertyát.. 😉
kyobalu
3-at illene így ezüst vasárnap...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hat ez most nekem sem esett le :d

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A csapat érkezése múlt vasárnap Fort Luderdale-be

A távozás valószínleg szerényebb volt 😊
Kollega
Tyű, ez a füst hátul normális?
bcsarli
a fust normalis a gep segge ( ami a kupaktol? ) leert a betonra es a surlodas okozta. A nem normalis, hogy leert a segge 😊
no
Szerintem nem ér az le. Szépen leteszik azt a gépet. Max felszallasnal érhetne le, de landolaskor kizárt.
Klaci79
tudom hogy nem er le, a hatul levo VL kupak sulyabol probaltam viccelni. Hatarozottan kijelentheto, hogy nem sikerult. 😊
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mike Reiss mester szerint Eric Lee pályára lépése is kérdéses a boka sérülése miatt..Moses Cabrera erőnléti edző még mindig teszteli állítólag.. Pfff...
Ha ezzel a védelemmel is nyerünk, gyújtok egy gyertyát.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Ne aggodalmaskodjal 😊 hetfon nem ereztem a csit, most inkabb 😊
Wyatt
Akkor told ezerrel Kungfu Panda!!! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
erre?
 www.sbnation.com/2017/12/16/16780936/new-england-patriots-2017-nfl-playoffs-scenario
gedam
Nem gondolnám, hogy ez összejönne, persze van rá esély, de ahhoz az is kell, hogy van Noy végig out legyen illetve az Offense is végigtöketlenkedje a meccseket.

Ami scenariokat én néztem, ha itt bukunk, akkor WC meccsel kezdünk, hacsak a Jags ki nem kap vmelyik meccsén az utolsó háromból.
Jöhet szembe a Titans, Ravens, Dolphins, Bills, Chargers és a Raiders, de az utolsó 3-hoz igencsak érdekes eredményeknek kellene születniük.

Ettől függetlenül bízom benne, hogy mindenki oda teszi magát és meglepjük a Steelerst.
Solymi
Mivel a papírforma NE győzelmet vizionál, én a helyedben nem reménykednék a meglepetésben 😊
BB úgyis kitalál valamit, mint mindig 😕
Klaci79
Flowers jött vissza DE-nek, aki jómunkásember, de nem elit..
No Branch, No Van Noy.. Megint a csere cseréi lesznek a D-line-ban, főleg LB sorban..
Eléggé úgy tűnik, hogy BigBennek és Bellnek is nagy meccse lehet..
Nálunk talán enyhíthet a gondokon, hogy Waddle játszjat RT-t, ami talán előrébb lépést jelenthet a múlt héthez képest Brady védelme kapcsán..Na meg ugye Gronk Baby.. De nekem nem úgy tűnik, hogy ma este mi lennénk a févöritek..
DE ne legyen igazam!
kyobalu
Ne aggodalmaskodjal 😊 hetfon nem ereztem a csit, most inkabb 😊

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
A csapat érkezése múlt vasárnap Fort Luderdale-be

A távozás valószínleg szerényebb volt 😊
Kollega
Tyű, ez a füst hátul normális?
bcsarli
a fust normalis a gep segge ( ami a kupaktol? ) leert a betonra es a surlodas okozta. A nem normalis, hogy leert a segge 😊
no
Szerintem nem ér az le. Szépen leteszik azt a gépet. Max felszallasnal érhetne le, de landolaskor kizárt.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
erre?
 www.sbnation.com/2017/12/16/16780936/new-england-patriots-2017-nfl-playoffs-scenario
gedam
Nem gondolnám, hogy ez összejönne, persze van rá esély, de ahhoz az is kell, hogy van Noy végig out legyen illetve az Offense is végigtöketlenkedje a meccseket.

Ami scenariokat én néztem, ha itt bukunk, akkor WC meccsel kezdünk, hacsak a Jags ki nem kap vmelyik meccsén az utolsó háromból.
Jöhet szembe a Titans, Ravens, Dolphins, Bills, Chargers és a Raiders, de az utolsó 3-hoz igencsak érdekes eredményeknek kellene születniük.

Ettől függetlenül bízom benne, hogy mindenki oda teszi magát és meglepjük a Steelerst.
Solymi
Mivel a papírforma NE győzelmet vizionál, én a helyedben nem reménykednék a meglepetésben 😊
BB úgyis kitalál valamit, mint mindig 😕
Klaci79
Flowers jött vissza DE-nek, aki jómunkásember, de nem elit..
No Branch, No Van Noy.. Megint a csere cseréi lesznek a D-line-ban, főleg LB sorban..
Eléggé úgy tűnik, hogy BigBennek és Bellnek is nagy meccse lehet..
Nálunk talán enyhíthet a gondokon, hogy Waddle játszjat RT-t, ami talán előrébb lépést jelenthet a múlt héthez képest Brady védelme kapcsán..Na meg ugye Gronk Baby.. De nekem nem úgy tűnik, hogy ma este mi lennénk a févöritek..
DE ne legyen igazam!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A csapat érkezése múlt vasárnap Fort Luderdale-be

A távozás valószínleg szerényebb volt 😊
Kollega
Tyű, ez a füst hátul normális?
bcsarli
a fust normalis a gep segge ( ami a kupaktol? ) leert a betonra es a surlodas okozta. A nem normalis, hogy leert a segge 😊