NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
fodi91 196
Andrewssal mi van? milyen betegsége van?
ahogy látom Bennett állapota is rosszabbodott.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cannont es Andrewst is szepen potoltuk eddig, mondjuk Wake nem lesz olyan kegyes, mint Von vagy Mack. Mindegy mindennel egyutt meg kell oldani

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 359 — situational football
Hogan, Andrews, Cannon tuti nem játszik vasárnap

a másik oldalon viszont Cutler a tuti out, Moore fog kezdeni, nem tudom ez előny vagy hátrány nekünk



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Hűha. Itt valami félreértés van.
zinedine5
Az lehet. Nálam a "Csak a hibákat elfedi a jó és eredményes játék." mondat elég súlyos állítás. Számomra azt jelenti, hogy itt valami alapvető probléma van.

Mellesleg nézd meg, hogy hányszor írtad le a kuka, zsákutca, nulla kifejezéseket. Lehet, hogy Hozzád képest én rózsaszínben látom a Pats dolgait, Az is elképzelhető, hogy Te meg hozzám képest feketének. 😊
tomi-tomi
Szerintem ez semmiféle problémát nem jelez. Szerintem ezek rossz tradek voltak és kész. Semmilyen konklúzió nincs. Ennyi. Pont.
(összesen 3x és mind ugyanarra a trade-re vonatkozik.)
de most komolyan egy középső körös besült QB pick miatt kéne annyira bosszúsnak lenni? Mallett-et mikor is húztuk? mennyit is tett hozzá a csapat sikereihez?

ez a sportágak közül talán a legnehezebb pozíció, így a scoutolása is baromira összetett ha nem egy első körös (top) tehetségről van szó, akkor az esetek többségében csak akkor tudsz teljes képet kapni egy irányítóról ha a kezed közé kapod és látod edzeni nap mint nap, hétről hétre (és az sem hátrány ha éles meccsen is ki tudod próbálni)...
még a mi FO-nkban sem ülnek látnokok, az alapanyagot jól be tudják határolni (nem véletlen, hogy az általunk draftolt és edzett irányítók rendre megélnek a ligában), de azt hogy ezt az alapanyagot mennyire egyszerű formálni abba az irányba amelyikbe a mi edzőink szeretnék, azt scoutolással nem lehet pontosan meghatározni (+ azzal sem lehet egyszerű megbirkózni, hogy TB még 38 évesen is fejlődőképes)
ezért hoztam fel a DB pickeket, az a kritikusabb szememet pl jobban bántja, mert szerintem ott sokkal könnyebb lenne (az sem könnyű) betalálni egy-egy jó játékosba főleg a top60 körül

a QB pick az mindig is lutri marad

senki nem mondta, hogy a FO mindent helyesen csinál, igen vannak besült draft pickek és tradek, de amit jelenleg kijelenthetünk az a Marsh és Ealy trade-k, amik nem sikerültek, de ezekre az olcsó ellenérték miatt simán járulékos veszteségként tekinthetünk
ha Brissettből is csak azt a 1,5 győztes meccs marad meg, az is járulékos veszteség, mert meggyőződésem(lehet nincs igazam), hogy inkább Brady eltiltása miatt jött és nem azért mert a franchise jövőjét láttuk benne, ennyi kockázatot meg simán megért
(Dorsettről meg annyit, hogy hány "első csapatában megbukott" játékosból csináltunk itt "sztárt", szóval ez elég gyenge érv ellene, ellenben tudjuk mennyire bonyolult a playbook)
ZERO_L
Nem kell, senki nem írta ezt.

Ugyanezt írtam, nem többet.

Valami fura oknál fogva bele akartok mást magyarázni a mondandómba, mint ami.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Bradynél Achilles problémák...
Fasza....
ThundersNFL
Mégtöbb fásli meg szuri aztán ennyi 😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Bradynél Achilles problémák...
Fasza....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 359 — situational football
Brissett amúgy miért fáj ennyire? egy tankoló AFC csapatnak oda adtunk egy nálunk nem kellő játékost, aki győzelmekhez segíti őket, ha top10 kívül draftolnak máris megérte (egy potenciális 1/1-es csapatot húztunk fel)
ZERO_L
Lényegében egy tavalyi 3. körös picket kidobtunk a kukába.(Mert Dorsett eddig kb nulla.) Még Jake Bequette is több időt kapott, pedig ő aztán az első pillanattól zsákutca volt.
zinedine5
azért az a harmadik kör hozott 1,5 meccset tavaly és ha tegyük fel mindkét meccset bukjuk, akkor a kiemelések is máshogy alakulnak aztán ki tudja mi lett volna a végkimenetel

harmadik kör vége nem akkora érték mint mondjuk a rendszeres 2. körös DB bustok, szóval nem tartom akkora pazarlásnak
Dorsett is csak most jött alapozás nélkül, legalább az év végét, köv TC-t megvárnám a komoly leírásával, de ha nem is válik be backup szinten akkor is ingyen ki lehet vágni, Brissett meg így is úgy is zsákutca volt mind1 hogy hol lett kiválasztva
ZERO_L
(Ha zsákutca volt, akkor a tavalyi draftcetlink volt hiba.)
A db bustok nem teszik automatikusan pozitivvá azt a tényt, hogy egy tavalyi 3. körös picket - aki, mint leírtad hozott 1,5 meccset - odaadtunk egy olyan wr-ért, aki az első csapatában megbukott és - egyelőre - nem úgy tűnik, hogy a keretben lévő 5 wr barmelyikénél jobb lesz.
Ha pedig kivágjuk, akkor végképp kuka az a tavalyi 3. körös.

Tehát ez nem kifejezetten a jó scouting/FO/coaching/trade mintapéldája.

Ahogy említettem már, az, hogy van egy jól működő csapatunk, úgy FO, mint játékos szinten, nem jelenti azt, hogy nem hibáznak. Csak a hibákat elfedi a jó és eredményes játék.
zinedine5
de most komolyan egy középső körös besült QB pick miatt kéne annyira bosszúsnak lenni? Mallett-et mikor is húztuk? mennyit is tett hozzá a csapat sikereihez?

ez a sportágak közül talán a legnehezebb pozíció, így a scoutolása is baromira összetett ha nem egy első körös (top) tehetségről van szó, akkor az esetek többségében csak akkor tudsz teljes képet kapni egy irányítóról ha a kezed közé kapod és látod edzeni nap mint nap, hétről hétre (és az sem hátrány ha éles meccsen is ki tudod próbálni)...
még a mi FO-nkban sem ülnek látnokok, az alapanyagot jól be tudják határolni (nem véletlen, hogy az általunk draftolt és edzett irányítók rendre megélnek a ligában), de azt hogy ezt az alapanyagot mennyire egyszerű formálni abba az irányba amelyikbe a mi edzőink szeretnék, azt scoutolással nem lehet pontosan meghatározni (+ azzal sem lehet egyszerű megbirkózni, hogy TB még 38 évesen is fejlődőképes)
ezért hoztam fel a DB pickeket, az a kritikusabb szememet pl jobban bántja, mert szerintem ott sokkal könnyebb lenne (az sem könnyű) betalálni egy-egy jó játékosba főleg a top60 körül

a QB pick az mindig is lutri marad

senki nem mondta, hogy a FO mindent helyesen csinál, igen vannak besült draft pickek és tradek, de amit jelenleg kijelenthetünk az a Marsh és Ealy trade-k, amik nem sikerültek, de ezekre az olcsó ellenérték miatt simán járulékos veszteségként tekinthetünk
ha Brissettből is csak azt a 1,5 győztes meccs marad meg, az is járulékos veszteség, mert meggyőződésem(lehet nincs igazam), hogy inkább Brady eltiltása miatt jött és nem azért mert a franchise jövőjét láttuk benne, ennyi kockázatot meg simán megért
(Dorsettről meg annyit, hogy hány "első csapatában megbukott" játékosból csináltunk itt "sztárt", szóval ez elég gyenge érv ellene, ellenben tudjuk mennyire bonyolult a playbook)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hűha. Itt valami félreértés van.
zinedine5
Az lehet. Nálam a "Csak a hibákat elfedi a jó és eredményes játék." mondat elég súlyos állítás. Számomra azt jelenti, hogy itt valami alapvető probléma van.

Mellesleg nézd meg, hogy hányszor írtad le a kuka, zsákutca, nulla kifejezéseket. Lehet, hogy Hozzád képest én rózsaszínben látom a Pats dolgait, Az is elképzelhető, hogy Te meg hozzám képest feketének. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Ahogy említettem már, az, hogy van egy jól működő csapatunk, úgy FO, mint játékos szinten, nem jelenti azt, hogy nem hibáznak. Csak a hibákat elfedi a jó és eredményes játék.
zinedine5
Ha a hibát a hiba felfedezésének kedvéért, öröméért keresed/találod meg, akkor egyrészt nagy hibát követsz el, másrészt keserű leszel.

A hibákat nem fedi el a jó és eredményes játék - hiszen Te is észrevetted. Van egy kiválóan és sikeresen működő rendszer. Amely többek között azért is stabil, mert sokkal nagyobb a hibatűrő képessége.

Ennek a komplex rendszernek természetes tulajdonsága, hogy hibáznak a működtetői. Az általad említett hibák közül mely veszélyezteti a rendszer sikeres működését? Kipróbált BB két embert egy hiányposzton egy 5., egy 7. körért és nyolc hellyel hátrébb menetelért. Amiből a két konkrét cetli már vészmegoldás volt sérülés miatt. A vészmegoldás mindig extra pénzbe kerül. TB teljesítménye miatt elpasszoltuk a két tartalékot egy erős cetliért és egy első körös bust-nak tűnő elkapóért. (Az elkapó hiány ismét "baleset" volt.) Allen ide hozatala teljesen jogosnak tűnt, ismerve Gronk előéletét. S Gillislee is cetlibe került, végül Rowe-ért is csengetni kell majd.

Brady utolsó néhány tucat meccsének lehetünk szemtanúi és szurkolói. Ezt a fantasztikus élményt nekem egyáltalán nem fogja megzavarni, hogy kivágták azt a Cassius Marsh-ot, akiért adtak egy 5. kört és Justin Coleman-t. Inkább újra megnézem a Raiders elleni Dola TD előtti eligazítást, mert olyat 4-5 év múlva nem fogok látni élesben.

Élvezd a Pats-harmóniát! 😊
tomi-tomi
Hűha. Itt valami félreértés van.

Én csak arra reagáltam meg az elején wyattnek, hogy kizárólag az idei trade-jeinket nézve az nem túl fényes teljesítmény. Nem keserűen és negatívan ítéltem meg a csapatot. Csak azt a pár tradet amiről kolok írt.

Még azt sem írtam, hogy ezek nem érthető cserék voltak. Viszont az én szememben, a csapat jelenlegi jó teljesítményétől függetlenül ezek a tradek nem jöttek be. (Hozzátenném, hogy a csapat szerint sem. Ealy, Marsh cut. Allen, Dorsett meg a teljesítményével bizonyít.)

Ha az baj, hogy nem látok mindent rózsaszínben, akkor elnézést.

"Az általad említett hibák közül mely veszélyezteti a rendszer sikeres működését?"
Azt még végképp nem értem, hogy ezt hogy hoztad ki a mondandómból.
Egyik sem. Azért mert eredményes.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ahogy említettem már, az, hogy van egy jól működő csapatunk, úgy FO, mint játékos szinten, nem jelenti azt, hogy nem hibáznak. Csak a hibákat elfedi a jó és eredményes játék.
zinedine5
Ha a hibát a hiba felfedezésének kedvéért, öröméért keresed/találod meg, akkor egyrészt nagy hibát követsz el, másrészt keserű leszel.

A hibákat nem fedi el a jó és eredményes játék - hiszen Te is észrevetted. Van egy kiválóan és sikeresen működő rendszer. Amely többek között azért is stabil, mert sokkal nagyobb a hibatűrő képessége.

Ennek a komplex rendszernek természetes tulajdonsága, hogy hibáznak a működtetői. Az általad említett hibák közül mely veszélyezteti a rendszer sikeres működését? Kipróbált BB két embert egy hiányposzton egy 5., egy 7. körért és nyolc hellyel hátrébb menetelért. Amiből a két konkrét cetli már vészmegoldás volt sérülés miatt. A vészmegoldás mindig extra pénzbe kerül. TB teljesítménye miatt elpasszoltuk a két tartalékot egy erős cetliért és egy első körös bust-nak tűnő elkapóért. (Az elkapó hiány ismét "baleset" volt.) Allen ide hozatala teljesen jogosnak tűnt, ismerve Gronk előéletét. S Gillislee is cetlibe került, végül Rowe-ért is csengetni kell majd.

Brady utolsó néhány tucat meccsének lehetünk szemtanúi és szurkolói. Ezt a fantasztikus élményt nekem egyáltalán nem fogja megzavarni, hogy kivágták azt a Cassius Marsh-ot, akiért adtak egy 5. kört és Justin Coleman-t. Inkább újra megnézem a Raiders elleni Dola TD előtti eligazítást, mert olyat 4-5 év múlva nem fogok látni élesben.

Élvezd a Pats-harmóniát! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Brissett amúgy miért fáj ennyire? egy tankoló AFC csapatnak oda adtunk egy nálunk nem kellő játékost, aki győzelmekhez segíti őket, ha top10 kívül draftolnak máris megérte (egy potenciális 1/1-es csapatot húztunk fel)
ZERO_L
Lényegében egy tavalyi 3. körös picket kidobtunk a kukába.(Mert Dorsett eddig kb nulla.) Még Jake Bequette is több időt kapott, pedig ő aztán az első pillanattól zsákutca volt.
zinedine5
azért az a harmadik kör hozott 1,5 meccset tavaly és ha tegyük fel mindkét meccset bukjuk, akkor a kiemelések is máshogy alakulnak aztán ki tudja mi lett volna a végkimenetel

harmadik kör vége nem akkora érték mint mondjuk a rendszeres 2. körös DB bustok, szóval nem tartom akkora pazarlásnak
Dorsett is csak most jött alapozás nélkül, legalább az év végét, köv TC-t megvárnám a komoly leírásával, de ha nem is válik be backup szinten akkor is ingyen ki lehet vágni, Brissett meg így is úgy is zsákutca volt mind1 hogy hol lett kiválasztva
ZERO_L
(Ha zsákutca volt, akkor a tavalyi draftcetlink volt hiba.)
A db bustok nem teszik automatikusan pozitivvá azt a tényt, hogy egy tavalyi 3. körös picket - aki, mint leírtad hozott 1,5 meccset - odaadtunk egy olyan wr-ért, aki az első csapatában megbukott és - egyelőre - nem úgy tűnik, hogy a keretben lévő 5 wr barmelyikénél jobb lesz.
Ha pedig kivágjuk, akkor végképp kuka az a tavalyi 3. körös.

Tehát ez nem kifejezetten a jó scouting/FO/coaching/trade mintapéldája.

Ahogy említettem már, az, hogy van egy jól működő csapatunk, úgy FO, mint játékos szinten, nem jelenti azt, hogy nem hibáznak. Csak a hibákat elfedi a jó és eredményes játék.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ty Law, Randy Moss és Richard Seymour is jelölt (utóbbi kettő először), kíváncsi vagyok, lesz-e korábbi Pats-játékos halhatatlan jövőre. Mossnak illene, de TO nem ment még be, szal amiatt karcos lehet. De attól még illene. Law negyedszer próbálkozik, lehet, hogy majd Peyton Manninggel együtt megy be 😀

Cooks meg elmondta, hogy itt akarja befejezni a karrierjét. Remélem, tényleg nem szerződik máshova, és jó hosszú pályafutása lesz. Nagyon durva, hogy most töltötte be a 24-et, és minden esélye megvan arra, hogy három 1000+os szezont hozzon már le 24 éves korára, valamint 4000+ yardot összességében.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 359 — situational football
Brissett amúgy miért fáj ennyire? egy tankoló AFC csapatnak oda adtunk egy nálunk nem kellő játékost, aki győzelmekhez segíti őket, ha top10 kívül draftolnak máris megérte (egy potenciális 1/1-es csapatot húztunk fel)
ZERO_L
Lényegében egy tavalyi 3. körös picket kidobtunk a kukába.(Mert Dorsett eddig kb nulla.) Még Jake Bequette is több időt kapott, pedig ő aztán az első pillanattól zsákutca volt.
zinedine5
azért az a harmadik kör hozott 1,5 meccset tavaly és ha tegyük fel mindkét meccset bukjuk, akkor a kiemelések is máshogy alakulnak aztán ki tudja mi lett volna a végkimenetel

harmadik kör vége nem akkora érték mint mondjuk a rendszeres 2. körös DB bustok, szóval nem tartom akkora pazarlásnak
Dorsett is csak most jött alapozás nélkül, legalább az év végét, köv TC-t megvárnám a komoly leírásával, de ha nem is válik be backup szinten akkor is ingyen ki lehet vágni, Brissett meg így is úgy is zsákutca volt mind1 hogy hol lett kiválasztva



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Brissett amúgy miért fáj ennyire? egy tankoló AFC csapatnak oda adtunk egy nálunk nem kellő játékost, aki győzelmekhez segíti őket, ha top10 kívül draftolnak máris megérte (egy potenciális 1/1-es csapatot húztunk fel)
ZERO_L
Lényegében egy tavalyi 3. körös picket kidobtunk a kukába.(Mert Dorsett eddig kb nulla.) Még Jake Bequette is több időt kapott, pedig ő aztán az első pillanattól zsákutca volt.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 359 — situational football
Megnéztem kik lesznek FA-k a szezon végén és a nyilvánvaló Dola-Solder-Butler hármas után azért vannak még érdekes nevek:
-Lewis, Burkhead duo elég jól hasít (szerencsére Gillislee-t DM nélkül ki lehet vágni jövőre, 2,5M-et spórolva)
-Bademosi nem volt elveszve sőőőt, ha Butler lelép nem volna rossz 3-4. számúnak
-Slater, Ebner ST fontos elemei, bár Slater sem lesz fiatalabb, lehet inkább papnak áll, de nem véletlenül csk már jó rég óta és a teljesítménye sem esett vissza
-Waddle kifejezetten jól szállt be amikor szükség volt rá

persze várjuk meg a szezon végét, de ezekből az emberekből minél többet meg kéne tartani



Brissett amúgy miért fáj ennyire? egy tankoló AFC csapatnak oda adtunk egy nálunk nem kellő játékost, aki győzelmekhez segíti őket, ha top10 kívül draftolnak máris megérte (egy potenciális 1/1-es csapatot húztunk fel)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja ertem. Jogos

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Allenert sok. De ha a kilencedik meccsunktol hasznalhato lesz legalabb annyira, akkor nem lesz para. Ealy nem jott be,de egy ilyen nyolchelyes latrade ne legyen mar egyenerteku egy minusz eseten egy Cooks-cserevel
Wyatt
Természetesen nem egyenértékű és mint írtam az a nyolc helyes mínusz benne van, ezért az egál.
Az, hogy Allen nem para nem a trade miatt nem az, hanem azért, mert a csapat jelenleg nélküle is jó. Ettől ez még egy szar trade. Egyelőre.

Cooksért első körös ment. Ha ez sem jött volna be. Akkor ez a "trade season" tragikus lenne, nem rossz.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bradynekvez nem volt eleg, de ujra a mienk a het st-jatekosa. Gostrol megemlekeztunk egyaltalan? Azert az a rugas 70-rol is sima lett volna 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Allenert sok. De ha a kilencedik meccsunktol hasznalhato lesz legalabb annyira, akkor nem lesz para. Ealy nem jott be,de egy ilyen nyolchelyes latrade ne legyen mar egyenerteku egy minusz eseten egy Cooks-cserevel

több mint 6 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Megnèztem mègegyszer a meccset. Hàt az offense valami fèlelmetesen brutàl. Ès ha belegondolok, hogy visszajön Hogan ès talàn Mitchell. Hàt van opció bőven.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Nyolchelyes letrade (bezzeg a Jetsnél milyen jó helye van), harmadik számú irányító (de attól még ezt adom), 4. kör (oké, ez tényleg sok így, de ha Denvertől kezdve használható lesz azért a szezon végéig, belefér), 5.+7. kör (ez sok, még ha volt is valamelyik meccsen valami fontos mozzanata)
Szóval ja, sok volt a mellényúlás, de elég nagy para lenne, ha Cooks nem vált volna be, de ő a 4. legtöbb yarddal bír a ligában, és amellett, hogy teljesen megnyújtja a pályát még rövid és közepes útvonalon is pöpec. Szóval a cserék összességében szerintem még mindig nem negatív előjelűek

Wyatt
Szép ez az összefoglaló, de kolok1972 nem arról írt, hogy, milyen a keret, hanem, hogy, hogy jöttünk ki a tradekből.
És az a négyes bizony erősen negatív előjelű. (Egyelőre)

Az, hogy Ealyért csak 8 helyet mentünk hátra, az, hogy Brissett nálunk csak 3. QB nem javítja ezeket a tradeket. Allen, meg Marsh nálam pedig egyértelműen mínuszos.
Nehogy már 2 elkapás 10 meccs alatt érjen egy 4. kört.

Ebből a négy tradeből egyik sem pluszos, max 2 egál. Ha Cooksot is idevesszük, akkor egy plusszos van, viszont érte mégsem csak egy közepes pick ment, hanem egy első-körös.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyolchelyes letrade (bezzeg a Jetsnél milyen jó helye van), harmadik számú irányító (de attól még ezt adom), 4. kör (oké, ez tényleg sok így, de ha Denvertől kezdve használható lesz azért a szezon végéig, belefér), 5.+7. kör (ez sok, még ha volt is valamelyik meccsen valami fontos mozzanata)
Szóval ja, sok volt a mellényúlás, de elég nagy para lenne, ha Cooks nem vált volna be, de ő a 4. legtöbb yarddal bír a ligában, és amellett, hogy teljesen megnyújtja a pályát még rövid és közepes útvonalon is pöpec. Szóval a cserék összességében szerintem még mindig nem negatív előjelűek

Ha az egész szezont nézem, akkor
QB: Hoyer cserének szerintem jó, Jimmy áron alul ment el talán, Brissett így már tuti, de egy top 5-ös második kört szerezünk, és van megfelelő cserénk is, úgyhogy annyira nem rossz ez.
RB: Gillislee-t én sokkal jobban sajnálom, benne sokkal többet láttam. Cserében Burkhead nagyon jó, meg Lewis és White is, márpedig akármelyik van fent (még legkevésbé White mondjuk), jöhet bármilyen játék és áthívás, mert futás, rövid futópassz, vagy szélre menő futópassz is jöhet. Sajnos Gillislee nem ennyire sokoldalú, de nagyobb baj, hogy amire ő jó, azt mi nem tudjuk kihasználni. Talán a PO-ban, frissen... Itt sem panaszkodom, még Blount elmenetele ellenére sem.
FB: Develin hosszabbított, marha jó, örülés van.
TE: Gronk visszatért, Allen nyilván gyengébb, mint Bennett, de Bennett is visszatért, Allen pedig 2-3. számúnak használható lehet még, és ott van Hollister is. Itt volt egyedül jelentős rosterprobléma (persze, mihez képest, mert a szezon végén Bennett volt csak, most meg Gronk, ami nyilván javulás, csak jó lett volna, ha van két pöpec TE). Bennett visszatérésével szerintem ez még jobb is, mint volt, úgyhogy az egyik hibából sikerült végül előnyt csinálni, ez nem rossz
WR: Cooks nagyon bevált, Dorsett nem, én Carrt kicsit sajnáltam, Edelmant meg nagyon. De van Cooks, Amendola, remélem, hamarosan Hogan és Mitchell is, meg a futók és a tight endek... Ha lenne Julian a WR poszt is kiemelkedő lenne, és egyértelműen erősödött volna az előző idényhez képest, Cooksnak köszönhetően nem gyengült. Ez is jó volt.
OL: Vollmernek sajna lefőtt a kávé meg Tre Jacksonnak is, de egyik sem volt kezdő már, úgyhogy lényegi visszaesés itt nem következett be, drafton jött két fiatal, majd vagy beválnak, vagy nem, én remélem, igen. Itt is egész jól megvagyunk, talán egy belső falember lehetne pluszban, de Karras egész jól elboldogult, úgyhogy itt sincs nagy persze.

DI: Branch maradásának én speciel örülök, szerintem vele jobb a fal belseje, Guy sajna pont nem ott teljesít jól, ahol reméltem (belső pass rush), de ő sem rossz, Brown sem, jött most Jean-Francois mélységnek, meg ott van az ügyeske Butler, szerintem ez sem rossz, talán lehetett volna jobban erősíteni, de a Branch, Brown kettős tavaly simán jó volt, Guy megszerzése és Valentine elégnek tűnt, ő sajna kiesett. Visszaesni lényegesen itt sem estünk úgy összességében szerintem, és lehet ez még pöpec
ED: Na itt a probléma, de ez várható volt. Sheard a PFF-nél a kilencedik legjobb, Ninko visszavonult, Long kiegészítőnek bőven kiváló Philadelphiában, Mingóért én nem hullajtok könnyeket, próbálkoztunk Ealyvel, aki még a Jetsnél jó. Hát van ez így. Jött két ember a draftról, Wise szerintem egyáltalán nem rossz, csak hát még sokat kell fejlődnie, Derek Rivers pedig egyből megsérült, ez pech. Jött Marsh, aki most ment is, ez sem volt sikertörténet.
Trey Flowers mondjuk jó, csak a sackek nem gyűlnek annyira, a gyengélkedő pass rush miatt pedig a secondary is gyenge volt. Na de ők ezt önerőből is hozták azért. Itt nem jött be egyelőre kb semmi, viszont Flowers 24, Wise és Rivers 23 – Ninko 33, Long 32, Sheard 28. A fiatalítás nem megy általában zökkenőmentesen, a potenciál pedig bőven benne van a srácokban, úgyhogy bár ez idén kevés, szerintem a jövő nem fest rosszul

LB: Hightower maradt (a holt szezon egyik legjobb lépése volt az ő kezelése), majd a sok kieső miatt csomószor DE lett. Szituációs passzsiettetőnek tök jó, kezdő DE-nek nem. LB-nek viszont kiváló. Na pont megsérült ő is persze. Mingót, Ninkót és Riverst ide is fel lehet vésni, Ninko utódja pont kiesett. Pech. Harris jött, nem váltotta be a reményeket ő sem, de a tapasztalata szerintem nem hátrány a fiataloknak, a sok special teamer közül pedig Marquis Flowersnek meg legalább egy fontos labdaszerzése volt most a Raiders ellen. Ami sokkal lényegesebb, hogy miután kiürültünk itt, Van Noy szépen csendben egész jó opció lett, Harrisszel és Robertscel legalább a minimum szintet hozzák. Persze, ez így is pocsékul néz ki, de valahogy az nem lep meg, hogy az alapesetben, Van Noy/McClellin, Hightower kettős (mert általában annyi van fent) mögé hozott Harris, valamint Roberts mellé csak egy 3. körös embert hoztunk még. Hogy most ezek közül Mekkelek, Magastorony és Rivers is kiesik, az szerintem kevésbé rosterkezelési probléma, mint pech. Az meg, hogy Langinak meglenne az esélye simán szerephez jutni, és felborul egy kocsival, pedig neki még nagyobb.

CB: Én nem voltam elájulva a Ryan–Gilmore cserétől, de mondjuk amilyen vacakul kezdte a szezont az egész secondary, szerintem most már egyáltalán nem vészes ez a Gilmore, Butler, Jonathan Jones fogat. Én megtartottam volna Ryant és hosszabbítottam volna Butlerrel, meg nem hoztam volna Gilmore-t. Jövőre kíváncsi vagyok, Rowe-val mit tudunk kezdeni (hátha az ő gyengélkedése is csak a szezon eleji kollektív bénázás miatt volt)
S: DMC is gyenge volt, Chung sem volt jó. Most már rendben van ez a rész is, meg Harmon továbbra is marha jó. Itt nem változtattunk, szerintem nem is kellett.

Ott tartunk tehát szerintem, hogy a DE-poszt visszaesett ugyan, de ott van potenciál, hogy javulás legyen, az LB megint, de ott ennyi sérülttel nem meglepő, aztán ennyi. Én rosterkezelési hibát nem látok vészeset (egyéni szociális problémám, hogy a cornerbacksort nem úgy kezeltük, ahogy szerettem volna), az RB-poszt így is príma, most már a TE-vel sincs gond, a QB-ről jött legalább plusz pick, ha Mitchell és Hogan visszatér a következő hetekben, szerintem a WR sem lesz para még az ott lévő melléfogásokkal együtt sem.

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 431 — Pats fan
Kiraktuk Marshot.... Azért ez az offseason nem a trade sikertörténetekről szólt... (Ealy,Dorsett,Allen,Marsh) Ritkán nyúl BB ennyiszer mellé,ráadásul egyszerre.Eric Lee DE erkezett a Bills PS-ből,hátha Ő jobban beválik,mert nagyon ránk férne a PR javulása!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
LOL
 pbs.twimg.com/media/DPKPYMrW0AAXW84.jpg
triangle
„Brady ellen akkor van esélyed, ha nyomás alá helyezed”
cspeti98
Ami megtévesztő és ebből a statisztikábólnem derül ki, az az, hogy a belső nyomás a kulcs.

Bradyt gyakorlatilag egyáltalán nem zavarja az oldalról jövő nyomás, ha a fal belső hármasa jól muzsikál. Abban a percben, ahogy a d-line közepe kezdi zaklatni rohamosan csökken ez az érték. Erre volt példa a két Giants elleni SB, vagy akár a Broncos elleni konferencia döntő is. Ha ezt tudja jól játszani az ellenfél, akkor kb. vért hugyozik az O.
zinedine5
Ezzel viszont teljesen egyetértek, pont ezt írtam ma a pats.hu-n 😀

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
LOL
 pbs.twimg.com/media/DPKPYMrW0AAXW84.jpg
triangle
„Brady ellen akkor van esélyed, ha nyomás alá helyezed”
cspeti98
Ami megtévesztő és ebből a statisztikábólnem derül ki, az az, hogy a belső nyomás a kulcs.

Bradyt gyakorlatilag egyáltalán nem zavarja az oldalról jövő nyomás, ha a fal belső hármasa jól muzsikál. Abban a percben, ahogy a d-line közepe kezdi zaklatni rohamosan csökken ez az érték. Erre volt példa a két Giants elleni SB, vagy akár a Broncos elleni konferencia döntő is. Ha ezt tudja jól játszani az ellenfél, akkor kb. vért hugyozik az O.