New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sőt, egy másik vidi még arra is felhívta a figyelmet, hogy Gronk és Allen mekkora blokkot adott Lewis TD-jénél a végén, azt sem szabad elfelejteni 😊

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Gronk drive MoJo tolmácsolásában




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Well, Dillon valóban itt volt még 2006-ban is, az utolsó két éve már más kérdés, de így valóban nem fedi a valóságot

több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
2011: Ridley – az elmúlt 13 év legjobb Pats-futója volt, hogy hogyan sikerült őt így kicsinálni, az nagy kérdés. Wyatt
Ha 2006 még a 13 éven kívül van, akkor oké, egyébként vitatom.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet volt már, de nagyot röhögtem.


vpi
Pont erre reflektáltam a napokban a Steelers-topicban. Előjött az, hogy egyszer ugye meg kell állítani az órát, és 100-ból 99 alkalommal TD vagy incomplete, és most bejött az az egy interception. De ez biztosan igaz lehet, mert ezt az állítást már 2015 februárjában is olvastam 😊
Szerencsére nálunk gyakrabban jönnek a 100. megoldások 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lassan erről a Richards gyerekről is végleg lemondhatunk, ha jól rémlik már az első évében is komoly gondjai voltak a szereléssel ezt azóta sem sikerült rendesen megtanulnia, azt már a draftolásakor lehetett tudni, hogy coverben nagyon fog szenvedni, de eddig nem emlékszem egy darab emlékezetes megmozdulására sem pedig már a harmadik évét tapossa

ZERO_L
Ugye Richardsot eleve késői körösnek,udfa-nak nézték a szakik. Mi behúztuk 2-ban. A szokásos 2., 3. körös hülyeség BB-től. Elvegetál gondolom a szerződése végéig a rosteren aztán ennyi.
zinedine5
Mondjuk inkább 2. 😊

2. kör
2016: Cyrus – egy év, de az is minek. Kb eddig. Jövőre szurkolok neki, hogy bizonyítson.
2015: Richards – kuka
2014: Jimmy – HoF, csak nem nálunk 😊)
2013: Collins – amíg itt volt, elég jó volt, a trade-jével már nem foglalkozom
2013: Dobson – egy közepes év, kuka
2012: Tavon – ehh
2011: Ras-I – akkor is ehh volt, utána sem lett egészséges 😕
2011: Vereen – jóféle elkapó RB, ahhoz képest kicsit magas picken, de a 49. Super Bowl után kit érdekel


3. kör
2016: Brissett – szerintem nem volt rossz pick, Dorsett nem hozta, amit kellett volna
2016: Thuney – szidtam most is, de alapvetően nem rossz kezdő LG.
2016: Valentine – ő is kicsit magasan lett húzva, de nem volt rossz. IR
2015: Grissom – kuka
2013: Ryan, Harmon – na miattuk mondtam a 2. körös kuka DB-ket, a harmadikban egész jól nyúltunk, és Harmon is legalább annyira WTF volt, mint Tavon és Richards. Viszont ő az egyik legjobb nickel DB lett a ligában.
2012: Bequette – benne több lehetőség volt, de nem jött ki, nagyon nagy kuka
2011: Ridley – az elmúlt 13 év legjobb Pats-futója volt, hogy hogyan sikerült őt így kicsinálni, az nagy kérdés. Őt sajnálom
2011: Mallett – jónak tűnt, igazából nem lett közepesnél jobb soha

Az mondjuk durva, hogy az elmúlt hét évben nyolc 2. körös húzásunk volt, és gyakorlatilag a mostani csapathoz nullát tesznek hozzá. Volt két elég jó pick, ahol máshol teljesedhetnek ki (ill. hát Collins már itt is ugye), meg egy, aki megszolgálta végül az árát. Ez azért nem egy erős kör sajna, de itt is inkább egy minta van: DB – szar, WR-t meg sehol sem tudunk draftolni 😀

Ahhoz képest a 3. körös DB-pickek – oké, csak kettő volt – tökéletesen beváltak.

Tehát jövőre a 3. körben kell DB-t húzni 😀

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Lehet volt már, de nagyot röhögtem.

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
lassan erről a Richards gyerekről is végleg lemondhatunk, ha jól rémlik már az első évében is komoly gondjai voltak a szereléssel ezt azóta sem sikerült rendesen megtanulnia, azt már a draftolásakor lehetett tudni, hogy coverben nagyon fog szenvedni, de eddig nem emlékszem egy darab emlékezetes megmozdulására sem pedig már a harmadik évét tapossa

ZERO_L
Ugye Richardsot eleve késői körösnek,udfa-nak nézték a szakik. Mi behúztuk 2-ban. A szokásos 2., 3. körös hülyeség BB-től. Elvegetál gondolom a szerződése végéig a rosteren aztán ennyi.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szóval még egy szaros 50 százalékban sem tudja megfordítani a meccseket. Pfej

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
kecske stat

 twitter.com/ZackCoxNESN/status/943206460502282240



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Gronkot a végén pl nem volt annyira jó ötlet egyedül hagyni a többi célpont rovására
Wyatt
gyerekkori történet:
általános iskolák közötti teremfoci torna, 0-2 a meccs, majd a négyes mezszámmal játszó csapattárs rúg kettőt, az ellenfél edzője/tanárja már őrjöngött a partvonal mellett és üvöltötte, hogy fogjátok a négyes, mindenki a négyest fogja, amikor ez ment már vagy 3-4 perce az egyik üvöltözés után az egyik srác halkan megszeppenve csak így visszaszólt, de ezdő bá/tanár úr a négyes dob be... 😀


Tomlinékat csak lenyűgözte Gronk játéka, nem tudom ezért megfedni őket 😀😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolom az lehet benne, hogy minden ellen nem lehet védekezni, és ebben van a legkisebb kockázat és területvesztési esély a védelem részéről. Aztán bánat sem tudja.

Gronkot a végén pl nem volt annyira jó ötlet egyedül hagyni a többi célpont rovására

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
azért számomra mégis furcsa, hogy jó vagy valamiben(talán a legjobb a ligában), de ennek ellenére mégsem tudod megakadályozni, ha szembe jön

és persze az arányok mások, nem O# - D# viszonylatban, hanem sikerességet nézve, nyilván az én fejembe is ezek a 20-30 yardos playek/fontos TD-k maradnak meg és kevésbé az amikor már passz közben a falember beleüt a passzba
nem tudom van-e erre stat, hogy RB passzokkal hogy állunk összeségében

megoldásnak én egyértelműen saftey-t mondanám, ott van Chung-DMC-Harmon akik azért jók coverben valahogy ezt kén úgy kombinálni, hogy double teamre és TE-re is maradjon elég ember egy 5 elkapós felállásban



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egyre, amikor kirakta az elkapót a pályáról, így nem lett elkapás. Meg is lett említve, hogy BB mekkora agy, hogy ilyen okos játékosokat szerez. Sajna kb tényleg ez az egy volt neki 😕

Bellre nincs megoldásunk, Collins sem volt erre jó, igazából Hightower sem életbiztosítás, a többieket meg hagyjuk. De kit rakjunk rá még? Chungot tudnám még valamilyen formában elképzelni amúgy
Wyatt
ha csak Bell-ről lenne szó, azt még úgy morcosan, de el tudná fogadni az ember 😀

már évek óta (szinte) folyamatosan szívunk az RB passzok miatt
ZERO_L
Na azért szerintem mi bőőőőven pluszosok vagyunk az ellenfelekhez képest 😀
Kb mindig volt egy fix pass catcher RB, akivel szívattuk a ligát. Azt elvárni, hogy fordítva ne próbáljanak ellenünk, elég érdekes lenne 😊

Vannak ilyen dolgok, Gronkot, a törpe elkapókat középen és az RB-passzokat nagyon nehéz ellenünk levédekezni, ezért gyakorlatilag bármilyen csapat ellen tudunk haladni. De ha jön egy bünti vagy sack, akkor kb vége is a támadásnak, mert ezek főleg rövid távokra jók. Ez a csapat tizeniksz éve így van felépítve. Az ellenfelek sem sokat szereznek egy-egy futóelkapásból, nekünk többször kell FG-n tartani az ellent, aztán jóvan

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Én egyre, amikor kirakta az elkapót a pályáról, így nem lett elkapás. Meg is lett említve, hogy BB mekkora agy, hogy ilyen okos játékosokat szerez. Sajna kb tényleg ez az egy volt neki 😕

Bellre nincs megoldásunk, Collins sem volt erre jó, igazából Hightower sem életbiztosítás, a többieket meg hagyjuk. De kit rakjunk rá még? Chungot tudnám még valamilyen formában elképzelni amúgy
Wyatt
ha csak Bell-ről lenne szó, azt még úgy morcosan, de el tudná fogadni az ember 😀

már évek óta (szinte) folyamatosan szívunk az RB passzok miatt



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egyre, amikor kirakta az elkapót a pályáról, így nem lett elkapás. Meg is lett említve, hogy BB mekkora agy, hogy ilyen okos játékosokat szerez. Sajna kb tényleg ez az egy volt neki 😕

Bellre nincs megoldásunk, Collins sem volt erre jó, igazából Hightower sem életbiztosítás, a többieket meg hagyjuk. De kit rakjunk rá még? Chungot tudnám még valamilyen formában elképzelni amúgy

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
lassan erről a Richards gyerekről is végleg lemondhatunk, ha jól rémlik már az első évében is komoly gondjai voltak a szereléssel ezt azóta sem sikerült rendesen megtanulnia, azt már a draftolásakor lehetett tudni, hogy coverben nagyon fog szenvedni, de eddig nem emlékszem egy darab emlékezetes megmozdulására sem pedig már a harmadik évét tapossa

amúgy a meccsen totál kiégtem, mikor a Flowers-t állítottuk rá Bell-re, nem tudom ezt hova lehet még fokozni,
LB nem működik, DE sem, esetleg majd Brown megy megy a futóval coverben?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nem szoktam kiakadni ezeken a szavazásokon, és Slater beválogatása tényleg nagy vicc, akkor már inkább Mason mehetett volna, vagy nagyon max Cooks, de...

Ha van egy dolog, amit nem bírok egyszerűen felfogni, hogy Gronk csere. Oké, úgysem megy el, nem számít, de azért ez eléggé lol kategória.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gronk lett a hét támadója a az AFC-ben
 twitter.com/RLiuNFL/status/943488204363259905
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Négy játékost választottak tőlünk a Pro Bowl keretbe:
QB Tom Brady
FB James Develin
TE Rob Gronkowski
WR Matthew Slater
HanSolo
Slater beválasztása is mutatja, hogy mennyire vicc ez az egész..
gordon
Erről nekem mindig kb. az ilyen Való Világos szavazások jutnak az eszembe. Develin egyébként továbbra is egészen nevetséges pénzért játszik ehhez képest összehasonlítva mondjuk Jusczyk fizetésével.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Négy játékost választottak tőlünk a Pro Bowl keretbe:
QB Tom Brady
FB James Develin
TE Rob Gronkowski
WR Matthew Slater
HanSolo
Slater beválasztása is mutatja, hogy mennyire vicc ez az egész..
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Négy játékost választottak tőlünk a Pro Bowl keretbe:
QB Tom Brady
FB James Develin
TE Rob Gronkowski
WR Matthew Slater
több mint 6 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Tudnátok segíteni abban, hogy melyik Brady könyv lett lefordítva? A Belichick és Brandyt megtaláltam.
Jól tudom, hogy van még ezen kívül?
polonic
 t2.genius.com/unsafe/220x0/https%3A%2F%2Fimages.genius.com%2F29eb4ded385ba734dafdbfb3f3f6c57b.399x399x1.jpg

Én ezt sem olvastam még.
zinedine5
???
Telefonról a hülye billentyűzet belejavít, amit írok.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Tudnátok segíteni abban, hogy melyik Brady könyv lett lefordítva? A Belichick és Brandyt megtaláltam.
Jól tudom, hogy van még ezen kívül?
polonic
 t2.genius.com/unsafe/220x0/https%3A%2F%2Fimages.genius.com%2F29eb4ded385ba734dafdbfb3f3f6c57b.399x399x1.jpg

Én ezt sem olvastam még.
több mint 6 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Tudnátok segíteni abban, hogy melyik Brady könyv lett lefordítva? A Belichick és Brandyt megtaláltam.
Jól tudom, hogy van még ezen kívül?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one