New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cannon is IR... #fml
ZERO_L
Ha Waddle rendben lesz akkor megoldjuk, Fleming-el nehéz lesz
gordon
Összesenben milyen a véleményetek Waddle-el kapcsolatban?

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Cannon is IR... #fml
ZERO_L
Ha Waddle rendben lesz akkor megoldjuk, Fleming-el nehéz lesz
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Upcoming transactions -
Gronk's return to the 53-man roster
Britt signing
Ricky Jean Francois re-signing

Ez akkor három távozót jelent.
April Wine
Freeny az egyik. Hátha ez azt jelenti, hogy Van Noy rendben van és játszhat a Steelers ellen.
cspeti98
Viszont akkor Branch nem annyira... És az baj!
kolok1972
sztem Valentine nem épül fel azért marad
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Cannon is IR... #fml



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Gronk nélkül egy NE nem tud megcsinálni egy meccsen egy darab 3. kísérletet sem?
kyobalu
teljesen rossz a megközelítésed, mert nem ezen volt a hangsúly

a támadóegység alfája és ómegája Brady és az Ofal (most mindegy, hogy melyik az ok és okozat) együttesen mondtak csődöt, ez meg nem fér bele egy jól játszó ellenfél ellen, még ha a világ legjobb gameplanjét állítod össze
ezért felesleges JMD-re ráhúzni a vizes lepedőt, nem néztem vissza a meccset de olyan marha nagy wtf hívásai nem voltak és nem tudom hogy a támadók hétfői állapotában lehetett-e volna bármi olyat húzni, amivel átlendülnek a holtponton



JMD és Tom Brady vezette NE O#-nek nem ezt a képet, s főleg mutatott játékot kellene prezentálnia ezzel a játékosállománnyal 2017 decemberében!
Látványos, sokszínű, hengerlő, támadó focit.
Még akkor is, ha mindenki ezt akarja megölni.
Pont..
kyobalu
ebben abszolút igazad van, de jelenleg 2 meccsen vagyunk túl a decemberben és csak egy vállalhatatlan meccsünk van (úgy hogy novemberben egy sem volt)

ahogy októberben meg kellett várni a Falcons meccset, hogy tényleg komolyan beszélhessünk a javuló védelemről, úgy most is várjuk meg a köv két meccset mielőtt ennyire kategorikusan kijelentünk valamit



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Upcoming transactions -
Gronk's return to the 53-man roster
Britt signing
Ricky Jean Francois re-signing

Ez akkor három távozót jelent.
April Wine
Freeny az egyik. Hátha ez azt jelenti, hogy Van Noy rendben van és játszhat a Steelers ellen.
cspeti98
Viszont akkor Branch nem annyira... És az baj!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Upcoming transactions -
Gronk's return to the 53-man roster
Britt signing
Ricky Jean Francois re-signing

Ez akkor három távozót jelent.
April Wine
Freeny az egyik. Hátha ez azt jelenti, hogy Van Noy rendben van és játszhat a Steelers ellen.

több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
Upcoming transactions -
Gronk's return to the 53-man roster
Britt signing
Ricky Jean Francois re-signing

Ez akkor három távozót jelent.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Ha két betli meccsünk lett volna akkor igen..De idén az O# kifejezetten szenvedett a Chiefs, Panthers, Tampa, Jets, Bills, és a Miami ellen..
Bármennyire is győzelem lett a vége a legtöbbnek. Ezzel az O#-el minden, mondom minden csapat D#-ének simán fel kellene pakolni 30+os meccseket..Aztán messze nem ezt látjuk..
kyobalu
Elfogadom azt az offense-t amely kilátástalan, ultraszar játékkal is képes 20 pontot feltenni a táblára..és azt a defenset amely kilátástalan, ultraszar játékkal is max 27 pontot kap.
Láttam én már idén elitnek csúfolt védelmeket idén nem is egyet 40+ pontot kapni.. top offenseket 10 pont alatt maradni...
gordon
gordon..
Én is elfogadom, sőt szeretem is!!
Én is a SB-t szeretném idén is a csapattól!
Én is elégedett vagyok attól a D#-ben végzett munkától amit BB és Patricia elért szeptember óta a csapatnál.
Én is a liga és minden idők legjobb irányítójának, sőt játékosának tartom Bradyt!
Szeretem az O#-t!
Szeretem a ránk jellemző támadó focit!
Úgy gondolom, hogy a jelenlegi alapszakasz O# játékos elkapó és futó állománya a legjobb az elmúlt 10 évben!
De amit JMD edzésfelkészülésnek és játékterv megvalósításnak hív néha azt nem szeretem..
Nem szeretem nézni, hogy az irányítónk nem játszik jól, az életéért kell néha küzdeni, mert nem tart a fal 2-3 másodpercig sem.
Nem szeretem, ha sérülten, frusztráltan játszik!
Nem szeretem, ha a támadó gépezet tudománya megáll a RZ-ban.
Nem szeretem, ha a 3. kísérleteink rendre nem sikerülnek, sőt egyet sem tudunk megoldani.
Nem szeretem, ha WR-ek csak a 3. negyedben kapnak el először, mert nem a tudásuk szerint használjuk őket!
Nem szeretem, ha nincs Gronk, akkor nincs TE játék, mert nem illesztjük be a rendelkezésre álló tehetséges játékosokat a játéktervbe.
Nem szeretem, ha egy RT és az elit TE hiányzik, akkor megáll a tudomány.
Egy elit O# koordinátornak ezt meg kell oldania, fel kell készülnie!
Szeretem, imádom ezt a csapatot!
Sosem voltam és leszek vészmadárkodó, károgó katona!
De ha valaki nem jól teljesít, nem végzi rendesen a munkáját azzal szemben bárki nyilváníthat jogos kritikát..Főleg egy szurkoló!
JMD és Tom Brady vezette NE O#-nek nem ezt a képet, s főleg mutatott játékot kellene prezentálnia ezzel a játékosállománnyal 2017 decemberében!
Látványos, sokszínű, hengerlő, támadó focit.
Még akkor is, ha mindenki ezt akarja megölni.
Pont..
De szerintem hagyjuk is ezt..Valaki így gondolja, valaki nem. Többet beszéltünk róla mint kellene..
Álljon össze a gépezet vasárnapra és győzzön a csapat!
Go Pats! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
A Steelers drukkereket nem b@sszuk át 😊

 www.reddit.com/r/Patriots/comments/7jb6fq/how_much_real_estate_do_the_patriots_have_in_the/



Szerkesztette: vpi
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ha két betli meccsünk lett volna akkor igen..De idén az O# kifejezetten szenvedett a Chiefs, Panthers, Tampa, Jets, Bills, és a Miami ellen..
Bármennyire is győzelem lett a vége a legtöbbnek. Ezzel az O#-el minden, mondom minden csapat D#-ének simán fel kellene pakolni 30+os meccseket..Aztán messze nem ezt látjuk..
kyobalu
Elfogadom azt az offense-t amely kilátástalan, ultraszar játékkal is képes 20 pontot feltenni a táblára..és azt a defenset amely kilátástalan, ultraszar játékkal is max 27 pontot kap.
Láttam én már idén elitnek csúfolt védelmeket idén nem is egyet 40+ pontot kapni.. top offenseket 10 pont alatt maradni...
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Ha két betli meccsünk lett volna akkor igen..De idén az O# kifejezetten szenvedett a Chiefs, Panthers, Tampa, Jets, Bills, és a Miami ellen..
Bármennyire is győzelem lett a vége a legtöbbnek. Ezzel az O#-el minden, mondom minden csapat D#-ének simán fel kellene pakolni 30+os meccseket..Aztán messze nem ezt látjuk..És nem, nem az elmúlt 2 meccs teljesítménye mondatatja ezt velem.
De mint mondtam szívetek dolga, ha nektek tetszik JMD JELENLEGI szezonban végzett munkája és felkészülése a meccsekre.
kyobalu
Azért benne lehet az is, hogy az aktuálisan játszó játékosokkal ennyit lehet játszatni a playbookból. Vagy éppenséggel csak ennyit vesznek elő, mert ennyi is elég.

Nem gondolom, hogy BB ne szólna közbe, ha látná, hogy nem úgy mennek a dolgok ahogy kellene.

több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
JMD pocsék munkát végzett, rendre bizonyítja, hogy ha hátrányból kell játszani nem tud újratervezni, újítani meccs közben..
kyobalu
Good to know.


vpi
"Nem mondom, hogy a múltban, nem csináltunk nagy fordításokat és nagy meccseket.." Ez is ott van! Kérünk pontosan idézni! 😉
Idén..2017-2018-as alapszakaszban!
De ha nektek meggyőző JMD idei alapszakaszbeli munkája és szerintetek tökéletesen végzi a munkáját ezzel a WR, TE, RB alakulattal, és ennek így kellene működnie decemberben, akkor jó, a Ti dolgotok..
Szerintem ultrakonzervatív, makacs, néha gőgösen ragaszkodik a hülyeségeihez..Gronk nélkül egy NE nem tud megcsinálni egy meccsen egy darab 3. kísérletet sem? RZ munka lefagy, nem tudsz TD-t szerezni a meccs utolsó 19 percében, úgy hogy a védelem 5x visszaadja neked a labdát, az ellennek pedig nem enged pontot, lehúzza a rolót? Decemberben?
Ha nektek ez tetszik szívetek rá.. Nekem nem tetszik.Még akkor sem, ha minden évben van 1-2 ilyen szar meccsünk..De idén ez már nem a 2. ilyen..
kyobalu
Idén, 2017-ben. Ezt valamiért nagyon sokan nem tudják használni. Én direkt kifejtettem a JELENLEGI szezonbeli dolgokat is.

Ha ezekből az jön le valakinek, hogy nem tudunk megújulni és felállni nagy hátrányból is akár, azzal nem tudok mit kezdeni, nekem nem. És az, hogy volt két betli meccsünk az még nem érvágós, pláne, hogy tegnap kb végig látszott, hogy nem a mi napunk. A Super Bowlon benne volt a fordítás, nekem a tegnapiban sokkal kevésbé
Wyatt
Tedógod Wyatt!
Ha két betli meccsünk lett volna akkor igen..De idén az O# kifejezetten szenvedett a Chiefs, Panthers, Tampa, Jets, Bills, és a Miami ellen..
Bármennyire is győzelem lett a vége a legtöbbnek. Ezzel az O#-el minden, mondom minden csapat D#-ének simán fel kellene pakolni 30+os meccseket..Aztán messze nem ezt látjuk..És nem, nem az elmúlt 2 meccs teljesítménye mondatatja ezt velem.
De mint mondtam szívetek dolga, ha nektek tetszik JMD JELENLEGI szezonban végzett munkája és felkészülése a meccsekre.
Szerintem én meg leírhatom, hogy nekem nem..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Ha a kecske bibis, és nincs a két kedvenc játszótársa a pályán, akkor nagyon frusztrált tud lenni.Így együtt ez sok neki.De a következő meccsre gyógyultabb lesz és jön vissza Gronk is.

És ha kikapunk a Steelerstől - ahogy a művelt francia mondja - , who cares.
Az elmúlt három évben 2 SB-t nyertünk, és még az idén is nyerhetünk.
Az se érdekel ha el kell menni Floridába, a Heinz-re, vagy jön a Ravens.Biztos vagyok benne, mindenki be lesz sz@rva, ha velünk kell játszania.
több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Előző héten a liga eltilolta JuJu-t és Gonrkot is, ennek fényében most Bennett miért nem kapott eltiltást? Róla nem mondhatjuk el hogy előbálozó ilyen téren...
Annyira lehangoló ez az egész, nem képes a liga még ezekben az egyértelmű esetekben sem következetes lenni. Ha nem Gronkos hülyeséggel egy héten történik JuJu esete ő sem kap eltiltást.
Nomac
És milyen érdekes a liga es média tized annyira sem kapta fel a fejét rá...

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
JMD pocsék munkát végzett, rendre bizonyítja, hogy ha hátrányból kell játszani nem tud újratervezni, újítani meccs közben..
kyobalu
Good to know.


vpi
"Nem mondom, hogy a múltban, nem csináltunk nagy fordításokat és nagy meccseket.." Ez is ott van! Kérünk pontosan idézni! 😉
Idén..2017-2018-as alapszakaszban!
De ha nektek meggyőző JMD idei alapszakaszbeli munkája és szerintetek tökéletesen végzi a munkáját ezzel a WR, TE, RB alakulattal, és ennek így kellene működnie decemberben, akkor jó, a Ti dolgotok..
Szerintem ultrakonzervatív, makacs, néha gőgösen ragaszkodik a hülyeségeihez..Gronk nélkül egy NE nem tud megcsinálni egy meccsen egy darab 3. kísérletet sem? RZ munka lefagy, nem tudsz TD-t szerezni a meccs utolsó 19 percében, úgy hogy a védelem 5x visszaadja neked a labdát, az ellennek pedig nem enged pontot, lehúzza a rolót? Decemberben?
Ha nektek ez tetszik szívetek rá.. Nekem nem tetszik.Még akkor sem, ha minden évben van 1-2 ilyen szar meccsünk..De idén ez már nem a 2. ilyen..
kyobalu
Idén, 2017-ben. Ezt valamiért nagyon sokan nem tudják használni. Én direkt kifejtettem a JELENLEGI szezonbeli dolgokat is.

Ha ezekből az jön le valakinek, hogy nem tudunk megújulni és felállni nagy hátrányból is akár, azzal nem tudok mit kezdeni, nekem nem. És az, hogy volt két betli meccsünk az még nem érvágós, pláne, hogy tegnap kb végig látszott, hogy nem a mi napunk. A Super Bowlon benne volt a fordítás, nekem a tegnapiban sokkal kevésbé

több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
JMD pocsék munkát végzett, rendre bizonyítja, hogy ha hátrányból kell játszani nem tud újratervezni, újítani meccs közben..
kyobalu
Good to know.


vpi
"Nem mondom, hogy a múltban, nem csináltunk nagy fordításokat és nagy meccseket.." Ez is ott van! Kérünk pontosan idézni! 😉
Idén..2017-2018-as alapszakaszban!
De ha nektek meggyőző JMD idei alapszakaszbeli munkája és szerintetek tökéletesen végzi a munkáját ezzel a WR, TE, RB alakulattal, és ennek így kellene működnie decemberben, akkor jó, a Ti dolgotok..
Szerintem ultrakonzervatív, makacs, néha gőgösen ragaszkodik a hülyeségeihez..Gronk nélkül egy NE nem tud megcsinálni egy meccsen egy darab 3. kísérletet sem? RZ munka lefagy, nem tudsz TD-t szerezni a meccs utolsó 19 percében, úgy hogy a védelem 5x visszaadja neked a labdát, az ellennek pedig nem enged pontot, lehúzza a rolót? Decemberben?
Ha nektek ez tetszik szívetek rá.. Nekem nem tetszik.Még akkor sem, ha minden évben van 1-2 ilyen szar meccsünk..De idén ez már nem a 2. ilyen..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 633 — balazs.t85@gmail.com
Előző héten a liga eltilolta JuJu-t és Gonrkot is, ennek fényében most Bennett miért nem kapott eltiltást? Róla nem mondhatjuk el hogy előbálozó ilyen téren...
Annyira lehangoló ez az egész, nem képes a liga még ezekben az egyértelmű esetekben sem következetes lenni. Ha nem Gronkos hülyeséggel egy héten történik JuJu esete ő sem kap eltiltást.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
JMD pocsék munkát végzett, rendre bizonyítja, hogy ha hátrányból kell játszani nem tud újratervezni, újítani meccs közben..
kyobalu
Good to know.

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Még nem láttam a meccset, de szerintem felesleges ezt túlpörögni.
Van az úgy, hogy nem jön össze és elemezhetjük oda-vissza, nem fogjuk tudni, hogy miért nem, mert nem látunk bele a csapat munkájába.
A másik része a dolognak pedig az, hogy csoportellenfél ellen játszottunk. Persze, hogy ismernek minket, tudják mit kell ellenünk hozni és azt se lehet mondani, hogy kutyaütő játékosok, edzők lennének ott. Ne vegyük el tőlük a győzelmet.
És ez igaz az összes csoportellenfelünkre. Egyik se egy rossz csapat alapjában véve, de az elmúlt években valami fantasztikus módon szívatták magukat idióta edzőkkel vagy QB-val. És ettől függetlenül így is befigyelt nem egy olyan meccs amikor feltörölték velünk a pályát.

Ha tartják magukat a jelenlegi elképzelésekhez, akkor mindhárom csapat igen komoly tényezővé nőheti ki magát.

Amúgy meg lehet, hogy fasza volt minden, csak épp Brady sérülése volt a kerékkötő.
Másrészt meg lehet úgy voltak vele, hogy ennyinek is elégnek kell lennie ha mindenki hozza a kötelezőt.

Viszont innentől érdekes lesz a PO, mert ha nyerünk a Steelers ellen és onnantól az alábbiak hozzák az összes meccsüket, akkor így néz ki majd a menet:

1st: Pats
2nd: Steelers

Wild Card:
6. Miami vs. 3. Jags
5. Ravens vs. 4. Chargers

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/940687398257688581
kisdef
akkor vélhetően Mitchell-t idén már nem látjuk játszani, :sadface:
ZERO_L
Nagy kár.Végre húzunk egy használható wr-t,aki meg sérülékeny. Pech.. Nagyon fontos szerepe volt neki is a SB win-ben

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem tudom. Szerintem IDÉN volt egy elég nagy fordításunk 3-28-ról.

A JELENLEGI szezonban mondjuk ekkora nem volt, mert most 10-27-ről nem sikerült nyerni, szemben a februári 9-28-as negyedik negyed kezdéssel, eléggé szégyen mondjuk.

A végén fordítottunk a Houston ellen, a Panthers ellen 16-30-ról egyenlítettünk, de sajna volt még egy támadásra elég idő. A Jets ellen pocsékul kezdtünk, de nyertünk 0-14-ről. Most hogy azóta jól ment a csapatnak, és nem kellett fordítani, azt hibának nem rónám fel. A Chiefs és a Dolphins ellen szaruk voltunk, ahogy voltunk, a Panthers ellen így is majdnem visszajöttünk, úgyhogy én az előbbi két vereség miatt Josh állását sem venném el.

Britt RZ-célpontnak például elég jó lehet

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Britt vajon minek ide?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
sok mindennel nem értek egyet, pl a nr1 O#-el... ahogy már korábban is mondtam Gronk nélkül ez egy közepes támadó egység, tegnap csak Cooks és Dola volt komoly célpont (Hogan 1 hónap után tért vissza), azért ezt ne hasonlítsuk már össze a korábbi heti teljesítménnyel
ez nem mentség a 0%os 3rd down-ra, de amikor az irányítód is gyengén játszik, a fal is totálisan pocsék akkor a pts/gm statok meg az hogy papíron ki mennyire jó pont nem érnek semmit

és amit kiemeltem: cmon man, már itt is ez a "pats csak előnyből tud nyerni" bullshit fog menni?
csak az utóbbi pár évet -JMD második regnálását- nézzük már vissza, hány meccset fordítottunk meg, hányszor sikerült újítani és extrát hozni a támadásokban
ne haragudj de ez ugyan olyan hülyeség mint akik ez az egy meccs miatt most megint leírják Bradyt kb ötvennyolcadszor, úgy hogy ötvenhétszer már csúnyán visszanyalt a fagyi
ZERO_L
Nem mondom, hogy a múltban, nem csináltunk nagy fordításokat és nagy meccseket..De, hogy idén ezzel a WR, TE és RB corppal JMD ultrakonzervatív és rohadtul kiismerhető még a fotelból is azt le merem írni bátran..
Idén messze nem ez az első meccs ahol szarul játszik az O#..Csak eddig nem játszottak ilyen szarul, mint hajnalban..
S az idei szezonban nem emlékszem olyan meccsre, ahol hátrányból fordítottunk volna, ránk jellemző látványos támadó játékkal..
De ezen fölöslegesen vitázunk..Te úgy látod, én így..
Bradyt ezek a meccsek, vereségek általában feltüzelik. Biztos vagyok benne, hogy a Steelers ellen egy másik Pats O# fog játszani!😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
nem neked címeztem kyobalu, ezért nem is idéztelek, egyszerűen ennél a párosnál felesleges ilyen fantazmagóriába belemenni

Jobban akarunk nyerni Pittsburghben, mint Miamiben
Wyatt
én a gyenge teljesítményt nem erre vezetném vissza, főleg ebben a kultúrában ahol mindig a köv meccsel foglalkoznak, ezt inkább egy olcsó kifogásnak tartom
az igazi okot én sem tudom megmondani, hogy kollektíve miért voltunk ennyire gyengék, de legkevésbé az akarást mondanám
egyszerűen van olyan, hogy nem jön össze semmi, görcsössé válsz, túlgondolod és csak tetézed a hibát


JMD pocsék munkát végzett, rendre bizonyítja, hogy ha hátrányból kell játszani nem tud újratervezni, újítani meccs közben..
kyobalu
sok mindennel nem értek egyet, pl a nr1 O#-el... ahogy már korábban is mondtam Gronk nélkül ez egy közepes támadó egység, tegnap csak Cooks és Dola volt komoly célpont (Hogan 1 hónap után tért vissza), azért ezt ne hasonlítsuk már össze a korábbi heti teljesítménnyel
ez nem mentség a 0%os 3rd down-ra, de amikor az irányítód is gyengén játszik, a fal is totálisan pocsék akkor a pts/gm statok meg az hogy papíron ki mennyire jó pont nem érnek semmit

és amit kiemeltem: cmon man, már itt is ez a "pats csak előnyből tud nyerni" bullshit fog menni?
csak az utóbbi pár évet -JMD második regnálását- nézzük már vissza, hány meccset fordítottunk meg, hányszor sikerült újítani és extrát hozni a támadásokban
ne haragudj de ez ugyan olyan hülyeség mint akik ez az egy meccs miatt most megint leírják Bradyt kb ötvennyolcadszor, úgy hogy ötvenhétszer már csúnyán visszanyalt a fagyi



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/