New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sisak a sisaknak egyértelműen szabálytalan. Bárhogy bármikor bármilyen esetben történik.
dande
Ez nem igaz. Csak a védtelen játékosnál tilos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Marad Gronk eltiltása, nem meglepő. Azért remélem, a zebrák innentől látnak is majd, nem csak néznek

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
 static.comicvine.com/uploads/scale_small/4/48397/999075-docteurjusticemagazine2_03102004.jpg

Ő bezzeg tudta, hogyan kell megbüntetni a rosszat, és gonoszat!!!
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Üdv! Annyit tennék hozzá, hogy serdülő meccsen 14éves fiúk és lányok vegyesen játszanak. Sportág:vízilabda. Eset: A 190centis cca.90-100kg-os fiú center 3negyeden keresztül hátrafejel a lanyainkra, akik 20kg-mal és 15-20 centivel kisebbek. Büszke volt. Jókat röhögött. A lányok besokalltak. Végeredmény: a 4. Negyedben egy visszaúszásnál az egyik lány fejbe rúgta a másik oldalba. A gyerek elájult, a bordája eltört. Kihúzták. Mentő vitte el. Mindenki durvának, de jogosnak tartotta. Még az ellenfél sem szólt semmit. A lányokat nem csesztették soha többé és ők sem tettek többé ilyt. Ennyi. Aki oiszkosan játszik az vagy így vagy úgy bűnhődik. GRONK naívan és látvánxosan büntetett, de az agyrázkódás volt a minimum ami járt.
Saját példa: foci kispálya.
Sarokrúgásnál az alapvonalra álltam. Mögém állt akinek centerzték. Éreztem, hogy rárúg az achillesemre. Szóltam ne tegye. Ismét sarok, ismét achilles. Szóltam ne tegye, mett lesántulhatok egy életre ha elszakad. Újabb sarok, újabb achilles. OK. Bitumen pályán játszottunk. Amikor felugrott fejelni én nem ugrottam. Mind a 2lábát kisodortam. Vízszintesen érkezett. Nem maradt ép testrésze. Vérzett vagy 5 helyen, a fején is. Elvitték. Egy szót sem szólt.
Ez az élet.
GOSB-4
Ez elég demagóg álláspont.

Szóval ha a srác olyan sérüléseket szenved, amibe belehal, akkor megérdemelte?
Gronk frusztrációját lehet érteni, azt viszont nem, amit csinált. White az égvilágon semmit sem csinált a személye ellen, csak megpróbált vele szemben védekezni, mindezt szabálytalanul. Szabályosan amúgy is nehéz levédekezni Gronkot, mert ő a posztján a valaha volt egyik legjobb játékos. Bírók hülyén fújtak dühítő, de benne van. De amit Gronk csinált az egy határon túl van. És azok amiket te leírsz, az pedig bőven túl van. Lehet nem ártana kicsit önmagadba nézned és elgondolkozni, hogy ez szerinted miért helyes.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
Ha Gronk 1 meccs JuJu 2 meccs... ritka paraszt volt...
ThundersNFL
JuJu védelme Gronkkal szemben, hogy ott még játék volt...de semmi több, a két meccs is reális lenne, de tudja bárki ebben a ligában, hogy miért mennyi jár, volt már teljesen hasonló esetért 40ezer dollár is büntetés. De mondom a szememben csak azért súlyosabb a Talib meg Gronk féle dolog, mert ott már állt a játék.
Klaci79
és akkor mi van ha "ott még játék volt", ugyan úgy védtelen játékosként lemészárolták

pont semmi köze nincs ahhoz, hogy játék közben vagy utána csinálja valaki
ZERO_L
Szerintem pedig nem. Sípszó után egy ilyen megmozdulásért azonnal kiállítanék. De nem baj ha másképp látjuk, az lenne a baj, ha mindenki ugyanúgy. JuJu biztosan megkapja ami jár. Újonc, tehát gondolom különösen odafigyelnek erre majd. Peace 😊
Klaci79
ezen nincs mit másképp látni
mind2 esetnél a mozdulat egy védtelen játékos sérülés okozására irányul, egyiknek sincs helye a pályán ezért teljesen mind1 hogy sípszó előtt vagy után történik



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Üdv! Annyit tennék hozzá, hogy serdülő meccsen 14éves fiúk és lányok vegyesen játszanak. Sportág:vízilabda. Eset: A 190centis cca.90-100kg-os fiú center 3negyeden keresztül hátrafejel a lanyainkra, akik 20kg-mal és 15-20 centivel kisebbek. Büszke volt. Jókat röhögött. A lányok besokalltak. Végeredmény: a 4. Negyedben egy visszaúszásnál az egyik lány fejbe rúgta a másik oldalba. A gyerek elájult, a bordája eltört. Kihúzták. Mentő vitte el. Mindenki durvának, de jogosnak tartotta. Még az ellenfél sem szólt semmit. A lányokat nem csesztették soha többé és ők sem tettek többé ilyt. Ennyi. Aki oiszkosan játszik az vagy így vagy úgy bűnhődik. GRONK naívan és látvánxosan büntetett, de az agyrázkódás volt a minimum ami járt.
Saját példa: foci kispálya.
Sarokrúgásnál az alapvonalra álltam. Mögém állt akinek centerzték. Éreztem, hogy rárúg az achillesemre. Szóltam ne tegye. Ismét sarok, ismét achilles. Szóltam ne tegye, mett lesántulhatok egy életre ha elszakad. Újabb sarok, újabb achilles. OK. Bitumen pályán játszottunk. Amikor felugrott fejelni én nem ugrottam. Mind a 2lábát kisodortam. Vízszintesen érkezett. Nem maradt ép testrésze. Vérzett vagy 5 helyen, a fején is. Elvitték. Egy szót sem szólt.
Ez az élet.
GOSB-4
Mindez kicsit bonyolultabb 58 kamera folyamatos felvétele alatt. Hogy arról a zebrákról ne is beszéljek akik mindenfele ott állnak. Sajnos ami működik a vízben 14 éveseknél és a grundon, az nem mindig működhet az NFL-ben. Főleg utólag ugyebár.
több mint 6 éve
GOSB-4 New England Patriots 31
Üdv! Annyit tennék hozzá, hogy serdülő meccsen 14éves fiúk és lányok vegyesen játszanak. Sportág:vízilabda. Eset: A 190centis cca.90-100kg-os fiú center 3negyeden keresztül hátrafejel a lanyainkra, akik 20kg-mal és 15-20 centivel kisebbek. Büszke volt. Jókat röhögött. A lányok besokalltak. Végeredmény: a 4. Negyedben egy visszaúszásnál az egyik lány fejbe rúgta a másik oldalba. A gyerek elájult, a bordája eltört. Kihúzták. Mentő vitte el. Mindenki durvának, de jogosnak tartotta. Még az ellenfél sem szólt semmit. A lányokat nem csesztették soha többé és ők sem tettek többé ilyt. Ennyi. Aki oiszkosan játszik az vagy így vagy úgy bűnhődik. GRONK naívan és látvánxosan büntetett, de az agyrázkódás volt a minimum ami járt.
Saját példa: foci kispálya.
Sarokrúgásnál az alapvonalra álltam. Mögém állt akinek centerzték. Éreztem, hogy rárúg az achillesemre. Szóltam ne tegye. Ismét sarok, ismét achilles. Szóltam ne tegye, mett lesántulhatok egy életre ha elszakad. Újabb sarok, újabb achilles. OK. Bitumen pályán játszottunk. Amikor felugrott fejelni én nem ugrottam. Mind a 2lábát kisodortam. Vízszintesen érkezett. Nem maradt ép testrésze. Vérzett vagy 5 helyen, a fején is. Elvitték. Egy szót sem szólt.
Ez az élet.

GOSB6
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pontosan az a különbség, amit leírtál. Floyd a vállával vezeti a blokkot és az ellenfél vállát-mellkasát üti meg. JuJu a sisak koronájával vezeti a blokkot az ellenfél sisak-nyak tájékára.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne viccelj már. Az egyik egy tök szép blokk, ami elősegítette a TD-t, a másik egy játéktól független, fejre menő ütközés

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem: Gronk egyértelműen szabálytalan és sportszerűtlen volt (mondom ezt Pats-szurkolóként), vagyis hibázott. Sajnos, mint tudjuk, a bírók a pálya (és a játék) részei, hiába lázadozunk ellenük, el kell viselni őket. Ezért a racionális viselkedés ilyenkor az, hogy a játékos lenyeli a rossz ítéleteket is, és megy tovább. Szabályosan, és sportszerűen, és ha máshogy csinálja, azzal kárt okoz magának, és a csapatának is.
A Juju dolgot viszont nem nagyon értem. Ahogy én láttam az esetet, az játék közben történt, és egy valóban kemény belemenés volt. De mi volt benne a szabálytalan - azon felül persze, hogy utána fölé állt, és "demonstrált"? Talán a "sisak, a sisaknak"? Nem tudom, mennyire volt az (mennyire számít annak) sisakkal való ütközés. De ha nem az volt, akkor csak egy kemény szerelés volt, nemdebár? És itt most vonatkoztassunk el attól, hogy az áldozat maga egy fekete bárány. Hiszen a játék nem a bosszúról kell hogy szóljon. Ha Burfict azonnal felállt volna az eset után, akkor is szabálytalan lett volna az az ütközés?

Itt a Miami-játékos legalább akkorát, sőt szerintem nagyobbat kapott Floydtól, mint a Juju-Burfict esetben. Ült is a füvön utána egy darabig. Ráadásul, az a szerelés oldalról ment, nem is látta előtte, hogy Jön Floyd. Na, az a szerelés egy nagyszerű, ünnepelt blokk volt, Juju-é meg nem. Hát hogy van ez?
ötös műhold
Sisak a sisaknak egyértelműen szabálytalan. Bárhogy bármikor bármilyen esetben történik. Ha véletlen mert lecsúszott, akkor is. A CTE felfedezése óta különösen Itt ha némileg érintette is a sisakot, sokkal inkább váll volt, és nem is az volt a szándéka, hogy oly módon üsse le a miami játékost. Ha megnézed JuJu setében teljesen egyértelmű és világos, hogy fejre ment és szándékosan olyan keményen ahogy. Az Burfictel kapcsolatos előzmények ismeretében különösen. Nincs nagyon mit vitatkozni rajta. Ráadásul telibe verte a sisak a sisakot.
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Szerintem: Gronk egyértelműen szabálytalan és sportszerűtlen volt (mondom ezt Pats-szurkolóként), vagyis hibázott. Sajnos, mint tudjuk, a bírók a pálya (és a játék) részei, hiába lázadozunk ellenük, el kell viselni őket. Ezért a racionális viselkedés ilyenkor az, hogy a játékos lenyeli a rossz ítéleteket is, és megy tovább. Szabályosan, és sportszerűen, és ha máshogy csinálja, azzal kárt okoz magának, és a csapatának is.
A Juju dolgot viszont nem nagyon értem. Ahogy én láttam az esetet, az játék közben történt, és egy valóban kemény belemenés volt. De mi volt benne a szabálytalan - azon felül persze, hogy utána fölé állt, és "demonstrált"? Talán a "sisak, a sisaknak"? Nem tudom, mennyire volt az (mennyire számít annak) sisakkal való ütközés. De ha nem az volt, akkor csak egy kemény szerelés volt, nemdebár? És itt most vonatkoztassunk el attól, hogy az áldozat maga egy fekete bárány. Hiszen a játék nem a bosszúról kell hogy szóljon. Ha Burfict azonnal felállt volna az eset után, akkor is szabálytalan lett volna az az ütközés?
Tessék csak megnézni ezt a blokkot:
Itt a Miami-játékos legalább akkorát, sőt szerintem nagyobbat kapott Floydtól, mint a Juju-Burfict esetben. Ült is a füvön utána egy darabig. Ráadásul, az a szerelés oldalról ment, nem is látta előtte, hogy Jön Floyd. Na, az a szerelés egy nagyszerű, ünnepelt blokk volt, Juju-é meg nem. Hát hogy van ez?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Ha Gronk 1 meccs JuJu 2 meccs... ritka paraszt volt...
ThundersNFL
JuJu védelme Gronkkal szemben, hogy ott még játék volt...de semmi több, a két meccs is reális lenne, de tudja bárki ebben a ligában, hogy miért mennyi jár, volt már teljesen hasonló esetért 40ezer dollár is büntetés. De mondom a szememben csak azért súlyosabb a Talib meg Gronk féle dolog, mert ott már állt a játék.
Klaci79
és akkor mi van ha "ott még játék volt", ugyan úgy védtelen játékosként lemészárolták

pont semmi köze nincs ahhoz, hogy játék közben vagy utána csinálja valaki
ZERO_L
Szerintem pedig nem. Sípszó után egy ilyen megmozdulásért azonnal kiállítanék. De nem baj ha másképp látjuk, az lenne a baj, ha mindenki ugyanúgy. JuJu biztosan megkapja ami jár. Újonc, tehát gondolom különösen odafigyelnek erre majd. Peace 😊
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
Ha Gronk 1 meccs JuJu 2 meccs... ritka paraszt volt...
ThundersNFL
JuJu védelme Gronkkal szemben, hogy ott még játék volt...de semmi több, a két meccs is reális lenne, de tudja bárki ebben a ligában, hogy miért mennyi jár, volt már teljesen hasonló esetért 40ezer dollár is büntetés. De mondom a szememben csak azért súlyosabb a Talib meg Gronk féle dolog, mert ott már állt a játék.
Klaci79
és akkor mi van ha "ott még játék volt", ugyan úgy védtelen játékosként lemészárolták

pont semmi köze nincs ahhoz, hogy játék közben vagy utána csinálja valaki



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 002 — Patriots fan
Ha Gronk 1 meccs JuJu 2 meccs... ritka paraszt volt...
ThundersNFL
JuJu védelme Gronkkal szemben, hogy ott még játék volt...de semmi több, a két meccs is reális lenne, de tudja bárki ebben a ligában, hogy miért mennyi jár, volt már teljesen hasonló esetért 40ezer dollár is büntetés. De mondom a szememben csak azért súlyosabb a Talib meg Gronk féle dolog, mert ott már állt a játék.
Klaci79
Juju for President. Burfi csak azt kapta amit érdemelt...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Ha Gronk 1 meccs JuJu 2 meccs... ritka paraszt volt...
ThundersNFL
JuJu védelme Gronkkal szemben, hogy ott még játék volt...de semmi több, a két meccs is reális lenne, de tudja bárki ebben a ligában, hogy miért mennyi jár, volt már teljesen hasonló esetért 40ezer dollár is büntetés. De mondom a szememben csak azért súlyosabb a Talib meg Gronk féle dolog, mert ott már állt a játék.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Szólni kéne Gronknak, hogy legközelebb ne legyen puhapöcs üsse ököllel az ellent, mert akkor talán berohan mindkét csapat és a visszajátszásokon nem látszik majd ki kezdte a balhét. Vagy csörgesse meg A.J-t tanácsért.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Ha Gronk 1 meccs JuJu 2 meccs... ritka paraszt volt...
ThundersNFL
Gronk is az volt, ez nem vitás..
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Ha Gronk 1 meccs JuJu 2 meccs... ritka paraszt volt...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Szerencsére Gronk megúszta egy meccsel, ez még jót is fog neki tenni, ennyit érdemelt is.

Nem értem ezt a népharagot a "szakértők", és sok hozzászóló részéről, a legtöbb min 4 meccsre akarta elmeszelni, miközben mások a hasonló esetek simán megússzák. Értem én hogy minket mindig máshogy kezelnek büntetések terén, de jó lenne ha végre a liga konzisztensen kezelnél az ilyen dolgokat, a zebrákkal együtt.

Reggel pont elkaptam CIN-PIT végét, és ott JuJu megmozdulására is minimum járna egy meccs, és őt is ki kellett volna állítani azonnal, kíváncsi leszek megkapja e. Az ütés is csúnya volt, de amit utána tett az mutatta hogy szándékosság volt benne.
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Végre Beki hozott valami jó hírt a topicba! Ja megint nem. Mindegy, legalább nem sérül meg a túlpörgött vízi emlősök ellen, szóval pöpec
Wyatt
Bennem is ez fogalmazódott meg. Utána megyünk a Steelershez, jól fog jönni az extra motiváció.
ervinator
Most muszáj lesz Allent és Hollistert használni 😀

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Végre Beki hozott valami jó hírt a topicba! Ja megint nem. Mindegy, legalább nem sérül meg a túlpörgött vízi emlősök ellen, szóval pöpec
Wyatt
Bennem is ez fogalmazódott meg. Utána megyünk a Steelershez, jól fog jönni az extra motiváció.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre Beki hozott valami jó hírt a topicba! Ja megint nem. Mindegy, legalább nem sérül meg a túlpörgött vízi emlősök ellen, szóval pöpec

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Gronk 1 meccset pihen.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Titkon még mindig reménykedem picit abban, Gillislee-től láthatunk még valami szépet

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Úgy illik, hogy a jó teljesítményt is ki kell emelni.
...
RB Rex Burkhead, 83.3 overall grade nagyon fasza ez a három futó 😊
Wyatt
Kimondottan élvezetes nézni a futójátékunkat.
Ha sokoldalú tud maradni az offense, az csak jót jelenthet a PO-ra.

We are all PATRIOTS!