New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Kvízkérdés:
abban az esetben, ha ezen a hétvégén PIT, JAX és NE is nyer, majd az uccsó héten tegyük fel, hogy a PIT és JAX szintén nyer, akkor ha tőlünk kikaptok, akkor ki marad le a PO 1. körös pihenőről?
Beki
Ugyan már Beki! El kell engedni azt a meccset, hogy pár pickkel korábban kitudjátok húzni az aktuális DL emberkéteket 😊
gordon
Most még vicces, de miután kivágjuk Wilkersont, akit elhoz a Pats majd tol egy Pro Bowl-t érő szezont, mi meg kihúzunk egy hasonló játékost...nem lenne őszinte a mosolyom. 😀
Beki
Nem tudunk és nem is adnánk mi neki annyi pénzt, amit más viszont megad majd.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kvízkérdés:
abban az esetben, ha ezen a hétvégén PIT, JAX és NE is nyer, majd az uccsó héten tegyük fel, hogy a PIT és JAX szintén nyer, akkor ha tőlünk kikaptok, akkor ki marad le a PO 1. körös pihenőről?
Beki
Ugyan már Beki! El kell engedni azt a meccset, hogy pár pickkel korábban kitudjátok húzni az aktuális DL emberkéteket 😊
gordon
Most még vicces, de miután kivágjuk Wilkersont, akit elhoz a Pats majd tol egy Pro Bowl-t érő szezont, mi meg kihúzunk egy hasonló játékost...nem lenne őszinte a mosolyom. 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kvízkérdés:
abban az esetben, ha ezen a hétvégén PIT, JAX és NE is nyer, majd az uccsó héten tegyük fel, hogy a PIT és JAX szintén nyer, akkor ha tőlünk kikaptok, akkor ki marad le a PO 1. körös pihenőről?
Beki
Pats
nhm
Tehát ebben az esetben nagyon is lesz tétje a Jets elleni meccsnek, köszi.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kvízkérdés:
abban az esetben, ha ezen a hétvégén PIT, JAX és NE is nyer, majd az uccsó héten tegyük fel, hogy a PIT és JAX szintén nyer, akkor ha tőlünk kikaptok, akkor ki marad le a PO 1. körös pihenőről?
Beki
Ugyan már Beki! El kell engedni azt a meccset, hogy pár pickkel korábban kitudjátok húzni az aktuális DL emberkéteket 😊
több mint 6 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
Kvízkérdés:
abban az esetben, ha ezen a hétvégén PIT, JAX és NE is nyer, majd az uccsó héten tegyük fel, hogy a PIT és JAX szintén nyer, akkor ha tőlünk kikaptok, akkor ki marad le a PO 1. körös pihenőről?
Beki
Pats
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kvízkérdés:
abban az esetben, ha ezen a hétvégén PIT, JAX és NE is nyer, majd az uccsó héten tegyük fel, hogy a PIT és JAX szintén nyer, akkor ha tőlünk kikaptok, akkor ki marad le a PO 1. körös pihenőről?
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Úgyhogy, ha javasolhatom engedd el ezt a témát a pibe!Mert már sok, és picit unalmas..
kyobalu
Hát, köszönjük hogy újra hosszan megosztottad magvas gondolataid velünk..
topin
Öhm csak nekem van ilyen érzésem?

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én oktatok bárkit. Hétvégén a Billst kéne elsőként, aztán lehet menni pihenni az első körben 😀

több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Úgyhogy, ha javasolhatom engedd el ezt a témát a pibe!Mert már sok, és picit unalmas..
kyobalu
Hát, köszönjük hogy újra hosszan megosztottad magvas gondolataid velünk..
topin
Amíg a telómon írtam, addig időközben megbeszéltétek..
Véleménye meg lehet bárkinek, mégha élccel magvas gondolatoknak nevezik egyesek..
Én legalább nem játszok Orákulomot, és nem oktatok másokat!
De köszönjük Emese! 😊

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Úgyhogy, ha javasolhatom engedd el ezt a témát a pibe!Mert már sok, és picit unalmas..
kyobalu
Hát, köszönjük hogy újra hosszan megosztottad magvas gondolataid velünk..
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
az volt már, hogy a szarszemétpeccnek már megint elcsalták a bírók?

 twitter.com/PFF_Mike/status/942512329220030480
ZERO_L
Nyilván ilyeneket mindenki tud találni saját ízlése szerint. De hová vezetne, ha tényleg mindenre dobnák a sárgát?
 pbs.twimg.com/media/DRVZ4e0X4AE4zf8.jpg:large
Klaci79
és itt mégis mit kéne észrevenni, hogy veszi a bátorságot megérinteni az elkapót?

btw van különbség, egy nem észrevett szabálytalanságon és egy bedobott majd valaki által mégis visszavont büntetésen
ZERO_L
Segitek: fogja a mezt a vállánál. Vagy rz szabályos lenne? Furcsa, hogy egy győztes meccs után, amikor egyébként senki nem a bírókat, maximum a hülye szabályt szidja, elkezdesz birozni. Miért nem lehet csak simán örülni a megérdemelt győzelemnek? 🙏
Klaci79
akadályozta az elkapót az elkapásban? nem, akkor miről beszélsz?
furcsa hogy pont egy afc north fan kardoskodik a flag foci mellett 😀 😀

nincs itt semmiféle bírózás, csak k*rva unalmas már ez az állandó "mindig a pats-t nyomják a bírók" mantra, főleg egy olyan jelenet után ami teljesen szabálytalan volt (hülye egy szabály, de ettől még sajnos szabály)
persze az egyértelmű kárunkra való tévedést mindig sikerül elfelejteni
ZERO_L
Mivel fogta a vállát, mindenképp akadályozta...úgy hívják: holding vagy ilyen esetben dpi.
De a kutyát nem érdekli. Sosem szoktam bírózni, ezek után, hogy fújnak egy korrekt meccset pláne nem fogok. Ennyit el kell bírni, mint azt az esetet is, amit te mutattál...csak nem értem, hogy minek kell elkezdeni bírózni egy olyan meccs után, ahol senki egy rossz szót nem szól rájuk. A szabályokkal kellene valamit csinálni, mert röhej, hogy az ilyen nem elkapás...de erről nem a zebrák tehetnek és pont.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
azért én elnyomok halk dicséretet, szép volt Rowe !
gordon
Mire gondolsz? Mert ha valaki, ő aztán tényleg elég gyakran volt szopórolleren.
Boston
De amikor kellett előlépett.
gordon
Ha a meccs végén elütött labdára gondolsz az tényleg szép volt. Még szerencse hogy azt a bazi nagy dpi-t nem szúrta ki senki előtte. Nekem nincs bajom ezzel, de szerintem ez nagyon gyenge meccse volt.

Do your job
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jó azért ezt te is érted, hogy így nem korrekt. Fél éve heti rendszerességgel fikázol egy embert, aztán amikor hetekig geci jó, akkor oké, jó a secondary és ennyi, amikor megint van egy rossz meccse, akkor megint fikázod. Ez nekem nem tetszik, de ez az én bajom
Wyatt
Zidane alapon topinnak szánta bejegyést, mert este az etedménykövetőben beleszállt megint, mint szokásos Gilmore védőügyvéd.
kyobalu
Honnan tudta hogy ott vagyok? Vagy hogy egyáltalán elfogom olvasni az eredménykövetőt? Életemben kb harmadszor voltam itt meccs közben..Szóval azt nem nekem szánta, hanem erre van kihegyezve. Wyatt szó szerint leírta, amit én is gondolok. És nem voltam védőügyvéd, csupán ugyanerre felhívtam a figyelmet.

Arról meg aztán végképp nem Gilmore tehet, hogy ilyen szerződést kapott. Biztos azt kellett volna mondani, lesz pár fotelszurkoló Magyarországon, így én ezt nem tudom aláírni sajnos. Emiatt BB-t lehet hülyézni egyedül. Ráadásul az ember már az offseasonben, mielőtt a corner egyetlen percet is játszott volna, már ki volt bukva ettől. Utána meg ezen lovagolt, csak azt nem látta, hogy számára idegen felfogásban játszatták. Amiért megint csak BB-t lehetne elővenni. Ty Law se volt kiemelkedő mindkét (zónázás,emberfogás) feladatkörben. Aztán mikor Gilmore man to man játszik, akkor hetekig csend honol, majd jön az ELSŐ gyengébb félideje kb 1,5 hónap után, akkor ennyit bír beírni. Erre reagáltam, semmi másra. És ahogy látom, nem vagyok egyedül antipatikus a jelenség kapcsán.
topin
Véleményem alapján zidane mai Reiss idézése szólt finoman neked, az esti csörtétek miatt..
Este egy szót sem szólt az eredménykövetőben Neked, csak Te gondolod úgy, hogy Gilmore-t mindenki ellen védened kell, mert ez a Te feladatod itt is meg a pats.hu-n is..
Van aki el volt és el van ájulva Gilmore érkezése és idei munkája miatt és állandóan védi fölöslegesen, s van aki nem.
Szeptember óta nyomod ezt a hülye mantrádat, hogy nem megfelelő helyen, rendszerben használták hetekig BB-ék, s amikor rájöttek, hogy ez a zónázási katyvasz nem neki való és visszaállították jamelni azóta mekkora istencsászár, legjobb corner..
Nem topin, nincs így!
Év elején pont ő nem értette a rendszert a legjobban, hülye hibákat csinált, kommunikációs baromságokat, ami miatt az egész secondary szopott..Egy "állítólagos" agyrázkódás miatt kivették három hétig a rendszerből, elsősorban, hogy tanuljon és találja meg a hangot és összhangot a társakkal. Hiányában az ST playa Bademosi és az újonc fizus JoJo is jobban megoldotta a feladatát, mint ő. Visszarakták és man to man játékoban tényleg hozta azt a játékot amit várunk tőle, az ellen magasabb, No1-2 elkapóit viszonylag szépen limitálta..
De a mi rendszerünk nem csak jamekből, emberezésből áll, hanem néha szituációs zóna védekezésből is..Ezért van, hogy Gilmore még meccseken belül is néha pöpec, néha meg vállalhatatlan..
Abban egyetértek, hogy BB és a csapat felelőssége, hogy kivel mekkora szerződést kötnek..
De nem hiszem, hogy Neked állandóan kötekedő jelleggel oktatgatnod kellene azt aki nem úgy gondolkodik Gilmore-ról, az ő képességeiről mint Te.
Igenis egy No1 corner legyen kiemelkedő. Jamelésben erős? Akkor legyen minden meccsen erős, elit ebben! Zónában pedig nyújtson vállalhatót. Mert ezért kapja a horror lóvét!
16 meccsből 3 out, 6 meg messze átlag alatti játékkal ne kelljen már mindig magyarázkodni, főleg ne ilyen meccsek után.
Miami és Steelers ellen is szar volt. És nem, nem csak zónában!
Fölösleges ezt ragozni..
Lehet, hogy Te ezt vártad, de sokan nem..
Köztük én sem, az érkezését is fenntartàsokkal kezeltem..
Gilmore nem rossz képességű corner, de nem elit, No1 mint ahogy gondolod.
A gond az, hogy No1 bérért melózik, ha finoman fogalmazok nem azzal a teljesítménnyel.
S engedtessék meg, hogy Bostonban, Katmanduban, Pesten, Siklóson ez ne tetszen néha egy Pats "fotelszurkolónak"!
Hidd el, hogy ezek a fotelszurkolók annak örülnének a legjobban, ha minden meccsen, konzekvensen jól játszana, mint ami elvárható is lenne tőle.
És amikor jó, akkor ezek a szurkerek ezt is megjegyzik, megemlítik. Mint ahogy tették, tettük..És örülnek. 😊 Ha meg szar és vállalhatatlan, akkor meg ezt írják le..
Pont...
Úgyhogy, ha javasolhatom engedd el ezt a témát a pibe!Mert már sok, és picit unalmas..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Még nem lehet hátradőlni. Ha a Jacksonville megnyeri a következő két meccsét, mi pedig akár csak az egyiket is elveszítjük, akkor lőttek a kiemelésnek, nemhogy az első, de a második hely is elúszik. Márpedig a Buffalo most harapni fog, számukra a rájátszás a tét, az a meccs nem lesz könnyű.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
azért én elnyomok halk dicséretet, szép volt Rowe !
gordon
Mire gondolsz? Mert ha valaki, ő aztán tényleg elég gyakran volt szopórolleren.
Boston
De amikor kellett előlépett.
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
azért én elnyomok halk dicséretet, szép volt Rowe !
gordon
Mire gondolsz? Mert ha valaki, ő aztán tényleg elég gyakran volt szopórolleren.

Do your job
több mint 6 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
lehet, hogy én másik meccset néztem, mint néhányan, de én úgy láttam, hogy nyertünk a liga 2. legjobb csapatának otthonában, 10+ sérült játékossal.
ha csak kommenteket olvasnám, azt hinném, hogy a Browns nyert nálunk 30 ponttal.
BB számtalan olyan passzt adott, ahol tökéletes coverage mellett is elkapás lett. nyilván voltak hibák, de pld a LB sort szinte az utcáról szedtük össze és a liga legjobb futója megállítását várjuk el tőlük.
Én azért örülök, ha nem baj! 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet, hogy lesz három 900-as jaja 😊

több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Jövőre meg jön még vissza Julian is^^
Wyatt
Akkor jövőre egy se lesz? 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A top 10 elkapott yardot szerző játékosunk között kettő is van, Gronk 1017-tel a 8., Cooks 984-gyel a 10., szal ketten már átlépték a 2000 yardot, és biztosra vehető, hogy lesz két 1000 yardos elkapónk 😊
Jövőre meg jön még vissza Julian is^^

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
azért én elnyomok halk dicséretet, szép volt Rowe !
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Ha így lett volna, nem reagálok semmit. És nem csak én vettem észre, mint olvashattad, hiszen olyan is jelezte aki az említett kitörésednél ott sem volt..De tényleg hagyjuk, mert értelmetlen erre időt pazarolni tovább

Szerkesztette: topin
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
..

Szerkesztette: topin
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
"kibaszott Gilmore hülyét csinálnak belőle"

Ennyit írtam és ha nincs ott a jelző, amit nyilván a düh indukál, akkor ezt most is vállalom. BigBen hülyét csinált belőle.

Az meg, hogy szerinted nem releváns az elvárás szempontjából a fizetés, szerintem hülyeség. Hát azért adtak neki annyit, mert nagyok az elvárások vele szemben.



Ha Butler lett volna, felé is lett volna kedves szavam. (Nem mintha ez bárkit érdekelne, már rajtad kívül.)

Azt viszont sajnos nem tudom megígérni, hogy főleg a győztes meccsek után 45 embert egyesével végigdicsérik itt a topicban. De Gilmore-ra majd külön figyelek.
zinedine5
Szerintem nem csináltak belőle hülyét, egyszerűen abban a félidőben nem volt jó. Szerintem egy félidő belefér, főleg hogy semmi olyat nem csináltak rajta, amit másik cornereken ne tettek volna hetente tucatszámra. Ettől még szarul játszott akkor, és ki is lehet emelni. De ha valaki offseasontól kezdve hónapokig szapulja indokolatlanul, csakis a fizetése miatt, akkor úgy elegáns ha megköveted magad.
topin
Idézd be hol szapultam az offseasonban? Mert én most végigpörgettem a topikot és az első negatív hozzászólás -szezon közben- egy fizetéskiemelés volt az összes DB-vel egyetemben. Tehát Butler is, DMC is, Chung is, Harmon is.
Nem csak Gilmore. És az első az egy "Gilmore te sinter volt" már bőven a szezonban.
Úgyhogy jó lenne , ha a tények talaján maradnánk és nem a prekoncepciókén.
És mint Wyattnak is írtam, a talent vitában direkt írtam, hogy a sec jó játéka rejti el a front7 gyengeségeit.

Butlerről kevésbé irkálsz ilyeneket, pedig aztán rajta még a TD-k is jönnek noname elkapóktól is. Eredménykövetőbe nem járok, kifejezetten a blogom miatt léptem be, a köv.bejegyzésnél a rangadó hangulatról, elfogultságról, érzelmekről infót gyűjteni. Tehát ha máskor mást szapulsz, azt nem tudom. De Gilmore-t minden alkalommal kiemeled ha negatív. Mintha ezzel akarnál magadnak igazolni valamit. Erre írtam akkor ott, hogy biztos nagyon vártál már rá, hogy beírhasd, hiszen 1,5 hónapig csendben kellett nyelni, hogy az ember kiemelkedően játszik. Majd egy gyengébb félidő, ahol elkaptak rajta vagy 65 yardot (hihetetlen szám😀) máris jöhet a mantra. Sajnálom ha nem érted, hogy ez nem elegáns.
topin
Gyakorlatilag egy elbaszott play (és félidő) utáni dühkitörés után találtál meg személyeskedéseddel. Szóval az eleganciáról én hallgatnék.
Az elvárásoknak pedig nem tudom miért nem felel meg? Hiszen amióta arra használják ami az erőssége, azóta 1db gyenge FÉLIDŐT lehet rajta számonkérni 6 meccs alatt (ez mennyi volt amúgy 3-4 elkapás? Hallatlan) Felháborítóan szörnyű teljesítmény valóban..
topin
Senki nem mondta, hogy nem felel meg. Azt írtam, hogy a fizetés és az elvárás nem független egymástól, ha úgy tetszik a nagyobb fizetéssel nagyobb elvárások jönnek.

De részemről befejeztem ezt, mert én Gilmoret kritizálom, te meg engem és ez itt off.

Richardsban egyébként egyetértünk. Őt eleve nem tartom kezdő nfl szintnek. (Ezt egyébként kb. tavaly óta mondom.)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szóval nem is sérült meg, tudtam!
https://i.ytimg.com/vi/3WP3IschjUo/maxresdefault.jpg
Tom Brady Finds Julian Edelman for a 22-Yard TD | Patriots vs. Bills | NFL
Patriots QB Tom Brady hits Julian Edelman for a 22-yard touchdown against the Bills.Week 2 of the 2015 NFL Season. Watch game highlights from the New England...