Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Azért ha Jordy Nelsont megszereznék, elég komoly lenne 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Majd ha Solder Brown lesz, mert megfizetik és Gronk nem akar jövőre vergődni, akkor nézek szomorúan. Ezzel a cap space-el az értékeinket sem tudjuk megtartani. 😕
több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Amendola 2 év 12 millió, 8 garantáltan.
Ennek mi a közelében nem lehettünk. Ahogy Danny is mondta, this is business.
zinedine5
üü ez tényleg sok pínz 😊
mindegy köszönünk mindent Danny Playoff Amendolának 😀
manuszka86
A nick-re nem lesz valszeg szüksége mar... 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Amendola 2 év 12 millió, 8 garantáltan.
Ennek mi a közelében nem lehettünk. Ahogy Danny is mondta, this is business.
zinedine5
üü ez tényleg sok pínz 😊
mindegy köszönünk mindent Danny Playoff Amendolának 😀

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Amendola 2 év 12 millió, 8 garantáltan.
Ennek mi a közelében nem lehettünk. Ahogy Danny is mondta, this is business.
több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Hogy BB mekkora zsugás, arra nincsenek jelzők:
 www.patspulpit.com/2018/3/13/17110240/ex-cleveland-brown-danny-shelton-the-latest-2015-nfl-draft-pick-to-stop-in-with-new-england-patriots

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Nagy kedvenc marad Dola, de azért titkon reménykedem benne, hogy ő is tol egy McDanielst 😊

De, ha mégsem, akkor mindent köszönünk és sok sikert a delfineknél!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
cmon man 😕
Pedig úgy bíztam benne,hogy marad, kár érte.
manuszka86
De miért maradt volna? Esne vissza a szerepe, háromszor is belement a pénzcsökkentésbe, a Dolphinsnál kezdő lehet, meg is fizetik gondolom.
Wyatt
Nyilván az idei éve is megmutatta, hogy ő ennél több pénzt tud keresni,mint amennyiért itt focizott és kb az utolsó esélye nagyobb lét leszakajtani....most inkább elmész Floridába mint inkább megragadni az utolsó alkalmakat egy gyűrűért,oké értem hogy ez is megvolt neki, na de na 😀 (vagy egy esélyesebb csapathoz ment volna)? Másrészt arra azért baromira kíváncsi leszek, hogy mennyire bírja majd teste majd hogy mondjuk ő no 1 slot WR.
manuszka86
Miből gondolod, hogy SB-esélyes csapat hívta egyáltalán? Nyert már két bajnoki címet, volt itt egy harmadik döntő során során, mindig lejjebb adott a pénzéből, hogy több esélye legyen.

Igen, most inkább elmegyek Floridába pénzt keresni, ráadásul az idő is lényegesen kellemesebb, mint nálunk. Nálunk úgyis max 5-6. opció lenne, pénzt is így kapna. Máshonnan sem hiszem, hogy nagyon kapkodtak volna az esélyesek közül. Én simán Floridába mentem volna. Max LA-be.

több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
cmon man 😕
Pedig úgy bíztam benne,hogy marad, kár érte.
manuszka86
De miért maradt volna? Esne vissza a szerepe, háromszor is belement a pénzcsökkentésbe, a Dolphinsnál kezdő lehet, meg is fizetik gondolom.
Wyatt
Nyilván az idei éve is megmutatta, hogy ő ennél több pénzt tud keresni,mint amennyiért itt focizott és kb az utolsó esélye nagyobb lét leszakajtani....most inkább elmész Floridába mint inkább megragadni az utolsó alkalmakat egy gyűrűért,oké értem hogy ez is megvolt neki, na de na 😀 (vagy egy esélyesebb csapathoz ment volna)? Másrészt arra azért baromira kíváncsi leszek, hogy mennyire bírja majd teste majd hogy mondjuk ő no 1 slot WR.

Szerkesztette: manuszka86

több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Sajnálom nagyon.
De ha Jules rendben van, nem fog annyira hiányozni.

A Delfineknel legitim, "elso számú" slot lesz.
Remelem nem törik össze a 6. meccsre a full terhelés miatt...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
cmon man 😕
Pedig úgy bíztam benne,hogy marad, kár érte.
manuszka86
De miért maradt volna? Esne vissza a szerepe, háromszor is belement a pénzcsökkentésbe, a Dolphinsnál kezdő lehet, meg is fizetik gondolom.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá ezt nem gondoltam volna, bár azok után h Sherm a 49sbe ment.
több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
cmon man 😕
Pedig úgy bíztam benne,hogy marad, kár érte.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez szomorú 😕 De sajnos érthető

több mint 8 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Dola delfin lett! 😕
Sok sikert neki!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem tudom. Én csak maradnék Gisele-nél

több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Azért ez durván néz ki.

És így is így tolni 😊)

Wyatt
Lassan Brady átmegy Gronkba! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
Szeretném az aljas Suh a csapatban szotyiért 3 évre! 😀
ParadSEC
Fat Al is hogy bevalt par eve...
Sinisa
Logikus lenne, most , hogy tradeltünk Sheldonért
gordon
Ő Sheldon: 😀


Akiért trade ment, az meg Shelton: 😀

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Szeretném az aljas Suh a csapatban szotyiért 3 évre! 😀
ParadSEC
Fat Al is hogy bevalt par eve...
Sinisa
Logikus lenne, most , hogy tradeltünk Sheldonért
gordon
Miért?? Lenne run stopper meg pass rushunk is. Nem logikus hanem egyenesen fasza lenne ha végre belülről is tudnánk nyomást generálni nem csak pacsizgatás lenne az O falakkal
ParadSEC
nekem meg Suh az a kategória, aki akármilyen jó lehet a pályán, de köszi inkább ne...
(remek húzás volt az ő rekordszerződtetése is)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Szeretném az aljas Suh a csapatban szotyiért 3 évre! 😀
ParadSEC
Fat Al is hogy bevalt par eve...
Sinisa
Logikus lenne, most , hogy tradeltünk Sheldonért
gordon
Miért?? Lenne run stopper meg pass rushunk is. Nem logikus hanem egyenesen fasza lenne ha végre belülről is tudnánk nyomást generálni nem csak pacsizgatás lenne az O falakkal

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ez durván néz ki.

És így is így tolni 😊)

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Szeretném az aljas Suh a csapatban szotyiért 3 évre! 😀
ParadSEC
Fat Al is hogy bevalt par eve...
Sinisa
Logikus lenne, most , hogy tradeltünk Sheldonért
több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Szeretném az aljas Suh a csapatban szotyiért 3 évre! 😀
ParadSEC
Fat Al is hogy bevalt par eve...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Befejező rész 😊

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27593558_2110199565880451_626526713626492928_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=OcWUZ72KK64Q7kNvwECeTja&_nc_oc=Adpu8EuTh9LL9rBuZio1M5V5vuGPs75XCayb0yQLn7CHbfnRgE3LPORMnrxCsAzAo0Y&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=vYb0CNQ0Q_INcPEB1EY_xQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8PmW_6r_TX2Hx7uzLxPuzdOStiIG2MNM7TzYqREI6g_Q&oe=6A3B73C6
8 Mio. Aufrufe · 4.321 Reaktionen | Body, mind, spirit. Family and friends. Everything Tom Brady has worked on, everything he’s invested in - it all comes together in another historic Patriots playoff run. This time, Tom will either propel his team to a sixth Super Bowl victory - or fail in the attempt. | Versus On Watch
Body, mind, spirit. Family and friends. Everything Tom Brady has worked on, everything he’s invested in - it all comes together in another historic Patriots playoff run. This time, Tom will either...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Szeretném az aljas Suh a csapatban szotyiért 3 évre! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich