Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Malcolm, GO
 youtu.be/b4qDHJRP3Ho

Én ezzel búcsúzom Tőle. 😊
Az egyik kedvenc jelenetem az elmúlt évekből.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Eddy New England Patriots 12
Azért ha Jordy Nelsont megszereznék, elég komoly lenne 😊
ervinator
Őszintén? Minek? Az idei SB megmutatta, hogy hiába van pöpec O-d, ha nincs egy valamire való DEF-ed. Közben Butler el, én inkább a védelmet erősíteném!
NB2
A kettő nem zárja ki egymást. Amendola elment, akire elég sok kritikus játék lett ráhívva. Nelson is biztos célpont, lenne helye, ettől függetlenül nem valószínű, hogy megszerezzük. De mint szurkoló én szívesen látnám nálunk.

Azt viszont hozzá kell tenni, hogy bár teli vagyunk célponttal, azért ez is lehet vékony jég, főleg Dola távozásával.
Jules sérülés után tér vissza és már 32 éves lesz mire kezdődik a szezon, ráadásul eléggé sokat kapott már
Mitchell szintén sérülés után jön vissza
Britt egyelőre semmit sem mutatott

tehát ott vagyunk, hogy van egy Cooks és egy Hogan, aki minőségi és még ott van Dorsett. Plusz ha Gronk leterheltségét csökkenteni akarjuk, akkor Jordy abban is tudna segíteni, mert RZ célpontnak kurva jó lenne.
ervinator
állítólag tényleg innen fúj a szél
több mint 8 éve
Eddy New England Patriots 12
Hightowerrel ketten a sírból rángatták ki ezt a franchise-t
Eddy

ZERO_L
arra gondoltam, hogy a zsinórban harmadszor, megint egy lehetetlen elkapással elbukott SB mentálisan elég rendesen odavert volna a csapatnak, de ezt persze már sosem fogjuk megtudni és jobb is így 😊
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Hightowerrel ketten a sírból rángatták ki ezt a franchise-t
Eddy

ZERO_L
Kb. ugyanez futott át rajtam. Sírból?!?

Az idei SB megmutatta, hogy hiába van pöpec O-d, ha nincs egy valamire való DEF-ed.
NB2
Meg, hogy semmit nem ér a jó offensünk D nélkül.

Én úgy emlékszem, de javítsatok ki, hogy 4 év alatt 3 SB-t játszottunk. Ez azért nem tűnik szörnyűnek. És szegény Phily is milyen bajba lehet, hogy ráírtunk 600 yardot. Ja nem.

Azért ne legyen már síri hangulat, mert nem sikerül minden évben nyerni.

Inkább örüljünk, hogy Ebner is visszajött. 😉
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Harrison újraigazolás?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Dion Lewis is Titan lett.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
fodi91 196
Azért Butler ezt a pénzt nagyon megérdemelte, de örülök neki, hogy nem mi adtuk meg.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
cmon man 😕
Pedig úgy bíztam benne,hogy marad, kár érte.
manuszka86
De miért maradt volna? Esne vissza a szerepe, háromszor is belement a pénzcsökkentésbe, a Dolphinsnál kezdő lehet, meg is fizetik gondolom.
Wyatt
Nyilván az idei éve is megmutatta, hogy ő ennél több pénzt tud keresni,mint amennyiért itt focizott és kb az utolsó esélye nagyobb lét leszakajtani....most inkább elmész Floridába mint inkább megragadni az utolsó alkalmakat egy gyűrűért,oké értem hogy ez is megvolt neki, na de na 😀 (vagy egy esélyesebb csapathoz ment volna)? Másrészt arra azért baromira kíváncsi leszek, hogy mennyire bírja majd teste majd hogy mondjuk ő no 1 slot WR.
manuszka86
Miből gondolod, hogy SB-esélyes csapat hívta egyáltalán? Nyert már két bajnoki címet, volt itt egy harmadik döntő során során, mindig lejjebb adott a pénzéből, hogy több esélye legyen.

Igen, most inkább elmegyek Floridába pénzt keresni, ráadásul az idő is lényegesen kellemesebb, mint nálunk. Nálunk úgyis max 5-6. opció lenne, pénzt is így kapna. Máshonnan sem hiszem, hogy nagyon kapkodtak volna az esélyesek közül. Én simán Floridába mentem volna. Max LA-be.
Wyatt
Florida = 0% income tax, jó idő, vélhetően rövidebb szezon 😀
Mondjuk ha valaki ennyi sérülést beszedett, azt gondolnád, hogy inkább kevesebbért, de marad sokadig célpontnak és akkor a teste relatív olcsón fizet a cashért.
undisputedly
apróért játszott nálunk 3M/év

az elmúlt három évben keresett annyit bónuszokkal együtt mint a mostani garantált fizuja
teljesen érthető, hogy biztos pénzt választotta, ha meg hülyék lesznek Floridában és 100 elkapással számolnak vele, ő mindenképpen jól jár (azért remélem nem ütik szét totálisan)
ZERO_L
Igen, rengeteg pénzt feladott, hogy maradhasson, most már nyugodtan mehet a pénzre. Amúgy meg pont fordítva gondolom. A sérülés így is, úgy is benne van. Ha már kockáztat, akkor legalább fizessenek érte jobban.

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Azt olvastam a kecske minden evő, de hogy még sört is???




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Újra összeáll a Butler Ryan duó. Csak nem itt.
zinedine5
Érdekes, hogy igy megfizettek ket CB2-t.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
cmon man 😕
Pedig úgy bíztam benne,hogy marad, kár érte.
manuszka86
De miért maradt volna? Esne vissza a szerepe, háromszor is belement a pénzcsökkentésbe, a Dolphinsnál kezdő lehet, meg is fizetik gondolom.
Wyatt
Nyilván az idei éve is megmutatta, hogy ő ennél több pénzt tud keresni,mint amennyiért itt focizott és kb az utolsó esélye nagyobb lét leszakajtani....most inkább elmész Floridába mint inkább megragadni az utolsó alkalmakat egy gyűrűért,oké értem hogy ez is megvolt neki, na de na 😀 (vagy egy esélyesebb csapathoz ment volna)? Másrészt arra azért baromira kíváncsi leszek, hogy mennyire bírja majd teste majd hogy mondjuk ő no 1 slot WR.
manuszka86
Miből gondolod, hogy SB-esélyes csapat hívta egyáltalán? Nyert már két bajnoki címet, volt itt egy harmadik döntő során során, mindig lejjebb adott a pénzéből, hogy több esélye legyen.

Igen, most inkább elmegyek Floridába pénzt keresni, ráadásul az idő is lényegesen kellemesebb, mint nálunk. Nálunk úgyis max 5-6. opció lenne, pénzt is így kapna. Máshonnan sem hiszem, hogy nagyon kapkodtak volna az esélyesek közül. Én simán Floridába mentem volna. Max LA-be.
Wyatt
Florida = 0% income tax, jó idő, vélhetően rövidebb szezon 😀
Mondjuk ha valaki ennyi sérülést beszedett, azt gondolnád, hogy inkább kevesebbért, de marad sokadig célpontnak és akkor a teste relatív olcsón fizet a cashért.
undisputedly
apróért játszott nálunk 3M/év

az elmúlt három évben keresett annyit bónuszokkal együtt mint a mostani garantált fizuja
teljesen érthető, hogy biztos pénzt választotta, ha meg hülyék lesznek Floridában és 100 elkapással számolnak vele, ő mindenképpen jól jár (azért remélem nem ütik szét totálisan)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Butler a Titans-ben..
5 év 61 misi, 30 garantált..Kifejezettem erős számok..😏
kyobalu
Jövőre egy 3. kör.
A Butler család is boldog lehet.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Hightowerrel ketten a sírból rángatták ki ezt a franchise-t
Eddy



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
cmon man 😕
Pedig úgy bíztam benne,hogy marad, kár érte.
manuszka86
De miért maradt volna? Esne vissza a szerepe, háromszor is belement a pénzcsökkentésbe, a Dolphinsnál kezdő lehet, meg is fizetik gondolom.
Wyatt
Nyilván az idei éve is megmutatta, hogy ő ennél több pénzt tud keresni,mint amennyiért itt focizott és kb az utolsó esélye nagyobb lét leszakajtani....most inkább elmész Floridába mint inkább megragadni az utolsó alkalmakat egy gyűrűért,oké értem hogy ez is megvolt neki, na de na 😀 (vagy egy esélyesebb csapathoz ment volna)? Másrészt arra azért baromira kíváncsi leszek, hogy mennyire bírja majd teste majd hogy mondjuk ő no 1 slot WR.
manuszka86
Miből gondolod, hogy SB-esélyes csapat hívta egyáltalán? Nyert már két bajnoki címet, volt itt egy harmadik döntő során során, mindig lejjebb adott a pénzéből, hogy több esélye legyen.

Igen, most inkább elmegyek Floridába pénzt keresni, ráadásul az idő is lényegesen kellemesebb, mint nálunk. Nálunk úgyis max 5-6. opció lenne, pénzt is így kapna. Máshonnan sem hiszem, hogy nagyon kapkodtak volna az esélyesek közül. Én simán Floridába mentem volna. Max LA-be.
Wyatt
Florida = 0% income tax, jó idő, vélhetően rövidebb szezon 😀
Mondjuk ha valaki ennyi sérülést beszedett, azt gondolnád, hogy inkább kevesebbért, de marad sokadig célpontnak és akkor a teste relatív olcsón fizet a cashért.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Azért ha Jordy Nelsont megszereznék, elég komoly lenne 😊
ervinator
Őszintén? Minek? Az idei SB megmutatta, hogy hiába van pöpec O-d, ha nincs egy valamire való DEF-ed. Közben Butler el, én inkább a védelmet erősíteném!
NB2
A kettő nem zárja ki egymást. Amendola elment, akire elég sok kritikus játék lett ráhívva. Nelson is biztos célpont, lenne helye, ettől függetlenül nem valószínű, hogy megszerezzük. De mint szurkoló én szívesen látnám nálunk.

Azt viszont hozzá kell tenni, hogy bár teli vagyunk célponttal, azért ez is lehet vékony jég, főleg Dola távozásával.
Jules sérülés után tér vissza és már 32 éves lesz mire kezdődik a szezon, ráadásul eléggé sokat kapott már
Mitchell szintén sérülés után jön vissza
Britt egyelőre semmit sem mutatott

tehát ott vagyunk, hogy van egy Cooks és egy Hogan, aki minőségi és még ott van Dorsett. Plusz ha Gronk leterheltségét csökkenteni akarjuk, akkor Jordy abban is tudna segíteni, mert RZ célpontnak kurva jó lenne.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Eddy New England Patriots 12
Hightowerrel ketten a sírból rángatták ki ezt a franchise-t, borzasztóan sajnálom hogy elmegy, de ez kb Gilmore fizetése, egy egyértelműen második számú cornernek.
több mint 8 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Butler a Titans-ben..
5 év 61 misi, 30 garantált..Kifejezettem erős számok..😏
kyobalu
ejha jól megfizették az embert 😊
manuszka86
szerintem ez jó neki is - olyan csapatba kerül ahol számítanak rá és nagy pénzt is kap - a Patriotsnak is - legalább egy jó komp. pick jön érte jövőre - és talán még a Titansnek is ha ebben az idényben a '15 és '16-os formáját hozza nem pedig a tavalyit 😉
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Butler Titans, 5 év 61 millió (30 garantált) 😶
Eddy
Persze, hogy játszunk velük jövőre😊
több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Butler a Titans-ben..
5 év 61 misi, 30 garantált..Kifejezettem erős számok..😏
kyobalu
ejha jól megfizették az embert 😊

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Azért ha Jordy Nelsont megszereznék, elég komoly lenne 😊
ervinator
Őszintén? Minek? Az idei SB megmutatta, hogy hiába van pöpec O-d, ha nincs egy valamire való DEF-ed. Közben Butler el, én inkább a védelmet erősíteném!
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Butler a Titans-ben..
5 év 61 misi, 30 garantált..Kifejezettem erős számok..😏

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Újra összeáll a Butler Ryan duó. Csak nem itt.
több mint 8 éve
Eddy New England Patriots 12
Butler Titans, 5 év 61 millió (30 garantált) 😶
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Pats.hu-n már megint milyen sipákolás megy??? Sajnálom Dannyt, de aki ezen a döntésen kiakad az ne nézzen NFL-t😊
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 966 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy BB mekkora zsugás, arra nincsenek jelzők:
 www.patspulpit.com/2018/3/13/17110240/ex-cleveland-brown-danny-shelton-the-latest-2015-nfl-draft-pick-to-stop-in-with-new-england-patriots
Sinisa
Csak én nem értem ezt a cikket? Érdekes cikk, érdekes így egyben látni a történteket, de mi benne a "zsugásság"? Mi a vaszisztdasz? Kilenc játékos van kereten abból a 25-ből, ebből kb. 4 aki "számít", de egy se igazán elit. (Talán Brown az lesz.) És erre ráment a 2015 teljes draft pickje, plusz a következő év(ek)ből is néhány pick. (Dorsettért 3. kör - Brissett pickje -, Rowe-ért 4. kör, stb.) Ahhoz képest hogy milyen jó húzásokat csinált az öreg az elmúlt bő másfél évtizedben, ebben at összeállításban semmit extrát nem látok.

Shelton ettől függetlenül remek húzás lehet. Szinte semmibe nem került, megtartani olcsó, kirúgni sem drága, és van tehetség azért a srácban. Ha sikerülne előpiszkálni belőle azt ami 2015 környékén benne volt lehetőségként, akkor nagy fogás lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)