New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 8 éve
Soldert nagyon kedvelem a legjobbakat kívánom neki, nem sajnálom tőle a nagy pénzt de ennyit a Pats nem tudott volna fizetni neki /és talán nem is ér ennyit/Még egyszer: 😊
ami az ő esetében szerintem fontosabb mindennél remélem a kisfia meggyógyul
Cuchulain82
Tudott volna, de nem akart.
A NYG kevesebb cap space-szel állt a tranzakció elott.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Soldert nagyon kedvelem a legjobbakat kívánom neki, nem sajnálom tőle a nagy pénzt de ennyit a Pats nem tudott volna fizetni neki /és talán nem is ér ennyit/ami az ő esetében szerintem fontosabb mindennél remélem a kisfia meggyógyul
több mint 8 éve
Vagy, amit en nagyon remélek, hogy a D# lesz megtámogatva.Vagy...Nem történik semmi extra ,a piac egyszerűen szetkapja a FA-inket,olyan osszegeket ajanlanak ertuk,amivel keptelenek vagyunk versenyezni.Vagy nem akarunk.
kolok1972
18<22
BB-nek egyszerűen nem ért ennyit Solder.
Sinisa
Tényleg igaz volt az ESPN story, és BB annyira utálja TB-t, hogy elhatározta, idén kivégzi.
vpi
Amíg TB12 es JMD itt van (es Scar) addig az O# mindig liga elit lesz, bármilyen emberekkel is.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Vagy...Nem történik semmi extra ,a piac egyszerűen szetkapja a FA-inket,olyan osszegeket ajanlanak ertuk,amivel keptelenek vagyunk versenyezni.Vagy nem akarunk.
kolok1972
18<22
BB-nek egyszerűen nem ért ennyit Solder.
Sinisa
Tényleg igaz volt az ESPN story, és BB annyira utálja TB-t, hogy elhatározta, idén kivégzi.
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
Hát viszik az FA-nkat de nem keveset csengetnek ki értük. Mondhatni spórolnak nekünk. 😀 Ha nem leszünk aktívabbak az FA piacon akkor igencsak kiszámítható lesz a draft irányvonalunk. T, Cb, edge, Lb, Rb tök mindegy milyen sorrendben.
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Nem történik semmi extra ,a piac egyszerűen szetkapja a FA-inket,olyan osszegeket ajanlanak ertuk,amivel keptelenek vagyunk versenyezni.Vagy nem akarunk.
kolok1972
18<22
BB-nek egyszerűen nem ért ennyit Solder.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Sztem a legvaloszinubb forgatokonyv hogy Cannon atmegy LT-be es mondjuk Waddle lesz az RT (persze ot is meg kene tartani ehhez) es huzunk a drafton egy OT-t.Nem lepődnék meg, ha Fleming is képben lenne LT-ként.
kolok1972
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Nem történik semmi extra ,a piac egyszerűen szetkapja a FA-inket,olyan osszegeket ajanlanak ertuk,amivel keptelenek vagyunk versenyezni. Arra azert mindenkeppen felhivnam a figyelmet,hogy azok a csapatok akik nem invesztáltak hosszabb idon keresztul az OL-be csunyan rafaragtak . Sztem a legvaloszinubb forgatokonyv hogy Cannon atmegy LT-be es mondjuk Waddle lesz az RT (persze ot is meg kene tartani ehhez) es huzunk a drafton egy OT-t. Thomast sem fogjuk tudni megfizetni
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Ki kell üttetni 2-3 bordát.Nem akartam én írni, hogy BB-t ismerve kezdődhet egy jó kis jóga tanfolyammal. 😀Azért ez bátor vállalás! 😊Akkor leszopom magamMeg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - RapoportF**k
Beki
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Wyatt
ThundersNFL
tomi-tomi
Sinisa
Amúgy visszajön Waddle és megoldja.
több mint 8 éve
Nem akartam én írni, hogy BB-t ismerve kezdődhet egy jó kis jóga tanfolyammal. 😀Azért ez bátor vállalás! 😊Akkor leszopom magamMeg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - RapoportF**k
Beki
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Wyatt
ThundersNFL
tomi-tomi
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
No, most látom, hogy Pat Robinsont csábítgatjuk, látszik, BB szeret tanulni a jobbaktól. Kíváncsi vagyok, elhozzuk-e olyan olcsón itt is

több mint 8 éve
Mindenesetre megjegyezzük 😊Azért ez bátor vállalás! 😊Akkor leszopom magamMeg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - RapoportF**k
Beki
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Wyatt
ThundersNFL
tomi-tomi
több mint 8 éve
Nekem rémlik, hogy sokszor Solder sem tette...nehéz megmondani így március idusán, hogy SZEPTEMBERBEN ki fogja megvédeni Brady-t, de hidd el 4 falemberrel nem fogunk felállni, ezt garantálni tudom 😀60 es meg némi apróAzért ez a nem ér ennyit az tuti, basszus ki fogja megvédeni TB-t?
mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw
Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.
De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Persze tudom, hogy ha valaki, az BB aki átgondolta, megoldja stb, de mégis. Ha TB támadható, nem érzi magát biztonságban szarul játszik.
vpi
ZERO_L
több mint 8 éve
Azért ez bátor vállalás! 😊Akkor leszopom magamMeg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - RapoportF**k
Beki
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Wyatt
ThundersNFL
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Köcsög Haribó... 😕nehéz megmondani így március idusán, hogy SZEPTEMBERBEN ki fogja megvédeni Brady-t, de hidd el 4 falemberrel nem fogunk felállni, ezt garantálni tudom 😀60 es meg némi apróAzért ez a nem ér ennyit az tuti, basszus ki fogja megvédeni TB-t?
mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw
Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.
De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Persze tudom, hogy ha valaki, az BB aki átgondolta, megoldja stb, de mégis. Ha TB támadható, nem érzi magát biztonságban szarul játszik.
vpi
ZERO_L

több mint 8 éve
Lehet, hogy erős szót használtam 😊 én is mindig szóvá tettem, hogy nem tetszik ez meg az, csak aztán szerencsére mindig csináltunk valamit jókat cserébe 😊Így van, ritkán baszunk oda az elején, és ezért kezdetben mindenki sír, hogy miért nem csinálunk már valamit, aztán amikor mindenki elköltötte már a világ minden pénzét, akkor szerzünk valakit olcsóbban.Wyatt, ez nem rinya, csak minden FA után úgy érzem, mintha rebuild lenne. Persze tudom, hogy nem 😊
Wyatt
vpi
Tavaly bajnokként erősödtünk is, ez azért nem várható el minden évben. De eddig Solder a nagy veszteség, és lehet, hogy ő is pótolható házon belülről.

több mint 8 éve
nehéz megmondani így március idusán, hogy SZEPTEMBERBEN ki fogja megvédeni Brady-t, de hidd el 4 falemberrel nem fogunk felállni, ezt garantálni tudom 😀60 es meg némi apróAzért ez a nem ér ennyit az tuti, basszus ki fogja megvédeni TB-t?
mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw
Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.
De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Persze tudom, hogy ha valaki, az BB aki átgondolta, megoldja stb, de mégis. Ha TB támadható, nem érzi magát biztonságban szarul játszik.
vpi

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Így van, ritkán baszunk oda az elején, és ezért kezdetben mindenki sír, hogy miért nem csinálunk már valamit, aztán amikor mindenki elköltötte már a világ minden pénzét, akkor szerzünk valakit olcsóbban.Wyatt, ez nem rinya, csak minden FA után úgy érzem, mintha rebuild lenne. Persze tudom, hogy nem 😊
Wyatt
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
költői túlzás volt 😊Ha így megy a vándorlás lesz vagy 1000 pickünk....Négy a max.
ThundersNFL
Wyatt
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Ha így megy a vándorlás lesz vagy 1000 pickünk....Négy a max.
ThundersNFL

több mint 8 éve
Egyelőre én sem. Scar alatt a fal azért ritkán ótvar 😊Én valahogy most ettől sem fáznék annyira, tavaly nagyon jól játszottak mindketten. Kíváncsian várom mit fog alkotni Solder, és mekkora faktor volt Scar mester az ő teljesítményében. Érzékeny veszteség, de ez baxott sok pénz.Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - RapoportF**k
Beki
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Wyatt
Boston
Lesz egy 3. Solderért, TALÁN Butlerért dettó, egy 4-5. meg Lewis és Doláért (darabszámra több nem lesz, talán javul kicsit)60 es meg némi apróShelton (ha menni fog), Butler, Solder , Lewis, Dola, stb..annyi komp pick lesz, hogy feltudunk menni majd velük akár az 1/1 ért is 😊
mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw
Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.
De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
gordon

több mint 8 éve
60 es meg némi apróAzért ez a nem ér ennyit az tuti, basszus ki fogja megvédeni TB-t?
mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw
Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.
De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Persze tudom, hogy ha valaki, az BB aki átgondolta, megoldja stb, de mégis. Ha TB támadható, nem érzi magát biztonságban szarul játszik.
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
Ha így megy a vándorlás lesz vagy 1000 pickünk....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Én valahogy most ettől sem fáznék annyira, tavaly nagyon jól játszottak mindketten. Kíváncsian várom mit fog alkotni Solder, és mekkora faktor volt Scar mester az ő teljesítményében. Érzékeny veszteség, de ez baxott sok pénz.Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - RapoportF**k
Beki
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Wyatt
Do your job
több mint 8 éve
60 es meg némi apróShelton (ha menni fog), Butler, Solder , Lewis, Dola, stb..annyi komp pick lesz, hogy feltudunk menni majd velük akár az 1/1 ért is 😊
mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw
Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.
De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Szerkesztette: gordon