New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 8 éve
Suh aláírna 10 alatt? Annyit akárkitől meg fog kapni szerintem, és nem tűnik egy "most már csak egy gyűrű hiányzik" típusú embernek.Az egyik fele a tweeteknek arról szól, hogy a gyűrűre megy, ezért engedne a pénzből, (emiatt emlegetik a Patset vele összefüggésben - "Sources: The feeling from other league executives is that Ndamukong Suh ends up as a Patriot. He's taking a lot of visits but winning is his top priority"), a másik fele, hogy a legnagyobb pénzre megy, mindegy, hogy hol kapja meg. ("Ndamukong Suh is looking to go to the highest-bidder. Fit and team don't matter.") Ennyire konzekvensek az információforrások 😊
Hacsak nem Revis féle két éves de egy éves contracttal ami jövőre fizeti ki neki azt amit idén nem.
peterk2005
A Seattle-t és a Cowboyst emlegetik elsősorban potenciális kérőkként.
Akkor olyan sok azért nincs. 6 millió elmegy az újoncokra, ennyi elmegy Claybornra is, és ha vetminen is van Hill, akkor sem lehet sokkal több 3 milliónál.WyattKb. ezt számoltam én is. Honnan jött volna ki Solder 10-11 milliója, amit mi nagyságrendileg rá szánhattunk ? Akkor nincs Clayborn? (Nem hiszem, hogy Tobin vinné el a cap Solderre szánt részét.) De még Clayborn igazolása sem magyarázza meg a hiányt, nem beszélve arról, hogy DE igazolása nem volt elkerülhető, tehát valószínűleg ennek a költségével is számoltak a cap space beosztásakor.
több mint 8 éve
Nem kéne senkit padoztatni ha jönne Suh, viszont lenne rotáció mert valljuk be nem emberi amit elvárunk a Dt-től ennyi játékidővel. Kérdem én mi lenne ha végre nem csak 1 kezdő D-line-unk lenne hanem minőségi szituációs cseresor. Én likeolnámNem látom a helyét a Shelton trade után. Brown +Shelton, mindkettő top játékos és olcsó. melyiket padoztatnád Suh miatt? Vagy Brown trade? nem márHa ez igazAkkor újra elő kell venni, hogy kiken lehet spórolni.
twitter.com/patscap/status/974999301112901632
Akkor olyan sok azért nincs. 6 millió elmegy az újoncokra, ennyi elmegy Claybornra is, és ha vetminen is van Hill, akkor sem lehet sokkal több 3 milliónál.
Wyatt
Allen: aki jobban bele gondolva nem is olyan drága, ha megnézzük milyen TE fizuk mentek most.
McClellin, Giliszta, Britt
Suh: mint játékos szerintem a liga mind a 32 csapatába beférne, mint ember nem tudom nalunk elképzelni.
Érdemes felborítani a csapat es a roster egyensúlyát Vele?
Beferne a DL-ba? BE
Ki kene ahhoz dobni embereket (onnan is)? IGEN
Sinisa
gordon
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Nem látom a helyét a Shelton trade után. Brown +Shelton, mindkettő top játékos és olcsó. melyiket padoztatnád Suh miatt? Vagy Brown trade? nem márHa ez igazAkkor újra elő kell venni, hogy kiken lehet spórolni.
twitter.com/patscap/status/974999301112901632
Akkor olyan sok azért nincs. 6 millió elmegy az újoncokra, ennyi elmegy Claybornra is, és ha vetminen is van Hill, akkor sem lehet sokkal több 3 milliónál.
Wyatt
Allen: aki jobban bele gondolva nem is olyan drága, ha megnézzük milyen TE fizuk mentek most.
McClellin, Giliszta, Britt
Suh: mint játékos szerintem a liga mind a 32 csapatába beférne, mint ember nem tudom nalunk elképzelni.
Érdemes felborítani a csapat es a roster egyensúlyát Vele?
Beferne a DL-ba? BE
Ki kene ahhoz dobni embereket (onnan is)? IGEN
Sinisa
több mint 8 éve
Ha ez igazAkkor újra elő kell venni, hogy kiken lehet spórolni.
twitter.com/patscap/status/974999301112901632
Akkor olyan sok azért nincs. 6 millió elmegy az újoncokra, ennyi elmegy Claybornra is, és ha vetminen is van Hill, akkor sem lehet sokkal több 3 milliónál.
Wyatt
Allen: aki jobban bele gondolva nem is olyan drága, ha megnézzük milyen TE fizuk mentek most.
McClellin, Giliszta, Britt
Suh: mint játékos szerintem a liga mind a 32 csapatába beférne, mint ember nem tudom nalunk elképzelni.
Érdemes felborítani a csapat es a roster egyensúlyát Vele?
Beferne a DL-ba? BE
Ki kene ahhoz dobni embereket (onnan is)? IGEN
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Suh aláírna 10 alatt? Annyit akárkitől meg fog kapni szerintem, és nem tűnik egy "most már csak egy gyűrű hiányzik" típusú embernek.Hacsak nem Revis féle két éves de egy éves contracttal ami jövőre fizeti ki neki azt amit idén nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
De ez eddig még kevésbé jutott eszembe:Ha ez igaz
nesn.com/2018/03/nfl-rumors-patriots-are-potential-landing-spot-for-ndamukong-suh/
A foci nem kisasszonysport, de Suh az, akinek akkor sem tudnék örülni, ha jól játszana. Amúgy a csapat cap space-e és az igényei nyilván nincsenek szinkronban egymással. (Bár ott kell hogy legyen az a pénz valahol, amit Solder kapott volna.)
Burkus
twitter.com/patscap/status/974999301112901632
Akkor olyan sok azért nincs. 6 millió elmegy az újoncokra, ennyi elmegy Claybornra is, és ha vetminen is van Hill, akkor sem lehet sokkal több 3 milliónál.

több mint 8 éve
De ez eddig még kevésbé jutott eszembe:nesn.com/2018/03/nfl-rumors-patriots-are-potential-landing-spot-for-ndamukong-suh/
A foci nem kisasszonysport, de Suh az, akinek akkor sem tudnék örülni, ha jól játszana. Amúgy a csapat cap space-e és az igényei nyilván nincsenek szinkronban egymással. (Bár ott kell hogy legyen az a pénz valahol, amit Solder kapott volna.)
több mint 8 éve
Kell a Pats ST-playbook 😊)Dőlttel azok, akiket én nem tartanék keretben (PS, sérülés, vacak, minden egyben)

több mint 8 éve
Érdekes😕 Ez nem jutott eszembe mint lehetőség.
mobile.twitter.com/FieldYates/status/975109874051936261
Sinisa
több mint 8 éve
ÉrdekesTITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Valahol a kettő között, egyrészt a mostani helyzet, illetve a várt, de majd kicsit megvariálom este, hogy ne legyen félrevezetőItt van egy hasonló elemzés:
Wyatt
nesn.com/2018/03/updated-patriots-depth-chart-shows-areas-of-need-after-flurry-of-additions/amp/?p=828637&__twitter_impression=true
Bár ebben túl sok "vágy" van, igy Wyatt kollégáét en reálisabbnak tartom.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Valahol a kettő között, egyrészt a mostani helyzet, illetve a várt, de majd kicsit megvariálom este, hogy ne legyen félrevezető

több mint 8 éve
Amúgy ez mi akart lenni Wyatt?Nem piszkálódni szeretnék, csak nem tudom értelmezni😊
Mert ugye nem így állunk jelenleg, hiszen van benne akit nem igazoltunk vissza, és van újonc is, olyan is aminek a határba sincs híre, csak elképzelés lehet (3.QB). Ellenben nincs olyan, aki még rosteren van.
A kettőt összemosva próbáltam értelmezni, de akkor meg az a fura hogy csak 3 újoncot képzelsz el a rosteren és a 3. és 4.körös választásunk bele sem fér sehova.
Kicsit dezinformáló így,mert sem a valós helyzetet nem mutatja, sem reálisan nem számolsz minden opcióval pl a draftról. Tehát ennél erősebb rosterünk lesz mindenképpen.
Slatert amúgy csak azért jegyeztem meg, mert furcsálltam ha nincs fent, akkor nem vonultatod vissza legalább említés szintjén. Így szimplán olyan mintha kifelejtetted volna, ahogy a draft cetliket is😊
több mint 8 éve
Mint a szél. Bár este felviszem majd a hiányoltakat, amíg még keretben vannak, csak legyenek meg 😊

több mint 8 éve
Slatert ha visszahozzuk, valakit kiszorítok helyetteÚjoncot se draftoltunk..Waddle és Fleming sincs újraszerződtetve, mégis fel van tüntetve..Wyatt Slatert nem írtad sehol sem..Slatert még nem szerződtettük vissza.
Szerintem 4RB lesz a rosteren + Bolden..
topin
ervinator
topin

több mint 8 éve
Wyatt Slatert nem írtad sehol sem..Slatert még nem szerződtettük vissza.
Szerintem 4RB lesz a rosteren + Bolden..
topin
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Wyatt Slatert nem írtad sehol sem..Szerintem 4RB lesz a rosteren + Bolden..
több mint 8 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Ez igaz. Viszont láthattunk már olyanokat, akik más csapatoknál nem kellettek, mi felszedtük őket az utcáról éhbérért, és nálunk meg jók voltak. Tényleg nem akarok példákat keresgélni, de csak a futók esetében ott van Woodhead vagy Lewis. Szóval csak azért, mert valaki egy rendszerben nem volt jó, vagy egy gyenge csapatrészbe nem került be, azért még máshol nem biztos, hogy fos leszEbben igazad van, Welkert is hozhattad volna példának. De azért nem tennék nagy pénzt rá. hogy Tobin megéri az 53-as rostert.
Wyatt
Woodhead visszavonult.
több mint 8 éve
Ez igaz. Viszont láthattunk már olyanokat, akik más csapatoknál nem kellettek, mi felszedtük őket az utcáról éhbérért, és nálunk meg jók voltak. Tényleg nem akarok példákat keresgélni, de csak a futók esetében ott van Woodhead vagy Lewis. Szóval csak azért, mert valaki egy rendszerben nem volt jó, vagy egy gyenge csapatrészbe nem került be, azért még máshol nem biztos, hogy fos lesz

több mint 8 éve
Hat azert ha vki a Hóksz 2017-es falaba nem fert be,az azert nem egy jo ajanlolevel. Cserenek sem...Ő azért inkább nálunk töltött el több időt így azért mindjárt más 😉 s cserének nem is volt rossz, nem is értem miért engedték el simán elfért volna ott.Tényleg, rosszabbat nehéz lett volna találni... 😊OT a Hókszból? Az azért kemény...No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :dMeg OL Matt Tobin
Wyatt
Sinisa
kolok1972
Burkus
dande
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.