Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
A két OT-re kell majd. Ott homokszem került a gépezetbe (Garcia tüdőembóliája és Solder távozása együtt nem volt betervezve).
tomi-tomi
Fleming es Waddle piaca eddig nem túl zajos.
Vissza kell Őket hozni.
Cole Croston? Nem véletlenül ragadt meg tavaly, 1 év a Scar egyetemen, nyáron meglátjuk mire lesz elég.

DT es CB rövidtávon megoldva.
LB biztos jönni fog a FA keretében.

OT / EDGE: korai körben
2. kor: ST only DB
Utana TE, RB, EDGE / OT

Nincs itt semmi látnivaló, szokásos Pats move.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Úgy volt, nem úgy lett. 3 milliós szerződése volt per év, gondolom azt hozza magával. Igazából az #2 CB lehet, hogy meg is van. Kell még egy LT, és már jobbak vagyunk, mint a Super Bowlon
Wyatt
( azért kell ahoz Suh,meg Julius T) 😀 😀
ParadSEC
Nem kell. Egyelőre volt egy Amendola–Edelman csere, ami pluszos, egy vakok és világtalanok–JMC csere, ami rosszabb nem lehet, meg az LB-sorba jön két ember. RT jobb lesz, sőt lehet, hogy ő lesz az LT. Ha Cannon lesz az LT, akkor már most nem vagyunk rosszabbak (egy Lewis–Burkhead persze mínuszos), mint a döntőn. Úgyhogy no para, jó lesz ez
Wyatt
Sheltonról nem is beszélve. És eddig szinte semmit nem költöttünk.
Boston
A két OT-re kell majd. Ott homokszem került a gépezetbe (Garcia tüdőembóliája és Solder távozása együtt nem volt betervezve).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valóban, őt most ki is felejtettem. Nekem így sokkal szimpatikusabb, mint nagy költésekkel.

több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Úgy volt, nem úgy lett. 3 milliós szerződése volt per év, gondolom azt hozza magával. Igazából az #2 CB lehet, hogy meg is van. Kell még egy LT, és már jobbak vagyunk, mint a Super Bowlon
Wyatt
( azért kell ahoz Suh,meg Julius T) 😀 😀
ParadSEC
Nem kell. Egyelőre volt egy Amendola–Edelman csere, ami pluszos, egy vakok és világtalanok–JMC csere, ami rosszabb nem lehet, meg az LB-sorba jön két ember. RT jobb lesz, sőt lehet, hogy ő lesz az LT. Ha Cannon lesz az LT, akkor már most nem vagyunk rosszabbak (egy Lewis–Burkhead persze mínuszos), mint a döntőn. Úgyhogy no para, jó lesz ez
Wyatt
Sheltonról nem is beszélve. És eddig szinte semmit nem költöttünk.

Do your job
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
A szerződése miatt lehet csak kérdés.
Sinisa
1 év, 3 milla, nincs garantált
tomi-tomi
Huhh. Ha visszalépés is lesz kicsit esetleg Butlerhez képest, ár/érték arányban ez kábé verhetetlen.

Do your job
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy volt, nem úgy lett. 3 milliós szerződése volt per év, gondolom azt hozza magával. Igazából az #2 CB lehet, hogy meg is van. Kell még egy LT, és már jobbak vagyunk, mint a Super Bowlon
Wyatt
( azért kell ahoz Suh,meg Julius T) 😀 😀
ParadSEC
Nem kell. Egyelőre volt egy Amendola–Edelman csere, ami pluszos, egy vakok és világtalanok–JMC csere, ami rosszabb nem lehet, meg az LB-sorba jön két ember. RT jobb lesz, sőt lehet, hogy ő lesz az LT. Ha Cannon lesz az LT, akkor már most nem vagyunk rosszabbak (egy Lewis–Burkhead persze mínuszos), mint a döntőn. Úgyhogy no para, jó lesz ez

több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Mi lesz szegény peterk-kel, ha erre jár. JMD, JMC, DMC, MjD. Teljesen összekeveredik majd .)

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Úgy volt, nem úgy lett. 3 milliós szerződése volt per év, gondolom azt hozza magával. Igazából az #2 CB lehet, hogy meg is van. Kell még egy LT, és már jobbak vagyunk, mint a Super Bowlon
Wyatt
( azért kell ahoz Suh,meg Julius T) 😀 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nem valami egészségügyi oka van szerintem rá is fogunk mozdulni.
Boston
Ön nyert uram.
 twitter.com/RapSheet/status/974370369581830144
iktriad
Ez remek move
kolok1972
Nem úgy volt, hogy cut?
Sinisa
Gondolom Belichickék olvassák a twittert és gyorsan rácsörögtek Dorseyra, hogy van egy jobb ajánlatuk.
iktriad
Igazából semmibe nem került. A miénk a 6. kör vége, övék a 7. eleje, egy nagyon minimális lecsere
Wyatt
És így biztosan a tietek JMC
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A szerződése miatt lehet csak kérdés.
Sinisa
1 év, 3 milla, nincs garantált

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Ha nem valami egészségügyi oka van szerintem rá is fogunk mozdulni.
Boston
Ön nyert uram.
 twitter.com/RapSheet/status/974370369581830144
iktriad
Ez remek move
kolok1972
Nem úgy volt, hogy cut?
Sinisa
Gondolom Belichickék olvassák a twittert és gyorsan rácsörögtek Dorseyra, hogy van egy jobb ajánlatuk.
iktriad
Igazából semmibe nem került. A miénk a 6. kör vége, övék a 7. eleje, egy nagyon minimális lecsere
Wyatt
A szerződése miatt lehet csak kérdés.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha nem valami egészségügyi oka van szerintem rá is fogunk mozdulni.
Boston
Ön nyert uram.
 twitter.com/RapSheet/status/974370369581830144
iktriad
Ez remek move
kolok1972
Nem úgy volt, hogy cut?
Sinisa
Gondolom Belichickék olvassák a twittert és gyorsan rácsörögtek Dorseyra, hogy van egy jobb ajánlatuk.
iktriad
Igazából semmibe nem került. A miénk a 6. kör vége, övék a 7. eleje, egy nagyon minimális lecsere

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nem valami egészségügyi oka van szerintem rá is fogunk mozdulni.
Boston
Ön nyert uram.
 twitter.com/RapSheet/status/974370369581830144
iktriad
Ez remek move
kolok1972
Nem úgy volt, hogy cut?
Sinisa
Gondolom Belichickék olvassák a twittert és gyorsan rácsörögtek Dorseyra, hogy van egy jobb ajánlatuk.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy volt, nem úgy lett. 3 milliós szerződése volt per év, gondolom azt hozza magával. Igazából az #2 CB lehet, hogy meg is van. Kell még egy LT, és már jobbak vagyunk, mint a Super Bowlon

több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Ha nem valami egészségügyi oka van szerintem rá is fogunk mozdulni.
Boston
Ön nyert uram.
 twitter.com/RapSheet/status/974370369581830144
iktriad
Ez remek move
kolok1972
Nem úgy volt, hogy cut?
Mindegy nehány hely hatra mozgás csak.
Gondolom kap vagy 1,1M / évet.
McC mama örülhet. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Ha nem valami egészségügyi oka van szerintem rá is fogunk mozdulni.
Boston
Ön nyert uram.
 twitter.com/RapSheet/status/974370369581830144
iktriad
Ez remek move

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nem valami egészségügyi oka van szerintem rá is fogunk mozdulni.
Boston
Ön nyert uram.
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ha nem valami egészségügyi oka van szerintem rá is fogunk mozdulni.

Do your job
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Totál wtf

több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
A Browns kirakta a McCourty tesót.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 966 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/RapSheet/status/974278511996424192
empty taxi
Ettől a "source said"-től kezd a hajam égnek állni. Nézzetek rá RapSheet twitterjére, minden tweetben ott van. A tizedik tweet elolvasása után az ember már ezt mormolja magában, "source said", "source said". 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
én aszem tudok egy ilyenről

 twitter.com/ProFootballTalk/status/974232440100270080
ZERO_L
Ezután szokott jönni egy 10/100 szerződés mondjuk a Barnakhoz.😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
én aszem tudok egy ilyenről




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 262 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Szerintem ő ápgréd lenne az LB sornak igaz csak paraszthajszállal

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Anno nem védett rosszul