New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 8 éve
Cooksot nem bántanám, úgy érezte, meglehet, így, nem lett meg. Kurva nagy hiba, hogy ott nem mentünk neki 4. és félre QB sneakkel. Ugyanakkora hiba, hogy 4. és 5-re nem rúgni próbáltunk. Sokkal nagyobb hibákat követtünk el támadóoldalon, mint Cooks bármelyik mozdulata volt...Úgy érzem aznap kicsit mindenkinek elment az esze. Cooks csak nem lógott ki a sorból.
Wyatt
We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Jol hangzik, de ez itt nem a Broncos, itt van fizetesi sapkaHoltidőben elkövetett indokolatlan denverezés. 😜
Wyatt
"I love this sport. I hate this sport."
több mint 8 éve
No, kérem szépen Tamba Halit és Derrick Johnsont. Fiatal a védelem, elfér némi tapasztalat olcsón, elég nagy hozzáadott értékkel.| Egyik sem jön, nyugi |

több mint 8 éve
Cooksot nem bántanám, úgy érezte, meglehet, így, nem lett meg. Kurva nagy hiba, hogy ott nem mentünk neki 4. és félre QB sneakkel. Ugyanakkora hiba, hogy 4. és 5-re nem rúgni próbáltunk. Sokkal nagyobb hibákat követtünk el támadóoldalon, mint Cooks bármelyik mozdulata volt...

több mint 8 éve
Adja magát a szomorú következtetés: Jól jött volna a védelemben valaki, akinek ekkora szive van...www.youtube.com/watch?v=fFIjzZ8-a3gBár most is lett volna egy ilyen védő a 9-es számú Eagles-irányítóval szemben 😀
Attila Pál
Wyatt
De a támadóknál is: még sohasem próbált átugrani valakit, akit ki is kerülhet. Nem kóricál össze-vissza a pályán menetiránnyal szemben, míg le nem fejelteti magát... szóval a nagy szive mellett esze is van.
We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Valamelyik korább jetses DL-emberkét szívesen látnám a korábbi gondolataim ellenére is, Richardson és Wilkerson is nagy erősítést jelenthetne a fal közepén, könnyítve a fiatal DE-k helyzetét. Persze csak értelmes áron

több mint 8 éve
www.youtube.com/watch?v=fFIjzZ8-a3gBár most is lett volna egy ilyen védő a 9-es számú Eagles-irányítóval szemben 😀
Attila Pál
Szerkesztette: Wyatt

több mint 8 éve
Emlékeztek arra a majdnem sack-jére DE-ként? Azt hiszem bekerült az NFL heti összefoglalójába, vagy hova.
több mint 8 éve
Edelman 😉Uborkaszezon mai pletykája bostoni szakiktól:Es melyik fog DE-t, LB-t meg CB-t játszani? 😊
Hannable szerint nem ördögtől való ötlet, hogy a NE megpróbálja megszerezni idén tavasszal Gronk mellé egy az elkapásokban erős, vörös zónában jól használható senior TE-t.. Aki nem más, mint Jimmy Graham..
Nem valószínű, hogy megtartják a Hóxnál, a NE pedig lát benne még mindig fantáziát..
Azért egy Edelman, Dola, Hogan, Cooks, Gronk, Graham elkapó brigád az nagyot szólna.. Meglátjuk mi lesz a pletykákból.. 😊
kyobalu
somoskovig
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
DeMarcus Lawrence, Richard Sherman és Nigel Bradham. (Coverage-ben úgyis kellene valaki.)Depthnek jön Sheldon Richardson. Ne aggódj, megoldjuk.Uborkaszezon mai pletykája bostoni szakiktól:Es melyik fog DE-t, LB-t meg CB-t játszani? 😊
Hannable szerint nem ördögtől való ötlet, hogy a NE megpróbálja megszerezni idén tavasszal Gronk mellé egy az elkapásokban erős, vörös zónában jól használható senior TE-t.. Aki nem más, mint Jimmy Graham..
Nem valószínű, hogy megtartják a Hóxnál, a NE pedig lát benne még mindig fantáziát..
Azért egy Edelman, Dola, Hogan, Cooks, Gronk, Graham elkapó brigád az nagyot szólna.. Meglátjuk mi lesz a pletykákból.. 😊
kyobalu
somoskovig
Graham Hollister helyén elkaristolna. 😊 Nekem tetszene, bár akkor néztem játékát (és volt nagyon impresszív), amikor a Saintsnél volt, a Hawks korszaka kevésbé emlékezetes.
több mint 8 éve
Ennyi. Tok felesleges. Akkor inkabb mar maradjon Bennett, neki haszna is lehetne. De vagy lb kell Riverstol fuggoen, meg esetleg egy cb.

több mint 8 éve
Pont az jutott eszembe, hogy JG pénzéből inkább hoznék valakit ezekre a posztokra. Már csak azért se érzem reálisnak, mert Hernandez óta nem nagyon emlékszem olyan TE-re, aki nem tudott blokkolni és bevált volna.Uborkaszezon mai pletykája bostoni szakiktól:Es melyik fog DE-t, LB-t meg CB-t játszani? 😊
Hannable szerint nem ördögtől való ötlet, hogy a NE megpróbálja megszerezni idén tavasszal Gronk mellé egy az elkapásokban erős, vörös zónában jól használható senior TE-t.. Aki nem más, mint Jimmy Graham..
Nem valószínű, hogy megtartják a Hóxnál, a NE pedig lát benne még mindig fantáziát..
Azért egy Edelman, Dola, Hogan, Cooks, Gronk, Graham elkapó brigád az nagyot szólna.. Meglátjuk mi lesz a pletykákból.. 😊
kyobalu
somoskovig
több mint 8 éve
Uborkaszezon mai pletykája bostoni szakiktól:Es melyik fog DE-t, LB-t meg CB-t játszani? 😊
Hannable szerint nem ördögtől való ötlet, hogy a NE megpróbálja megszerezni idén tavasszal Gronk mellé egy az elkapásokban erős, vörös zónában jól használható senior TE-t.. Aki nem más, mint Jimmy Graham..
Nem valószínű, hogy megtartják a Hóxnál, a NE pedig lát benne még mindig fantáziát..
Azért egy Edelman, Dola, Hogan, Cooks, Gronk, Graham elkapó brigád az nagyot szólna.. Meglátjuk mi lesz a pletykákból.. 😊
kyobalu
több mint 8 éve
Uborkaszezon mai pletykája bostoni szakiktól:Hannable szerint nem ördögtől való ötlet, hogy a NE megpróbálja megszerezni idén tavasszal Gronk mellé egy az elkapásokban erős, vörös zónában jól használható senior TE-t.. Aki nem más, mint Jimmy Graham..
Nem valószínű, hogy megtartják a Hóxnál, a NE pedig lát benne még mindig fantáziát..
Azért egy Edelman, Dola, Hogan, Cooks, Gronk, Graham elkapó brigád az nagyot szólna.. Meglátjuk mi lesz a pletykákból.. 😊
Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
A 4-2-5 miatt tényleg csak 2 LB van fenn legtöbbször.Szoval akkor Wyatt szerinted Rivers lesz a(z egyik) válasz az LB sort érintő kérdésekre?Szerintem igen. Persze, ha megint kiesik mindenki, akkor szar van. De alapbol ket LB jatszik az esetek tobbsegeben, Riverst siman fel lehet tolni ilyenkor a vedofal melle is, o nagy fegyver lehet.
Ebben az esetben nem kell HT es van Noy melle senki FA vagy draft, inkabb DE?
Sinisa
Lehet hozni barkit persze, aki elorelepest jelent Robertsekhez kepest, devkis szerencsevel nekik most a 4-6.helyekert kell kuzdeniuk, nem az elsoert. En Van Noyt pl most megtartanam egyik kezdonek, es inkabb DE-t meg CB-t hoznek jobbat a jelenlegi masodik opcioknal. Azzal szerintem nagyobbat lephetunk elore, mint Van Noy lecserelesevel, de az sem gond persze, ha oda is talalunk. De szerintem a DE es CB poszt feljavitasa fontosabb Hightower es Rivers felepulesevel.
Persze, ha megint leserul mindenki, akkor szopo, de azzal nem lehet szamolni, hogy ez megint bekovetkezik, es hogy az 5--6.opciok is kezdo szintuek legyenek. Van, ahol egy jatekos kidolesevel rendre osszedol a rendszer, szerintem annal lenyegesen jobb a helyzet itt.
Ha van eszszeru koltsegert (penz/pick) javitasi lehetoseg, popec. De nalam prioritasban a negyedik helyen all a dolog. Drafton elsore iranyito, egyebkent kulcskerdes egy DE, es a CB is elotte boven.
Wyatt
Viszont most csak pont 2 olyan LB van, akiket még infarktus mentes fenn lehet hagyni.
Ha jön Rivers, szerintem akkor is kéne egy jó LB; persze nem tudjuk, hogy mi a terv Rivers-szel és milyen állapotban lesz.
DE kell és CB is.
Idén elég mély a QB felhozatal, azt is lehetne BPA-zni.
Viszont egy jó safety is kéne a 3 kezdő mögé.
... és azzal még nem is számoltunk, hogy 3 OT-nak jár le a szerződése.
Muszáj lesz jó intézni az UFA-kat, mert különben a rendelkezésre álló pick mennyiséghez képest túl sok lesz a need.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Ennyi Dele Alli összesen nincs a drafton :dnem is házipornóra gondoltam 😊
Wyatt
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
1/31 Fasza LB2/43 Fasza CB
2/63 Fasza Jimmy utód
3/95 Fasza DE
6/191 All Pro WR pick 😊
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Már a draftolása után is szóba jött, hogy olyan fegyver lehet, mint Ninko, és még többet lehet LB-sorban. Én egyértelműen oda várom most már

több mint 8 éve
Rivers a tipikus edge rusher megtestesítője..Ha rendben alakul a felépülése, akkor pöpec társa lehet Flowersnek..De szerintem LB munkára nem alkalmas..Oda más kell HT és VanNoy mellé..HT mögé kell mélység, ő szerintem nem tud végigtolni egy teljes szezont.
Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Más: Brady-vel mi van? Ha jól hallottam contracttal kapcsolatban tárgyal a csapattal. Átstruktúrálás? Vagy még hosszabbítani akar?Felmerült egy olyan álhír, hogy JimmyG-hez hasonló szerződést szeretne és, ha nem kapja meg akkor holdoutol. De elég hamar kiderült, hogy egy bostoni srác trollkodott Don Yee személyében egy újságíróval, aki rögtön le is hozta a cikket. Más egyébről nem tudok.
peterk2005
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"