New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Mit nem nagyon értettem,hogy miért Flemminget erőltettük Waddle kárára.Amikor a 2. félidő elején Waddle kezdett sokkal stabilabb volt a fal.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Először is azzal kezdem, hogy mielőbbi gyógyulást AB-nek!!!

Másodszor pedig gratulálok mindkét csapatnak, mert egy hihetetlenül izgalmas meccset hozták össze, tele jobbnál jobb teljesítményekkel!

Már most várom a playoffban a következő felvonást.
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Azért tegyük hozzá, hogy a védelmünk nem az első vonalbeli emberekből állt, ettől függetlenül többnyire jók voltak. Viszont pont akkor nem tudtak fellépni amikor kellett volna.

Azt se felejtsük el, hogy Burkhead is kiesett ill. White is megsérült.

Egyik csapat se lehet büszke a játékára, mert a Steelersnek ezt be kellett volna húznia, most kellett volna a földbe döngölniük minket.

Ettől függetlenül gratula a csapatnak, remélem akiknek kellett azok tanultak belőle, mert kell, hogy mentálisan erősödjenek a PO-ra.

Szerk.: Ja, és Jimmy is verte a Titanst 😊

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A lényeg

több mint 6 éve
Sztyopa 306
Kivancsi vagyok, hanyan fogjak tolunk lenyilatkozni, hogy ezt nem erdemeltuk meg. Zero lesz. Ertem en, hogy az utolso perces JuJu rohangalas csunya volt, de a meccs elott a tobbseg latta, hogy ennyi serultel nem mi vagyunk a favoritok. Ehhez kepest 60 perc kemeny foci utan feltettunk 27 pontot es csak 24-et kaptunk. Just win, baby!

Why so serious?
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Lehet itt fanyalogni, de ez egy igazi nagybetűs MECCS volt, sok hullámmal, völggyel, heggyel!
És én örülök, hogy megnyertük!
Tom az int után kemény gödörbe került, de Münchausen báróhoz méltóan, a saját hajánál fogva húzta ki magát és a csapatot Gronk segítségével a szarból!!
A D# ma ismételten vállalhatatlan volt többnyire, de mégis megcsinálták a fontos stopokkat!
Úgy látszik Branch és Van-Noy nélkül tényleg ennyire ergya és csak ennyit tud ez a D-line, ami mindenre kihat! Borzalom nézni..
A szabályokról meg nem mi tehetünk..Bármennyire is ne értsek vele egyet!
Azért az első félidőben a Hollister RZ játékban a Pats-től vettek el egy kvázi TD-t, goal line lehetőséget! Úgyhogy ahogy Pittsburgh-ben szokták mondani: "This is karma!"

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Csodálkozom, hogy wyatt is leírta, de én már Gronk TD-nél is azt mondtam magamban, hogy lehet, hogy nyerünk, de nem érdemeljük meg.
NB2
Romoék már a Davis majdnem INT-nél mondták, hogy ezeket szokta kegyetlenül kihasználni Brady
#Assassin
😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
fodi91 196
Leszarom hogyan, a lényeg hogy nyertünk. Nagyon kell az első seed. Nem akarom, hogy játszunk wild cardon, illetve a divisional roundba se akarom a jaxet. Ha az első seed meg lesz akkor ezeket elkeruljuk.

Az már más kérdés, hogy ez a védelem pokoli szarul nézett ki, ráadásul mindezt Brown nélkül. Futás ellen továbbra is teljesen súlytalanok vagyunk.
Burkhead szezonjának meg sajnos annyi. Ő azért hiányozni fog.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Hullámvasút volt a meccs.

Az elején jól kezdtünk a labda mindkét oldalán, aztán szarul folytattuk. A védelem amikor kellett, akkor le tudta küldeni a 3&outtal a Steelerst, Brady pedig megcsinálta a Game Winning Driveot.

Ami utána történt az nagyon csúnyán néz ki beleértve Juju nagy játékát és a visszafújt TD-t.
Kellett egy jó nagy adag szerencse, de, amikor kellett meg tudtuk csinálni a játékot.

Remélem AFC döntőben lesz egy visszavágó és ott jobban kell játszanunk.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 988 — nabege2@yahoo.com
Csodálkozom, hogy wyatt is leírta, de én már Gronk TD-nél is azt mondtam magamban, hogy lehet, hogy nyerünk, de nem érdemeljük meg. Illetve az első félidőért nem érdemeljük meg! Mert azért a második félidőben 7 pontot engedtünk csak a Steelersnek (igaz Brown nélkül). TB is pont rosszkor dobta az INT-et, már akkor megfordíthattuk volna a meccset. De amit aztán Gronkkal leműveltek. Az nem ember 😊
Meccs végi szitu: sajnálom, hülye szabály, de erről ne már mi tehessünk, könyörgöm!
Védelem: az első félidő és a benyalt játék miatt siralmas! Főleg a 3rd down védekezésünk kritikán aluli. Tanuljunk már meg szerelni, mert akár Bellt, akár BB-t kb legalább 10x szerelhettük volna mínusz yardon és nem tettük!
(milyen pocsék lehetett a közös meccsnézés hangulata, főleg a végén 😀 )
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem volt rossz meccs. Remélem a rájátszásban vissza tudunk vágni.

Steelers fan
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
hát nem mi voltunk a jobbak 😀
Patricia és a védelem meg elmehet a búsba.....semmit nem tudunk levédekezni,se passzt se futást....
Gronk meg egészen biztos minden idők legjobb TE játékosa 😊
Senki nem tudja szerintem már hogy mi az elkapás...mai Green Bay meccs hasonló példát hozott rá 😊

több mint 6 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Mi az, hogy nem győzelem... Fantasztikus, izgalmas, kűzdelmes meccs két elit csapat, HoF irányító között. Ha kikapunk, akkor is azt mondanám, hogy ezért érdemes NFL-t nézni. Grat a Steelersnek is, see you soon!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem érdemeltük meg
Wyatt
Pedig erre szoktad mondani, hogy sima volt 😉
Sztyopa
Nem, én a simákra szoktam mondani, hogy sima volt. Ez Brown nélkül, ilyen utolsó perccel gáz volt. De a lényeg a végén a W, és hogy ezzel jó eséllyel meglehet a hazai pálya. Én meg majd feldolgozom ezt a győzelmet valahogy. Még mindig könnyebb lesz, mint a szép vereséget

több mint 6 éve
BenEdict Pittsburgh Steelers 16
Gratula. Hülye szabály, de ez van. Szegény Jesse.... találkozzunk a PO-ban...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
CMON, WHO GIVES A SHIT!!!

 www.youtube.com/watch?v=59-Gv43Mkrc&feature=youtu.be&t=89



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Nekem ez nem győzelem...
FViktor93
Győzelemnek győzelem, de szar. Majd jan végén legyünk ennél sokkal jobbak...
Wyatt
Tény. Ez a védekezés ritka fos volt.
Kár, hogy nem értek a játékhoz, mert akkor látnám miért tudták ezt a játékot eladni.
Az meg, hogy két játékosunk kiütötte egymást ahelyett hogy szerelték volna Smith-Schustert...

Eredménykövetőben nem akartam okoskodni, de a Steelers sztem töketlen volt mikor nem mentek neki 4&1-re.

több mint 6 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
Gratulálok a csapatnak, jó meccs volt!

több mint 6 éve
Sztyopa 306
Nem érdemeltük meg
Wyatt
Pedig erre szoktad mondani, hogy sima volt 😉

Why so serious?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem ez nem győzelem...
FViktor93
Győzelemnek győzelem, de szar. Majd jan végén legyünk ennél sokkal jobbak...

több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hát srácok... Nem vagyok egy nagy Pats fan, de ezért örök hála.
🤣🤣😂

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nekem ez nem győzelem...
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Hajlik de nem törik. 😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem érdemeltük meg

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/