New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Graham sajnos nem sikerült akkor, tehát marad a FA vagy a draft hogy érteles TE-t szerezzünk mert Fleener biztosan nem az.
DE posztot nem tudom, hogyan akarja a vezetőség megoldani, mert ugye Jordan meg Hendrickson meg G.Johnson kivételével nem nagyon van méretben is megfelelő DE-nk. Okafort remélem vissza tudjuk olcsóért igazolni. Wilkersont jó lett volna ugyanolyan szeződéssel idehozni, mint amit a GB adott neki, de ez nem jött össze sajnos.
Coleman idén 3,3 milliót foglal el, és ugye Brees pontos idei száma még kérdéses. Pénz az nem sok van, kíváncsi leszek, hogy a vezetőség rá akar-e menni még valakire, vagy a draftról akarják megoldani a dolgokat.
Bár igazából az értelmesebb játékosok már a FA nyitása előtt már 1 nappal elkeltek...


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Kár hogy nem jön Jimmy, de az ő baja... 😊 Találunk valaki mást, így lehet rámegyünk Goedert-re a drafton
ackrisz17
Ő legkésőbb a második körben kimegy szerintem, nekünk ugye az nincs, első kört felesleges erre költeni szerintem, ha megyünk Mayfield-ért akkor úgyse húzzuk ki,ha nem akkor szerintem LB-t vagy D-line játékost húzunk. Talán 3.körben marad még használható TE vagy esetleg meglehetne próbálni egy egy éves szerződéssel Tyler Eifert-et aki ha egészséges akkor van Graham szintjén plusz olcsó is lenne a kihagyások miatt, de hátha egészséges maradna akkor nagy steal lenne.
nemethbence55
Eifert-nél szerintem is be lehetne próbálkozni, remek játékos és ha sok sérülés után pont nálunk tudna egészséges maradni akkor nagy segítség lehet, akár majdnem Graham szint.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hát ha Bush és Vaccarro is megy akkor azért egy veteránt mindenképpen hozni kell még szerintem, én azt mondom hogy DRC nem is lenne rossz, Safetyben is el tudna játszani meg szélen is. Azért a napokban szerintem Loomis-ék alakítanak valamit...nagy mágus az ember 😀


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Graham ennyiért kurva sok lett volna. Így meg kell tartani Okafort és Kelemetét. Amúgy Busht is elengedtük, őt sajnálom a depth miatt. Vagy esetleg ezek után a történések után mégsem megy Vaccaro?
PEEtör
Pénz az nincs, úgyhogy bàrmi megtörténhet!😀😀

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Graham ennyiért kurva sok lett volna. Így meg kell tartani Okafort és Kelemetét. Amúgy Busht is elengedtük, őt sajnálom a depth miatt. Vagy esetleg ezek után a történések után mégsem megy Vaccaro?
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Celeknél nem lenne értelme bepróbálkozni? Van még nála a tankban?

Jimmy egyébként 3 év/30 milla

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Hát sajnos minden célpontról lemaradtunk akikről beszéltek, Graham nem tudom mennyiért megy GB-be, de az nekem nagyon nagy csalódás hogy gondolok kB +2-3 misivel fog többet kapni, de lássuk be itt nagyobb esélye lenne nyerni szerintem, nem akarok kötöszködni vagy ilyenek de azért GB-be tudomásom szerint nincs D ami nélkül nem lehet nyerni erre mi voltunk az élő példa, Butler-nek örültem volna de nem évi 12 misiért amit kapott a Titans-től szó al érte nem sírok, Wilkerson pedig 5 millió évente, annyiért mi is elhozhattuk volna, igaz kérdéses, hogy hogyan fog teljesíteni. A mai nap én megnézném DRC-t most
már igazából ő az egyetlen elérhető CB aki ér is valamit, vagy megoróbálkozunk Kyle Fuller-nél de ott ugye a tender miatt kétlem hogy licit háborút vívunk a Bears-el, illetve Okafor visszaigazolására mennék még rá, esetleg egy használható DT és/vagy LB.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Kár hogy nem jön Jimmy, de az ő baja... 😊 Találunk valaki mást, így lehet rámegyünk Goedert-re a drafton
ackrisz17
Ő legkésőbb a második körben kimegy szerintem, nekünk ugye az nincs, első kört felesleges erre költeni szerintem, ha megyünk Mayfield-ért akkor úgyse húzzuk ki,ha nem akkor szerintem LB-t vagy D-line játékost húzunk. Talán 3.körben marad még használható TE vagy esetleg meglehetne próbálni egy egy éves szerződéssel Tyler Eifert-et aki ha egészséges akkor van Graham szintjén plusz olcsó is lenne a kihagyások miatt, de hátha egészséges maradna akkor nagy steal lenne.
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Érteném ezt az elvárást Jimmy felé, ha nem éppen a Saints FO ment volna döntőbíróság elé, hogy ez a fiú akkor is TE és nem elkapó, ha évente egy play-ben áll fel TE pozícióba.
tomi-tomi
Mert TE. Ezt pedig G. is pontosan tudta, csak több zsé kellett volna teljesen nevetseges indokkal. Jól emlékszünk a huzakodásra. Seattleben is TE volt, GBben is az lesz. Nagyon népszerű volt Nolaban a játéka miatt amire rá is erősített az arva fiu imázs.
Nem bánom, hogy nem jött vissza, pedig en is szerettem, de a távozás utáni nyilatkozataival megütött. Jó helyen van ott, ahol.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Amilyen jó volt a nap Brees maradása miatt, annyira cseszte el Jimmy. Nagyon reménykedtem és éppen ezért nagy csalódás számomra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát Jimmy nem Brees, neki mindig fontosabb volt a jatt.
atapapa
Na ja, miután itt abszolút elit (elkapó) TE lett, eltradeltük a Seahawkshoz, ahol eléggé szenvedett, aztán ahelyett, hogy visszajönne, pár misi pluszért elmegy ismét egy olyan offense-be, ahol bár elit QB van, de a TE játék sosem volt erősség, és finoman fejeztem ki magam.

Jó, 31 éves, és ilyenkor már nem sok van hátra ezen a poszton és a pénzre is rá kell repülni, de na...
PEEtör
Teszem hozzá Finley óta nincs rendes TE a csapatban.
Saját próbálgatások.
Cooks 1év amiből sérült is volt sokat
Bennett sztory

Graham az első valóban nagyreménységű ember évek óta.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Érteném ezt az elvárást Jimmy felé, ha nem éppen a Saints FO ment volna döntőbíróság elé, hogy ez a fiú akkor is TE és nem elkapó, ha évente egy play-ben áll fel TE pozícióba.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Hát Jimmy nem Brees, neki mindig fontosabb volt a jatt.
atapapa
Na ja, miután itt abszolút elit (elkapó) TE lett, eltradeltük a Seahawkshoz, ahol eléggé szenvedett, aztán ahelyett, hogy visszajönne, pár misi pluszért elmegy ismét egy olyan offense-be, ahol bár elit QB van, de a TE játék sosem volt erősség, és finoman fejeztem ki magam.

Jó, 31 éves, és ilyenkor már nem sok van hátra ezen a poszton és a pénzre is rá kell repülni, de na...
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Nincs màs hàtra mint előre a csapatfiatalítàs utjàn! 😁
A FA piac szàmunkra akkor volt legutóbb érdekes amikor megtörtént az Unger - Jimmy trade. Asszem mi jàrtunk jobban a személy cserékkel. Viszont az akkor kapott 1 Körös pickből màra lett egy 5 vagy 4. kör Anthony miatt.

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Kár hogy nem jön Jimmy, de az ő baja... 😊 Találunk valaki mást, így lehet rámegyünk Goedert-re a drafton


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Hát Jimmy nem Brees, neki mindig fontosabb volt a jatt.
atapapa
Nem is értem, elvileg ő is akart jönni, sőt meg is állapodtunk csak ők adtak egy jobb ajánlatot, amit mi nem akartunk meccselni, de ha akart jönni akkor mi a faszomért számít neki az a plusz 2-3 misi mert szerintem kB annyival kaphat többet. Nekünk viszont még mindig nagyon kéne egy TE nem tudom ki de nagyon kéne, esetleg 3.körben, mert más már nagyon nincs FA-n akivel lehetne mit kezdeni. Kell valaki a Red zone-hoz, mert tavaly onnan sokszor hiányzott a magas ember Breesnek, pl szerintem egy Graham-el, de akár egy Fleener-nél normálisabb TE-vel mindkét Vikes meccset megnyerjük mert ott is ez volt a gond főleg az első meccsen hogy a Red zone-ban meghaltunk.
nemethbence55
Semmi meglepő nincs ezen, ez egy olyan sport melyben nagy szerepe van a körítés nem, a shownak! Ezekkel a hírekkel meg fenntarjàk ezt!
Graham pedig olyan amilyen, rajta sem kell csodàlkozni!

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hát Jimmy nem Brees, neki mindig fontosabb volt a jatt.
atapapa
Igen, a sportrepülés drága mulatság...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Hát Jimmy nem Brees, neki mindig fontosabb volt a jatt.
atapapa
Nem is értem, elvileg ő is akart jönni, sőt meg is állapodtunk csak ők adtak egy jobb ajánlatot, amit mi nem akartunk meccselni, de ha akart jönni akkor mi a faszomért számít neki az a plusz 2-3 misi mert szerintem kB annyival kaphat többet. Nekünk viszont még mindig nagyon kéne egy TE nem tudom ki de nagyon kéne, esetleg 3.körben, mert más már nagyon nincs FA-n akivel lehetne mit kezdeni. Kell valaki a Red zone-hoz, mert tavaly onnan sokszor hiányzott a magas ember Breesnek, pl szerintem egy Graham-el, de akár egy Fleener-nél normálisabb TE-vel mindkét Vikes meccset megnyerjük mert ott is ez volt a gond főleg az első meccsen hogy a Red zone-ban meghaltunk.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hát Jimmy nem Brees, neki mindig fontosabb volt a jatt.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Remélem, tegnap délután vmi hasonló játszódott le, Zach beszéde után a GM-tárgyalóban...

ML:
- Nézd, Drew... Ha 2 évre 50 misiben meg tudunk állapodni, visszahozzuk neked Jimmy-t...
DB:
- Oké, legyen.
ML:
- Köszönöm, kapitány!... Itt van egy zsebkendő, töröld meg a szemed.

😀
Rutin
Hàt nem hozzàk, GB-ben ragadt 3 évre!

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Remélem, tegnap délután vmi hasonló játszódott le, Zach beszéde után a GM-tárgyalóban...

ML:
- Nézd, Drew... Ha 2 évre 50 misiben meg tudunk állapodni, visszahozzuk neked Jimmy-t...
DB:
- Oké, legyen.
ML:
- Köszönöm, kapitány!... Itt van egy zsebkendő, töröld meg a szemed.

😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Brees egy 60 millás garantált szerződést is elutasított állítólag...
atapapa
Szerintem ez volt a Vikings húzása. Rámentek Brees-re, hátha jön kb annyiért, mint Cousins.
PEEtör
Mondjuk jövőre nehéz lesz megverni őket, legalábbis ahogy most kinéznek a dolgok, aztán lehet hogy totál bukás lesz, de ezt kétlem.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Brees egy 60 millás garantált szerződést is elutasított állítólag...
atapapa
Szerintem ez volt a Vikings húzása. Rámentek Brees-re, hátha jön kb annyiért, mint Cousins.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Brees egy 60 millás garantált szerződést is elutasított állítólag...

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Évi 25 millió lófütyi, Alex Smith pénz. Alsó hangon évi 5 milliót hagyott benn legalább azzal, hogy nem ment ki a piacra.
gabokocka
Egyetértek. A többiektől kérdezem, mennyit fizetett volna Drewnak? 20-t? Az alatt? Ugyan már. 30 millió feletti garantált pénzt, amit a Vikes-szal kapcsolatban emlegettek, soknak tartottam volna. És ha valaki szerint a 3 millió nem sok, az adjam nekem, majd én beosztom 😊
Gyurma Pappa
Hàt mivel szar az Én cap helyzetem is max 7 ezret tudnék kipréselni! 😀😋😋!
Lentebb írtam, hogy Én nem bànom ezt a szerződést, így làthatom még 2 évig a Kapitànyt.
Amúgy meg a Viks 3évre évi 28 millióval igazolta le Cousinst, ami full garantàlt!!
Brees meg sokkal jobb! Ebből làtszik, hogy ez a szerződés baràti bizonyos szempontból!
Azért kivàncsi leszek, hogy az Atlanta mennyit pengét ki M. Ryanek, mert ha jól tudom neki is esedékes a szerződése!
Fattyu
Lévén neki van egy MVP címe, SB-t is megjárta, így minimum 30 sztem.