New Orleans Saints
46 feliratkozó
9 hónapja
Valami tippelde? Csak hogy mosolyogjunk a szezon végén?Szerintem Kellen Moore nem rögtön nyerni jött ide és nem is elvárás GM és tulajdonosi körtől sem, cap helyzet rendezése is elkezdődik. Ez a tiszta lap előtti fázis. A cél drafton megtalálni az új Breest.
Rattler (Shough) megtáltosodik, a fal bivaly lesz, a futóink nem győzik összeszedni a yardokat, Olave olyan lesz, mint a sérülések előtt, a védelem meg baszó lesz. 9:8-al becsúszunk a PO-ba onnan meg ki tudja….
MC12
A csapat nem 1/1 de Rattler és Shough párosával nem lehet nyerni 4-5 meccsnél többet.
A legnagyobb esély egy potenciális Bowlra is az, ha a QB-d rookie szerződésen van és lesz 3 éve Moorenak a QB-val.
Nálam 4-13 és 1/1.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
9 hónapja
Valami tippelde? Csak hogy mosolyogjunk a szezon végén?5-12 körül leszünk szerintem
Rattler (Shough) megtáltosodik, a fal bivaly lesz, a futóink nem győzik összeszedni a yardokat, Olave olyan lesz, mint a sérülések előtt, a védelem meg baszó lesz. 9:8-al becsúszunk a PO-ba onnan meg ki tudja….
MC12

9 hónapja
Szerintem nem olyan rossz ez a csapat, kivéve az irányító poszt, mert az történelmi mélységekben van. 3-14 es szezont tippelek sajnos. Remélem rám fog cáfolni a csapat.
9 hónapja
Valami tippelde? Csak hogy mosolyogjunk a szezon végén? Rattler (Shough) megtáltosodik, a fal bivaly lesz, a futóink nem győzik összeszedni a yardokat, Olave olyan lesz, mint a sérülések előtt, a védelem meg baszó lesz. 9:8-al becsúszunk a PO-ba onnan meg ki tudja….
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
9 hónapja
Nem ártana ott se egy vérfrissítés
9 hónapja
Hoppá Dimitroff a FO csapatát gyarapítja...na az még olyan tipikus lenne, hogy átveszi loomis helyét és összerak egy sb csapatot. képes rá amúgy.
Volt atlantai GM...
Fattyu
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
Xavier Truss OT valamint Trey Palmer wr érkezett. Azt még eddig nem írták kiket raktunk ki értük.

9 hónapja
Én sem azt mondanám, hogy nyugodt lennék, ha szélre kellene állítani. 😉Rá mondjuk nem bíznám a széleket az eddigiek alapján 😁Illetve Penning is ott van, ha nagyon kellene...Két OT vel megyünk a szezonnak? Azért az combos 😀Nem
kapitnono
Offensive tackles
Kelvin Banks Jr. (rookie)
Taliese Fuaga
Asim Richards (acquired in trade with Dallas Cowboys)
Viktoár
Fattyu
kapitnono
Csak G/T besorolást kapott.
9 hónapja
Érdekes lesz ez a Richards gyerek. Még guard poszton is használható ...
9 hónapja
Rá mondjuk nem bíznám a széleket az eddigiek alapján 😁Illetve Penning is ott van, ha nagyon kellene...Két OT vel megyünk a szezonnak? Azért az combos 😀Nem
kapitnono
Offensive tackles
Kelvin Banks Jr. (rookie)
Taliese Fuaga
Asim Richards (acquired in trade with Dallas Cowboys)
Viktoár
Fattyu

9 hónapja
Illetve Penning is ott van, ha nagyon kellene...Két OT vel megyünk a szezonnak? Azért az combos 😀Nem
kapitnono
Offensive tackles
Kelvin Banks Jr. (rookie)
Taliese Fuaga
Asim Richards (acquired in trade with Dallas Cowboys)
Viktoár
9 hónapja
Azért Moore, ha nem is fenekestől, de elkezdte felforgatni a roostert - nagyon helyesen!
9 hónapja
Két OT vel megyünk a szezonnak? Azért az combos 😀Nem
kapitnono
Offensive tackles
Kelvin Banks Jr. (rookie)
Taliese Fuaga
Asim Richards (acquired in trade with Dallas Cowboys)
9 hónapja
Valdes-Scantling has been released.
9 hónapja
Rattler a QB1.Igazábol mindegy is.
zacknorb
A most kereten lévők közzül kb nagyjából ugyan arra jönne ki a matek. Jelenleg.
Max TS-ben reménykedhetünk, hogy fejlődhet annyit ami pozitív irányban tolja a szezon végét.
Ha nem akkor meg az 1/1- ben reménykedhetünk. 🙂
Bár a keretünk, ha egészséges, akkor vért izzadva ki tudna hozni egy 6 w-s szezont.
No meg a csoport is alkalmas erre. 😉
Így a középfölde alsó szélén ragadunk szerintem.
9 hónapja
Szerintem a week1 starter-ünk Cousins lesz ...nem értem miért költünk pénzt/picket az ilyen toldozás-foldozásért.... Ilyen káosz GMnincs egyik csapatban sem 10 éve zsinórban, mint itt. Loomis papónak is illene mennie. Vagy legalább a telefonját vegyék el tőle 😀
Viktoár

9 hónapja
Szerintem a week1 starter-ünk Cousins lesz ...
9 hónapja
Igen, építkezni kell, vagyis kellene és valójában 2027-re, ahogy írod. Sem a D, sem az O egyelőre nem alkalams hatalmas runra. Az elszórt pickek mind a másik irányba visznek. Persze nyilván egy edzőnek prompt eredmény kell, a GM dolga lenne visszafogni. Persze Én nagyon hiszem, hogy fontos, hogy egy csapat ne adja fel a nyerés esélyét, de azt nem gondolom, hogy mondjuk egy Vele trade fogja meghozni.az előszezonban 10 negyed alatt sikerült összetenni 2, azaz kettő darab TD-t a támadósornak....jövőre se látom, hogy lenne jobb. Van 60M dead money és még 60M void contract-ok. Ergo 120M költötök olyan játékosokra akik már rosteren sincsenek. 😕
atapapa
szerintem 2027 lesz az első év amikor újra mozoghattok
Toto21
Hozzáteszem gyorsan idén a védelmetek jobb lesz. Szerintem Cameron Jordan is egy klasszikus 3-4 DE, de Bresee egyenesen csakis itt elképzelhető. (aki őt 4-3 DT-ként látta az nem tudom mit nézett a drafton), ahogy Chase Young is jobb tud lenni klasszikus OLB EDGE playaként, mind 4-3 DE-ként.
9 hónapja
Carr szivesseget tett. Penzt sporolt. Akkor vegre tegyuk rendbe a penzugyeket. Menjunk ra az 1/1-re
