New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
ráérünk még, nem kell rohanni és nem állunk úgy mint a Barnák, hogy tele a spázt pick-kel és zsozsóval....
Kájzerszóze
Azért ha 14-ig nem ütjük nyélbe a Brees szerződést, akkor 18 millió dead money marad utána...


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Teljesen igazad van Fattyu, de a Coleman név nem cseng olyan jól NO-ban. Neki annyire nem örülök, majd kiderül mi a terv vele.
ráérünk még, nem kell rohanni és nem állunk úgy mint a Barnák, hogy tele a spázt pick-kel és zsozsóval....



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Mégis mit akartok sràcok? Nagyjàból mindannyian egyetértünk abban, hogy csak egy-két jàtékos hiànyzik a teljes kerethez. Még ki sem nyitott a piac, akkor meg minek kapkodjon a FO. Majd ha nem lesz màs akkor fogjàk rààldozni az inget gatyàt! Akit meg meg akarnak tartani azt meg is fogjàk! Breest is, csak kivàrnak, hogy mennyi lesz a mozgàstér.
Asszem a most lejàrt szerződésében benne volt, hogy nem tradelhetik el. Szerintem ez most sem vàltozott, és a csapat is akarja Őt, ezzel nem lesz gond.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Mo Wilkerson a Packers után ide látogat visitre.
Matthew99
Bár ugye még semmi sem biztos, de az eddigi offsewson ténykedésünk nagyon nem jön be. Úgy néz ki a tavalyi radar alatti kis rizikós szerződések után most megint rámegyünk a korábbi (besült) Byrd, Browner vonalra... főleg utóbbira emlékeztetne nagyon ez a Wilkerson igazolás, én félek tőle, de ne legyen igazam, feltéve ha egyáltalán itt köt ki.

Mindeközben pl ott volt egy Aquib Talib 5. körért...
PEEtör
Na, még egy olyan balhés idióta kéne, mint Talib... 😀 Isten ments!

Viszont az offseason eddig nekem sem tetszik igazán. Colemanban nem nagyon hiszek...
Rutin
Hát a fő dolgok úgyis 14.-én és az azutáni 4-5 napban derülnek ki, tavaly ilyenkor is kB semmit nem csináltunk aztán mi lett a vége. Főképp úgy hogy nincs olyan poszt amit mindenképp megkell oldani mint pl tavaly a CB poszt, kellenek a hasznos játékosok egy jó LB,DE,DT ezek szerintem a legfontosabbak de egyik sem létfontosságú, jelenleg szerintem Brees,Okafor, Snead,Breaux, Kelemete akikkel igazán kellene foglalkozni.
nemethbence55
Snead-ben és Beaux-ban nem nagyon hiszek. Nekem ők nem hiányoznának... Akár FA-ról, akár a draftról jobb embereket tudnánk behúzni szerintem.
Rutin
Tavalyi év alapján igen, de Snead tavaly és azelőtt is 800+-os volt, nyilván a tavalyi évben benne volt az eltiltás illetve a sérülés, Breaux pedig amikor egészséges volt akkor pedig nagyon jó volt, nyilván ha megkéne fizetni őket akkor mehetnénk de egy egyszerű tenderrel mindkettő megtartható hogy bizonyítsanak, Snead teljesítményben, Breaux pedig inkább egészségességben, de FA-n van azért Paul Richardson aki Snead helyett/mellett nagyon jól mutatna mert Brandon Coleman sem volt valami igazán meggyőző, illetve Aaron Colvin aki szintén nagyon jó lenne és egy Lattimore-Colvin-Crawley tandem azért erős lenne.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Mo Wilkerson a Packers után ide látogat visitre.
Matthew99
Bár ugye még semmi sem biztos, de az eddigi offsewson ténykedésünk nagyon nem jön be. Úgy néz ki a tavalyi radar alatti kis rizikós szerződések után most megint rámegyünk a korábbi (besült) Byrd, Browner vonalra... főleg utóbbira emlékeztetne nagyon ez a Wilkerson igazolás, én félek tőle, de ne legyen igazam, feltéve ha egyáltalán itt köt ki.

Mindeközben pl ott volt egy Aquib Talib 5. körért...
PEEtör
Na, még egy olyan balhés idióta kéne, mint Talib... 😀 Isten ments!

Viszont az offseason eddig nekem sem tetszik igazán. Colemanban nem nagyon hiszek...
Rutin
Hát a fő dolgok úgyis 14.-én és az azutáni 4-5 napban derülnek ki, tavaly ilyenkor is kB semmit nem csináltunk aztán mi lett a vége. Főképp úgy hogy nincs olyan poszt amit mindenképp megkell oldani mint pl tavaly a CB poszt, kellenek a hasznos játékosok egy jó LB,DE,DT ezek szerintem a legfontosabbak de egyik sem létfontosságú, jelenleg szerintem Brees,Okafor, Snead,Breaux, Kelemete akikkel igazán kellene foglalkozni.
nemethbence55
Snead-ben és Beaux-ban nem nagyon hiszek. Nekem ők nem hiányoznának... Akár FA-ról, akár a draftról jobb embereket tudnánk behúzni szerintem.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Mo Wilkerson a Packers után ide látogat visitre.
Matthew99
Bár ugye még semmi sem biztos, de az eddigi offsewson ténykedésünk nagyon nem jön be. Úgy néz ki a tavalyi radar alatti kis rizikós szerződések után most megint rámegyünk a korábbi (besült) Byrd, Browner vonalra... főleg utóbbira emlékeztetne nagyon ez a Wilkerson igazolás, én félek tőle, de ne legyen igazam, feltéve ha egyáltalán itt köt ki.

Mindeközben pl ott volt egy Aquib Talib 5. körért...
PEEtör
Na, még egy olyan balhés idióta kéne, mint Talib... 😀 Isten ments!

Viszont az offseason eddig nekem sem tetszik igazán. Colemanban nem nagyon hiszek...
Rutin
Hát a fő dolgok úgyis 14.-én és az azutáni 4-5 napban derülnek ki, tavaly ilyenkor is kB semmit nem csináltunk aztán mi lett a vége. Főképp úgy hogy nincs olyan poszt amit mindenképp megkell oldani mint pl tavaly a CB poszt, kellenek a hasznos játékosok egy jó LB,DE,DT ezek szerintem a legfontosabbak de egyik sem létfontosságú, jelenleg szerintem Brees,Okafor, Snead,Breaux, Kelemete akikkel igazán kellene foglalkozni.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Mo Wilkerson a Packers után ide látogat visitre.
Matthew99
Bár ugye még semmi sem biztos, de az eddigi offsewson ténykedésünk nagyon nem jön be. Úgy néz ki a tavalyi radar alatti kis rizikós szerződések után most megint rámegyünk a korábbi (besült) Byrd, Browner vonalra... főleg utóbbira emlékeztetne nagyon ez a Wilkerson igazolás, én félek tőle, de ne legyen igazam, feltéve ha egyáltalán itt köt ki.

Mindeközben pl ott volt egy Aquib Talib 5. körért...
PEEtör
Na, még egy olyan balhés idióta kéne, mint Talib... 😀 Isten ments!

Viszont az offseason eddig nekem sem tetszik igazán. Colemanban nem nagyon hiszek...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Kíváncsi vagyok Sean-ék meddig akarják még húzni a Brees szerződést, mert holnaptól ugye tárgyalhat más csapatokkal is. Valahogy nem tudom most már elképzelni, hogy ő máshol játszon NOLA-n kívül.
Nem tudom, hogy most a pénzen megy a vacilálás vagy csak tényleg direkt kivárunk a legvégéig.
Még ha vissza is igazoljuk Breest szerintem akkor sem elképzelhetetlen, hogy feltradeljünk Mayfieldért.
kapitnono
Igazad van, sőt így lenne a logikus, hogy Brees mögött tanuljon 1-2 évet, egyébként egyszerűen nem tudom elképzelni hogy valami gond legyen. Igazság szerint holnap lehet hogy már okosabbak leszünk mert ilyenkor már szoktak jönni belsős infók hogy leültek-e tárgyalni mással és ha igen akkor az sok jót nem fog jelenteni. Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy úgy nézzek meccset szeptemberben hogy azt lássam hogy Brees valahol máshol dobálja a TD-ket ez egyszerűen elképzelhetetlen hogy ő máshol játsszon. Ráadásul amit írtam korábban hogy Mayfield nincs még Nfl kezdő szint, szerintem FA-ról meg nincs olyan irányító akit el lehetne hozni esetleg Bridgewater.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Kíváncsi vagyok Sean-ék meddig akarják még húzni a Brees szerződést, mert holnaptól ugye tárgyalhat más csapatokkal is. Valahogy nem tudom most már elképzelni, hogy ő máshol játszon NOLA-n kívül.
Nem tudom, hogy most a pénzen megy a vacilálás vagy csak tényleg direkt kivárunk a legvégéig.
Még ha vissza is igazoljuk Breest szerintem akkor sem elképzelhetetlen, hogy feltradeljünk Mayfieldért.


több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egyre több helyen írnak róla, hogy már az se biztos hogy Drew marad, én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ő máshonnan vonuljon vissza, illetve, hogy nekünk miért érné meg ha más irányítana, draftról nem lehet kezdőbe húzni a szabadügynök irányítók pedig szerintem nincsenek SB kaliberek, nincs olyan aki konzisztens jó (Cousins ugye nekünk megfizethetetlen), igaz Foles is összehozta. Egyébként Wilkerson már távozott is reméljük már csak akkor hallunk róla, mikor aláír máshova, ide elösszőr Okafor kéne, aztán akkor utánna úgy csinálni mint ahogy csináltuk Okforral tavaly, keresünk egy-egy viszonylag kisebb nevű, de nagyobb potenciállal bíró játékost akit nem kell megfizetni aztán felépítjük.
nemethbence55
Azt olvastam, hogy Sean Payton "szerelmes lett" Mayfieldbe.
Bazzani
Akkor bizony sanszosan fel kell majd tradelniük érte...
Tomcsik
Ez teljesen nyilvánvaló hogy ha őt akarjuk akkor legjobb esetben is az 1/10 kell érte, mert a Dolphins is hasonlóan vélekedik róla mint mi és ők is ki akarják húzni, tavaly az 1/10 az a Chiefsnek a tavalyi és idei első és egy 2. vagy 3. kör volt ha jól emlékszem ennyit talán be lehet áldozni de nagyon kérdéses főleg úgy hogy idén 2.körünk sincs, szóval ez azt jelentené hogy idén senki sem fog jönni a kezdő valszeg draftról mert azt 3-4-5 körben nehezen lehet találni mondjuk a tavalyi után bízhatunk Loomisban, de az a baj hogy szerintem Mayfield (egyébként az idei draftról szerintem senki) nincs olyan jó még hogy Po-ba vigyen minket szóval ide nagyon kell elé még Brees, de egyre aggasztóbb ez a nagy csend.
nemethbence55
Ha 1/8on bent lesz még biztos van az az ár 😊

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Egyre több helyen írnak róla, hogy már az se biztos hogy Drew marad, én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ő máshonnan vonuljon vissza, illetve, hogy nekünk miért érné meg ha más irányítana, draftról nem lehet kezdőbe húzni a szabadügynök irányítók pedig szerintem nincsenek SB kaliberek, nincs olyan aki konzisztens jó (Cousins ugye nekünk megfizethetetlen), igaz Foles is összehozta. Egyébként Wilkerson már távozott is reméljük már csak akkor hallunk róla, mikor aláír máshova, ide elösszőr Okafor kéne, aztán akkor utánna úgy csinálni mint ahogy csináltuk Okforral tavaly, keresünk egy-egy viszonylag kisebb nevű, de nagyobb potenciállal bíró játékost akit nem kell megfizetni aztán felépítjük.
nemethbence55
Azt olvastam, hogy Sean Payton "szerelmes lett" Mayfieldbe.
Bazzani
Akkor bizony sanszosan fel kell majd tradelniük érte...
Tomcsik
Ez teljesen nyilvánvaló hogy ha őt akarjuk akkor legjobb esetben is az 1/10 kell érte, mert a Dolphins is hasonlóan vélekedik róla mint mi és ők is ki akarják húzni, tavaly az 1/10 az a Chiefsnek a tavalyi és idei első és egy 2. vagy 3. kör volt ha jól emlékszem ennyit talán be lehet áldozni de nagyon kérdéses főleg úgy hogy idén 2.körünk sincs, szóval ez azt jelentené hogy idén senki sem fog jönni a kezdő valszeg draftról mert azt 3-4-5 körben nehezen lehet találni mondjuk a tavalyi után bízhatunk Loomisban, de az a baj hogy szerintem Mayfield (egyébként az idei draftról szerintem senki) nincs olyan jó még hogy Po-ba vigyen minket szóval ide nagyon kell elé még Brees, de egyre aggasztóbb ez a nagy csend.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egyre több helyen írnak róla, hogy már az se biztos hogy Drew marad, én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ő máshonnan vonuljon vissza, illetve, hogy nekünk miért érné meg ha más irányítana, draftról nem lehet kezdőbe húzni a szabadügynök irányítók pedig szerintem nincsenek SB kaliberek, nincs olyan aki konzisztens jó (Cousins ugye nekünk megfizethetetlen), igaz Foles is összehozta. Egyébként Wilkerson már távozott is reméljük már csak akkor hallunk róla, mikor aláír máshova, ide elösszőr Okafor kéne, aztán akkor utánna úgy csinálni mint ahogy csináltuk Okforral tavaly, keresünk egy-egy viszonylag kisebb nevű, de nagyobb potenciállal bíró játékost akit nem kell megfizetni aztán felépítjük.
nemethbence55
Azt olvastam, hogy Sean Payton "szerelmes lett" Mayfieldbe.
Bazzani
Akkor bizony sanszosan fel kell majd tradelniük érte...

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyre több helyen írnak róla, hogy már az se biztos hogy Drew marad, én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ő máshonnan vonuljon vissza, illetve, hogy nekünk miért érné meg ha más irányítana, draftról nem lehet kezdőbe húzni a szabadügynök irányítók pedig szerintem nincsenek SB kaliberek, nincs olyan aki konzisztens jó (Cousins ugye nekünk megfizethetetlen), igaz Foles is összehozta. Egyébként Wilkerson már távozott is reméljük már csak akkor hallunk róla, mikor aláír máshova, ide elösszőr Okafor kéne, aztán akkor utánna úgy csinálni mint ahogy csináltuk Okforral tavaly, keresünk egy-egy viszonylag kisebb nevű, de nagyobb potenciállal bíró játékost akit nem kell megfizetni aztán felépítjük.
nemethbence55
Azt olvastam, hogy Sean Payton "szerelmes lett" Mayfieldbe.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Lehet hülyeség, de bagóért sem hoznám. Abszolút problémás játékosnak tűnik, és mi hosszú és keserves évek után végre eltakarítottuk az összes ilyen embert a csapat közeléből, és teljesen együtt van ez a fiatal, tehetséges és alázatos gárda.
Wilkerson megkapta a nagy pénzt és szó szerint szarik az egészre, nemcsak a pályán, hanem azon kívül is.

Tudnánk használni embert a poszton, de ennyire nem vagyunk rászorulva szerintem, elég egy rohadt alma a kosárban és...
PEEtör
Nem tudom hogy ebben az egész sztoriban mennyi Wilkerson, a fabatkát se érő jets és a NY-i sajtó sara.
Híresen bajkeverőket nem szoktunk még interjúra se hozni, szerintem Mo reputációja másképpen néz ki a bennfentesek között.
atapapa
Ezen egyébként én is agyaltam, mert nagyon sok csapat hívta visitre és azért egy balhés játékos iránt nem szokott lenni ekkora kereslet, de ha lenne egy olyan Wilkerson a D-line-ban mint aki volt 2-3 éve akkor nagyon komoly falunk lenne.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lehet hülyeség, de bagóért sem hoznám. Abszolút problémás játékosnak tűnik, és mi hosszú és keserves évek után végre eltakarítottuk az összes ilyen embert a csapat közeléből, és teljesen együtt van ez a fiatal, tehetséges és alázatos gárda.
Wilkerson megkapta a nagy pénzt és szó szerint szarik az egészre, nemcsak a pályán, hanem azon kívül is.

Tudnánk használni embert a poszton, de ennyire nem vagyunk rászorulva szerintem, elég egy rohadt alma a kosárban és...
PEEtör
Nem tudom hogy ebben az egész sztoriban mennyi Wilkerson, a fabatkát se érő jets és a NY-i sajtó sara.
Híresen bajkeverőket nem szoktunk még interjúra se hozni, szerintem Mo reputációja másképpen néz ki a bennfentesek között.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Elvileg mi is érdeklődtünk Landry utàn trade keretében, de a Cleveland lett a befutó egy idei 4kör és 19es 7 körért. Valószínű hogy ezeket mi is ki tudtuk volna köhögni, gondolom az új szerződése miatt nem jött. Ebből làtszik szerintem, hogy falba azért nem megyünk fejjel!
Fattyu
Ezt jó látni igen, de az a baj, hogy egyik fontosabb FA-nkról sincs hír, se Brees, se Okafor, se Kelemete, de még Breaux-ról és Snead-ről sincs akik bagóért tarthatóak lennének.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Egyre több helyen írnak róla, hogy már az se biztos hogy Drew marad, én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ő máshonnan vonuljon vissza, illetve, hogy nekünk miért érné meg ha más irányítana, draftról nem lehet kezdőbe húzni a szabadügynök irányítók pedig szerintem nincsenek SB kaliberek, nincs olyan aki konzisztens jó (Cousins ugye nekünk megfizethetetlen), igaz Foles is összehozta. Egyébként Wilkerson már távozott is reméljük már csak akkor hallunk róla, mikor aláír máshova, ide elösszőr Okafor kéne, aztán akkor utánna úgy csinálni mint ahogy csináltuk Okforral tavaly, keresünk egy-egy viszonylag kisebb nevű, de nagyobb potenciállal bíró játékost akit nem kell megfizetni aztán felépítjük.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Elvileg mi is érdeklődtünk Landry utàn trade keretében, de a Cleveland lett a befutó egy idei 4kör és 19es 7 körért. Valószínű hogy ezeket mi is ki tudtuk volna köhögni, gondolom az új szerződése miatt nem jött. Ebből làtszik szerintem, hogy falba azért nem megyünk fejjel!

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Én csípném Mo-t, attól függően persze hogy mennyiért és milyen poszton terveznénk vele.
atapapa
Lehet hülyeség, de bagóért sem hoznám. Abszolút problémás játékosnak tűnik, és mi hosszú és keserves évek után végre eltakarítottuk az összes ilyen embert a csapat közeléből, és teljesen együtt van ez a fiatal, tehetséges és alázatos gárda.
Wilkerson megkapta a nagy pénzt és szó szerint szarik az egészre, nemcsak a pályán, hanem azon kívül is.

Tudnánk használni embert a poszton, de ennyire nem vagyunk rászorulva szerintem, elég egy rohadt alma a kosárban és...
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Én csípném Mo-t, attól függően persze hogy mennyiért és milyen poszton terveznénk vele.
atapapa
Ha jól olvastam màr elhagyta GB-t, és felült egy NO-i jàratra.

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én csípném Mo-t, attól függően persze hogy mennyiért és milyen poszton terveznénk vele.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Mo Wilkerson a Packers után ide látogat visitre.
Matthew99
Bár ugye még semmi sem biztos, de az eddigi offsewson ténykedésünk nagyon nem jön be. Úgy néz ki a tavalyi radar alatti kis rizikós szerződések után most megint rámegyünk a korábbi (besült) Byrd, Browner vonalra... főleg utóbbira emlékeztetne nagyon ez a Wilkerson igazolás, én félek tőle, de ne legyen igazam, feltéve ha egyáltalán itt köt ki.

Mindeközben pl ott volt egy Aquib Talib 5. körért...

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 332 — Invisible man
Mo Wilkerson a Packers után ide látogat visitre.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
And a source confirms SI's report that Mayfield will have a private workout with Saints

Na kiíváncsi leszek mi lesz ebből, Sean fel-akar-e menni majd érte, mert az szerintem nyilvánvaló, hogy 27.-nél már nem lesz ott.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Illetve ami a legnagyobb erőssége, hogy rendkívül fegyelmezett, olvastam valami statisztikát, hogy egyszer dobtak rá zászlót az elmúlt 3 évben, Vaccarora pedig 19-szer.
PEEtör
A gonosz énem megjegyzi, hogy úgy nehéz valakire zászlót dobni, ha méterekre van az ellenféltől 😊
Azért szurkolok Colemannek, jó arc, de az elmúlt két évben nagyon vakon volt, hátha itt megújul.
gabokocka
Pont emiatt is tartok a szerződtetésétől.
Ha nem tud vezérré válni, akkor az nem fog jó vért szülni, hogy sokkal többet keres, mint a fiatal, harapós DB-ink.
Rutin
Szerintem egyáltalán nem rossz igazolás azt én sem értem hogy miért van Brees vagy Okafor szerződése előtt, nyilván később nem tudtuk volna már megszerezni, de én előbb a fontos FA-kal hosszabítottam volna aztán az új emberek, de ott is elösszőr inkább egy LB.
nemethbence55
Igazàból ez egyszerű, ehhez közelí összeget gondolt a csapat Vaccaro rá szànni. Vaccaro meg vagy többet akar jóval, vagy el akar menni. Így adva volt a helyzet. Azt hogy megérte-e azt meglàssuk szeptembertől!
Fattyu
Hát csak az a kérdés hogy mi a szándék, Coleman legyem slot Cb ami Vaccaro tavaly sokszor volt, vagy szerzünk valakit és Coleman csak rotációban lesz, esetleg megpróbáljuk Breaux-t.
nemethbence55
Coleman szerintem SS-ben fogja tolni, Bell lesz Vaccaro helyén M.Williams meg ugye FS. De aztán, hogy Allen is így gondolja-e az majd kiderül.