New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Crabtree cut a Raidersnél :S akk valószíű hogy odamegy Nelson 😕 De nem tudom hogy vagytok vele, Crabtree se lenne rossz hozzánk 😀
ackrisz17
Én jobban örülnék neki, mint Nelsonnak örültem volna.

Fairley miatt az idei sapkában kaptunk 3 millió plusz helyet. Na ezt tessék gyorsan belapátolni Suh szerződésébe.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Ha Suh itt kot ki...rendelem a mezt. 😀

Kicsit szar, h Grahamrol es Nelsonrol is lemaradtunk, de ez van, ezeket a posztokat meg mindig konnyebb lesz draftrol megoldani. Legyen meg a D, es franko minden.
PEEtör
TE posztra ott lehetne Mark Andrews őt van aki első körbe várja van aki 3. körül, de sokan hasonlítják Travis Kelce-hez, nekem pl egy olyan draft nagyon tetszen hogy első körben Mayfield, 3.-ban Andrews ugye ők ketten együtt játszottak mert Andrews is Oklahoma-ból jön és nagyon megértették egymást egyetemen, szóval lehet hogy egyből megtalálnánk a következő Brees + Graham párost.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Crabtree cut a Raidersnél :S akk valószíű hogy odamegy Nelson 😕 De nem tudom hogy vagytok vele, Crabtree se lenne rossz hozzánk 😀
ackrisz17
Túl balhés olyan játékosok meg már régóta nincsenek nálunk. Szerintem ezt Breesnél meglehetne oldani egy hátsó körös pickel, egy magas Wr kéne, én személy szerint Dj Chark-nak örülnék nagyon, de ő a combine miatt már valószínűleg első körben is elmehet pedig egy LSU pick nagyon tetszene (aki nem tudja ki ő keresse meg mit művelt combine-on, egy kis spoilerként kB. mindenben ő volt a legjobb a posztján).
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ha Suh itt kot ki...rendelem a mezt. 😀

Kicsit szar, h Grahamrol es Nelsonrol is lemaradtunk, de ez van, ezeket a posztokat meg mindig konnyebb lesz draftrol megoldani. Legyen meg a D, es franko minden.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Crabtree cut a Raidersnél :S akk valószíű hogy odamegy Nelson 😕 De nem tudom hogy vagytok vele, Crabtree se lenne rossz hozzánk 😀


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Elvileg Nelson-ért komoly versenyt vívunk a Raiders-el, nem tudom, hogy bármiféle cut vagy átstrukturálás nélkül, hogyan tudunk érdeklődni Suh és Nelson íránt is, de én mindkettőnek nagyon örülnék félre ne értsetek de akkor is meglepő, Loomis elég nagy mágus.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Suh nak adnék olyan szerződést, hogy idén kevesebbet kapjon, jövőre meg utána többet. Jövőre úgyis 93 millió cap spaceünk lesz előreláthatólag, és csak Ingramet meg Peatet kellene max visszaigazolni, szóval bőven meg tudnánk oldani szerintem.
kapitnono
Én meg inkább akkor a Brees utáni időkre osztanám el jobban, de ha tényleg lesz 90+ capünk akkor tényleg belefér
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Suh nak adnék olyan szerződést, hogy idén kevesebbet kapjon, jövőre meg utána többet. Jövőre úgyis 93 millió cap spaceünk lesz előreláthatólag, és csak Ingramet meg Peatet kellene max visszaigazolni, szóval bőven meg tudnánk oldani szerintem.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Jobb ha nem tudod ki JD....



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Mi akarunk lenni az első csapat ahova Suh jön vizitre egyre jobban kezdem elhinni, hogy ez tényleg komoly és megtudjuk oldani a pénzt, mindenesetre ez tökéletes húzás lenne, illetve ez azért is jelent jót mert ahogy most látom megakarunk oldani minden needet FA-ról ami jelentheti azt hogy első körben megyünk Mayfield-ért mert ha ez meglenne akkor már csak Okafor kéne vissza meg egy TE, de a TE poszt akár maradhat Fleener egy utolsó utáni lehetőség képpen, jövőre amúgy is sokkal gazdaságosabban lehetne kivágni.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Mi akarunk lenni az első csapat akikhez Suh jön
A jo szerzödés az egy év milla alatt amit az Eagles adott neki. Az jo volt.
Csak Jason David kell még vissza....
Kájzerszóze
Jason David??
Lehet én vagyok tudatlan, de ő ki?
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
A jo szerzödés az egy év milla alatt amit az Eagles adott neki. Az jo volt.
Csak Jason David kell még vissza....



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
feltrade-del. Mayfield out.
PatKány Robra nem mondok semmit, már elmondtam elégszer...
Kájzerszóze
Tavaly az egyik legjobb slot Cb volt, ne azt nézd hogy nálunk mit csinált és hogyan, írj be az eagles topic-ba, hogy mi a vélemény róla, szerintem nagyon nagy húzás és jó szerződéssel, félek hogy csak egy szezonos ember volt vagy csak a rendszer miatt volt ennyire jó, de ez csak szeptemberben fog kiderülni, most jelenleg egy nagyon jó igazolásnak tűnik.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Suh kurva sok pénzt keresett, nemrég nyilatkozta valamelyik csapatra hogy ingyen is játszana ott.... na nyilván nem ez lenne nálunk, de nem kell beszarni.

Szomorú vagyok, mert egy szoborszerü fasz Savage nem ér ennyit sem, föleg úgy hogy Tysom Hill már megvan. Brees is. Szoval negyedik QB-t nem hozunk, föleg nem feltrade-del. Mayfield out.

PatKány Robra nem mondok semmit, már elmondtam elégszer...

Az LB oké, szoval oda sem huzunk, TE lesz az elsökörös pick.
Kájzerszóze
Én azért nem vetném el a Mayfield dolgot Hill valószínűleg marad spec teamben, és akár ha 4. is lenne még úgyis beleférne Brees mögött ígyse úgyse játszana és lehet hogy még Savage-tól is tudna tanulni jó ez csak vicc volt 😀
De ha Payton tényleg annyira akarja simán felmegyünk értene.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Colemanbol elég egy, a dropkirály mehet egészen nyugodtan.
Kvóta van, nem kell kettő Coleman 😂😂😂



több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Suh kurva sok pénzt keresett, nemrég nyilatkozta valamelyik csapatra hogy ingyen is játszana ott.... na nyilván nem ez lenne nálunk, de nem kell beszarni.

Szomorú vagyok, mert egy szoborszerü fasz Savage nem ér ennyit sem, föleg úgy hogy Tysom Hill már megvan. Brees is. Szoval negyedik QB-t nem hozunk, föleg nem feltrade-del. Mayfield out.

PatKány Robra nem mondok semmit, már elmondtam elégszer...

Az LB oké, szoval oda sem huzunk, TE lesz az elsökörös pick.



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Jermon Bushrod is ismét csatlakozik hozzánk, akkor a veterán OL is pipa
kapitnono
Melységben nagyon hasznos lesz hiszen ő is tud mindkét pozícióban játszani és ráadásul egy régi SB győztes tért vissza. Most már csak Okafor + Nelson + DT kéne és minden fasza lenne 😊
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Jermon Bushrod is ismét csatlakozik hozzánk, akkor a veterán OL is pipa


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Akkor már szerintem Richardson vagy Poe után érdeklődjünk és igazoljuk is le, de most szerintem a fő prioritás Okafor legyen.
nemethbence55
Egyik sincs Suh szintjén.
Ha csak 1% esély van, én hoznám habozás nélkül, még akkor is ha 2028-ban 60 milliót vinne a capből.
atapapa
Sokszor mondtuk ezt, de a tavalyi évet és Brees új szerződését látva ki kell jelenti, hogy EZ MOST MÁR AZ, és igen, MOST kell bajnokságot nyerni, aztán felőlem eladhatjuk a következő 4 év draftját és capjét, és akár magát Loomist, és bárkit. Ez a csapat MOST van olyan állapotban, hogy lehet vele bajnokságot nyerni. Kizárt, hogy Drew még egy szerződést kapjon ebben a ligában, főleg ha most vagy jövőre bajnokságot nyerünk.

Csak hogy érthető legyen: a Loomis varázslattal a legutóbb nem az volt a baj, hogy hátratolt pénzeket vagy, hogy későbbi éveket tett tönkre, hanem hogy AKKOR, amikor megtörténtek a nagy igazolások, akkor nem működött. Erről részben a bounty botrány és a visszapattanásra való képtelenség tehetett, de természetesen az sem volt előny, hogy az NFC-ben épp akkor élte csúcspontját a Seahawks, a 49ers, az sem segített, hogy a Panthers és a Falcons is folyamatosan erősödik a SB rununk óta, ésatöbbi. Azzal, hogy visszaigazoltuk a Kapitányt, deklaráltuk: ezzel a csapattal, amely hiába van tele fiatalokkal, nem elsősorban a jövő Saintsét építik Loomisék, hanem a MOSTÉT. Ha 2013-ban (illetve hát ugye 2012-ben, nem volt az egy rossz csapat, csak SS képtelen volt védelmet csinálni) SB-t nyerünk, vagy legalább NFC-t, nem járna ide köszörülni a nyelvét Loomison a fél Falcons topik (2010-ben még nem volt ilyen szerződéseink, ott inkább a SB hangover, illetve a sérülések a szezonzárón tettek keresztbe).

Nyilván elkerülhetlen emberi természet, hogy egy-egy döntést eredményorientáltan ítéljünk meg, kvázi ex-post mondjuk azt, hogy "ohh ez egy jó döntés volt" vagy "ohh ez egy rossz döntés volt". Alapvetően ez egy téves megközelítés. Annak idején, amikor a 49ers padoztatta Smith, és Kaepernick játszott, mindenki el volt dőlve, hogy "ugye milyen jó döntés volt". Pedig maga a döntés ROSSZ volt, az eredmény volt látszólagos JÓ. Akkor is elővettem a vitában a pókeres példával való szemléltetést (amit egyébként JJ leszotott, hogy mennyire leegyszerűsítés, és akkor is elmondtam, most is, hogy a példa lényege a szemléltetés, nem párhuzamot vonok), hogy ha egymás után 50-szer kikapsz ász párral, attól még mindig az a jó döntés, hogy flop előtt felrakod a stacked rá, és fordítva is igaz, ha 50-szer nyersz egymás után 7-2-vel, attól még rossz döntés mindent felrakni rá flop előtt. (Bayesian gondolkodás, bővebben)

Visszakanyarodva Loomishoz: amikor meghoztuk a döntéseket, hogy farnehéz szerződésekkel csinálunk egy csapatot, a döntés, az adott információk ismeretében, igen is jó volt. Adott volt egy pályája csúcsán álló, HoF irányító, adott minden eszköze (top fal, jó elkapók, jó futók), volt egy elfogadható védelem, semmi nem indokolta, hogy ne próbáljunk meg az adott helyzeből a lehető legtöbbet kihozni. Később kb. ugyanezt eljátszotta a Denver, csak nekik bejött.

Szóval igen, rá kell menni Suhra, ha nem jön össze, tényleg ott van Poe, Richardson, de nem lehet legyinteni, hogy "ehh, minek". Bayes forogna a sírjában, ezért is.
Gyurma Pappa
Ez mind igaz, hogy most kell egy win-now üzemmód, már csak Brees karrierje miatt is, mert ő sokkal többet érdemelt volna mint amit kapott, legalább még 2-3 gyűrűt megérdemelne, viszont szerintem ehhez nem kell egy Suh, akkora fizetéssel mint amekkorát kapni fog szerintem, mert ha tavaly hozunk egy olyan szezont amivel nem jutnunk PO-ba vagy a wild cardban egyből ki is esünk, akkor igen kellene, de tavaly úgy mentünk el divisional round-ig, hogy egyrészt minden komolyabb sérülés akkor sújtott minket és még úgyis egy elhibázott tackle-n múlott az egész, szóval, szerintem ekkora upgrade nem kell, elég lenne egy Poe vagy Richardson is, mert jönni fognak 2-3 év múlva a mostani húzó emberek szerződései (Michael Thomas, Rankins, Jordan, Lattimore, Williams, Kamara, Bell), akiknek jelenlegi állapot szerint nagy pénzeket kell adni és még így is lehet, hogy 1-2 játékost be kell áldozni és akkor nem lenne jó, ha Suh ott lenne akár évi 20+-as cap hittel, de nagyon örülnék neki, ha úgy jönne, hogy valami csapat barát fizetést kap mivel nekem már csak ez a DT poszt ami nagyon nem tetszik, Rankins szerintem bőven kezdő szint, de mellette van egy csúnya lyuk mert, mind Onyemata mind Davison inkább tökéletes rotációs emberek lennének, de nem kezdő szint egyikük se, elvileg még van 8 millió cap-ünk, a tegnapi igazolásokkal együtt is, ebből a megelelő elosztásokkal ki lehetne hozni, egy Okafor + Nelson + Richardson/Poe/Bennie Logan(talán még ő vele lehetne kezdeni valamit), ha ezek össze jönnek akkor tökéletes FA-nk lenne, vagy ha nem megyünk Mayfield-ért akkor 1/27-en jöhetne egy DT. Egyébként, nem értem, hogy miért nem csináljuk azt mint amit az eagles vagy a broncos, hogy alakítgatnak a szerződéseken, pl Lane Johnson szerződését átalakították és csináltak vele több mint 7 misi szabad helyet, vagy ma Von Miller akinek a szerződésével 12-t szabadítottak fel, szerintem nálunk is vannak akikkel meglehetne állapodni, akár paycut-ban is (Morstead).
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nincsenek de félő, hogy az lenne mint a Dolphins-al, hogy több tíz millió halott pénz lenne utánna ennyit nem ér egy DT
nemethbence55
Ha vele hozunk egy újabb Lombardit, nem fog érdekelni az se.
Sanszos hogy a Brees-korszakot úgyis 1-2 sikerekben szegény év követi majd, arra az időszakra el lehet tolni az ilyen kiadásokat, ha szükséges.

Szerkesztette: atapapa

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Akkor már szerintem Richardson vagy Poe után érdeklődjünk és igazoljuk is le, de most szerintem a fő prioritás Okafor legyen.
nemethbence55
Egyik sincs Suh szintjén.
Ha csak 1% esély van, én hoznám habozás nélkül, még akkor is ha 2028-ban 60 milliót vinne a capből.
atapapa
Nincsenek de félő, hogy az lenne mint a Dolphins-al, hogy több tíz millió halott pénz lenne utánna ennyit nem ér egy DT, akkor inkább egy valamivel rosszabb, de olcsóbb DT kéne. Richardson nekem álom lenne, ő sok oldalú is mert tud DE-ben is játszani és még pénz is lenne rá szerintem.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 654 — Egyéb témák lakó
Akkor már szerintem Richardson vagy Poe után érdeklődjünk és igazoljuk is le, de most szerintem a fő prioritás Okafor legyen.
nemethbence55
Egyik sincs Suh szintjén.
Ha csak 1% esély van, én hoznám habozás nélkül, még akkor is ha 2028-ban 60 milliót vinne a capből.
atapapa
Sokszor mondtuk ezt, de a tavalyi évet és Brees új szerződését látva ki kell jelenti, hogy EZ MOST MÁR AZ, és igen, MOST kell bajnokságot nyerni, aztán felőlem eladhatjuk a következő 4 év draftját és capjét, és akár magát Loomist, és bárkit. Ez a csapat MOST van olyan állapotban, hogy lehet vele bajnokságot nyerni. Kizárt, hogy Drew még egy szerződést kapjon ebben a ligában, főleg ha most vagy jövőre bajnokságot nyerünk.

Csak hogy érthető legyen: a Loomis varázslattal a legutóbb nem az volt a baj, hogy hátratolt pénzeket vagy, hogy későbbi éveket tett tönkre, hanem hogy AKKOR, amikor megtörténtek a nagy igazolások, akkor nem működött. Erről részben a bounty botrány és a visszapattanásra való képtelenség tehetett, de természetesen az sem volt előny, hogy az NFC-ben épp akkor élte csúcspontját a Seahawks, a 49ers, az sem segített, hogy a Panthers és a Falcons is folyamatosan erősödik a SB rununk óta, ésatöbbi. Azzal, hogy visszaigazoltuk a Kapitányt, deklaráltuk: ezzel a csapattal, amely hiába van tele fiatalokkal, nem elsősorban a jövő Saintsét építik Loomisék, hanem a MOSTÉT. Ha 2013-ban (illetve hát ugye 2012-ben, nem volt az egy rossz csapat, csak SS képtelen volt védelmet csinálni) SB-t nyerünk, vagy legalább NFC-t, nem járna ide köszörülni a nyelvét Loomison a fél Falcons topik (2010-ben még nem volt ilyen szerződéseink, ott inkább a SB hangover, illetve a sérülések a szezonzárón tettek keresztbe).

Nyilván elkerülhetlen emberi természet, hogy egy-egy döntést eredményorientáltan ítéljünk meg, kvázi ex-post mondjuk azt, hogy "ohh ez egy jó döntés volt" vagy "ohh ez egy rossz döntés volt". Alapvetően ez egy téves megközelítés. Annak idején, amikor a 49ers padoztatta Smith, és Kaepernick játszott, mindenki el volt dőlve, hogy "ugye milyen jó döntés volt". Pedig maga a döntés ROSSZ volt, az eredmény volt látszólagos JÓ. Akkor is elővettem a vitában a pókeres példával való szemléltetést (amit egyébként JJ leszotott, hogy mennyire leegyszerűsítés, és akkor is elmondtam, most is, hogy a példa lényege a szemléltetés, nem párhuzamot vonok), hogy ha egymás után 50-szer kikapsz ász párral, attól még mindig az a jó döntés, hogy flop előtt felrakod a stacked rá, és fordítva is igaz, ha 50-szer nyersz egymás után 7-2-vel, attól még rossz döntés mindent felrakni rá flop előtt. (Bayesian gondolkodás, bővebben)

Visszakanyarodva Loomishoz: amikor meghoztuk a döntéseket, hogy farnehéz szerződésekkel csinálunk egy csapatot, a döntés, az adott információk ismeretében, igen is jó volt. Adott volt egy pályája csúcsán álló, HoF irányító, adott minden eszköze (top fal, jó elkapók, jó futók), volt egy elfogadható védelem, semmi nem indokolta, hogy ne próbáljunk meg az adott helyzeből a lehető legtöbbet kihozni. Később kb. ugyanezt eljátszotta a Denver, csak nekik bejött.

Szóval igen, rá kell menni Suhra, ha nem jön össze, tényleg ott van Poe, Richardson, de nem lehet legyinteni, hogy "ehh, minek". Bayes forogna a sírjában, ezért is.

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Akkor már szerintem Richardson vagy Poe után érdeklődjünk és igazoljuk is le, de most szerintem a fő prioritás Okafor legyen.
nemethbence55
Egyik sincs Suh szintjén.
Ha csak 1% esély van, én hoznám habozás nélkül, még akkor is ha 2028-ban 60 milliót vinne a capből.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 654 — Egyéb témák lakó
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Best-64-photos-of-Zach-Strief/0f535b7b-9897-4523-b54a-85311a0f8135#end



Egy kis segítséget kérnék, a fűzővel kifelé oldalon írnak valami Josh Bynes-ról akit újra igazoltunk 3/10-re, ez most elírás vagy tényleg van ilyen emberünk mert én még soha nem hallottam róla.
nemethbence55
Ő a Cardinals játékosa, és velük hosszabbított.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
ami nekem a legnagyobb WTF, hogy érdeklődünk Suh iránt, nyilván ő a posztja egyik ha nem a legjobb játékosa és nagyon örülnék egy ilyen Dt-nek, de nem tudok elképzelni olyan szerződést amivel beleférne ő.
nemethbence55
Ő az a kaliber, ahol a GM-nek már munkaköri kötelesség puhatolózni, esélytől függetlenül
Na meg kapott már Brees úgy 100 milliós szerződést 5 évre, hogy az első évben csak 10 milliót vitt a sapkából.
atapapa
Akkor már szerintem Richardson vagy Poe után érdeklődjünk és igazoljuk is le, de most szerintem a fő prioritás Okafor legyen.